اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گلستان

۴۵۴ روز قبل ۲۵ نظر

خبر ۲۷ شهریور ۹۷ - اطلاعیه تکمیلی آموزش و پرورش گلستان در مورد پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پیمانی

آموزش و پرورش گلستان در مورد پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پیمانی اطلاعیه تکمیلی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، در پی انتشار اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی از سوی سازمان سنجش، اداره کل آموزش و پرورش گلستان اطلاعیه تکمیلی را منتشر کرد:

به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی در آزمون استخدام پیمانی در اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان می رساند که با عنایت به تکمیل و تحویل فرم صلاحیت فردی(گزینش) در زمان انجام مصاحبه، نیازی به مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش گلستان و شهرستان های تابعه نیست.

شایان ذکر است پس از انجام مراحل گزینش جهت انجام مراحل اداری اخذ سوء پیشینه، تعهد خدمت، بهداشت و ... از طریق آموزش و پرورش شهرستان ها با پذیرفته شدگان تماس گرفته خواهد شد.

اطلاعیه شماره ۲ اطلاعیه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گلستان

اطلاعیه و برنامه زمان بندی بررسی مدارک ، مستندات و معاینات پزشکی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش گلستان اعلام گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، اطلاعیه و برنامه زمان بندی بررسی مدارک ، مستندات و معاینات پزشکی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش گلستان اعلام گردید. متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بدین وسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مورخ ۱۵/۴/۹۷ آموزش و پرورش استان گلستان می رساند ؛ جهت بررسی مدارک ، مستندات و معاینات پزشکی طبق برنامه زمانبندی اعلامی با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس : گرگان – انتهای خیابان شهید رجایی – کانون طه مراجعه فرمایند .

مدارک لازم :

تصویر کارنامه قبولی در آزمون
دو قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده درسال جاری ( پشت نویسی شده )
اصل و یک برگ تصویر تمام صفحات شناسنامه
اصل و یک برگ تصویرپشت و روی کارت ملی
اصل و یک برگ تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران)
اصل و یک برگ تصویر دانشنامه یاگواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ")
اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی استان درمورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است .
اصل معرفی نامه از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ، ناحیه مقاومت سپاه استان و جهاد کشاورزی درمورد داوطلبانی که در کارنامه آنها سهمیه ایثارگری درج شده است .
اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای اجرایی دولتی مندرج در آگهی استخدامی .
مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل مورد تقاضا مطابق آگهی استخدامی

تذکر :

الف – حضور داوطلب جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک الزامی است و عدم مراجعه درزمان بررسی مدارک و مصاحبه به منزله انصراف خواهد بود .

ب – زمان و مکان انجام مصاحبه پس از بررسی مدارک و معاینات پزشکی به اطلاع افراد خواهد رسید .

پ- موارد ذیل در صورت دارا بودن در روز مصاحبه الزامی است .

معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی ( موضوع بخشنامه شماره ۳۴/۷۱۰ مورخ ۱۳۹۲/۷/۲۹ )
ارائه کتب تالیفی ، ترجمه ، مقاله ، تحقیق مرتبط با رشته شغلی و نیز گواهی مربوط به تجربه عملی مرتبط با رشته شغلی و مدارک مربوط به آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته شغلی انتخابی

داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی "را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه ،کارت ملی، کارت پایان خدمت ، مدرک تحصیلی دانشگاهی ، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.

برنامه زمان بندی:

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه شماره ۱ تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گلستان

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی گفت: بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی از سیزدهم مرداد لغایت ششم شهریور ماه سال جاری انجام خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، کمال الدین نظرنژاد معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی امروز سه شنبه ۹۷/۵/۹ از اعلام نتایج استخدامی ماده ۲۸ خبر داد و اظهار داشت: آزمون استخدامی ماده ۲۸ در مورخ ۱۵ تیرماه سال جاری برگزار گردید که نتایج اولیه آن به تعداد سه برابر ظرفیت از طریق سازمان سنجش در تاریخ۹۷/۵/۷ اعلام شد.

نظر نژاد اذعان داشت: سهمیه استان گلستان برای پذیرش در دوره های ابتدایی، متوسطه و فنی و حرفه ای جمعا ۴۳۲ تن بوده است که مراحل بررسی مدارک دواطلبان، انجام معاینات پزشکی و مصاحبه، از ۱۳ مرداد ۹۷ لغایت ۶ شهریور ماه سال جاری در دو مرکز دانشگاه فرهنگیان گرگان ( پردیس خواهران و برادران) انجام خواهد شد.

وی افزود: قبول شدگان نهایی در تاریخ ۲۸ مهرماه ۹۷ اعلام خواهند شد که باید دوره یکساله مهارت آموزی را در دانشگاه فرهنگیان بگذرانند تا بتوانیم آنها را برای مهرماه سال ۹۸ در سازماندهی شهرستان ها قرار دهیم.

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرروش سال ۹۷ اینجا کلیک نمایید

۲۵ نظر برای اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گلستان

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید