اطلاعیه اداره استخدام دادگستری استان فارس در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری سال ۱۳۹۶

۵۲۵ روز قبل ۱۶ نظر

خبر ۲۵ شهریور ۹۷ - اطلاعیه آزمون مهارت های هفتگانه ICDL- قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری استان فارس


قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری استان فارس

با توجه به هماهنگی صورت گرفته با مرکز مدیریت صنعتی منطقه جنوب و همچنین مجتمع آموزشی دانش پارسیان جهت برگزاری دوره تایپ ده انگشتی و همچنین برگزاری آزمون مهارت های هفت گانه ICDL به اطلاع میرساند:

شایسته است کلیه پذیرفته شدگان در مرحله مصاحبه علمی جهت ثبت نام در دوره آموزشی تایپ ده انگشتی از روز دوشنبه مورخ ۲۶/۶/۱۳۹۷ جهت ثبت نام و اخذ برنامه کلاسی به مرکز مدیریت صنعتی منطقه جنوب مراجعه نمایند.
برنامه برگزاری آزمون مهارت های هفت گانه به شرح جدول زیر می باشد. لذا کلیه پذیرفته شدگان می بایست در تاریخ و ساعت تعیین شده با آمادگی لازم جهت آزمون های یاد شده به مجتمع آموزشی دانش پارسیان مراجعه نمایند.
بدیهی است چنانچه پذیرفته شده ای دارای گواهینامه، در هر یک مهارت های هفت گانه ICDL که از سوی مجتمع پارسیان صادر و به تایید استانداری فارس رسیده است می باشد، می بایست تصاویر آن را در اسرع وقت جهت درج در پرونده استخدامی به این مرجع تحویل نماید.

اداره استخدام دادگستری استان فارس

خبر ۲۱ شهریور ۹۷ - اطلاعیه اداره استخدام دادگستری کل استان فارس در خصوص پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه علمی آزمون استخدامی کادر اداری سال ۱۳۹۶

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه علمی آزمون استخدامی کادر اداری سال ۱۳۹۶

با توجه به پذیرش شما در مرحله مصاحبه علمی، و ضرورت ادامه روند استخدامی، خواهشمند است جهت ادامه سیر مراحل استخدامی خود به شرح جدول ذیل در روزهای تعیین شده از ساعت ۸ الی ۱۳ به اداره استخدام دادگستری استان فارس مراجعه نمائید.

با توجه به اینکه صدور معرفی نامه ها و استعلامات مرتبط، زمان بر خواهد بود، لذا مقتضی است پذیرفته شدگان حتی المقدور در ابتدای وقت اداری جهت انجام امور مربوطه مراجعه نمایند.

(اداره استخدام دادگستری کل استان فارس)

 برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ مرداد ۹۷ - اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری استان فارس

با توجه به بخشنامه شماره۵۰۰۰/ ۵۹۲۹۸/ ۹۰۰۰ مورخ ۲۲ /۵ /۱۳۹۷ رئیس محترم امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه و به استناد ماده ۱۵ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه اجرائی و با عنایت به اصل شایسته سالاری و گزینش افراد متعهد و کارآمد، مرحله مصاحبه علمی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری مورخ ۱۰/ ۹/ ۱۳۹۶ دادگستری استان فارس از تاریخ شنبه ۲۷ مردادماه آغاز می گردد.

کلیه پذیرفته شدگان می بایست با توجه به زمانبندی انجام شده (طبق جدول پیوست)، ضمن کسب آمادگی لازم جهت انجام مصاحبه علمی به اداره استخدام دادگستری استان فارس، به نشانی: شیراز، میدان شهدا(شهرداری)، دادگستری کل استان فارس مراجعه نمایند.

توجه به نکات ذیل الزامی می باشد:

تاریخ مصاحبه هریک از پذیرفته شدگان طبق جدول پیوست می باشد و با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته، امکان تغییر در تاریخ و ساعت مورد اشاره وجود ندارد.
کلیه پذیرفته شدگان می بایست راس ساعت تعیین شده در محل مصاحبه حضور داشته باشند.
مکان مصاحبه دادگستری کل استان فارس می باشد.
مباحث پیش بینی شده برای انجام مصاحبه، در زمینه های فردی، علمی، مهارتی و باحضور روانشناس می باشد. لذا کلیه داوطلبان می بایست اطلاعات کافی در خصوص قوه قضائیه و دادگستری و شرح وظایف آنان، رشته شغلی انتخابی و رشته تحصیلی دانشگاهی خود داشته باشند.
هر یک از پذیرفته شدگان می بایست، در روز مصاحبه فرم پیوست را تکمیل و در ابتدای ورود، آن را به مسئولین مربوطه تحویل نمایند.
* در خصوص آیتم های ۶ ، ۷ و ۸ فرم فوق الاشاره، ارائه مستندات مربوطه در روز مصاحبه الزامی است.
در خصوص آزمون مهارت های هفت گانه (ICDL) و تایپ ده انگشتی، همانگونه که قبلا در کتابچه راهنمای استخدام قید گردید،آزمون مربوطه متعاقباً بصورت عملی انجام خواهد گرفت.
حدنصاب نمره قبولی در مصاحبه ، کسب نمره ۱۵۰ از ۲۴۰ می باشد.
این مصاحبه صرفا جهت آن دسته از پذیرفته شدگان که در مرحله تکمیل و بررسی پرونده، واجد شرایط تشخیص داده شده اند برگزار میگردد. بدیهی است زمان مصاحبه علمی سایر پذیرفته شدگان که شرایط احراز آنها نامشخص بوده و استخدام آنها قطعی نمی باشد، پس از تایید نهائی توسط اداره کل امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه، تعیین واعلام خواهد شد.
حضور بانوان با حجاب چادر الزامی است.
نحوه اعلام نتایج مصاحبه به قبول شده: پس از اتمام مصاحبه علمی ، در پایان هر نوبت از روز به پذیرفته شدگان در مصاحبه علمی فرم شماره (۳) و به مردودین فرم شماره (۴) داده می شود.
جهت طی مراحل بعدی استخدام از جمله معرفی به هسته گزینش، مراتب متعاقبا به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید. لذا از هرگونه مراجعه حضوری و تلفنی با اداره استخدام دادگستری استان یا سایر واحدها، جهت کسب اطلاعات از زمان گزینش جداً خودداری گردد.

برای دریافت فرم حضور در جلسه مصاحبه اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده جدول زمان بندی زمان مصاحبه پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام دادگستری اینجا کلیک نمایید

۱۶ نظر برای اطلاعیه اداره استخدام دادگستری استان فارس در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری سال ۱۳۹۶

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید