اشتغال فرزندان ورزشکاران معلول پیگیری شود

۳۸۹ روز قبل

رئیس فدراسیون ورزش های کم بینایان و نابینایان گفت که موضوع اشتغال فرزندان ورزشکارانی که در عرصه های مختلف مدال آوردهستند باید پیگیری و به نتیجه برسد.

به گزارش ایرنا، محمدرضا مظلومی روز شنبه در نشست هیات رئیسه فدراسیون ورزش های کم بینایان و نابینایان که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاون وزیر امور خارجه در منطقه ویژه اقتصادی پیام البرزبرگزار شد، افزود: این طرح پیش از این کارشناسی نشده بود و به همین دلیل با مشکلاتی مواجه شد.
وی گفت: اکنون با برطرف شدن این مشکلات به دنبال دستیابی به نتیجه مطلوب هستیم .
مظلومی با اشاره به برنامه فدراسیون ورزش های کم بینایان و نابینایان برای شرکت در رقابت های پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: قرار است رشته هایی به این دوره از رقابت ها اعزام شوند که قابلیت مدال آوری داشته باشند.
وی گفت: برای شرکت در این دوره از رقابت ها گلبال آقایان و بانوان، شطرنج، دو ومیدانی و جودو تا کنون حضورشان قطعی شده است.
مظلومی ادامه داد: با هدف کسب مدال های بیشتر در این دوره از رقابت ها از سال گذشته برنامه ریزی ها آغاز شده و به همین منظور اردوهایی نیز برگزار شده است.
رئیس فدراسیون ورزش های کم بینایان و نابینان اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که ورزشکاران کم بینا و نابینا برای تمرین با آن درگیر هستند بحث زمین استاندارد است که نیاز است در این خصوص نیز اقدامات جدی صورت گیرد.
اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی گلبال بانوان نابینا و کم بینا اعزامی به مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا از ۲ تیرماه در منطقه ویژه اقتصادی پیام آغازشد و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برای مشاهده اخبار استخدام معلولین اینجا کلیک کنید

 

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید