اشتغالزایی اولویت اول استاندار جدید فارس باشد

۶۶۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغالزایی و توجه به تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی در استان فارس اولویت نخست استاندار جدید فارس باشد.

محمدرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، اظهار داشت: امروز استان فارس در موضوع اشتغال جایگاه مناسبی در کشور ندارد و باید یک برنامه‌ریزی تمام اشتغالزایی و حمایت از طرح‌های اشتغالزا مورد توجه قرار گیرد.
نماینده مردم شهرستان جهرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با حمایت جدی از بخش خصوصی، بنگاه‌های کوچک صنعتی و کارآفرینی برای جوانان تحصیلکرده و جویای کار می‌توان در ایجاد اشتغال موثر بود.
وی افزود: برنامه ششم توسعه توجه ویژه‌ای به اشتغال دارد که باید با یک برنامه‌ریزی همه جانبه از این فرصت برای عمران و آبادانی استان فارس بهره برد.
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: امروز استان فارس متاسفانه هیچ سهمی در آزادراه ندارد و باید تکمیل پروژه‌های آزادراهی در این استان از جمله آزادراه شیراز- اصفهان مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود: در موضوع اشتغالزایی همچنین باید طوری برنامه‌ریزی شود که در پروژه‌هایی که در مناطق مختلف به بهره‌برداری می‌رسد اولویت بکارگیری و جذب نیرو به صورت بومی و از بین اهالی همان منطقه باشد.
عضو مجمع نمایندگان فارس تصریح کرد: همچنین طرح‌های زیادی در بخش‌های مختلف عمرانی نیز در استان فارس نیمه‌تمام است که امیدواریم استاندارجدید در این زمینه همت ویژه داشته باشد.
رضایی گفت: انتصاب مدیران شایسته و دغدغه‌مند نسبت به برطرف کردن مشکلات مردم نیز از موضوع‌هایی است که نمایندگان انتظار دارند استاندار جدید فارس، این مهم را یکی از اولویت‌های برنامه خود قرار دهد.

برای مشاهده آخرین اخبار استخدامی استانداری فارس اینجا کلیک کنید.

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید