استخدام مشاغل عملیات ریلی (تجربیات آزمون)

۱۴۷۱ روز قبل ۱۷۴۴۲ نظر

استخدام مشاغل عملیات ریلی

برای مشاهده صفحه استخدام شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران اینجا کلیک کنید

کاربران عزیز برای بحث و تبادل نظر در مورد استخدام مشاغل ریلی (استخدام و آموزش نیرو در مشاغل ریلی) اینجا کلیک کنید

همچنین برای مطالعه

تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مشاغل ریلی

پذیرفته شدگان گرامی مقتضی است، با توجه به محل قبولی خود از تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۲۷ تا ۱۳۹۴/۰۵/۲۹ با در دست داشتن مدارک ذیل، به نماینده شرکت های سیروحرکتی مستقر در محل های تعیین شده مراجعه نمایید.

مدارک لازم

 •  ۴قطعه عکس ۴*۳
 • اصل و کپی شناسنامه
 • اصل و کپی مدرک تحصیلی
 • اصل و کپی کارت ملی
 • اصل و کپی کارت پایان خدمت نظام وظیفه

برای مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

داوطلبان گرامی آزمون مشاغل ریلی :

به اطلاع می رساند، اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون و همچنین زمان و مکان برگزاری دوره های آموزشی، تا تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۳۱ از طریق همین سایت اعلام می گردد.

قابل توجه افراد شرکت کننده در طب کار :

از تمامی افراد شرکت کننده در طب کار خواهشمند است، مدارک خود را از طریق لینک زیر بارگذاری نمایند .

برای بارگذاری مدارک اینجا کلیک نمایید

قابل توجه داوطلبین مشاغل ریلی

با عنایت به درخواست های مکرر در خصوص نتایج طب کار و نیز نواحی اعزامی، با هماهنگی های صورت گرفته با مسئولین و مدیران ذیربط در ادارات مربوطه و همکاری های همه جانبه ی ایشان، نتایج طب کار و نواحی اعزامی جهت رسیدگی و تسهیل امور مربوطه در حال بررسی و ارائه راهکار مناسب می باشد لذا در فرصت های آتی تمام تلاش تیم جذب کننده در راستای برطرف نمودن نگرانی های شما متقاضیان گرامی خواهد بود.
دراولین فرصت بعد از جمع بندیهای صورت گرفته اسامی تمامی افراد با مشخص بودن نتایج و نیز اعلام مراحل بعدی روند جذب بر روی سایت قرار می گیرد.
خواهشمند است فقط از طریق سایت منتظر اطلاعیه های بعدی باشید.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان و نواحی اعزامی

به اطلاع شرکت کنندگان در آزمون استخدامی قابلیت سازی مشاغل ریلی می رساند، اسامی پذیرفته شدگان نهایی به همراه ناحیه خدمتی هریک از افراد به ترتیب مشاغل سیروحرکتی (لکوموتیوران- متصدی ترافیک- سوزنبان) اعلام می گردد.

برای مشاهده نتایج سوزبانان اینجا کلیک کنید

برای مشاهده نتایج متصدی ترافیک اینجا کلیک کنید

برای مشاهده نتایج لکوموتیوران اینجا کلیک کنید

۱- خاطرنشان می سازد زمان برگزاری دوره های آموزشی متعاقبا از طرف اداره مربوطه اعلام خواهد شد.
۲- خواهشمند است از هرگونه تماس با اتاق فکر ریلی برای در خواست تغییر محل ناحیه اعزامی خودداری فرمایید.
اتاق فکر ریلی مسئولیتی برای موضوعات مذکور ندارد.


توجه :

" با توجه به سوالات مکرر و پیگیری داوطلبان مشاغل ریلی در خصوص اعلام نتایج، به استحضار می رساند نتایج همراه با برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی جهت حضور پذیرفته شدگان در این دوره ها در دست بررسی است. خواهشمند است در این خصوص فقط از طریق سایت اطلاعات را کسب نموده و پیگیری نمایید و موکدا از تماس های بی مورد و یا پیگیری به روش های دیگر جدا خودداری نمایید."
نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق ایمیل (nazar@railazmoon.com) اعلام بفرمائید.

توجه :اعلام زمان مراجعه به طب کارغائبین

پذیرفته شدگان در مرحله روانسنجی که اسامی ایشان قبلا در سایت اعلام گردیده بود ولیکن از انجام معاینات طب کار در روز مقرر باز مانده اند، روز یکشنبه صبح مورخ ۲/۲۷ (بیست و هفتم اردیبهشت ماه) به صورت ناشتا جهت انجام معاینات به بیمارستان بهارلو تهران مراجعه نمایند.


 اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون روانسنجی (سوزنبانی) برای انجام معاینات طب کار

برای مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک کنید

توجه :
پذیرفته شدگانی که از انجام معاینات طب کار در تاریخ های اعلام شده بازمانده اند در روز سه شنبه مورخ ۹۴/۲/۱ جهت انجام آزمایشات به بیمارستان بهارلو تهران مراجعه نمایند.


اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون روانسنجی (مشاغل لکوموتیورانی و سوزنبانی)

برای مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک کنید


اعلام نتایج پذیرفته شدگان سری دوم آزمون روانسنجی

توجه : لیست اعلام شده اسامی نهایی پذیرفته شدگان شغل متصدی ترافیک به همراه لیست اولیه پذیرفته شدگان شغل سوزنبانی می باشد .ضمنا اسامی پذیرفته شدگان نهایی مشاغل سوزنبانی و لکوموتیورانی متعاقبا اعلام خواهد گردید

برای مشاهده لیست اسامی نهایی اینجا کلیک نمایید


سری اول پذیرفته شده درآزمون روانسنجی
پذیرفته شدگان می بایست با به همراه داشتن کارت خدمت عمومی سربازی(نظام وظیفه) ،کارت ملی و شناسنامه به صورت ناشتا از ۱۲ ساعت قبل از مراجعه (فقط با خوردن غذای سبک و یا آب حدود ساعت ۷ شب قبل) در محل آزمایشگاه حضور یابند.
آدرس: تهران- میدان راه آهن- بیمارستان بهارلو- مرکز طب کار

برای مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک نمایید

توجه : به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند در صورتیکه مراحل آزمون روانسنجی و آزمایشات طب کار را با موفقیت پشت سر گذاشته و جزو قبول شدگان باشند هزینه دوره ی کارآموزی به عهده ی خود پذیرفته شدگان بوده که باید به شرکتهای تامین نیروی طرف قرارداد یا مجریان طرح پرداخت نمایند

اطلاعیه جدید:به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند در صورتیکه مراحل آزمون روانسنجی و آزمایشات طب کار را با موفقیت پشت سر گذاشته و جزو قبول شدگان باشند هزینه دوره ی کارآموزی به عهده ی خود پذیرفته شدگان بوده که باید به شرکتهای تامین نیروی طرف قرارداد یا مجریان طرح پرداخت نمایند

آزمون جذب و تربیت نیروی انسانی مشاغل عملیاتی ریلی فراخوان مرحله دوم (آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد)

به اطلاع کلیه داوطلبانی که حد نصاب قبولی در آزمون مرحله اول (آزمون کتبی) را کسب نموده و اسامی آنها در همین سایت اعلام گردیده است می رساند به حول و قوه الهی مرحله دوم آزمون، شامل آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد از روز شنبه مورخ ۱۱/۱۱/۹۳ در شهر تهران و طبق برنامه زمانی اعلام شده در این اطلاعیه آغاز می گردد. لذا از کلیه داوطلبان عزیز تقاضا دارد با مطالعه کامل و دقیق مفاد این اطلاعیه و بر اساس نوبت اعلام شده برای هر یک از داوطلبان، اقدامات لازم را برای حضور به موقع در محل آزمون بعمل آورند. در ادامه، اهم موارد و توصیه های لازم را به آگاهی می رساند:

۱- روند آزمون جذب و تربیت نیروی انسانی مشاغل عملیاتی ریلی
۱-۱- مرحله دوم آزمون در مجموع شامل برگزاری آزمون های شفاهی و عملی برای پذیرفته شدگان مرحله اول (آزمون کتبی) است. این آزمون ها شامل آزمون روان سنجی و ارزیابی عملکرد، مصاحبه عمومی و آزمون طب کار می باشد. این فراخوان صرفا شامل انجام آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد است و فراخوان آزمون های طب کار و مصاحبه عمومی متعاقبا برگزار و اطلاعیه های آن از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان واجد شرایط خواهد رسید.
توضیح۱: داوطلبان دعوت شده به این مرحله در صورت قبولی در آزمون روان سنجی و ارزیابی عملکرد برای مصاحبه عمومی و انجام آزمایشات طب کار معرفی خواهند گردید.
توضیح۲: کلیه هزینه های مربوط به مرحله دوم (آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد، طب کار و مصاحبه عمومی) بر عهده داوطلبان می باشد.
۱-۲- پذیرفته شدگان نهایی مرحله دوم به عنوان کارورز انتخاب و وارد مرحله سوم یعنی شرکت در دوره های کارورزی و آموزش تخصصی می گردند.
توضیح۳: پذیرفته شدگان نهاییدر پایان مرحله دوم آزمونبر اساساولویتو امتیازکسب شدهدر مراحل اول و دوم تعیین خواهند شد.
۱-۳- شرکت کنندگان مرحله سوم در صورت گذراندن موفقیت آمیز دوره های آموزشی تخصصی و کسب حد نصاب های مربوطه به عنوان نیروی منتخب به شرکت های پیمانکاری جهت عقد قرارداد معرفی خواهند شد.
توضیح۴: اولویت جذب در هر منطقه با داوطلبان بومی است.
توضیح۵:در صورت عدم قبولی در هر مرحله هیچ هزینه ای عودت داده نمی شود.

۲- مدارک مورد نیاز مرحله دوم
داوطلبان موظف هستند مدارک ذیل الذکر را در زمان مراجعه برای آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد همراه داشته و به مسئول مستقر در محل آزمون ارایه نمایند. از داوطلبی که مدارک ذکر شده را همراه نداشته باشد آزمون روانسنجی بعمل نخواهد آمد.
۲-۱- اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی فراغت از تحصیل ( دیپلم و فوق دیپلم و یا بالاتر برای متقاضیان مشاغل لکوموتیورانی و متصدی ترافیک و دیپلم برای متقاضیان شغل سوزنبانی)که در آن، رشته ، گرایش تحصیلی،معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد
۲-۲- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
۲-۳- اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی
۲-۴- اصل و تصویر پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم ( غیر پزشکی )
۲-۵- دو قطعه عکس ۴ × ۳ جدید با ذکر نام ونام خانوادگی در پشت آن
۲-۶- اصل و تصویر فیش واریزی هزینه آزمون روانسنجی طبق جدول شماره (۱)

۳- مبلغ و روش پرداخت هزینه آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد
۳-۱- مبلغ هزینه و مدت انجام آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد به تفکیک مشاغل مورد تقاضا (لکوموتیورانی، متصدی ترافیک و سوزنبانی) در جدول شماره (۱) ارایه شده است. ضروری است هر یک از داوطلبان بر اساس شغل مورد تقاضای خود در فرم های ثبت نام آزمون مرحله اول، نسبت به واریز مبلغ ذکر شده در جدول شماره (۱) به حساب شماره ۰۳۵۵۵۹۲۲۲۷ نزد بانک تجارت به نام گروه آتیه درخشان ذهن اقدام نمایند.
۳-۲- آزمون روانسنجی در هر روز بر روی حدود ۴۰ نفر و در هفته حدود ۲۴۰ نفر انجام خواهد شد. بر این اساس اسامی داوطلبان بصورت هفتگی و به تفکیک روزهای هفته بر روی سایت آزمون اطلاع رسانی می شود. از طرفی به منظور برنامه ریزی دقیق و پیشگیری از بی نظمی، اسامی مجموع داوطلبان هر هفته حداقل یک هفته قبل بر روی سایت اطلاع رسانی می گردد تا داوطلبان فرصت لازم برای واریز هزینه آزمون و همچنین برنامه ریزی انجام سفر به شهر تهران و محل آزمون را داشته باشند.
توضیح۶: شنبه هر هفته فهرست اولیه اسامی داوطلبان دعوت شده برای آزمون هفته بعد از آن، روی سایت اطلاع رسانی و ۳ روز مهلت پرداخت هزینه تعیین می گردد. بدین ترتیب سه شنبه هر هفته فهرست قطعی داوطلبان مجاز به حضور در آزمون هفته بعد از آن (بر اساس فهرست واریزی های اخذ شده از بانک) تعیین و بر روی سایت آزمون اعلام می گردد. لذا فهرست قطعی اعلامی در روزهای سه شنبه هر هفته ملاک سفر و مراجعه داوطلبان خواهد بود. لذا متذکر می گردد که داوطلبان از مراجعه بدون برنامه به محل آزمون جدا خودداری نمایند.
توضیح۷: با عنایت به اینکه فهرست واریزی بانک ملاک دعوت از داوطلبان می باشد لذا ضروری است نام فرد واریز کننده فیش بانکی با نام داوطلب مورد نظر یکسان باشد.
توضیح۸: داوطلبان هفته اول آزمون که از ۱۱/۱۱/۹۳ تا ۱۷/۱۱/۹۳ انجام خواهد شد از توضیحات شماره ۶ و ۷ مستثنی هستند.

جدول (۱) : مبلغ و زمان آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد به تفکیک شغل مورد تقاضا

شغل مبلغ آزمون(هزار تومان) زمان آزمون (دقیقه)
لکوموتیورانی ۱۷۰ ۹۵
متصدیترافیک ۱۶۳ ۸۵
سوزنبانی ۷۰ ۴۵

۴- آدرس و شماره تماس محل انجام آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد
۴-۱- آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد در شهر تهران به آدرس زیر برگزار میگردد:
خیابان ولیعصر، بالاترازمیدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک ۲۳  گروه آتیه
۴-۲- داوطلبان می‌توانند پاسخ سوالات و موارد ابهام خود را از طریق تماس با شماره ۸۴۰۱۲۱۰۲ – ۰۲۱ در ساعات اداری دریافت نمایند.

۵- فرآیند آزمون
۵-۱- بر اساس برنامه زمانبندی پیش بینی شده ، آزموناز روز شنبه مورخ ۱۱/۱۱/۹۳ بصورت هر روزه و راس ساعت ۸ صبح آغاز وتا ساعت۱۵:۳۰ ادامه خواهد داشت.
۵-۲- ضروری است به منظور رعایت نظم و انضباط کاری حتما داوطلبان ۳۰ دقیقه قبل از ساعت اعلام شده در محل آزمون حضور بهمرسانند.
۵-۳- کلیه داوطلبان موظفند حداقل ۳۰ دقیقه قبل از شروع آزمون روانسنجی مدارک اشاره شده در بند ۲ این اطلاعیه را جهت طی شدن تشریفات راستی آزمایی به مسئول مربوطه در محل آزمون تحویل داده و تشکیل پرونده دهند. بدیهی است در صورت تایید مدارک مورد نظر، مجوز انجام آزمون روانسنجی برای داوطلب صادر خواهد شد.

۶- توصیه های مهم
۶-۱- داوطلبان حتی الامکان از آوردن وسایل اضافی ازجمله کیف و ساک دستی و همچنین وسایل شخصی اضافی به محل آزمون خودداری نمایند.
۶-۲- توصیه می شود داوطلبان عزیز روز قبل از آزمون استراحت و خواب کافی داشته باشند و از هر گونه فعالیت خسته کننده و استرس زا دوری نمایند.
۶-۳- مسیولیت ناشی از عدم تطابق مدارک داوطلب با شرایط منـدرج در آگهـی فراخوان و دفترچه راهنمای آزمون مرحله اول و موارد اظهار شده توسط داوطلب در زمان ثبت نام آزمون مرحله اول بر عهده داوطلب بوده و منجر به حذف وی از ادامه روند جذب خواهد شد ودراینصورتداوطلبحقهیچگونهاعتراضیرانخواهد داشت.
۶-۴- لازم است داوطلبان گرامی مراقبت و دقت کافی را در رعایت مفاد این اطلاعیه بعمل آورند زیرا مبالغ واریز شده بابت آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد قابل استرداد نمی باشد.

۷- فهرست دعوت شدگان به آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد
فهرست دعوت شدگان به آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد به تفکیک هفته، روز، ساعت و شغل مورد تقاضا حاوی نام، نام خانوادگی، نام پدر و شغل مورد تقاضا در قالب جداول شماره (۲) تا (۴) ارایه شده است.

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

 جدول زمان‌بندی آزمون جذب و تربیت نیروی انسانی مشاغل عملیاتی ریلی

 رویداد  زمان توضیحات
از تا
ثبت نام اینترنتی ۲۵/۶/۹۳ ۳۰/۶/۹۳
صدور کارت شرکت در جلسه آزمون کتبی ۸/۷/۹۳ ۱۰/۷/۹۳
رفع نقص کارت شرکت در جلسه آزمون کتبی ۹/۷/۹۳ ۱۰/۷/۹۳
برگزاری آزمون کتبی (مرحله اول آزمون) ۱۱/۷/۹۳ در یک نوبت (صبح)
اعلام نتایج نهایی آزمون کتبی
و پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت
۲۵/۷/۹۳
تاریخ دعوت به آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد (مرحله دوم آزمون) ۸/۱۱/۹۳
پایان آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد   

برای مشاهده اطلاعیه در وب سایت مشاغل ریلی اینجا کلیک کنید


اطلاعیه های قبلی سازمان ریلی

اطلاعیه جدید : به استحضار آن دسته از داوطلبینی که در مرحله اول آزمون مشاغل عملیاتی ریلی قبول شده اند می رساند :
مرحله دوم این آزمون (روان سنجی) در بهمن ماه آغاز خواهد شد . طبق گروه بندی های مشخص شده روزانه برای حدود ۴۰ نفر جهت حضور در شهر تهران فراخوان زده خواهد شد . 

اطلاعیه : به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مشاغل ریلی می رساند که دعوت به مراحل بعدی جذب (سنجش عملکرد و ...) در دست پیگیری می باشد، لذا ما هم اکنون در حال آماده سازی مراحل بعدی آزمون می باشیم، منتظر اطلاعیه های بعدی ما که به زودی درج خواهد شد باشید.

اطلاعیه : بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند ، فهرست اسامی داوطلبان دو برابر ظرفیتی که نمره حد نصاب مورد نظر در مرحله اول آزمون (کتبی) را کسب نموده اند ، در ادامه قابل رویت می باشد . بدیهی است قبولی در این مرحله به منزله قبولی نهایی نمی باشد ، فلذا نحوه شرکت در آزمون مرحله دو متعاقبا اعلام می گردد .

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

اطلاعیه : بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند ، فهرست اسامی داوطلبان دو برابر ظرفیتی که نمره حد نصاب مورد نظر در مرحله اول آزمون (کتبی) را کسب نموده اند ، یک شنبه صبح مورخ ۲۷ / ۰۷ / ۹۳ ، در وب سایت RailAzmoon.com درج می گردد ، بدیهی است قبولی در این مرحله به منزله قبولی نهایی نمی باشد ، فلذا نحوه شرکت در آزمون مرحله دو متعاقبا اعلام می گردد .

وب سایت ای استخدام برای تمام شرکت کنندگان در این آزمون آرزوی موفقیت و کامیابی دارد و امیدواریم تمام عزیزانی که برای این آزمون تلاش کرده اند موفق باشند.

شرکت کنندگان آزمون استخدامی مشاغل عملیات ریلی لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

تعدادی از شرکتهای خصوصی ارائه کننده خدمات به شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در نظر دارند به منظور تکمیل کادر مورد نیاز خود از بین متقاضیان مردواجد شرایط برای بکارگیری در مشاغل لکوموتیورانی، متصدی ترافیک و سوزنبانی از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه علمی و معاینات روان سنجی و پزشکی که بوسیله مجریان متخصص اجرا خواهد گردید، تعدادی را انتخاب و جذب نمایند.

بدین وسیله از کلیه علاقمندان واجد شرایط تصریح شده در این دفترچه دعوت بعمل می آید تا ضمن مطالعه کامل مفاد این دفترچه نسبت به ثبت نام از طریق وبگاه مورد نظر به آدرس  www.railazmoon.com اقدام نمایند. لازم به ذکر است که فرآیند ثبت نام برای شرکت در این آزمون منحصراً بصورت اینترنتی صورت می‌پذیرد. لذا از داوطلبان تقاضا می شود از ارسال هرگونه مدرک به مراکز برگزاری آزمون خودداری نمایند و صرفاً پذیرفته شدگان آزمون کتبی موظف به ارائه مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه می باشند. کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط ذکر شده در این دفترچه باشند می‌توانند در آزمون مذکور ثبت نام و شرکت نمایند

زمان ثبت نام :

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون کتبی می بایست از بامداد روز سه شنبه مورخ  ۲۵ / ۰۶ / ۹۳  تا ساعت ۲۴ روز یک شنبه مورخ ۳۱/ ۰۶/ ۹۳ پس از مراجعه به وبگاه ویژه این آزمون به نشانی www.railazmoon.com  نسبت به واریز مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ ریال (سیصد هزار ریال) از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام و ثبت نام نمایند.

خود را برای آزمون شرکتهای خصوصی خدمات دهنده به راه آهن آماده کنید

نحوه دریافت کارت شرکت در جلسه و زمان برگزاری آزمون

۱- کارت شرکت در آزمون از بامداد روز سه شنبه مورخ ۰۸ / ۰۷ / ۹۳ تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه مورخ ۱۰ / ۰۷ / ۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی وبگاه به نشانی: www.railazmoon.com قرار خواهد گرفت.
۲- متقاضیان شرکت در آزمون می توانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، کد پیگیری و یا نام و نام¬خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت کارت خود اقدام نمایند. داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت عکسدار شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند. مراقبین از ورود افراد فاقد کارت جلوگیری بعمل می آورند.
۳- آن دسته از داوطلبانیکه موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون نمی‌شوند لازم است با همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط، براساس جدول شماره (۴) مراجعه نمایند.
۴- آزمون راس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۱ / ۰۷/ ۹۳ بصورت همزمان در ۱۸ شهر کشور به شرح جدول شماره (۴) برگزار خواهد شد.
۵- ساعت شروع، مدت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
۶- داوطلبان بایستی علاوه بر کارت شرکت در جلسه آزمون، کارت ملی خود را به منظور شناسایی هویت همراه داشته باشند.
۷- درهای ورودی حوزه‌های امتحانی راس ساعت ۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه) صبح بسته خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون راس ساعت ۹:۰۰ (نه) صبح آغاز می‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن دربهای ورودی به محوطه و یا سالنهای امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد
توضیح۱۵: لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات مندرج در تقاضانامه ارسالی نمی‌باشد و اصل مدارک داوطلبان پذیرفته شده در آزمون کتبی قبل از انجام آزمون های شفاهی و عملی مرحله دوم بایستی به مراکز تعیین شده برای مصاحبه ارایه گردند. بدیهی است صحت و سقم مدارک توسط کارشناسان بررسی و در صورت مغایرت با موارد مندرج در وبگاه، قبولی داوطلب کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

رویداد زمان از زمان تا توضیحات
ثبت نام اینترنتی ۲۵ / ۰۶ / ۹۳ ۳۱/ ۰۶ / ۹۳
صدور کارت شرکت در جلسه آزمون کتبی ۰۸ / ۰۷ / ۹۳ ۱۰ / ۰۷ / ۹۳
رفع نقص کارت شرکت در جلسه آزمون کتبی ۰۹ / ۰۷ / ۹۳ ۱۰ / ۰۷ / ۹۳
برگزاری آزمون کتبی ۱۱ / ۰۷ / ۹۳ در یک نوبت (صبح)

اعلام نتایج نهایی آزمون کتبی

و پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت

۲۵ / ۰۷ / ۹۳ در یک نوبت (صبح)
دعوت به مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد گردید

 

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

خود را برای آزمون شرکتهای خصوصی خدمات دهنده به راه آهن آماده کنید

۱۷٬۴۴۲ نظر برای استخدام مشاغل عملیات ریلی (تجربیات آزمون)

 • استادبزرگ
  سلام به دوستان عزیز متصدی ترافیک که مهر 93 ازمون دادن من از بچه های اهواز قبول شده درراه اهن جنوب کاراموزی هم تمام شد ازمون ارزیابیهم دادیم امانتایجو هنوز اعلام نکردن بلا تکلیف هستیم اگر کسی اطلاع از نحوه قراداد واعلام نتایج داره اطلاع بده ازدوستای قدیمی ممنون
  پاسخ
  • پ
   سلام.دوستان ترافیک پارسال کسی هست؟ سر کار رفتید؟ کلاس ما تموم شده کار اموزی هم رفتیم اما کسی حالا جوابمون رو نمیده .نه قرارداد بستن نه سر کار می برن.بچه هایی که سر کار رفتید .قرارداد بستید یا نه؟ دوستان بیاید پیام بذارید. یادش بخیر قبلا اینجا به املا گیر میدان
   پاسخ
   • مرتضی ک
    آقایون همگی سرکاریرد
    من خودم هم آزمونشو قبول شدم هم مصاحبه هم طب کار
    و حالا دوباره میگن باید برید 8 ماه دوره ببینید واسه دوره ها هم باید حداق 2.5 یا 3 میلیون اولیه بصورت نقد پرداخت کنید تازه توی این هشت ماه نه از حقوق خبری نه بیمه باید مفت بخورید مفت بگردید
    هیچکسی هم پیگیر نیست و هیچ کسی هم کاری واسمون نمیکنه به قول خودشون سرگردنه است
    میخوای بخواه نمیخوای هررری شما رفتی یکی دیگه رو میارن جای شما !!!!
    پاسخ
   • علیرضا
    با سلام خدمت دوستان لطفآ کسی از زمان شروع دوره های اموزشی سوزنبانی قبولین آزمون استخدامی مهرماه این سال خبر دارین تو رو خدا بگین یا لااقل کسی از دیگر شهرستان ها هم مثل من هست لطفآ اطلاع بده
    پاسخ
    • نگران
     سلام من از کجا شماره تلفن یکی از متصدی ها ی تهران رو همین الان الان گیر بیارم ؟ بدجو نگران داداشمم تهران خونه گرفته ولی چند ساعته که جواب نمیده تو رو خدا اگه کسی خبر داره بگه اسمش احمد نعمتی هست
     پاسخ
    • من
     مصطفی جون سلام داداش یعنی فقط به مدرک سوزنبانها گیر دادن؟یعنی اونایی ک لیسانس داشتن رفتن واسه سوزنبانی قبول نمیشن؟؟؟آقا هرکس میدونه ج بده مردیم ازاسترس....خواهشا
     پاسخ
     • zanjan loco
      ما پنجشنبه این هفته امتحان داریم یعنی 6 اسفند، کلاسامون تموم شده الان توو دوره کارورزی هستیم
      تا 18 اسفند هم کلا کلاسامون تموم میشه
      البته اینم بگم که ما نسبت به تهران نزدیک به دو ماه زودتر شروع کرده بودیم
      پاسخ
     • پ
      سلام.من از بچه های ترافیک پارسالم.ما ازمون جامع رو دادیم.پول کلاسا رو هم ریختیم.ولی پیمانکار پول کلاسا رو نمی ریزه.الان هم نمره هامون رو نمیزنن.بچه ها مواظب باشید به نماینده شرکتتونم تاکید کنید پول رو بریزه به حساب راه اهن.
      پاسخ
      • مصطفی.قم
       با سلام خدمت دوستان قدیمی خودم.عادل درست میگه!به مدارک و سن گیر دادن ولی درستش کردن و جای نگرانی نیست!سوزنبانها که امتحاناشون رو دادن شدن سپر بلای بقیه و واسه دو شغل دیگه شرایط سن و مدرک مهم نیست چون بخشنامشو دیدم!الانم سوزنبانهای قم سرکارن!ولی قرارداد نبستن!فعلا میان سرکار و قراره قراردادببنذن و روزهایی که بدون قرارداد کارکردن هم حساب کنن!فقط اینو بدونید که حتی اگه یک نفرتون امتحاناش رو رد بشه بقیه رو واسه اون یک نفر الاف میکنن
       پاسخ
       • حجت
        سلام دوستان
        از بچه های دوره قبل کسی هست ؟؟
        کیا آزمون جامع لکو رو دادن
        سوالاش چه جوری بودن ؟؟؟ از کد.م درسا بیشتر اومده بود
        یادش بخیر شش ماهی بود نیومده بودم اینجا
        جدیدا خدا به دادتون برسه
        پاسخ
         • بیکار سابق
          هنوزم بعد این همه مدت دارن شایعه درست میکنین واقعا جالبه :d
          والا همین الان تا جایی که من میدونم سوزنبان ها و متصدی های یزد - شرق و خراسان رفتن سر کار
          پاسخ
           • عادل
            دوست عزیز یکی از شرایط مهم استخدام حداکثر سن 28 سال بود و حالا شما میگین 30 سالتون یعنی همون موقع هم مشکل سن داشتی (یا قبول نشدی یا به کل داری دروغ میگی یا اینکه پارتیت خیلی کلفته) به هر حال من کاری با این حرفا ندارم. همون روز اولم گفتم از آموزش راه آهن بپرسن. هدف من فقط همراه کردن همه دوستان بود به هر حال اگه کسی مایل نیست خود داند و بس
            پاسخ
            • عادل
             منظورم از مدرک گواهی آموزشی که باید راه آهن بهم میداد. خواهشا پیگیر بشین و گرنه با وجود نیروهای استخدامی جدید بد جور به دردسر میافتیم
             پاسخ
               • عادل
                داداش به دو چیز گیر دادن: یکی سن و اون یکی هم مدرک. سن اعلام شده اولیه 28 سال بوده یعنی بچه های 65 رو شامل میشده که الان میگن باید 67 میبودین بعدم به مدرک گفتن فقط مدارک ریاضی و تجربی فعلا تائید هستن و بقیه باید رسما سماق بمکن. میتونین موضوع رو از طریق خانم ایمانی دنبال کنین. آموزش راه آهن. خواهشا هر جور شده به همه افراد اطلاع بدین تا راه آهن رو با فشار افکار عمومی مواجه کنیم.
                پاسخ

              لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید