استخدام پزشکی قانونی کشور سال ۹۸ (خبر جدید)

۱۵۲ روز قبل ۶۸۳ نظر

استخدام پزشکی قانونی کشور

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

دانلود سوالات پزشکی قانونی کشور (عمومی و تخصصی)

لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون پزشکی قانونی کشور اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی پزشکی قانونی کشور در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام پزشکی قانونی کشور، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

خبر ۲۴ تیر ۹۸ - کمبود ۷۰ نیروی انسانی در پزشکی ‌قانونی سمنان

مدیرکل پزشکی ‌قانونی استان سمنان گفت: پنج اداره پزشکی ‌قانونی استان سمنان با وجود پیگیری های انجام شده برای تسریع در خدمات‌دهی به مراجعه‌کنندگان خود کمبود ۷۰ نیروی‌انسانی را دارد.

مهدی نوروزی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۷۰ درصد مسئولیت‌های اداری پزشکی قانونی سمنان براساس ساختار اداری خالی است که باید با تعیین ردیف استخدامی برای رفع این چالش در استان اقدام کرد.

وی خاطر نشان کرد: اکنون ۵۱ نفر در اداره کل و چهار اداره شهرستانی پزشکی قانونی استان سمنان فعالیت دارند که بر اساس چارچوب اداری این رقم باید به ۱۲۱ نیروی انسانی افزایش یابد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان با بیان اینکه یک کارمند و متخصص در این اداره کل چندین مسئولیت را برعهده دارد، ادامه داد: با افزایش نیروی‌انسانی می توان برای افزایش کیفیت در خدمات دهی به مراجعه کنندگان اقدام کرد.

نوروزی اضافه کرد: از تعداد ۵۱ نیروی‌انسانی شاغل در اداره‌های پزشکی قانونی استان تنها ۲۰ کارمند رسمی و پیمانی است و براساس چارچوب اداری نمی‌توان به کارمندان قراردادی و کارمعین مسئولیت‌اداری واگذار کرد.

وی با بیان اینکه پزشکی قانونی شاهرود در اواخر سال گذشته به بهره برداری رسید اما نگهبان برای حراست از ساختمان این اداره وجود ندارد، گفت: چالش کمبود نیروی انسانی در این اداره کل جدی و نگران‌کننده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان افزود: راه‌اندازی آزمایشگاه در پزشکی قانونی شاهرود نیازمند تامین نیروی انسانی است و اهالی شهرستان میامی برای رسیدگی به مشکلات خود در بخش پزشکی‌قانونی به دلیل نبود کارمند و متخصص مجبور به طی مسافت چند صد کیلومتری و مراجعه به پزشکی قانونی شاهرود هستند.

از ابتدای فروردین ۹۷ تا خرداد ۹۸ تعداد ۲۲ هزار و ۶۹۶ نفر برای معاینه‌های پزشکی به مراکز پزشکی قانونی استان سمنان مراجعه کردند.

 منبع : خبرگزاری ایرنا

خبر ۲۸ خرداد ۹۸ - تلاش سازمان پزشکی قانونی برای استخدام ۴۰۰ نفر

قائم مقام سازمان پزشکی قانونی با اشاره به لزوم افزایش نیروی انسانی در پزشکی قانونی گفت: پیگیری‌ها برای استخدام ۴۰۰ نفر در این سازمان در دست انجام است.
عبدالرزاق برزگر امروز در حاشیه کنفرانس یک روزه پزشکی قانونی در سمنان در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان، با اشاره به ضرورت جذب نیرو در این سازمان و پیگیری‌های صورت گرفته بیان کرد: در زمینه جذب نیرو، اقدامات مهمی در دستور کار قرار گرفته است که با حمایت دولت و پشتیبانی رئیس قوه قضائیه و پیگیری‌های رئیس سازمان پزشکی قانونی با جدیت پیگیری می‌شود.
وی به تلاش برای اخذ مجوز جذب نیرو و رفع مشکلات مالی این بخش اظهار کرد: در سال جاری یا اوایل سال آتی، تعدادی نیرو جذب خواهند شد که بیشتر آنها کارشناسان فنی هستند.
قائم مقام سازمان پزشکی قانونی افزود: در طول برنامه ششم توسعه هم متقاضی جذب ۴۰۰ نفر شده‌ایم؛ ۲۰۰ نفر جذب شده و در پی جذب ۴۰۰ نفر دیگر هستیم که اگر نیروها تکمیل شوند، با توجه به بازنشستگی تعدادی از کارکنان، حداقل‌ها تامین خواهد شد.
برزگر با بیان اینکه نیروهای شاغل فعلی پاسخگوی مراجعان هستند اما متحمل فشار کاری بیشتری می‌شوند، افزود: نیروهای فعلی با تحمل شرایط و وقت گذاشتن بیشتر پاسخگوی مراجعان هستند.
قائم مقام سازمان پزشکی قانونی با اشاره به اینکه کمبود نیرو در همه نقاط کشور در پزشکی قانونی محسوس و مشهود است، ادامه داد: این کمبود در برخی از استان‌ها مانند هرمزگان، کردستان، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان و خوزستان ملموس‌تر است.
وی با اشاره به اینکه در سمنان وضع کمبود نیرو نسبت به استان‌های دیگر مناسب‌تر است، ادامه داد: در مواردی نیاز به خدمت‌رسانی دو پزشک است؛ اما با یک پزشک خدمات مربوطه صورت می‌گیرد که فشار بیشتری به پزشکان متخصص این سازمان تحمیل می‌شود.
قائم مقام سازمان پزشکی قانونی خاطرنشان کرد: در استان‌ سمنان کمبود نیروی انسانی وجود دارد؛ اما وضع به‌مراتب از استان‌های دیگر بهتر و شدت کمبود نسبت به سایر استان‌ها کمتر است.
به گزارش فارس؛ کنفرانس یک روزه پزشکی قانونی با حضور قائم مقام سازمان پزشکی قانونی، مهدی نوروزی مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان، نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و متخصصان این سازمان در ستاد علوم پزشکی استان برگزار شد.

خبر ۲۷ خرداد ۹۸ - اخذ مجوز استخدام ۱۲۰ نفر در پزشکی قانونی

قائم مقام پزشکی قانونی کشور از اخذ مجوز جذب ۱۲۰ نفر نیروی مورد نیاز این رشته در قالب استخدام آزمونی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عبدالرزاق برزگر در سمنان گفت : به منظور تامین نیروی مورد نیاز و جبران کمبود های فوری نیروی انسانی ، علاوه بر جذب ۶۰۰ نفر در سال های گذشته، یک مجوز بکارگیری از طریق برگزاری آزمون برای ۱۲۰ نفر اخذ شده که در حال طی مراحل قانونی و اداری برای اجرایی شدن است.
برزگر افزود : این آزمون تا پایان سال و یا اوایل سال آینده برگزار می شود.
وی گفت: تمهیدات و همکاری های مطلوبی بین قوه قضائیه، دولت و مجلس برای تامین نیروی انسانی متخصص پزشکی قانونی شکل گرفته است، ولی بعلت جذاب نبودن این رشته دانشگاهی، نیاز به تسهیلات شغلی بیشتر داریم تا جوانان برای تحصیل به این رشته نیز روی بیاورند.

قائم مقام پزشکی قانونی کشور از پیگیری ها برای تکمیل روند بانک اطلاعات هویت ژنتیک این سازمان خبر داد و گفت : در مرحله اول نمونه برداری های افراد متهم و محکومین برای پیشگیری و پیگیری تخلفات مکرر مد نظر است و در آینده نزدیک نمونه های ژنتیکی افراد در معرض خطر و آسیب نیز به این بانک افزوده خواهد شد.

برزگر تامین تجهیزات آزمیش های اولیه در همه استانها را از امور به سرانجام رسیده پزشکی قانونی کشور برشمرد و تصریح کرد : برخی آزمایش های تخصصی بعلت نیاز به تجهیزات به روز و خاص در مراکز ۱۰ استان بعنوان ۱۰ قطب آزمایشگاهی کشور متمرکز شده است تا توزیع و تسریع در روند خدمات رسانی به مردم انجام پذیرد.

خبر ۱۸ خرداد ۹۸ - استخدام اداره کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی

اداره کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی جهت تکمیل کادر تخصصی خود در سالن تشریح و آزمایشگاه قصد بکارگیری نیروی طرح تعهد خدمت پیراپزشکی را دارد.

شرایط: آقا و بومی استان

متقاضیان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به اداره کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی واقع در سایت اداری مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۲۴۰۰۰۲۳ داخلی ۱۳۵ تماس حاصل نمایند.

خبر ۳ اردیبهشت ۹۸ - زمینه جذب پزشکان قانونی فراهم شود 

دادستان عمومی و انقلاب فارس خواستار فراهم شدن زمینه‌ای برای جذب پزشکان قانونی و نیروی انسانی بیشتر در مجموعه پزشکی قانونی استان به جهت تسریع در اعلام نظر‌های قضایی شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۵ مهر ۹۷ - رفع کمبود نیروی متخصص در پزشکی قانونی کهریزک با کمک دستگاه‌ها

استاندار تهران طی بازدید از پزشکی قانونی کهریزک به دلیل مطرح شدن کمبود نیروی انسانی در این مرکز گفت: امیدواریم با مکاتبات با وزارت بهداشت و سایر دستگاه‌ها نیروهای متخصص به این سازمان افزوده شوند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۴ مهر ۹۷ - درخواست استخدام ۶۰۰ نفر در رشته‌های تخصصی به دولت

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور با تاکید بر خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم گفت: بر اساس آخرین برآورد‌ها زمان پاسخگویی به مراجعین در حال حاضر به کمتر از ۲ ساعت رسیده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲ مهر ۹۷ - سازمان پزشکی قانونی با کمبود نیروی انسانی مواجه است

قائم مقام سازمان پزشکی قانونی کشور با اعلام اینکه بر اساس چارت سازمانی برای ۷۳۰۰ نفر در این سازمان پست وجود دارد، ولی تنها ۳هزار نفر فعالیت می کنند، گفت: نیاز به جذب و افزایش نیرو در این سازمان احساس می شود.
به گزارش ایرنا، عبدالرزاق برزگر روز دوشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دولت بر اساس قانون درصدد محدود کردن جذب نیروی انسانی در ادارات است، خاطرنشان کرد: ۲۳۰ نفر بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه در این سازمان جذب شدند و جذب ۶۰۰ نفر نیز در طول برنامه ششم توسعه پیش بینی شده است.
وی با بیان اینکه فعالیت های پزشکی قانونی بسیار سخت و حساس است، گفت: با وجود کمبود نیرو ، کارشناسان سازمان ایثارگرانه به مردم خدمت می کنند.
برزگر با بیان اینکه به مراجعان این سازمان که بطور معمول در وضعیت جسمی و روحی مناسبی قرار ندارند، باید در شرایط مناسبی خدمات ارائه شود، اظهار داشت: ارائه خدمات بهتر در فضای مناسب حق مردم است.
به گزارش ایرنا، در این آئین آرتین کمالی به عنوان مدیرکل جدید پزشکی قانونی آذربایجان شرقی معرفی و از خدمات بهرام صمدی راد تقدیر شد.
کمالی پیش از این مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه بود.

منبع: خبرگزاری ایرنا

خبر ۲ مهر ۹۷ - استخدام نیروی انسانی در پزشکی قانونی آذربایجان شرقی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، عبدالرزاق برزگر در آیین تودیع و معارفه مدیرکل پزشکی و قانونی آذربایجان شرقی در تالار اجتماعات دادگستری برگزار شد، با اشاره به مشکلات موجود در پزشکی قانونی برای ارائه خدمات بهتر، اظهار داشت: علی رغم این کمبودها، ارائه خدمات در پزشکی قانونی متوقف نیست و حتی بیش از توان امکاناتی و نیروی انسانی خدمات ارائه می‌شود.

وی حادثه آتش سوزی قطار تبریز-مشهد را یادآور شد و گفت: در این حادثه که شناسایی افراد بیش از ۱ تا ۱.۵ ماه تخمین زده می‌شد، در یک هفته شناسایی به اتمام رسید که این موضوع در تسکین آلام خانواده‌ها موثر بوده است.

قایم مقام سازمان پزشکی قانونی کشور با تاکید بر اینکه باید سوله‌های بحران در استان‌ها راه اندازی شود، خاطر نشان کرد: در برخی استانها این سوله‌ها ساخته شده ولی در برخی دیگر مانند آذربایجان شرقی به دلیل مشکلات بودجه‌ای، این موضوع هنوز مسکوت مانده است.

برزگر از وجود کمبودهای فیزیکی برای بهبود خدمات رسانی در پزشکی قانونی خبر داد و افزود: توقع ما این است که مردم مراجعه کننده که در وضعیت نا مناسب جسمی یا روحی هستند، در شرایط نا مناسب مورد معاینه و انتظار قرار نگیرند و این حق مردم است لذا باید تلاش را برای ارائه خدمات بهتر در فضای مناسب تر افزایش دهیم.

وی چالش نیروی انسانی را یکی دیگر از مشکلات پزشکی قانونی عنوان کرد و ابراز داشت: در حوزه نیروی انسانی، بر اساس چارت سازمانی ۷۳۰۰ پست داریم که کمتر از ۳۰۰۰ پست، نیرو دارد.

قایم مقام سازمان پزشکی قانونی کشور با بیان اینکه دولت می‌گوید که نیروهای استخدامی را محدود کنیم ولی در این تشکیلات باید حداقل ۵۰ نیروهای لازم برای ارائه خدمات را در اختیار داشته باشیم، گفت: ۲۳۰ نیرو در برنامه پنجم جذب کردیم و در برنامه ششم ۶۰۰ نیرو وعده داده شده است.

خبر ۲۷ شهریور ۹۷ - پزشکی قانونی در کل کشور با کمبود نیروی انسانی مواجه است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی، یکی از مشکلات این سازمان در سراسر کشور را کمبود نیروی انسانی دانست.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۱ شهریور ۹۷ - تخصیص اعتبارات لازم برای جذب و حفظ نیرو در پزشکی قانونی 

قائم مقام سازمان پزشکی قانونی کشور با بیان اینکه مشکل جذب وحفظ نیرو در پزشکی قانونی داریم، گفت: باید با تخصیص اعتبارات لازم این پرسنل را حفظ کرد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر  ۳۰ مرداد ۹۷ - کمبود ۴۸۰۰ پست سازمانی در پزشکی قانونی

قائم مقام سازمان پزشکی قانونی گفت: هم اکنون برای چهار هزار و ۸۰۰ پست سازمانی در این سازمان در سراسر کشور نیرو وجود ندارد.
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرزاق برزگر روز دوشنبه در مراسم معارفه مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام اضافه کرد: یکی از مشکلات موجود در این سازمان با توجه به سختی کار کمبود رغبت به ویژه در میان پزشکان برای فعالیت در این حوزه است.
وی افزود: هفت هزار و ۳۰۰ پست سازمانی در پزشکی قانونی هم اکنون وجود دارد ولی تنها برای دو هزار و ۵۰۰ نفر در این پست ها نیرو داریم.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۹ مرداد ۹۷ - ۱۲۰ پزشک در سازمان پزشکی قانونی جذب خواهند شد

قائم مقام سازمان پزشکی قانونی گفت: ۱۲۰ پزشک در سازمان پزشکی قانونی جذب و به کارگیری خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، عبدالرزاق برزگر ظهر امروز در آیین معارفه مدیرکل جدید پزشکی قانونی استان ایلام اظهار داشت: جذب و به‌کارگیری پزشک در سازمان پزشکی قانونی در دستور کار قرار گرفته است.

قائم مقام سازمان پزشکی قانونی گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ۱۲۰ پزشک در سازمان پزشکی قانونی جذب و به کارگیری خواهند شد.

وی از تجهیز و تقسیم‌بندی آزمایشگاه‌های تخصصی سازمان پزشکی قانونی خبر داد و ادامه داد: این فرایند به منظور پاسخ به استعلامات قضایی ایجاد شده و از اولویت‌های کاری این سازمان محسوب می‌شود.

این مسوول اضافه کرد: تقسیم‌بندی و تجهیز آزمایشگاه‌های تخصصی سازمان پزشکی قانونی می‌تواند رضایتمندی مردم را به دنبال داشته و این هدف اصلی و اساسی این سازمان است.

رئیس کل دادگستری استان ایلام نیز در این آیین گفت: استقرار آزمایشگاه سم‌شناسی و دی‌ ان‌ ای در استان ایلام امری لازم و ضروری است.

محمد رزم افزود: تجهیز آزمایشگاه‌های تخصصی سازمان پزشکی قانونی از دیگر نیازمندی‌ها بوده که باید مسوولان امر در استان ایلام به این مهم عنایت داشته باشند.

وی ادامه داد: با عنایت به پیگیری‌هاتی آزمایشگاه پاتولوژی پزشکی قانونی در استان ایلام به زودی راه‌اندازی خواهد شد که جای تقدیر دارد.

به گزارش فارس، در پایان از خدمات ۹ ساله دکتر روندی مدیرکل سابق پزشکی قانونی استان ایلام تقدیر و مهدی علیزاده‌مهاجر به عنوان مدیرکل جدید این دستگاه معرفی شد.

منبع: خبرگزاری فارس

خبر ۳ مرداد ۹۷ - صدور مجوزهایی برای استخدام متخصص در حوزه پزشکی قانونی

رئیس پزشکی قانونی کشور با اشاره به کمبود پزشک متخصص در این حوزه گفت : دولت در این زمینه قول مساعدت داده و به زودی مجوزهایی برای استخدام صادر می شود .

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۶ اسفند ۹۶ - نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی اعلام شد

اطلاعیه سازمان پزشکی قانونی کشور در خصوص نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال جاری و مدارک مورد نیاز برای پذیرش آنان منتشر شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
ضمن عرض تبریک و تهنیت به پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سالجاری سازمان پزشکی قانونی کشور بدینوسیله باطلاع می رساند:
کلیه پذیرفته شدگان نهایی مقتضی است با در دست داشتن مدارک ذیل از روز یکشنبه مورخ ۲۰/۱۲/۹۶ لغایت پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۲/۹۶ جهت تکمیل پرونده به هسته گزینش سازمان به آدرس ذیل مراجعه نمایند.
آدرس :

تهران، خیابان بهشت، ضلع جنوبی پارک شهر، کوچه میثاق، سازمان پزشکی قانونی کشور، طبقه اول، هسته گزینش سازمان
مدارک مورد نیاز:

۱. ۴ قطعه عکس ۴*۳
۲. فتوکپی تمام صفحات شناسنامه
۳. تصویر کارت ملی
۴. تصویر کارت وضعیت خدمت نظام وظیفه (جهت آقایان)
۵. تصویر مدرک تحصیلی مطابق با شرایط احراز مندرج در آزمون

لازم بذکر میباشد همراه داشتن اصل مدارک جهت تطابق نیز الزامی است.

خبر ۱۴ اسفند ۹۶ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۳

باتوجه به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام می‌گردد، بر این اساس داوطلبان لازم است برای اطلاع از انجام سایر مراحل استخدامی از روز چهارشنبه ۹۶/۱۲/۱۶ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک کنید

در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام اطلاعیه های جدید مطلع شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید.

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۴ بهمن ۹۶ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۶/۶/۳

باعنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۳، نتایج آزمون استخدامی مربوط به دستگاههای اجرایی شامل: سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان ملی بهره وری ایران، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مرکز پزشکی قانونی استان البرز، اداره کل هواشناسی استان البرز، سازمان بهزیستی استان البرز، اداره کل دامپزشکی استان البرز، اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز، سازمان سنجش آموزش کشور و بانک صنعت و معدن، که نتایج آنها نهایی شده است اعلام می گردد. لذا داوطلبان لازم است جهت اطلاع از سیر سایر مراحل استخدامی از روز یکشنبه ۹۶/۱۱/۸ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

بدیهی است سایر دستگاههای اجرایی باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۹ دی ۹۶ - دعوت به همکاری اداره کل پزشکی قانونی استان سمنان 

اداره کل پزشکی قانونی استان سمنان در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود جهت خدمت در واحد های تابعه بر اساس مجوزهای صادره از بین جوانان مومن و متعهد، دو نفر را که واجد شرایط باشد پس از طی مراحل گزینش به صورت قرارداد شرکتی از طریق شرکتهای طرف قرارداد جذب نماید.

لذا از کلیه متقاضیان درخواست می شود از تاریخ ۹۶/۱۰/۲۵ لغایت۹۶/۱۰/۳۰ جهت ارائه مدارک و کسب اطلاعات بیشتر به امور اداری اداره کل پزشکی قانونی استان سمنان واقع در میدان سعدی مراجعه نمایند.

خبر ۱۵ آبان ۹۶ - اطلاعیه زمان مصاحبه شغلی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پزشکی قانونی

معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور تاریخ انجام مصاحبه شغلی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی این سازمان را اعلام کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، تمامی پذیرفته شدگان مشاغل مورد نیاز که بر اساس اعلام سازمان سنجش در لیست سه برابر ظرفیت هستند باید با همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی در ساعت ۸ صبح روزهای تعیین شده (طبق جدول زمانبندی) به سازمان پزشکی قانونی کشور به نشانی خیابان بهشت، ضلع جنوبی پارک شهر، کوچه میثاق، سازمان پزشکی قانونی، طبقه اول مراجعه کنند.

گفتنی است در صورت مراجعه خارج از تاریخ های قید شده مصاحبه شغلی از افراد صورت نمی گیرد و غایب محسوب می شوند.

پذیرفته شدگان در صورت هرگونه سوال یا ابهام می توانند با شماره های ۵۵۶۱۷۷۸۵ و ۵۵۶۱۹۱۹۱ تماس بگیرند.

۱۳۹۶/۸/۲۱ ۱۳۹۶/۸/۲۲ ۱۳۹۶/۸/۲۳ ۱۳۹۶/۸/۲۴
کارشناس تحلیل‌گر سیستم حسابدار پزشک عمومی کاردان پزشکی قانونی
مامور حراست مسئول خدمات مالی پزشک متخصص پزشکی قانونی کارشناس آزمایشگاه، غذا، دارو و بیهداشتی
کارشناس امور اداری   پزشک متخصص روانپزشک کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی
      کارشناس پذیرش و مدارک پزشکی

برای مشاهده اطلاعیه در سایت پزشکی قانونی کشور اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

شرکت کنندگان در شغل محلهای سازمان پزشکی قانونی کشور:

به اطلاع میرساند، کلیه داوطلبینی که موفق به کسب حدنصاب آزمون کتبی گردیده و در لیست چند برابر ظرفیت میباشند،
میبایست ضمن در دست داشتن اصل و تصویر مستندات به شرح ذیل، به اداره کارگزینی اداره کل پزشکی قانونی مرکز استان محل
جغرافیایی معرفی شده در آزمون و یا محل سکونت خود از تاریخ ۱۳۹۶/۷/۱۰لغایت ۱۳۹۶/۷/۱۷مراجعه نمایند.
بدیهی است در صورت مراجعه پس از تاریخ مذکور مدارک اخذ نخواهد گردید.
مدارک مورد نیاز:

 • نسخه پرینت شده از کارنامه آزمون.
 • اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه.
 • اصل و تصویر کارت ملی پشت و رو.
 • اصل و تصویر دانشنامه تحصیلی (در صورت آماده نبودن مدرک تحصیلی میبایست گواهی از دانشگاه محل تحصیلی با
  قید کلمه فارغالتحصیل گردیده است ارائه نمایند).
 • اصل و تصویر گواهی وضعیت خدمت مشمولان قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان.
 • اصل و تصویر کارت پایان خدمت (ویژه آقایان).
 • مستندات مربوط به بومی بودن در صورت استفاده از امتیاز مربوطه.
 • مستندات مربوط در صورت استفاده از امتیاز % ۵ایثارگران.
 • مستندات مربوط در صورت استفاده از امتیاز % ۳معلولان.

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

 

برای مشاهده آرشیو استخدام های سازمان پزشکی قانونی اینجا کلیک کنید

سوالات متداول

چگونه وارد سازمان پزشکی قانونی کشور شویم ؟

استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور از طریق آزمون می باشد و آخرین آزمون برگزار شده در سراسر کشور در تاریخ ۳ شهریور ۹۶ بوده است .

شرایط استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور چیست ؟

برای مشاهده آخرین شرایط استخدام سازمان پزشکی قانونی کشوراینجا کلیک نمایید

چگونه از زمان استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور مطلع شویم ؟

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاع از آگهی های استخدامی این سازمان در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

سوالات عمومی و تخصصی مفید برای موفقیت در آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی چیست ؟

برای مشاهده بهترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی کشور اینجا کلیک نمایید همچنین برای مشاهده اصل سوالات تخصصی رشته ها و مشاغل اینجا کلیک کنید

چگونه برای مصاحبه سازمان پزشکی قانونی کشور آماده شویم؟

برای مشاهده منابع مورد نیاز جهت آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید

۶۸۳ نظر برای استخدام پزشکی قانونی کشور سال ۹۸ (خبر جدید)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید