استخدام و تبدیل وضعیت نجاتگران هلال احمر

۳۰۱ روز قبل

به گفته رییس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر، نجاتگرانی که درجه را دریافت کرده اند، پس از طی مراحل گزینشی،به صورت قراردادی کارمند جمعیت می شوند.


به گزارش بازارکار مهدی ولی پور در گفت‌وگو با میزان گفت: بر اساس تصمیمات گرفته شده، از این پس نجاتگرانی که درجه «ایثار» را دریافت کنند، به عنوان نیروی قراردادی از حقوق و مزایای هلال احمر استفاده خواهند کرد.
وی افزود: در حال حاضر ۸۰۰ نجاتگر در هلال احمر به درجه ایثار رسیده اند و این افراد سال هاست که در پایگاه‌های امداد و نجات سراسر کشور مشغول خدمترسانی هستند.
این مقام مسئول در جمعیت هلال احمر ادامه داد: اکثر این افراد بیش از ۸ سال است که علاوه بر تکمیل دوره‌های آموزشی، در حوادث مختلف حضور داشته و بدون هیچ حقوقی کسب تجربه کرده اند.
رییس سازمان امداد و نجات گفت:از هفته آینده، مراحل گزینشی این افراد آغاز می‌شود و طبق قوانین وزارت کار حقوق دریافت می‌کنند.
ولی پور در پاسخ به این سوال که از این افراد آزمونی گرفته می‌شود، افزود: خیر این افراد دوره‌های آموزشی مختلف را طی کرده اند و نمره کافی به دست آورده اند که بالاترین درجه امدادگری را دریافت کرده اند، بنابراین تنها مراحل گزینشی برای ما حاز اهمیت است.

منبع : خبرگزاری میزان

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام جمعیت هلال احمر اینجا کلیک نمایید

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید