استخدام وزارت امور خارجه سال ۹۸ (اطلاعیه جدید)

۳۸۱ روز قبل ۵۸۴۳ نظر

استخدام وزارت امور خارجه

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

دانلود سوالات وزارت امور خارجه (عمومی و تخصصی)

لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون وزارت امور خارجه اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی وزارت امور خارجه در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخداموزارت امور خارجه، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

خبر ۱۶ دی ۹۷ - اطلاعیه وزارت امورخارجه درخصوص اعلام نتایج نهایی مربوط به وزارتخانه مذکور درچهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۰۳/۰۶/۱۳۹۶

ضمن عرض تبریک خدمت پذیرفته شدگان مرحله کتبی و مصاحبه علمی چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در شهریورماه ۱۳۹۶ برای وزارت امورخارجه، بدین وسیله از پذیرفته شدگان محترم دعوت می شود به منظور سیر سایر مراحل استخدام و جذب و تشکیل پرونده گزینشی به شرح ذیل اقدام فرمایند:

الف) مدارک لازم:

۱- شش قطعه عکس ۴*۳ جدید پشت نویسی شده (پشت نویسی شامل نام و نام خانوادگی، نام پدر و کدملی).

۲- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه (درصورت تاهل، اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه همسر).

۳- اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی (درصورت تاهل، اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی همسر).

۴- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی.

۵- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم (ویژه آقایان).

ب) زمان مراجعه: براساس جدول زمان بندی و راهنمای عمل ارسال شده به پست الکترونیکی پذیرفته شدگان توسط اداره کل هسته مرکزی گزینش وزارت امورخارجه (از روز شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۲ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۶ – زمان مراجعه هر فرد متفاوت خواهد بود.)

شایان ذکر است حداقل زمان لازم برای تکمیل فرم گزینشی، سه ساعت می باشد.

ج) مکان مراجعه: میدان امام خمینی(ره)، خیابان فردوسی، خیابان کوشک مصری، اداره کل گزینش وزارت امورخارجه.

د) پاسخگویی: داوطلبان عزیز می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی یا رفع هرگونه ابهام، ازطریق یکی از سه روش ذیل با اداره کل هسته مرکزی گزینش وزارت امور خارجه تماس حاصل نمایند.

• سامانه پیامکی ۰۹۱۲۸۳۰۰۰۳۰

• ایمیل gozinesh@mfa.gov.ir

• سامانه پیام گیر صوتی ۲۴ ساعته: ۶۱۱۵۶۱۱۶-

خبر ۱۹ دی ۹۶ - قابل توجه متقاضیان استخدام در وزارت امور خارجه در رشته شغلی مترجمی زبان های خارجی نادر

بدینوسیله به اطلاع آندسته از متقاضیان استخدام در وزارت امور خارجه که در آزمون مورخ ۳/۹/۱۳۹۶ سازمان سنجش شرکت نموده اند می رساند؛ با توجه به اعلام نتیجه آزمون عمومی رشته های مترجمی زبانهای نادر از سوی سازمان مذکور ، این عزیزان می توانند با در دست داشتن مدارک زیر طی روزهای شنبه ۲۳/۱۰/۱۳۹۶ و یکشنبه ۲۴/۱۰/۱۳۹۶ (ساعت ۹ صبح الی ۱۲) به اداره کارگزینی مراجعه نمایند.
مدارک موردنیاز:
اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه متقاضی و همسر (درصورت تاهل)
اصل و تصویر کارت ملی(پشت و رو)
اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم
اصل و تصویر مدرک تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)
اصل و تصویر مدرک ایثارگری با تایید مراجع ذیربط
اصل و تصویر قرارداد غیررسمی و تمام وقت در نهاد های دولتی در صورت اشتغال
شش قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده
تصویر کارنامه آزمون عمومی
مکان مراجعه: تهران ـ میدان امام خمینی ـ خیابان سی تیر ـ وزارت امور خارجه ـ ساختمان شماره ۷ ـ اداره کارگزینی
در صورت نیاز با شماره ۶۱۱۵۳۶۷۴ تماس حاصل فرمائید.

خبر ۳۰ آبان ۹۶ - اعلام زمان دریافت مدارک معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی سال ۱۳۹۶

 

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰ آبان ۹۶ - کارت شرکت در آزمون عمومی برای شغل محل های مربوط به وزارت امور خارجه مرتبط با چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ 

کاربران گرامی برای مشاهده کارت شرکت در آزمون عمومی برای شغل محل های مربوط به وزارت امور خارجه مرتبط با چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ روی لینک زیر کلیک نمایید

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده برگه راهنمای دریافت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ آبان ۹۶ - جدول برنامه مصاحبه نهایی متقاضیان استخدام در وزارت امور خارجه

برای مشاهده جدول برنامه مصاحبه نهایی متقاضیان استخدام در وزارت امور خارجه روی لینک زیر کلیک نمایید

برای مشاهده برنامه مصاحبه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

شرکت کنندگان در شغل محلهای وزارت امور خارجه:

بدینوسیله به اطلاع داوطلبانی که اسامی آنها در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت این وزارت اعلام گردیده است، میرساند
سایر مراحل استخدام )تحویل مدارک، آزمون زبان و مصاحبه تخصصی( بر اساس برنامه ذیل انجام میپذیرد.
الف( مدارک لازم:
۱ . شش قطعه عکس ۴ * ۳ جدید پشت نویسی شده (پشت نویسی شامل نام و نام خانوادگی، نام پدر و کد ملی)
۲ . اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه (و در صورت تاهل، اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه همسر)
۳ . اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی (و در صورت تاهل، اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی همسر)
۴ . اصل و کپی مدرک تحصیلی مندرج در آگهی استخدام (ارائه مدرک تحصیلی کارشناسی برای عنوانهای شغلی که در
آگهی استخدام ملزم به داشتن مدرک تحصیلی مرتبط شده اند ضروری می باشد)
۵ . اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم (ویژه آقایان)
۶ . ارائه گواهی اشتغال برای داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای ذکر شده در آگهی استخدامی به
خدمت اشتغال داشته اند (برای سن)
۷ . مدارک دال بر ایثارگری و معلولیت با تایید مراجع ذیربط.
ب )زمان و محل تحویل مدارک:

عنوانهای شغلی زمان مراجعه نشانی
کارشناس تحلیلگر سیستم، کارشناس شبکه، برنامه نویس
سیستم، کارشناس توسعه اقتصادی و منابع مالی خارجی،
کارشناس مطالعات اقتصادی، کارشناس بازرگانی خارجی
سه شنبه مورخ ۱۱ / ۰۷ / ۱۳۹
ساعت ۱۲ - ۹۱۳-۷
تهران، میدان امام خمینی )ره(،
خیابان امام خمینی)ره( )به
سمت حسن آباد(، سر در باغ
ملی، سمت راست- انتهای
خیابان، ساختمان شماره ۱۱
اداره آموزش های ضمن خدمت.
کارشناس حقوقی، کارشناس روابط عمومی، کارشناس امور
خبری، حسابدار

چهارشنبه مورخ ۱۲ / ۰۷ / ۱۳

ساعت ۱۲ - ۹

مترجم

چهارشنبه مورخ ۱۱ / ۰۷ / ۱۳۹۶

ساعت ۱۷ -۱۳

ملاحظات:

۱ - برنامه آزمون زبان و مصاحبه تخصصی متعاقباً در اطلاعیه بعدی به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
۲ - عدم مراجعه برای تحویل مدارک یا عدم شرکت در آزمون زبان و مصاحبه در موعد مقرر به منزله انصراف بوده و
داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت.
۵ - شرکت کنندگان در شغل محلهای وزارت آموزش

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

 

برای مشاهده آرشیو استخدام های وزارت امور خارجه اینجا کلیک کنید

سوالات متداول

چگونه وارد سازمان وزارت امور خارجه شویم ؟

استخدام سازمان وزارت امور خارجه از طریق آزمون می باشد و آخرین آزمون برگزار شده در سراسر کشور در تاریخ 3 شهریور 96 بوده است .

شرایط استخدام وزارت امور خارجه چیست ؟

برای مشاهده آخرین شرایط استخدام وزارت امور خارجه اینجا کلیک نمایید

چگونه از زمان استخدام وزارت امور خارجه مطلع شویم ؟

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاع از آگهی های استخدامی این سازمان در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

سوالات عمومی و تخصصی مفید برای موفقیت در آزمون استخدامی وزارت امور خارجه چیست ؟

برای مشاهده بهترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی وزارت امور خارجه اینجا کلیک نمایید همچنین برای مشاهده اصل سوالات تخصصی رشته ها و مشاغل اینجا کلیک کنید

چگونه برای مصاحبه استخدام وزارت امور خارجه آماده شویم؟

برای مشاهده منابع مورد نیاز جهت آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید

۵٬۸۴۳ نظر برای استخدام وزارت امور خارجه سال ۹۸ (اطلاعیه جدید)

  • nsr
   به من که گفتن آخر تیر دوباره تماس بگیرم برای نتیجه کارگزینی، البته با توجه به صحبت دوستان بعید میدونم تا اون زمان هم نتیجه مشخص بشه
   پاسخ
  • ...
   پروسه گزینش ممکنه بیش از اینها هم طول بکشه علی رغم اینکه میگفتند حداکثر پنج ماه.متاسفانه عملکرد وزارت اصلا قابل توضیح و توجیه نیست اما ما هم کاری نمی‌تونیم بکنیم. امیدوارم بتونن در محضر خداوند پاسخگو باشند
   پاسخ
   • ....
    من این هفته تماس گرفتم. گفتن یه ماه دیگه دوباره تماس بگیرین. البته یکی از دوستان رو که من میشناسم قبل از عید مصاحبه عقیدتی دادن هنوز جوابی از گزینش نگرفتن. من که دیگه نیمه اردیبهشت بودم.
    البته دوستان باید حق بدن. این وزارت جایگاه مهمی داره و حق دارن این طور دقیق بررسی کنن.
    پاسخ
    • sss
     سلام. بچه ها یه سوالی: اگر کسی مرحله گزینش رو قبول شه، برای طب کار و تست اعتیاد و این کار ها یه مهلت خاص بهش میدن یا می تونه بعدا تا هر زمان که بخواد اون کار هارو انجام بده؟ لطفا هر کسی اطلاعی داره یا انجام داده پاسخ بده. ممنونم
     پاسخ
    • تی تی
     سلام به همه دوستان
     من همه مراحل رو در کارگزینی طی کردم و مدارک و نتایج آزمایشات رو تحویل دادم. دیروز که تماس گرفتم گفتن احتمالا تابستان شروع به کار باشه و تاریخی رو اعلام نکردن.
     دوستان لطفامراحل کارتون رو پیگیری و در خصوص شروع به کار استعلام کنید بلکه به نتیجه برسیم. مرسی
     پاسخ
     • سما
      منکه هنوز منتظر جواب گزینشم . بیشتر از دوماه گذشته و خبری نیست. تماس هم گرفتم گفتند تا آخر تابستون کارتون طول میکشه. همینکه تعدادی از دوستان این مرحله رو طی کردند خوشحال کنندس. امیدوارم زودتر دعوت بکار شید. ما رو هم در جریان امور قرار دهید. ممنونم
      پاسخ
      • Perspolis
       ضمن عرض تبریک فراوان به شما تی تی عزیز باید بگم صحبتاشون سراسر تناقضه، به من گفتن ممکنه تا پایان تابستون، نتیجه گزینشتون نیاد کما اینکه به دوستان دیگه هم حرفایی مشابه همین گفتن و شما می فرمایید ممکنه تابستون، شروع به کار باشه!!!!!!!!!!!
       پاسخ
       • سما
        این افراد مرحله کارگزینیشون تموم شده و قاعدتا یکی دوماه دیگه دعوت به کار میشن . ما یه مرحله قبل از این افراد هستیم و باید منتظر نتیجه گزینش باشیم
      • nsr
       سلام دوستان بیش از 2 ماه از تاریخ مصاحبه من گذشته ولی هنوز رای صادر نشده، واقعا این فرآیند فرسایند شده. حداقل بگن دیگه نمیخوان استخدام کنند بریم دنبال کارمون.
       پاسخ
        • Perspolis
         من خودم مصاحبه عقیدتی رفتم اما از چهار نفری که برا مترجمی یکی از زبان ها پذیرفته شدیم، یکیمون مدارک کارگزینیش تحویل داده اما من هنوز جواب گزینشم نیومده و اون دوتای دیگه تا این لحظه به مصاحبه عقیدتی دعوت نشدن.گر چه مخاطب پرسش شما من نبودم اما لازم دونستم اطلاعاتم انتقال بدم چون میدونم الان فک میکنید این فقط شمایید که به مصاحبه عقیدتی دعوت نشدید اما نگران نباشید، همه دعوت میشن
         پاسخ
         • ...
          ممنون از اطلاعاتتون. نه من دقیقا هفته ی بعد تعطیلات عید رفتم مصاحبه. اما هنوز حتی رای هم صادر نشده برام. میخاستم بدونم پروسه ی مصاحبه ها تموم شده یا نه.
          پاسخ
          • .....
           نگران نباشید. یکی از دوستان من هم که اسفند مصاحبه عقیدتی دعوت شده هنز رایی براش صادر نشده. خود من هم قبل ماه رمضون رفتم مصاحبه. بعد از ماه رمضون که تماس گرفتم گفتن هنوز جلسه ای برای صدور رای تشکیل نشده. ( با این که بسیاری از دوستان ماه رمضون مصاحبه داشتن.) امروز هم که تماس گرفتیم گفتن آخر تیر ماه تماس بگیرید.
          • علی
           زبانهای نادر پروسه استخدامشون هنوز در اما اگره .‌مشخص نیست که وزارت راضی بشه مراحل گزینش رو براشون طی کنه (به علت پایین بودن نمره اکتسابی و همچنین توان علمی پایین)
           پاسخ
           • گزینش
            سلام در پاسخ سوالات دوستان باید بگم هزینه طب کار حدود 150 هزار تومان اعتیاد 60 هزار تومان و سو پیشینه 50 هزار تومان و استعلام نظام وظیفه 5500 تومان حدود 250 تا 300 هزار تومان در مجموع باید در نظر بگیرید
            در پاسخ معاینه بدنی هم بله از فرد می خوان که لباسشو بالا بزنه و نگاه می کنه ولی برای احتمالا بیماری های پوستی و این هاست و نمی دونم خراش که می گید مشکلی داره یا خیر چون اون ها فقط از لحاظ پزشکی باید تایید بدن
            موفق باشید
            پاسخ
            • قبول نشده
             سلام دوستان
             واقعا بهتون حسودیم میشه
             من قبول نشدم
             و من به هوای این که قبول میشم از کارم از تابستان پارسال استعفا دادم و منتظر و مشخص شد که قبول نشدم و تا الان کاری پیدا نکردم و بزرگترین اشتباه کردم
             ولی براتون خوشحالم امیدوارم که به بهترین جایگاه برسید و مفید باشید برای کشورمون
             و آرزوی بهترینا
             پاسخ
             • ن68
              سلام...
              پیام‌تون ناراحتم کرد. می‌فهمم که شکست و به‌نتیجه‌ی دلخواه نرسیدن طبیعتاً برای آدم سخته. ولی توکل به خدا کنید. ان‌شاءالله خیر باشه و بهترین اتفاق، حتی شاید تلاش مجدد در آینده برای ورود به وزارت، یا هر اتفاق دیگری که خیر شماست و ما از اون بی‌خبریم و فقط خود خداوند می‌دونه، به زودی زود به حق این روز مبارک عید، براتون رقم بخوره.
              پاسخ
              • ...
               دوست عزیز خیلی ناراحت شدم. همیشه اینو در نظر بگیر که وقتی یه چیزی رو کائنات بهت نمیده حتما قصد داره بهتر از اون رو بهت بده. مطمئن باش به بهترین از اینها خواهی رسید. کافیه فقط به این اعتقاد داشته باشی.
               پاسخ
               • ...
                دوست عزیز فقط منظورتون از اینکه قبول نشدید اینه که بعد مصاحبه عقیدتی از گزینش رد شدید یا اینکه از همون مرحله معرفی یک برابر ظرفیت پذیرفته نشدید؟
                پاسخ
                • گزینش
                 در پایان آزمایشات یک تاییدیه سلامت طب کار به همراه پوشه پزشکیتون رو‌بهتون تحویل می دن باضافه یک نامه محرمانه مربوط به عدم اعتیاد که باید این دو مورد رو به همراه نامه عدم سو پیشینه که به آدرستون میاد به کارگزینی تحویل بدید یک تقاضای استعلام کارت نظام وظیفه هم در پلیس + 10 می دهید که خودشون می فرستن وزارت خونه و نیازی به شما نداره
                 پاسخ
                 • .....
                  ممنون که اطلاعاتتون رو به اشتراک گذاشتید. فقط یه سوال دیگه . این فرآیندها رو میشه توی 1 روز انجام داد؟ چون شهرستانی هستم این سوال رو می پرسم.
                  پاسخ
                  • گزینش
                   خواهش می کنم
                   بله در یک صبح تا ظهر می شه آزمایشات رو داد و تو فاصله بینش که تقریبا یک ساعت تا آماده شدن جواب آزمایشگاه هست حتی می شه کارهای پلیس + 10 رو‌انجام داد اگه صبح زود بیمارستان رو برید نهایتا تا 1 بعد از ظهر کارهاتون انجام می شه فقط اصل مدارک شناسایی و کپی ها و عکس همراهتون باشه
                   پاسخ
                   • گزینش
                    سلام در پاسخ سوالات دوستان باید بگم هزینه طب کار حدود 150 هزار تومان اعتیاد 60 هزار تومان و سو پیشینه 50 هزار تومان و استعلام نظام وظیفه 5500 تومان حدود 250 تا 300 هزار تومان در مجموع باید در نظر بگیرید
                    در پاسخ معاینه بدنی هم بله از فرد می خوان که لباسشو بالا بزنه و نگاه می کنه ولی برای احتمالا بیماری های پوستی و این هاست و نمی دونم خراش که می گید مشکلی داره یا خیر چون اون ها فقط از لحاظ پزشکی باید تایید بدن
                    موفق باشید
                    پاسخ
                  • گزینش
                   در مورد زمان تاریخ به کار گفتن هیچ قطعیتی وجود ندارد از 1 ماه تا 1 سال رو هم نمی دونن و به خیلی مسائل بستگی داره ولی گفتن از دو هفته قبل اطلاع می دن که هماهنگی های کار قبلی رو انجام بدید
                   پاسخ
                  • گزینش
                   سلام دوستان من دیروز رفتم و آزمایشات طب کار و عدم اعتیاد و کارهای عدم سو پیشینه و استعلام نظام وظیفه رو انجام دادم و به مرور باقی دوستان رو هم دعوت می کنن نگران نباشید
                   پاسخ
                    • ...
                     من واقعا نمی‌دونم چه اصراری بر وقت تلف کردن دارن؟!آخه چرا باید این استعلامات رو دوباره انجام داد؟! بعد منتظر جوابش شد. کدوم دستگاه آخه اینکار رو میکنه؟!
                     بهتون نگفتن تا کی باید تحویل بدید؟!
                     پاسخ
                     • گزینش
                      تست شنوایی بینایی تنفس پزشک عمومی تست اعتیاد و خون رو شامل می شه
                      بله دستگاهی داشت که یک نوری رو باید دنبال می کردید با چشم و جهتش و می گفتید
                      مدت معینی رو‌مشخص نکردن ولی هرچی زودتر انجام بدید فرآیندتون زودتر طی می شه
                      پاسخ
                     • گزینش
                      تست شنوایی بینایی تنفس پزشک عمومی تست اعتیاد و خون رو شامل می شه
                      بله دستگاهی داشت که یک نوری رو باید دنبال می کردید با چشم و جهتش و می گفتید
                      مدت معینی رو‌مشخص نکردن ولی هرچی زودتر انجام بدید فرآیندتون زودتر طی می شه
                      پاسخ
                     • غزال
                      سلام دوستان
                      یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
                      برای آزمون وزارت امور خارجه زبان انگلیسی در چه حد باید باشه؟
                      متوسط باشه مشکلی نیست؟یا حتما باید در سطح عالی باشه؟
                      انشاالله هر چه زودتر نتیجه تلاشتون رو ببینید
                      پاسخ
                      • ...
                       بعد از قبولی در آزمون سنجش ضمن مصاحبه آزمون آیلتس میگیرن. و در مصاحبه هم به انگلیسی ازتون سوال میپرسن. مثلا به من گفتن پایان نامه ات رو به زبان انگلیسی توضیح بده. در مجموع اگر واقعا علاقه تون اینجا نیست سمتش نیاید واقعا پروسه ی طاقت فرسایی داره استخدامش. البته اگر استخدامی داشته باشه باز هم
                       پاسخ
                     • رضا
                      بچه هایی که مصاحبه عقیدتی رفتن، شده به کسی از محتوای تحقیقات محلیش چیزی بگن؟یا در مورد اطلاعاتی که جمع آوری کردن، توضیحی ازش بخان؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید.
                      پاسخ
                       • رضا
                        نه از من چیزی نپرسیدن.آخه دوستمون تو صفحه قبل گفته بودن که ازشون بخاطر تحقیقی که از دانشگاشون شده ازشون توضیح خواستن.چون من پرسیدم در مورد نتیجه تحقیقات محلیم گفتن خودشون ارزیابی میکنن
                        پاسخ
                      • رضا
                       بچه هایی که مصاحبه عقیدتی رفتن، شده به کسی از محتوای تحقیقات محلیش چیزی بگن؟یا در مورد اطلاعاتی که جمع آوری کردن، توضیحی ازش بخان؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید.
                       پاسخ

                       لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید