استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی (اعلام نتایج نهایی)

۶۹ روز قبل ۱۰۴۹۹ نظر

استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و فراگیر پنجم)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۶)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی)

لینکهای مفید

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

سوالات ارسالی کاربران

کاربران عزیز سوالات و دفترچه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ و فراگیر ۵ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.

همچنین به منظور سهولت در تبادل اطلاعات در مورد سوالات تخصصی صفحاتی برای این سوالات طراحی گردید لطفا از صفحات مربوطه برای تبادل اطلاعات استفاده نمایید.

برای دانلود دفترچه های عمومی و تخصصی اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ آذر ۹۷ - اعلام نتیجه نهایی پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال۹۷

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکزدستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ به اطلاع میرسانیم،نتایج نهایی اعلام گردید.

 

 برای مشاهده نتایج نهایی انیجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ شهریور۹۷ - اعلام نتایج پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷۹۷

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در پنجمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور تیرماه ۱۳۹۷، به اطلاع می رسانیم، نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
 جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
 صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۲۱ شهریور ۹۷ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۷/۵/۱۳۹۷ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج در سایت سازمان سنجش جهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه ‌معرفی گردیده ‌و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده، می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی سازمان دامپزشکی کشور،سازمان شیلات کشور، وزارت راه وشهرسازی،سازمان حفاظت محیطزیست،وزارت اموراقتصادی ودارایی،سازمان بیمه سلامت،سازمان ملی زمین ومسکن و سازمان اوقاف وامورخیریه) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه از ساعت ۱۸ (۶ بعدازظهر) روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست باتوجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه، اقدام لازم معمول دارند و همچنین داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند، از روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۲ لغایت روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط به شرح جدول ذیل، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

 ردیف  نام دستگاه تاریخ مراجعه به سایت دستگاه  آدرس دستگاه
۱

وزارت اموراقتصادی ودارایی

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.MEFA.GOV.IR
۲

وزارت راه وشهرسازی

۹۷/۰۶/۲۲

WWW.MRUD.IR
۳

سازمان حفاظت محیط زیست

۹۷/۰۶/۲۲

WWW.DOE.IR
۴

سازمان دامپزشکی کشور

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.IVO.IR
۵

سازمان شیلات کشور

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.SHILAT.COM
۶

سازمان بیمه سلامت

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.IHIO.GOV.IR
۷

سازمان ملی زمین ومسکن

۹۷/۰۶/۲۲ WWW.NLHO.IR
۸

سازمان اوقاف وامورخیریه

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.OGHAF.IR

 توجه:

· عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.

· بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی درصورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی ‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران ‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً درصورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابر ظرفیت موردنیاز اعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان درصورت نیاز می توانند سوالات خود را درخصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۷/۸ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۱۳۹۷/۷/۸ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

خبر ۱۴ شهریور ۹۷ - اطلاعیه شماره (۳) آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی

به اطلاع متقاضیان استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی، (مشاغل کارشناس حقوقی و تحلیلگر سیستم- لیست پیوست) که به بموجب اطلاعیه شماره (۱) استخدامی این وزارت از ایشان برای انجام مصاحبه تخصصی دعوت بعمل آمده می‌رساند:

با عنایت به اینکه مدارک و مستندات ایشان (لیست پیوست اطلاعیه شماره (۳)) به لحاظ امتیاز بومی بودن، احتساب معدل موثر و تطبیق مدرک تحصیلی با شرایط احراز شغل، از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور در دست بررسی می‌باشد، لذا زمان انجام مصاحبه تخصصی این افراد تا زمان تایید و اعلام نتیجه نهایی از سوی سازمان یاد شده به تعویق خواهد افتاد بر این اساس دعوت به مصاحبه تخصصی ایشان در روز یکشنبه مورخ ۱۸. ۶. ۹۷ کان لم یکن تلقی می‌شود. بدیهی است زمان انجام مصاحبه تخصصی از طریق همین سایت و پیامک به اطلاع خواهد رسید.

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

خبر ۱۳ شهریور ۹۷ - اطلاعیه شماره (۲) آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی

پیرو آگهی دعوت به جلسه مصاحبه تخصصی استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی به اطلاع متقاضیان استخدامی این وزارت، سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران (لیست پیوست) می‌رساند :

نظر به اینکه مدارک تحصیلی این عزیزان به لحاظ مطابقت رشته تحصیلی با شرایط احراز شغل مورد تقاضا، از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور و سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفته، لذا تا زمان تایید مدارک و مستندات ایشان، موضوع دعوت به جلسه مصاحبه تخصصی نامبردگان کان لم یکن تلقی می‌شود بدیهی است به محض تایید و پذیرش مدارک تحصیلی (افراد لیست پیوست اطلاعیه شماره ۲)، اقدام لازم بمنظور دعوت از ایشان برای مصاحبه تخصصی بعمل خواهد آمد.

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

خبر ۷ شهریور ۹۷ - اطلاعیه آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی، داوطلبان استخدام در مرکز اطلاعات مالی و مبارزه با پولشویی می رساند: مصاحبه تخصصی مربوط، در روزهای ۱۸. ۶. ۱۳۹۷ لغایت ۲۱. ۶. ۱۳۹۷ مطابق با جدول زمان بندی (پیوست) برگزار می گردد.

لازم است داوطلبان محترم ضمن همراه داشتن مدارک و مستندات لازم (کارت شناسایی معتبر / رزومه) در زمان تعیین شده به آدرس ذیل مراجعه نمایند.

تهران، میدان امام خمینی، خیابان باب همایون، وزارت امور اقتصادی و داریی، طبقه پنجم، مرکز نوسازی و تحول اداری

 برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۹ مرداد ۹۷ - اطلاعیه زمان تحویل مدارک استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی 

به اطلاع می‌رساند داوطلبان چند برابر ظرفیت معرفی شده به وزارت امور اقتصادی و دارایی (شرکت کنندگان پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور) می‌توانند با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل طبق جدول زمان‌بندی به آدرس تهران، میدان امام خمینی، خیابان صوراسرافیل، ساختمان مرکزی وزارت یاد شده، اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی، طبقه دوم، اتاق ۲۲۱۳ از ساعت ۹ الی ۱۶ مراجعه نمایند.

ضمناً داوطلبان پس از تایید مدارک توسط اداره کل مذکور می‌توانند با مراجعه به سایت www.mefa.gov.ir از نحوه برگزاری مصاحبه اطلاع حاصل نمایند.

۱- اصل شناسنامه به انضمام تصویر تمام صفحات.

۲- اصل کارت ملی به انضمام تصویر پشت و رو.

۳- اصل مدرک تحصیلی به انضمام تصویر مربوطه.

۴- ارائه اصل مدارک TOEFL و IELTS به انضمام تصویر مربوطه، در صورت دارا بودن مدارک مذکور.

۵- اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی به انضمام تصویر. (ویژه آقایان)

۶- نامه اشتغال به کار از دستگاه برای کارکنان قرارداد انجام کار معین به انضمام کلیه احکام مربوطه.
(در صورت علامت زدن در زمان ثبت نام)

۷- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران. (در صورت استفاده از سهمیه ۲۵ یا ۵ درصد ایثارگران).

۸- معرفی نامه از سازمان بهزیستی برای معلولین. (در صورت استفاده از سهمیه ۳% معلولین).

۹- کارنامه قبولی در آزمون.

۱۰- دو قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده.

ردیف تاریخ نام خانوادگی بر حسب حروف الفبا
۱ ۱۳/۰۵/۱۳۹۷ الف- ب- پ- ه- ص- ض
۲ ۱۴/۰۵/۱۳۹۷ ت- ث –ج- چ- م- ط- ظ
۳ ۱۵/۰۵/۱۳۹۷ ح-خ- ژ- ی- ن- ل
۴ ۱۶/۰۵/۱۳۹۷ د- ذ- ر- ز-ک- گ-و
۵ ۱۷/۰۵/۱۳۹۷ س-ش - ع- غ- ف- ق

خبر ۸ مرداد ۹۷ -اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشوردر تاریخ ۹۷/۰۴/۱۵ شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی اجرایی (شامل: وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه) می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان مقتضی است براساس موارد ذیل عمل نمایند:

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده فایل اطلاعیه اسامی چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک نمایید

 خبر ۳۱ تیر ۹۷ - خبر تغییر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و زمان اعلام نتایج

مشاور عالی سازمان سنجش از تغییر ظرفیت استخدام دستگاه ها در پنجمین دوره آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور جمعه ۱۵ تیر برای ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب در ۱۳۹ شهرستان و ۲۳۴ حوزه امتحانی در نظام و امنیت کامل برگزار شد.

وی افزود: برای این دوره از آزمون استخدامی ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۲۶۸ هزار و ۳۲۶ نفر معادل ۶۲.۷۴ درصد زن و ۱۵۹ هزار و ۳۷۵ نفر معادل ۳۷.۲۷ درصد مرد بودند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: از تعداد ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب این دوره از آزمون، تعداد ۳۶۶ هزار و ۱۷۰ نفر حاضر و ۶۱ هزار و ۵۳۱ غایب بودند. به عبارت دیگر ۸۵.۶۱ درصد حاضر و ۱۴.۳۹ درصد غایب بودند.

وی افزود: از تعداد حاضرین در جلسه آزمون تعداد ۲۳۲ هزار و ۶۶۱ نفر معادل ۶۳.۵۴ درصد زن و تعداد ۱۳۳ هزار و ۵۰۹ نفر معادل ۳۶.۴۶ درصد مرد هستند.

توکلی خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ با تغییراتی که اعلام شده است تعداد ۱۸ هزار و ۱۹۸ نفر برای ۹ دستگاه اجرایی کشور است.

وی اظهار داشت: ظرفیت استخدامی وزارت آموزش و پرورش در این دوره از آزمون استخدامی ۱۷ هزار و ۳۴۷ نفر، سازمان دامپزشکی ۷۲ نفر، سازمان شیلات ۱۳۸ نفر، وزارت راه و شهرسازی ۲۷۰ نفر، سازمان حفاظت محیط زیست ۲۰۰ نفر، وزارت امور اقتصادی و دارایی ۴۵ نفر، سازمان بیمه سلامت ۱۵ نفر، سازمان ملی زمین و مسکن ۲ نفر و سازمان اوقاف و امور خیریه ۱۰۰ نفر است.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: نتایج این آزمون پس از هماهنگی با سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام می شود و تاریخ انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان به زودی اعلام خواهد شد.

 منبع : خبرگزاری مهر

در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام نتایج خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید.
۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید

خبر ۲۱ تیر ۹۷ – اعلام زمان نتایج آزمون استخدامی در انتظار بخشنامه سازمان امور استخدامی

مشاور سازمان سنجش گفت: زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی براساس بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی مشخص می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اعلام زمان نتایج پنجمین آزمون استخدامی اظهار کرد: در فرآیند آزمون استخدامی سازمان سنجش صرفا برگزاری کننده است و اعلام زمان نتایج براساس نظر سازمان اداری و استخدامی خواهد بود که هنوز این موعد مشخص نشده است و در حال بررسی هستند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ تیر ۹۷ - خبر زمان اعلام نتایج پنجمین آزمون فراگیر و آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، سهمیه این استان از پنجمین استخدامی فراگیر را ۳۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: نتایج آزمون کتبی استخدام، اواخر تیر یا اوایل مرداد اعلام می شود.

مجید یزدان پناه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از معرفی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان در مرحله آزمون کتبی، مصاحبه آنها توسط آموزش و پرورش استان برگزار می شود.
وی گفت: بعد از انجام مصاحبه، گزینش نهایی صورت می‌گیرد سپس پذیرفته شدگان در دوره آموزش بدو خدمت شرکت می کنند تا برای آغاز سال تحصیلی مدارس در مهرماه آماده شوند.
یزدان پناه اظهار داشت: به دلیل تعداد کمتر معلمان ابتدایی، تغییر مقطع تعدادی زیادی از معلمان ابتدایی به سایر مقاطع و اضافه شدن کلاش ششم به مقطع ابتدایی، بیشترین نیروهای جذب شده برای خدمت در مقطع ابتدایی خواهند بود.
پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی روز جمعه ۱۵ تیر برگزار شد که در آن ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر در کشور استخدام خواهند شد.
این آزمون برای جذب افراد واجد شرایط در ۹ دستگاه اجرایی شامل، وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
تاکنون سهم استخدامی استان کرمانشاه در سایر دستگاه های دولتی غیر از آموزش و پرورش اعلام نشده است.
استان کرمانشاه با جمعیت ۲ میلیون نفری، ۳۲۵ هزار دانش آموز، ۲۸ هزار فرهنگی و چهار هزار و ۶۰۰ مدرسه دارد.

 منبع : خبرگزاری ایرنا

 

نظر سنجی از داوطلبان معلول شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور تیر ماه سال ۱۳۹۷ نظر سنجی از داوطلبان شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور تیر ماه سال ۱۳۹۷ برای مشاهده متن آگهی پنجمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنیدبرای دانلود دفترچه آزمون پنجمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

صفحات سازمانهای مورد تقاضا پنجمین آزمون استخدامی فراگیر

لینک صفحات سازمان های مورد تقاضای پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (جهت تبادل اطلاعات و مشاهده اطلاعیه ها)

وزارت آموزش و پرورشسازمان دامپزشکی کشورسازمان شیلات کشورسازمان حفاظت محیط زیستوزارت امور اقتصادی و داراییسازمان بیمه سلامتسازمان ملی زمین ومسکنسازمان اوقاف و امور خیریهوزارت راه و شهرسازی

 

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و فراگیر پنجم)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۶)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی)

 

برای مشاهده آرشیو استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی اینجا کلیک نمایید

۱۰٬۵۰۰ نظر برای استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی (اعلام نتایج نهایی)

 • ..
  یه خبرخوش به حذف شده ها
  احتما90درصدحکم دیوان عدالت به نفع ماباشه چون دراین شرایط فراگیرششم ذکرکردندکه رشته های که جلوشون گرایش قیدنشده یعنی همه ی گرایشها.
  پاسخ
 • حسابداری
  سلام وقت دوستان عزیز بخیر
  بچه هایی که از مصاحبه دیوان محاسبات قبول شدن چند نفر هستن؟ لطفا اینجا اعلام کنن از جمله آقا پژمان و بقیه بچه ها...چون من با نمره 4928 فکر کنم جز ذخیره های اول تا سوم باشم در صورت انصرافی بچه هایی که دیوان میخوان برن...بنظرتون شانس دارم دعوت بشم؟ دوستان خواهشا اعلام کنین ممنونم از همتونه
  پاسخ
  • الف
   به منم گفت هر وقت گزینش شما انجام بشه، دعوتتون میکنیم بیاین مصاحبه.
   کسی اطلاع نداره واسه بچه های شهرستانی برای کدوم اداره نامه میزنن که بیان تحقیقات محلی؟ امور مالیاتی؟
   پاسخ
   • حسابدار
    فکر میکنم به اداره دارایی نامه میزنند.
    من امروز دانشگاه سر زدم ببینم استعلام خواستن گفت هنوز نامه ای از این بابت نیومده.
    اگه خبری شد به ما هم خبر بدین.
    من میگم ما که تا اینجا اومدیم از این به بعدش رو هم بدون مشکل میریم. اگه اینجا مشکلی پیش بیاد دیگه هیچ آزمون دولتی پذیرفته نمیشیم.
    به نظر شما بسیجی بودن خیلی مهمه؟
    بسیج فعال با عادی برا اینجا فرق داره؟
    پاسخ
   • نیازمند کمک دوستان
    سلام دوستان یه سوال داشتم خدمتتون
    توی آزمون ششمین دستگاهها و خوشه شغلی "مامور تشخیص مالیات" یکی از منابعش ""قوانین و مقررات مالی"" هست ،این چیه؟؟؟ و باید چه کتابی بخونیم؟؟؟
    منظورشون همون قانون مالیاتهاست؟؟
    ممنون میشم کمکم کنید
    پاسخ
     • محمد
      سلام دوست عزیز...ما حتی نمیدونیم مدارکمون رسیده یا نه؟تماس هم میگیریم جواب نمیدن. بنابراین سوال شما هم جزو سوالاتیه که کسی (حتی در وزارت) هم پاسخگو نیست.ان شااله عاقبت کار خوب باشه و ما هم مثل شما در انتظار هستیم.
      پاسخ
       • محمد
        آقا مخلصم.من بحثم راجع به اطمینان از عدم کسری مدارک(هرچند تو سایت گفته شده) و سایر احتمالاتی هست که در زمینه ارسال مدارک وجود داره..وگرنه از نظر سیستم پستی ، بسته به مقصد رسیده.کلا تا زمانی که خودشون تماس نگیرن نمیتونیم بفهمیم تو چه مرحله ای هستیم.
     • حسابدار 1
      سلام به دوستان. امروز از دیوان به من زنگ زدن. احتمال زیاد دیوان برم من. و امیدوارم کسایی که وزارت اقتصاد قبول نشدن با انصراف تعدادی از بچه ها، باهاشون تماس بگیرن و برن سر کار. ایشالا کسایی که ناامید شدن از استخدامی تا چند هفته آینده خبرای خوب بشنون.
      پاسخ
          • ساحل
           سلام دوست عزیز. این روزا درگیر امتحان پایان ترمم دیر ب دیر میام. راستش جواب سوالتونو نمیدونم. من اتفاقا تماس گرفتم با بخش مبارزه با پولشویی اما کسی جواب نداد. توصیه میکنم با این واحد تماس بگیرید و اینجا هم اشتراک بزارید. مرسی
         • محمود
          خیر دوست عزیز، مبارزه با پولشویی از سال 95 داره نیرو میگیره، یکی از نزدیکان من پارسال و سال قبلش قبول شد که سال اول انصراف داد، سال دوم هم تو مصاحبه اوکی نشد،اون چیزی که اردیبهشت تصویب شده رو مطمئن نیستم ولی فک کنم قانونش هست که از حالت تعهدنامه بین المللی به شکل قانون داخلی در اومد
          پاسخ
           • به محمد
            شما کارشناس برنامه ریزی مبارزه با پول شویی قبول شدی؟
            من موقع ثبت نام به خاطر شرط زبان شرکت نکردم.
            زبان در چه حد پرسیدن؟
            میانگین درصد قبولیا چند بود؟
            خودم فعلا آبفا قبول شدم ناراحتم چرا اون رو شرکت نکرده بودم فراگیر ششم هم که رشته ما رو نمی گیره😢😢😢
            پاسخ
          • پژمان
           سلام
           شغل حسابدار فرق میکنه با شغل حسابرس ومبارزه با پولشویی فرق داره
           حسابدار ستاد می فرستند داخل سایر وزارتخانه ها بعنوان ذیحساب،معاون ذیحساب امین اموال،شاید شما کلا داخل مثلا وزارت آموزش وپرورش باشید یا وزارت ورزش وجوانان، یا وزارت تعاون و...
           حسابرس کار تلفیق.. حسابرسی صورتهای مالی،شرکتهای دولتی و..
           کارشناس مبارزه با پولشویی تحقیقات... بارزرسی هاو...هست
           پاسخ
           • ساحل
            انصافا کار خیلی حساسی هست. خوبیش اینه که همه چی زیر ذره بینت هست. خیلی اینجور مشاغل دوس دارم. در واقع نوعی نظارت بالادستی بر عملکرد صحیح سیستم های کنترل داخلی تلقی میشه. انگار دارن خط سوم دفاعی کوزو (coso) رو اجرا میکنن. یعنی بازوی نظارتی مدیریت نسبت به عملکرد صحیح سیستم.
            پاسخ
             • ساحل
              مرکز اطلاعات مالی، مرکزی ملی می­باشد که مسئولیت دریافت، تجزیه و تحلیل گزارشات تراکنشهای مشکوک و سایر اطلاعات مربوط به پولشویی، جرایم منشاء مرتبط و تامین مالی تروریسم و ارسال نتایج به دست آمده به مراجع ذیصلاح را بر عهده دارد.
              مرکز اطلاعات مالی (واحد اطلاعات مالی) عهده­دار وظایف مندرج در ماده 38 آیین­نامه اجرایی قانون مبارزه با پولشویی به شرح ذیل است:
              ماده 38- واحد اطلاعات مالی به منظور انجام اقدامات زیر در وزارت امور اقتصادی و دارایی تشکیل می گردد:
              1. جمع‌آوری و اخذ اطلاعات معاملات مشکوک.
              2. ارزیابی، بررسی و تحلیل اطلاعات گزارشها و معاملات مشکوک.
              3. درج و طبقه‌بندی اطلاعات در سیستمهای مکانیزه.
              4. اعلام مشخصات اشخاص دارای سابقه پولشویی و یا تامین مالی تروریسم به اشخاص مشمول جهت مراقبت بیشتر و یا قطع همکاری، درصورت درخواست مراجع ذیربط.
              5. تامین اطلاعات تحلیل شده مورد نیاز مراجع قضایی، ضابطان و دستگاههای مسئول مبارزه با تروریسم در کشور در صورت درخواست مراجع ذیربط.
              6. تهیه آمارهای لازم از اقدامات صورت گرفته در جریان مبارزه با پولشویی.
              7. تهیه نرم‌افزارها و سیستمهای اطلاعاتی مورد نیاز.
              8. تامین امنیت اطلاعات جمع­آوری شده.
              9. تبادل اطلاعات با سازمانها و نهادهای بین‌المللی طبق مقررات.
              10.جمع‌آوری و اخذ تجارب بین‌المللی.
              11.ارسال گزارشهایی که به احتمال قوی صحت دارد یا محتمل آن از اهمیت برخوردار است به دستگاه قضایی.
              12.پیگیری گزارشهای ارسالی در مراجع قضایی.
              13.تهیه پیش‌نویس برنامه سالانه واحد اطلاعات مالی جهت تصویب شورا.
              14.پاسخ به استعلام اشخاص مشمول در اسرع وقت.
              15.اعلام نظر در مورد صلاحیت تخصصی مسئولان واحدهای مبارزه با پولشویی پیشنهادی از سوی مدیران اشخاص مشمول.
              پاسخ
              • پژمان
               نه
               خودمون حسابداریم
               برای مبارزه با پولشویی نیروهاش جداهست..
               داخل دفترچه نوشته!!
               اگه دیدید داخل مصاحبه از،پولشویی پرسیدند
               همه ما افراد مشمول محسوب میشیم طبق قانون پولشویی...
               پاسخ
                • فقط خدا
                 ما برای بخش واحد اطلاعات مالی(FIU) استخدام شدیم،واحد اطلاعات مالی از بخش های مختلفی تشکیل شده(حسابدار،حسابرس،کارشناس حقوقی و ...)،که اطلاعات مالی مورد درخواست رو تجزیه و تحلیل میکنه(ساحل در بالا توضیح داده).
                 همه افرادی که این دوره وزارت اقتصاد قبول شدن،برای بخش پولشویی استخدام میشن.
                 توی دفترچه هم گفته افرادی که در اون سه رشته،اگه سابقه کار در زمینه پولشویی دارن،در اولویت(نسبت به بقیه رقبا) برای استخدام هستن.
                 در ضمن من چند نفر از بچه ها رو میشناسم که بعنوان حسابدار قبول شدن،اما چندین سال سابقه کار حسابرسی دارن و در زمینه پولشویی در شرکت ها هم کار کردن.
                 پاسخ

               لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید