استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی (اعلام نتایج نهایی)

۱۳۳ روز قبل ۱۰۷۸۲ نظر

استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و فراگیر پنجم)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۶)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی)

لینکهای مفید

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

سوالات ارسالی کاربران

کاربران عزیز سوالات و دفترچه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ و فراگیر ۵ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.

همچنین به منظور سهولت در تبادل اطلاعات در مورد سوالات تخصصی صفحاتی برای این سوالات طراحی گردید لطفا از صفحات مربوطه برای تبادل اطلاعات استفاده نمایید.

برای دانلود دفترچه های عمومی و تخصصی اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ آذر ۹۷ - اعلام نتیجه نهایی پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال۹۷

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکزدستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ به اطلاع میرسانیم،نتایج نهایی اعلام گردید.

 

 برای مشاهده نتایج نهایی انیجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ شهریور۹۷ - اعلام نتایج پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷۹۷

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در پنجمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور تیرماه ۱۳۹۷، به اطلاع می رسانیم، نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
 جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
 صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۲۱ شهریور ۹۷ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۷/۵/۱۳۹۷ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج در سایت سازمان سنجش جهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه ‌معرفی گردیده ‌و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده، می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی سازمان دامپزشکی کشور،سازمان شیلات کشور، وزارت راه وشهرسازی،سازمان حفاظت محیطزیست،وزارت اموراقتصادی ودارایی،سازمان بیمه سلامت،سازمان ملی زمین ومسکن و سازمان اوقاف وامورخیریه) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه از ساعت ۱۸ (۶ بعدازظهر) روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست باتوجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه، اقدام لازم معمول دارند و همچنین داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند، از روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۲ لغایت روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط به شرح جدول ذیل، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

 ردیف  نام دستگاه تاریخ مراجعه به سایت دستگاه  آدرس دستگاه
۱

وزارت اموراقتصادی ودارایی

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.MEFA.GOV.IR
۲

وزارت راه وشهرسازی

۹۷/۰۶/۲۲

WWW.MRUD.IR
۳

سازمان حفاظت محیط زیست

۹۷/۰۶/۲۲

WWW.DOE.IR
۴

سازمان دامپزشکی کشور

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.IVO.IR
۵

سازمان شیلات کشور

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.SHILAT.COM
۶

سازمان بیمه سلامت

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.IHIO.GOV.IR
۷

سازمان ملی زمین ومسکن

۹۷/۰۶/۲۲ WWW.NLHO.IR
۸

سازمان اوقاف وامورخیریه

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.OGHAF.IR

 توجه:

· عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.

· بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی درصورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی ‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران ‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً درصورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابر ظرفیت موردنیاز اعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان درصورت نیاز می توانند سوالات خود را درخصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۷/۸ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۱۳۹۷/۷/۸ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

خبر ۱۴ شهریور ۹۷ - اطلاعیه شماره (۳) آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی

به اطلاع متقاضیان استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی، (مشاغل کارشناس حقوقی و تحلیلگر سیستم- لیست پیوست) که به بموجب اطلاعیه شماره (۱) استخدامی این وزارت از ایشان برای انجام مصاحبه تخصصی دعوت بعمل آمده می‌رساند:

با عنایت به اینکه مدارک و مستندات ایشان (لیست پیوست اطلاعیه شماره (۳)) به لحاظ امتیاز بومی بودن، احتساب معدل موثر و تطبیق مدرک تحصیلی با شرایط احراز شغل، از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور در دست بررسی می‌باشد، لذا زمان انجام مصاحبه تخصصی این افراد تا زمان تایید و اعلام نتیجه نهایی از سوی سازمان یاد شده به تعویق خواهد افتاد بر این اساس دعوت به مصاحبه تخصصی ایشان در روز یکشنبه مورخ ۱۸. ۶. ۹۷ کان لم یکن تلقی می‌شود. بدیهی است زمان انجام مصاحبه تخصصی از طریق همین سایت و پیامک به اطلاع خواهد رسید.

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

خبر ۱۳ شهریور ۹۷ - اطلاعیه شماره (۲) آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی

پیرو آگهی دعوت به جلسه مصاحبه تخصصی استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی به اطلاع متقاضیان استخدامی این وزارت، سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران (لیست پیوست) می‌رساند :

نظر به اینکه مدارک تحصیلی این عزیزان به لحاظ مطابقت رشته تحصیلی با شرایط احراز شغل مورد تقاضا، از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور و سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفته، لذا تا زمان تایید مدارک و مستندات ایشان، موضوع دعوت به جلسه مصاحبه تخصصی نامبردگان کان لم یکن تلقی می‌شود بدیهی است به محض تایید و پذیرش مدارک تحصیلی (افراد لیست پیوست اطلاعیه شماره ۲)، اقدام لازم بمنظور دعوت از ایشان برای مصاحبه تخصصی بعمل خواهد آمد.

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

خبر ۷ شهریور ۹۷ - اطلاعیه آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی، داوطلبان استخدام در مرکز اطلاعات مالی و مبارزه با پولشویی می رساند: مصاحبه تخصصی مربوط، در روزهای ۱۸. ۶. ۱۳۹۷ لغایت ۲۱. ۶. ۱۳۹۷ مطابق با جدول زمان بندی (پیوست) برگزار می گردد.

لازم است داوطلبان محترم ضمن همراه داشتن مدارک و مستندات لازم (کارت شناسایی معتبر / رزومه) در زمان تعیین شده به آدرس ذیل مراجعه نمایند.

تهران، میدان امام خمینی، خیابان باب همایون، وزارت امور اقتصادی و داریی، طبقه پنجم، مرکز نوسازی و تحول اداری

 برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۹ مرداد ۹۷ - اطلاعیه زمان تحویل مدارک استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی 

به اطلاع می‌رساند داوطلبان چند برابر ظرفیت معرفی شده به وزارت امور اقتصادی و دارایی (شرکت کنندگان پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور) می‌توانند با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل طبق جدول زمان‌بندی به آدرس تهران، میدان امام خمینی، خیابان صوراسرافیل، ساختمان مرکزی وزارت یاد شده، اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی، طبقه دوم، اتاق ۲۲۱۳ از ساعت ۹ الی ۱۶ مراجعه نمایند.

ضمناً داوطلبان پس از تایید مدارک توسط اداره کل مذکور می‌توانند با مراجعه به سایت www.mefa.gov.ir از نحوه برگزاری مصاحبه اطلاع حاصل نمایند.

۱- اصل شناسنامه به انضمام تصویر تمام صفحات.

۲- اصل کارت ملی به انضمام تصویر پشت و رو.

۳- اصل مدرک تحصیلی به انضمام تصویر مربوطه.

۴- ارائه اصل مدارک TOEFL و IELTS به انضمام تصویر مربوطه، در صورت دارا بودن مدارک مذکور.

۵- اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی به انضمام تصویر. (ویژه آقایان)

۶- نامه اشتغال به کار از دستگاه برای کارکنان قرارداد انجام کار معین به انضمام کلیه احکام مربوطه.
(در صورت علامت زدن در زمان ثبت نام)

۷- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران. (در صورت استفاده از سهمیه ۲۵ یا ۵ درصد ایثارگران).

۸- معرفی نامه از سازمان بهزیستی برای معلولین. (در صورت استفاده از سهمیه ۳% معلولین).

۹- کارنامه قبولی در آزمون.

۱۰- دو قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده.

ردیف تاریخ نام خانوادگی بر حسب حروف الفبا
۱ ۱۳/۰۵/۱۳۹۷ الف- ب- پ- ه- ص- ض
۲ ۱۴/۰۵/۱۳۹۷ ت- ث –ج- چ- م- ط- ظ
۳ ۱۵/۰۵/۱۳۹۷ ح-خ- ژ- ی- ن- ل
۴ ۱۶/۰۵/۱۳۹۷ د- ذ- ر- ز-ک- گ-و
۵ ۱۷/۰۵/۱۳۹۷ س-ش - ع- غ- ف- ق

خبر ۸ مرداد ۹۷ -اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشوردر تاریخ ۹۷/۰۴/۱۵ شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی اجرایی (شامل: وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه) می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان مقتضی است براساس موارد ذیل عمل نمایند:

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده فایل اطلاعیه اسامی چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک نمایید

 خبر ۳۱ تیر ۹۷ - خبر تغییر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و زمان اعلام نتایج

مشاور عالی سازمان سنجش از تغییر ظرفیت استخدام دستگاه ها در پنجمین دوره آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور جمعه ۱۵ تیر برای ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب در ۱۳۹ شهرستان و ۲۳۴ حوزه امتحانی در نظام و امنیت کامل برگزار شد.

وی افزود: برای این دوره از آزمون استخدامی ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۲۶۸ هزار و ۳۲۶ نفر معادل ۶۲.۷۴ درصد زن و ۱۵۹ هزار و ۳۷۵ نفر معادل ۳۷.۲۷ درصد مرد بودند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: از تعداد ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب این دوره از آزمون، تعداد ۳۶۶ هزار و ۱۷۰ نفر حاضر و ۶۱ هزار و ۵۳۱ غایب بودند. به عبارت دیگر ۸۵.۶۱ درصد حاضر و ۱۴.۳۹ درصد غایب بودند.

وی افزود: از تعداد حاضرین در جلسه آزمون تعداد ۲۳۲ هزار و ۶۶۱ نفر معادل ۶۳.۵۴ درصد زن و تعداد ۱۳۳ هزار و ۵۰۹ نفر معادل ۳۶.۴۶ درصد مرد هستند.

توکلی خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ با تغییراتی که اعلام شده است تعداد ۱۸ هزار و ۱۹۸ نفر برای ۹ دستگاه اجرایی کشور است.

وی اظهار داشت: ظرفیت استخدامی وزارت آموزش و پرورش در این دوره از آزمون استخدامی ۱۷ هزار و ۳۴۷ نفر، سازمان دامپزشکی ۷۲ نفر، سازمان شیلات ۱۳۸ نفر، وزارت راه و شهرسازی ۲۷۰ نفر، سازمان حفاظت محیط زیست ۲۰۰ نفر، وزارت امور اقتصادی و دارایی ۴۵ نفر، سازمان بیمه سلامت ۱۵ نفر، سازمان ملی زمین و مسکن ۲ نفر و سازمان اوقاف و امور خیریه ۱۰۰ نفر است.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: نتایج این آزمون پس از هماهنگی با سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام می شود و تاریخ انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان به زودی اعلام خواهد شد.

 منبع : خبرگزاری مهر

در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام نتایج خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید.
۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید

خبر ۲۱ تیر ۹۷ – اعلام زمان نتایج آزمون استخدامی در انتظار بخشنامه سازمان امور استخدامی

مشاور سازمان سنجش گفت: زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی براساس بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی مشخص می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اعلام زمان نتایج پنجمین آزمون استخدامی اظهار کرد: در فرآیند آزمون استخدامی سازمان سنجش صرفا برگزاری کننده است و اعلام زمان نتایج براساس نظر سازمان اداری و استخدامی خواهد بود که هنوز این موعد مشخص نشده است و در حال بررسی هستند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ تیر ۹۷ - خبر زمان اعلام نتایج پنجمین آزمون فراگیر و آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، سهمیه این استان از پنجمین استخدامی فراگیر را ۳۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: نتایج آزمون کتبی استخدام، اواخر تیر یا اوایل مرداد اعلام می شود.

مجید یزدان پناه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از معرفی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان در مرحله آزمون کتبی، مصاحبه آنها توسط آموزش و پرورش استان برگزار می شود.
وی گفت: بعد از انجام مصاحبه، گزینش نهایی صورت می‌گیرد سپس پذیرفته شدگان در دوره آموزش بدو خدمت شرکت می کنند تا برای آغاز سال تحصیلی مدارس در مهرماه آماده شوند.
یزدان پناه اظهار داشت: به دلیل تعداد کمتر معلمان ابتدایی، تغییر مقطع تعدادی زیادی از معلمان ابتدایی به سایر مقاطع و اضافه شدن کلاش ششم به مقطع ابتدایی، بیشترین نیروهای جذب شده برای خدمت در مقطع ابتدایی خواهند بود.
پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی روز جمعه ۱۵ تیر برگزار شد که در آن ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر در کشور استخدام خواهند شد.
این آزمون برای جذب افراد واجد شرایط در ۹ دستگاه اجرایی شامل، وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
تاکنون سهم استخدامی استان کرمانشاه در سایر دستگاه های دولتی غیر از آموزش و پرورش اعلام نشده است.
استان کرمانشاه با جمعیت ۲ میلیون نفری، ۳۲۵ هزار دانش آموز، ۲۸ هزار فرهنگی و چهار هزار و ۶۰۰ مدرسه دارد.

 منبع : خبرگزاری ایرنا

 

نظر سنجی از داوطلبان معلول شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور تیر ماه سال ۱۳۹۷ نظر سنجی از داوطلبان شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور تیر ماه سال ۱۳۹۷ برای مشاهده متن آگهی پنجمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنیدبرای دانلود دفترچه آزمون پنجمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

صفحات سازمانهای مورد تقاضا پنجمین آزمون استخدامی فراگیر

لینک صفحات سازمان های مورد تقاضای پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (جهت تبادل اطلاعات و مشاهده اطلاعیه ها)

وزارت آموزش و پرورشسازمان دامپزشکی کشورسازمان شیلات کشورسازمان حفاظت محیط زیستوزارت امور اقتصادی و داراییسازمان بیمه سلامتسازمان ملی زمین ومسکنسازمان اوقاف و امور خیریهوزارت راه و شهرسازی

 

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و فراگیر پنجم)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۶)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی)

 

برای مشاهده آرشیو استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی اینجا کلیک نمایید

۱۰٬۷۸۴ نظر برای استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی (اعلام نتایج نهایی)

  • ساره
   سلام دوستان چرا سازمان سنجش تکمیل ظرفیت نمیزنه اخه بعضی ارگان ها مثل محیط زیست پنجاه کد رشته خالی داره یعنی می خوان داخل فراگیر پنجم بزنن؟اگه داخل فراگیر ششم بزنن حق افرادی که واسه فراگیر پنجم خوندن پایمال نمی شه؟
   پاسخ
   • ساره
    سلام دوستان چرا سازمان سنجش تکمیل ظرفیت نمیزنه اخه بعضی ارگان ها مثل محیط زیست پنجاه کد رشته خالی داره یعنی می خوان داخل فراگیر پنجم بزنن؟اگه داخل فراگیر ششم بزنن حق افرادی که واسه فراگیر پنجم خوندن پایمال نمی شه؟
    پاسخ
      • محمد
       والا منم دارم تماس میگیرم کسی جواب نمیده.اما برو توی سایت وزارت قسمت ارتباطات و اطلاع رسانی >نشانی و تلفن مدیران اونجا شماره معاونت نیروی انسانی و منابع هست.من صبح تماس گرفتم غلامی نبود ی شماره بهم داد اونم که اصلا نمیگیره.شما اگه موفق شدی تماس بگیرید مارو در جریان بذارید.ممنون
       پاسخ
      • کارشناس مالی
       سلام خدمت شما گزینش وزارت . ممنونم از اطلاع رسانی شما . در مورد حقوق و مزایا هم کاملا توضیح بدین . هر چی مزایا داره رو لطفا بگید . خیلی مهمه میخوام بین دو تا استخدامی انتخاب کنم . خیلی ممنون میشم
       پاسخ
       • گزینش وزارت
        عزیزان دلیلی نداره انقد نگران و آشفته باشید. به عنوان کسی که توسط وزارت اقتصاد گزینش شده یه سری موارد رو بهتون میگم:
        اولا فرایند گزینش کاملا توسط هسته گزینش وزارت اقتصاد انجام میشه و دست هیچ جای دیگه نیست. (همون ساختمان وزارت که رفتید طبقه ششم هسته گزینشه)
        دوم باهاتون تماس میگیرن که یه فرم گزینش رو پر کنید و به همراه یه سری مدارک تحویل بدین. برا شهرستانیا نیازی به مراجعه نیست و پست می‌کنید.
        سوما فرم گزینش رو از الان از سایت وزارت اقتصاد دانلود کنید ببینید که چه مواردی باید تکمیل بشه. (تو سایت وزارت اقتصاد قسمت واحد‌های ستادی فرم گزینش هست با یه کتابچه دانلود کنید حتما)
        چهارم مدارکی که می‌خوان کپی شناسنامه کارت ملی پایان خدمت مدرک تحصیلی عکس گواهی بسیج اگه درید گواهی ایثارگری و اینا (حتی اگه بسیجی هم ندارید اصلا نگران نباشید من خودم یک روز بسیجی نداشتم و قبول شدم گزینش)
        کتاب احکام سطح متوسط محمد حسین فلاح زاده رو بخونید کافیه به راحتی جواب میدین (سوالای دیگه هم فرصت بشه میگم)
        فرایند هم به این صورته از زمانی که شما مدارک تحویل میدین لونا ظرف حدود یک ماه میان تحقیقات محلی و بعدش تماس میگیرن برا جلسه مصاحبه عقیدتی که معمولا تهران برگزار میشه.
        در مجموع به هیچ وجه نگران گزینش نباشید. تا حدودی قبولی شما قطعیه. فقط خودتونو آماده کنید برا جلسه مصاحبه عقیدتی. شروع به کارتون احتمال زیاد اوایل ساله. به این مسائل کارنامه و اینا هم توجه نکنید کار همه تون با هم پیش می‌ره فرقی با هم ندارین
        هر سوال دیگه ای داشتین من در خدمتم.
        پاسخ
        • سارینا
         به گزینش وزارت:
         بابت اطلاعاتی که دادید ممنون.
         چندتا سوال داشتم،ممنون میشم جواب بدید:
         1. سوالات سیاسی و عقیدتی در چه سطحی میپرسن،بصورت کلی یا با جزییات؟ قران و دعاها هم میپرسن؟
         2. استخدامی این دوره وزارت اقتصاد برای بخش مبارزه با پولشویی هست،امکانش هست در مورد فردی که به عنوان شغل حسابدار در بخش پولشویی کار میکنه،یک توضیحی بدید؟
         3. در صورتی که ما مشغول به کار بشیم،حقوق ماهیانه ما حدودا چقدر هست؟
         پاسخ
         • سارینا
          به گزینش وزارت:
          بابت اطلاعاتی که دادید ممنون.
          چندتا سوال داشتم،ممنون میشم جواب بدید:
          1. سوالات سیاسی و عقیدتی در چه سطحی میپرسن،بصورت کلی یا با جزییات؟ قران و دعاها هم میپرسن؟
          2. استخدامی این دوره وزارت اقتصاد برای بخش مبارزه با پولشویی هست،امکانش هست در مورد فردی که به عنوان شغل حسابدار در بخش پولشویی کار میکنه،یک توضیحی بدید؟
          3. در صورتی که ما مشغول به کار بشیم،حقوق ماهیانه ما حدودا چقدر هست؟
          پاسخ
        • سارینا
         نمیدونم چی بگم،از دو ماه پیش تا قبل از اینکه نتایج بیاد،کلی استرس بهمون وارد شد و یکسری افراد روح و روان ما رو داغون کردن،الانم که اینطور شده که پنهان کاری میکنن،البته به موقش نوبت ما هم میرسه.یکی از بچه ها که وزارت/حسابدار قبول شده،من شمارشو دارم،ازش خواستم که در مورد یک موضوعی،بهم خبر بده،حتی بهش گفتم که حداقل بهم پیامک بده،اما هیچ خبری نشد و هنوزم منتظرم.
         قراره چند ماه دیگه با همون فرد همکار بشم،بالاخره همدیگه رو میبینیم،دنیا خیلی کوچیکه و ... .
         با این کارش خودشو ثابت کرد،بعضی ها فکر میکنن که برای خودشون کسی هستن و دیگران هیچی نیستن.
         من هم بیش از سی سال سن،چندین سال سابقه کار حسابرسی توی موسسات حسابرسی،سابقه حسابداری و تدریس و غیره ... دارم.
         درختی که پربارتر میشه و میوه های بیشتری داره ،سر به زیرتر میشه و شاخه هاش به سمت پایین میاد،اما این افراد ... .
         من با اقای غلامی چند دقیقه پیش صحبت کردم،فعلا باید منتظر باشیم،در مورد کارنامه قبولی هم گفتن که عجله ای نیست و هفته ی بعد به دست ما برسونید،یا خودتون بیارید یا بدید فرد دیگری کارنامه رو به دست ما برسونه.
         پاسخ
         • ساحل
          همینجوری ک تماس میگیریم تحویلمون نمیگرین، حالا به صورت موردی به بچه ها شماره فکس بدن! فرض کنیم که دادن؛ استخدام ماها باید دسته جمعی انجام شه، حتی اگر کسایی کارنامه قبولی رو فکس کرده باشن.
          دوست عزیز شما از کی پرسیدین که همچین موضوعی رو مطرح کرده؟
          پاسخ
          • سارینا
           نمیدونم چی بگم،از دو ماه پیش تا قبل از اینکه نتایج بیاد،کلی استرس بهمون وارد شد و یکسری افراد روح و روان ما رو داغون کردن،الانم که اینطور شده که پنهان کاری میکنن،البته به موقش نوبت ما هم میرسه.یکی از بچه ها که وزارت/حسابدار قبول شده،من شمارشو دارم،ازش خواستم که در مورد یک موضوعی،بهم خبر بده،حتی بهش گفتم که حداقل بهم پیامک بده،اما هیچ خبری نشد و هنوزم منتظرم.
           قراره چند ماه دیگه با همون فرد همکار بشم،بالاخره همدیگه رو میبینیم،دنیا خیلی کوچیکه و ... .
           با این کارش خودشو ثابت کرد،بعضی ها فکر میکنن که برای خودشون کسی هستن و دیگران هیچی نیستن.
           من هم بیش از سی سال سن،چندین سال سابقه کار حسابرسی توی موسسات حسابرسی،سابقه حسابداری و تدریس و غیره ... دارم.
           درختی که پربارتر میشه و میوه های بیشتری داره ،سر به زیرتر میشه و شاخه هاش به سمت پایین میاد،اما این افراد ... .
           من با اقای غلامی چند دقیقه پیش صحبت کردم،فعلا باید منتظر باشیم،در مورد کارنامه قبولی هم گفتن که عجله ای نیست و هفته ی بعد به دست ما برسونید،یا خودتون بیارید یا بدید فرد دیگری کارنامه رو به دست ما برسونه.
           پاسخ
            • حسابدار
             از دست این وزارت اقتصاد، چرا هیچ خبری نیست حداقل بدونیم باید چکار کنیم. البته من خودم نامه بسیج رو گرفتم، مدارک رو آماده کردم ولی باز معلوم نیست باید پست کنیم یا ببریم!!!!!!
             پاسخ
              • حسابدار
               من همین الان با وزارت تماس گرفتم گفتن ما کار رو شروع نکردیم تو سایت میزنیم در ضمن گویا ی عده ای که میان اینجا سرک میکشن و میرن کارنامه با فکس فرستادن کم رنگ بوده، گفتن بهتره کارنامه رو به دست ما برسونید. من از دیروز تاحالا از همه خواهش کردم اگه کسی خبر داره اینجا بگه اما دریغ از یک نفر، حداقل میگفتین کارنامه فرستادید. به خدا رقابت تموم شده همه ی برابر ظرفیت هستیم. نیازی به این همه محافظه کاری نیست.
               پاسخ
               • س
                وزارت که نخواسته کسی کارنامه بفرسته، اینام سر خود فرستادن، لیست قبولی از سنجش به وزارت اعلام میشه، لازم نیست ما یکی یکی کارنامه ببریم اونجا تحویل بدیم.

                   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید