استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی (اعلام نتایج)

۵۹ روز قبل ۹۹۵۲ نظر

استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و فراگیر پنجم)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۶)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی)

لینکهای مفید

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

سوالات ارسالی کاربران

کاربران عزیز سوالات و دفترچه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ و فراگیر ۵ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.

همچنین به منظور سهولت در تبادل اطلاعات در مورد سوالات تخصصی صفحاتی برای این سوالات طراحی گردید لطفا از صفحات مربوطه برای تبادل اطلاعات استفاده نمایید.

برای دانلود دفترچه های عمومی و تخصصی اینجا کلیک کنید

خبر ۲۴ شهریور۹۷ - اعلام نتایج پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷۹۷

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در پنجمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور تیرماه ۱۳۹۷، به اطلاع می رسانیم، نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
 جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
 صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۲۱ شهریور ۹۷ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۷/۵/۱۳۹۷ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج در سایت سازمان سنجش جهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه ‌معرفی گردیده ‌و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده، می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی سازمان دامپزشکی کشور،سازمان شیلات کشور، وزارت راه وشهرسازی،سازمان حفاظت محیطزیست،وزارت اموراقتصادی ودارایی،سازمان بیمه سلامت،سازمان ملی زمین ومسکن و سازمان اوقاف وامورخیریه) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه از ساعت ۱۸ (۶ بعدازظهر) روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست باتوجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه، اقدام لازم معمول دارند و همچنین داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند، از روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۲ لغایت روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط به شرح جدول ذیل، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

 ردیف  نام دستگاه تاریخ مراجعه به سایت دستگاه  آدرس دستگاه
۱

وزارت اموراقتصادی ودارایی

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.MEFA.GOV.IR
۲

وزارت راه وشهرسازی

۹۷/۰۶/۲۲

WWW.MRUD.IR
۳

سازمان حفاظت محیط زیست

۹۷/۰۶/۲۲

WWW.DOE.IR
۴

سازمان دامپزشکی کشور

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.IVO.IR
۵

سازمان شیلات کشور

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.SHILAT.COM
۶

سازمان بیمه سلامت

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.IHIO.GOV.IR
۷

سازمان ملی زمین ومسکن

۹۷/۰۶/۲۲ WWW.NLHO.IR
۸

سازمان اوقاف وامورخیریه

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.OGHAF.IR

 توجه:

· عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.

· بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی درصورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی ‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران ‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً درصورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابر ظرفیت موردنیاز اعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان درصورت نیاز می توانند سوالات خود را درخصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۷/۸ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۱۳۹۷/۷/۸ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

خبر ۱۴ شهریور ۹۷ - اطلاعیه شماره (۳) آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی

به اطلاع متقاضیان استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی، (مشاغل کارشناس حقوقی و تحلیلگر سیستم- لیست پیوست) که به بموجب اطلاعیه شماره (۱) استخدامی این وزارت از ایشان برای انجام مصاحبه تخصصی دعوت بعمل آمده می‌رساند:

با عنایت به اینکه مدارک و مستندات ایشان (لیست پیوست اطلاعیه شماره (۳)) به لحاظ امتیاز بومی بودن، احتساب معدل موثر و تطبیق مدرک تحصیلی با شرایط احراز شغل، از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور در دست بررسی می‌باشد، لذا زمان انجام مصاحبه تخصصی این افراد تا زمان تایید و اعلام نتیجه نهایی از سوی سازمان یاد شده به تعویق خواهد افتاد بر این اساس دعوت به مصاحبه تخصصی ایشان در روز یکشنبه مورخ ۱۸. ۶. ۹۷ کان لم یکن تلقی می‌شود. بدیهی است زمان انجام مصاحبه تخصصی از طریق همین سایت و پیامک به اطلاع خواهد رسید.

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

خبر ۱۳ شهریور ۹۷ - اطلاعیه شماره (۲) آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی

پیرو آگهی دعوت به جلسه مصاحبه تخصصی استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی به اطلاع متقاضیان استخدامی این وزارت، سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران (لیست پیوست) می‌رساند :

نظر به اینکه مدارک تحصیلی این عزیزان به لحاظ مطابقت رشته تحصیلی با شرایط احراز شغل مورد تقاضا، از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور و سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفته، لذا تا زمان تایید مدارک و مستندات ایشان، موضوع دعوت به جلسه مصاحبه تخصصی نامبردگان کان لم یکن تلقی می‌شود بدیهی است به محض تایید و پذیرش مدارک تحصیلی (افراد لیست پیوست اطلاعیه شماره ۲)، اقدام لازم بمنظور دعوت از ایشان برای مصاحبه تخصصی بعمل خواهد آمد.

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

خبر ۷ شهریور ۹۷ - اطلاعیه آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی، داوطلبان استخدام در مرکز اطلاعات مالی و مبارزه با پولشویی می رساند: مصاحبه تخصصی مربوط، در روزهای ۱۸. ۶. ۱۳۹۷ لغایت ۲۱. ۶. ۱۳۹۷ مطابق با جدول زمان بندی (پیوست) برگزار می گردد.

لازم است داوطلبان محترم ضمن همراه داشتن مدارک و مستندات لازم (کارت شناسایی معتبر / رزومه) در زمان تعیین شده به آدرس ذیل مراجعه نمایند.

تهران، میدان امام خمینی، خیابان باب همایون، وزارت امور اقتصادی و داریی، طبقه پنجم، مرکز نوسازی و تحول اداری

 برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۹ مرداد ۹۷ - اطلاعیه زمان تحویل مدارک استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی 

به اطلاع می‌رساند داوطلبان چند برابر ظرفیت معرفی شده به وزارت امور اقتصادی و دارایی (شرکت کنندگان پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور) می‌توانند با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل طبق جدول زمان‌بندی به آدرس تهران، میدان امام خمینی، خیابان صوراسرافیل، ساختمان مرکزی وزارت یاد شده، اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی، طبقه دوم، اتاق ۲۲۱۳ از ساعت ۹ الی ۱۶ مراجعه نمایند.

ضمناً داوطلبان پس از تایید مدارک توسط اداره کل مذکور می‌توانند با مراجعه به سایت www.mefa.gov.ir از نحوه برگزاری مصاحبه اطلاع حاصل نمایند.

۱- اصل شناسنامه به انضمام تصویر تمام صفحات.

۲- اصل کارت ملی به انضمام تصویر پشت و رو.

۳- اصل مدرک تحصیلی به انضمام تصویر مربوطه.

۴- ارائه اصل مدارک TOEFL و IELTS به انضمام تصویر مربوطه، در صورت دارا بودن مدارک مذکور.

۵- اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی به انضمام تصویر. (ویژه آقایان)

۶- نامه اشتغال به کار از دستگاه برای کارکنان قرارداد انجام کار معین به انضمام کلیه احکام مربوطه.
(در صورت علامت زدن در زمان ثبت نام)

۷- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران. (در صورت استفاده از سهمیه ۲۵ یا ۵ درصد ایثارگران).

۸- معرفی نامه از سازمان بهزیستی برای معلولین. (در صورت استفاده از سهمیه ۳% معلولین).

۹- کارنامه قبولی در آزمون.

۱۰- دو قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده.

ردیف تاریخ نام خانوادگی بر حسب حروف الفبا
۱ ۱۳/۰۵/۱۳۹۷ الف- ب- پ- ه- ص- ض
۲ ۱۴/۰۵/۱۳۹۷ ت- ث –ج- چ- م- ط- ظ
۳ ۱۵/۰۵/۱۳۹۷ ح-خ- ژ- ی- ن- ل
۴ ۱۶/۰۵/۱۳۹۷ د- ذ- ر- ز-ک- گ-و
۵ ۱۷/۰۵/۱۳۹۷ س-ش - ع- غ- ف- ق

خبر ۸ مرداد ۹۷ -اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشوردر تاریخ ۹۷/۰۴/۱۵ شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی اجرایی (شامل: وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه) می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان مقتضی است براساس موارد ذیل عمل نمایند:

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده فایل اطلاعیه اسامی چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک نمایید

 خبر ۳۱ تیر ۹۷ - خبر تغییر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و زمان اعلام نتایج

مشاور عالی سازمان سنجش از تغییر ظرفیت استخدام دستگاه ها در پنجمین دوره آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور جمعه ۱۵ تیر برای ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب در ۱۳۹ شهرستان و ۲۳۴ حوزه امتحانی در نظام و امنیت کامل برگزار شد.

وی افزود: برای این دوره از آزمون استخدامی ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۲۶۸ هزار و ۳۲۶ نفر معادل ۶۲.۷۴ درصد زن و ۱۵۹ هزار و ۳۷۵ نفر معادل ۳۷.۲۷ درصد مرد بودند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: از تعداد ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب این دوره از آزمون، تعداد ۳۶۶ هزار و ۱۷۰ نفر حاضر و ۶۱ هزار و ۵۳۱ غایب بودند. به عبارت دیگر ۸۵.۶۱ درصد حاضر و ۱۴.۳۹ درصد غایب بودند.

وی افزود: از تعداد حاضرین در جلسه آزمون تعداد ۲۳۲ هزار و ۶۶۱ نفر معادل ۶۳.۵۴ درصد زن و تعداد ۱۳۳ هزار و ۵۰۹ نفر معادل ۳۶.۴۶ درصد مرد هستند.

توکلی خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ با تغییراتی که اعلام شده است تعداد ۱۸ هزار و ۱۹۸ نفر برای ۹ دستگاه اجرایی کشور است.

وی اظهار داشت: ظرفیت استخدامی وزارت آموزش و پرورش در این دوره از آزمون استخدامی ۱۷ هزار و ۳۴۷ نفر، سازمان دامپزشکی ۷۲ نفر، سازمان شیلات ۱۳۸ نفر، وزارت راه و شهرسازی ۲۷۰ نفر، سازمان حفاظت محیط زیست ۲۰۰ نفر، وزارت امور اقتصادی و دارایی ۴۵ نفر، سازمان بیمه سلامت ۱۵ نفر، سازمان ملی زمین و مسکن ۲ نفر و سازمان اوقاف و امور خیریه ۱۰۰ نفر است.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: نتایج این آزمون پس از هماهنگی با سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام می شود و تاریخ انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان به زودی اعلام خواهد شد.

 منبع : خبرگزاری مهر

در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام نتایج خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید.
۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید

خبر ۲۱ تیر ۹۷ – اعلام زمان نتایج آزمون استخدامی در انتظار بخشنامه سازمان امور استخدامی

مشاور سازمان سنجش گفت: زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی براساس بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی مشخص می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اعلام زمان نتایج پنجمین آزمون استخدامی اظهار کرد: در فرآیند آزمون استخدامی سازمان سنجش صرفا برگزاری کننده است و اعلام زمان نتایج براساس نظر سازمان اداری و استخدامی خواهد بود که هنوز این موعد مشخص نشده است و در حال بررسی هستند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ تیر ۹۷ - خبر زمان اعلام نتایج پنجمین آزمون فراگیر و آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، سهمیه این استان از پنجمین استخدامی فراگیر را ۳۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: نتایج آزمون کتبی استخدام، اواخر تیر یا اوایل مرداد اعلام می شود.

مجید یزدان پناه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از معرفی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان در مرحله آزمون کتبی، مصاحبه آنها توسط آموزش و پرورش استان برگزار می شود.
وی گفت: بعد از انجام مصاحبه، گزینش نهایی صورت می‌گیرد سپس پذیرفته شدگان در دوره آموزش بدو خدمت شرکت می کنند تا برای آغاز سال تحصیلی مدارس در مهرماه آماده شوند.
یزدان پناه اظهار داشت: به دلیل تعداد کمتر معلمان ابتدایی، تغییر مقطع تعدادی زیادی از معلمان ابتدایی به سایر مقاطع و اضافه شدن کلاش ششم به مقطع ابتدایی، بیشترین نیروهای جذب شده برای خدمت در مقطع ابتدایی خواهند بود.
پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی روز جمعه ۱۵ تیر برگزار شد که در آن ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر در کشور استخدام خواهند شد.
این آزمون برای جذب افراد واجد شرایط در ۹ دستگاه اجرایی شامل، وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
تاکنون سهم استخدامی استان کرمانشاه در سایر دستگاه های دولتی غیر از آموزش و پرورش اعلام نشده است.
استان کرمانشاه با جمعیت ۲ میلیون نفری، ۳۲۵ هزار دانش آموز، ۲۸ هزار فرهنگی و چهار هزار و ۶۰۰ مدرسه دارد.

 منبع : خبرگزاری ایرنا

 

نظر سنجی از داوطلبان معلول شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور تیر ماه سال ۱۳۹۷ نظر سنجی از داوطلبان شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور تیر ماه سال ۱۳۹۷ برای مشاهده متن آگهی پنجمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنیدبرای دانلود دفترچه آزمون پنجمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

صفحات سازمانهای مورد تقاضا پنجمین آزمون استخدامی فراگیر

لینک صفحات سازمان های مورد تقاضای پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (جهت تبادل اطلاعات و مشاهده اطلاعیه ها)

وزارت آموزش و پرورشسازمان دامپزشکی کشورسازمان شیلات کشورسازمان حفاظت محیط زیستوزارت امور اقتصادی و داراییسازمان بیمه سلامتسازمان ملی زمین ومسکنسازمان اوقاف و امور خیریهوزارت راه و شهرسازی

 

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و فراگیر پنجم)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۶)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی)

 

برای مشاهده آرشیو استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی اینجا کلیک نمایید

۹٬۹۵۲ نظر برای استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی (اعلام نتایج)

 • سارینا
  سلام
  دوستان من با وزارت اقتصاد تماس گرفتم،بهم گفتن که بیش از یک ماه هست که نمرات رو ارسال کردن و فکر میکردن که سنجش نتایج رو اعلام کرده.
  توی پیچ راه و شهرسازی خوندم که راه و شهرسازی نمرات رو ارسال نکردن،با این شرایط معلوم نیست نتایج چه موقع میخواد اعلام بشه
  برای وزارت اقتصاد که ضریب بومی وجود نداره و همون نمره کتبی و مصاحبه رو با همدیگه جمع کنن مشخص میشه که چه کسانی قبول شدن،به نظرم اگه اکثر کسانی که وزارت اقتصاد مصاحبه دادن به وزارت اقتصاد زنگ بزنیم و بخواهیم که وزارت اقتصاد اعلام کنه که چه کسانی قبول شدن،برای همه بهتره،حتی برای کسانی که دیوان شرکت کردن،چون با تمرکز فکری بیشتری مصاحبه رو انجام میدن
  اینطوری از بلاتکلیف بودن راحت میشیم
  پاسخ
   • ساحل
    من امروز با وزارت تماس گرفتم. با چند نفرشون صحبت کردم اما حاضر نشدن نمرمو بگن. گفتن چون نمره نهایی نیست، نمیشه بهش استناد کرد. باید اثر نمره کتبی و روانشناسی با هم توسط سنجش بررسی و اعلام شه. خلاصه پیچوندن...
    پاسخ
    • ...
     بنده فامیل درجه یک دارم اونجا کلی دوندگی کرده بود گفته بودن اصلا گفتن نمره غیر قانونیه.البته من خوشحال شدم که انقدر قانون مند هستند،خیالم راحت شد که به این راحتیا پارتی بازی نمیشه.
     البته اعلام نکردن نمره توسط وزارت طبیعی هم هست، چون نمره ملاک نیست،یه جورایی رتبه ملاکه.رتبه هم که توی سنجش مشخص میشه با تاثیر دادن همه نمرات و سهمیه ها.
     پاسخ
     • به .....
      شما که آشنا دارید درمورد زمان اعلام نتایج چیزی بهتون نگفتن؟ خواهشا اگه میدونین بگید.
      من باید ی تشکر مخصوص هم از ساحل عزیز داشته باشم به خاطر اطلاعاتی که در اختیار بچه ها قرار میده. انشاءالله خبر قبولیتون رو بشنوم دوست عزیز.
    • مدیریت مالی
     واسه من که فرقی نمیکنه کی نتایج بیاد، دارم کار خودمو میکنم.اگر اومد و قبول شدم خوشحال میشم، اگر نیومد دفعه بعدی که آزمون بگیرن خیلی قوی تر هستم.واقعا تعجب میکنم کسایی که اینجا بودن همه بعد مصاحبه گفتن سابقه کار دارن و مدارک آنچنانی دارن،بعضیا گفتن کتاب و مقاله دارن.همش در تعجبم همچین آدم های قوی چطور الان بیکارن و انقدر هول شدن و عجول که همش بی تاب اومدن این نتایج هستن.
     انشالله نتایج به زودی میاد و مرحله بعدی شروع میشه،یعنی گزینش.ولی از اعلام نتایج برابر ظرفیت تا کد استخدامی حداقل ۴ ماه طول میکشه.
     پاسخ
     • ساحل
      حرف شما کاملا درسته. اما وقتی شرایط زندگی یهویی تغییر کنه دیگه کتاب و مقاله بکار نمیاد... مخصوصا اگر ازدواج کرده باشی و بچه هم داشته باشی و آخرین سالی باشه که میتونی آزمون شرکت کنی و قسط های وام بانکی و اجاره خونه و هزار جور خرج دیگه هم روی انباشته باشه.... این همه استرس...این میشه که روزی بیشتر از 100 بار به این سایت سر میزنی عزیزم.
      پاسخ
      • مدیریت مالی
       چی بگم والا، منم شرایط سخت رو میبینم،اما از ۱۵ نفر ورودی ارشدمون که تازه هم فارغ التحصیل شدیم ۱۴ نفرمون رفتن سر کار، من هم چون شرایط خاصی داشتم اومدم سراغ شغل دولتی.دوستان من همه شون دارن بالای سه تومن حقوق میگیرن. واقعا هم میگم نه نرم افزاری بلدن و نه مقاله و کتاب دارن. شاید دارید جای اشتباهی رو میگردین اگر با اینکه قوی هستید کار پیدا نکردید یا حتی کارتون درآمدش زیر ۵ تومنه ( با همون توانایی هایی که فرمودید)انشالله که قبولید ولی یک درصد اگر قبول نشید این آزمونایی که سالی دوبار میگیرن و هر سال کمتر هم میگیرن و خود پروسه اش هفت خان رستم هست راه حل مشکلات شما نیست. اینو به تک تک دوستان میگم، دنبال کار جای دیگه ای بگردید، این آزمونا رو هم بعنوان یه انتخاب بزاربد که اگر قبول شدین میتونید انتخابش کنید.
       چیزی که من دورو برم میبینم وضعیت بازار کار واسه آدم های توانا خراب نیست.منی که تازه فارغ التحصیل شدم و سابقه کار ندارم شاید سخت تر باشه وارد شدنم، ولی کسی که این همه امتیاز مثبت داره نباید لنگ کار بمونه
       پاسخ
      • در انتظار محیط زیست
       دوست عزیز پیدا کردن کار خیلی سخته، حتی من از کارگرا پرسیدم میگت کارگری هم بسختی پیدا میشه، من کلی نرم افزار بلدم اما اینقد تعداد اونای که نرم افزار بلدن زیادن که ماهی یه کارم گیر نمیاد
       پاسخ
      • ساحل
       سلام بچه ها. حرفی که میزنم با دو واسطه شنیدم. از سنجش.
       نتایج برابر ظرفیت، نهایتا تا پایان هفته بعد اعلام میشه.
       درباره روزش حرفی نزدن.
       پاسخ
      • ممز
       برید دنبال یه کاری درآمدی شغلی حرفه ای
       تا نتایج بیاد و تا کد استخدامی بگیریم و بریم سر کار حیلی طول میکشه
       دوستان بحرفم گوش کنید
       اگر کار خصوصی برنید
       بعد از استخدامتون میتونید با افراد قابل اعتمادتون مدیریتش کنید
       درآمدتون هم بیشتر میشه
       ان شاءالله
       پاسخ
       • ساحل
        امروز با سنجش تماس گرفتم بعد از 40 دقیقه که توی نوبت بودم، طرف گفت درباره زمان اعلام نتایج هیچ اطلاعاتی ندارم هر دو سه روز سایت سنجش چک کنید.
        پاسخ
        • به ساحل
         سلام ساحل جان
         من از این صفحه کوچ کردم. توصفحه وزارت راه بهتره، اونجا هم فکری زیاده. منم چند بار پیام دادم به سنجش گفتن متعاقبا اعلام میشه.
         پاسخ
            • به محمود
             شما جه اصراری داری که تا اسفند؟ عزیز فراگیر پارسال 18 دستگاه اجرایی بودند و امسال 9 تا و در ضمن پارسال سوم شهریور بوده ازمون و امسال 15 تیر پس دو ماه زودتر از تاریخی که جنابعالی میگی میاد در ضمن پارسال 2 ماه و 20 روز بعد از تاریخی که کارنامه دوم زدن ، نتایج نهایی اومد. پس در نتیجه نتایج نهایی امسال تا اخر ماه ابان یا حداکثر دهه اول اذر میاد. الکی هم شایعه پراکنی نکن استرس به بچه ها وراد نکن
          • محمود
           همون مقدار دو دوازدهم رو که ضرب در تعداد کارمندایی کنی که در یکسال جذب کلیه دستگاههای اجرایی میشن با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی دولت پی میبری که چندان بعید هم نیست، ضمن اینکه شما فقط سال اول و در نظر نگیر، اینکه آخرای 97 شروع کنی یا اوایل 98، تو حکم کارگزینی سال 99 ببعد خودشو نشون میده
           پاسخ
            • ساحل
             حرف آقای منتظر کاملا درسته. در مقایسه با حقوقی که یک فرد طی یک سال میگیره، عیدی چیز دندونگیری نمیشه. بابت یک یا دو ماه نهایتا نفری 100 تومن به هر نفر عیدی میرسه که در 45 ضربش کنی میشه 4 و 500. رقم بزرگی نیست پس. ضمنا به خاطر تصمیم دولت برای کوچک کردن بدنه دولت، کمتر از تعداد بازنشسته ها نیرو جذب کردن، دستگاهها اونقدر کسری نیرو دارن که هیچ رغبتی برای به تاخیر انداختنش ندارن. اما مساله اصلی فقط بعد تامین مالیش در بودجه هست. حقوق و مزایای مارو در بودجه 98 دیدن. البته بازهم بعید نیست تا آخر سال بریم سر کار.
             پاسخ
             • به ساحل
              اگه قبول بشیم تا زمان سرکار رفتن ما خیلی وقت هست،الان موضوع اعلام نتایج هست که مشخص میشه چه افرادی قبول شدن،بعدش گزینش،پزشکی و مراحل اداری هست که حداقل ۳ماه طول میکشه،اما اینکه نتایج ازمون کتبی و مصاحبه رو زودتر اعلام کنن،مهمتره برامون،چون مشخص میشه که قبول شدیم یا نه،و برنامه ریزی میکنیم برای اینده
              پاسخ
             • به محمود
              وقتی سازمان درخواست نیرو میده،همه جوانب رو میسنجه،بحث حقوق و مزایا رو که از ابتدا مشخص میکنه
              الان بهتره پیگیر باشیم تا نتایج رو زودتر اعلام کنن،البته اینطور که مشخصه خیلی از بچه ها دوست دارن نتایج دیرتر اعلام بشه
              پاسخ
             • محمود
              سلام. سال قبل که وزارت اقتصاد نیرو گرفت نتایج نهایی رو اسفند اعلام کرد. علتش هم اینه که دستگاهها شروع به کار کارمندا رو از ماههای آخر سال استارت نمیزنن تا کارمند یوقت بخاطر یکی دو ماه کار مشمول عیدی و سنوات بشه.. بهرحال از بین مصاحبه دهندگان فقط 45 نفر خوشحال خواهند بود و 90 نفر ناراحت. بنظر من برین و از زندگی لذت ببرید تا اسفند. به امید اینکه جزء 45 نفر باشید.
              پاسخ
             • محمد
              یکی یه خبر موثقی بیاره.
              قبلنا ما به همین اخبار کذب و موثق دلخوش بودیم و روزگار میگذروندیم و اصلا متوجه نمیشدیم که کی نتایج میاد.
              ولی الان هیچی نیست خب اینجوری سخت میشه روزگار رو بگذرونی.
              یه تکونی به خودتون بدید دیگه...👏
              پاسخ
              • ساحل
               فک کنم همه اونایی که اینجا هستن، دیوان هم قبول شدن. درگیر مصاحبه تخصصی دیوان هستن. حالا حالا ها کسی نمیاد اینجا. به نظرم ماهم نباید بیایم. اصلا خبری هم بود لزومی نداره اینجا عنوان کنیم. چون کسی اصلا پیگیر هیچی نیست ببینه کی نتایج میاد یا نمیاد.
               پاسخ
               • محمد
                خب منم دیوان قبول شدم.
                هنوز مصاحبه شروع نشده.البته فقط سه تا استان شروع شده.
                هفته. دیگه تعطیله.
                هفته دیگش تماس میگیرن برای مصاحبه.
                مصاحبه درگیری نمیخواد که.
                فقط باید لحن حرف زدن و اطلاعات سطحی داشته باشی.
                برای مصاحبه دیوان بیشتر حسابرسی میپرسن.
                پاسخ
               • منتظر
                اینکه به ساحل گفته وزن روانشناسی کمتر بوده،به نظرم کمی عجیب به نظر میرسه،چون علاوه بر سوالات روانشناسی حضوری که روز مصاحبه پرسیدن،ازمون تحت وب هم بود که یک روز کامل رو براش گذاشتن و سه مرحله هم داشت که سوالات ازمون روانشناسی تحت وب هم از سازمان های دیگه بیشتر بود
                پاسخ
                  • سین
                   باور کنید این فقط باور ذهنی شماست. بنده هم کارمند بودم توی یک دستگاه خیلی مهم و الان هم هم هیات علمی. دردسرهای هیات علمی بودن بسیار فراتر از حد تصور هست. بحث پژوهش و ارتقا و ... . الان تصمیم گرفتم برگردم به دستگاههای بزرگ. آسایش فکری بیشتری داره آدم و استرس بسیار کمتر. وزارت اقتصاد و دیوان شرایط مشابهی دارن با این تفاوت که شما در وزارت اقتصاد با افرادی روبه رو هستی که میتونن فردا روزی سکوی پرتاب شما باشن برای رسیدن به پست های سیاسی اما در دیوان علی رغم جایگاه ویژه اون، چنین ویژگی قطعا نداره یا کمتر داره. هر چند ممکنه به لحاظ حقوقی مقداری برتری داشته باشه.
                   قطعا شما با توجه به اولویت های ذهنی که دارین حرف میزنید بنده هم همینطور.
                   پاسخ
                   • پژمان
                    این حرف کارمند دیوان محاسبات بود که من گفتم!
                    خودش چند جا قبول شد دیوان رو انتخاب کرد خیلی راضی بود..منم دیوان رو انتخاب می کنم
                    • مدیریت مالی
                     شما واقعا فکر میکنید وزارت اقتصاد امکان پرتابتون به جایی رو داره؟ اگر با محیط کار وزارت آشنا بودین اصلا این حرف رو نمیزدین.
                     برعکس چیزی که میگین دیوان از نظر آینده خیلی مستعد تر هست و اصلا قابل قیاس هم نیست با دارایی. هیئت علمی شدن هم حداقل تو رشته های که ما داریم اگر دانشگاه خوب باشه اونقدر اعتبار میاره که شما خود بخود به پست های خوب پرتاب میشید، مگر اینکه دانشگاه خیلی پرت باشه، وگرنه من که تازه فارغ التحصیل شدم و اطلاعاتم به روز هست با اطمینان میگم همه اساتیدم مدیر بخش های مهم اجرایی شده بودن.اتفاقا خوبیش هم همینه که یکباره پست های مدیریتی گرفتن.
                     درباره بانک مرکزی هم که اصلا گفتن نداره واقعا بهترین انتخاب هست در رشته های ما و شدیداً سخت هم هست ورود بهش.
                     به نظر بنده جناب پژمان کاملا درست میگن و صادقانه اطلاعاتشون رو اینجا گذاشتن، منظورم به شخص خاصی نیست اما این امکان هست بعضی کاربران که هدف اصلیشون دیوان هست بیان اینجا و سعی کنن بچه ها رو متقاعد کنن که دارایی بهتر از دیوان هست یا خیلی فرقی ندارن که خودشون راحت تر توی دیوان قبول بشن.
                     به نظرم اگر کسی هنوز تردید داره بهتره خودش شخصا بره و از کارمندان هردو سازمان بپرسه خصوصا راجع به آینده دار بودن هر کدوم کافیه بره کارمند باسابقه دیوان و دارایی رو مقایسه کنه، کاملا سوالات ذهنیش برطرف میشه.
                     • تحلیگرسیستم حذف شده
                      بله حرفاتون کاملاصحیحه اگه شک دارین خودتون برین تحقیق کنین به حرفای بچه هااینجاتوجه نکنین من اول که قبول شده بودم بچه هایجوری درموردحقوق دارایی گفتن که من ازشرکت کردنم پشیمون شدم کارگری روبهش ترجیح دادم
                   • ساحل
                    دوستان من با آقای رحیم آبادی صحبت کردم، ایشون گفتن ما نتایج رو ارسال کردیم سنجش. از اونجا پیگیر باشید. ضمنا درباره وزن مصاحبه تخصصی و روانشناسی پرسیدم. گفت وزن مصاحبه تخصصی از روانشناسی بیشتر بوده!
                    تصور ما چیزی دیگه بود از وزن مصاحبه ها.
                    پاسخ
                    • مدیریت مالی
                     از نظر منطقی هم باید بیشتر می‌بود.روانشناسی چیز آنچنان خاصی نداره که تفاوت آنچنانی ایجاد بکنه.
                     تازه به نظرم خیلی نمیشه روانشناسی رو امتیاز بندی کرد و اگرم بشه اکثرا امتیاز رو میگیرن.
                     پاسخ
                     • ساحل
                      آخه بعد روانشناسی رو خیلی بولد کرده بودن. هم مصاحبه روانشناسی و هم آزمون روانشناسی! علاوه بر اون من امتیازات بخش روانشناسی رو دیده بودم توی برگه. خیلی زیاد بود.
                      پاسخ
                      • مدیریت مالی
                       چی بگم والا، عقل سلیم حکم می‌کنه تخصصی بیشتر امتیاز داشته باشه.مگر اینکه کسی واقعا مشکل داشته باشه که از نظر روانشناسی بخوان ازش ایراد بگیرن.وگرنه امتیاز دادن به مشخصات روحی روانی افراد یکم مشکل و حتی غیر منطقی هست.
                       • محمد
                        با آزمون وب روانشناسی 50 درصد امتیاز مصاحبه را شامل میشه چون ظاهرا براشون مهمه اعتمادبه نفس کارمندای پولشویی
                      • به ساحل
                       به نظرم سوالات مصاحبه تخصصی هر کسی متفاوت بود و مبنای یکسانی برای نمره دادن وجود نداره،اون روز من تا ساعت ۱۱ اونجا بودم،از بچه ها که میپرسیدم،از بعضی ها سوالات حسابداری بیشتر پرسیدن،از بعضی سوالات پولشویی بیشتر پرسیدن،از خود من سوالات پولشویی، گمرک و اقتصاد(نرخ رشد و غیره...) پرسیدن و از حسابداری مالی و دولتی و قوانین مالی اصلا سوال نپرسیدن.
                       شاید بعضی بچه ها بگن که باید خودمون جهت مصاحبه رو به چیزی که میخواستیم باید تغییر میدادیم،اما به نظرم برای سنجش اطلاعات افرادی که میخوان استخدام بشن،باید شرایط مصاحبه و سوالات یکسان باشه
                       پاسخ
                       • محمد
                        چه دلیلی داره سوالات یکسان باشه؟ سوالات کلی و یه سری مفاهیم بود که از همان دروس تخصصی استخدامی بود و 30 نفری که سهمیه آزاد قبول شده حتما مطالعه خوبی داشته تا این مرحله رسیده
                        از خود من سوال مدیریت مالی ، اصول حسابداری ، بودجه و پولشویی پرسیدن ه
                        پاسخ
                        • به محمد
                         از شما مدیریت مالی،حسابداری و بودجه پرسیدن و یه جورایی همون ازمون کتبی بوده براتون،اما از من اصلا از این موارد نپرسیدن،از اقتصاد،گمرک،قاچاق و بانک سوال پرسید
                         با این شرایط چطور میخوان اطلاعات من رو با بقیه افراد بسنجن؟
                        • داوطلب سایر ارگان ها
                         سلام، بعضی جاها هم داوطلبای مقطع ارشد قبول شده بودن و هم مقطع کارشناسی، به نظرم کسانی رو سوال پیچ میکردن ک از مهارت تخصصی شون میخاستن مطمعن بشن. مثلن من فکنم رقیبام ارشد داشتن و نمره شون هم ازم کمتر بود بنابراین بخش تخصصی سوالی ازم نپرسیدن فقط پروژه هایی ک انجام داده بودمو توضیح دادم.
                         پاسخ
                         • به داوطلب سایر ارگان ها
                          برای ما فقط ارشد و دکترا میخواستن،اما برای منم همونطور بود که گفتی
                          یه جورایی داشت از بخش های دیگه سوال میپرسید و انگار نه انگار که رشته ی من حسابداریه و دروس تخصصی من گمرک،بانک و اقتصاد نیست

                        لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید