استخدام نیروگاه اتمی بوشهر (اعلام نتایج)

۲۱۳ روز قبل ۷۱۱۷ نظر

استخدام نیروگاه اتمی بوشهر

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

لینکهای مفید

 • برای دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون نیروگاه اتمی بوشهر اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی نیروگاه اتمی بوشهر در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام نیروگاه اتمی بوشهر، لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

خبر ۱۳ شهریور ۹۶ – اطلاعیه شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی (تپنا) درخصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۶/۲/۱۵

بدین وسیله شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی (تپنا) به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۶/۲/۱۵ می‌رساند که داوطلبان فراخوان شده چند برابر ظرفیت، ضروری است باتوجه به تاریخ اعلامی تعیین شده در اعلام نتیجه آزمون داوطلب، به هنگام حضور در مرحله دوم به منظور ارزیابی شایستگی‌ها و توانمندی‌ها و مصاحبه فنی و تخصصی مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:

– اصل و تصویر مدرک تحصیلی (دو عدد)
– اصل و تصویر کارت پایان خدمت (دو عدد پشت و رو در یک صفحه A4)
– مدارک دال بر بومی بودن براساس مفاد بند مربوطه در اطلاعیه ثبت نامی آزمون
– مدارک عضویت خانواده ایثارگران
– گواهی معتبر سابقه کار
– اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه خود، همسر و فرزندان ( هرکدام دو عدد)
– اصل و تصویر کارت ملی خود، همسر و فرزندان ( هرکدام دو عدد پشت و رو در یک صفحه A4)

– ۴ قطعه عکس ۴*۳ رنگی با پشت زمینه سفید
– درصورت دارا بودن پاسپورت، اصل پاسپورت و تصویر از تمام صفحات (خود و همسر)
تذکر ۱) محل انجام مرحله دوم آزمون های استخدامی به آدرس: بوشهر، شرکت بهره برداری نیروگاه اتمی بوشهر، ساختمان مرکز منابع انسانی و آموزش می‌باشد.

تذکر ۲) فراخوان به مرحله دوم استخدام دلیل بر قبولی و استخدام داوطلب نمی‌باشد و پذیرش نهایی منوط به راستی آزمایی مدارک و مستندات، منطبق با شرایط اعلام شده در آگهی استخدام و طی سایر مراحل و آزمون‌های استخدامی می‌باشد.
تذکر ۳) صحت و سقم مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام می‌گردد و در صورت عدم تایید مراجع مربوط، ادامه مراحل استخدامی متوقف خواهد شد.
تذکر ۴) عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده (باتوجه به تاریخ اعلام شده در زمان اعلام نتیجه آزمون داوطلب) به منزله انصراف وی از ادامه فرایند استخدام تلقی می‌گردد.
تذکر ۵) داوطلبان درصورت داشتن هرگونه سوال می‌توانند حداکثر تا دو هفته پس از زمان اعلام نتایج آزمون با شماره تلفن ۰۹۳۸۰۸۶۱۹۸۷ تماس حاصل نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ اردییشهت ۹۶ -کارت شرکت در آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاههای اتمی (سهامی خاص) سال ۱۳۹۶

کاربران گرامی برای مشاهده کارت شرکت در آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاههای اتمی (سهامی خاص) سال ۱۳۹۶  روی لینک زیر کلیک نمایید

برای مشاهده کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۰ فروردین ۹۶ –  سهمیه ویژه استخدام جوانان استان بوشهر در نیروگاه اتمی لحاظ شود

خبرگزاری مهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به احداث دو نیروگاه جدید در استان، گفت: سهمیه ویژه استخدام جوانان استان بوشهر در نیروگاه اتمی لحاظ شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲ اسفند ۹۵ –  کارنامه اولین آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (سهامی خاص) سال ۱۳۹۵

ضمن آرزوی موفقیت وب سایت ای-استخدام برای تمام شرکت کنندگان در اولین آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (سهامی خاص) به اطلاع میرسانیم کارنامه آزمون در وب سایت سنجش منتشر شده است

برای مشاهده کارنامه ها اینجا کلیک نمایید

بهمن ماه ۹۵ – استخدام جدید شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی ( سهامی خاص)

شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‏های اتمی(سهامی خاص) با استعانت از خداوند متعال از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری جهت تصدی مشاغل مورد نیاز نیروگاه اتمی بوشهر پس از کسب موفقیت در تمام مراحل آزمون های استخدامی به صورت قراردادی دعوت به همکاری می‌‌نماید. ثبت ‌نام در این آزمون به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع ‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از روز شنبه مورخ ۹۵/۱۱/۳۰ آغاز و در روز شنبه مورخ ۹۵/۱۲/۱۴ پایان می‌پذیرد. با توجه به اینکه مهلت فوق به هیچ وجه تمدید نخواهد شد لذا ضروری است داوطلبان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط ثبت‌ نام نمایند.

برای مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک کنید

دانلود سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سنجش با پاسخنامه تشریحی

استخدام نیروگاه اتمی بوشهر سال ۹۳

 اطلاعیه اعلام نتایج :

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می‌رساند
قبول شدگان بر حسب نتایج کسب شده در دو گروه زیر دسته‌بندی شده‌اند:
۱- اولویت اول
۲- ذخیره
جهت معرفی به کانون ارزیابی (مرحله دوم آزمون) ابتدا از گروه «اولویت اول» دعوت به عمل خواهد آمد و در صورت عدم تکمیل ظرفیت مورد نیاز شرکت، از گروه «ذخیره» نیز جهت شرکت در کانون ارزیابی دعوت خواهد شد و از بین نفرات دعوت شده، افراد با صلاحیت‌های لازم جهت همکاری با شرکت انتخاب و معرفی خواهند شد.
تذکر مهم:
• مسئولیت صحت مدارک ارائه شده به عهده داوطلب می‌باشد. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام، آزمون و حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار مشخص گردد که داوطلب در هر مرحله با مدارک جعلی و یا با ذکر مشخصات غیر واقعی اقدام به ثبت نام و شرکت در آزمون نموده است موضوع استخدام داوطلب منتفی شده و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد. در این رابطه توجه شما را به بندهای «پ»، «ت»، «ث»، «ج» و «ژ» آگهی ثبت نام معطوف می‌دارد.
• اعلام اسامی افراد در هر مرحله آزمون متضمن انتخاب نهایی نفرات نبوده و این شرکت هیچگونه الزامی در جذب نفرات اعلام شده در هر مرحله آزمون نداشته و پذیرفته شدگان نهایی پس از موفقیت در سایر آزمون‌ها از جمله معاینات پزشکی و تایید صلاحیت‌های لازم اعلام خواهند شد.

برای مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک کنید

دریافت کارت ورود به جلسه:

برای دریافت کارت ورود به جلسه اینجا کلیک کنید

مغایرت مشخصات

داوطلبان محترم: در صورتی که در کارتتان مغایرتی مشاهده می کنید به آدرس azmoon@pgu.ac.ir ایمیل زده و منتظر پاسخ باشید. در اولین فرصت تصحیح و از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

تغییرات  
* سه رشته جدید مهندسی برق الکترونیک، مهندسی شیمی و شیمی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اضافه شد.
* زمان ثبت نام به مدت یک هفته تا تاریخ ۹۳/۰۹/۲۱ تمدید گردید.
* تاریخ برگزاری آزمون کتبی به روز جمعه ۹۳/۱۰/۰۵ تغییر یافت.

شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (سهامی خاص) نیروی انسانی مورد نیاز خود را در مقطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد جهت اشتغال در نیروگاه اتمی بوشهر از طریق آزمون علمی و مصاحبه دعوت به همکاری مینماید.

برای مشاهده فایل راهنمای ثبت نام اینجا کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

دانلود نمونه سوالات رایج آزمون های استخدامی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده آرشیو استخدامهای نیروگاه اتمی بوشهر اینجا کلیک کنید

 

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

7,117 نظر برای «استخدام نیروگاه اتمی بوشهر (اعلام نتایج)»


  • مهندس

   سعید جان اون شخصی ک ای دوستان باش تماس میگیرن آقای سجادی از پرسنل محترم نیرو انسانی نیروگاه هست.شایدم دروغی درکار نباشه. ب آقای امید هم گفتم باید اونا تماس بگیرن باااید نیروگاه با قبول شده ها تماس بگیره اونوقته ک هم تاریخ عقیدتی هم تاریخ طب هم تاریخ گیت پاس و و و مشخص میشه.

   پاسخ
   • مهندس

    آقای امید خواهشا الکی جو ننداز ک نتایج مصاحبه اعلام شده.
    هنوز نیروگاه به یک نفر از تکمیل ظرفیت ها درخصوص قبول شدنشون تماس نگرفته.
    طبق رول بچهایی ک مهرماه مصاحبه داشتن منتظر تماس بمونید

  • من

   سلام خسته نباشید جنانب من مهر ماه رفتم مصاحبه روانشناسی بعد دی ماه نتایج روانشناسی اومد و من هم قبول شدم ولی از اون به بعد باهم تماس نگرفتن برای مرحله بعدی چند بار زنگ زدم گفتن پروندت در حال بررسی هست در حالی که دوستان من که مهرماه رفتن مصاحبه الان تو دوره هستند به نظرتون علت چیه؟ اگه من رد شدم پس چرا بهم نمیگن؟

   پاسخ
   • كارمند نيروگاه

    سلام . بچه های که مهر ماه رفتن مصاحبه الان همه توی دوره هستن . دو حالت داره . یا شما متاسفا مردود شدی که ایشالا اینجور نباشه . یا باید صبر بدید تا تکلیف بچه های تکمیل ظرفیت مشخص شه با اونا برید عقیدتی . ایشالا زودتر خبر بدن بهتون .

   • كارمند نيروگاه

    طب کار که در کل باید کاملا سالم باشی از همه نظر . درصد گیر دادنشون هم بستگی به سمتی که دارید داره . مثلا بچه های اتاق کنترل رو بیشتر از بقیه حساسن . همش بستگی به سمتت داره ودر کل باید ١٠٠٪‏ سالم باشی

   • كارمند نيروگاه

    حقوق از حداقل یعنی اداره کار شروع میشه . بعد از دوره بهتر میشه . زندگی هم بستگی به خودت داره . یکی تو کویر طبس زندگی میکنه راضی هست یکی هم توی بهترین نقطه شمال زندگی میکنه و ناراضی . به خود بستگی داره پس . عقیدتی هم ٩٠ ٪‏ در مورد زندگی شخصی تون هست . ١٠٪‏ سوال عقیدتی . اگر مشکل سیاسی یا قضایی نداشته باشید ایشالا قبولید

   • كارمند نيروگاه

    متاسفانه دوستانی رو که مصاحبه روانشناسی رو مردود شن دیگه دعوت به عقیدتی نمیکنن . هرکی روانشناسی رو پاس کنه احتمال ٩٠٪‏ قبول هست در صورت نداشتن مورد قضایی یا سیاسی

 1. قبولی تکمیل ظرفیت

  برادر گرامی کاردان شیمی
  چند وقته ضعیف شدی
  خبرهای دست اول رو از شما میشنیدیم ما
  امید ما ب شماست برادر
  ی خبر خوب بذار تو گروه

  پاسخ
 2. کارگر

  با سلام خدمت تمامی همکاران…میشه یکی محبت کنه راهنمایی کنه که تو شهر بوشهر کرایه منزل حدودن چقدره …انشااله اگه پذیرفته شدم میتونم با خانواده بیام یا کرایه ها اینقدر بالایه که نشه…من شنیدم کرایه خونه تو بوشهر از تهران بیشتره..ممنون

  پاسخ
  • کاردان شیمی

   بستگی به جا داره مثلا یه آپارتمان 120 متر رهن کامل جای خوب 150 ملیون رهن کامل، جای متوسط 80 ملیون و پایینتر از متوسط 40 ملیون،،، طرف نیروگاه یه جایی هست به نام تنگک که تقریبا نزدیک نیروگاه هست اونجا خونه مناسب تر از جاهای دیگه گیرت میاد

   پاسخ
 3. F

  با سلام. دوستای عزیز من زنگ زدم 118 و شماره ای که به من دادند آخرش 9393هست هنگامی که تماس گرفتم هیچ خبری درخصوص نتایج مصاحبه ندادند. لطفا یه راهنمایی کنید که چجور از روند مصاحبه مطلع شم؟؟؟

  پاسخ
 4. کاردان شیمی

  کسی از تاریخ مصاحبه عقیدتی با برگزاری دوره باخبر نشده؟؟؟ من برای بار دوم پیگیری کردم گفتن قراره برج 4 دوره برگزار بشه اگه کسی میتونه یه خبر دقیق تر بگیره ممنونش میشم

  پاسخ
 5. قبولی تکمیل ظرفیت

  دوستان سلام
  ما چهار نفر امروز اومدیم تهران
  هیچ خبری نبود
  فقط تحویل مدارک بود و تقریبا هیچ اطلاعی نداشتن از ادامه فرایند ازمون

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.