استخدام نیروهای مسلح

استخدام نیروهای مسلح

وب سایت «ای-استخدام» تمامی‌ اخبار استخدامی و استخدام های مربوط به نیروهای مسلح را در این صفحه به اطلاع شما کاربران عزیز می‌رساند. در ادامه تمام صفحات مربوط به نیروهای مسلح به همراه توضیحات تکمیلی مورد نیاز آورده شده است. لطفا صفحه را تا انتها مطالعه نمایید.

استخدام های در جریان نیروهای مسلح

 

آخرین وضعیت استخدام ارتش، نیروی انتظامی و نیروهای مسلح

ارتش و نیروی انتظامی ایران مسئول دفاع از تمامیت ارضی کشور هستند. از این رو هرساله جوانان پرشور کشور در زمان آغاز فرایند ثبت نام استخدام ارتش و استخدام نیروی انتظامی و همچنین استخدام دانشکده افسری به سرعت اقدام به ثبت نام می‌کنند. استخدام در هر کدام از این دو نیرو به صورت ثبت نام و ثبت مشخصات فردی و تشکیل پرونده بوده و پس از این مرحله جهت استخدام در ارتش و استخدام در نیروی انتظامی، از سوی متولیان امر با متقاضیان تماس برقرار می‌شود.

در شیوه استخدام درجه داری ارتش و استخدام درجه داری نیروی انتظامی، عمدتا مدرک تحصیلی مورد نظر به صورت استخدام ارتش با مدرک دیپلم و استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم است. اما برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس نیز جا نگرانی نیست. در طول سال این دو نیرو به صورت ثبت نام دانشکده‌های افسری جهت ثبت نام مشتاقان اعلامیه‌هایی را منتشر می‌کنند. استخدام ارتش با مدرک لیسانس و استخدام نیروی انتظامی با مدرک لیسانس قدری با دیگر سازمان‌ها تفاوت دارد.

در استخدام افسری ارتش و استخدامی افسری نیروی انتظامی، افراد باید ابتدا برای آزمون سراسری دانشکده افسری ثبت نام کرده و سپس در صورت موفقیت در آزمون اقدام به ادامه دادن مراحل استخدامی از جمله گزینش نمایند.

شرایط استخدام درجه داری هر سال در بندهایی ممکن است تغییر کند. از این رو توصیه می‌شود با آغاز هر دور از اعلانات استخدامی نیروی زمینی ارتش، نیروی هوایی ارتش، نیروی پدافند ارتش، نیروی دریایی ارتش و نیروی انتظامی به صورت کامل اقدام به مطالعه اطلاعیه‌ها کرده و سپس در صورت دارا بودن تمام شرایط ذکر شده اقدام به ثبت نام نمایید.

 • استخدام دانشگاه افسری ارتش

دانشگاه افسری ارتش، یا همان آجا محلی برای تربیت افسران آینده ارتش جمهوری اسلامی ایران است. این دانشگاه به از آن به عنوان دانشگاه جنگ نیز یاد می‌شود از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های آموزش نظامی در کشور است. دانشگاه افسری ارتش، هر ساله از طریق ثبت نام افراد و با برگزاری آزمون استخدامی نیاز خود به نیروی انسانی و دانشجوی جدید را برطرف می‌کند.

افرادی که متقاضی استخدام خلبانی ارتش هستند نیز باید مراحل استخدام شدن خود به عنوان خلبان را از طریق استخدام دانشگاه های افسری ارتش پیگیری نمایند. به این منظور مشتاقان خلبانی کافی است در زمان شروع ثبت نام دانشگاه های افسری ضمن رعایت شیوه‌نامه‌های ثبت نام، پس از تمکیل فرم‌ها و ثبت‌نام در آزمون دوره‌های تکمیلی را در دانشگاه افسری ارتش طی نمایند.

شرایط استخدام در دانشگاه افسری ارتش به صورت زیر است:

 • متدین به دین مبین اسلام
 • تابعیت ایرانی
 • دارابودن حداقل سن ۱۶ سال تمام و حداکثر ۲۲ سال، و در صورت انجام خدمت سربازی مدت خدمت ضرورت به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود(فرزندان شاهد، جانبازان از کار افتاده کلی ، آزادگان از کار افتاده کلی از شرط سن و معدل معاف می باشند)
 • حداکثر سن برای رشته خلبانی هواپیما ۲۰ سال است.
 • فقدان محکومیت موثر کیفری و محکومیت ناشی از اقدام علیه امنیت کشور، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران.
 • داشتن حداقل معدل کل دیپلم برای فارغ التحصیلان رشته‌های علوم تجربی و ریاضی‌فیزیک ۱۴ و برای دیپلم علوم انسانی ۱۶ و حداقل معدل کتبی برای رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی ۱۰ و برای دیپلم علوم انسانی ۱۴ می باشد

اینها تنها بخشی از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام برای آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش است. برای استخدام در دانشگاه افسری ارتش دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم کافی است. همچنین سایر شرایط استخدام ارتش نیز در صفحه استخدام دانشگاه های افسری ارتش به صورت جامع و کامل آورده شده است.

 • استخدام در ارتش جمهوری اسلامی ایران

ارتش جمهوری اسلامی ایران دارای کادر افسری نیروهای زمینی، پدافند هوایی، هوایی، دریایی و سازمان های تابعه مختلفی است که در طول سال به اشکال مختلفی اقدام به جذب نیرو و استخدام جوانان با مدارک تحصیلی مختلف مثل دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌کند.

افرادی که متقاضی استخدام ارتش با مدرک لیسانس هستند نیز با رعایت شرایط زیر می‌توانند برای ثبت نام در گزینش ارتش اقدام نمایند:

 • داشتن حداقل معدل ۱۴برای رشته های فنی/مهندسی و حداقل معدل ۱۵ برای رشته های غیرفنی ومهندسی
 • حداکثر سن برای داوطلبان ۲۸ سال می باشد. (مدت زمان دوره خدمت سربازی به حداکثر سن اضافه می‌شود.)
 • موفقیت در انجام معاینات پزشکی، مصاحبه مکتبی وامنیتی وعلمی و آزمون مقاومت جسمانی.

سایر شرایط استخدام دارندگان مدرک لیسانس و فوق لیسانس در ارتش نیز متغیر بوده و با هر بار اطلاعیه ارتش باید بررسی شوند. همچنین استخدام زنان در ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز برای برخی مشاغل کادر درمانی و دیگر حوزه‌های تخصصی میسر بوده و در برخی اطلاعیه‌های ارتش که مختص استخدام زنان در ارتش است مورد تبیین قرار می‌گیرد. همچنین سایر شرایط استخدام در ارتش نیز به تفصیل در صفحه اختصاصی استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران آورده شده است.

 • استخدام در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان نگهبانان همیشه بیدار آسمان‌های کشور، در طول سال و برای تخصص‌های مختلفی از بین جوانان اقدام به جذب نیرو می‌کنند. در این شیوه‌ها شرایط استخدامی کاملا مشابه استخدام در ساختار اصلی ارتش کشور بوده و تفاوتی با آن ندارد. اما به دلیل تنوع مشاغل استخدام نیروی هوایی ارتش از دیپلم تا کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند جهت استخدام در این نیرو اقدام نمایند. این نیرو به صورت کارمند علمی با مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی، افسر پیمانی از مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و در نهایت کارمند تجربی با مدرک دیپلم اقدام به جذب نیرو می‌کند. متقاضیان محترم استخدام در نیروی هوایی ارتش می‌توانند شرایط استخدام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی را در صفحه اختصاصی استخدامی نیروی هوایی ارتش مطالعه نمایند.

 • استخدام در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بخش دیگری از ساختار نظامی کشور است که وظیفه آن پاسداشت مرزهای آبی ایران است. البته انجام خدمت در نیروی دریایی صرفا بر روی ناوهای نیروی دریایی ارتش و در نزدیکی دریاها نیست و دیگر مراکز و سازمان‌های نیروی دریایی ارتش کشور نیز اقدام به جذب نیروهای متخصص خود می‌کنند.

برای جذب شدن در نیروی دریایی ارتش علاوه بر دارا بودن شرایط ذکر شده در خصوص کلیت شرایط استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ممکن است شرایط اختصاصی دیگری نیز حکم‌فرما باشد. در این خصوص پس از هر بار انتشار یک آگهی استخدامی از سوی نیروی دریایی ارتش در صفحه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در «ای استخدام» شرایط اختصاصی نیز اعلام می‌شود. همچنین رشته‌های تحصیلی مورد پذیرش از هر مقطع تحصیلی نیز با هر بار به روز شدن آگهی استخدامی ممکن است دستخوش تغییراتی شود.

 • استخدام در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران وظایف گوناگونی از جمله دفاع از کشور در زمان تهاجم خارجی دارد. همچنین این نیرو با در دست داشتن یگان‌های مختلف زرهی و توپخانه‌ای آماده دفاع از مرزهای کشور است. اما یکی از سوالات همیشگی افراد چگونگی استخدام در نیروی زمینی ارتش است. نیروی زمینی ارتش همانطور که در صفحه اختصاصی استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در «ای استخدام» ذکر شده است، برای استخدام شرایط مختلفی دارد.

عمده این شرایط در بخش شرایط عمومی استخدام نیروی زمینی ارتش، با شرایط اصلی استخدام در ارتش یکی است. اما در برخی شرایط اختصاصی مانند رشته‌های تحصیلی مورد پذیرش، نیروی زمینی دارای شرایط اختصاصی مخصوص به خود است که متقاضیان استخدام در نیروی زمینی ارشد لازم است ابتدا تمام شرایط استخدام در نیروی زمینی ارتش را به دقت بررسی کرده و سپس اقدام به ثبت نام برای استخدامی نیروی زمینی ارتش نمایند.

 • استخدام در نیروی پدافند هوایی ارتش

نیروی پدافند هوایی ارتش به عنیوان یکی از چهار نیروی نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران، پس از تفیکیک از قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا معرفی شد. این قرارگاه به منظور انجام عملیات‌های دفاع زمین به هوا ارتش تشکیل شده است اما همچنان جهت انجام امور هماهنگی خود با قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا تعامل می‌کند. قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا مسئول ایجاد هماهنگی میان نیروی پدافند هوایی ارتش و دیگر نیروها است.

قرارگاه پدافند هوایی ارتش نیز برای استخدام نیروهای مد نظر خود که شرح استخدام در نیروی پدافند هوایی ارتش به طور کامل و مفصل در صفحه اختصاصی استخدام نیروی پدافند هوایی ارتش آمده است، شرایط و ضوابطی را دار است.

 • استخدام در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یا همان فراجا (ناجای سابق)، بخشی از نیروهای مسلح کشور بوده که وظیفه آن تامین امنیت کشور است. فرماندهی ناجا از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که استخدام آنها به صورت‌های مختلفی انجام می‌شود.

شرایط استخدام نیروی انتظامی به صورت زیر است:

 • اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام.
 • اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
 • عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی در زمان تقاضای استخدام.
 • نداشتن سوء پیشینه کیفری.
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر.
 • داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر.
 • داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر.
 • حداقل سن ۱۸ سال و حداکثر ۲۵ سال می باشد. این شرط مختص داوطلبان با مدرک دیپلم بوده و متقاضیان استخدام نیروی انتظامی با مدرک لیسانس ۱۴۰۰ و سال جاری شرایط سنی مختص خود را دارا هستند. بدین منظور توصیه می شود در زمان انتشار هر آگهی جدید به دقت شرایط اختصاصی آن آگهی را مطالعه نمایید.

این شرایط استخدام نیروی انتظامی به صورت کلی است و در صورتی که دستخوش تغییراتی شود، ما آنها را مورد بررسی و تغییر قرار می‌دهیم. تمرکز اصلی در جذب نیروهای استخدام نیروی انتظامی بر متقاضیان دیپلمه است، اما در مواردی استخدام نیروی انتظامی با مدرک لیسانس نیز رخ میدهد. همچنین برای متقاضیان خانم نیز استخدام نیروی انتظامی زن در برخی اطلاعیه‌های استانی صورت می‌گیرد. به این منظور متقاضیان زن استخدام در نیروی انتظامی می‌توانند با مراجعه به شرایط اختصاصی هر آگهی استخدامی این نیرو که در صفحه اختصاصی استخدام نیروی انتظامی «ای استخدام» وجود دارد، در صورت دارا بودن شرایط لازم اقدام به ثبت نام نمایند.

سوالات متداول استخدام در ارتش و نیروی انتظامی

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۵۰۷ نظر برای استخدام نیروهای مسلح

 • س
  سپاه
  ۲۰ تیر ۱۴۰۲، ۰۹:۲۱
  پشتیبان سپاه استخدام نداره برا خانم ها امسال؟
  پارسال داشته؟
  • پشتیبان سه
   ۲۰ تیر ۱۴۰۲، ۰۹:۲۷
   کاربرعزیز
   در حال حاضر هیچکدام از نیروهای مسلح استخدام در جریان برای بانوان ندارند . در صورت انتشار اخبار استخدام بانوان در نیروهای مسلح ، از طریق سایت اطلاع رسانی می‌گردد .
  • س
   سپاه
   ۱۹ تیر ۱۴۰۲، ۱۴:۲۵
   سلام بانوان استخدامی دارن برای سپاه؟
   • مشاور «ای استخدام»
    ۱۹ تیر ۱۴۰۲، ۱۹:۴۶
    کاربرعزیز
    در حال حاضر استخدام‌های در جریان نیروهای مسلح ، صرفا مختص آقایان می باشد .
   • م
    معصومه
    ۱۸ تیر ۱۴۰۲، ۲۳:۱۶
    سلام .من فوق لیسانس علوم سیاسی دارم 32 سالمه برای بانوان در این ارگان ها استخدامی وجود ندارد ؟؟؟
    • م
     مهردادشیخی
     ۱۶ تیر ۱۴۰۲، ۱۵:۲۵
     سلام.نیروهای مسلح راننده پایه یک استخدام نمیکنند؟؟
     • مشاور «ای استخدام»
      ۱۶ تیر ۱۴۰۲، ۲۱:۳۹
      کاربرعزیز
      از همین صفحه پیگیر باشید به محض انتشار اخباری در این خصوص از طریق سایت اطلاع رسانی می‌گردد.
      همچنین برای اطلاع از آگهی های استخدامی متناسب با رشته،جنسیت،موقعیت شغلی در شهر خود در سایت ثبت نام نمایید.
      • م
       مهدی
       ۲۲ تیر ۱۴۰۲، ۱۱:۵۴
       لشگر عملیاتی 31 عشورا استان اذربایجان شرقی تبریز استخدام داره برای دارندگان مدرک و گواهینامه پایه یک
       باتشکر
      • ی
       یدالله باباخانی کل کشوندی
       ۱۴ تیر ۱۴۰۲، ۱۱:۱۲
       اگ می‌شد متولدین 1366
       زیردیپلم استخدامی داشتیدخیلی خوب میشدکه جوان هابیکارنمیشدن
       • س
        سینا
        ۱۴ تیر ۱۴۰۲، ۰۸:۵۳
        عرض سلام و خداقوت.
        آیا ارگانهای نظامی با مدرک لیسانس حقوق صرفا در مقطع افسری استخدام میکنند؟
        بنده دانشجوی رشته ی حقوقم تا 23 سالگی لیسانسمو میگیرم.
        با سپاس فراوان ممنون میشم جوابم را بدید.
        • م
         میلاد
         ۸ تیر ۱۴۰۲، ۱۷:۵۱
         من برم درجه داری بعد اگر توی دانشگاه افسری قبول شدم میتونم برم افسری؟؟؟؟؟؟؟؟
         ممنون میشم جواب بدین
         • م
          محمد
          ۳۰ تیر ۱۴۰۲، ۱۵:۴۷
          بله
         • س
          سعید
          ۷ تیر ۱۴۰۲، ۲۰:۳۹
          باعرض سلام وخسته نباشیدمن36سال دارم خدمت سربازی راانجام دادم ولیسانس حسابداری دارم بامعدل16.51میتونم برای استخدام نیروانتظامی اقدام کنم
          • پشتیبان سه
           ۷ تیر ۱۴۰۲، ۲۰:۴۳
           کاربرعزیز
           سن شما از حدنصاب اعلام شده در استخدام های نیروی انتظامی بیشتر می باشد . شرایط استخدام کلیه نیروهای مسلح را در همین صفحه بررسی نمایید .
          • ی
           یاسمن
           ۵ تیر ۱۴۰۲، ۱۷:۱۸
           این شغل برای بانوان هم هست؟
           • ا
            ابوالفضل
            ۵ تیر ۱۴۰۲، ۰۸:۵۵
            سلام دوستان من تمام کارای پزشکی ام رو واسه درجه داری ناجا کردم سوالم اینه که آیا قبل از اعزام به مراکز آموزشی درجه داری مجدد دوباره باید پزشکی بدم یا نه
            • ر
             رضا شکری کیا کلایه
             ۴ تیر ۱۴۰۲، ۱۱:۲۴
             با سلام
             رضا شکری هستم چهل و چهار ساله دوره پدافند توپ 23 از توپخانه اصفهان سال 79 ازارتش ب کارت پایان خدمت دارم و العان هم با بیست سال سابقه کار راننده لیفتراک هستم خستم خاستم بدونم برای کارهای تخصصی کجا میتونم تو ارتش با گواهینامه لیفتراک مشغول بشم یا استخدام بشم
             ممنون از لطفتون
             • ا
              امیرحسین میری
              ۳ تیر ۱۴۰۲، ۱۲:۲۷
              سلام خسته نباشید من الان از برج 3 ثبت نام کردم در نیرو هوایی ارتش گزینش تهران شهید غفاری نسب به من گفتند که اواخر برج 3 و نهایت 1 برج 4 آلان هنوزم زنگ نزدن من از کار وزندگی افتادم نشسته ام تا اینا زنگ بزن 2 تا شماره هم دارن تو پیج نیروهوایی که ماشالله هیچ موقع هم زنگ نمیزنن
              • ا
               امید
               ۱۷ تیر ۱۴۰۲، ۰۹:۱۴
               امیر حسین عزیز شما باید خودت پیگر کارت باشی یه سر برو گزینشی که رفتی تمیز منظم با ظاهری اراسته تا بهت بگن
              • پ
               پاپی
               ۲ تیر ۱۴۰۲، ۲۱:۴۱
               امکان استخدامی توی ارگانای نظامی با مدرک فوق دیپلم هست؟
               • ا
                امید
                ۱۷ تیر ۱۴۰۲، ۱۶:۴۲
                اره هست با کاردانی فقط شرایط سنی داره که باید تو شهر خودتون از اداره گزینش بپرسی
               • س
                سهیل شریفی
                ۳۱ خرداد ۱۴۰۲، ۰۸:۱۵
                سلام امکان استخدام هست تو نیروی مسلح هر ارگانی بدون رفتن به آموزشی؟!برا کسی که خدمت سربازی رو جدا کرده
                • ح
                 حسین شکری
                 ۳۰ خرداد ۱۴۰۲، ۱۲:۵۸
                 سلام من معافیت پزشکی دارم میتوانم استخدام نیروی انتطامی بشم
                 • گ
                  گمنام 313
                  ۳۰ خرداد ۱۴۰۲، ۰۰:۱۷
                  عرض سلام و احترام
                  نیروی انتظامی،ارتش و سایر ارگان های مشابه طی ماه های آینده استخدام نیروی خانم ندارن؟؟
                  • پشتیبان سه
                   ۳۰ خرداد ۱۴۰۲، ۰۰:۱۹
                   با سلام
                   کاربر عزیز برای اطلاع از زمان استخدام این سازمان اینجا را کلیک کنید.
                   موفق باشید
                   • ف
                    فائزه
                    ۱ تیر ۱۴۰۲، ۱۲:۴۱
                    سلام وقتتون بخیر شما در مورد شرایطش چیزی میدونید
                    امروز برای ناجا رفتم گفتن که ابلاغیه نیومده
                    به نظرتون پلیس افتخاری شدن میتونه یه امتیاز باشه؟
                   • م
                    محمد
                    ۲۹ خرداد ۱۴۰۲، ۲۱:۵۵
                    نیرو هوای کارمندی نمیخواد
                    • ا
                     اباذر
                     ۲۶ خرداد ۱۴۰۲، ۲۲:۵۴
                     سلام من متولد 74 هستم ودارای 2 فرزند ومدرک دیپلم میتونم استخدام نیروی انتضامی بشم یا نه ،متشکر
                     • مشاور «ای استخدام»
                      ۲۶ خرداد ۱۴۰۲، ۲۳:۳۴
                      کاربرعزیز
                      در حال حاضر نیروی انتظامی استخدامی ندارد ، از همین صفحه پیگیر باشید به محض انتشار اخباری پیرامون این موضوع از طریق سایت اطلاع رسانی می گردد .
                     • م
                      مصطفی
                      ۲۳ خرداد ۱۴۰۲، ۲۳:۵۴
                      باسلام،من معدل دیپلمم از حد نصاب کمتره،میشه از یه رشته دیگه دیپلم بگیرم و در استخدام نیروی انتضامی شرکت کنم
                      • م
                       محمدامین
                       ۲۵ خرداد ۱۴۰۲، ۰۰:۳۰
                       معدلت چنده
                      • آ
                       آیدین سیف الهی
                       ۲۳ خرداد ۱۴۰۲، ۱۸:۲۳
                       با سلام من استخدام سال 76 در نیروی هوایی ارتش بودم و سال 89 از نظام بیرون اومدم ولی حالا شدیدا پشیمونم به نظر شما راهی برای برگشت دارم چه به صورت پیمانی چه رسمی و یا قراردادی لطفا راهنمایی کنید
                       • مشاور «ای استخدام»
                        ۲۳ خرداد ۱۴۰۲، ۲۱:۰۹
                        کاربرعزیز
                        آگهی استخدام نیروهای مسلح را در همین صفحه بررسی نمایید ، در صورت احراز کلیه شرایط ، برای ثبت نام اقدام نمایید.
                        • س
                         سالار کریمی جلوچیان
                         ۶ تیر ۱۴۰۲، ۰۰:۰۴
                         برای استخدام چکار کنم
                         • پشتیبان سه
                          ۶ تیر ۱۴۰۲، ۰۰:۱۳
                          با سلام
                          کارجوی گرامی، جهت آغاز مسیر شغلی خود می‌توانید به سادگی و با چند کلیک در سایت «ای استخدام» ثبت نام نمایید. ابتدا برای ثبت نام اینجا کلیک کنید. سپس مراحل و بخش‌های خواسته شده را تکمیل کنید.پس از تکمیل ثبت نام در سایت، از طریق بخش جستجوی آگهی اقدام به آغاز جستجو در میان موقعیت‌های شغلی متنوع موجود در سایت کنید.
                          در فرایند جستجو چندین فیلتر مختلف برای سهولت جستجوی شما قرار داده شده است. با استفاده از این فیلترها می‌توانید:
                          - استان و شهر
                          - رشته تحصیلی
                          - موقعیت شغلی
                          - نوع قرارداد
                          و... را به راحتی انتخاب کرده و برای موقعیت شغلی خود رزومه ارسال کنید.

                       لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

                       ثبت پاسخ