استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق (استخدام جدید)

۵۰۲ روز قبل ۱۵۰۴ نظر

استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

دانلود سوالات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق (عمومی و تخصصی)

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

لینکهای مفید

  • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون  موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
  • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی  موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق ، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

خبر ۱۴ مهر ۹۷ - استخدام در شرکت مهندسی مهساب آرتا نیرو و سپهرساعی انتظام زنجان

شرکت مهندسی مهساب آرتا نیرو و سپهرساعی انتظام زنجان در راستای تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت قراردادهای بهره برداری و نگهبانی پست های فشار قوی، تعداد ۱۷ نفر از آقایان از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش ، به ترتیب از بالاترین نمره به صورت قرارداد موقت کارگری با شرایط اعلام شده، جذب می نماید.

برای مشاهده جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید

خبر ۳ تیر ۹۷ - لیست اسامی پذیرفته شدگان موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق

با عنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ بدین وسیله نتایج پذیرفته شدگان موسسه آموزش عالی علمی– کاربردی صنعت آب و برق به شرح جدول زیر اعلام می‌شود. لذا داوطلبان محترم لازم است برای سیر مراحل استخدامی با در دست داشتن مدارک زیر حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ به امور اداری شهرستان محل خدمت خود مراجعه نمایید.

تذکر مهم:

عدم مراجعه تا تاریخ ذکر شده به منزله انصراف از استخدام تلقی شده و نفرات جایگزین معرفی خواهند شد و انصراف دهنده حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت. ضمنا پذیرفته شدگان جایگزین متعاقبا از طریق همین سایت معرفی خواهند شد.

مدارک مورد نیاز:

۱- اصل و تصویر شناسنامه به همراه تصویر شناسنامه همسر و فرزندان (درصورت متاهل بودن)

۲- اصل و تصویر کارت ملی

۳- اصل و تصویر مدارک تحصیلی(کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا )

۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت سربازی

۵- تصویر صفحه اول دفترچه درمانی و تصویر سابقه بیمه (درصورت داشتن سابقه بیمه)

اسامی نهایی پذیرفته شدگان موسسه آموزش عالی علمی– کاربردی صنعت آب و برق

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید 

خبر ۳۰ خرداد ۹۷ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۳

با عنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ بدینوسیله نتایج موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی صنعت آب و برق که نتایج آن نهایی شده است اعلام می‌گردد. لذا داوطلبان لازم است برای سیر مراحل استخدامی از روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۳/۳۰ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید 

خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.
در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

شرکت کنندگان در شغل محلهای موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی صنعت آب و برق:

داوطلبان معرفی شده سه برابر ظرفیت لازم است از تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۰لغایت ۱۳۹۶/۰۷/۱۲در ساعات اداری با در دست داشتن
مدارک ذیل بر اسا س محل مورد تقاضا به مراکز مربوطه مراجعه نمایند

جدول نشانی مجتمعها و واحد های آموزشی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق

ردیف نام مرکز نشانی و تلفن مرکز
۱ مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی
آذربایجان
تبریز- جاده سنتو- روبروی خانه سازی
۰۴۱-۳۲۸۷۵۹۱۶ : تلفن
۲ مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی
اصفهان
اصفهان - بالاتر از فلکه دانشگاه صنعتی - بعد از پلیس راه سابق - جنب مرکز آموزش شهید باهنر - کیلومتر ۱جاده آزادگان تلفن ۰۳۱-۳۳۸۰۱۰۵۱
۳ مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی
خراسان
مشهد - نرسیده به پلیس راه - کوی سیدی - اول جاده خلج جنب هنرستان شهیدچمران،
۰۵۱-۳۳۸۵۴۶۱۶ : تلفن
۴ مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب کرمانشاه - خیابان شهید علی امجدیان -جنب نیروگاه گازی
تلفن ۳۸۲۳۶۰۳۰-۰۸۳ داخلی ۱۰۶۱
۵ مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس شیراز - بلوار پاسداران - خیابان شهید آقایی - کوچه حدیث- مرکز آموزشهای
تخصصی مجتمع فارس - تلفن :۳۸۴۲۰۱۲۴-۰۷۱
۶ واحد آموزشی گیلان

رشت - چهارراه پور سینا - اول چله خانه- روبروی تاکسی تلفنی سامان - کوچه رزاقی

تلفن: ۳۳۳۴۵۵۶۸-۰۱۳

۷ واحد آموزشی مازندران

ساری – بلوار طالقانی - خیابان دانش - کوچه هفتم - جنب میدان معلم

تلفن: ۳۳۱۱۳۱۷۶-۰۱۱

۸ موسسه آموزش عالی علمی کاربردی
صنعت آب و برق (دفتر مرکزی)

تهران- انتهای اتوبان حکیم غرب- بلوار جوانمردان(تعاون)- پلاک۲۱

تلفن: ۰۲۱۴۴۱۷۱۹۶۱ داخلی ۲۵۹

مدارک لازم:
۱-اصل و کپی کارت ملی.
۲-اصل و کپی از تمامی صفحات شناسنامه.
۳-اصل و کپی کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم(برادران).
۴-اصل و کپی مدرک کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاهی به همراه ریز نمرات آخرین مقطع.
۵-چهار قطعه عکس .۳*۴
۶-مدارک دال بر امتیازت و سهمیه های قانونی(اعم از بومی بودن،نیروهای قراردادی برای احتساب حداکثر سن،ایثارگران و
حافظان قرآن کریم).
۷-سوابق تدریس: گواهی تدریس دوره های دانشگاهی یا تخصصی.
۱۴
۸-مقالات: یک نسخه از مجلات یا کتب چاپ شده و تاییدیه های مربوط.
۹-یک نسخه از کتب تالیفی یا ترجمه شده.
۱۰-طرح های پژوهشی: گواهی همکاری در اجرای طرح های پژوهشی در سطح ملی یا استانی و تصویر خلاصه گزارش پژوهشی
(داوطلب محترم لازم است اصل گزارشات پژوهشی را در جلسه مصاحبه ارائه نماید).
۱۱-افتخارات علمی: گواهی نامه ها و تاییدیدهای مجامع علمی مانند سازمان ملی نخبگان، جشنواره خوارزمی، المپیادهای
معتبر علمی و ...
۱۲-سوابق تجربی: گواهی سابقه کار تخصصی از سازمان های معتبر، گواهی انجام کارآموزی یا کارورزی مرتبط.
۱۳-پایان نامه تحصیلی : تصویر صفحه عنوان، چکیده و فهرست مطالب پایان نامه (داوطلب محترم لازم است اصل پایان نامه
را در جلسه مصاحبه ارائه نماید).
۱۴-گواهینامه های دوره های آموزشی تخصصی.
۱۵-گواهینامه معتبر زبان انگلیسی (.)TOEFL-IELTS-TOLIMO-MCHE
۱۶-گواهینامه های گذراندن دوره های .ICDL
۱۷-گواهینامه های گذراندن دوره های نرم افزار تخصصی مرتبط با رشته شغلی

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

چگونه وارد موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق شویم ؟

استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق از طریق آزمون می باشد و آخرین آزمون برگزار شده در سراسر کشور در تاریخ ۳ شهریور ۹۶ بوده است .

شرایط استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق چیست ؟

برای مشاهده آخرین شرایط استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق اینجا کلیک نمایید

چگونه از زمان استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق مطلع شویم ؟

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاع از آگهی های استخدامی این سازمان در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

سوالات عمومی و تخصصی مفید برای موفقیت در آزمون استخدامی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق چیست؟

برای مشاهده بهترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق اینجا کلیک نمایید همچنین برای مشاهده اصل سوالات تخصصی رشته ها و مشاغل اینجا کلیک کنید

چگونه برای مصاحبه موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق آماده شویم؟

برای مشاهده منابع مورد نیاز جهت آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید

۱٬۵۰۴ نظر برای استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق (استخدام جدید)

  • به هستی، reza و. بقیه دوستان
    سلام
    دوستان من واقعا توی دو راهی وحشتناکی قرار گرفتم اصلا نمیتونم تصمیم بگیرم که دادگستری رو برم یا مجتمع آموزشی رو
    محیط هردو رو هم رفتم و دیدم
    محیط مجتمع تو شهرما خیلی سوت و کور بود و وسایل و میز و صندلیا همه کهنه
    تعدادکل کارمنداشم به تعداد انگشتای دست ارباب رجوع هم تک و توک خیلی کسل کننده و حوصله سر بر بود نمیدونم چطور هر روز تا ساعت 3/30 میشه تحمل کرد
    از طرفی دادگستری کار بیشتره و گذر زمان شاید حس نشه ولی اونم خیلی محدودیت و سخت گیری داره به خصوص برای خانمها از لحاظ پوشش و ...
    هردو هم یکی دو ماه دیگه شروع به کاره
    واقعا نمیدونم چیکار کنم.........................
    پاسخ
    • oooo
      سلام دوست عزیز واقعا این دوراهی نیست و کاملا معلوم و مشخص که در داد گستری هم به لحاظ مالی و هم پرستیژ و سایر مزایا در سطح بالاتری قرار خواهید داشت .
      اینجا نهایت نهایت موسسه ای علمی کاربردی بیشتر نیست .
      پس با توکل با خدا و فکر درست انتخاب کنید
      پاسخ
      • هستی
        من در حال حاضر جایی کار میکنم که ارباب رجوع زیاد دارم واین خسته کننده هست. اگر انسان موفقیت طلبی باشید و بخواهید ادامه تحصیل بدهید جایی انتخاب کنید که ارباب رجوعت کم باشه. از کدام شهری شما؟؟در چه شغلی؟؟
        پاسخ
    • به کرمانشاه
      چندتا کامنت پایین تر یکی از کرمانشاه رضایت داره از محیط مجتمع و کارش
      من پرسیدم گفتن استخدام پیمانیه بعد از دو سه سال رسمی میشه
      پاسخ
      • ناشناس
        سلام. دوست گرامی شما حقوقتون بر اساس حکم دو میلیون و سیصد حدودا است. محیط مجتمع محیطی آرام و بدون استرس است. حالا شما که هم موسسه قبول شده اید و هم دادگستری یک روز حضوری تشریف ببرید هم مجتمع و هم دادگستری. در مورد دادگستری هم از همه لحاظ تحقیق کنید و بر اساس ارزیابی و سنجش انتخاب کنید. امیدوارم به امید خدا برای همه بهترین ها اتفاق بیفتد.
        پاسخ
      • به کرمانشاه
        سلام دوستان کرمانشاهی
        من پارسال مصاحبه رفتم اخیرا تماس گرفتن واسه تحویل مدارک مرحله گزینش
        من آزمون دادگستری م قبول شدم اونم مرحله گزینش مونده
        به نظر شما کدوم برم بهتره از همه لحاظ حقوق و مزایا و پیشرفت شغلی و موقعیت اجتماعی و....؟
        موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق یا دادگستری؟
        پاسخ
        • ناشناس
          به نظر من بدون هیچ شک و تردیدی برو دادگستری، اصلا شک نکن...
          من جدیدالاستخدام هستم ، از وضعیت کاری که رضایت ندارم هیچ، از وضعیت مالی هم بسیار ضعیف هستند و به قول دوستمون وضعیت مالی مجتمع بسیار ضعیف هست، اما باز هم از سایر دوستان پرس و جو کنید.
          موفق باشید.
          پاسخ
          • به کرمانشاه
            من با ارشد حسابداری قبول شدم
            برای قسمت حسابداری و امور مالی
            حقوق مجتمع چقدره؟ اضافه کاری و مزایای دیگه داره یا نه؟
            امکانش هست بعدا انتقالی گرفت برای اداره برق؟
            پاسخ
            • هستی
              شما از این موسسه تا حالا حقوق گرفتید؟؟ با چه مدرکی استخدام شدید. چه ایتم هایی در فیش حقوقی هست بجز مبلغ حکم. من که مراجعه کردم هنوز بکار گرفته نشدم؛ گفتن حقوقش بهتر از جای فعلیم هست .
              پاسخ
            • هستی
              منم دادگستری قبول شدم دو سال پیش . نرفتم. مخیط اونجا خیلی جالب نیست . ولی حقوق اونجا قطعا بالاتر از اینحاست. سازمانهای وابسته به قوه قضاییه دومین رنج حقوقی در کشور دارن.
              همه ارشد ها در بدو استخدام حکمشون امسال دو وسیصد هست . ایتم های دیگه که اضافه میشه به سه یا سه و خورده ای میرسه.
              پاسخ
                • هستی
                  نه هنوز . ولی از ماه جدید شاعل میشم. توی کار فعلیم حقوقم سه تومن بود و من از اونجا پرسیدم گفتن بهتر از حقوق فعلیت خواهد بود.
              • reza
                سلام دوست عزیز من خودم کارمند دادگستری هستم و همسر کارمند موسسه صنعت آب و برق، دادگستری رو فراموش کن، من قبلا مثلا مثل شما شما تو چند راهی قرار گرفتم اما متاسفانه دادگستری رو انتخاب کردمو پشیمونم، اگه رشتت حقوقه یا مدیریت دولتی تو دادگستری وضعیتت از لحاظ پشرفت صرفا روشنه نه تضمین شده ، و دیگر هیچ،
                پاسخ
                  • reza
                    یعنی کارت بشدت زیاده ، امکان پیشرفتت کمه، و کارت واسه کسی ارزشی نداره، شاید مبلغ حکمت تو دادگستری بیشتر باشه اما میانگین درآمدت در سال حتی از یه معلمم کمتره، اضافه کاری خنده داری داری درحالی که ممکنه تا شبم اداره باشی
              • .
                دوستان و همکارای عزیز برای همتون آرزوی کامیابی و لذت بردن از روزگار کاریتون رو دارم بنده هم بعد این همه انتظار انشالله شنبه شروع به کار میکنم از سایت خوب ای استخدام و ادمین محترم این صفحه هم خیلی سپاسگزارم به خدا میسپارمتون.
                پاسخ
                • ناشناس
                  سلام دوستان عزیز و همکاران گرامی : من مدتی هست شروع به کار کردم و واقعیتش محیط کار رضایت بخش نیست میخواستم بدونم برای شما به چه صورت هست؟
                  توقع من از این سازمان بیشتر از این ها بود چون فکر نمیکردم اینقدر برام از همه لحاظ رضایت بخش نباشه.....
                  خواهش میکنم کسی کامنت بزاره در این راجع....ممنون
                  پاسخ
                • کرمانشاه
                  سلام. دوستان گرامی این هفته خدا را شکر شروع به کار ما در ۱ آبان بود. اول از تهران به ما ابلاغ کردنند و بعد هم از مجتمع محل خدمت تماس گرفتند. محیط مجتمع عالی است واقعا و از همه لحاظ عالی. از سایت ای استخدام کمال تشکر را دارم، چون واقعا در این مدت خیلی به ما کمک کرد. از همه دوستانی هم که امید دادنند و راهنمایی کردنند، ممنونم. ان شاءالله همیشه سلامت باشید وبه به زودی به شما هم ابلاغ کنند و روزهای خوب و شادی داشته باشید، ان شاء الله...
                  پاسخ
                    • "
                      سلام. راستی اینکه گفته شد: نیروهای شیراز به کار گیری شده اند، واقعیت داشت یا کذب بود. از چه استان هایی شماره بیمه و حساب بانکی خواسته اند؟
                      پاسخ
                      • ناشناس
                        سلام. دوستان شیراز خواهشا و لطفا به این سوال جواب دهید. بعد از اینکه شماره حساب بانکی و کد بیمه ازتون خواستند، چه مدت زمانی طول کشید تا دعوت به کار شدید؟؟؟
                        پاسخ
                          • به محسا
                            سلام دوست محترم و بزرگوار. ما که گزینش یک بار رفتیم و آن هم حدودا سه ماه پیش بود. به یکی از دوستان ما که با ما گزینشش بود، همین تازگی زنگ زده بودند که باید بیایید گزینش (حالا به چه دلیل نمی دانم). اما با پیگیری هایی که کردیم، دیدیم واقعا اشتباه شده و گزینش مورد تایید بود (چون در استان ما کار گزینش را دادند به نهاد دیگر)، اگر چنین مشکلی پیش آمده پیگیری کنید که ان شاء الله رفع می شود. توکل بر خدا.
                            پاسخ
                                • به محسا
                                  سلام. خواهش میکنم. به آن قسمتی که در مجتمع، کارهای اولیه گزینش را انجام دادید و فرم را پر کردید، اگر می توانید حضوری مراجعه کنید و براشون توضیح دهید که گزینش رفتید و اشتباه شده. از آنها بخواهید که مساله را پیگیری کنند.
                              • ۸۷
                                دوست عزیز من هم دوباره رفتم برای گزینش فقط یه فرم دادند و تعهد گرفتند. الکی میگن به خاطر اینکه نماز جمعه و ... شرکت نکردی و مانتوت تو روز گزینش کوتاه بوده و از این چرت و پرتا. میدونی که به خاطر هر گزینش پول میگیرند از مجتمع محل خدمتتون
                                پاسخ
                              • .
                                سلام دوستان منم رفتم گزینش خیلی خوب بودانشالله بقیه دوستانی هم که گزینش دارن راحت طی کنن این مرحله رو. کسی خبر داره با مدرک ارشد و سمت کارشناس چقدره حقوقمونه؟
                                پاسخ
                                • هستی
                                  من دیروز با موسسسه تماس گرفتم گفتند چون فرایند گزینش داره بطور سراسری انجام میشه( کل استانها) بخاطر این طول کشیده
                                  ولی 80درصد انجام شده و حداکثر تا یک ماه دیگه همه مشغول به کار میشن.
                                  پاسخ
                              • شناس
                                سلام. دوستان من شماره گزینش وزارت نیرو را از اینترنت گرفتم، اما هیچ نتیجه ای نگرفتم. همه اعلام بی اطلاعی کردند، چون به چند جا زنگ زدم. حالا دوستانی که از هسته گزینش وزارت نیرو نتیجه گرفتند، به آنها چه چیزی گفتند. دوستان خواهشا اگر اطلاعی از زمان شروع به کار و... به دست آوردید، در اینجا قرار دهید. در این شرایط واقعا هم فکری و هم دلی لازم است. یا علی ع.
                                پاسخ
                                • به شناس
                                  با عرض سلام و احترام خدمت شما و تمامی دوستان: خدمتتون عرض کنم من زمانی که شماره رو از اینترنت پیدا کردم تماس گرفتم هر کی به من چندتا شماره داد و گفتند که با این شماره تماس ها، تماس بگیرید در نهایت من موفق شدم و قضیه رو به طور مفصل ( که من از قبول شدگان موسسه صنعت اب و برق هستم و در فلان تاریخ ازمون کتبی و مصاحبه علمی و حتی تاریخ گزینش رو و...) گفتم اونها از من پرسیدن که واسه کدام مجتمع هستید و من هم گفتم و گفتند من پیگیری میکنم و بعد شما مجددا تماس بگیرید تا بهتون اطلاع بدیم ناگفته نماند که اصلا اسم موسسه رو نمیدونستنند و من کاملا شرح دادم و با کلی التماس و درخواست گفتاند کارهای گزینش شما 80 درصد انجام شده و نهایتا تا دو هفته دیگه با شما تماس میگیرند و دقیقا نیز همینطور شد..... دوستان من دقیقا شرایط شما رو داشتم و الان هم خیلی دوستون داشتم براتون پیام میزارم. باز اگه سوالی داشتید من در خدمتتون هستم.....
                                  تا میتونید با تهران تماس بگیرید و پرسوجو کنید تا هر چه سریعتر شروع به کار کنید...
                                  موفق باشید
                                  پاسخ
                                  • شناس
                                    سلام دوست گرامی و محترم. ممنون و تشکر از وقتی که می گذارید. شما از قبول شده های مجتمع فارس هستید؟ دوره اموزشی براتون برگزار کردند؟ در شروع کار دوباره قرار داد به صورت پیمانی باهاتون بستند و چند ساله است، چون قبلا یک تعهدی داده بودیم. شما مصاحبه عقیدتی و گزینشتون چه تاریخی بود؟ باز هم تشکر و ممنون. ان شاء الله سلامت و موفق باشید به خاطر راهنماییتون.
                                    پاسخ
                                    • به شناس
                                      خواهش میکنم. واقعیتش دوره آموزشی هنوز برگزار نشده و همچنین متاسفانه قراردادی بسته نشده....
                                      موفق باشید
                                      ببخشید اگه کامل نتونستم پاسختون رو بدم.
                                • به همه
                                  لطفا دوستان شیرازی که شما دعوت به کار شدید، یک خورده راهنمایی بفرمایید دیگران را. ثواب دارد. گزینشتون کی بود که الان جذب شدید؟ چون ما به تهران زنگ می زنیم، می گویند جواب گزینش را برامون ارسال کنند، فوری دعوت به کار می شوید و وقتی به شهرمون زنگ می زنیم، می گویند برای تهران ارسال کردیم و در انتظار جوابیم. لطفا دوستان اینجا فعال باشند، تا در این شرایط هم دلی و هم فکری کنیم.
                                  پاسخ
                                  • به همه
                                    سلام دوست عزیز: تنها نکته ای که وجود داره و به نتیجه می رسید که من خودم هم انجام دادم این هست که شماره تماس هسته مرکزی گزینش وزارت نیرو را اینترنت پیدا کنید و به اونجا شرایط را کاملا توضیح بدید و اونها سریع پیگیری میکنند.
                                    دوستان همه اینکارو انجام بدن ضرر نمیکنند.
                                    یا علی
                                    پاسخ
                                    • سلام
                                      سلام دوست گرامی و ممنون از راهنماییتون. شما الان مشغول به کار شدید؟ نوع استخدام-موسسه-آموزش-عالی-علمی-کاربردی از چه نوعی است و چند ساله است؟ در رابطه با جواب هسته گزینش به شما چه چیز گفتند؟ ممنون و متشکر از وقتی که می گذارید و ان شاء الله سلامت باشید.
                                      پاسخ

                                    لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید