استخدام کادر مشاوره و برنامه نویسی در پیشگامان عصر داده پردازی

۳ روز قبل

استخدام پیشگامان عصر داده پردازی

logo

شرکت پیشگامان عصر داده پردازی در تهران با شماره ثبت ۲۷۰۸۸۵ و مجوز شماره ۵۰/۶۳۱۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تکمیل کادر خود در سامانه بزرگ کشوری مشاورین همراه زندگی بهتر در استان تهران از افراد برتر در حوزه مشاوره در زمینه های ذیل بصورت دور کاری و پاره وقت با درآمد مناسب و مزایای مندرج دعوت به همکاری می نماید.

استخدام کادر فنی

ردیف عنوان شغلی شرایط احراز پروژه های مورد نیاز فعلی ارسال رزومه به :
۱ برنامه نویس
  • مسلط به برنامه نویسی و طراحی کامل سایت و مفاهیم سئو، بخصوص با php 
  • دارای سابقه کار و یا نمونه کار
  • ترجیحا مسلط به sql
  • اشنا به برنامه نویسی دات نت
  • اشنا به قالبهای مختلف در طراحی سایت
  • رفع نقص سایت فعلی moshavere.onlie
  • طراحی سایت فروشگاهی (بصورت سایت ساز )
  • کمک در تکمیل پنل کاری مجموعه به آدرس ۹۰۹۹۰۷۱۵۱۵.ir و اپلیکیشن تولیدی بر اساس آن
  • تبدیل اپلیکیشن فعلی به نسخه ios
Pishgamaneasr@gmail.com

استخدام کادر مشاوره

ردیف عنوان شغلی شرایط احراز ایمیل جهت ارسال رزومه  
۱ مشاور روانشناسی
  • حداقل فوق لیسانس
  • دارای شرایط لازم بخصوص در زمینه های (خانواده، کودک، جوانان، ازدواج، مهارتهای فردی، ترک اعتیاد و مشاوره تحصیلی
  • کارت عضویت در سازمان نظام روانشناسی

Pishgamanravanshenas@gmail.com

  • حداقل ۲میلیون ۳۰۰ درآمد ماهانه به ازای ۴ ساعت کاری
  • استفاده از مزایای دورکاری و کار حضوری به دلخواه
  • اختصاص خط هوشمند مشاوره دایمی به مشاور
  • بیمه تامین اجتماعی
  • برقراری کارگاه‌های رایگان توسط اساتید برجسته کشوری در طول مدت همکاری
  • اختصاص دفتر کار به مشاور جهت مشاوره حضوری و قبول پرونده ها
  • حضور در کنار اساتید برجسته کشوری در همایش‌ها و مطرح شدن در سطح کشور

        

 

 

 

 

 

 

 

۲ مشاور حقوقی
  • لیسانس یا فوق لیسانس حقوق، فقه و سایر رشته های مرتبط
  • دارای پروانه وکالت و یا هرگونه مجوز ارایه مشاوره حقوقی

Pishgamanhoghoogh@gmail.com

۳ مشاور تغذیه
  • حداقل لیسانس
  • عضویت در سازمان نظام پزشکی

Pishgamantaghzie@gmail.com

۴ مشاور طب سنتی
  • دارای مدرک لازم

Pishgamantebsonati@gmail.com

۵ مشاور مذهبی روحانی
  • حداقل سطح ۲
  • دارای تحصیلات لازم 
  • سابقه در زمینه مشاوره خانواده، ازدواج جوانان، کودک و نوجوان و یا مشاوره احکام و عقاید

Pishgamanmazhabi@gmail.com

۶ زنان، زایمان و مامایی
  • حداقل لیسانس مامایی
  • دارای کارت عضویت در نظام پزشکی و یا پروانه

Pishgamanmama@gmail.com

۷ مشاور تحصیلی
  • دانشجو. لیسانس ریاضی، شیمی، فیزیک زیست، و...علوم پایه
pishgamantahsili@gmail.com
۸ مشاور دامپزشکی
  • حیوانات خانگی، دام و طیور،حیوانات غیر متعارف و...

Pishgamandampezeshk@gmail.com

۹ مشاور گیاهان تزیینی
  • کارشناسان کشاورزی و باغبانی و...

Pishgamangiahan@gmail.com

مراحل استخدام :

  • ارسال رزومه و تایید کارگروه
    تماس با متقاضی و دعوت به مصاحبه حضوری
  • اعلام نتایج مصاحبه تخصصی و عمومی بین ۷ تا ۱۰ روز کاری
از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را متناسب با ردیف شغلی درخواستی به آدرس ایمیل مندرج در هر ردیف شغلی ارسال نمایند تا در صورت تایید کارگروه مربوطه جهت تعیین وقت مصاحبه حضوری با آنها تماس حاصل نمایند.

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید