استخدام وزارت نفت (اطلاعیه جدید)

۳۲۷۲۷ نظر

استخدام وزارت نفت

اخبار و استخدام‌های شرکت نفت به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد.  با مراجعه روزانه به این صفحه میتوانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های شرکت نفت، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام شرکت نفت و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

خرید بسته‌های ویژه مرحله مصاحبه و گزینش وزارت نفت

به منظور آمادگی برای مرحله مصاحبه و گزینش در آزمون وزارت نفت می‌توانید دو بسته زیر را تهیه فرمایید:

بسته مصاحبه و گزینش تکمیلی

 

کتاب مصاحبه و ارزیابی «ای استخدام»

 

خبر ۱۴ شهریور ۱۴۰۲- اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام شرکت ملی گاز ایران ( آزمون سراسری وزارت نفت)‌ در اواخر شهریور و اوایل مهر ماه ۱۴۰۲

 همزمان با برگزاری آزمون استخدام وزارت نفت در سال ۱۴۰۲  و معرفی اسامی برگزیدگان مرحله کتبی آزمون، فرایند ارزیابی تکمیلی این آزمون نیز در مراکز و ادارات کل شرکت‌های تابعه آغاز شد.

 یکی از این شرکت‌های تابعه شرکت ملی گاز ایران است. در فرایند مصاحبه و ارزیابی تکمیلی شرکت ملی گاز ایران، ۱۹۸۶ متقاضی برای کسب ۹۴۰ جایگاه شغلی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

 شایسته گزینی محور اصلی گزینش در شرکت ملی گاز ایران

 دکتر چگنی، رئیس شرکت گاز کشور که شخصا به محل برگزاری فرآیند ارزیابی تکمیلی سر زده بودند در خصوص جذب نیرو برای این شرکت گفتند: جذب نیرو برای شرکت ملی گاز ایران فرآیندی بسیار حساس است. ملاک اصلی شرکت ملی گاز در این مرحله شایسته‌گزینی بوده و تمام تلاش همکاران گزینش‌گر یافتن این گروه از متقاضیان است.

 عادلانه‌بودن معیار مهم فرآیند گزینش در شرکت ملی گاز ایران

 سید حسن عباسی معاون تجهیز و توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز نیز در این خصوص چنین گفت: شرکت ملی گاز نیازمند شایسته‌ترین افراد برای مشاغل حساس خود است و به همین منظور سعی شده است تا در یک رقابت عادلانه شایسته‌ترین افراد را در هر بخش جذب نماییم.

 زمان اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان نهایی شرکت ملی گاز ایران

 حسین قمی رئیس تامین نیروی انسانی شرکت ملی گاز در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون گفت: انشاالله پس از اتمام فرآیند مصاحبه و ارزیابی تکمیلی، در اواخر شهریور یا اوایل مهر ماه اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان یک برابر ظرفیت شرکت ملی گاز از طریق سازمان سنجش اعلام می‌شود.
وی در خصوص زمان انجام سایر مراحل استخدامی پذیرفته‌شدگان نهایی نیز گفت: متعاقبا پس از اعلام نتایج نهایی بر اساس مجوزهای وزارت نفت، افراد برای طی کردن سایر مراحل استخدام و طی کردن تشریفات اداری مانند گزینش و طی صنعتی و کار به واحدهای مربوطه ارجاع داده می‌شود. پس از این مرحله افراد برای انجام دوره آموزشی به واحدها و مراکز معرفی شده و مشغول کار خواهند شد.

 

 

لینک ها و صفحات مرتبط

 

شرایط عمومی و اختصاصی استخدام وزارت نفت

 

آخرین اخبار استخدامی شرکت نفت

 

زمان آزمون استخدام وزارت نفت

زمان آزمون استخدامی وزارت نفت به شرح زیر است:

 • زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت ۱۵ الی ۸ فروردین ۱۴۰۲ است.
 • زمان دریافت کارت آزمون استخدامی وزارت نفت ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ خواهد بود.
 • زمان اعلام نتایج آزمون استخدام وزارت نفت سال ۱۴۰۲ روز ۲۴ تیر ماه ۱۴۰۲ است.

دریافت کارت آزمون استخدام وزارت نفت

 • زمان صدور کارت ورود به جلسه: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
 • زمان برگزاری آزمون: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

اطلاعیه مربوطه و ملاحظات مربوط به جلسه آزمون نیز پس از اطلاع‌رسانی از سوی متولیان آزمون، در این صفحه قرار خواهد گرفت.

 

اعلام نتایج آزمون استخدام وزارت نفت

متقاضیان محترم آزمون استخدامی وزارت نفت  در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار می‌شود و نتایج آن نیز در تاریخ ۲۴ تیر ماه ۱۴۰۲ منتشر شده است.

برای مشاهده نتایج کلیک کنید

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدام شرکت نفت
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی برای استخدام شرکت نفت
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما میتوانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

استخدام وزارت نفت سال ۱۴۰۲

آزمون استخدام وزارت نفت، به عنوان یکی از استخدامی های پرطرفدار در سال ۱۴۰۲ مطرح شد. این وزارت‌خانه که سال‌ها هیچ آزمونی برگزار نکرده بود، بلاخره در اواخر سال ۱۴۰۱ با انتشار آگهی استخدامی وزارت نفت، متولی یکی از محبوب‌ترین آزمون‌های سال ۱۴۰۲ شد. آزمون وزارت نفت پس از تکمیل فرایندهای ثبت‌نامی خود در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار شد. پس از این تاریخ متقاضیان شرکت کننده در آزمون لحظه شماری می‌کردند تا با اعلام نتایج آزمون استخدام وزارت نفت، خود را در قامت یکی از کارمندان این وزارت‌خانه وزین تصور کنند.

نتایج وزارت نفت بلاخره بعد از حدود ۵۰ روز در تاریخ ۲۴ تیر ماه ۱۴۰۲ منتشر شد. تا استخدام وزارت نفت ۱۴۰۲ را تبدیل به یکی از طولانی‌ترین انتظارها برای اعلام نتایج کند. بر اساس جدیدترین اخبار منابع انسانی وزارت نفت، باید به زودی منتظر اطلاعیه مراحل آتی و فرایند مصاحبه و گزینش این وزارت‌خانه باشیم.

داوطلبان عزیز استخدامی وزارت نفت سال ۱۴۰۲می‌توانند برای آمادگی در آزمون استخدامی از منابع آزمون استخدامی شرکت نفت در این خصوص استفاده نمایند و بعد از قبولی در مرحله کتبی و راه یافتن به مرحله گزینش و عقیدتی سیاسی  وزارت نفت از بسته کتاب جامع گزینش، مصاحبه و عقیدتی استفاده کنند.

آرشیو مطالب پیشین
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی شرکت نفت در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید

گوش به زنگ باشید!

با فعال‌سازی این خدمت، دیگر نیازی به بررسی مکرر وبسایت نیست و به محض انتشار خبر مهم در این صفحه از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن اطلاع خواهید یافت!


سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳۲٬۷۲۷ نظر برای استخدام وزارت نفت (اطلاعیه جدید)

 • 🦋
  🦋
  ۷ مهر ۱۴۰۲، ۱۵:۵۰
  برای قبولی در ازمون استخدامی نفت خواندن نمونه سوال سال های قبل کافیه یاحتما باید کتاب های درسی روهم مطالعه کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید برای رشته شیمی
  • ح
   حیدری
   ۷ مهر ۱۴۰۲، ۱۶:۱۴
   فعلا آزمون جدیدی در کار نیست .من کتاب های شرح درس ارشد و نمونه سوالات کنکور را خواندم
  • ح
   حیدری
   ۷ مهر ۱۴۰۲، ۱۴:۴۵
   جالبه آموزش و پرورش آزمون استخدامی برگزار کرده یازده هزار نفر ظرفیت خالی مونده .کسی نیومده استخدام بشه
   • ب
    برق 1 پارس جنوبی کارشناسی سهمیه ازاد
    ۷ مهر ۱۴۰۲، ۱۳:۵۰
    اعلام شده نتایج کنکور سراسری این هفته میاد ظاهرا نتایج نفت این هفته نمیاد
    • م
     محمد نفت
     ۷ مهر ۱۴۰۲، ۱۴:۲۸
     چیزی معلوم نیست
     اما خب امکانش هست برای جلوگیری از شلوغ شدن سایت سنجش حتی اگر نتایج به دستشون برسه این هفته بارگذاری نکنن
     هرچند که برای نتایج نفت اصلا بازه زمانی دقیقی اعلام نشده و معلوم نیست اصلا هفته دیگه نتایج به دست سنجش برسه یا نه
    • م
     مکانیک
     ۷ مهر ۱۴۰۲، ۱۳:۱۴
     سلام مهندس ایمان، وققتون بخیر.
     اگر بالفرص کسی برای امریه وزارت نفت مثلا دو سال پیش گزینش شده باشه و مصاحبه عقیدتی و تحیقیاتش انجام شده باشه، دوباره باید برای استخدامی این مراحل رو طی کنه یا خیر؟
     • ق
      قدرت
      ۷ مهر ۱۴۰۲، ۱۳:۳۵
      بله،هیچ ارتباطی به هم نداره،به هر حال پروسه ی استخدامی باید به طور کامل طی بشه
      • ا
       ایمان
       ۷ مهر ۱۴۰۲، ۱۳:۴۸
       مجددا گزینش میشید , بهشون بگید منتها مجددا گزینش میشید.کلا پرونده گزینش تا رسمی شدنتون باز هست.چند سال یکبار هم حراست مجددا از شما اطلاعات سنجی میکنه.
       • م
        مکانیک
        ۷ مهر ۱۴۰۲، ۱۴:۱۸
        اینکه میگن تحقیقات محلی اکثرا معطوف به محل خدمت در دوره سابق (امریه) میشه، چقدر صحت داره مهندس جان‌؟

      لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

      ثبت پاسخ