استخدام شرکت مخابرات

۱۰۸۵ روز قبل ۵۵۶ نظر

استخدام شرکت مخابرات

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


شرایط همکاری شرکت مخابرات ( منبع : وب سایت مخابرات )

ارزش های شرکت ما

– تدین و توکل
– تلاش و سخت کوشی
– صداقت
– تعالی و پیشرفت
– دانش و مهارت
– احترام

استانداردهای استخدامی شرکت ما

شرایط الزامی و عمومی همکاری با شرکت
• حداقل سن ۱۸ سال
•تابعیت جمهوری اسلامی ایران
• حداقل مدرک پایان تحصیلات دبیرستان
• سلامت جسمی و روحی و توانایی برای انجام کار و ایفای مسئولیت و وظائف شغل مورد نظر و مبتلا نبودن به بیماری مسری و خطرناک بنا به تشخیص پزشکان معتمد شرکت .
•عدم اعتیاد به مواد مخدر براساس گواهی مراکز ذیربط.
•عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل به مناهی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شرافت و شئون‌ شغلی.
• نداشتن پیشینه کیفری

شرایط اختصاصی همکاری با شرکت
•تقوای دینی والتزام عملی به احکام اسلام ( انجام واجبات و پرهیز از محرمات)
• اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی ایران
•داشتن برگ پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت قانونی دائم برای متقاضیان مرد
•اخراجی نبودن از سایر شرکتها و دستگاه های دولتی و غیر دولتی
•آشنایی به یک زبان خارجی برای مشاغل کارشناسی و بالاتر مطابق با سطح نیاز شغل
• عدم تعارض با منافع شرکت که شامل موارد زیر:
•تهیه، تامین، فروش کالا و خدمات و یا کار و یا انجام خدمات مشاوره برای تامین کنندگان، فروشندگان، توزیع کنندگان شرکت، بطور مستقیم (خود شخص) و غیر مستقیم ( بستگان و دوستان و یا از طریق واسطه) به شرکت روابط خانوادگی در محیط کار،از استخدام بستگان نزدیک از قبیل (پدر و فرزند ،برادر، خواهر، یک زوج، برادر و خواهر( فروش و توزیع محصولات و خدمات رقبای شرکت و یا ارائه مشاور و یا کار پاره وقت برای رقبای شرکت
•داشتن شرایط احراز شغل مورد نظر ( دانش، مهارت و تجربه و رفتارسازمانی منطبق با ارزشهای شرکت)
• پذیرفته و قبول شدن متقاضی در تمام مراحل مصاحبه ها و آزمون ها ( شفاهی ، کتبی و عملی ) شرکت
•صلاحیت امنیتی مطابق نظام ملی امنیت مشاغل
• صلاحیت های خاص حرفه ای برای شرایط احراز شغل

مزیت ها و ترجیحات

استخدام درون سازمانی
اولویت جذب و بکاری گیری نیروی انسانی مورد نیاز شرکت با کارکنان شاغل می باشد
ایثار گران، جانبازان، رزمندگان، آزادگان و خانواده های معظم شهداء
به منظور استمرار، توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، در جهت حفظ کرامت ایثارگران با اولویت عرضه منابع مالی، فرصت‌ها، امکانات و تسهیلات و امتیازات به ایثارگران (پدر، مادر، همسر و فرزندان شهدا) و همچنین جانبازان، آزاداگان و افراد تحت تکفل آنها شرکت حداقل ۲۵ درصد نیاز استخدامی خود را از میان فرزندان شهدا، جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و آزادگانی که حداقل ۵ سال سابقه اسارت دارند، به فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر، بدون الزام به رعایت شرط سنی، تحصیلی و آزمونی تامین و از ابتدا آنان را به صورت دائمی ستخدام می کند.
توان جویان (معلولین)
شرکت به‌منظور ایجاد فرصتهای شغلی برای افراد معلول تسهیلاتی را فراهم می نماید و در شرایط مساوی افراد توان جویان جسمی (معلول) که توان ایفای مسئولیت های محوله را داشته باشند نسبت به سایر افراد در اولویت استخدام خواهند بود. شرکت در نظر دارد با اختصاص حداقل سه درصد از استخدام های (دائم، موقت، و پیمانکاری) مورد نیاز خود را از توان جویان دارای شرایط احراز مشاغل تامین نماید.
نخبگان علمی
فارغ التحصیلان نخبه و مخترعین و مکتشفین از شرط آزمون معاف و پس از مصاحبه بشرح ذیل در اولویت استخدامی قرار خواهند داشت.
الف ـ برگزیدگان آزمون سراسری کارشناسی ارشد سازمان سنجش و آموزش کشور، به ازای هر پنجاه نفر پذیرفته شده در هر رشته حداکثر سه نفر به ترتیب امتیازات علمی پس از فراغت از تحصیل.
ب ـ برگزیدگان المپیادهای علمی و تخصصی رسمی کشور، با داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی.
ج ـ مخترعین و مکتشفینی که اختراع و اکتشاف آنان در مراجع ذیربط به ثبت رسیده و به تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده است و برگزیدگان رتبه های اول تا سوم جشنواره خوارزمی و جشنواره های معتبر همتراز آن که مورد تائید وزارت متبوع باشد با داشتن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی.
د ـ رتبه های اول فارغ التحصیل مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر که از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور پذیرش شده (با ورودی مشترک) و رتبه های اول کارشناسی ارشد دانشگاههای معتبر خارج از کشور با تشخیص وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
هـ ـ فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی دانشگاههای تابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می گردد، حائز رتبه های ذیل شده باشند:
رتبه های کل زیر ۱۰۰ برای رشته ریاضی فیزیک.
رتبه های کل زیر ۵۰ برای رشته علوم انسانی.
تبصره : این گونه فارغ التحصیلان در صورتی می توانند از امتیاز نخبه بودن بهره مند شوند که معدل کل آنها در مقطع کارشناسی از ۱۵ کمتر نباشد.
فرزندان همکاران بازنشسته
فرزندان بازنشستگان و مستمری بگیران واجد شرایط احراز مشاغل در شرایط مساوی اولویت استخدامی خواهند داشت.
بازگشت به کار
استخدام و شروع به کار مجدد همکارانی که با حسن نیت و توافق طرفین، با شرکت ترک همکاری نموده اند بلامانع می باشد.
شرکت ارتباطات سیار ایران از بکارگیری مجدد کارکنانی که از خدمت شرکت اخراج گردیده اند و مستخدمان دستگاههای دولتی یا نهادهای انقلاب اسلامی که ازطرف هیئت های پاکسازی، بازسازی، رسیدگی به تخلفات اداری یا هیئت های مشابه اخراج یا باز خرید یا بازنشسته شده اند معذوراست.
متقاضیان متاهل و سرپرست خانواده
در شرایط مساوی افراد متاهل و سرپرست خانواده نسبت به افراد مجرد در اولویت استخدام خواهند بود.

متقاضیان بومی
افراد بومی و ساکن در استان ها در شرایط مساوی در اولویت استخدامی مشاغل استانی قراردارند .

برای مشاهده شرایط همکاری در وب سایت مخابرات اینجا کلیک کنید


۱۵ اردیبهشت ۹۳ – برنامه وزارت ارتباطات برای ایجاد اشتغال ۳۰ هزار نفر در سال ۱۳۹۳
جلسه ستاد هماهنگی اقتصاد مقاومتی پیش از ظهر امروز به ریاست دکتر روحانی رییس جمهوری و با حضور اعضاء تشکیل شد.

به گزارش سیتنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در این جلسه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن ارائه گزارشی از برنامه های آن وزارت خانه در زمینه ایجاد اشتغال، در خصوص سند ایجاد فرصت های شغلی جدید و توسعه اشتغال از طریق ارتباطات و فناوری اطلاعات که توسط آن وزارتخانه تدوین شده است، توضیح داد.
بر اساس این سند که مشتمل بر ۵ محور ارتقاء و گسترش بازار ، تنظیم مقررات، توسعه و تحول در صنعت، افزایش مهارت و توانمندی نیروی انسانی، تجهیز منابع و تسهیل کسب و کار می باشد، برنامه ایجاد اشتغال برای حداقل سی هزار نفر در سال ۱۳۹۳ در بخش های نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط به اجرا گذاشته خواهد شد.
همچنین پیش بینی می شود در سالهای ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ در چارچوب این سند هر سال یکصد هزار فرصت شغلی جدید ایجاد گردد.
رییس جمهوری با قدردانی از تلاش های انجام شده در زمینه توسعه بخشی تاکید کرد که یکی از محورهای مهم در اقتصاد مقاومتی تکیه بر نیروهای انسانی کارآمد و متخصص داخلی و ایجاد اشتغال مولد برای جوانان تحصیلکرده کشور است که امید می رود بخشی از این هدف با اجرای برنامه های پیش بینی شده در این سند، تحقق یابد.


۱۱ اردیبهشت ۹۳ – نتایج آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران برای شرکت ارتباطات سیار اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، نتایج این آزمون برای افرادی که متقاضی استخدام در شرکت ارتباطات سیار بودند اعلام شد.
بر اساس این خبر افرادی که به عنوان پذیرفته شده (قبول) معرفی شده اند می توانند برای انجام مراحل استخدامی خود از تاریخ انتشار این خبر حداکثر به مدت ۱۰ روز به شرکت ارتباطات سیار – معاونت توسعه سازمان و سرمایه انسانی واقع در میدان ونک، خیابان ونک، شماره ۸۸، برج همراه مراجعه کنند.
گفتنی ست، زمان مراجعه و چگونگی انجام مراحل استخدامی افرادی که به صورت مشروط پذیرفته شده اند (قبول – مشروط ) در اطلاعیه بعدی ، روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۳ از طریق این سایت اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام شرکت مخابرات سال ۹۲

استخدام مخابرات سال

خود را برای آزمون استخدامی مخابرات آماده کنید


۱۵ دی ۹۲ – برنامه شرکت مخابرات برای استخدام فرزندان بازنشستگان پیش از موعد

کارکنان شرکت مخابرات که دارای سابقه بالا هستند و قابلیت بازنشستگی برای آنها مهیاست می‌توانند فرزندان‌شان را به شرطی که در رشته‌های مرتبط با مخابرات تحصیل کرده باشند جایگزین خود کنندصابر فیضی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان این مطلب گفت: تمامی همکاران این شرکت که درخواست بازنشستگی پیش از موعد یا بازخرید داشته باشند می‌توانند فرزندان‌شان خود را به شرط داشتن شرایط لازم جایگزین خود کنند.
وی افزود:‌ مخابرات با استفاده از این امکان در تلاش است تا علم آموخته شده توسط جوانان امروز را همراه با تلفیق تجربه پدران و مادران‌شان به کار گیرد که قطعا این امر به رشد بهره‌وری در شرکت می‌انجامد.
وی بیان کرد:‌ چنانچه کسی دارای این شرایط است می‌تواند درخواست خود را به مدیریت شرکت اعلام کرده و پس از بررسی مراحل اجرایی انجام شود.
فیضی گفت: در کنار این موضوع در برنامه‌ریزی‌های انجام شده قصد داریم نیروهای بخش خصوصی که به صورت پیمانکاری برای شرکت مخابرات کار می‌کنند را به صورت رسمی استخدام کنیم.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پاسخ به این سوال که آیا برنامه‌ای برای جذب نیروهای جدید دارید، افزود: موضوعاتی در این رابطه طرح شده که هنوز نهایی نشده که در صورت حصول نتیجه فراخوان جذب نیرو به صورت رسمی از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.
فیضی با اشاره به اینکه شرکت مخابرات در حال ایجاد تحولی عظیم در بدنی فنی خود است، گفت: استفاده از نیروهای متخصص و جوان یکی از اولویت‌های اصلی مخابرات در شرایط کنونی محسوب می‌شود

از استخدام شرکت مخابرات جا نمانید

خود را برای آزمون استخدامی مخابرات آماده کنید


۲۸ آبان ۹۲ – دعوت به همکاری از تمام افراد حقیقی و حقوقی مجرب در زمینه شبکه

بدینوسیله اعلام می دارد معاونت شبکه شرکت مخابرات ایران به منظور افزایش سرعت دسترسی کاربران به اینترنت و بالا بردن سطح رضایت مندی ایشان مطالعه و استقرار پروِژه caching server را در شبکه دیتای سراسر کشور آغاز نموده است. لذا از تمام افراد حقیقی و حقوقی دارای تخصص و تجربه در زمینه شبکه دعوت بعمل می آورد سوابق و مستندات کاری خود را به همراه شرح کامل تجربیات مرتبط با پروژه حداکثر تا تاریخ ۳۰/۸/۹۲ به نشانی network@tci.ir ارسال نمایید.

از استخدام شرکت مخابرات جا نمانید

خود را برای آزمون استخدامی مخابرات آماده کنید


۲۲ تیر ۹۲ – اطلاعیه مهم اداره کارگزینی شرکت مخابرات استان هرمزگان

روابط عمومی مخابرات استان هرمزگان اعلام کرد : طبق اطلاعیه اداره کارگزینی ، آندسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی شرکت مخابرات استان هرمزگان پذیرفته شده اند می بایست به منظور تکمیل پرونده و امضاء قرارداد استخدامی و دریافت برنامه شرکت در دوره های آموزشی بدو استخدام در تاریخ ۱۹ تیر ۹۲ به شرکت مخابرات استان واقع در بلوار امام خمینی ره خیابان رسالت جنوبی ، خیابان حکمت ، ساختمان شماره یک ، طبقه اول اداره کارگزینی مراجعه نمایند .

از استخدام شرکت مخابرات جا نمانید

خود را برای آزمون استخدامی مخابرات آماده کنید


۱۹ تیر ۹۲ – روند ادامه مصاحبه و تحویل مدارک

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی مورخ ۱۷ شهریور ۹۱ که اسامی آنان به عنوان قبول شده نهایی شرکت مخابرات استان تهران در سایت شرکت مخابرات ایران درج گردیده و تاکنون جهت تحویل مدارک مراجعه نکرده‌ اند می‌رساند که حداکثر تا تاریخ ۲۲ تیر ۹۲ مهلت دارند جهت دریافت معرفی‌ نامه عدم سوء پیشینه و تحویل مدارک برابر اصل شده خود به واحد استخدام واقع در طبقه ششم ساختمان شاهد مراجعه نمایند. ضمناً فرایند مربوط به انجام معاینات پزشکی متقاضیانی که مدارک برابر اصل شده خود را تحویل داده‌ اند در حال انجام می‌باشد.

از استخدام شرکت مخابرات جا نمانید

خود را برای آزمون استخدامی مخابرات آماده کنید


۲۷ اسفند ۹۱ – اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت مخابرات

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد، نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران آماده است و شرکت کنندگان در فرآیند مصاحبه این آزمون می توانند برای دسترسی به نتایج نهایی آزمون از طریق سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir اقدام نمایند.

اطلاعیه اعلام نتایج: به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مخابرات ایران، نتیجه مرحله اول این آزمون با دو برایر ظرفیت مورد نیاز از طریق سایت شرکت مخابرات ایران اعلام شد.

گفتنیست، نتیجه نهایی این آزمون، پس از طی مراحل مصاحبه و تکمیل مدارک از طریق سایت شرکت مخابرات ایران اعلام خواهد شد.

تاریخ و مکان مصاحبه متعاقبا به اطلاع داوطلبان می رسد.

از استخدام شرکت مخابرات جا نمانید

خود را برای آزمون استخدامی مخابرات آماده کنید


۱۱ آبان ۹۱ – نتایج آزمون استخدامی مخابرات اعلام شد

برای دیدن نتایج کلیک کنید

از استخدام شرکت مخابرات جا نمانید

خود را برای آزمون استخدامی مخابرات آماده کنید


۳ آبان ۹۱ – نتایج آزمون استخدام مخابرات به زودی اعلام می شود

پنچ شنبه هفته آینده،۱۱ آبان ۹۱ نتایج آزمون مخابرات اعلام می‌شود.

به گفته معاون ارتباطات شرکت مخابرات ایران کارشناسان این شرکت در تلاش هستند تا پنج شنبه هفته آینده ۱۱ آبان ۹۱ نتایج اولیه آزمون اعلام شود.

داوود زارعیان با بیان این مطلب گفت: نتایج آزمون شرکت مخابرات دو برابر ظرفیت اعلام خواهد شد و پس از طی شدن مراحل مصاحبه، دریافت مدارک درخواستی و معیارهای اعلام شده ۵۰ درصد از این عزیزان در شرکت مخابرات استخدام خواهند شد.

وی افزود: نتایج آِمون فقط از طریق سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی WWW.TCI.IR اعلام خواهد شد.

از استخدام شرکت مخابرات جا نمانید

خود را برای آزمون استخدامی مخابرات آماده کنید


۲۲ مهر ۹۱ – نتایج آزمون استخدام مخابرات تا اواخر مهر ماه اعلام می شود

به گزارش خبرنگار بازار کار ، دکتر زارعیان ، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات،گفت:اسامی بالغ بر ۵ هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون شرکت مخابرات تا آخر مهر ۹۱ اعلام میشود.از میان این افراد ۲۵۰۰ نفر جذب شرکت مخابرات میشوند.نیروهای مورد نیاز شرکت ر دو مرحله پذیرش میشوند و پذیرفته شدگان آزمون علمی،در مصاحبه تخصصی مورد ارزیابی قرار میگیرند.

وی ادامه داد:برنامه ریزی ها به صورتی است که جلوی هر گونه اعمال سلیقه شخصی در مصاحبه گرفته میشود و نمره ی فرد مشخص میشود.همچنین در مرحله دو یعنی گزینش،صلاحیت های عمومی مورد ارزیابی قرار میگیرد و مجموع نمره ی علمی و تخصصی در جذب نهایی موثر می باشد.

درباره زمان مشغول به کار شدن قبولی ها اعلام شد:همه ی افراد در رشته های مختلف در زمان واحد مشغول به کار نمیشوند.اما با تسهیل فرآیند جذب سعی شده بلافاصله افراد مشغول به کار شوند.

همچنین درباره ی حقوق افراد اعلام شد:بر اساس قوانین دولت و کار می باشد که البته بسته به شغل و محل کار و … میزان حقوق ها فرق مینماید.

از استخدام شرکت مخابرات جا نمانید

خود را برای آزمون استخدامی مخابرات آماده کنید


۱۸ مهر ۹۱ – اعمال سهمیه برای فرزندان جانبازان ، شهدا و آزادگان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، نظر به اینکه مقرر گردیده است برای جانبازان ، آزادگان ، فرزندان و همسران شهداء و فرزندان جانبازان دارای ۲۵% جانبازی و بالاتر ، فرزندان و همسران آزادگان دارای بیش از یکسال اسارت که در آزمون استخدامی مورخ ۱۷ شهریور ۹۱ این شرکت و شرکتهای تابعه حضور داشته اند، امتیاز ویژه در نظر گرفته شود ، لذا خواهشمند است آن دسته از داوطلبانی کـــه جزو این عزیزان می باشند مدارک و مستندات تایید شده از سوی مراجع ذیصلاح را حداکثر تا ۲۳ مهر ۹۱ به کارگزینی شرکت مخابرات استان مربوطه جهت اعمال امتیاز ارایه نمایند.
گفتنی است محل ارائه مدارک مربوط به داوطلبین شرکت مخابرات ایران، شرکت ارتباطات سیار و شرکت مدیریت املاک: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی- کوچه چهارم، پلاک ۴، طبقه سوم غربی- آقای زارعی (۸۸۵۱۵۱۵۱- ۸۸۱۱۳۶۷۷)
محل ارائه مدارک مربوط به داوطلبین شرکت مخابرات استان تهران: میدان ونک، اتوبان کردستان، روبروی دیوان محاسبات، ساختمان شاهد، برج وسط ، طبقه ششم، اتاق ۶۰۱
و محل ارائه مدارک مربوط به داوطلبین استخدام شرکت های مخابرات استانی، کارگزینی شرکت مخابرات استان مربوطه است.
بدیهی است به مدارک ارایه شده پس از تاریخ مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.

از استخدام شرکت مخابرات جا نمانید

خود را برای آزمون استخدامی مخابرات آماده کنید


۲ مهر ۹۱ – اطلاعیه استخدامی شرکت مخابرات برای پاییز و زمستان ۹۱

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ‌از صدور اطلاعیه جذب ۲ هزار و ۵۰۰ نیرو در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت:‌ این تعداد تا پایان امسال به ۵ هزار نفر افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سیدمصطفی سیدهاشمی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح همزمان و بهره‌برداری از ۱۲۷ پروژه مخابراتی در هرمزگان با بیان اینکه در خصوصی‌سازی مخابرات برنده واقعی دولت بوده است اظهار داشت: هم اکنون ۳۲ هزار نیروی رسمی و ۴۰ هزار نفر پیمانکاری در شرکت مخابرات شاغل هستند.

وی افزود: همچنین اطلاعیه جذب دو هزار و ۵۰۰ نیرو در نیمه نخست امسال نیز صادر شده است که این تعداد تا پایان امسال به پنج هزار نفر افزایش می‌یابد.
این مسئول در ادامه سخنان خود با بیان اینکه قبل خصوصی‌سازی مخابرات یک ریال نیز از درآمدهای این شرکت به دولت داده نمی‌شد، افزود: شرکت مخابرات علاوه بر پرداخت ۲۰ هزار میلیارد ریال سود به سهامداران خود، مبلغی برابر با ۳۰ هزار میلیارد ریال را نیز طی سال گذشته به دولت پرداخت کرده است.

سید هاشمی همچنین با بیان اینکه سود شرکت مخابرات در سال ۸۷ که سال نخست مدیریت بخش خصوصی بر آن است معادل ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال است گفت: این رقم در حال حاضر به ۲۰ هزار میلیارد ریال افزایش یافته و سود سهام این شرکت نیز سه برابر شده است.

رئیس هیئت مدیره مخابرات ایران با بیان اینکه در سال ۹۰، ۷ میلیون مشترک از خدمات ارزش افزوده این شرکت استفاده کرده‌اند، ابراز داشت: نصب یک میلیون و ۴۸۶ هزار پورت پرسرعت دیتا، معرفی ۲۰۰ سرویس جدید خدمات ارزش افزوده، دایرسازی یک میلیون شماره تلفن ثابت و دایرسازی شش میلیون تلفن همراه از جمله برنامه‌های شرکت مخابرات در سال جاری است.

به گفته وی در حال حاضر تعداد پورت‌های واگذار شدهADSL در کشور توسط شرکت مخابرات به یک میلیون و ۴۰۰ هزار پورت پرسرعت رسیده است.
رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران در پایان گفت: در سال‌های بعد از خصوصی‌سازی تاکنون ۱۶ هزار میلیارد ریال در زمینه توسعه‌ شبکه موبایل، تلفن ثابت، دیتا و NGN اعتبار صرف شده است.

از استخدام شرکت مخابرات جا نمانید

خود را برای آزمون استخدامی مخابرات آماده کنید


۱۷ شهریور ۹۱ – آزمون استخدام شرکت مخابرات برگزار شد

آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران ، امروز جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۱، با حضور بیش از ۷۸ هزار تن داوطلب در رشته های گوناگون ، با آرامش ستودنی ، در تهران و ۳۰ مرکز استان کشور ، برگزار شد .
آزمون که از ساعت ۹ بامداد ، همزمان در سراسر کشور، در حدود ۱۰۰ حوزه ، آغاز شد ، در ساعت ۱۲ به پایان رسید و حوزه های تهران ۲۸ باب بود و همه ی مدیران مخابرات استان ها، از طریق شبکه ی تصویری ویدئوکنفرانس ، از سلامت و آرامش فرآیند آزمون سخن گفتند .
مدیران ارشد و متولّیان آزمون شرکت مخابرات ایران ، از بامداد امروز در ستاد مرکزی مخابرات حضور داشتند و از طریق شبکه ی ویدئوکنفرانس ، با مسوولان استان ها ارتباط صدا و تصویر و پرسش و پاسخ داشتند .
تا ساعت ۲۰ دیشب ، ۷۸۴۹۲ تن از داوطلبان ، کارت شرکت در آزمون خود را از طریق وب سایت مخابرات ، دریافت کرده بودند .
نتیجه ی آزمون پیش از ۲۰ مهر از طریق وب سایت مخابرات به آگاهی داوطلبان عزیز خواهد رسید .
اطلاعیه های بعدی را پیگیری فرمایید.

از استخدام شرکت مخابرات جا نمانید

خود را برای آزمون استخدامی مخابرات آماده کنید


۱۲ شهریور ۹۱ – زمان آزمون مخابرات اعلام شد

ثبت نام شوندگان آزمون استخدام مخابرات به صورت یکپارچه در روز جمعه ۱۷ شهریور ۹۱ در سراسر کشور آزمون خواهند داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، تمامی ثبت نام شوندگان آزمون استخدام مخابرات که موفق به دریافت کارت ورود به آزمون شده اند، به صورت یکپارچه در روز جمعه ۱۷ شهریور ۹۱ در سراسر کشور آزمون خواهند داد.

بر اساس آیین نامه آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران ساعت شروع آزمون ۹ صبح روز ۱۷ شهریور ماه می باشد. درب های حوزه ها ۲۰ دقیقه قبل از شروع امتحان برای استقرار داوطلبان در محل تعیین شده باز و ۵ دقیقه قبل از شروع امتحان پاسخنامه ها تحویل داوطلبان می شود.

این روابط عمومی از تمامی شرکت کنندگان درخواست کرد ضمن مطابقت اطلاعات درج شده در پاسخنامه با اطلاعات فردی خود از صحت اطلاعات خود اطمینان حاصل کنند.

گفتنیست همراه داشتن ماشین حساب و تلفن همراه به داخل حوزه امتحانی ممنوع است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، آن دسته از افرادی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نشده اند، می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام به نشانی www.tci.ir ، تا مورخه ۱۲ شهریور ۹۲ نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند.

همچنین، ثبت نام کنندگانی که مدارک آن ها ناقص می باشد،( اعم از: عدم ارایه عکس پرسنلی , مخدوش بودن عکس پرسنلی ، ناقص بودن اطلاعات سجلی و مشخصات فردی و…) می توانند برای رفع اشکالات موجود، با همراه داشتن کارت ملی و یک قطعه عکس ۴*۳ و پرینت کارت دریافت شده ورود به آزمون, تا روز سه شنبه مورخه ۱۴ شهریور ۹۱ به ادارات کارگزینی شرکت مخابرات استان مربوطه مراجعه و نسبت به تکمیل پرونده ثبت نام خود اقدام کنند.

بر اساس همین گزارش، شرکت کنندگان در آزمون ، برای رفع مشکلات احتمالی صدور کارت ، می توانند از تاریخ ۱۱ شهریور ۹۱ الی ۱۶ شهریور ۹۱ با مراجعه به سامانه ثبت نام، اشکالات خود را برطرف نمایند.

این روابط عمومی به داوطلبان توصیه کرد یک روز قبل از برگزاری آزمون ، محل آزمون خود را بر اساس اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه آزمون خود شناسایی کنند.

خود را برای آزمون استخدامی مخابرات آماده کنید

مهمترین استخدام های امسال در یک نگاه

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

556 نظر برای «استخدام شرکت مخابرات»


 1. سميه سلمان زاده

  همه جا میگن باید سابقه کار داشته باشید دیگه به این فکر نمیکنند که بالاخره آدام باید از یه جا شروع کنه تا به سابقه کار برسه…

  پاسخ
 2. پیمان

  برای فرزندان همکار شرط معدل بالای 14 گذاشتن + گرفتن 80 میلیون از پاداش بازنشستگی ، من خودم فرزند کارمند بازنشسته هستم متاسفانه معدلم کم بود و شاملم نشد

  پاسخ
  • پشتیبان دو

   با سلام
   کاربر گرامی ما صرفا منتشر کننده اخبار و آگهی های استخدام می باشیم لطفا هر سوالی یا مشکل دارید سوال خود را با مسئولین مربوط مطرح نمایید تا پاسخ درست و صحیح دریافت نمایید
   با تشکر

   پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.