استخدام شرکت خدمات فنی برق و صنعت رایان (نتایج آزمون)

۹۱ روز قبل ۲ نظر

استخدام شرکت خدمات فنی برق و صنعت رایان

خبر ۱ بهمن ۹۷ - اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت خدمات فنی برق و صنعت رایان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده درآزمون استخدام شرکت خدمات فنی برق و صنعت رایان و شرکت های وابسته به اطلاع می رسانیم،لینک نتایج آزمون اعلام شد

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۹ دی ۹۷ - دریافت کارت آزمون استخدام شرکت خدمات فنی برق و صنعت رایان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده درآزمون استخدام شرکت خدمات فنی برق و صنعت رایان و شرکت های وابسته به اطلاع می رسانیم،لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.

برای دریافت کارت اینجا کلیک کنید

خبر ۲۶ آذر ۹۷ - تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت خدمات فنی برق و صنعت رایان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده درآزمون استخدام شرکت خدمات فنی برق و صنعت رایان و شرکت های وابسته به اطلاع می رسانیم،مهلت ثبت نام در این آزمون تا تاریخ ۱ دی ۹۷ تمدید گردید.

خبر ۱۸ آذر ۹۷ - استخدام شرکت خدمات فنی برق و صنعت رایان و شرکت های وابسته

شرکت خدمات فنی برق و صنعت رایان و شرکت های پیوست ضمیمه در راستای تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز، جهت قراردادهای بره برداری و قرائت کنتور تعداد ۱۹ نفر از آقایان واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و جگزینش بصورت قرارداد موقت کارگر جذب می نماید.


جهت ثبت نام در آزمون ابتدا از منوی “سامانه خرید کارت ثبت نام” اقدام به پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام نموده و شماره سریال ۱۴ رقمی ثبت نام را دریافت نمایید و سپس از منوی “سامانه ثبت نام در آزمون” اقدام به ثبت نام نمایید.

تذکر: دریافت شماره سریال ۱۴ رقمی ثبت نام به منزله ثبت نام در آزمون نیست و داوطلب باید از منوی “سامانه ثبت نام در آزمون” اقدام به ثبت نام نموده و شماره رهگیری دریافت نماید.
در صورت بروز مشکل با شماره ۳۲۲۱۳۱۱۰ – ۰۵۶ تماس حاصل نمایید.

 برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

 برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

 

۲ نظر برای استخدام شرکت خدمات فنی برق و صنعت رایان (نتایج آزمون)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید