استخدام سازمان هواشناسی (اطلاعیه جدید)

۴۷۷ روز قبل ۱۵۴۴ نظر

استخدام سازمان هواشناسی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر ۴ و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون سازمان هواشناسی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود دفترچه سوالات عمومی دومین آزمون فراگیر با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک نمایید
 • برای دانلود دفترچه سوالات عمومی اولین آزمون فراگیر با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک نمایید
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی سازمان هواشناسی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام سازمان هواشناسی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

 

خبر ۸ بهمن ۹۶ -اطلاعیه تکمیل مدارک پذیرفته شدگان استخدامی اداره کل هواشناسی البرز

پذیرفته شدگان نهایی چهارمین آزمون استخدامی متمرکز جهت تکمیل پرونده استخدامی خود به اداره کل ، اداره توسعه مدیریت و منابع مراجعه و مدارک ذیل را از تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ لغایت ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ از ساعت۸ الی ۱۲ ارائه نمائید :
- کپی تمام صفحات شناسنامه
- کپی کارت ملی ـ پشت و رو
- کپی کارت پایان خدمت ـ پشت و رو
- کپی مدرک تحصیلی مندرج در آزمون استخدامی
- ۴ قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده
- کلیه صفحات شناسنامه همسر و فرزندان ( متاهلین )
- کپی کارت ملی همسر پشت و رو ( متاهلین )
« اصل تمامی مدارک جهت مطابقت همراه باشد »

خبر ۴ بهمن ۹۶ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۶/۶/۳

باعنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۳، نتایج آزمون استخدامی مربوط به دستگاههای اجرایی شامل: سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان ملی بهره وری ایران، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مرکز پزشکی قانونی استان البرز، اداره کل هواشناسی استان البرز، سازمان بهزیستی استان البرز، اداره کل دامپزشکی استان البرز، اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز، سازمان سنجش آموزش کشور و بانک صنعت و معدن، که نتایج آنها نهایی شده است اعلام می گردد. لذا داوطلبان لازم است جهت اطلاع از سیر سایر مراحل استخدامی از روز یکشنبه ۹۶/۱۱/۸ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

بدیهی است سایر دستگاههای اجرایی باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 

خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

شرکت کنندگان در شغل محلهای اداره کل هواشناسی استان البرز:

به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون دستگاههای اجرایی در سال (۱۳۹۶ویژه شهرستانهای تابعه
اداره کل هواشناسی استان البرز) میرساند با همراه داشتن مدارک ذیل :
۱-مدرک تحصیلی ( رشته تحصیلی،گرایش تحصیلی و مقطع تحصیلی فرد باید با عنوان رشته تحصیلی گرایش و مقطع مندرج
در آگهی یکی باشد وبا شرایط احراز شغل انتخابی منطبق باشد همچنین عنوان رشته تحصیلی باید در متن گواهینامه موقت
یا دانشنامه درج شده باشد)
۲-گواهی ایثارگری ( ویژه مشمولین ۵درصد سهمیه ایثارگری )
۳-گواهی معلولیت برای افراد معلول
۴-اصل وکپی شناسنامه و کارت ملی عکسدار
۵-اصل وکپی کارت پایان خدمت
۶-سایر مدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی ( مدارک بومی بودن ، مدارک مربوط به سنوات خدمتی نیروی قراردادی برای احتساب سن ، حافظان قرآن مطابق با شرایط مندرج ) در بازه زمانی ۹۶/۷/۱۰لغایت ۹۶/۷/۱۷از ساعت ۸صبح الی ۱۲ظهر و الزاماً طبق جدول حروف الفبا به شرح ذیل به واحد امور اداری اداره کل هواشناسی استان البرز و به آدرس : کرج، کیلومتر ۴جاده محمد شهر، جنب معاونت آب و خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی، نبش ۴۵متری چمن مراجعه نماید

حروف الفباء ابتدای نام خانوادگی تاریخ مراجعه
از حرف "الف" تا حرف "ش" ۹۶/۷/۱۰ تا ۹۶/۷/۱۲
از حرف "ل" تا حرف "ی" ۹۶/۷/۱۳ تا ۹۶/۷/۱۷

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

 

 

برای مشاهده آرشیو استخدامهای سازمان هواشناسی اینجا کلیک کنید.

۱٬۵۴۴ نظر برای استخدام سازمان هواشناسی (اطلاعیه جدید)

 • سارا
  ?اطلاعیه کارنامه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور
  ?بدین ‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج در کارنامه آنها جهت بررسی مدارک به ‌دستگاه مربوطه ‌معرفی گردیده و مدارک واطلاعات خود اظهاری آنها توسط دستگاه استخدام ‌کننده بررسی و تأیید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های ‌اجرایی استان‌البرز، سازمان ‌پزشکی ‌قانونی ‌کشور، سازمان ‌دامپزشکی کشور، وزارت ‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال ‌خون ایران، سازمان‌ حسابرسی و موسسه ‌آموزش عالی ‌علمی- کاربردی ‌صنعت آب ‌و برق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت سنجش قرار گرفته است.
  ?لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ارائه شده در اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند.
  ?همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق ‌الاشاره‌از ابتدای هفته ‌آینده شروع ‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع ‌رسانی دستگاه استخدام ‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.
  ⬅️متقاضیان محترم برای مشاهده کارنامه به لینک زیر مراجعه نمایند.
  ? کتاب از آگهی های استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش
  ? سوالات مصاحبه آزمون های استخدامی،سازمانها و بانکها (رایگان)
  ?دوستان خود را از این خبر مطلع کنید
  پاسخ
    • محتوا گذار سیزده
     با سلام
     کاربر عزیز برای اطلاع از آخرین آگهی های مربوط به رشته، تخصص و موقعیت شغلی در شهر و استان خود در سایت ثبت نام کنید.
     با تشکر
     پاسخ
     • جایگزین
      سلام
      از دوستانی که قبول شدند کسی به اینجا سر میزنه؟
      من به عنوان جایگزین دعوت به مصاحبه گزینش شدم. میخواستم بدونم مشغول به کار شدید؟ از شرایط کار راضی هستید؟
      پاسخ
     • مدیر
      کاربران عزیز اصل دفترچه سوالات تخصصی آزمونهای فراگیر 2 و 3 و آموزش و پرورش 94 و 95 برخی از خوشه های شغلی مانند خوشه شغلی برق،مکانیک،کامپیوتر،امور اداری و امور مالی، آموزگار ابتدایی و یکسری خوشه های دیگر به صورت رایگان در سایت تعبیه شد.
      - برای دانلود سوالات تخصصی بر روی لینک زیر کلیک کنید
      توجه : کاربران گرامی به منظور آمادگی برای آزمونهای فراگیر ۴ و آموزش و پرورش لطفا صفحه زیر را به دقت مطالعه نمایید.
      پاسخ
      • یوسف
       سلام من لیسانس فیزیک اتمی دارم،امسال ارشد هواشناسی امتحان دادم وقطعن رتبم زیر پنجاه میشه،وضعیت مالیم اصلن خوب نیست،خاهشن راهنمایی کنین امیدی برای کار هست یانه،ساکن ایلام هستم،خیلی ممنون
       پاسخ
       • M
        تهران به صورت قراردادی شاید بشه البته خارج تهران هم نیرو کمه. طرف مثلا تجهیزاته ولی کار تاسیسات یا IT هم مجبوره انجام بده. تلاشتون رو بکنید ولی خارج تهران فکر نکنم بشه. دانشگاه رو بذارید کنار کلا بهتره
        پاسخ
        • هواشناسی
         سلام
         پس دیگه چرا کسی به این صفحه سر نمیزنه؟!
         بچه هایی که مشغول کار شدین لطفا بیاین در مورد شرایط کاریتون و میزان حقوق صحبت کنید.
         راسته میگن هواشناسی کمترین حقوق رو میده؟
         پاسخ
         • M
          سلام فعلا که کاری نیست تا بعد 13 آموزش شروع بشه. فیش حقوقی 1.43 میلیونه که برای متاهلا 1.56 میلیون میشه که کمه. البته میگن دریافتی بیشتره هر وقت ریختن میام مینویسم. فعلا تازه بعد 10 سال استخدام کرده تا چند سال دیگه نمیگیره. سازمان هایی که خودشون درآمد ندارن نرین مگر چاره دیگه ای نباشه.
          پاسخ
          • هواشناسی
           مگه قرار نبود از 5 ام برید سرکار؟!
           تاریخ شروع آموزش رو نگفتن؟ دوره آموزش کجا برگزار میشه چند روزه؟ اسکان بچه ها تو دوره آموزش با خود سازمانه یا نه؟
           در مورد خونه چیکار کردین؟
           از بچه های دیگه هم اطلاع دارین؟ ممکنه کسی باشه گزینش رو رفته باشه اما باقی مراحل رو انجام نداده باشه یا هنوز دعوت به کار نشده باشه؟
           پاسخ
           • M
            تاریخ شروع آموزش هنوز معلوم نیست احتمالا اول اردیبهشت محلش آموزشکده هواشناسی کیلومتر 15 جاده کرج آدرس دقیق نمیدونم. سازمان هیچ تعهدی برای اسکان نداره خونه های سازمانی همه ساکن دارن. رفتیم سرکار میز داریم کامپیوتر هم دادن (تبدیل نداره هنوز قابل استفاده نیست :) ) اما کاری نیست میشینیم نگاه میکینم. من خودم ساکن تهرانم اونایم که خونه ندارن خیلییاشون نیومدن این چند روز رو مرخصی گرفتن. انصرافی هم داشتیم طبق گفته آقای شیرزاد تو روز معارفه چند نفر نمیدونم. بقیه موارد رو اطلاع ندارم اگه کسی دعوت نشده باید پیگیری کنه.
            پاسخ
             • جایگزین
              سلام
              از من به عنوان جایگزین برای گزینش هواشناسی دعوت کردن.
              میخواستم بدونم الان شرایط شما چطوره؟ کار شروع شده یا هنوز دوره آموزشی هستید؟
              پاسخ
             • M
              امروز یکی میگفت دریافتی اونایی که چند ماه زودتر از ما شروع کردن بین 1.7 میلیون تومنه تا 2.7 میلیون. بسته به امتیاز یا اون ضریبایی که تو جلسه گفتن. یعنی یک میلیون اختلاف مال ما هم همین باید باشه.
              پاسخ
             • احمد
              سلام دوستان فردا یه پرس وجویی بکنیم ببینیم ازمبلغ حقوق ومزایاچیزی دستگیرمون میشه هرکسی اطلاعاتی به دست اوردحتما رو صفحه بزاره.یه چیزی که مطلع شدم استخدام ماپیمانی هست وهرسال تمدیدمیشه
              پاسخ

             لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید