استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی

۱۶۲ روز قبل ۱۱۹ نظر

استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۷ آبان ۹۶ – استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی خراسان شمالی

سازمان نظام مهندسی کشاورزی خراسان شمالی در نظر دارد با همکاری مدیریت حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی (براساس نامه شماره ۱۰۶/۰۳۰۸۲۸ مورخه ۹۶/۸/۱۱ مدیر یت حفظ نباتات ) از بین اعضای واجد شرایط ، تعدادی کارشناس را پس از قبولی در آزمون کتبی و ارزیابی ها حسب نیاز به منظور ارائه خدمات گیاهپزشکی در سال زراعی ۹۶-۹۷ انتخاب نماید

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ مهر ۹۶ – اطلاعیه سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی در خصوص تکمیل ظرفیت واگذاری تصدی گری امور اراضی در تعدادی از شهرستانها

پیرو اطلاعیه قبلی و با توجه به عدم تکمیل ظرفیت مربوط به تعدادی از شهرستانها، سازمان نظام مهندسی استان در نظر دارد پس از شرکت در دوره آموزشی و قبولی در آزمون پایان دوره تعدادی کارشناس را تحت عنوان کارشناس واگذاری امور تصدی گری امور اراضی گزینش نماید.

شرایط عمومی واختصاصی:

الف- عضویت در سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی(دارابودن عضویت معتبر تا پایان سال ۹۶)

ب) بومی شهرستان موردتقاضا

ج) دارابودن دانشنامه کارشناسی وبالاتر در رشته زراعت و اصلاح نباتات، باغبانی، تولیدات گیاهی، علوم دامی، گیاهپزشکی، منابع طبیعی، محیط زیست، خاکشناسی، آبیاری و اقتصاد کشاورزی

د) در مورد آقایان اولویت با افرادی است که دارای کارت پایان خدمت یا معافیت از سربازی می باشند.

هـ )عدم اشتغال تمام وقت یا نیمه وقت در بخش دولتی (پس از قبولی دادن تعهد در این خصوص الزامی است)

مراحل انتخاب :

۱)دوره آموزشی: فقط افرادیکه واجد شرایط عمومی و اختصاصی فوق می باشند می توانند در دوره آموزشی ثبت نام نمایند.
بدون شرکت در دوره آموزشی مذکور و قبولی در آزمون پایان دوره امکان پذیرش وجود نخواهد داشت.
عناوین دوره های آموزشی مربوط به کارشناسان امور اراضی مورد نیاز:

۱- واگذاری و توسعه اراضی شامل نحوه تشکیل پرونده های طرحهای کشاورزی، نقشه برداری اراضی ۲ ساعت
۲- واگذاری و توسعه اراضی شامل نحوه تشکیل پرونده های طرحهای غیر کشاورزی و نظارت بر طرحها ۲ ساعت
۳- حفظ کاربری و یکپارچگی اراضی:تشکیل پرونده ها، نظارت بر مجوزهای تغییر کاربری اراضی زراعی و باغها، نحوه بازدید کارشناسی برای جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی ۲ ساعت
۴- اصلاحات اراضی شامل نقشه برداری اراضی بایر مازاد بر نسق متصرفی، نحوه تشکیل پرونده متصرفین، بازدید برای پاسخگویی امور اراضی به استعلامهای ثبتی ۲ساعت

هزینه شرکت در دوره آموزشی مذکور مبلغ ۴۰۰۰۰۰ ریال می باشد.

۲)اعلام نتایج:پس از برگزاری دوره آموزشی و همچنین آزمون پایان دوره ، اسامی افراد افراد قبول شده در آزمون بر اساس بالاترین امتیاز و همچنین شرط بومی بودن اعلام می گردد.
۳) در اعلام نتایج و به منظور بررسی وضعیت اشتغال(نظارصدور پروانه ، مشاوره و مسئول فنی ) ۲۰ امتیاز در نظر گرفته می شود که امتیازات منفی ذیل در جمع بندی امتیازات منظور خواهد شد.(ناظر گلخانه و قارچ ۶ امتیاز، طرح نویس گلخانه و قارچ ۶ امتیاز، مسئول فنی گلخانه و قارچ ۶ امتیاز، ناظر دام و طیور ۶امتیاز، طرح نویس دام و طیور ۶امتیاز و مسئول فنی دام و طیور ۸ امتیاز، ناظر محیط زیست ۶ امتیاز)

۳)پذیرفته شدگان نهایی، لازم است نسبت به تکمیل پرونده رتبه بندی تعیین صلاحیت و اخذ پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی اقدام نمایند.

نکات مهم:

۱) پذیرش با متقاضیانی خواهد بود که بومی شهرستان مورد درخواست باشند.

۲)تعداد کارشناسان مورد نیاز تکمیل ظرفیت در شهرستانهای استان خراسان رضوی به شرح ذیل خواهد بود:

برای مشاهده لیست نیروهای مورد نیاز کارشناس در واگذاری امور تصدی گری امور اراضی اینحجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ آذر ۹۵ –  نتایج آزمون استخدامی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی اعلام شد

کاربران گرامی نتایج آزمون کتبی استخدامی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی بشرح ذیل اعلام و از پذیرفته شدگان دعوت می شود راس ساعت ۹ صبح مورخه ۹۵/۹/۲۰ در محل سازمان نظام مهندسی حضور بهم رسانند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ آبان ۹۵ – استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان خراسان شمالی

گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های استخدام مراکز مختلف در سراسر کشور را در قالب بسته‌های استخدامی به صورت روزانه منتشر می‌کند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ بهمن ۹۴ – اصلاح قانون سازمان نظام مهندسی در دستور کار مجلس

خبرگزاری مهر : طرح اصلاح قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار مهر، جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی و با حضور ۱۹۴ نماینده آغاز شد.
اولین دستور کار جلسه علنی امروز ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد طرح اصلاح قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور است.
وکلای ملت امروز همچنین گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد رفع ایراد شورای نگهبان به طرح دو فوریتی ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان را نیز بررسی خواهند کرد.
بررسی گزارش کمیسیون برنامه و بودجه در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح یک فوریتی استفساریه ماده ۵۹ قانون برنامه پنج ساله پنجم نیز در دستور کار مجلس قرار دارد.
علاوه بر این نمایندگان امروز در صحن علنی مجلس گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه موافقتنامه انتقال محکومان بین ایران و پاکستان، ایران و ترکمنستان، ایران و قبرس و ایران و چین را نیز بررسی خواهند کرد.
رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده پنج قانون گزینش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش نیز در دستور کار جلسه علنی امروز قرار دارد.


خبر ۲۹ دی ۹۴ – اشتغال بیش از ۲۰۰۰ فارغ التحصیل در بخش کشاورزی استان کرمان

خبرگزاری ایسنا : رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان گفت: در حال حاضر ۲ هزار نفر از فارغ التحصیلان بخش کشاورزی به عنوان مدیران فنی، مسئولین فنی، کارشناسان تهیه نقشه و کارشناسان آبیاری در بخش کشاورزی استان مشغول به کار هستند.
“محسن کمال الدینی” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، با اعلام این خبر اظهار کرد: در حال حاضر سازمان نظام مهندسی استان کرمان ۱۱ هزار نفر عضو فارغ التحصیل از مقطع لیسانس تا دکترا دارد.
وی افزود: ما توانسته ایم با استفاده از قوانینی که در سازمان نظام مهندسی به ما واگذار شده از جمله قانون تاسیس، افزایش بهره وری بخش کشاورزی، قانون نظام جامع دامپروری، نظام جامع گلخانه ای و نظام واحدهای گیاهپزشکی ۲ هزار نفر از آنها را به صورت پاره وقت به عنوان مدیران فنی، مسئولین فنی، کارشناسان تهیه نقشه و کارشناسان آبیاری مشغول به کار کنیم.
کمال الدینی بیان داشت: با حمایتی که ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیران کل دستگاههای وابسته به سازمان در واسپاری امور بر اساس سیاستهای اصل ۴۴ قانون اساسی انجام می دهند، تا سال آینده این میزان به ۲ برابر کنونی افزایش می یابد.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان در ادامه با بیان اینکه در استان کرمان دو شعبه در رفسنجان و سیرجان داریم، یادآور شد: در رفسنجان حدود ۱۰۰۰ نفر عضو فارغ التحصیل داریم که این شهرستان جزو شهرستانهای موفق استان در این زمینه است.
کمال الدینی تصریح کرد: حدود ۳۰۰ نفر مهندس کشاورزی در رفسنجان مشغول به کار هستند.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان با اشاره به پیگیری چند تفاهمنامه در استان، ابراز داشت: یکی از این تفاهمنامه ها با سازمان امور اراضی کشور در مورد طرح کاداستر و ثبت اراضی و تهیه نقشه ها و یکی ورود به بحث های محیط زیست و منابع طبیعی است که کارهای مقدماتی آن انجام شده و بزودی اعلام می شود.
کمال الدینی با بیان این مطلب که ۹۰ درصد از اراضی فاقد سند و نقشه و مشخصات هستند، تصریح کرد: همه اراضی کشاورزی باید دارای نقشه و مشخصات باشند و کارهای ثبت شان انجام شود.
وی اضافه کرد: تمام اراضی باید نقاط جی پی اس آنها زده و نقشه های آنها تهیه شود که این کار از طریق کارشناسان عضو سازمان نظام مهندسی در حال پیگیری است.


خبر ۲۷ دی ۹۴ – زمینه اشتغال ۲۰۰۰ مهندس کشاورزی فراهم شد 

خبرگزاری تسنیم : مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: با توجه به برنامه‌های این شرکت در بهبود مدیریت زنجیره عرضه نهاده‌های کشاورزی زمینه حضور ۲۰۰۰ مهندس کشاورزی عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی وجود دارد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی ایران، یزدان سیف، مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در دیدار با احمد کبیری، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور خواستار استفاده از توان کارشناسان و شرکتهای خدمات فنی مهندسی عضو سازمان شد.
بنا بر این گزارش مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با بیان این مطلب گفت: با توجه به برنامه های شرکت در بهبود مدیریت زنجیره عرضه نهاده‌های کشاورزی زمینه حضور ۲۰۰۰ مهندس کشاورزی عضو سازمان وجود دارد.
سیف، با اشاره به ظرفیت بالای کارشناسی در سازمان نظام مهندسی کشاورزی برای ارائه خدمات مشاوره ای اظهار داشت: پاسخگویی به نیاز کشاورزان به عنوان ذی نفعان اصلی از مهمترین اهداف زنجیره نهاده کشاورزی است که با انتقال علوم و دانش روز به کشاورزان این امر محقق می شود.
به گفته وی در راستای بهبود کارکرد زنجیره نهاده کشاورزی باید بخش خصوصی و تشکلهای حرفه ای وارد عرصه شوند و در این میان ارتباط مستمر کارشناسان سازمان با کشاورزان می تواند ما را به اهدافمان نزدیک کند.
سیف به راه اندازی باشگاه مشتریان اشاره کرد و گفت: در این باشگاه خدمات مختلفی از جمله فنی، مالی، مشاوره‌ای، بازرگانی و اطلاع‌رسانی به کشاورزان ارائه می‌شود تا بتوان به اهداف بهره‌گیری مطلوب‌تر از نهاده‌ها دست یافت.
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی سه عامل را در موفقیت زنجیره تامین نهاده مهم دانست و افزود: ارتباط مستمر با کشاورز، استمرار در نوآوری و خلق ارزش افزوده برای کشاورز عوامل کلیدی دستیابی به این موفقیت هستند.
احمد کبیری سازمان نظام مهندسی کشاورزی را بهترین گزینه برای انتقال دانش به بخش کشاورزی عنوان کرد و گفت: هم اکنون سازمان حدود ۲۰۰۰ شرکت خدمات فنی مهندسی فعال در سراسر کشور دارد که ۱۴۵۰۰ نفر کارشناس عضو سازمان در آنها مشغول ارائه خدمت به بخش کشاورزی هستند.
کبیری، بر تخصص، تجربه و آشنایی کارشناسان و شرکتهای خدمات فنی مهندسی با بخش کشاورزی تاکید کرد و افزود: ما در سازمان آمادگی داریم تا هرگونه همکاری لازم را با شرکت خدمات حمایتی کشاورزی داشته باشیم تا بتوانیم ضریب نفوذ دانش در بخش کشاورزی را افزایش دهیم.


استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی سال ۹۱

در راستای سیاست های کلی و وظائف این سازمان در استفاده از ظرفیت و دانش مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی در ساماندهی و مهندسی سازی فرایند ها در بخش کشاورزی و به طبع آن ایجاد فرصت های شغلی جدید برای اعضای این سازمان ، به اطلاع می رساند.

طبق توافقات به عمل آمده بین این سازمان و سازمان میادین میوه ، تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری تهران مقرر گردیده است تا تعدادی از اعضای این سازمان با عنوان کارشناس مسئول عرضه محصولات و فرآورده های کشاورزی در غرف سازمان میادین میوه، تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری تهران مستقر گردند.

عنوان محصولات و رشته های مرتبط با هر محصول

عنوان محصول

محصولات دامی

باغی و زراعی

گیاهان دارویی

محصولات لبنی

رشته مسئول فنی

دامپروری

زراعت

تولیدات گیاهان دارویی

صنایع غذایی

شیلات

باغبانی

متقاضیان ، می توانند تقاضای خود را با ذکر سوابق علمی، آموزشی و تجربیات مرتبط کاری (رزومه) به نشانی پست الکترونیک eshtghal@anreo.ir ارسال، تا پس از انجام بررسی های لازم نسبت به دعوت برای معرفی به سازمان میادین میوه ، تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری استان تهران اقدام گردد.

متقاضیان می بایست دارای حداقل شرائط ذیل برای بهره مندی از این فرصت شغلی می باشند:

کارت عضویت (دارای اعتبار) در سازمان

پروانه اشتغال (دارای اعتبار) از سازمان

تذکر: بدیهی است افراد دارای حسن سابقه و تجربه در اولویت قراردارند.

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

119 نظر برای «استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی»


  1. شاهین واحدی

    باسلام بنده مدرک لیسانس منابع طبیعی محیط زیست در اذربایجان شرقی شهرستان تبریز بیکارم ونیاز به کار مربوط به رشته خودم هستم لطفا اگر هرگونه استخدامی یا همکاری در یکی از ادارات جهاد منابع طبیعی حفاظت محیط زیست یا هرگونه کار دیگر نیاز شد اطلاع دهید با تشکر فراوان

    پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.