استخدام سازمان دامپزشکی (اعلام نتایج نهایی)

۱۹۱ روز قبل ۹۰۶۹ نظر

استخدام سازمان دامپزشکی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و فراگیر پنجم)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۶)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی)

لینکهای مفید

 • برای دانلود کتاب جامع درس نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون سازمان دامپزشکی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی سازمان دامپزشکی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام سازمان دامپزشکی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

 

سوالات ارسالی کاربران

کاربران عزیز سوالات و دفترچه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ و فراگیر ۵ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.

همچنین به منظور سهولت در تبادل اطلاعات در مورد سوالات تخصصی صفحاتی برای این سوالات طراحی گردید لطفا از صفحات مربوطه برای تبادل اطلاعات استفاده نمایید.

برای دانلود دفترچه های عمومی و تخصصی اینجا کلیک کنید

 

خبر ۱۹ آذر ۹۷ - اعلام نتیجه نهایی پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال۹۷

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکزدستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ به اطلاع میرسانیم،نتایج نهایی اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج نهایی انیجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ شهریور ۹۷ - تبیین جزییات برنامه زمان بندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور و مدارک لازم

جزییات برنامه زمان بندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی تیرماه ۹۷ و مدارکی که داوطلبان حائز شرایط باید در روز آزمون ( چهارم و پنجم مهرماه سال جاری) به همراه داشته باشند، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی این سازمان با حضور داوطلبان ۱۶ استان کشور در مورخ ۴ و ۵ مهرماه ۹۷ در محل ساختمان شماره دو سازمان دامپزشکی کشور، بر اساس تفکیک ساعت های مشخص شده در دو مقطع زمانی ساعات ۸ صبح و ۱۴ ،انجام خواهد شد که شرح جزییات دقیق آن در قالب جدول پیوست این خبر اعلام گردیده است؛

بنابراین گزارش، بر اساس اطلاعیه امور اداری سازمان دامپزشکی کشور، داوطلبان حائز شرایط مصاحبه تخصصی استخدامی باید همزمان در روز مصاحبه، مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:

*اصل کارت ملی جهت احرازهویت ( الزامی)

*اصل و کپی مدرک تحصیلی (درمدرک تحصیلی حتما معدل کل ذکر شده باشد).( الزامی)

* اصل و کپی گواهی دوره زبان خارجی صرفا TOFEL (IBT،CBT، TOLIMO، Paper Based ) و IELTS و MSRT

*مقالات ISI،ISC ،SCOPUS و علمی و پژوهشی در مجلات معتبر داخلی که ویژگی های زیر را برخوردار باشند:

- مقالاتی که سال چاپ آن از سال ۱۳۸۶ به بعد باشد، قابل قبول است.

- مقالات می بایست درحوزه علوم کاربردی شغل مورد تقاضا باشد.

- نام فرد در بین سه نفر اول ذکر شده باشد.

* اصل و کپی روی جلد و صفحه نخست کتاب تالیفی و ترجمه ای( سال چاپ کتاب از سال ۱۳۸۵ به بعد و در حوزه علوم کاربردی شغل مورد تقاضا باشد)

* طرح پژوهشی در حوزه علوم کاربردی شغل مورد تقاضا: گواهی صادره از سوی دانشگاه یا محل اجرای طرح پژوهشی

* گواهی صادره ازسوی بنیاد ملی نخبگان و جشنواره های علمی معتبر و گواهی ثبت اختراعات

برپایه این گزارش، مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی داوطلبان حائز شرایط از استان های یزد، خراسان رضوی، خراسان شمالی، کرمان، کرمان جنوب در ساعت ۸ صبح مورخ چهارشنبه، چهارم مهرماه ۹۷ و داوطلبان استان های آذربایجان غربی، ایلام، بوشهر و هرمزگان در ساعت ۱۴ همان روز برگزار می شود.

آزمون مصاحبه استخدامی داوطلبان استان های سمنان، قزوین، مازندران و مرکزی نیز در ساعت ۸ صبح مورخ پنج شنبه، پنجم مهرماه ۹۷ و داوطلبان استان های فارس، کرمانشاه و اردبیل نیز در ساعت ۱۴ روز یادشده برگزار خواهد شد.

ساختمان شماره دو سازمان دامپزشکی کشور در آدرس تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به خیابان شهید مطهری، کوچه حسینی راد ( افتخار) پلاک ۳۳ واقع است.

 برای مشاهده من کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 

 

خبر ۲۴ شهریور۹۷ - اعلام نتایج پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷۹۷

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در پنجمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور تیرماه ۱۳۹۷، به اطلاع می رسانیم، نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
 جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
 صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۲۱ شهریور ۹۷ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۷/۵/۱۳۹۷ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج در سایت سازمان سنجش جهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه ‌معرفی گردیده ‌و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده، می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی سازمان دامپزشکی کشور،سازمان شیلات کشور، وزارت راه وشهرسازی،سازمان حفاظت محیطزیست،وزارت اموراقتصادی ودارایی،سازمان بیمه سلامت،سازمان ملی زمین ومسکن و سازمان اوقاف وامورخیریه) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه از ساعت ۱۸ (۶ بعدازظهر) روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست باتوجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه، اقدام لازم معمول دارند و همچنین داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند، از روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۲ لغایت روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط به شرح جدول ذیل، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

 ردیف  نام دستگاه تاریخ مراجعه به سایت دستگاه  آدرس دستگاه
۱

وزارت اموراقتصادی ودارایی

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.MEFA.GOV.IR
۲

وزارت راه وشهرسازی

۹۷/۰۶/۲۲

WWW.MRUD.IR
۳

سازمان حفاظت محیط زیست

۹۷/۰۶/۲۲

WWW.DOE.IR
۴

سازمان دامپزشکی کشور

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.IVO.IR
۵

سازمان شیلات کشور

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.SHILAT.COM
۶

سازمان بیمه سلامت

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.IHIO.GOV.IR
۷

سازمان ملی زمین ومسکن

۹۷/۰۶/۲۲ WWW.NLHO.IR
۸

سازمان اوقاف وامورخیریه

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.OGHAF.IR

 توجه:

· عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.

· بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی درصورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی ‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران ‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً درصورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابر ظرفیت موردنیاز اعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان درصورت نیاز می توانند سوالات خود را درخصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۷/۸ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۱۳۹۷/۷/۸ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

خبر ۱۰ مرداد ۹۷ - دریافت مدارک داوطلبان پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور

سازمان دامپزشکی کشور به اطلاع کلیه داوطبان معرفی شده در پنجمین دوره آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور(۹۷/۰۴/۱۵) می رساند کلیه مدارک لازم را از تاریخ سیزدهم ماه جاری لغایت شانزدهم همین ماه به کارگزینی اداره کل دامپزشکی استان شغل مورد تقاضا تحویل دهند .

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، معرفی شدگان می بایست اصل و کپی مدارک به شرح ذیل را تحویل دهند.

کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور که براساس خود اظهاری داوطلب صادر شده ،شناسنامه داوطلب ( کلیه صفحات )،کارت ملی ،کارت پایان خدمت و مدرک تحصیلی ،مدارک مرتبط با بومی بودن ( شهرستان ؛ استان ) طبق موارد مندرج در دفترچه آزمون استخدام ،مدارک مربوط به سهمیه استخدامی ۵ درصد ایثارگری و مدارک مربوط به سهمیه ۳ درصد معلولیت ( از سازمان بهزیستی )

شایان ذکر است که تاریخ ملاک عمل برای گواهی فراغت از تحصیل و معافیت دائم ؛ یا پایان خدمت نظام وظیفه، قبل از زمان برگزاری آزمون و محاسبه سن تا تاریخ اولین روز ثبت نام یعنی ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری لحاظ می شود.

همچنین نمره کل افراد در کارنامه اولیه صادره شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، صرفاً براساس خود اظهاری داوطلب بوده و نتیجه نهایی نمرات آنها ، پس از بررسی ، انطباق و اعمال مستندات مربوط به امتیازات و سهمیه های قانونی و تایید آن ، اعلام خواهد شد .

خواهشمند است کلیه توضیحات عمومی مندرج در دفترچه راهنمای پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تیر ماه سال ۱۳۹۷ را مطالعه و سپس جهت تحویل مدارک فوق اقدام نمایید. .                                                

خبر ۸ مرداد ۹۷ -اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشوردر تاریخ ۹۷/۰۴/۱۵ شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی اجرایی (شامل: وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه) می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان مقتضی است براساس موارد ذیل عمل نمایند:

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده فایل اطلاعیه اسامی چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک نمایید

 خبر ۳۱ تیر ۹۷ – خبر تغییر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و زمان اعلام نتایج

مشاور عالی سازمان سنجش از تغییر ظرفیت استخدام دستگاه ها در پنجمین دوره آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور جمعه ۱۵ تیر برای ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب در ۱۳۹ شهرستان و ۲۳۴ حوزه امتحانی در نظام و امنیت کامل برگزار شد.

وی افزود: برای این دوره از آزمون استخدامی ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۲۶۸ هزار و ۳۲۶ نفر معادل ۶۲.۷۴ درصد زن و ۱۵۹ هزار و ۳۷۵ نفر معادل ۳۷.۲۷ درصد مرد بودند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: از تعداد ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب این دوره از آزمون، تعداد ۳۶۶ هزار و ۱۷۰ نفر حاضر و ۶۱ هزار و ۵۳۱ غایب بودند. به عبارت دیگر ۸۵.۶۱ درصد حاضر و ۱۴.۳۹ درصد غایب بودند.

وی افزود: از تعداد حاضرین در جلسه آزمون تعداد ۲۳۲ هزار و ۶۶۱ نفر معادل ۶۳.۵۴ درصد زن و تعداد ۱۳۳ هزار و ۵۰۹ نفر معادل ۳۶.۴۶ درصد مرد هستند.

توکلی خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ با تغییراتی که اعلام شده است تعداد ۱۸ هزار و ۱۹۸ نفر برای ۹ دستگاه اجرایی کشور است.

وی اظهار داشت: ظرفیت استخدامی وزارت آموزش و پرورش در این دوره از آزمون استخدامی ۱۷ هزار و ۳۴۷ نفر، سازمان دامپزشکی ۷۲ نفر، سازمان شیلات ۱۳۸ نفر، وزارت راه و شهرسازی ۲۷۰ نفر، سازمان حفاظت محیط زیست ۲۰۰ نفر، وزارت امور اقتصادی و دارایی ۴۵ نفر، سازمان بیمه سلامت ۱۵ نفر، سازمان ملی زمین و مسکن ۲ نفر و سازمان اوقاف و امور خیریه ۱۰۰ نفر است.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: نتایج این آزمون پس از هماهنگی با سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام می شود و تاریخ انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان به زودی اعلام خواهد شد.

 منبع : خبرگزاری مهر

در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام نتایج خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید.
۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۲۱ تیر ۹۷ – اعلام زمان نتایج آزمون استخدامی در انتظار بخشنامه سازمان امور استخدامی

مشاور سازمان سنجش گفت: زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی براساس بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی مشخص می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اعلام زمان نتایج پنجمین آزمون استخدامی اظهار کرد: در فرآیند آزمون استخدامی سازمان سنجش صرفا برگزاری کننده است و اعلام زمان نتایج براساس نظر سازمان اداری و استخدامی خواهد بود که هنوز این موعد مشخص نشده است و در حال بررسی هستند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ تیر ۹۷ - خبر زمان اعلام نتایج پنجمین آزمون فراگیر و آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، سهمیه این استان از پنجمین استخدامی فراگیر را ۳۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: نتایج آزمون کتبی استخدام، اواخر تیر یا اوایل مرداد اعلام می شود.

مجید یزدان پناه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از معرفی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان در مرحله آزمون کتبی، مصاحبه آنها توسط آموزش و پرورش استان برگزار می شود.
وی گفت: بعد از انجام مصاحبه، گزینش نهایی صورت می‌گیرد سپس پذیرفته شدگان در دوره آموزش بدو خدمت شرکت می کنند تا برای آغاز سال تحصیلی مدارس در مهرماه آماده شوند.
یزدان پناه اظهار داشت: به دلیل تعداد کمتر معلمان ابتدایی، تغییر مقطع تعدادی زیادی از معلمان ابتدایی به سایر مقاطع و اضافه شدن کلاش ششم به مقطع ابتدایی، بیشترین نیروهای جذب شده برای خدمت در مقطع ابتدایی خواهند بود.
پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی روز جمعه ۱۵ تیر برگزار شد که در آن ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر در کشور استخدام خواهند شد.
این آزمون برای جذب افراد واجد شرایط در ۹ دستگاه اجرایی شامل، وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
تاکنون سهم استخدامی استان کرمانشاه در سایر دستگاه های دولتی غیر از آموزش و پرورش اعلام نشده است.
استان کرمانشاه با جمعیت ۲ میلیون نفری، ۳۲۵ هزار دانش آموز، ۲۸ هزار فرهنگی و چهار هزار و ۶۰۰ مدرسه دارد.

 منبع : خبرگزاری ایرنا

 

نظر سنجی از داوطلبان معلول شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور تیر ماه سال ۱۳۹۷ نظر سنجی از داوطلبان شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور تیر ماه سال ۱۳۹۷ برای مشاهده متن آگهی پنجمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنیدبرای دانلود دفترچه آزمون پنجمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

صفحات سازمانهای مورد تقاضا پنجمین آزمون استخدامی فراگیر

لینک صفحات سازمان های مورد تقاضای پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (جهت تبادل اطلاعات و مشاهده اطلاعیه ها)

وزارت آموزش و پرورشسازمان دامپزشکی کشورسازمان شیلات کشورسازمان حفاظت محیط زیستوزارت امور اقتصادی و داراییسازمان بیمه سلامتسازمان ملی زمین ومسکنسازمان اوقاف و امور خیریهوزارت راه و شهرسازی

 

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و فراگیر پنجم)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۶)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی)

 

برای مشاهده آرشیو استخدام سازمان دامپزشکی اینجا کلیک نمایید

۹٬۰۶۹ نظر برای استخدام سازمان دامپزشکی (اعلام نتایج نهایی)

 • یاس
  سلام
  من از قبول شده های جدید هستم عدم سو پیشینه و ازمایشات پزشکی رو تحویل دادم و برای گزینش هم نامه بردم ولی هیچ خبری ازشون نیست و تا الان برای مصاحبه عقیدتی با من تماس گرفته نشده.. کسی میدونه روال چه طوره؟
  پاسخ
  • kardan
   استان ما هفته پیش مصاحبه عقیدتی رو انجام داد بچه های قبول شده ما مدارک دیگه (سوء پیشینه . آزمایشات . تعهدنامه‏)‏ طی هفته گذشته و این هفته تکمیل کردن و تحویل اداره دادند فقط مونده کارگزینی استانمون که انشاالله زنگ بزنه بگه از فردا بیاین سر کار . احتمالآچند دلیل داره که شما رو هنوز مصاحبه نکردند .یک اینکه شما به تازگی گزینش شده بودین جای دیگه و همون رو از توی پرونده تون برداشتن و دوم اینکه کارگزینی اداره دامپزشکی استانتون خوابه و یکی باید بیدارشون کنه که به هسته گزینش جهاد فشار بیاره که سریعتر مصاحبه شماها رو انجام بده . طبق گفته دوست خوبمون آقای عبدی سازمان دامپزشکی خیلی داره سعی میکنه سریع بچه ها جذب بشن
   پاسخ
    • عبدی
     سلام ،اول میان تحقیقات محلی و بعد هم یه روز تعیین میکنن و میرین و ازتون در مورد خودتون ،خانواده ،احکام ،مسائل روز و سیاسی سوال میپرسن ،شرکت در نماز جمعه و جماعت و مراسمات مذهبی از جمله سوالا هست ،سعی کنید تو این مدت نماز جمعه ها رو برین ،روز مصاحبه هم اگه خانوم هستین با حجاب کامل برین اگه آقا هستین با لباس رسمی ،رساله اموزشی حضرت امام (ره ) هست اگه بتونین اون رو بخونین خیلی خوب و کامله ،سوالای مصاحبه عقیدتی تو همین سایت ای استخدام هست دانلود کنید خیلی خوبه ،و سعی کنید حقیقت رو بگین ،صفحات مختلف این سایت خوب پر از تجربه های مصاحبه بچه هاس به خصوص صفحه مالیاتی ها و اموزش و پرورشی ها و البته من و دوستان هم تجربیاتمون رو گذاشتیم اگه بتونین پیدا کنید به دردتون میخوره ،موفق باشین
  • kardan
   بچه ها استان ما هم داره یه خبرایی برای جذب میشه چون از آخر هفته ای که گذشت تماس گرفتن از اداره بریم فرم تاییدیه کارت سربازی . سوء پیشینه . معاینه پزشکی رو انجام بدیم به گمانم ماها همه جذبمون انشاالله اینور سالی هست
   پاسخ
   • سلیمان
    بالاخره سازمان دامپزشکی تهران معلوم نیست کی شروع به کار ش رو اعلام می کنه فقط نتایج نهایی رو اعلام کردند ولی نه تماسی نه آگهی، بلا تکلیف گذاشتن همه رو؟!!!چرا پس مازندران وگلستان اعلام کرده ولی از مثلا پایتخت که باید قانونمندتر باشد خبری نیست!!!!
    پاسخ
    • kardan جعلی
     دوستان حالا که یه خرده قضیه جدی شده کسی میدونه حقوق و مزایای ما چقدره‌منظورم کاردان هاست؟
     من چند جا پرسیدم و تحقیق کردم به نظرم یک و نیم رو بگیریم. همه میگن دور و بر یک و نیم هست حالا یه خرده بالاتر یا پایین تر.
     کسی نظری نداره؟
     پاسخ
    • عبدی
     سلام ،بعضی استانها مثل گلستان اول تعهد داده بودن ولی ما مرحله اخر یعنی بعد از اینکه جواب گزینش و سو پیشینه و معاینات اومد و اسامی قطعی فرستاده شد تعهد گرفتن متنش هم اینه که در طول دوره خدمت تقاضای جابه جایی و ترک کار نداشته باشیم ،و موقع استخدام دانشجو نباشیم
     پاسخ
     • kardan جعلی
      پس مشکلی نبوده که تعهد نگرفتن از‌ ما. احتمالا بعد از رفتن به گزینش و اومدن جواب، همزمان با باقی مراحل تعهد میگرن .
      من که همین الان درخواست انتقالیم با بند پ جور شده تعهد هم نمیتونه تاثیری داشته باشه. البته من شهر خودمون نرفتم از محل قبولی انتقالی گرفتم واسه یه شهر دیگه. تعهد زیاد مهم نیست که بند پ داشته باشی.
      پاسخ
     • kardan
      امروز رفتم اداره کل دامپزشکی استانمون فرمارو پرکردم اونا هم یه تعداد از این فرما رو توی یه پاکت گذاشتن دادن به من رفتم تحویل سازمان جهاد استانمون دادم . راستی مثل اینکه کسانی که با اعتراض ما کاردان ها رد شده بودن سازمان از سهمیه استخدامی سال بعد استفاده کرده و قبول شدند به قول دوستمون عبدی بود فکر کنم همه خوشحال بودن همه به اون چیزی که میخواستن رسیدن . حالا من منتظرم بیان تحقیقات وبعد هم به سلامتی مصاحبه عقیدتی. 
      پاسخ
      • kardan
       بله درسته منم اونجا موقع تحویل مدارک دیدم هم اعتراضی هم اصلی با هم اومده بودن واسه گزینش البته این به این معنی نیست همه اعتراضات قبول شده.
       پرسیدم واسه دعوت به گزینش گفتن سرمون شلوغه احتمالا میره واسه بعد عید.
       پاسخ
      • به دکتر 8
       سلام اسمتون تو سنجش،قسمت اعلام نتایج نهایی ازمون استخدامی به عنوان قبول اومده ؟اگه نوشته قبول بدون شک تماس میگیرن و برا انجام مراحل بعدی دعوت میشین قدیم و جدید هم نداره هر که نوشته قبول دعوت میشه برا کارهای بعدی
       پاسخ
      • به دکتر 8
       سلام اسمتون تو سنجش،قسمت اعلام نتایج نهایی ازمون استخدامی به عنوان قبول اومده ؟اگه نوشته قبول بدون شک تماس میگیرن و برا انجام مراحل بعدی دعوت میشین
       پاسخ
       • kardan
        آقای کاردان قلابی اول اینکه من از شما واقعآ ناراحتم به خاطر اینکه از نام کاربری من استفاده میکنید دوم اینکه دوست خوبمون عبدی که از کاربران فعال در این اتاق هستند رو از خودتون رنجوندین بیشتر ما چون که با گوشی تایپ میکنیم احتمال اینکه اشتباه تایپیک داشته باشیم هست و این اصلآ دلیل ندونستن یه موضوع نیست چون اگر غیر این بود الان به عنوان رتبه های برتر و انشاء الله کارمندان آینده نبودیم . عبدی عزیز کاردان هم به اشتباهش پی بردن و عذر خواهی کردن پس بیا بالاغیرتآ ایشو رو ببخش تا دوباره از نظرات شما و دیگر دوستان استفاده کنیم و بتونیم با راهنمایی و خبرهای به موقع ازپس این پروژه عظیم استخدامی بر آییم . راستی من هم امروز به اداره کل دامپزشکی استانمون تماس گرفتم قسمت کارگزینی گفتن اسامی قبولی ها آمده و اصل همرا با سه سری فتو برابر با اصل شده از مدارکز ذیل بیارین شناسنامه از تمام صفحات . کارت ملی . کارت پایان خدمت . مدرک تحصیلی . عکس هم باید باشه ولی یادش رفت بگه و من هم یادم رفت سوال کنم
        پاسخ
        • عبدی
         سلام دوست عزیزم ،واقعا خبر خوبی بود خدا رو شکر ،امیدوارم همیشه با خبرهای خوب اینجا نظر بذارین ،دیدی درست گفتم !!!!تبریک تبریک تبریک ،حدود 18قطعه عکس همراهتون باشه
         پاسخ
        • ناشناس
         منظور اقای عبدی ادارات کل استانه
         که نتایج جدید یعنی همون اسامی قبول شده های نهایی رو از سازمان به ادارات کل فرستاده شده و در واقع سهمیه اضافه کردن
         پاسخ
         • دکی
          سلام. متاسفانه اعلام اسامی جدید در دامپزشکی شایعه ای بیش نبوده است.ما که زنگ زدیم گفتن همچین چیزی واقعیت نداره. شما بچه ها هم میتونید زنگ بزنید اگه قبول ندارین. من موندم تکلیف اون رشته محل هایی که نفر اصلی نیومده و خالی مونده چی میشه. سازمان که گفته همون طوری خالی میمونه. آخه این انصافه مگه؟
          پاسخ
         • به آقای عبدی
          دوست عزیز سازمان دامپزشکی استان وجود خارجی نداره. من جای شما باشم قبل از رفتن سر کار سلسه مراتب سازمانی رو‌ یه نگاه میندازم.
          والا زشته کارمند مملکت از ساختار سازمان خودش اطلاع کافی نداشته باشه شایدم عجیب باشه نه زشت.
          پاسخ
          • عبدی
           دوست عزیز شما دوست دارید از هر مسئله ایی ایراد بگیرید اگه من به جای شماره مستخدم گفتم کد استخدامی تفاوت در معنای لفظی کلمات بود نه اصل موضوع که شما هم دفعه قبل اون رو که از قول معاون سازمان گفتم محکوم به اشتباه کردید الان هم دامپزشکی استان زیر شاخه دامپزشکی کل کشوره ،اگه میگفتم از جهاد به من زنگ زدن بعد میگفتین جهاد چه ربطی به دامپزشکی داره ،شما سعی کنید مشکل شخصیتی و بدبینی مفرط خودتون به همه چیز رو اصلاح کنید و بعد بشنید و بر اساس حدس و گمان خودتون اینجا نظر بدیدن ،متاسفم واقعا برای شما
           پاسخ
           • عبدی
            متاسفم که من به نظر شما احترام گذاشتم و اومدم این صفحه نظر گذاشتم !!!تمام حرف ها و نظرات من کاملا درست و براساس سخنان مسئولین بوده نه حدس و گمان خودم بر عکس بعضی ها و به زودی صحت اون رو میبینین حالا یه استان زودتر یکی دیرتر ،خدانگهدارتون باشه
            پاسخ
            • kardan
             آقای عبدی عزیز من چند نکته رو باید بگم.
             یک من اونی که شما میگی دعوت کرده بیایم اینجا نظر بدیم نیستم. حالا داستان کل کل من و اون دوست خوبمون بمونه.
             دو من نگفتم شما الکی گفتید من گفتم مسئولین جواب درست درمون نمیدن بهمون.
             سه من فقط یه یادآوری کردم شما بدونید سازمان دامپزشکی زیر مجموعه وزارت جهاد کشاورزی هست پس سازمان دامپزشکی استان وجود نمیتونه داشته باشه. تا شما دفعه بعد این اشتباه رو نکنید همین.
             آخر سر هم بگم اگه شما ناراحت شدید همینجا جلوی جمع خصوصا صاحب مجلس جناب kardan اصلی پوزش میخوام. موفق باشید.
             • دکتر 8
              سلام و احترام خدمت آقای عبدی عزیز. خواهش میکنم به سوالات بنده جواب بدهید. ا-برای شما که از دامپزشکی زنگ زدن بهتون آیا تو سایت سنجش هم نتیجه شما قبول نوشته یا نه هنوز2-ما که از استان دیگه ای هستیم شما خبر دارین نتایج ما رو نهایتا کی اعلام میکنن؟ یعنی ممکنه تغییری ایجاد شه و ما قبول شیم؟
           • داوطلب
            سلام از مدیرمحترم خواهشمندم پیگیری کرده و بفرمائید منظور از لیست دامپزشکی که میگن قراره اعلام بشه چیه؟
            اعلام شده یا هنوز نه؟ و تغییراتی دراسامی قبول شدگان قبلی خواهد بود؟ از بچه ها ی عزیز هم هرکی میدونه لطفا جواب بده.
            پاسخ
           • عبدی
            سلام ،امروز لیست اسامی به استانها ارسال شد،از سازمان به من زنگ زدن رفتم و کارهای باقیمانده رو انجام دادم ،کاردانها هم در حال انجام کارها بودن برای رفتن به گزینش
            پاسخ
           • دکتر 8
            بچه ها خسته نباشید. من هم زنگ زدم گفتن نتایج نهایی دامپزشکی رو قراره اعلام کنن. لطفا شما هم پیگیری کنین کی نتایج ذخیره ها برای رشته محل هایی که نفر اصلی انصراف داده یا نیومده رو اعلام میکنند؟ لطفا سوال کنید کی قراره تغییر نتایج اعلام شه؟
            پاسخ

           لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید