استخدام سازمان دامپزشکی (اعلام نتایج نهایی)

۱۹۱ روز قبل ۹۰۶۹ نظر

استخدام سازمان دامپزشکی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و فراگیر پنجم)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۶)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی)

لینکهای مفید

 • برای دانلود کتاب جامع درس نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون سازمان دامپزشکی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی سازمان دامپزشکی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام سازمان دامپزشکی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

 

سوالات ارسالی کاربران

کاربران عزیز سوالات و دفترچه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ و فراگیر ۵ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.

همچنین به منظور سهولت در تبادل اطلاعات در مورد سوالات تخصصی صفحاتی برای این سوالات طراحی گردید لطفا از صفحات مربوطه برای تبادل اطلاعات استفاده نمایید.

برای دانلود دفترچه های عمومی و تخصصی اینجا کلیک کنید

 

خبر ۱۹ آذر ۹۷ - اعلام نتیجه نهایی پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال۹۷

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکزدستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ به اطلاع میرسانیم،نتایج نهایی اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج نهایی انیجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ شهریور ۹۷ - تبیین جزییات برنامه زمان بندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور و مدارک لازم

جزییات برنامه زمان بندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی تیرماه ۹۷ و مدارکی که داوطلبان حائز شرایط باید در روز آزمون ( چهارم و پنجم مهرماه سال جاری) به همراه داشته باشند، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی این سازمان با حضور داوطلبان ۱۶ استان کشور در مورخ ۴ و ۵ مهرماه ۹۷ در محل ساختمان شماره دو سازمان دامپزشکی کشور، بر اساس تفکیک ساعت های مشخص شده در دو مقطع زمانی ساعات ۸ صبح و ۱۴ ،انجام خواهد شد که شرح جزییات دقیق آن در قالب جدول پیوست این خبر اعلام گردیده است؛

بنابراین گزارش، بر اساس اطلاعیه امور اداری سازمان دامپزشکی کشور، داوطلبان حائز شرایط مصاحبه تخصصی استخدامی باید همزمان در روز مصاحبه، مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:

*اصل کارت ملی جهت احرازهویت ( الزامی)

*اصل و کپی مدرک تحصیلی (درمدرک تحصیلی حتما معدل کل ذکر شده باشد).( الزامی)

* اصل و کپی گواهی دوره زبان خارجی صرفا TOFEL (IBT،CBT، TOLIMO، Paper Based ) و IELTS و MSRT

*مقالات ISI،ISC ،SCOPUS و علمی و پژوهشی در مجلات معتبر داخلی که ویژگی های زیر را برخوردار باشند:

- مقالاتی که سال چاپ آن از سال ۱۳۸۶ به بعد باشد، قابل قبول است.

- مقالات می بایست درحوزه علوم کاربردی شغل مورد تقاضا باشد.

- نام فرد در بین سه نفر اول ذکر شده باشد.

* اصل و کپی روی جلد و صفحه نخست کتاب تالیفی و ترجمه ای( سال چاپ کتاب از سال ۱۳۸۵ به بعد و در حوزه علوم کاربردی شغل مورد تقاضا باشد)

* طرح پژوهشی در حوزه علوم کاربردی شغل مورد تقاضا: گواهی صادره از سوی دانشگاه یا محل اجرای طرح پژوهشی

* گواهی صادره ازسوی بنیاد ملی نخبگان و جشنواره های علمی معتبر و گواهی ثبت اختراعات

برپایه این گزارش، مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی داوطلبان حائز شرایط از استان های یزد، خراسان رضوی، خراسان شمالی، کرمان، کرمان جنوب در ساعت ۸ صبح مورخ چهارشنبه، چهارم مهرماه ۹۷ و داوطلبان استان های آذربایجان غربی، ایلام، بوشهر و هرمزگان در ساعت ۱۴ همان روز برگزار می شود.

آزمون مصاحبه استخدامی داوطلبان استان های سمنان، قزوین، مازندران و مرکزی نیز در ساعت ۸ صبح مورخ پنج شنبه، پنجم مهرماه ۹۷ و داوطلبان استان های فارس، کرمانشاه و اردبیل نیز در ساعت ۱۴ روز یادشده برگزار خواهد شد.

ساختمان شماره دو سازمان دامپزشکی کشور در آدرس تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به خیابان شهید مطهری، کوچه حسینی راد ( افتخار) پلاک ۳۳ واقع است.

 برای مشاهده من کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 

 

خبر ۲۴ شهریور۹۷ - اعلام نتایج پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷۹۷

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در پنجمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور تیرماه ۱۳۹۷، به اطلاع می رسانیم، نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
 جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
 صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۲۱ شهریور ۹۷ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۷/۵/۱۳۹۷ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج در سایت سازمان سنجش جهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه ‌معرفی گردیده ‌و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده، می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی سازمان دامپزشکی کشور،سازمان شیلات کشور، وزارت راه وشهرسازی،سازمان حفاظت محیطزیست،وزارت اموراقتصادی ودارایی،سازمان بیمه سلامت،سازمان ملی زمین ومسکن و سازمان اوقاف وامورخیریه) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه از ساعت ۱۸ (۶ بعدازظهر) روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست باتوجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه، اقدام لازم معمول دارند و همچنین داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند، از روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۲ لغایت روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط به شرح جدول ذیل، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

 ردیف  نام دستگاه تاریخ مراجعه به سایت دستگاه  آدرس دستگاه
۱

وزارت اموراقتصادی ودارایی

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.MEFA.GOV.IR
۲

وزارت راه وشهرسازی

۹۷/۰۶/۲۲

WWW.MRUD.IR
۳

سازمان حفاظت محیط زیست

۹۷/۰۶/۲۲

WWW.DOE.IR
۴

سازمان دامپزشکی کشور

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.IVO.IR
۵

سازمان شیلات کشور

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.SHILAT.COM
۶

سازمان بیمه سلامت

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.IHIO.GOV.IR
۷

سازمان ملی زمین ومسکن

۹۷/۰۶/۲۲ WWW.NLHO.IR
۸

سازمان اوقاف وامورخیریه

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.OGHAF.IR

 توجه:

· عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.

· بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی درصورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی ‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران ‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً درصورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابر ظرفیت موردنیاز اعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان درصورت نیاز می توانند سوالات خود را درخصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۷/۸ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۱۳۹۷/۷/۸ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

خبر ۱۰ مرداد ۹۷ - دریافت مدارک داوطلبان پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور

سازمان دامپزشکی کشور به اطلاع کلیه داوطبان معرفی شده در پنجمین دوره آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور(۹۷/۰۴/۱۵) می رساند کلیه مدارک لازم را از تاریخ سیزدهم ماه جاری لغایت شانزدهم همین ماه به کارگزینی اداره کل دامپزشکی استان شغل مورد تقاضا تحویل دهند .

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، معرفی شدگان می بایست اصل و کپی مدارک به شرح ذیل را تحویل دهند.

کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور که براساس خود اظهاری داوطلب صادر شده ،شناسنامه داوطلب ( کلیه صفحات )،کارت ملی ،کارت پایان خدمت و مدرک تحصیلی ،مدارک مرتبط با بومی بودن ( شهرستان ؛ استان ) طبق موارد مندرج در دفترچه آزمون استخدام ،مدارک مربوط به سهمیه استخدامی ۵ درصد ایثارگری و مدارک مربوط به سهمیه ۳ درصد معلولیت ( از سازمان بهزیستی )

شایان ذکر است که تاریخ ملاک عمل برای گواهی فراغت از تحصیل و معافیت دائم ؛ یا پایان خدمت نظام وظیفه، قبل از زمان برگزاری آزمون و محاسبه سن تا تاریخ اولین روز ثبت نام یعنی ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری لحاظ می شود.

همچنین نمره کل افراد در کارنامه اولیه صادره شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، صرفاً براساس خود اظهاری داوطلب بوده و نتیجه نهایی نمرات آنها ، پس از بررسی ، انطباق و اعمال مستندات مربوط به امتیازات و سهمیه های قانونی و تایید آن ، اعلام خواهد شد .

خواهشمند است کلیه توضیحات عمومی مندرج در دفترچه راهنمای پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تیر ماه سال ۱۳۹۷ را مطالعه و سپس جهت تحویل مدارک فوق اقدام نمایید. .                                                

خبر ۸ مرداد ۹۷ -اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشوردر تاریخ ۹۷/۰۴/۱۵ شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی اجرایی (شامل: وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه) می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان مقتضی است براساس موارد ذیل عمل نمایند:

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده فایل اطلاعیه اسامی چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک نمایید

 خبر ۳۱ تیر ۹۷ – خبر تغییر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و زمان اعلام نتایج

مشاور عالی سازمان سنجش از تغییر ظرفیت استخدام دستگاه ها در پنجمین دوره آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور جمعه ۱۵ تیر برای ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب در ۱۳۹ شهرستان و ۲۳۴ حوزه امتحانی در نظام و امنیت کامل برگزار شد.

وی افزود: برای این دوره از آزمون استخدامی ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۲۶۸ هزار و ۳۲۶ نفر معادل ۶۲.۷۴ درصد زن و ۱۵۹ هزار و ۳۷۵ نفر معادل ۳۷.۲۷ درصد مرد بودند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: از تعداد ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب این دوره از آزمون، تعداد ۳۶۶ هزار و ۱۷۰ نفر حاضر و ۶۱ هزار و ۵۳۱ غایب بودند. به عبارت دیگر ۸۵.۶۱ درصد حاضر و ۱۴.۳۹ درصد غایب بودند.

وی افزود: از تعداد حاضرین در جلسه آزمون تعداد ۲۳۲ هزار و ۶۶۱ نفر معادل ۶۳.۵۴ درصد زن و تعداد ۱۳۳ هزار و ۵۰۹ نفر معادل ۳۶.۴۶ درصد مرد هستند.

توکلی خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ با تغییراتی که اعلام شده است تعداد ۱۸ هزار و ۱۹۸ نفر برای ۹ دستگاه اجرایی کشور است.

وی اظهار داشت: ظرفیت استخدامی وزارت آموزش و پرورش در این دوره از آزمون استخدامی ۱۷ هزار و ۳۴۷ نفر، سازمان دامپزشکی ۷۲ نفر، سازمان شیلات ۱۳۸ نفر، وزارت راه و شهرسازی ۲۷۰ نفر، سازمان حفاظت محیط زیست ۲۰۰ نفر، وزارت امور اقتصادی و دارایی ۴۵ نفر، سازمان بیمه سلامت ۱۵ نفر، سازمان ملی زمین و مسکن ۲ نفر و سازمان اوقاف و امور خیریه ۱۰۰ نفر است.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: نتایج این آزمون پس از هماهنگی با سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام می شود و تاریخ انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان به زودی اعلام خواهد شد.

 منبع : خبرگزاری مهر

در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام نتایج خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید.
۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۲۱ تیر ۹۷ – اعلام زمان نتایج آزمون استخدامی در انتظار بخشنامه سازمان امور استخدامی

مشاور سازمان سنجش گفت: زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی براساس بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی مشخص می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اعلام زمان نتایج پنجمین آزمون استخدامی اظهار کرد: در فرآیند آزمون استخدامی سازمان سنجش صرفا برگزاری کننده است و اعلام زمان نتایج براساس نظر سازمان اداری و استخدامی خواهد بود که هنوز این موعد مشخص نشده است و در حال بررسی هستند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ تیر ۹۷ - خبر زمان اعلام نتایج پنجمین آزمون فراگیر و آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، سهمیه این استان از پنجمین استخدامی فراگیر را ۳۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: نتایج آزمون کتبی استخدام، اواخر تیر یا اوایل مرداد اعلام می شود.

مجید یزدان پناه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از معرفی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان در مرحله آزمون کتبی، مصاحبه آنها توسط آموزش و پرورش استان برگزار می شود.
وی گفت: بعد از انجام مصاحبه، گزینش نهایی صورت می‌گیرد سپس پذیرفته شدگان در دوره آموزش بدو خدمت شرکت می کنند تا برای آغاز سال تحصیلی مدارس در مهرماه آماده شوند.
یزدان پناه اظهار داشت: به دلیل تعداد کمتر معلمان ابتدایی، تغییر مقطع تعدادی زیادی از معلمان ابتدایی به سایر مقاطع و اضافه شدن کلاش ششم به مقطع ابتدایی، بیشترین نیروهای جذب شده برای خدمت در مقطع ابتدایی خواهند بود.
پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی روز جمعه ۱۵ تیر برگزار شد که در آن ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر در کشور استخدام خواهند شد.
این آزمون برای جذب افراد واجد شرایط در ۹ دستگاه اجرایی شامل، وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
تاکنون سهم استخدامی استان کرمانشاه در سایر دستگاه های دولتی غیر از آموزش و پرورش اعلام نشده است.
استان کرمانشاه با جمعیت ۲ میلیون نفری، ۳۲۵ هزار دانش آموز، ۲۸ هزار فرهنگی و چهار هزار و ۶۰۰ مدرسه دارد.

 منبع : خبرگزاری ایرنا

 

نظر سنجی از داوطلبان معلول شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور تیر ماه سال ۱۳۹۷ نظر سنجی از داوطلبان شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور تیر ماه سال ۱۳۹۷ برای مشاهده متن آگهی پنجمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنیدبرای دانلود دفترچه آزمون پنجمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

صفحات سازمانهای مورد تقاضا پنجمین آزمون استخدامی فراگیر

لینک صفحات سازمان های مورد تقاضای پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (جهت تبادل اطلاعات و مشاهده اطلاعیه ها)

وزارت آموزش و پرورشسازمان دامپزشکی کشورسازمان شیلات کشورسازمان حفاظت محیط زیستوزارت امور اقتصادی و داراییسازمان بیمه سلامتسازمان ملی زمین ومسکنسازمان اوقاف و امور خیریهوزارت راه و شهرسازی

 

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و فراگیر پنجم)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۶)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی)

 

برای مشاهده آرشیو استخدام سازمان دامپزشکی اینجا کلیک نمایید

۹٬۰۶۹ نظر برای استخدام سازمان دامپزشکی (اعلام نتایج نهایی)

 • بیماریها فنی
  به : اداری
  سلام ببخشید در خصوص کلاسای بدو استخدام توضیح میدین؟ این کلاسا شامل چیه؟ کجا برگزار میشه ؟ چقد طول میکشه ؟ آیا قبل از استخدام برگزار میشه یا بعدش؟
  برای بخش های بیماریها و واکسیناسیون و ... هم برگزار میشه؟ یا فقط برا اداریاس؟ ممنون میشم اگه توضیحات کامل بدین .ممنونم
  پاسخ
  • اداری
   سلام ، واسه همه استخدام شده هاست ، ما هنوز نرفتیم ما دوتا اداری و چند تا کاردان فنی هستیم که هممون بایستی بریم ،محل کلاسها هم استانداری هر استانی هستش که انشالله مشغول شدید واحد آموزش هماهنگیاشو انجام میده و در کلاسها شرکت میکنید ، و اگه مدرک icdl ندارید اون دوره هم بایستی شرکت کنید یعنی اداره میفرسته و ی مدرک روخوانی قرآن هم هست که اون روهم اگه ندارید باز آموزش خود اداره کل دورش رو برگزار میکنه ، و همه اینها هم بعد استخدامه
   پاسخ
  • veterinary
   سلام دوستان میتونم خواهش کنم کسانی که شروع به کار کردن اعلام کنن از کدوم استان ها هستن که بدونیم کیا رفتن سر کار و یه آمار داشته باشیم ممنون میشم اگه بگید. مرسی
   پاسخ
  • اداری
   سلام وقت بخیر ...
   در مورد حقوق و مزایای که دوستان پرسیده بودن اطلاع موثق برای کارشناس اداری با مدرک ارشد نزدیک 3 تومن ، اینکه میگم نزدیک حدود 3 ، 4 هزار تومن کمتره
   برای کاردان دامپزشکی که حدود3 سال طرح تو سازمان گذرونده و اونا سابقه کار براش محسوب میشه 2 و 600 میشه... یعنی با3 سال سابقه کار
   این حکما هم واسه سال 98 هستش ...
   حقوق دامپزشکا هم با 4 ، 5 سال سابقه کار 4 تومنه حالا 200 ، 300 هم بالاتر
   سابقه کار تو بالا بردن حقوق تاثیر داره، اضافه کارامون هم با حقوق نمیدن معمولا دوسه ماه درمیون میدن ی مبلغی هم به عنوان تسری میدن که اونم چند ماه درمیونه ، اعیاد و مارمضون و مناسبتها هم معمولا ی مبلغ کمی میدن مثلا عید فطر 200 تومن ... و البته بیشتر هم به صورت بن خرید از فروشگاه های مشخص شدست ...
   این حقوق اداری با ارشد که گفتم واسه خانوم بدون حق عائله مندی و حق اولاد هستش حالا اگه آقا هستید و متاهل... حدود 250 تومن ، هم میاد روش ، با توجه به محل کارتون شاید بدی آب و هوا بگیرید اونم حدود 200 میشه ... اما بِیس همونی که گفتمه ...
   انشالله شروع به کار کردید لذت ببرید از شغل و محل کارتون ... من که حسابی تو ذوقم خورده
   پاسخ
    • علی
     سلام من شروع بکار کردم مدرک لیسانس حدود حکمتون بالای 3تومنه ولی خب کسورات کم میشه دکتری هم حدود 3700 با حق عائله مندی که لیسانس با حق عایله مندی میشه حدود 3350 اداری که خود منم هستم البته بدی اب و هوا مناطق محروم اینا باشه کمتر یا بیشتر میهشه ما بدی اب و هوا داریم ولی مناطق محروم ن مزایا هم دارهبستگی به شرایط سازمان داره معمولا سالی 5.6تومن حقوقش نسبت به بعضی ارگانا خوبتره نسبت به بعضی نه ولی در کل خوبه نسبتا خود جهادیا خیلی کمتر میگیرن در مورد کارم واکسن زدنم الان بیشتر تو دست بخش خصوصی هستش و کارمندای اداره خیلی کم میزنن البته بستگی به عملکرد بخش خصوصی داره که چطور باشه اگه هرنوع کوتاهی باشه باید اداره انجام بده و رشته های فنی هرچی باشن واکسن میزنن البته به کاری که تو اداره انجام میدن هم بستگی داره امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم
     پاسخ
      • حسین
       سلام ممنون که نکات ریز حقوق رو گفتید... علی آقا لطفا به چند سئوال پاسخ بدید.
       1- شما فنی کاردان هستید یا کارشناس اداری؟
       2- کدوم شهر شما رو انداختن؟ همان شهر محل قبولی؟
       3-اگر خیر، آیا شرایط انتقالی رو میدونید و حداقل زمان برای اخذ انتقالی که بعدا به محل سکونت منتقل بشیم؟
       4- واسه مرد لیسانس مجرد جدید الاستخدام که کارشناس اداری هست ماکزیمم حقوق چقدره؟
       5- این واکسن زدن که گفتید فقط کارمندهای فنی مسئولش هستند یا همه نیروهای اداره موظف به یادگیری هستن؟ چون من شنیدم در مواقع اضطرار همه کارمندان باید بلد باشند.
       6-آیا از شما مدرک ای سی دی ال هم خواستن؟
       7-برای دریافت حقوق باید کدوم بانک حساب داشته باشیم؟کشاورزی؟
       8-شما تاریخ مصاحبه تخصصی و همچنین گزینش تون چه موقع بود؟
       9-سهمیه ای بودید یا آزاد؟
       10-برای کارشناس اداری، کار در اداره دامپزشکی میزان راحتی و سختیش چقدره؟ شهرستان و مرکز استان.
       ببخشید اگه زیاد سئوال پرسیدم.استرس و هزار دردسر
       پاسخ
       • اداری
        ، تو بخش اداری واکسن زدن والا به ما که نگفتن ، مدرک icdl هم میخواد اگه داشته باشید و معتبر باشه قبول میکنن واسه فنی حرفه ای که باشه صد در صد قبوله علاوه بر اون یک دوره کلاسهای بدو استخدام که هر استانی خودش برگزار میکنه...
        کار تو بخش اداری بستگی داره اداره کل باشه یا شبکه باشید ، در هر دوصورت کارتون زیاده انتظار اینکه بتونید تو تایم کاری وقت اضافه داشته باشید نه اینطور نیست ، همش کار دارید ، البته سخت نیست اما خب وقت خالی اصلا ندارید ... با فوق لیسانس بدون حق عائله مندی 3 تومن بدو استخدام حکمتون میخوره که از این 10 درصد بیمه و مالیات کم کنید ... قبلا هم گفتم اضافه کار با حقوق نمیدن دوسه ماه‌درمیون میدن ... لیسانس حدود 200 تومن کمتر میگیره
        • اداری
         در مورد انتقالی تعهد 10 ساله دادیم طبق مقررات نمیشه منتقل شد اماخب باز با مواققت مدیر دستگاه هستش چه مبدا چه مقصد اگه موافقت کنند که مانعی وجود نداره ..
         حقوق هم بانک کشاورزی حساب باز میکنی و شماره شبا رو به واحد مالی اداره کل تحویل میدید .
         و سهمیه هر شهری باشید همونجا شروع به کار میکنید ،
         در کل واحد اداری واحد پرکاری هست مخصوصا اگه کارگزینی بخواید برید که توصیه میکنم کتاب قانون خدمات کشوری و آیین نامه هاشو کم کم بخونید..
         موفق باشید
       • استخدام 5
        دوستان انگاری حالا حالاها کار داریم و حداقل تا آذر خبری نباشه چرا که من تماس گرفتم گفتن باید بودجه براتون صادر شه ، و حداقل 5 ماهی کاراش به طول می انجامه در ضمن استخدامیای 96 ابتدای 98 رفتن سرکار
        پاسخ
         • veterinary
          سلام دوستان از ما روز دوشنبه 30 خواستن که بریم بانک مبلغ 24000 تومن بریزیم به حساب بانک مرکزی (امور استخدامی ) و بعدش فیش واریزی رو دادیم به امور کارگزینی تا ان شا الله کد بیاد
          پاسخ
         • امور ادارییی
          سلام دوستان ، طاعات عبادات قبول درگاه حق باشه ، از کاراتون چه خبر ؟ تو کدوم مرحله هستین و به کجا رسیدین ؟ ان شا الله نمیدونین از چه تاریخی میریم سر کار؟
          پاسخ
         • اداری
          سلام ،
          منم مثل شمام حتی اون تعهد نامه ها رو هم پرنکردم،منتظر کد هستم ، خیلی طول کشیده، انتظار خیلی سخته ، ایکاش میشد قبل مارمضون شروع به کار میکردیم اما فک کنم در حد ی آرزوبمونه و تقریبا محاله،
          انشالله انشالله زود زود به هممون بگن برای شروع کار...
          بچه ها از فراگیر 5 فقط آذربایجان غربی فقط مشغول به کار شدن؟
          پاسخ
          • veterinary
           سلام منم شروع به کار نکردم هنوز، والا اخرین مرحله که رفتم تعهدنامه محضری بود و ازمایشات پزشکی و دو سه فرم که توکارگزینی اداره پر کردم و طی تماس و پیگیری های بعدی گفتن که بهتون خبر میدیم حالا چه مراحلی مونده که باید انجام بدم نمیدونم
           پاسخ
             • شهاب الدین
              سلام دوستان بنده تقریبا یک ساله متاهل شدم و بی کارم و خیلی به این کار نیاز دارم(ششمین آزمون)به نظر شما با درصد عمومی تقریبا 40 و اختصاصی تقریبا 50 قبول میشم درصد ها شاید 10 درصد بالا پایین شود در ضمن فرزند جانباز 25 درصد هم هستم مرکز استان تک ظرفیتی کارشناس حقوقی وزارت کار دوستانی که تجربه دارن لطفا نطر بدهند ممنون
              پاسخ
              • شهاب الدین
               سلام دوستان بنده تقریبا یک ساله متاهل شدم و بی کارم و خیلی به این کار نیاز دارم(ششمین آزمون)به نظر شما با درصد عمومی تقریبا 40 و اختصاصی تقریبا 50 قبول میشم درصد ها شاید 10 درصد بالا پایین شود در ضمن فرزند جانباز 25 درصد هم هستم مرکز استان تک ظرفیتی کارشناس حقوقی وزارت کار دوستانی که تجربه دارن لطفا نطر بدهند ممنون
               پاسخ

              لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید