استخدام سازمان حسابرسی (نتایج نهایی)

۱۰ روز قبل ۲۱۷۹۰ نظر

استخدام سازمان حسابرسی سال ۹۷

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون سازمان حسابرسی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی سازمان حسابرسی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام سازمان حسابرسی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

خبر ۱۸ مرداد ۹۷ – نتایج نهایی چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور به اطلاع میرسانیم،نتایج نهایی سازمان حسابرسی اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک کنید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۲ اسفند ۹۶ – قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور

شرایط و اقدامات قابل انجام، توسط پذیرفته شدگان نهایی

قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور
۱ -به اطلاع متقاضیان استخدام در سازمان حسابرسی می رساند طبق بند”د ” نحوه اعلام نتیجه دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ، اسامی و مشخصات نفرات اصلی به هسته مرکزی گزینش وزارت امور اقتصادی و دارایی ارسال شده است . مراحل گزینش توسط آن هسته برنامه ریزی و پذیرفته شدگان فراخوان می گردند . لذا از هرگونه تماس تلفنی یا حضوری با سازمان حسابرسی اکیدا خورد داری فرمایید
۲ – به منظور احراز مهارت های پایه و عمومی فناوری اطلاعات( موضوع تبصره ۲ ماده ۴۲ قانون مدیریت خدمات کشوری )پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی موظفند حداکثر یکماه پس از اعلام تایید گزینش ، مدارک مربوط به کسی مهارت های هفتگانه ICDL صادره از مراکز و موسسات تایید صلاحیت شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور ارائه نمایند.
بدیهی است کسانی که فاقد گواهینامه مذکور باشند و یا صدور گواهی نامه آنان از مراکز تعیین صلاحییت شده نمی باشد، موظفند در یکی از مراکز تعیین شده که در بخش اعتبار سنجی موسسات آموزشی با عنوان موسسات تعیین صلاحیت شده در سایت مرکز آموزش مدیریت دولتی با آدرس WWW.SMTC.AC.IR قابل مشاهده می باشد. پس از شرکت در آزمون تعیین سطح ، گواهینامه مذکور را در زمان مقرر ارایه نمایند

برای مشاهده متن اطلاعیه در سایت سازمان حسابرسی اینجا کلیک نمایید

خبر۹ اسفند ۹۶ – اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی

با توجه به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به استانداری استان البرز، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، اداره کل منابع طبیعی استان البرز، اداره کل راه و شهرسازی استان البرز، اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی استان البرز، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان البرز، بانک سپه، سازمان بنادر و کشتیرانی، سازمان حسابرسی، سازمان دامپزشکی کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام می گردد ، براین اساس داوطلبان لازم است برای اطلاع از انجام سایر مراحل استخدامی از روز شنبه ۹۶/۱۲/۱۲ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

خبر ۱۷ آبان ۹۶ – قابل توجه معرفی شدگان آزمون استخدامی سازمان حسابرسی

پیرو اعلام نتیجه بررسی مدارک معرفی شدگان آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع می رساند از آنحایی که سهمیه استخدامی سازمان حسابرسی فاقد امتیاز بومی استان و شهرستان می باشد درج هر گونه مطلبی در این خصوص در کارنامه شرکت کنندگان آزمون، تاثیری در وضعیت استخدامی معرفی شدگان نخواهد داشت
ضمنا جهت رفع این مشکل با سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان سنجش آموزش مکاتبه شده است

خبر ۱۵ آبان ۹۶ – اعلام زمان انجام مصاحبه معرفی شدگان آزمون استخدامی سازمان حسابرسی

برای مشاهده زمان انجام مصاحبه معرفی شدگان آزمون استخدامی سازمان حسابرسی روی لینک زیر کلیک نمایید

برای مشاهده زمان مصاحبه اینجا کلیک نمایید

 خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

 اعلام زمان انجام مصاحبه معرفی شدگان آزمون استخدامی سازمان حسابرسی

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام سازمان حسابرسی، برای مشاهده زمان انجام مصاحبه معرفی شدگان آزمون استخدامی سازمان حسابرسی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

برای مشاهده زمان انجام مصاحبه اینجا کلیک نمایید

نحوه اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه تخصصی چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور که مدارک خود را به سازمان حسابرسی ارسال نموده و مورد تایید سازمان قرار گرفته است می رساند جهت اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه تخصصی تا مورخه ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ به سامانه الکترونیکی این سازمان مراجعه فرمایند.

خبر ۱۵ مهر ۹۶ – استخدام آموزش و پرورش در بهمن ماه سال جاری (جذب ۱۲ هزار نفر)

خبرگزاری پانا : رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به پیشنهاد این وزارت خانه برای جذب ۱۲ هزار نیروی جدید، گفت: در حال رایزنی برای تحقق این موضوع هستیم.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید.

قابل توجه معرفی شدگان ( مرحله اول) چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور

نحوه دریافت فرم پرسشنامه اطلاعات اولیه پذیرفته شدگان

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت کرده‌اند می‌رساند، تا کنون لیست سه برابر ظرفت از سوی سازمان سنجش به این سازمان ارائه نشده است. لذا در اولین زمان که لیست مذکور ارائه شود، سایت سازمان برای آن دسته از افرادی که اسامی آن ها در سازمان سنجش به عنوان معرفی شدگان سه برابر ظرفیت اعلام شده، به روز رسانی شده و داوطلبین محترم می توانند با مراجعه به لینک «فرم پرسشنامه اطلاعات اولیه پذیرفته شدگان» (در نوار منوی سایت)، اطلاعات مربوطه را مطالعه، «فرم پرسشنامه اطلاعات اولیه پذیرفته شدگان» را دریافت و اقدامات لازم را به انجام رسانند.

روابط عمومی الکترونیکی سازمان حسابرسی

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

21,790 نظر برای «استخدام سازمان حسابرسی (نتایج نهایی)»


 1. به دوستان ذخیره

  دوستان الان زنگ زدم کارگزینی سازمان، میگه به ما چیزی اعلام نکردن، گفتم یعنی انصرافی ندارید گفت چیزی اعلام نکردن. به شماره که داخل سایت هست اخرش 124زنگ زدم.

  پاسخ
 2. امیدوار_کرمانشاه

  سلام . خواهش میکنم جواب بدین . من تا دوهفته بعد نمیتونم برم آزمایش بدم . ایا مشکلی داره ؟تا کی فرصت داریم بریم آزمایشات رو انجام بدیم‌ خواهش میکنم جواب بدین دوستان

  پاسخ
   • امیدوار_کرمانشاه

    ممنونم الان با کارگزینی تماس گرفتم .گفت مشکلی پیش نمیاد کارت میفته عقب‌ . دیگه چاره ای ندارم تا دوهفته بعد واقعا نمیتونم برم

 3. کلهر سلام

  من جواب گزینشم اومد اما مدرک icdlم هنوز آماده نیست.بنظوتون برم آزمایشاتمو انجام بدم بعد مدرکمو براشون ارسال کنم یا بزارم مدرک آماده شه بعد برم آزمایشات و همه را باهم انجام بدم تحویلشون بدم.
  مدرکم هفته بعد آماده میشه.

  پاسخ
  • کلهر

   سلام اگه باهم ببری بهتره یکبار به زحمت میفتی مشکلی نداره بچه ها هنوز کارشون مونده وقت زیاده ولی اگه همه ی بچه ها زودتر کارشون انجام بدن زودتر کارمون راه میفته الان کسانی که بانک مسکن با خودمون قبول شدن آموزشن

   پاسخ
  • کلهر

   اول خیابان مشهید مطهری برو طب کار معرفینامه بگیر روبروش بیمارستان جم طبقه زیر زمین آزمایش کبد کلیه کم خونی انجام بده بعد بیمارستان امام سجاد عدم اعتیاد بعد آرژانتین سو پیشینه. جواب آزمایشات خودت میبری سازمان با مدرکicdlولی سوپیشینه و عدم اعتیاد خودشان میفرستن

   پاسخ
  • کلهر

   سلام اول طب کار خیابان شهید مطهری برو معرفی نامه بگیر نوبتم نمیخواد بعد برو بیمارستان جم روبرو خودشه آزمایش کلیه و کبد و کم خونط انجام بده بعد با جواب آزمایش برگرد طب کار بقیه مراحل همونجا انجام بده وجواباش میدن تحویل خودت. بعد برو بیمارستان امام سجاد عدم اعتیاد خودشون جوابش میفرستن مرحله آخر هم عدم سوپیشینه آرژانتین. مدرک icdlهم میخوان

   پاسخ
 4. به دوستان ذخیره

  سلام دوستان شب بخیر

  چرا پیام های ناقص میزارید یکی میگه لیست 40 نفره اون یکی میگه به جای ذخیره های آزاد از سهمیه دعوت کردن ؟ مگه میشه ؟
  به کجا زنگ زدین ؟ از کی پرسیدن ؟
  یه پیام میزارید بعد همه رو به هول ولا می اندازید خب اگه خبر تون موثقه منبع شو هم بگید

  پاسخ
  • م

   سلام دوستان شما با کجا تماس میگیرید که این اطلاعات رو میدن بهتون من با کارگزینی تماس گرفتم گفتن اگه انصراف باشه ما به سنجش اعلام میکنیم وسنجش به ما اسامی رو میده.واینکه از حرام حرامتره که کسی با نصف نمره ما فقط به خاطر سهمیه بخواد دعوت شه 😔😔😔😔دوست عزیز میشه واضح توضیح بدید و بگید که با کدوم قسمت تماس گرفتید که ما هم پیگیری کنیم

   پاسخ
   • 2

    سهمیه ای ها بین خودشون رقابت داشتن یعنی الانم اگه یه سهمیه ای انصراف بده یه سهمیه ای دیگه که ذخیره بوده جاشو میگیره ربطی به آزاد نداره. سهمیه ای ها ۷۵ نفر بودن که اگه انصرافی داشته باشن از بین سهمیه ای های ذخیره دعوت میشن

  • ehsan

   سلام.طرف اول گفت 40و خورده ای نفر بعد گفت 47نفر.نمره خودشم نمیتونه دقیق اعلام کنه.بعد گفت (احتمالا)با سهمیه ها قاطی هستیم.به لیلا خانم گفت روز رفتنت و مشخص کن اسم طرف و بگم.وقتی بهش گفتن فردا یه سر میرم سازمان بگو.باز اسم اون کارمند رو اعلام نکرد.انگار تکلیفش با خودشم مشخص نیست.زیاد حساس نشید بچه ها.

   پاسخ
 5. سجاد به سمیه

  سمیه خانم ، امروز واسه آموزش پرورش ب یکی از دوستان ایثارگر لرستانی رشته تربیت بدنی زنگ.زدن، با شما تماس نگرفتن، من تو آموزش پرورش نمره کتبیم خیلی بالا بود ، امیدوارم قبول باشم، ولی همینکه زنگ نزدن ی خورده نگرانم

  پاسخ
  • سمیه

   سلام اقا سجاد. چه خوب که اینقد زود نتایج مشخص میشه. به من که زنگ نزدن.
   اگه نمرتون بالاست که نگران نباشید، ان شاءالله با شما هم تماس میگیرن.
   اینم یکی از دوستان تو پیج اموزش و پرورش گذاشته بودن.
   زمان بندی اجرای فعالیت ازمون استخدامی امسال
   مراحله سه گانه مصاحبه (بررسی مدارک_معاینه پزشکی_انجام مصاحبه و درج نتایج در سامانه سنجش) از ۱۳ مرداد تا ۶ شهریور
   تحویل مستندات و نتایج مصاحبه توسط استان ها به مرکز_۱۱شهریور
   اعلام نتایج یک برابر ظرفیت توسط سنجش_۲۲ شهریور
   بررسی صلاحیتهای عمومی توسط دبیرخانه مرکزی هییت گزینش _و انجام معاینات پزشکی تکمیلی ۲۵ شهریور تا ۲۵ مهر
   اعلام نتایج نهایی ۲۸ مهر
   ثبت نام در دوره مهارت اموزی یکساله(غیرحضوری)_از ۳۰ مهر تا ۵ آبان
   شروع دوره مهارت اموزی (ثبت نام حضوری ) از ۵ آبان

   کلیه فعالیتهای ادارات کل طبق این برنامه هست.

   پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.