استخدام سازمان تامین اجتماعی (خبر جدید)

۲۳۰۵۵۸ نظر

استخدام تامین اجتماعی

متقاضیان محترم استخدام در سازمان تامین اجتماعی می‌توانند در این صفحه تمام اطلاعات مورد نیاز جهت استخدام در این سازمان، به همراه مشاهده و بررسی وضعیت استخدامی سازمان تامین اجتماعی را مورد بررسی قرار دهند.

گوش به زنگ باشید!

با فعال سازی این سرویس دیگر نیازی به چک کردن مکرر وبسایت نیست و به محض انتشار خبر مهم در این صفحه از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن اطلاع خواهید یافت

خبر ۳۰ شهریور ۱۴۰۱- جزئیات استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۱۴۰۱

مدیرعامل سازمان تامین‌ اجتماعی ضمن تشریح جزئیات استخدام در این سازمان گفت: سازمان در حال انجام مکاتبات برای کسب موافقت مسئولان جهت لحاظ امتیازات ویژه کرونا فعالان دوره شیوع این بیماری در آزمون‌های استخدامی تامین اجتماعی است.

برای مشاهده متن  کامل خبر اینجا کلیک کنید

 

لینک ها و صفحات مرتبط با ثبت نام در آزمون

شرایط عمومی، اختصاصی و لینک ثبت‌نام در آزمون
آخرین اخبار آزمون

مزایای استخدام در تامین اجتماعی

متقاضیان محترم استخدام در آزمون استخدام تامین اجتماعی می‌توانند پس از بررسی شرایط استخدام تامین اجتماعی سال ۱۴۰۱ که در مطالب بالا به صورت کامل توضیح داده شده است، جهت ثبت نام در آزمون تامین اجتماعی اقدام نمایند. متقاضیان محترم آزمون تامین اجتماعی می‌توانند برای مشاهده جدول رشته های استخدامی تامین اجتماعی سال ۱۴۰۱ به این صفحه مراجعه نمایند.

اگر شما نیز از متقاضیان آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ هستید و در خصوص رشته های حاضر در آزمون و نحوه ثبت نام آزمون استخدام تامین اجتماعی ۱۴۰۱ سوالاتی را دارید توصیه ما این است ابتدا دفترچه آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ را دانلود کرده و شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه را به دقت بررسی نمایید.

ثبت نام آزمون تامین اجتماعی ۱۴۰۱ از طریق سامانه سنجش انجام میشود اما تمام شرایط و ضوابط آزمون استخدامی تامین اجتماعی در دفترچه ثبت نام آزمون آمده است. شرایطی مانند رشته های مجاز به ثبت نام در آزمون، مدرک تحصیلی مجاز شرکت در آزمون و شرط تاهل و فرزند آوری نیز در دفترچه ثبت نام آزمون ذکر شده است.

سازمان تامین اجتماعی برای تامین رفاه مردم و حمایت از حقوق کلیه کارگران و کارکنان اداره ها و سازمان ها در خدمت به مردم به وجود آمده است . تامین اجتماعی با انجام بیمه همگانی تعهداتی در مقابل بیمه شدگان دارد.

داوطلبان صرفا در صورتی می توانند در آزمون استخدام تامین اجتماعی ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در بخش دوم: شرایط اختصاصی در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد.

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی سازمان تامین اجتماعی
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی برای استخدام سازمان تامین اجتماعی
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما میتوانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
آرشیو مطالب پیشین استخدامی سازمان تامین اجتماعی
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی سازمان تامین اجتماعی در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲۳۰٬۵۵۸ نظر برای استخدام سازمان تامین اجتماعی (خبر جدید)

 • آ
  آرزو ماما
  ۲ مهر ۱۴۰۱، ۱۶:۳۸
  این امتیاز کرونا چیه دیگه
  توی‌دفترچه نزده بودن
  ولی میگن شاید بدیم به اونایی که تو کرونا کار کردن
  ماهایی که امتیاز نداریم تلاش بیخود میکنیم انگار واسه ازمون☹️

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ