استخدام سازمان آتش نشانی (خبر جدید)

۲۱۴۷۲ نظر

استخدام سازمان آتش نشانی

آتش نشانی‌های کشور به عنوان بخشی از شهرداری هر شهر استخدام‌های خود را به صورت منطقه‌ای و مجزا برگزار می‌کنند. از این رو اگر به دنبال استخدام شدن در سازمان آتش نشانی های شهر و منطقه خود هستید بهتر است مطالب مندرج در این صفحه را به دقت بخوانید.

 

 

 

 

آخرین اخبار استخدامی سازمان آتش نشانی

صفحات استخدامی آتش‌نشانی‌های کشور

در این بخش، سازمانه‌های آتش‌نشانی وابسته به شهرداری‌های کشور را به تفکیک استانی مشاهده می‌کنید. با کلیک بر روی هر استان، اخبار و اطلاعات مرتبط  با وضعیت آن استان  را خواهید دید و می‌توانید نظرات همشهریان خود در رابطه با استخدام در آتش‌نشانی شهر محل سکونت خود را بخوانید.

استخدام آتش‌نشان

علاقه‌مندان به اشتغال به عنوان آتش‌نشان و فعالیت در کسوت آتش‌نشانی به دو طریق می‌توانند به این خواسته جامه عمل بپوشانند. نخست اینکه تا زمان انتشار آگهی استخدام سازمان آتش‌نشانی و سپس ثبت نام در آزمون استخدامی و طی مراحل قبولی، مصاحبه و گزینش منتظر ماند. پذیرفته‌شدگان در این مراحل به عنوان آتش‌نشان در سازمان آتش‌نشانی وابسته به شهرداری مشغول به کار می‌شوند. دوم اینکه می‌توان به عنوان آتش‌نشان در شرکت‌های خصوصی بزرگ و معتبر استخدام شد. علاقه‌مندان با دیدن آگهی‌های استخدام این شرکت‌ها و ارسال رزومه یا تماس با آن‌ها و بدون شرکت در آزمون استخدامی به عنوان راننده پایه یک یا آتش‌نشان به شرکت‌ها درخواست همکاری می‌دهند.
«ای-استخدام» برای متقاضیان هر کدام از این دو طریق راه‌کارهای مناسبی دارد. برای علاقه‌مندان به استخدام در بخش دولتی و سازمان آتش‌نشانی بسته‌های آموزشی ویژه و متنوع به منظور قبولی در آزمون استخدامی آتش‌نشانی تدارک دیده است. این بسته‌ها شامل سوالات چهارگزینه‌ای آزمون‌های برگزار شده قبلی است که در این صفحه می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید. همچنین برای علاقه‌مندان به استخدام در بخش خصوصی و شرکت‌های بزرگ و معتبر، امکان مشاهده آگهی‌های استخدام آتش‌نشان و ساخت رزومه با سامانه اختصاصی را فراهم کرده است.

 

آرشیو مطالب پیشین استخدامی سازمان آتش نشانی
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی سازمان آتش نشانی در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید

گوش به زنگ باشید!

با فعال‌سازی این خدمت، دیگر نیازی به بررسی مکرر وبسایت نیست و به محض انتشار خبر مهم در این صفحه از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن اطلاع خواهید یافت!
سوالات متداول

 

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲۱٬۴۷۲ نظر برای استخدام سازمان آتش نشانی (خبر جدید)

 • س
  سام
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۲، ۲۱:۱۵
  سلام ببخشید ازمون اتش نشانی که بیاد کشوری هست یااستانی.میشه راهنمایی کنید
  • ه
   هنر اموز کامپیوتر فارس
   ۱۳ تیر ۱۴۰۲، ۱۷:۱۲
   باسلام خدمت دوستان استخدامی آتش نشانی داره
   بر گزار میشه ؟از کدوم سایت و کدوم صفحه پیگیری کنم برای ثبت نام راننده باید چ شرایطی داشته باشی
   وشرط،سنی چقدر هست؟
   • پشتیبان سه
    ۱۳ تیر ۱۴۰۲، ۱۷:۳۱
    کاربر عزیز
    برای مشاهده آخرین اخبار مربوط به استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک کنید
   • م
    محمد
    ۱۳ تیر ۱۴۰۲، ۰۸:۳۱
    دوستان یزدی استخدامی در حال برگزاری است

    لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

    ثبت پاسخ