استخدام سازمان آتش نشانی ایلام (ثبت نام شروع شد)

۸۵ روز قبل ۱۰ نظر

استخدام سازمان آتش نشانی ایلام

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی)

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

خبر ۵ تیر ۹۸ - انتشار دفترچه راهنمای آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی 

به استناد سهمیه استخدامی شماره ۷۱۱۳۰۴ مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور و مجوز شماره ۲۲۵۷ مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های سراسر کشور، آزمون استخدامی کتبی و عملی برای انتخاب افراد واجد شرایط بر اساس مندرجات دفترچه راهنما برگزار می‌گردد.

رشته شغلی مورد نیاز : کارشناس آتش نشان، کاردان آتش نشان، آتش نشان، راننده وسایل نقلیه تندرو سنگین
مقطع تحصیلی مورد نیاز : دیپلم، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد

مهلت ثبت نام : ۱۰ تیر ۹۸
زمان دریافت کارت آزمون : ۱۴ مرداد ۹۸
زمان آزمون : ۱۸ مرداد ۹۸

برای مشاهده شرایط کامل آگهی و ثبت نام اینجا کلیک کنید

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی)

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

خبر ۲۷ خرداد ۹۴ - اسامی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداری های استان ایلام اعلام شد

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ایلام گفت: اسامی پذیرفته شدگان آزمون آتش نشانی شهرداریهای استان ایلام اعلام شد. به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، مهندس عباس میرزاد در این خصوص اظهار داشت: برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای آتش نشانی های شهرداریهای ایلام، بدره، لومار، آبدانان، ارکواز ملکشاهی و چوار در رشته شغلی کاردان آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین براساس مجوز شماره ۱۲۶۷۲/۹۳/۲۲۵ مورخ ۲۳/۹/۱۳۹۳ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و نامه شماره۵۲۸۸۴ مورخ ۲۹/۱۱/۹۳ سازمان شهرداریها و دهیاری‏های کشور آزمون کتبی در تاریخ۸ /۳/۱۳۹۴ با شرکت۴۵۰ نفر داوطلب برگزارگردید. وی افزود: از بین شرکت کنندگان در آزمون فوق الذکر با احتساب سه برابر ظرفیت تعداد ۳۶ نفر پذیرفته شد ه اند . میرزاد گفت: پذیرفته در این آزمون می بایست ضمن مراجعه به پورتال استانداری ایلام به آدرس http://www.portal-il.ir به مدت ۷ روز کاری از تاریخ اعلام نتایج نسبت به تحویل مدارک خود به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اقدام نمایند. این مقام مسئول تصریح کرد: پذیرفته شدگان در آزمون کتبی باید درآزمون عملی که تاریخ آن متعاقباً از طریق پورتال استانداری اعلام خواهد شد شرکت نموده و نهایتاً ۱۲ نفر پس از طی مراحل گزینش برای استخدام پیمانی در شهرداریها جذب خواهند گردید .

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

دریافت کارت آزمون

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

استخدام استانداری ایلام

استانداری ایلام برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای استان ایلام(ایلام- بدره –لومار – آبدانان- ارکواز ملکشاهی-چوار ) براساس مجوز شماره ۲۲۵/۹۳/۱۲۶۷۲ مورخ ۱۳۹۳/۹/۲۳ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و نامه شماره۵۲۸۸۴ مورخ ۹۳/۱۱/۲۹ سازمان شهرداریها و دهیاری‏های کشور، در نظر دارد تعداد ۱۲نفر افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون تخصصی وتوانمندی های عملی و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداریهای فوق الذکر به شرح زیر استخدام نماید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

ردیف رشته شغلی محل جغرافیایی خدمت تعداد جنسیت شرایط احراز
۱ کاردان آتش نشان ایلام ۲ مرد دارابودن گواهی نامه فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد ، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای،تربیت بدنی،برق،تاسیسات،مکانیک،مخابرات،کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است
۲ راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین بدره ۱ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه – دارابودن گواهی نامه فوق دیپلم در تمام گرایش های یک از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد ، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای،تربیتبدنی،برق،تاسیسات،مکانیک،مخابرات،کامپیوتر
*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است
ارکواز ملکشاهی ۱ مرد
آبدانان ۱ مرد
لومار ۱ مرد
چوار ۲ مرد
ایلام ۴ مرد

الف - شرایط عمومی
۱- داشتن حداقل بیست و پنج سال تمام سن در اولین روز ثبت نام .در رشته شغلی وسائط نقلیه تندرو سنگین(برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین)داشتن حداکثر سی سال سن در اولین روز ثبت نام
۲- داشتن تابعیت ایران
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت غیر پزشکی قانونی برای مردان
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
۵-نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود
۸- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پیش بینی شده درجدول شرایط احراز رشته های شغلی
۹- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱۰- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
تبصره ۱- داوطلبان رشته شغلی نقلیه تندرو سنگین(برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین)می باسیت دارای گواهینامه رانندگی پایه یک و برای رشته شغلی کاردان آتش نشانی دارای گواهی نامه رانندگی پایه دو در زمان ثبت نام باشند
تبصره ۲- شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است تبصره۳- کارکنان قراردادی واحد آتش نشانی و سازمان های آتش نشانی شهرداریها و کارکنان شرکت های طرف قرارداد با شهرداری در واحدها و یا سازمان های آتش نشانی که تا قبل از سال ۱۳۹۰ بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه اشتغال دارند،می توانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون شرکت نمایند.
تبصره ۴- داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین(برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین)می توانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون رشته مذکور شرکت نمایند.
ب - شرایط اختصاصی
۱- داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولینمجاز به شرکت در آزمون مشاغل عملیاتی آتش نشانی نمی باشند.
۲- داوطلبان استخدام درآزمون مشاغل عملیاتی آتش نشانیمی بایست علاوه بر آزمون تخصصی در آزمون عملی نیز حائز شرایط لازم شوند.
۳- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی،ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
۴- پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰روز کاری پس از اعلام رسمی استانداری و یا شهرداری نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای۷ سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری ها و سازمان های وابسته و نیزدستگاه های اجراییدیگر اقدام نمایند.عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
۵- موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹)، به طور داوطلبانه خدمت نموده اندبه میزان خدمت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثرمجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل .
ب - اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال .
ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه‌های ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
د - داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ، شرکت های بیمه دولتی ، شهرداری ها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت های دولتیکه شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‏کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‏های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.لازم به ذکر است سابقه خدمت آفرادی که در شرکت های طرف قرارداد شهراریها قرار دارند، مشمول این بند نمی باشند،به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت هاب طرف قرارداد با شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در واحدها و یا سازمان های آتش نشانی اشتغال داشته اند.
ه- داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد: *شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد *داوطلب حداقل چهار (۴)سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی،راهنمایی،دبیرستان و یا دانشگاه)را بصورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشند. *همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت ویا نیروهای مسلح(اعم از شاغل و یا بازنشسته)که شهر محل خدمت فعلی و یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد. *داوطلب یا پدر،مادرو یا همسر وی حداقل چهار(۴)سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
تبصره ۱-مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن،تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد. تبصره۲- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام،در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان ویا استان واقع باشد داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود. .
ج - ثبت نام و مدارک مورد نیاز
۱ -داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه(۳) گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را از طریق سایت استانداری ایلام ( http://portal-il.ir ) و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
۲- شروع ثبت نام ازساعت۸ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۲/۰۱ به مدت ۱۰ روز (ساعت ۲۰ روزپنجشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۰) می‏باشد.
۳- داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴ * ۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع۲۰۰ پیکسل و با فرمتjpgو حداکثر۲۰۰ کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۴-پرداخت مبلغ سیصد و پنجاه هزار ریال (۳۵۰،۰۰۰ ریال) به شماره حساباعلامی به نام سازمان همیاری شهرداری های استان ایلام بهصورت اینترنتیبه عنوان حق شرکت در آزمون استخدامیداوطلبان استخدام پرداخت نمایند ( ایثارگران از پرداخت۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریزوجه مذکور معاف می باشند)و اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت و جه ثبت نام واردو نهایتاً پس ازبررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
۵-کارت ورود به جلسه آزمون استخدام طی دو روز مورخ ۱۳۹۴/۰۲/۲۵ لغایت ۱۳۹۴/۰۲/۲۶ از طریق وب سایتاستانداریایلامبه داوطلبان ارائه می‏شود.
۶-زمان برگزاری آزمون تخصصی روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۰۳/۰۸ ساعت۸:۳۰ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمونداوطلبان درج خواهد شد.
۷-مدارک مورد نیاز جهت اسکن در سایت ثبت نام به شرح ذیل می باشد:
* تکمیل فرم درخواست شغل
* تصویر آخرین مدرک تحصیلی
*تصویر صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)
*تصویر کارت ملی (پشت و رو)
* تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت غیر پزشکی
*مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها، سازمان های وابسته و دهیاری ها.
*مستدات مربوط به قهرمانان ورزشی(قهرمان مسابقات المپیک،جهانی،آسیایی،دانشجویان جان و قهرمانی کشور)
*تصویرگواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبانرشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین درپست آتشنشانراننده سنگین.
* تصویر گواهینامه رانندگی پایه دو
د - مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه‏ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوطو ۳۰ سوال برای سنجش هوش،سرعت،دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفیمی باشد.
ه –اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی درسایت رسمی استانداری ایلام بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد. .
و –تذکرات
۱- پنج درصد(۵%)سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور دادوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان،آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان،جانبازان و همسر و فرزندان آنان و برادران شهدا اختصاص دارد.اتنخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵%)به ترتیب امتیاز کسر شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی و حد نصاب در آزمون عملی را کسب نموده باشند و مراحل آزمون عملی را با موفقیت طی نموده باشند،انجام خواهد شد. ۲-استانداری می تواند حداکثر ده درصد(۱۰%)نیازهای استخدامی شهرداریها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده ۲ آیین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب ۱۳۷۶ هیات محترم وزیران(قهرمان مسابقات المپیک،جهانی،آسیایی،دانشجویان و قهرمانی کشور)که به تایید وزارت ورزش و جوانان می رسد ،در آتش نشانی به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حد نصاب از آزمون تخصصی و عملی اختصاص دهد.
۳- داوطلبان شاغل در واحد ها یا سازمان های آتش نشانی شهرداریها،در شهر،شهرستان و استان مورد تقاضا، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا سازمان های آتش نشانی شهرداریها تا ۱۲۰ روز قبل از برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند.
۴- دهیاران،شهرداران،فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته،یا فرزندان کارکنان از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته،افراد بومی شهر،شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
۵- امتیاز آزمون تخصصی با «ضریب ۱»و امتیاز آزمون عملی با «ضریب۲» محاسبه می شود.
۶- در صورت مساوی بودن امتیاز کسب شده داوطلبان،اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهرداری،شهرستان و استان می باشد.
۷- داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به دفتر امور شهری و شوراها ی استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارایه نمایند.پس از سپری شدن مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۸- چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد ،از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
۹-به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احرازمشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند وگواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. شرکت افرادی کهدارای مدارک تحصیلی یک مقطع بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده دارند می توانند در شرایط احرازمندرج در اگهی استخدام ،مشروط به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر پس از کسب نمره قبولی در آزمون تخصصی و عملی بلامانع می باشد..
۱۰-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی،آزمون عملی و گزینش صورتخواهد گرفت.
۱۱-داوطلبان میبایست درزمان ثبت نام دارای مدارک تحصیلی مندرج درآگهی،کارت معافیت غیرپزشکی ویاکارت پایان خدمت ،گواهی نامه پایه یکم ودوم برای داوطلبان ذیربط وشرایط سنی مندرج دراین دستورالعمل وآگهی استخدام باشند
ماده ۱۲ – انتخاب نهایی پذیرفته شدگان ازمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی ، آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدامی پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد .
ماده ۱۳- امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل (درشرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ وقراردادی درواحدها یا سازمانهای شهرداری شهرمتقاضی استخدام یاسربازان وظیفه که دوران خدمت سربازی خودرا بصورت کامل بدون دریافت وکسر خدمت ومنع انظباطی به صورت امریه به عنوان سرباز اتش نشان دراتش نشانی گذرانده اند به ازای هرسال سابقه خدمت ۳درصد تا سقف ۲۵درصد وبرای کارکنان شاغل درشرکتهای طرف قرارداد شهرداری تاقبل از ابتدای سال ۱۳۹۰وقرارادی در واحدها یا سازمانهای اتش نشانی یکی ازشهرداریهای شهرستان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲.۵ تا سقف ۲۰درصدو برای کارکنان شاغل در شرکتهای طف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰وقراردادی درواحدها یا سازمانهای اتش نشانی یکی ازشهرداریای استان ایلام مربوط به همان شهر به ازای هرسال سابقه خدمت۲درصد تاسقف ۱۸درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی ازمون تخصصی قرار می گیرد اعمال امتیاز مربوطه برای کارکنان دارای قرارداد مستقیم با شهرداری مشروطه به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا واحدهای اتش نشانی شهرداریها تا ۱۲۰روز قبل از برگزاری ازمون تخصصی وکتبی می باشد .
ماده ۱۴- امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری و یا از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری در ۱.۲ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد .
ماده ۱۵ :درصورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در مواد ۱۴ این دستور العمل شوند صرفاً بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت .

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

۱۰ نظر برای استخدام سازمان آتش نشانی ایلام (ثبت نام شروع شد)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید