استخدام دیوان محاسبات کشور (اعلام نتایج)

دیروز ۶۰۴۷۰ نظر

استخدام دیوان محاسبات کشور

اخبار و استخدام‌های دیوان محاسبات کشور به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های دیوان محاسبات کشور، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام دیوان محاسبات کشور و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

سوالات ارسالی کاربران
کاربران عزیز سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور سال ۱۴۰۰ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.
آخرین اخبار استخدامی دیوان محاسبات کشور
منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی دیوان محاسبات کشور
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام دیوان محاسبات کشور
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما میتوانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
آرشیو مطالب پیشین استخدامی دیوان محاسبات کشور
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی دیوان محاسبات کشور در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول
از تجربیات دیگران استفاده کنید!
مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.
تجربیات شرکت کنندگان

۶۰٬۴۷۰ نظر برای استخدام دیوان محاسبات کشور (اعلام نتایج)

 • م
  محمد
  ۸ خرداد ۱۴۰۱، ۰۰:۵۹
  سلام.
  کسایی که رشتشون مدیریته سوالایی که تو مصاحبه ازشون میپرسن مثل دیگران تخصصی حسابرسی و بودجه و حسابداری دولتیه .
  یا بیشتر از رشته خودشون میپرسن
  • ا
   امیر
   ۷ خرداد ۱۴۰۱، ۲۲:۰۰
   سلام به همکاران اینده، من لازمه چند موضوع رو بیان کنم، اولا اینکه ممنونم از همکار محترم اقای مسعود که من چند پیامشون رو خوندم و واقعا همه مطالب رو درست بیان کردن، ثانیا دوست عزیزی دلیل دیرکرد ارایه گزارش تفریغ رو تلمبار شدن کار مطرح کردن که این دلیل واقعا جالب بود حجم کار هر چقدر هم زیاد باشه چون کار اصلی دیوان تفریغه هر جوری شده باید سر وقت برنامه زمانبندی شده سالانه باید تموم بشه و اگر نشه باید حتما تا ساعاتی طولانی و گاهی پنج شنبه ها حاضر بشیم که جمعبندی بشه که البته معمولا نمیزارن این اتفاق بیفته، نکته مهم دیگه اینه که دیوان رو باید حتما علاقه داشته باشید تا بتونید موفق باشید. فقط باید قوانین و مقررات رو خوب بخونید و بدونیدو بکار ببرید. کار دیوان سبک داره و بعد دو سه سال دستتون میاد
   • ا
    ایران
    ۷ خرداد ۱۴۰۱، ۲۲:۰۵
    یعنی میتونیم با شرایط کاری دیوان خودمونو هماهنگ کنیم؟ من ارشد حسابداری دارم ولی با صحبتای کارمند دیوان نگران شدم چون تجربه کاری هم ندارم

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ