استخدام دانشگاه های افسری ارتش (اعلام نتایج)

۱۰۵۷۰ نظر

استخدام دانشگاه های افسری ارتش

متقاضیان محترم استخدام در دانشگاه های افسری ارتش می‌توانند در این صفحه تمام اطلاعات مورد نیاز جهت استخدام در این سازمان، به همراه مشاهده و بررسی وضعیت استخدامی دانشگاه های افسری ارتش را مورد بررسی قرار دهند.

خبر ۲۷ دی ۱۴۰۱ -اعلام نتایج آزمون دانشگاه های افسری ارتش در سال ۱۴۰۱

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون دانشگاه های افسری ارتش در سال ۱۴۰۱ به اطلاع میرسانیم،نتایج آزمون ورودی، با توجه به نمره علمی اخذ شده و علاقمندی نیروی اول و دوم اعلام گردید.

برای مشاهده اطلاعیه اعلام نتایج اینجا کلیک  کنید

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک  کنید

لینک ها و صفحات مرتبط با اعلام نتایج

 • اعلام نتایج استخدام دانشگاه افسری ارتش جمهوری اسلامی ۲۷ دی ۱۴۰۱ اعلام شد و شما می‌توانید با مراجعه به بخش اعلام نتایج آزمون استخدام افسری ارتش  نسبت به مشاهده  نتایج آزمون اقدام نمایید
 • جهت آمادگی برای مصاحبه استخدام در دانشگاه های افسری ارتش، مطالعه و مشاهده بهترین منابع آمادگی برای مصاحبه آزمون استخدام می‌توانید از منابع مفید برای مصاحبه برای استخدامی دانشگاه های افسری ارتش استفاده کنید.

 

شرایط عمومی، اختصاصی آزمون
آخرین اخبار استخدام دانشکاه افسری

چگونگی استخدام شدن در دانشگاه های افسری ارتش

دانشگاه افسری ارتش، یا همان آجا محلی برای تربیت افسران آینده ارتش جمهوری اسلامی ایران است. این دانشگاه به از آن به عنوان دانشگاه جنگ نیز یاد می‌شود از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های آموزش نظامی در کشور است. دانشگاه افسری ارتش، هر ساله از طریق ثبت نام افراد و با برگزاری آزمون استخدامی نیاز خود به نیروی انسانی و دانشجوی جدید را برطرف می‌کند.

افرادی که متقاضی استخدام خلبانی ارتش هستند نیز باید مراحل استخدام شدن خود به عنوان خلبان را از طریق استخدام دانشگاه های افسری ارتش پیگیری نمایند. به این منظور مشتاقان خلبانی کافی است در زمان شروع ثبت نام دانشگاه های افسری ضمن رعایت شیوه‌نامه‌های ثبت نام، پس از تمکیل فرم‌ها و ثبت‌نام در آزمون دوره‌های تکمیلی را در دانشگاه افسری ارتش طی نمایند.

کارجویانی که متقاضی استخدام شدن در دانشگاه های افسری ارتش هستند، می توانند شرایط عمومی و اختصاصی استخدام دانشگاه های افسری که می تواند شامل یکی از دانشگاه های امین ، افسری سپاه و... باشد مطالعه نمایند و اقدام به ثبت نام در دانشگاه افسری نماید .همچنین برای مشاهده زمان استخدام دانشگاه افسری می توانید به این صفحه مراجعه نمایید

برای مطالعه شرایط اختصاصی و عمومی آزمون استخدام دانشگاه های افسری ارتش می‌توانید به صفحه شرایط استخدامی مراجعه نمایید.

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی دانشگاه های افسری ارتش
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام دانشگاه افسری ارتش
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما می توانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
آرشیو مطالب پیشین دانشگاه افسری ارتش
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی دانشگاه های افسری ارتش در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱۰٬۵۷۰ نظر برای استخدام دانشگاه های افسری ارتش (اعلام نتایج)

 • م
  محمد
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱، ۱۲:۴۰
  سلام خوبین دوستان بخدا این چه ظلمیه درحق دیپلم های فنی و حرفه‌ای و کاردانش میکنین چرا دیپلم مارو دانشگاه افسری نمیخاد ماهم امتحان میدم دیگه 3 سال جوانی مون هدر شد بچه ها خواهش میکنم نرین رشته های فنی و کاردانش

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ