استخدام دانشگاه افسری ارتش در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۴ (تمدید ثبت‌نام)

۱۰۸۶۳ نظر

آزمون ورودی استخدام دانشگاه های افسری ارتش

آزمون دانشگاه افسری ارتش به منظور استخدام در کادر افسری ارتش طراحی شده است. این آزمون همانند کنکور سراسری بوده و متقاضیان آن از مقطع دبیرستان با رعایت شرایط مندرج در همین صفحه می‌توانند پس از تکمیل شرایط اقدام به ثبت‌نام در آزمون نمایند. متقاضیان محترم ورود به دانشگاه های افسری ارتش و استخدام در دانشگاه افسری ارتش در سال ۱۴۰۳-۱۴۰۴ می‌توانند در این صفحه تمام اطلاعات مورد نیاز جهت استخدام و موفقیت در آزمون ورودی این دانشگاه، به همراه مشاهده و بررسی وضعیت استخدامی دانشگاه های افسری ارتش را مورد بررسی قرار دهند.

خبر ۱۴ آذر ۱۴۰۲-تمدید مهلت ثبت نام آزمون دانشگاه های افسری ارتش سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۴

 ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون جذب دانشگاه های افسری ارتش در سال ۱۴۰۲ به اطلاع می رسانیم، ثبت نام آزمون تا ۲۱ آذر ۱۴۰۲ تمدید شد.

خبر ۱ آبان ۱۴۰۲- آگهی جذب و ورود به دانشگاه های افسری ارتش در سال ۱۴۰۲

ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور تکمیل کادر افسری نیروهای زمینی، پدافند هوایی، هوایی، دریایی وسازمان های تابعه خود از طریق آزمون اختصاصی و مصاحبه حضوری انتخاب و به منظور فراگیری آموزش‌های نظامی کاربردی دردانشگاه‌های افسری امام علی (ع)، خاتم الانبیاء (ص)، هوایی شهید ستاری، علوم دریائی امام خمینی(ره) و فارابی مشغول به تحصیل خواهند شد.

برای مشاهده شرایط عمومی و اختصاصی اینجا کلیک کنید

لینک ها و صفحات مرتبط با اعلام نتایج

 • ثبت  نام  آزمون استخدام دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۲-۱۴۰۳ در پاییز  خواهد بود و شما می‌توانید با مراجعه به بخش شرایط عمومی و اختصاصی استخدام افسری ارتش  نسبت به ثبت نام آزمون اقدام نمایید.
 • جهت آمادگی برای استخدام در دانشگاه های افسری ارتش، مطالعه و مشاهده بهترین منابع آمادگی برای آزمون استخدام می‌توانید از منابع مطالعاتی مفید برای استخدامی دانشگاه های افسری ارتش استفاده کنید.

 

شرایط عمومی، اختصاصی آزمون

چگونگی استخدام شدن در دانشگاه های افسری ارتش از طریق آزمون

دانشگاه افسری ارتش، یا همان آجا محلی برای تربیت افسران آینده ارتش جمهوری اسلامی ایران است. این دانشگاه به از آن به عنوان دانشگاه جنگ نیز یاد می‌شود از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های آموزش نظامی در کشور است. دانشگاه افسری ارتش، هر ساله از طریق ثبت نام افراد و با برگزاری آزمون استخدامی نیاز خود به نیروی انسانی و دانشجوی جدید را برطرف می‌کند.

افرادی که متقاضی استخدام خلبانی ارتش هستند نیز باید مراحل استخدام شدن خود به عنوان خلبان را از طریق استخدام دانشگاه های افسری ارتش پیگیری نمایند. به این منظور مشتاقان خلبانی کافی است در زمان شروع ثبت نام دانشگاه های افسری ضمن رعایت شیوه‌نامه‌های ثبت نام، پس از تکمیل فرم‌ها و ثبت‌نام در آزمون دوره‌های تکمیلی را در دانشگاه افسری ارتش طی نمایند.

کارجویانی که متقاضی استخدام شدن در دانشگاه های افسری ارتش سال ۱۴۰۳ هستند، می توانند شرایط عمومی و اختصاصی استخدام دانشگاه های افسری که می تواند شامل یکی از دانشگاه های امین ، افسری سپاه و... باشد مطالعه نمایند و اقدام به ثبت نام در دانشگاه افسری نماید .همچنین برای مشاهده زمان استخدام دانشگاه افسری می توانید به این صفحه مراجعه نمایید

برای مطالعه شرایط استخدام دانشگاه افسری ارتش، مراحل استخدام دانشگاه افسری ارتش،  زمان استخدام دانشگاه افسری ارتش، مدارک لازم برای استخدام دانشگاه افسری ارتش  سال ۱۴۰۳ می‌توانید به صفحه شرایط استخدامی مراجعه نمایید.

کاربران گرامی می‌توانند پس از اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش از بخش اعلام نتایج رتبه خود و قبولی یا عدم قبولی خود را مشاهده نمایند. همچنین در بخش نظرات این صفحه نیز می‌توانید نظرات دانشجویان دانشگاه افسری ارتش را مطالعه نمایید.

کاربران عزیز «ای استخدام» دانشگاه افسری ارتش سال ۱۴۰۳ می‌توانند برای آمادگی در آزمون استخدامی از منابع مطالعاتی مفید در این خصوص استفاده نمایید و بعد از قبولی در مرحله کتبی و راه یافتن به مرحله گزینش و استخدام دانشگاه افسری ارتش برای آشنایی با سوالات گزینش دانشگاه افسری ارتش از بسته کتاب جامع گزینش، مصاحبه و عقیدتی استفاده کنند. همچنین در بخش منابع و سوالات نمونه سوالات دانشگاه افسری با جواب قرار داده شده است. به همین منظور با مراجعه به بخش منابع و سوالات می‌توانید این نمونه سوالات با جواب را مشاهده نمایید. در صورتی که هرگونه سوال یا ابهامی در خصوص استخدام دانشگاه افسری ارتش دارید حتماُ آن را در بخش نظرات این صفحه درج نمایید.

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی دانشگاه های افسری ارتش
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام دانشگاه افسری ارتش
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما می توانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
آرشیو مطالب پیشین دانشگاه افسری ارتش
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی دانشگاه های افسری ارتش در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱۰٬۸۶۳ نظر برای استخدام دانشگاه افسری ارتش در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۴ (تمدید ثبت‌نام)

 • م
  مهدی
  ۱۷ آذر ۱۴۰۲، ۲۰:۲۴
  ببخشید رشته های هنرستانی کاردانش هم میتونن ثبت نام کنن
  • پشتیبان سه
   ۱۷ آذر ۱۴۰۲، ۲۱:۴۲
   کاربرعزیز
   برای این مورد صرفا دیپلم شاخه نظری احراز شده است .
  • س
   سپهر
   ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۱۹:۴۶
   لیسانسه ها میتونن شرکت کنن؟
   • پشتیبان سه
    ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۲۱:۲۳
    کاربرعزیز
    در صورت رعایت حدنصاب سن ، میتوانید ثبت نام نمایید .
   • ع
    علی درستکار
    ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۱۷:۰۱
    از خانواده نیرو های مسلح هم تاثیر گذار
    • ع
     علی عبداللهی آرپناهی
     ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۰۹:۵۹
     سن من 25 هست میشه ثبت نام کرد؟
     • مشاور «ای استخدام»
      ۱۷ آذر ۱۴۰۲، ۰۰:۱۵
      کاربرعزیز
      برای اطلاع از این موارد ، متن آگهی را مطالعه نمایید .
      حداقل سن 16 سال تمام و حداکثر 23 سال (تا تاریخ 1402/08/01) و در صورت انجام خدمت سربازی مدت خدمت ضرورت به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود(فرزندان شاهد، جانبازان از کار افتاده کلی ، آزادگان از کار افتاده کلی از شرط سن و معدل معاف می باشند)
     • م
      محمد
      ۱۵ آذر ۱۴۰۲، ۱۲:۴۱
      با دیپلم گردشگری هم میشه آزمون داد
      • مشاور «ای استخدام»
       ۱۵ آذر ۱۴۰۲، ۲۳:۴۴
       کاربرعزیز
       برای شرکت در استخدام دانشگاه افسری ارتش ، برای شرایط تحصیلی طبق بند زیر ، صرفا دیپلم شاخه نظری (رشته های ریاضی‌فیزیک ، علوم تجربی و علوم انسانی) مدنظر می‌باشد .
       داشتن حداقل معدل کل دیپلم برای فارغ التحصیلان رشته‌های علوم تجربی و ریاضی‌فیزیک 14 و برای دیپلم علوم انسانی و معارف اسلامی 16 می باشد.
      • ن
       نعیمی
       ۱۴ آذر ۱۴۰۲، ۱۲:۰۱
       سلام هر سال گزینش خانم ها برای درجه داری هست؟
       • پشتیبان
        ۱۵ آذر ۱۴۰۲، ۰۹:۳۲
        کاربرگرامی
        استخدام افسری نیز در طول سال با فراخوان برای بانوان (دارای مدرک کارشناسی) داده می‌شود. اما آزمون ورود به دانشگاه افسری مخصوص آقایان است.
       • م
        مهدی اصیل
        ۱۳ آذر ۱۴۰۲، ۱۳:۰۵
        سلام آزمون رو دادیم نتیجه اش کی میاد
        • پشتیبان
         ۱۴ آذر ۱۴۰۲، ۱۰:۰۰
         کاربر گرامی
         آزمون در تاریخ 8 دی‌ماه برگزار و نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

        لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

        ثبت پاسخ