استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (خبر جدید)

۹۹ روز قبل ۱ نظر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سنجش مجری آزمون وزارت بهداشت با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (ویرایش جدید)

خبر ۲۱ آذر ۹۷ - آمادگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای استخدام دستیار ثابت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از آمادگی دانشگاه برای استخدام فارغ التحصیلان به عنوان دستیار و اعضای ثابت بخش همراه با ساعت کار و مزایای مشخص خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نشست مدیران گروه های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور دکتر محمد آقاجانی رئیس دانشگاه، دکتر سیدامیر محسن ضیایی معاون آموزشی، دکتر افشین زرقی معاون تحقیقات و فناوری و دکتر علی شهرامی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره نحوه انتخاب مدیران گروه های آموزشی، تعلیم و تعلم را به عنوان یکی از مهمترین اهداف دانشگاه برشمرد و مشارکت تک تک اعضای گروه را برای انتخاب مدیران گروه ها بر اساس عملکرد گذشته و برنامه هایشان در مراحل بعدی را یادآور شد.

وی با بیان اینکه انتخاب مدیران گروه های آموزشی صنفی نیست، ادامه داد: گروه آموزشی بازوی قدرتمند مدیریتی دانشگاه هستند و انتخاب افراد صرفا بر اساس آرا نمی تواند سیاست های اصلی آموزشی دانشگاه را به پیش ببرد.

به گفته آقاجانی، دانشگاه جای فکر جمعیتی است و انتخاب مدیران گروه ها بر اساس عملکرد گذشته و برنامه هایی که ارائه کرده اند انجام می شود و در مرحله بعد نیز صرفا بر اساس نتایجی است که گروه به دست آورده است، انتخاب می شود.

وی با تاکید بر استمرار جلسات با گروه های آموزشی به منظور شناسایی کمبودها و نیازها، پیگیری موثرتر و ارائه راهکارهای دقیق، گفت: مدیران گروه ها باید نسبت به تمامی موضوعات دانشگاه حساس باشند تا نام والای دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی را اعتلا دهیم و این مهم مشروط بر آن است که خودمان را متعلق به دانشگاه بدانیم و دستمان به زانوی خودمان باشد.

اعزام هدفمند پزشکان جوان به فرصت های مطالعاتی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به ایجاد ظرفیت های مناسب دانشگاه در فرصت های مطالعاتی اشاره کرد و برنامه ریزی در راستای اعزام هدفمند پزشکان جوان و علاقه مند و مسلط به زبان انگلیسی برای کسب مهارت های جدید در کشورهای توسعه یافته و سپس متعهد شدن برای ایجاد آنها در گروه را خواستار شد.

آقاجانی تاکید کرد: اسم دانشگاه شهید بهشتی باید با خدمات نوین شناخته شود و برای آنکه متمایز شویم باید بتوانیم ۱۵ مهارت بالینی در کشورهای توسعه یافته را که در کشور انجام نمی شود در داخل اجرا کنیم.

احیای روش دستیار ثابت را در برخی بیمارستان ها

وی با اشاره به حجم بالای کار در برخی گروه ها ؛ تلاش معاونت آموزشی برای احیای روش دستیار ثابت را در برخی بیمارستان ها و برنامه ریزی در ساعات دستیاری را خواستار شد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی امادگی دارد فارغ التحصیلان را به عنوان دستیار و اعضای ثابت بخش همراه با ساعت کار و مزایای مشخص به منظور ایجاد تعادل در ساعات کار دستیاران استخدام کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به ضرورت ایجاد ضوابط و مرزهای اخلاق حرفه ای توسط مدیران گروه ها در بیمارستان ها افزود: دانشجویان باید، اخلاق حرفه ای، رفتار و کردار، گفتار و نحوه ارتباط با بیمار را از اساتید خود بیاموزند و به کوچکترین رفتار استاد خود توجه دارند؛ بنابراین اساتید باید همواره متخلق به اخلاق حرفه ای باشند زیرا نقش شان در این زمینه بسیار تاثیرگذار است.

وی کمی کردن آموزش و هزینه کردن در این بخش را ارزشمند برشمرد و افزود: اصل نقش ما معلمی است و لازم است تغییر ملاک ها را در هیئت ممیزه ایجاد کنیم و در ارتقای افقی سالیانه ارتقای عمودی و موقعیت های دانشگاه، آموزش را به عنوان ملاک اصلی قرار دهیم.

به گفته آقاجانی برای آنکه در فراخوان ها بیشترین جذب صورت گیرد، باید القا کنیم که در جامعه تخصصی، دانشگاه برترین ها را جذب می کند و برای هیچ فردی از قبل تصمیم گرفته نشده است در غیر این صورت جایگاه و وضعیت علمی ما مسیر خوبی را پیش نخواهد برد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، جذب اعضای هیئت علمی با تمرکز بر نخبگان را از جمله سیاست های دانشگاه دانست و گفت: شناسایی و جذب افراد نخبه مشروط بر اینکه واجد نخبگی و ارزش افزوده باشد می تواند اتفاق بزرگ علمی را در دانشگاه رقم بزند و در این مسیر دانشگاه به رغم محدودیت ها آمادگی جذب نخبه ها را از اقصی نقاط کشور دارد.

طراحی مدل ارزیابی وضعیت علمی اعضای هیئت علمی

دکتر سید امیرمحسن ضیایی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این جلسه با تاکید بر حاکمیت سیستم بر افراد به جای حاکمیت افراد بر سیستم، از طراحی مدلی برای ارزیابی وضعیت علمی اعضای گروه های آموزشی بالینی و پایه خبر داد و گفت: بزرگترین سرمایه دانشگاه نیروی انسانی و اعضای هیئت علمی است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه دانشگاه ها باید با یکدیگر تمایز پیدا کنند و نباید کارهای یکسان انجام دهند، یادآور شد: در کشورهای توسعه یافته هر دانشگاهی در یک یا دو حوزه تمرکز دارد و مرجع است و علاوه بر این که در سایر بخش ها نیز کار می کند در یک یا دو حوزه تخصصی شهرت دارد.

ضیایی با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دانشگاه بزرگی است یادآور شد: ما نمی توانیم در همه حوزه ها و زیر مجموعه ها مرجع شویم بلکه باید برخی از حوزه‌ها را انتخاب کنیم. باید با در نظر گرفتن موقعیت فعلی و همچنین در نظر گرفتن حوزه هایی که تاکنون کسی در آنها کار نکرده است این چند حوزه تخصصی را انتخاب کنیم.

وی افزود: دانشگاه این کارها را انجام داده و با ارزیابی ظرفیت های نسبی خود و حوزه هایی که در کشور کمتر مورد توجه قرار گرفته اند حوزه‌هایی را انتخاب کرده است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یادآور شد: منظور از مرجعیت این است که در آموزش، پژوهش، مدیریت دانش و کاربست دانش مرجعیت داشته باشیم و در حوزه صنعت خدمات، سیاست، اجتماع، علم و بین الملل نقش آفرینی کنیم.

ضیایی گفت: طراحی مدل ارزیابی وضعیت علمی اعضای گروه‌های آموزشی بالینی و پایه یکی دیگر از برنامه‌های دانشگاه است. یکی از مهمترین نقش های هر عضو هیئت علمی معلمی است بنابراین ماموریت اصلی ما در دانشگاه به عنوان عضو هیئت علمی معلمی است همچنین تولید و مدیریت دانش نیز از دیگر نقش های عضو هیئت علمی است.

وی با بیان اینکه برای هر عضو هیئت علمی کارنامه ای در نظر گرفته شده که به صورت محرمانه برای آنها و گروه های آموزشی ارسال می شود، گفت: هدف از تهیه این کارنامه قابل استخراج شدن شرایط اعضای هیئت علمی است، البته جزئیات طرح این کارنامه احتیاج به تکمیل دارد و از پایان این ماه فعالیت اعضای هیئت علمی از طریق این کارنامه به اطلاع خواهد رسید.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید بر اهمیت ارتقای وضعیت دانشگاه در آزمون دانشنامه (بورد) گفت: علی رغم اینکه بحث‌هایی که در خصوص معتبر بودن این آزمون مطرح می شود، اما به هر حال این آزمون یک متر ملی است و ما بر اساس آن در حوزه های ستادی وزارت بهداشت ارزیابی خواهیم شد.

وی افزود: توجه به صلاحیت بالینی اهمیت زیادی دارد و ما باید این صلاحیت بالینی را ایجاد و ارزشیابی کنیم و تا صلاحیت بالینی ایجاد نشده نباید اجازه دهیم که فراگیر ما از محیط خارج شود زیرا مسئولیت شرعی قانونی و حقوقی آن با ما است.

منبع: خبرگزاری مهر

خبر ۲۷ اسفند ۹۶ - نتایج چند برابر ظرفیت استخدامی دانشگاه در سال ۹۶ اعلام شد+اسامی پذیرفته شدگان

اسامی اولیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه و مشمولان بررسی مدارک در رشته های بدون مصاحبه به تعداد ۱,۵ برابر و در رشته های دارای مصاحبه به تعداد ۳ برابر سهمیه در نظر گرفته شده در دانشگاه اعلام شد.

پذیرفته شدگان با توجه به اطلاعات خوداظهاری ثبت شده در آزمون استخدامی دانشگاه در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور و با در نظر گرفتن شرایط احراز عناوین شغل های مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و اعمال اولویت ها و سهمیه های قانونی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدامی مورخ ۱۰ دی سال جاری انتخاب شده اند.

بر اساس اعلام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، کلیه مشمولین از ۲۰ فروردین سال ۹۷ می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از زمان و مکان تحویل مدارک خود آگاه شوند.

برای دریافت لیست اسامی پذیرفته شدگان و همچنین مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام روی لینک های زیر کلیک کنید.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان و مشمولین بررسی مدارک اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۳ اسفند ۹۶ - اعلام جزئیات جذب عضو هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، پانزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاههای علوم پزشکی را برگزار می‌کند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۵ آبان ۹۶ - شروع ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

کاربران عزیز ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای شما، به اطلاع میرسانیم ، شرایط استخدام وزارت بهداشت در سال ۹۶ اعلام شد.

مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۵ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ می باشد
زمان برگزاری آزمون : کلیه رشته های شغلی به جز رشته شغلی پزشک متخصص جمعه ۹۶/۱۰/۰۱ می باشد
تبصره : زمان برگزاری آزمون برای رشته‌های شغلی پزشک متخصص شامل کد رشته‌های شغلی (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ ۲۲/۱۰/۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

برای مشاهده صفحه آگهی استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سنجش مجری آزمون وزارت بهداشت با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (ویرایش جدید)

خبر ۱۱ مهر ۹۶ - جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان سی و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی اعلام شد

معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دراطلاعیه ای اعلام کرد ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان سی و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی، ۱۱مهرماه انجام خواهد شد.
در این اطلاعیه آمده است: ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی شما عزیزان در سی و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی، به اطلاع می رساند پذیرفته شدگان باید درتاریخ ۱۱/۷/۹۶ جهت انجام مراحل ثبت نام اینترنتی به آدرس https://medical.sbmu.ac.irاقدام نمایند و درتاریخ ۱۲/۷/۹۶ و ۱۵/۷/۹۶ نیز جهت ثبت نام حضوری به تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است با توجه به احتمال تغییر در برنامه ثبت نام و یا لزوم ارائه اطلاعات تکمیلی از کلیه پذیرفته شدگان عزیز اکیداً تقاضا می شود قبل از مراجعه حضوری جهت ثبت نام، به سایت دانشگاه مراجعه نموده تا از آخرین اطلاعات و تغییرات مطلع گردند. همچنین جهت ثبت نام اینترنتی صرفاً اسکن عکس لازم است.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری
• فرم های تکمیل شده ثبت نام - لطفاً جهت دریافت فرمها کلیک نمایید. (فرم ثبت نام، فرم گزینش ، فرم اطلاعات استخدام )
• شش قطعه عکس رنگی ۴×۳ با پشت نویسی کامل
• دو سری فتوکپی صفحه اول، صفحه دوم و صفحه سوم شناسنامه
• دو سری کارت ملی
• دو سری فتوکپی پروانه دائم پزشکی
• دو سری فتوکپی پایان طرح نیروی انسانی
• دو سری فتوکپی تسویه حساب صندوق رفاه (به جز فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی)
• اصل کارت پایان خدمت بهمراه دو سری فتوکپی
• اصل سند تعهد خدمت تایید شده از سوی دفتر حقوقی دانشگاه بهمراه دو سری فتوکپی، در صورت هر گونه سوال در خصوص تنظیم سند با شماره تلفن ۲۳۸۷۲۲۳۱ آقای مشهور تماس حاصل فرمائید.
• موافقت نامه محل استخدام جهت پذیرفته شدگان مستخدم از سوی بالاترین مقام محل استخدام سازمان مربوطه بهمراه دو سری فتوکپی
• دو سری فتوکپی برابر اصل شده حکم استخدامی جهت پذیرفته شدگان مستخدم
• گواهی پایان دوره در مقطع پزشکی عمومی جهت آن دسته از پذیرفته شدگانی که با استفاده از قانون تسهیلات متاهلین، استعدادهای درخشان و ... در آزمون دستیاری تخصصی شرکت نموده اند بهمراه دو سری فتوکپی
• ارائه تمامی مدارک مربوط به سهمیه پذیرش الزامی می باشد.
جهت اطلاعات و دسترسی به فرمت اسناد به آدرس www.law.sbmu.ac.ir مراجعه نمائید.
آدرس : بزرگراه شهید چمران - خیابان یمن - جنب بیمارستان آیت ا... طالقانی - دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی - ساختمان شماره ۱ - طبقه اول - اداره امور تحصیلات تکمیلی - امور تحصیلات تکمیلی.

خبر ۱۵ شهریور ۹۶ - ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیار تخصصی سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در رشته های زنان و زایمان و روانپزشکی آغاز شد

معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با صدور اطلاعیه ای، از آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان چهل و چهارمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی در رشته های زنان و زایمان و روانپزشکی از ۱۴ شهریورماه خبر داد.
بر اساس این اطلاعیه، پذیرفته شدگان لازم است در ابتدا از ۱۴ شهریورماه به نشانی اینترنتی http://reg.sbmu.ac.ir مراجعه و پس از انجام مراحل ثبت نام اینترنتی طبق جدول زمانبندی از تاریخ ۹۶,۶.۲۶ لغایت ۹۶.۶.۲۷ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵به ساختمان دانشکده پزشکی مراجعه نمایند.
با توجه به الزام ارسال عکس در ثبت نام اینترنتی، پذیرفته شدگان می بایست یک قطعه عکس ۴×۳ یا ۴×۶ رنگی که در سال جاری گرفته شده باشد را بصورت رنگی اسکن نموده وبا فرمت JPGو اندازه حداکثر ۴۰۰ * ۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰ *۲۰۰ پیکسل ذخیره نمایند. تصویر داوطلب باید واضح و فاقد اثر مهر، منگه و هر گونه لکه باشد. حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد و عکس دارای چرخش نباشد. عکس ارسال شده جهت چاپ بر روی کارت دستیاری می باشد و در صورتی که تصویر ارسالی شرایط چاپ بر روی کارت را نداشته باشد حذف خواهد گردید و مسوولیت عواقب آن بر عهده شخص می باشد.
شایان ذکر است معارفه رشته زنان و زایمان ۹۶,۶.۱۵ ساعت ۸:۳۰ صبح در مرکز پزشکی آموزشی و درمانی امام حسین (ع) و همچنین معارفه رشته روانپزشکی ۹۶.۶.۱۹ ساعت ۸ صبح در همین مرکز پزشکی برگزار می شود.
پذیرفته شدگان برای اطلاع از برنامه زمانبندی ثبت نام حضوری می توانند به سایت دانشکده پزشکی با نشانی msp.sbmu.ac.ir مراجعه و همچنین جهت اطلاعات و دسترسی به فرمت سند تعهد محضری به آدرس law.sbmu.ac.ir مراجعه نمایند.

خبر ۵ شهریور ۹۶ - دعوت به همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دعوت به همکاری پزشکان عمومی و متخصص رشته های مختلف در بیمارستان های تابعه دانشگاه
روابط عمومی معاونت درمان: معاونت درمان دانشگاه به منظور تامین کادر درمانی بیمارستان های تابعه، به همکاری تعدادی پزشک عمومی و متخصص بصورت « عقد قرارداد کارانه » نیازمند می باشد.
پزشکان متقاضی فعالیت بصورت قرارداد کارانه در بیمارستان های تابعه دانشگاه می توانند روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته با مراجعه به آدرس ذیل درخواست خود را بصورت حضوری ارائه کنند؛ و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن مربوطه تماس حاصل نمایید.
همچنین اطلاعات پزشکان مورد نیاز در پورتال معاونت درمان به آدرس treatment@sbmu.ac.ir بارگذاری شده است؛ که در صورت هرگونه تغییری، اطلاع رسانی لازم از طریق پورتال انجام می شود.
آدرس : خ حافظ، تقاطع خ جمهوری، ساختمان سابق وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ( ساختمان حافظ )، طبقه ۶، معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اداره تامین و توزیع پزشکان و نیروهای تخصصی
تلفن تماس : ۶۶۷۰۵۱۷۵

۱ مرداد ۹۵ – شروع استخدام دانشگاههای ‌علوم ‌پزشکی ‌وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

دانشگاهها / دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوزهای شماره ۴۴۸۱۱۴ مورخ ۲۵/۱۲/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان کتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و مصاحبه استخدامی به شرح ذیل به صورت پیمانی استخدام نمایند.

برای مشاهده متن کامل آگهی و فایل راهنما اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

خبر ۹ خرداد ۹۵ - استخدام ۵۰۰ نفری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

خبرگزاری صدا و سیما: معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: تا دو هفته آینده شرایط جذب ۵۰۰ نفر نیروی جدید در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام می‌شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

 استخدام خرداد ۹۴ - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود بر اساس بند ب ماده ۲۰ قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی کشور از محل مجوز شماره ۲۰۹/۵۸۴/د مورخ۹۴/۲/۸ معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به تعداد ۲۵۶ نفر، افراد واجدالشرایط را از طریق امتحان کتبی در حیطه های عمومی و تخصصی پس از طی کردن مراحل گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام نماید.

 

۱- شرایط عمومی استخدام پیمانی

۱/۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۱/۲ – داشتن تابعیت ایران
۱/۳ – داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
۱/۴- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدرو روانگردان
۱/۵- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
۱/۶- نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
۱/۷- داوطلبان نباید مستخدم رسمی ، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و و یا بازنشسته و یابازخرید خدمت باشند.
۱/۸- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱/۹- داشتن سلامت جسمانی وروانی وتوانایی برای انجام کاری که برای آن استخدام میشوند بر اساس دستورالعمل مصوب از سوی هیات امناء دانشگاه

۲- شرایط اختصاصی استخدام پیمانی

۲/۱- داشتن حداکثر سن ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی وکارشناسی ،۴۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و ۴۵ سال برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر تا تاریخ انتشار آگهی
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد..
الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (ازتاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه وهمچنین مدت زمان بستری ویا استراحت پزشکی رزمندگان دراثر مجروحیت درجبهه های نبرد حق علیه باطل .
ب) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء ، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، همسر و فرزندان یک سال و بالای یک سال اسارت و رزمندگان ( با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ج) خواهر و برادر شهداء، همسر و فرزند جانبازان زیر بیست و پنج درصد ( ۲۵%) ، همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا میزان ۵ سال
د) داوطلبانی که به صورت قرارداد تمام وقت در این دانشگاه و سایر موسسات تابعه وزارت متبوع به خدمت اشتغال داشته اند به میزان خدمت غیررسمی آنها.
هـ) مدت خدمت سربازی
و) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و متعهدین خدمت قانون مذکور انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق
۲/۲- مشمولین خدمت پزشکان وپیراپزشکان می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.
تبصره۱- مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه دانشگاه میباشند، میتوانند صرفاً در آزمونهای استخدام پیمانی این دانشگاه شرکت نمایند.
تبصره۲- در خصوص داوطلبانی که به استناد بخشنامه شماره ۱۰۰/۸۵۴ مورخ ۹۳/۷/۱۶ نسبت به تمدید طرح آنان اقدام شده است، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح نداشته و ارسال گواهی اشتغال به طرح اینگونه افراد کفایت می نماید. ضمناً مشمولین مذکور میتوانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی شرکت نمایند.

ردیف عنوان شغل محل جغرافیایی خدمت تعداد مورد نیاز جنسیت شرایط احراز از نظر مدرک و رشته تحصیلی عنوان پست سازمانی
زن مرد
۱ پزشک متخصص بیمارستان شهدای پاکدشت (یک نفر) بیمارستان شهید مفتح ورامین (یک نفر متخصص ترجیحا نفرولوژیست) ۲ * *

دانشنامه یا گواهینامه تخصصی در رشته

تخصصی داخلییا فوق تخصص نفرولوژی

متخصص داخلی
۲ پزشک متخصص

بیمارستان شهدای پاکدشت

(یک نفر )

۱ * * دانشنامه یا گواهینامه تخصصی در رشته تخصصی قلب و عروق متخصص قلب و عروق
۳ پزشک متخصص

بیمارستان شهدای پاکدشت

(یک نفر )

۱ * * دانشنامه یا گواهینامه تخصصی در رشته تخصصی بیهوشی متخصص بیهوشی
۴ پزشک متخصص

بیمارستان شهدای پاکدشت

(دو نفر )

۲ * * دانشنامه یا گواهینامه تخصصی در رشته تخصصی جراحی عمومی متخصص جراحی عمومی
۵ پزشک متخصص

بیمارستان شهدای پاکدشت

(یک نفر )

۱ * * دانشنامه یا گواهینامه تخصصی در رشته تخصصی رادیولوژی متخصص رادیولوژی
۶ پزشک متخصص

بیمارستان شهدای پاکدشت

(دو نفر )

۲ * دانشنامه یا گواهینامه تخصصی در رشته تخصصی زنان متخصص زنان و زایمان
۷ پزشک متخصص

بیمارستان شهدای پاکدشت

(یک نفر )

۱ * * دانشنامه یا گواهینامه تخصصی در رشته تخصصی اطفال متخصص اطفال
۸ پزشک متخصص

بیمارستان شهدای پاکدشت

(یک نفر )

۱ * *

دانشنامه یا گواهینامه تخصصی در رشته تخصصی پاتولوژی

(مسئول فنی آزمایشگاه)

متخصص پاتولوژی
۹ پزشک متخصص

بیمارستان شهید مفتح ورامین

(یک نفر )

۱ * * دانشنامه یا گواهینامه تخصصی در رشته تخصصی طب اورژانس متخصص طب اورژانس
۱۰ کارشناس پرتوشناسی

بیمارستان شهدای پاکدشت

(یک نفر )

۱ * دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی رادیولوژی کارشناس رادیولوژی
۱۱ پرستار شهر تهران (۱۳۳ نفر) – بیمارستان شهدای پاکدشت (۶۵ نفر )بیمارستان شهید مفتح ورامین (۲۹ نفر) ۲۲۷ * * دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی پرستاری پرستار
۱۲ کارشناس هوشبری

بیمارستان شهدای پاکدشت (یک نفر )

بیمارستان شهید مفتح ورامین (یک نفر)

۲ * * دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی هوشبری کارشناس هوشبری
۱۳ کاردان هوشبری

بیمارستان شهدای پاکدشت (یک نفر )

بیمارستان شهید مفتح ورامین (دو نفر)

۳ * * دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی در رشته هوشبری کاردان هوشبری
۱۴ کارشناس اتاق عمل

بیمارستان شهدای پاکدشت (دو نفر )

بیمارستان شهید مفتح ورامین (دو نفر)

۴ * * دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی اتاق عمل کارشناس اتاق عمل
۱۵ کاردان اتاق عمل

بیمارستان شهدای پاکدشت (دو نفر )

بیمارستان شهید مفتح ورامین (دو نفر)

۴ * * دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی اتاق عمل کاردان اتاق عمل
۱۶ کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی

بیمارستان شهدای پاکدشت

(دو نفر )

۲ * * دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی علوم آزمایشگاهی کارشناس آزمایشگاه
۱۷ کاردان آزمایشگاه تشخیص طبی

بیمارستان شهدای پاکدشت

(یک نفر )

۱ * * دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی علوم آزمایشگاهی کاردان آزمایشگاه

۳- نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز

۳/۱-متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند حداکثر تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۹۴/۳/۵ نسبت به ثبت نام الکترونیکی به آدرس اینترنتی www.sbmu.ac.ir اقدام نمایند.
۳/۲- مدارک مورد نیاز ثبت نام مقدماتی:
الف) تکمیل برگ درخواست شغل
ب) رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۱۶۰۰۰۰ (صدوشصت هزار) ریال به حساب سیبای شماره ۴۰۰۱۰۷۸۷۰۳۰۱۲۹۲۹ بانک ملی ، نزد خزانه داری کل به نام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بعنوان حق شرکت درامتحان عمومی و تخصصی داوطلبان قابل پرداخت میباشد، ایثارگران پنجاه درصد(۵۰%) مبلغ مذکور را میپردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند.
ج) یک قطعه عکس ۴×۳ پرسنلی که بایستی متناسب با توضیحات سایت اینترنتی دانشگاه بانضمام فیش بانکی اسکن و ارسال شود.
۳/۳- به ثبت نام ناقص ویا ارسال مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود.
۳/۴- مدارک مورد نیاز پس از قبولی درمرحله اول امتحان:
داوطلبان قبول شده در مرحله اول امتحان موظف هستند مدارک ذیل را ظرف مدت ۵ روز کاری پس از اعلام نتایج از سوی دانشگاه به همراه اصل مدارک به مدیریت منابع انسانی دانشگاه حضوراً ارائه و رسید دریافت نمایند.دانشگاه موظف است کلیه تصاویر مدارک را با اصل آنها مطابقت داده و برابر با اصل نماید.
– اصل آخرین مدرک تحصیلی به همراه تصویر آن
– اصل کارت ملی به همراه تصویر آن
– اصل شناسنامه به همراه تصویر تمام صفحات آن
– اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم به همراه تصویر آن(ویژه برادران)
– اصل پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان وپیراپزشکان یا معافیت ازآن یا اشتغال به طرح به همراه تصویر آن
– اصل مدارک دال بر بومی بودن به همراه تصویر آن
– – اصل مدارک دال بر ایثارگری ،معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط به همراه تصویر آن
– اصل سایرمدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت به همراه تصویر آن
تبصره : مدرک تحصیلی وگواهی انجام خدمات قانون پزشکان وپیراپزشکان یا معافیت از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد وتطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی براصالت مدارک نخواهد بود.

۴ - زمان و محل توزیع کارت
۴/۱-کارت ورود به جلسه امتحان توانمندی های عمومی و تخصصی در روز چهارشنبه مورخ (۱۳۹۴/۳/۶ ) از ساعت ۱۳ بعدازظهر از طریق سایت اینترنتی به آدرس www.sbmu.ac.ir قابل چاپ خواهد بود همچنین زمان ومحل برگزاری امتحان در هنگام توزیع کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید .

۵- مواد امتحانی

مواد امتحانی برای مقاطع کاردانی و بالاتر عبارتند از

۵/۱ – امتحان توانمندیهای عمومی شامل: ۱- زبان وادبیات فارسی ۲- زبان انگلیسی (عمومی) ۳- ریاضی وآمار مقدماتی ۴- فنآوری اطلاعات ۵- معارف اسلامی ۶- اطلاعات سیاسی واجتماعی ومبانی قانون درمجموع به تعداد(۹۰) سوال به صورت چهارگزینه ای با اعمال ضریب ۰/۵(نیم) طراحی می گردد. ضمناً نیم نمره منفی به ازای هر چهار پاسخ غلط محاسبه خواهد شد.
تبصره: اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند وامتیاز آن درسایر موارد امتحان توزیع می شود.

۵/۲ – امتحان تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب به تعداد ۴۵ سوال به صورت چهار گزینه ای با اعمال ضریب ۳ طراحی خواهد شد. ضمناً یک نمره منفی به ازای هر چهار پاسخ غلط محاسبه خواهد شد.

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

۶- تذکرات
۶/۱- ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که حداقل ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده های معظم شهداء، جانبازان، مفقودین، آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت و رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی، درصورت دارا بودن شرایط مندرج درآگهی با رعایت قوانین ومقررات مربوط از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.

۶/۲- از کل مجوز تخصیص یافته به دانشگاه سی (۳۰) درصد آن برابر قوانین ومقررات برای پذیرش ایثارگران اختصاص می یابد. از ۳۰درصد فوق الذکر ، بیست وپنج (۲۵) درصد آن به جانبازان وآزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست وپنج (۲۵) درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امورایثارگران استان و پنج(۵) درصد سهمیه باقیمانده را نیز به رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست وپنج (۲۵) درصد وآزادگان زیر یک (۱) سال اسارت اختصاص می یابد.
تبصره: فرزندان (شهید، جانباز بیست و پنج درصد(۲۵%) و بالاتر، آزاده، اسیر و مفقودالاثر) بازنشسته مراکز تابعه دانشگاه نیز مشمول بند فوق هستند.

۶/۳- انتخاب ایثارگران در حد سهمیه ۵ درصد به ترتیب نمره فضلی از بین ایثارگران واجدشرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد.

۶/۴- پذیرش مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.

۶/۵- جانبازان و خانواده محترم شهدا درصورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.

۶/۶- معلولین عادی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی نمره به ترتیب نمره فضلی از سه (۳) درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.

۶/۷- تمامی باقیمانده سهمیه مجوزبه داوطلبان بومی در صورت برخورداری از شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره فضلی اختصاص می یابد.

۶/۸- داوطلب بومی به ا فرادی اطلاق می گردد که واجد یکی از شرایط ذیل باشد:
الف) شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح(اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
ج) داوطلب حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان ویا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
د) داوطلب یا پدر، مادر ویا همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است).
تبصره۱: مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تبصره۲: درصورتی که ظرفیت مورد نیاز هریک از رشته های شغلی مندرج در آگهی از بین متقاضیان بومی شهرستان تکمیل نگردد، پذیرش بقیه افراد تا تکمیل ظرفیت و همچنین انتخاب افراد ذخیره از بین داوطلبان با اولویت بومی استان و سپس متقاضیان غیر بومی همان رشته شغلی به ترتیب نمره فضلی صورت می پذیرد .

۶/۹- داوطلبان منحصراً مجاز به انتخاب یک شغل و یک محل جغرافیایی خواهند بود.

۶/۱۰ – مدارک تحصیلی بالاتر یا پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده درشرایط احراز مشاغل در آگهی استخدامی و همچنین مدارک معادل، برای شرکت در امتحان و استخدام معتبر نمی باشد.

۶/۱۱- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط وشرایط اعلام شده درمتن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود ودر هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد، حتی در صورت صدور حکم استخدام، حکم مزبور لغو وبلااثر می گردد.

۶/۱۲-انتخاب داوطلبان به ترتیب بالاترین نمره کل ماخوذه در آزمون در هر رشته شغلی با رعایت ظرفیت پیش بینی شده می باشد. در مواردی که نمره کل دو داوطلب در یک رشته شغلی یکسان و مازاد بر تعداد ظرفیت اعلام شده در آگهی استخدامی باشد، ابتدا نمره آزمون توانمندیهای تخصصی ملاک انتخاب خواهد بود؛ و در صورت برابر بودن نمره آزمون توانمندی های تخصصی، انتخاب اصلح از سوی هسته گزینش، ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

۶/۱۳– داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی مرحله اول پذیرفته شدگان طبق برنامه تنظیمی در مهلت مقرر به هسته گزینش دانشگاه برای تکمیل پرونده گزینشی مراجعه نمایند . درصورت عدم مراجعه ،قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده و از افراد ذخیره به جای وی به گزینش معرفی خواهد شد.

۶/۱۴- پذیرفته‌شدگان اصلی پس از اعلام نهایی حداکثر یکماه فرصت خواهند داشت جهت تکمیل مدارک و طی مراحل استخدام به مدیریت منابع انسانی دانشگاه مراجعه نمایند.

۶/۱۵- از پذیرفته شدگان نهایی، تعهد محضری جهت اشتغال به مدت ۵ سال در محل مورد تقاضا خدمت اخذ می گردد. در صورت عدم اجرای تعهد و یا انصراف از خدمت حکم استخدامی آنان لغو و از وجود افراد ذخیره استفاده می شود.

۶/۱۶-هرگونه اطلاع رسانی درخصوص امتحان از طریق سایت اینترنتی به صورت همزمان خواهد بود وداوطلبان اطلاعات مورد نیاز خود را بدین طریق دریافت خواهند کرد.

۶/۱۷- با توجه به این که ملاک ثبت نام از متقاضیان تکمیل برگ درخواست شغل می باشد، لازم است در تکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورده وهیچگونه اصلاحاتی پس از ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.

برای ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت ارتباط با مرکز آزمون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می توانید با شماره های ذیل تماس برقرار نمایید:

 

این آگهی مربوط به ۹۹ روز پیش است و منقضی شده است بنابراین اطلاعات تماس نمایش داده نمیشود.

۱ نظر برای استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (خبر جدید)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید