استخدام دانشگاه علوم پزشکی ساوه (نتایج نهایی)

۱۱ روز قبل

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ساوه

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سنجش مجری آزمون وزارت بهداشت با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (ویرایش جدید)

خبر 20 خرداد 97 – نتایج نهایی پذیرش دانش آموز بهورزی مورخ 1396/11/06 دانشکده علوم پزشکی ساوه

کاربران گرامی برای مشاهده نتایج نهایی پذیرش دانش آموز بهورزی مورخ 1396/11/06 دانشکده علوم پزشکی ساوه روی لینک زیر کلیک نمایید

تذکرات مهم

دانش آموزان که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شدگان نهایی اعلام گردیده در تاریخ 1397/3/23 جهت انجام مراحل گزینش با در دست داشتن (3 قطعه عکس 4*3 – تصویر شناسنامه و کارت ملی – مدرک تحصیلی – کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت عمومی) و فرم تکمیل شده مشخصات فردی ( دقیق و بدون قلم خوردگی ) به دفتر هسته گزینش واقع در بیمارستان شهید مدرس ساوه جنب کلینیک پزشکی هسته ای مراجعه نمایند .

لازم به ذکر است انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از طی مراحل گزینش صورت خواهد گرفت.

جهت مشاهده و دانلود فرم گزینش اینجا کلیک کنید

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۶ اسفند ۹۶ – فهرست اسامی داوطلبان دعوت شده جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی علوم پزشکی ساوه

بدینوسیله فهرست اسامی داوطلبان دعوت شده جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ ۱/۱۰/۹۶ دانشکده علوم پزشکی ساوه به شرح جدول ذیل اعلام می گردد. لذا ضروری است داوطلبان محترم طبق جدول زمان بندی، با دردست داشتن کلیه مدارک اشاره شده ذیل به ستاد مرکزی دانشکده به نشانی ساوه – میدان مادر – خیابان جمهوری واحد کارگزینی مراجعه نمایند:

مدارک مورد نیاز :

۱- اصل وتصویر تمامی صفحات شناسنامه داوطلب و همسر (در صورت تاهل)

۲- اصل و تصویر کارت ملی

۳- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی

۴- اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح و ضریب k ( پایان طرح ، معافیت ، گواهی اشتغال به طرح ویا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی )

۵- اصل وتصویر کلیه مدارک وتاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، بومی و … )

۶- چهار قطعه عکس پشت نویسی شده ۴*۳

۷- پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش

۸- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی ویا معافیت دائم (ویژه آقایان)

۹- اصل و تصویر گواهینامه ب(۲) یا پایه دوم (جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی)

۱۰- اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی

۱۱- اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تاییدیه برای نیروهای شرکتی در مشاغل تخصصی

۱۲- یک عدد پوشه سبزرنگ

۱۳- کاربرگ مربوط به انصراف قطعی از تحصیل برای مشمولین تبصره بند ۶ تذکرات مهم در خصوص شرایط عمومی

مدارک بومی بودن (استان یا شهرستان) : (به همراه داشتن حداقل یکی از موارد ذیل جهت تائید سهمیه کافی است )

۱- اصل و تصویرشناسنامه داوطلب و یا همسر

۲- به همراه داشتن گواهی اشتغال به تحصیل چهار ساله از (دبستان، راهنمایی یا دبیرستان محل تحصیل و یا اداره آموزش و پرورش شهرستان)

۳- گواهی معتبر از محل اشتغال فعلی یا بازنشستگی همسر، پدر یا مادر(ویژه پرسنل نیروهای مسلح یا کارکنان دولت)

اصل و تصویر حکم بازنشستگی( پیمانی یا رسمی یا نیروهای مسلح) پدر، مادر، همسر به انضمام گواهی بازنشستگی از محل خدمت (به تاریخ روز با قید محل خدمت بازنشستگی) جهت افراد بازنشسته

گواهی اشتغال از محل خدمت(به تاریخ روز با قید محل خدمت) به انضمام آخرین حکم کارگزینی پیمانی یا رسمی یا نیروهای مسلح : پدر، مادر، همسر جهت افراد شاغل

اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه فرد شاغل یا بازنشسته

۴- ریز سوابق بیمه ممهور به مهر سازمان بیمه گر جهت داوطلب ، پدر ، مادر و یا همسروی

گواهی سابقه پرداخت حق بیمه از شعب پرداخت حق بیمه ممهور به مهر سازمان بیمه مربوطه

اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه فرد بیمه شده

*تذکر بسیار مهم*

۱- لیست اعلام شده به میزان یک و نیم برابر سهمیه های مربوطه (به غیر ازشغل محل رشته های دارای مصاحبه که ۳ برابر ظرفیت پذیرش می باشد ) و صرفاً جهت بررسی اولیه مدارک افراد وبه صورت موقت بوده و طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش، مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط ومقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد،اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان پذیرش انجام خواهد گردید. لازم به ذکر است لیست نهایی جهت انجام مراحل گزینش ویا مصاحبه در رشته های شغلی مربوطه متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید.

۲- در خصوص داوطلبانی که در حال تحصیل در مقاطع بالاتر از مقاطع اعلام شده در آگهی می باشند در این مرحله نیاز به ارائه گواهی انصراف نداشته و پس از طی مراحل بررسی مدارک ، در صورت نیاز گواهی انصراف از تحصیل از ایشان اخذ خواهد گردید .

برای مشاهده جدول زمانبندی و اسامی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۲ اسفند ۹۶ – لیست مصاحبه داوطلبان بهورزی شهرستان ساوه و زرندیه مورخه ۲۳/۱۲/۹۶

برای مشاهده لیست زمانبندی مصاحبه داوطلبان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ اسفند ۹۶ – لیست پذیرفته گان بهورزی دانشگاه علوم پزشکی ساوه

کاربران گرامی جهت مشاهده لیست پذیرفته شدگان اینجا کلیک کنید. هر گونه اطلاع رسانی در خصوص تاریخ و محل مصاحبه از طریق همین سایت www.savehums.ac.ir می باشد

خبر ۳ بهمن ۹۶ – دریافت کارت آزمون استخدام بهورزی علوم پزشکی ساوه

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون استخدام بهورزی مورخ ۶/۱۱/۱۳۹۶ جهت دریافت کارت به ورود به جلسه در تاریخهای ۳/۱۱/۱۳۹۶ و ۴/۱۱/۱۳۹۶ به آموزشگاه بهورزی واقع در ساوه – خیابان سلمان ساوجی – روبروی سلمان ساوجی ۱۶ مراجعه نمائید.

خبر ۷ آذر ۹۶ – آگهی پذیرش بهورز و استخدام قراردادی 

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوه برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای تحت پوشش طبق مفاد دستورالعمل اجرای پذیرش و استخدام بهورز در نظر دارد از محل سهمیه استخدامی شماره ۸۵/۲۰۹/د مورخ ۱/۲/۹۵ معاونت توسعه مدیریت ومنابع وزارت متبوع تعداد ۱۵ نفر از افراد واجد الشرایط را از طریق امتحان عمومی ، مصاحبه و گزینش برای پذیرش در رشته شغلی بهورز به صورت قراردادی به شرح ذیل استخدام نماید:

جدول نیازهای استخدامی

عنوان رشته شغلیشهرستانمحل جغرافیاییتعداد مورد نیازجمع تعدادمورد نظرشرایط احراز
بهورز زنساوهروستای قشلاق کرد۱۹دارا بودن گواهینامه دیپلم کامل متوسطه
روستای احمدآباد۱
روستای یاتان۱
روستای آقچه قلعه۱
روستای مقصود آباد۱
روستای مرق۱
زرندیهروستای خشکرود۱
روستای مصرقان۱
روستای ازبیزان۱
بهورز مردساوهروستای قشلاق کرد۱۶
روستای غازم آباد مرکزی۱
روستای امام آباد۱
زرندیهروستای حسین آباد۱
روستای خشکرود۱
روستای صدر آباد۱

شرایط عمومی :

۱. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۲. داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۳. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

تبصره : معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که براساس اعلام کمیسیون پزشکی دانشگاه با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.

۵. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان

۶. عدم سابقه محکومیت جزائی موثر

۷. داشتن سلامت جسمانی و روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیتهای مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاریها در روستاههای تحت پوشش (با تائید کمیسیون پزشکی)

۸. نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشگاه

۹. داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی و یا بازخرید خدمت موسسه و سایر دستگاههای دولتی باشند.

۱۰. نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی

۱۱- پذیرفته شدگان دوره آزمون بهورزی که از دوره های قبل انصراف داده اند حق ثبت نام در آزمون را ندارند .

شرایط اختصاصی

۱-دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم در رشته های مختلف (غیر از دیپلم های متعهد خدمت) که مدرک آنان مورد تائید اداره آموزش و پرورش باشد.

تبصره :

– شرکت داوطلبان دارای مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم مجاز نمی باشد .

– شرکت دانشجویان در آزمون های پذیرش بهورز بلامانع است و در صورت احراز قبولی ، پذیرش آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی و گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر عدم امکان دریافت هر گونه مدرک دانشگاهی قبل از شروع کلاس های بهورزی می باشد.

۲. پذیرش بهورز صرفاً به صورت بومی صورت می گیرد :

-داوطلبان بایستی برای هر خانه بهداشت یکی از شرایط ذیل را داشته باشند تا بومی محسوب گردند.

الف : محل تولد داوطلب (طبق مندرجات شناسنامه) با روستا و یا شهرستان مورد تقاضای بهورز یکی باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد.

ب: حداقل دو مقطع کامل تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان ) را در روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز طی کرده باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دوسال اخیر تا اولین روز شروع ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد.

تبصره ۱: داوطلبان زن که شرایط بند الف و ب نداشته باشند ولی با فرد واجد شرایط مطابق با بندهای الف و ب ردیف ۲ شرایط اختصاصی ازدواج کرده و حداقل دو سال از تاریخ ازدواج آنان تا اولین روز ثبت نام در آزمون گذشته باشد وسکونت شان در محل مورد تقاضا پذیرش بهورز در این مدت محرز شده باشد به عنوان بومی تلقی می شوند و پذیرش آنان بلامانع است. بدیهی است افراد بومی بند الف وب نسبت به این افراد در اولویت هستند واین افراد نسبت به بومیان قمر در اولویت پذیرش خواهند بود.

تبصره ۲: احراز شرایط سکونت داوطلبان مندرج در بندهای الف وب وتبصره ۱ از طریق گواهی شورای اسلامی روستا ( ممهور به مهر وامضای تمامی اعضای شورا) با تائید شبکه بهداشت ( مرکز بهداشت شهرستان مربوطه ) و یا خانه بهداشت (منضم به رونوشت از پرونده بهداشتی متقاضی) با تایید مرکز بهداشت شهرستان صورت می پذیرد.

تبصره۳ : چنانچه داوطلبان بهورزی تا قبل از ثبت نام به دلیل ادامه تحصیل و یا انجام دوره خدمت ضروری سربازی در خارج از محل روستا سکونت داشته اند مشروط به آن که شورای اسلامی روستا سکونت آنان را گواهی کند وخانه بهداشت و مرکز بهداشت شهرستان بومی بودن فرد واقامت وی را قبل از وضعیت های فوق الاشاره در روستای اصلی یا قمر منطقه مورد تقاضا تایید نماید پذیرش آنها بلامانع است لذا برای گروه های مذکور اقامت در دو سال اخیر در روستای مورد نظر ضرورت ندارد مشروط بر این که خانواده وی اقامت دائم در روستای مورد نظر داشته باشند.

تبصره ۴: در صورت عدم وجود تعداد کافی از افراد واجد شرایط به تعداد حداقل ۲ نفر به ازای هر مورد پذیرش، می بایست از افراد واجد شرایط ساکن در روستاهای همجوار همان خانه بهداشت به ترتیب ذیل ثبت نام به عمل آورد:

الف ) روستاهای قمر تحت پوشش خانه بهداشت براساس طرح گسترش شهرستان

ب) درصورت عدم وجود تعداد کافی متقاضی واجد شرایط در روستاهای تحت پوشش خانه بهداشت می توان از روستاهای همجوار تحت پوشش مرکز بهداشتی درمانی مربوطه تا شعاع ۱۵ کیلومتر، پس از تایید مرکز بهداشت شهرستان اقدام به ثبت نام از افراد واجد شرایط نمود. گزینش بهورز از مناطق شهری در هر شرایطی ممنوع می باشد.

۳. سن : حداقل سن برای دارندگان مدرک دیپلم ۱۶ و حداکثر ۲۶ سال ( ۲۵ سال و ۱۱ ماه و ۲۹ روز ) می باشد. تاریخ اولین روز شروع ثبت نام مبنای محاسبه سن قرار می گیرد.

تبصره ۱ : موارد ذیل به شرط ارائه تائیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرراضافه خواهد شد در هر صورت سن داوطلب دیپلم با درنظر

گرفتن موارد زیر نباید از ۲۸ سال ( ۲۷ سال و ۱۱ ماه و ۲۹ روز ) تجاوز کند.

الف : مدت خدمت انجام وظبفه دوره ضرورت آقایان بر اساس کارت پایان خدمت

ب: جانبازان و آزاداگان ، همسر و فرزندان شهدا ، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر ، همسر و فرزندان یک سال و بالای یک سال اسارت و رزمندگان ( با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ) از شرط حداکثر سن معاف می باشند .

ج : خواهر و برادر شهدا ، همسر و فرزند جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵% ) همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا میزان ۵ سال

آزمون ورودی :

سنجش داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دیپلم

الف) آزمون توانمندیهای عمومی: برای کلیه داوطلبان به صورت کتبی به عمل خواهد آمد. سئوالات آزمون توانمندیهای عمومی از دروس دیپلم کامل متوسطه (شامل دروس ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، دین و زندگی) و اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانون، هر درس ۱۵ سئوال و مجموعاً ۶۰ سئوال خواهد بود که به صورت چهارگزینه ای (با اعمال یک نمره منفی به ازاء هر سه پاسخ غلط) طراحی می شود. آزمون توانمندیهای عمومی مجموعاً ۶۰ نمره (معادل ۶۰ درصد از کل نمره آزمون) را به خود اختصاص خواهد داد.

تبصره: متقاضیان اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات دین و زندگی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می شود

ب) مصاحبه : از کلیه افراد قبول شده مصاحبه به عمل خواهد آمد که مصاحبه ۴۰ درصد از کل نمره آزمون را به خود اختصاص می دهد.

* تبصره : از میان داوطلبان شرکت کننده در آزمون کتبی حداکثر به تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش ، به ترتیب نمره فضلی انتخاب و جهت انجام مصاحبه ضمن اطلاع رسانی از طریق سایت دانشگاه دعوت به عمل می آید. پس از انجام مصاحبه بالاترین امتیازات به تعداد دو برابر ظرفیت مورد نیاز هر خانه بهداشت به هسته گزینش دانشگاه معرفی می گردند.

نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز

ثبت نام ازطریق آموزشگاههای بهورزی شهرستان ساوه در دو مرحله به شرح ذیل انجام می گیرد.

الف: تحویل مدارک و ثبت نام مقدماتی

داوطلبان بایستی در مرحله اول با در دست داشتن مدارک ذیل از تاریخ ۱/۹/۹۶ لغایت پایان وقت اداری ۱۵/۱۰/۱۳۹۶ به آموزشگاه بهورزی شهرستان ساوه به آدرس : خیابان سلمان ساوجی – روبروی سلمان ساوجی ۱۶ حضوراً ارائه و رسید دریافت نمایند. واحدهای مذکور موظفند کلیه تصاویر مدارک را با اصل آنها مطابقت داده و نسبت به ثبت نام داوطلبان اقدام نماید.

۱) تکمیل برگ درخواست شغل (موجود در سایت)

۲) رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ( ۱۵۷۰۰۰) ریال به حساب شماره ۲۱۷۷۸۶۵۲۶۹۰۰۸ نزد بانک ملی بنام تمرکز وجوه درآمداختصاصی بهداشتی و درمانی دانشکده بعنوان حق شرکت در امتحان عمومی داوطلبان قابل پرداخت می باشد. (جانبازان و فرزندان شهید از پرداخت مبلغ مذکور معاف بوده و سایر ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می پردازند.)

۳) یک قطعه عکس ۴×۳ به انضمام فیش بانکی اسکن شده (حداکثر حجم ۱۰۰ کیلوبایت )

– اصل به همراه تصویر آخرین مدرک تحصیلی

– اصل به همراه تصویر کارت ملی

– اصل به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه

– اصل به همراه تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران)

– اصل به همراه تصویر مدارک دال بر بومی بودن (منطبق با شرایط اختصاصی و تائیدیه سکونت)

– اصل به همراه تصویر مدارک دال بر ایثارگری و معلولیت حسب مورد از مراجع ذیربط

– اصل به همراه تصویر سایر مدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت

تبصره : معافیت از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد وتطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.

ب: ثبت نام الکترونیکی

آموزشگاههای بهورزی پس از تحویل و تائید مدارک داوطلبان ملزم هستند حداکثر تا تاریخ ۲۱/۱۰/۱۳۹۶ نسبت به ثبت نام الکترونیکی آنان به آدرس اینترنتی savehums.ac.ir اقدام نموده و کلیه مدارک تحویلی را به معاونت بهداشتی دانشکده جهت تایید نهایی ارسال نمایند.

– به ثبت نام ناقص و یا ارسال مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود.

زمان و محل توزیع کارت

کارت ورود به جلسه امتحان توانمندیهای عمومی از روز سه شنبه مورخ ۳/۱۱/۹۶ لغایت پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۴/۱۱/۹۶ از طریق آموزشگاههای بهورزی شهرستان مورد نظر قابل دریافت خواهد بود. زمان و همچنین محل برگزاری امتحان در هنگام توزیع کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

تذکرات:

– استفاده از سهمیه استخدامی ایثارگران شامل جانبازان،آزادگان و رزمندگانی که حداقل ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده های معظم شهداء، مفقودین و جانبازان مشروط به برخورداری داوطلبان از شرایط موضوع مفاد ردیف ۱ و ۲ (شرایط احراز مدرک تحصیلی) و ردیف ۳ شرایط اختصاصی (بومی بودن) و با رعایت سایر مفاد این دستورالعمل و طبق قوانین ایثارگران می باشد.

– استفاده از سهمیه معلولین با رعایت مفاد این دستورالعمل بلامانع است.

۲- از کل مجوز تخصیص یافته به دانشگاه سی (۳۰) درصد آن برابر قوانین و مقررات برای پذیرش ایثارگران اختصاص می یابد بیست و پنج (۲۵ ) درصد آن به جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج (۲۵)درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آزادگان بالای یکسال اسارت و خواهر و برادر شاهد معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اختصاص می یابد و پنج درصد سهمیه استخدامی باقیمانده را نیز به رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست وپنج (۲۵) درصد و فرزندان آزادگان زیر یک (۱) سال اسارت اختصاص می یابد در مواردی که نیاز به تخصص دارد رعایت شرایط علمی (شرایط احراز مندرج درآگهی) الزامی است.

۳- انتخاب ایثارگران در حد سهمیه ۵ درصد به ترتیب نمره فضلی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.

۴- پذیرش مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.

۵- جانبازان و خانواده محترم شهدا درصورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.

تبصره: اولویت استخدامی در بین مشمولین سهمیه بیست و پنج درصد به ترتیب با جانبازان، آزادگان، فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان بالای یکسال اسارت و بیشتر می باشد. در صورت عدم تکمیل ظرفیت از بین ایثارگران فوق الذکر مانده سهمیه قابل تسری به سایر ایثارگران مشمول این سهمیه به ترتیب به همسر شهید، همسر جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر، همسر آزادگان بالای یک سال اسارت، خواهر و برادر شهید تعلق می گیرد.

۶- معلولین عادی بشرط دارا بودن شرایط مندرج درآگهی وکسب حد نصاب نمره به ترتیب نمره فضلی ازسه(۳ ) درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.

۷- تمامی باقیمانده سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی در صورت برخورداری از شرایط مندرج درشرایط اختصاصی آگهی به ترتیب نمره فضلی اختصاص می یابد.

۸- به مدارک ارسالی دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر و پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل ترتیب اثرداده نخواهد شد.

۹- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده درمتن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج درآگهی است؛ داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد حتی در صورت انعقاد قرارداد کار معین، قرارداد مزبور لغو و بلااثرمی گردد.

۱۰- اخذ تائیدیه مدارک تحصیلی متقاضیان استخدام در صورت پذیرفته شدن در امتحان (حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) ازسوی دانشگاه الزامی است.

۱۱- سپردن تعهد رسمی به دانشگاه قبل از شروع به تحصیل مبنی بر این که پس از اتمام دوره آموزش بهورزی در خانه بهداشت مورد تعهد حداقل به مدت ۱۵ سال در روستا مورد نظر انجام وظیفه نماید الزامیست و این تعهد برای کلیه بهورزان تا پایان تعهد (اعم از سهمیه ایثارگری و غیر سهمیه ایثارگری) قابل خرید و انتقال نمی باشد.

۱۲- پذیرفته شدگان که پس از شروع دوره آموزش بهورزی از ادامه دوره انصراف نمایند ضمن پرداخت هزینه های مربوطه مجاز به به ثبت نام در آگهی های بعدی پذیرش بهورز دانشگاه نمی باشند.

۱۳- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان امتحان پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.

۱۴- هرگونه اطلاع رسانی درخصوص آزمون از طریق سایت اینترنتی savaehums.ac.ir وارسال پیامک به شماره تماس اعلام شده در آموزشگاه بهورزی به صورت همزمان خواهد بود و داوطلبان اطلاعات مورد نیاز خود را بدین طریق دریافت خواهند کرد.

۱۵- با توجه به اینکه ملاک ثبت نام از متقاضیان تکمیل برگ درخواست شغل موجود در آموزشگاه بهورزی می باشد لازم است در تکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورده و هیچگونه اصلاحاتی پس از ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.

۱۶- داوطلبان منحصراً مجاز به انتخاب یک شغل و یک محل جغرافیایی خواهند بود.

۱۷- متقاضیان مربوطه حداکثر به مدت پانزده روز پس از اعلام نتیجه مهلت دارند تا نسبت به ارائه اعتراضات اقدام نمایند و کمیته پذیرش بهورز تحت نظر کمیته آزمون دانشگاه موظف است طی دو هفته کاری بررسی واعلام نتیجه نماید.

۱۸- چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز شود مراحل طی شده کان لم یکن تلقی و حتی در صورت شرکت در کلاس های آموزشی ضمن اخراج ، داوطلب برابر تعهد اخذ شده موظف به پرداخت هزینه های مربوطه می باشد و حتی در صورت صدور قرارداد ، قرارداد مربوطه لغو و بلااثر می گردد.

برای دریافت فرم درخواست شغل اینجا کلیک نمایید.

خبر ۲۵ آبان ۹۶ – شروع ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

کاربران عزیز ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای شما، به اطلاع میرسانیم ، شرایط استخدام وزارت بهداشت در سال ۹۶ اعلام شد.

مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۵ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ می باشد

زمان برگزاری آزمون : کلیه رشته های شغلی به جز رشته شغلی پزشک متخصص جمعه ۹۶/۱۰/۰۱ می باشد تبصره : زمان برگزاری آزمون برای رشته‌های شغلی پزشک متخصص شامل کد رشته‌های شغلی (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ ۲۲/۱۰/۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

برای مشاهده صفحه آگهی استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سنجش مجری آزمون وزارت بهداشت با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (ویرایش جدید)

۱مرداد ۹۵ – شروع استخدام دانشگاههای ‌علوم ‌پزشکی ‌وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

دانشگاهها / دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوزهای شماره ۴۴۸۱۱۴ مورخ ۲۵/۱۲/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان کتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و مصاحبه استخدامی به شرح ذیل به صورت پیمانی استخدام نمایند.

برای مشاهده متن کامل آگهی و فایل راهنما اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

۱۷ تیر – استخدام دانشگاه علوم پزشکی ساوه

بدینوسیله به اطلاع میرساند  شرکت  تعاونی شفا گستر پاسارگاد فروهر  طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی ساوه در نظر دارد ۳ نفر کارشناس بهداشت حرفه ای مرد را از طریق مصاحبه یا آزمون، جذب نماید.    لذا از افراد واجد شرایط درخواست مینماید حداکثر تا مورخه ۱۷/۴/۹۵ اطلاعات قید شده در این فراخوان  را به آدرس ایمیل Drmoshtagh@gmail.com   ارسال نمایند.

عنوان شغلمحل جغرافیایی خدمتتعداد مورد نیازجنسیتشرایط احراز از نظر مدرک و رشته تحصیلی
کارشناس بهداشت حرفه ایساوه۳ نفرمرددارا بودن مدرک کارشناسی بهداشت حرفه ای

شرایط عمومی داوطلبان

۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی ۲- داشتن تابعیت ایران ۳- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت ۴- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر ۵- نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب ارای مراجع قانونی ۶- داوطلبان نباید مستخدم رسمی،ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند. ۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام امور محوله ۸- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و  روانگردان ۹- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

شرایط اختصاصی داوطلبان

۱- داشتن حداقل ۲۲ سال سن تمام و حداکثر ۳۵ سال تمام  جهت دارندگان مدرک کارشناسی و حداکثر ۴۰ سال تمام جهت دارندگان مدرک تحصیلی کارشناس ارشد ۲- داوطلبان بومی شهرستان در صورت برخورداری از شرایط مندرج در اگهی  در اولویت جذب میباشند. ۳- تسلط کامل به کامپیوتر

تذکرات

**داوطلبان بومی به افرادی اطلاق میشود که واجد یکی از شرایط ذیل باشند الف) شهرستان  یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی  باشد. ب)داوطلب حداقل ۴ سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی،راهنمایی،دبیرستان و یا دانشگاه) را به طور متوالی در رستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد. ج)داوطلب یا پدر ،مادر ویا همسر وی حداقل ۴ سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام راداشته باشند. *مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ،تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام میباشد. * در صورتی که ظرفیت مورد نظر از بین متقاضیان بومی شهرستان و سپس استان تکمیل نگردد پذیرش جذب نیرو از متقاضیان غیر بومی صورت خواهد گرفت. ***شرکت کنندگان لازم است مدارک ذیل را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند.

۱- یک قطعه عکس ۴*۳ ۲-  آخرین مدرک تحصیلی ۳- کارت ملی ۴- شناسنامه(تمامی صفحات) ۵- کارت پایان خدمت تمام وظیفه عمومی یا معافیت دائم ۶- مدارک دال بر بومی بودن طبق شرایط مندرج در این اگهی ۷- آدرس محل سکونت و شماره تماس

متقاضیان فرم درخواست خود را در قالب جدول ذیل به آدرس ایمیل Drmoshtagh@gmail.com   ارسال نمایند. نام ونام خانوادگی     مدرک تحصیلی     محل تولد     سال تولد     شماره تماس

*** با توجه به این که ملاک ثبت نام از متقاضیان تکمیل و ارسال جدول فوق میباشد لازم است در تکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورده و هیچگونه اصلاحاتی پس از ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.