استخدام دانشگاه صنعتی شریف سال ۹۸ (خبر جدید)

۱۸۲ روز قبل ۴ نظر

استخدام دانشگاه صنعتی شریف سال ۹۸

خبر ۲۵ اردیبهشت ۹۸ - بیش از ۵ هزار تقاضا برای استخدام در دانشگاه شریف

رئیس دانشگاه صنعتی شریف در مورد پیش بینی تعداد دانشجو و اعضای هیات علمی دانشگاه تا سال ۱۴۰۵ گفت: طی سال‌های آینده برنامه‌ ای برای افزایش جذب دانشجو نداریم و با همان تعداد ۱۲ هزار دانشجو برای بالا بردن کیفیت آموزشی تلاش می کنیم.


به گزارش بازارکار به نقل از ایرنا از دانشگاه صنعتی شریف، محمود فتوحی با اشاره به عملکرد هیات اجرایی جذب این دانشگاه طی سال‌های ۹۳ تا پایان اسفند ۹۷ گفت: پنج هزار و ۲۴۶پرونده درخواست‌ جذب از طریق فراخوان به این دانشگاه رسیده که از این میان تعداد هزار و ۷۵۴ مورد آن در غربال اولیه رد شده است.
وی افزود: تعداد سه هزار و ۳۵۴ پرونده عضو هیات علمی بررسی و در کار گروه علمی این دانشگاه به ثبت رسیده است که در نهایت تعداد ۱۳۸ پرونده در دست بررسی است. همچنین طی سالهای ۹۳ تا اسفند ماه ۹۷ با درخواست استخدام حدود ۱۰۰ نفر موافقت شده است.
رئیس دانشگاه صنعتی شریف به تعداد کل اعضای هیات علمی نیز اشاره کرد و افزود: طی این سال‌ها تعداد ۵۳ نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه بازنشسته شده اند و تعداد ۱۹ نفر نیز قطع همکاری ثبت شده است.
عضو هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی تاکید کرد: در حال حاضر دانشگاه صنعتی شریف با ۴۷۳ عضو هیات علمی فعالیت می کند که بر اساس برنامه راهبردی دانشگاه در رشته های جدید و مورد نیاز افزایش جذب هیات علمی را شاهد است.
وی در ادامه به پراکندگی اعضای هیات علمی دانشگاه بر اساس وضعیت استخدامی نیز اشاره کرد و گفت: ۵۸ درصد اعضای هیات علمی به صورت رسمی قطعی، ۱۶ درصد رسمی آزمایشی و ۲۶ درصد به صورت پیمانی با دانشگاه همکاری دارند.
سیصد ویازدهمین جلسه هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف و با حضور عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم تحقیقات و فناوری، مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، محمدعلی کی‌نژاد رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، محمدرضا رضوان‌طلب دبیر هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم و سایر اعضای این هیات برگزار شد.

خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۷ - اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه صنعتی شریف

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم، فهرست تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش در ۹ عنوان شغلی از داوطلبان واجد شرایط (مندرج در آگهی جذب این دانشگاه) بر اساس مجموع نمره فضلی مکتسبه در آزمون تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲، جهت انجام مصاحبه اعلام شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

خبر ۲۰ دی ۹۶ - دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه صنعتی شریف

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی دانشگاه صنعتی شریف ، برای دریافت کارت آزمون روی لینک زیر کلیک نمایید

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۷ دی ۹۶ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت، محل رفع نقص کارت و زمان‌ برگزاری

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی عضو قراردادی دانشگاه صنعتی شریف در سال ۱۳۹۶ می‌رساند که آزمون مذکور در صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۲۲ منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

الف‌ - نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۰ بر روی سایت اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.
ب‌ - درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:
۱- در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند بر اساس توضیحات ذیل کارت اقدام نمایند. ضمناً داوطلبانی که موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌باشند می‌توانند در روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۱ از ساعت۸:۳۰ الی۱۲:۰۰و ۱۴:۰۰ الی۱۷:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و ۲ قطعه عکس ۴×۳ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره واقع در: تهران، خیابان انقلاب، میدان فردوسی (به سمت میدان انقلاب)، بن بست شاهرود مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.
۲- چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «۱ فوق الذکر» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۳- چنانچه عکس روی کارت داوطلب دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر و واضح نبودن عکس می باشد، ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «۱ فوق الذکر» به نماینده این سازمان در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند. موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۴- چنانچه شماره داوطلب شما چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا می‌باشد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «۱ فوق الذکر» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایید و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.
ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.
تذکر: داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.
ج- زمان و محل برگزاری آزمون
آزمون کلیه داوطلبان صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۲۲ برگزار می‌گردد و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گردیده است.
د - تذکرهای‌ مهم‌
۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۲- در ورودی ِحوزه های امتحانی راس‌ ساعت‌ ۰۸:۰۰ (هشت) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب می گردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.
۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.
در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان در صورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز پنج شنبه ۹۶/۱۰/۲۱ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند.

۲۰ آذر ۹۶ - اطلاعیه دعوت به همکاری و جذب نیروی قراردادی دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه صنعتی شریف برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در چارچوب آئین‌نامه استخدامی اعضای غیرهیات ‌علمی و براساس مجوز تاریخ ۹۵/۰۲/۲۹ هیات ‌امناء دانشگاه، تعداد ۱۶ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی و مصاحبه عمومی و تخصصی و گزینش به ‌صورت قرارداد انجام کار مشخص و مدت معین (با پیش ‌شرط گذراندن سه ماه دوره آزمایشی) برای خدمت در تهران با رعایت شرایط عمومی و اختصاصی زیر، به‌کار خواهد گرفت. ثبت‌نام در این آزمون، منحصراً به‌صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org از روز دوشنبه تاریخ ۲۰ /۰۹/ ۹۶ آغاز و در روز یکشنبه تاریخ ۹۶/۰۹/۲۶پایان می‌پذیرد. کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام کنند.
شرایط عمومی:
تابعیت جمهوری اسلامی ایران
التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به ولایت فقیه.
اعتقاد و التزام به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
عدم سابقه عضویت یا وابستگی به گروه های سیاسی معارض با نظام اسلامی ایران.
عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل به مناهی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شرافت و شئون شغلی.
نداشتن سوءپیشینه کیفری موثر.
عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دائمی دولتی بر اساس رای قطعی صادره از سوی مراجع ذیصلاح.
عدم اعتیاد و اشتهار به خرید و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی و نظایر آن.
دارا بودن مدرک پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت قانونی دائم برای آقایان.
توضیح: کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی‌باشد و تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی، باید قبل از تاریخ اولین روز شروع ثبت نام (۹۶/۰۹/۲۰) باشد.
برخورداری از سلامت، توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر (برابر ضوابط دانشگاه در مرحله مصاحبه و معاینات پزشکی مورد سنجش قرار می‌گیرد).
حداکثر سن داوطلبان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی۳۰ سال و برای کارشناسی­ارشد ۳۵ سال است.
تبصره: افزایش شرط سنی مندرج در این بند به استناد ماده "۱" قانون احکام دائمی برنامه­های توسعه کشور و مصوبه هیات اُمنا دانشگاه تا سقف ۱۰ سال جهت جذب افراد مجرب و متخصص دارای سابقه کار تمام وقت تا تاریخ ۹۶/۰۳/۲۲ و براساس ارائه سوابق پرداخت حق بیمه، در موسسات وابسته به دانشگاه صنعتی شریف که در این آزمون استخدامی شرکت کرده و پذیرفته شوند، بلامانع است.
داوطلبین نباید مستخدم رسمی، پیمانی، قراردادی و یا بازخرید شده دستگاه‌های اجرایی باشند.
نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، موسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی.
بکارگیری جانبازان، ایثارگران تابع قوانین و مقررات مربوط به خود خواهد بود.
مراحل ثبت‌نام:
۱. تکمیل دقیق فرم تقاضانامه ثبت‌نام.
۲. فایل عکس اسکن شده: داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ثبت‌نام اینترنتی آماده نماید.
۱-۲- عکس ۴´۳ که در سال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ).
۲-۲- عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
۳-۲- اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰´۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰´۲۰۰ باشد.
۴-۲-تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
۵-۲- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
۶-۲- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
۷-۲- حتی الامکان عکس، رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره: درصورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
تذکر مهم: با توجه به مشکلات به ‌وجود آمده در آزمون‌های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت‌نام آنان توسط دیگران انجام می‌شود، رخ داده است، تاکید می‌گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
- اسکن تصاویر مدارک تحصیلی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ( گواهینامه موقت فراغت از تحصیل یا دانشنامه با ذکر معدل) با فرمت jpg
- اسکن تصویرکارت ملی با فرمت jpg
- اسکن تصویر تمام صفحات شناسنامه با فرمت jpg
- اسکن تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران) با فرمت jpg
- اسکن مدرک زبان انگلیسی درصورت دارابودن با فرمت jpg
- اسکن مدارک دال بر ایثارگری برای متقاضیان سهمیه ایثارگران . با فرمت jpg
- اسکن گواهی سازمان تامین اجتماعی مبنی بر پرداخت حق بیمه (برای مشمولین تبصره بند ۱۱ شرایط عمومی) با فرمت jpg
پرداخت وجه ثبت نام:
- ثبت‌نام به‌صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۲۰ لغایت روز یکشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۲۶ انجام خواهد پذیرفت.
- متقاضیان واجد شرایط می‌بایست نسبت به پرداخت وجه ثبت‌نام به مبلغ ۹۰۰۰۰۰ (نهصد هزار) ریال به ‌صورت الکترونیکی و یا از طریق کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.
- لازم به توضیح است مدت ثبت‌نام به‌هیچ وجه تمدید نمی‌گردد و متقاضیان باید در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
- متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
- به ثبت‌نام‌های ناقص، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
شرایط اختصاصی:
- دارا بودن مدرک تحصیلی در رشته‌های تحصیلی مجاز به‌ شرح جدول احراز رشته شغلی و سایر توانایی‌های موردنیاز (جدول شماره ۲)
- تاریخ صدور گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان باید قبل از ۹۶/۰۹/۲۰ باشد.
- حداقل معدل کل آخرین مدرک تحصیلی برای متقاضیان در مقاطع کارشناسی (۱۴) و کارشناسی ارشد (۱۵) می‌باشد.
زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
- کارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه مورخ ۹۶/۱۰/۱۹ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org‌ قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۲۲ منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد گردید.
تذکرات مهم:
- مدرک تحصیلی که داوطلب بر اساس جدول شماره ۲ شرایط رشته شغلی و مدرک تحصیلی، نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام نموده است، آخرین مدرک وی تلقی و مدارک اخذ شده بالاتر در حین فرآیند به‌کارگیری ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- داوطلب پس از قبولی نهایی در فرآیند و به‌کارگیری در دانشگاه متعهد می­شود با ارایه اصل مدرک تحصیلی عنوان شده و در شغل مورد تقاضا، مدت پنج سال خدمت نموده و ادامه تحصیل و پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر، منوط به موافقت با ادامه تحصیل و ضوابط پذیرش مدرک براساس نظر هیات اجرایی منابع انسانی دانشگاه خواهد بود.
- کسب حد نصاب لازم در آزمون به ‌منزله پذیرش و به‌کارگیری محسوب نمی‌شود و پذیرش نهایی داوطلبان براساس نمرات آزمون و مصاحبه صورت می‌پذیرد.
- تمامی متقاضیان باید علاوه بر مهارتهای اختصاصی ذکر شده دارای مهارتهای ۷ گانه فناوری اطلاعات (ICDL) نیز باشند.
- تسلط به زبان انگلیسی مزیت محسوب خواهد شد.
- متقاضیانی که دارای سوابق کاری مفید و مرتبط با عنوان شغل درخواستی باشند، در اولویت قرار دارند.
- ملاک عمل برای محاسبه سن، تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان تاریخ اولین روز ثبت نام ۹۶/۰۹/۲۰) می­باشد.
- درصورتی‌ که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و اطلاعات درج شده در فرم ثبت‌نام باشد، هیچ‌گونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و دانشگاه در هر مرحله از فرایند به‌کارگیری (آزمون کتبی، مصاحبه یا پذیرش نهایی) و حتی در خلال دوره آزمایشی‌، متوجه عدم رعایت اصل صداقت در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم ثبت‌نام از سوی متقاضی شود، موضوع به‌کارگیری کان لم یکن تلقی می‌شود و داوطلب حق هر‌گونه اعتراضی را از خود سلب می­نماید.
- اولویت با دانش­ آموختگان دانشگاه­های برتر است.
- دانشجویان در هیچ مقطع تحصیلی مجاز به شرکت در این فراخوان نمی­باشند.
- ثبت نام و ارسال مدارک درخواستی صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور امکان پذیر خواهد بود و از ارسال فیزیکی موارد درخواستی خودداری شود.
مواد آزمون:
آزمون شامل دو بخش عمومی و اختصاصی است که مواد آزمون عمومی به شرح ذیل و برای کلیه مشاغل مشترک می‌باشد و مواد آزمون اختصاصی به ‌تفکیک رشته شغلی در جدول شماره ۱ ارائه شده است.
مواد آزمون عمومی:
۱- فنّاوری اطلاعات (مهارت‌های هفتگانه ICDL)
۲- ریاضی و آمار مقدماتی
۳- زبان و ادبیات فارسی
۴- معارف اسلامی
۵- زبان انگلیسی
۶- هوش و توانمندی‌های عمومی

جدول شماره ۱- عناوین رشته شغلی و مواد آزمون اختصاصی

کد رشته شغلی عنوان رشته شغلی مواد آزمون اختصاصی
۱۰۱ کارشناس فنّاوری اطلاعات و ارتباطات مجموعه سوالات تخصصی:
(شبکه‌های کامپیوتری ـ سیستم‌های عامل ـ ذخیره و بازیابی اطلاعات)
۱۰۲ کارشناس شبکه مجموعه سوالات تخصصی:
(شبکه‌های کامپیوتری ـ امنیت شبکه)
۱۰۳ کارشناس تغذیه مجموعه سوالات تخصصی:
(تغذیه اساسی ـ رژیم‌درمانی ـ بهداشت مواد غذایی)
۱۰۴ کارشناس آزمایشگاه متالورژی مجموعه سوالات تخصصی:
(خواص فیزیکی مواد ـ خواص مکانیکی مواد ـ آزمایشگاه (متالوگرافی، عملیات حرارتی، خواص مکانیکی))
۱۰۵ کارشناس آزمایشگاه مهندسی شیمی و نفت مجموعه سوالات تخصصی:
(عملیات واحد و آزمایشگاه ـ مکانیک سیالات و آزمایشگاه ـ انتقال حرارت و آزمایشگاه)
۱۰۶ کارشناس آزمایشگاه مهندسی عمران مجموعه سوالات تخصصی:
(مکانیک خاک و آزمایشگاه ـ مکانیک سیالات و آزمایشگاه ـ روسازی راه و آزمایشگاه)
۱۰۷ کارشناس آزمایشگاه بیوشیمی و کنترل محیط زیست مجموعه سوالات تخصصی:
(ایمنی در آزمایشگاه ـ تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و آزمایشگاه)
۱۰۸ کارشناس آزمایشگاه شیمی مجموعه سوالات تخصصی:
(ایمنی در آزمایشگاه ـ شیمی تجزیه و آزمایشگاه ـ شیمی آلی و آزمایشگاه)
۱۰۹ کارشناس همکاری‌های بین‌المللی دانشگاهی مجموعه سوالات تخصصی:
(روابط بین‌الملل ـ حقوق بین‌الملل ـ سازمان بین‌المللی ـ زبان تخصصی)
۱۱۰ کارشناس امور اداری مجموعه سوالات تخصصی:
(تئوری‌های مدیریت (اصول، منابع انسانی و رفتار سازمانی) ـ تجزیه‌وتحلیل سیستم‌ها و روش‌ها ـ قانون مدیریت خدمات کشوری، قانون کار و تامین اجتماعی)
۱۱۱ حسابدار مجموعه سوالات تخصصی:
(حسابداری مالی ـ تئوری حسابداری ـ مدیریت مالی)
۱۱۲ مسئول دفتر مجموعه سوالات تخصصی:
(مدیریت منابع انسانی ـ روان‌شناسی صنعتی و سازمانی ـ مبانی سازمان و مدیریت)
۱۱۳ کارشناس آموزش مجموعه سوالات تخصصی:
مبانی نظری و اصول مدیریت آموزشی ـ برنامه‌ریزی آموزشی و درسی ـ مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی)

جدول شماره ۲- جدول عناوین شغلی و شرایط احراز

ردیف کد و عنوان عنوان شغلی تعداد جنسیت واحد محل خدمت شرایط احراز شغل
زن مرد مقطع تحصیلی / کد و عنوان رشته‌های تحصیلی مجاز تجربه مهارتها و توانایی­ها
۱ کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات (کد۱۰۱) ۱ مدیریت امور اداری کارشناسی یا کارشناسی ­ارشد مهندسی کامپیوتر (نرم افزار (کد ۲۰۰۱) ، سخت افزار (کد۲۰۰۲) )، فناوری اطلاعات (کد ۲۰۰۳) دو سال تجربه مفید و مرتبط تسلط به راه ­اندازی و نگهداری سامانه­ های سروری، تسلط به فن­آوری مجازی­ سازی، تسلط به شبکه و سامانه های پشتیبان داده و ذخیره­سازی،تسلط به سیستم عامل لینوکس مزیت محسوب می شود.
۲ کارشناس شبکه (کد۱۰۲) ۱ مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات کارشناسی یا کارشناسی ­ارشد مهندسی کامپیوتر (نرم افزار (کد ۲۰۰۱) ، سخت افزار (کد۲۰۰۲))، فناوری اطلاعات (کد ۲۰۰۳) در زمینه شبکه(اکتیو و پسیو ) تسلط به روتینگ و سوئیچینگ، تسلط به Cisco و طی دوره­های آموزشی CCNA, CCNP, Network
۳ کارشناس تغذیه (کد۱۰۳) ۱ معاونت دانشجویی کارشناسی یا کارشناسی ­ارشد علوم تغذیه (کد ۲۰۰۴) یا صنایع غذایی (کد ۲۰۰۵) حداقل دو سال سابقه کاری مرتبط داشتن مهارت­های آموزش بهداشت و تغذیه برای افراد، مهارت تجویز رژیم درمانی و پیشگیری، ارزیابی و تشخیص مشکلات تغذیه ­ای، پایش و کنترل عملکرد تجهیزات و محیط طبخ غذا، و دارا بودن سلامت کامل جسمانی، دارا بودن مهارت ارتباطی مناسب.
۴ کارشناس آزمایشگاه متالورژی
(کد۱۰۴)
۱   دانشکده مهندسی و علم مواد مدرک کارشناسی مهندسی مواد-گرایش:   (متالورژی صنعتی کد ۲۰۰۶) )  کارشناسی­ارشد مهندسی مواد-گرایش: شناسایی و انتخاب مواد (کد ۲۰۰۷) فعالیت­های فنی و آزمایشگاهی دانش عمومی در خصوص موارد بهداشتی- ایمنی در محیط­های آزمایشگاهی، دانش تخصصی مرتبط با دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاه مربوطه و مهارت در بکارگیری آن، دانش چگونگی استفاده  از کتاب­های مرجع استانداردهای تخصصی
۵ کارشناس آزمایشگاه مهندسی شیمی و نفت
(کد ۱۰۵)
۱ دانشکده مهندسی شیمی و نفت کارشناسی یا کارشناسی ­ارشد مهندسی شیمی(کد ۲۰۰۸) یا مهندسی مکانیک (کد۲۰۰۹) یا مهندسی نفت (کد۲۰۱۰) در زمینه آموزش مهندسی شیمی نظیر عملیات واحد، مکانیک سیالات، انتقال حرارت و کنترل فرآیندها، حفاری ، خواص سنگ راه ­اندازی و راهبری و اداره آزمایشگاه­ها، قدرت بیان و تفهیم مناسب
۶ کارشناس آزمایشگاه عمران
(کد ۱۰۶)
۲ دانشکده مهندسی عمران کارشناسی­ارشد مهندسی عمران با گرایش­های ژئوتکنیک (کد۲۰۱۱)، راه و ترابری (کد۲۰۱۲)، هیدرولیک(کد ۲۰۱۳)، تجربه مرتبط
۷ کارشناس آزمایشگاه بیوشیمی و کنترل محیط زیست
(کد ۱۰۷)
۱ مرکز تحقیقات بیوشیمی و کنترل محیط زیست مدرک کارشناسی در یکی از رشته های شیمی (کد ۲۰۱۴) یا علوم آزمایشگاهی (کد۲۰۱۵) تجربه کار در  آزمایشگاه آب و فاضلاب دارای مهارت انجام آزمایش­های آب و فاضلاب به طور کامل و آشنایی با صنعت آب و فاضلاب
۸ کارشناس آزمایشگاه شیمی
(کد ۱۰۸)
۱   دانشکده شیمی مدرک کارشناسی شیمی (کد۲۰۱۴) آشنایی با استانداردهای نگهداری  موادشیمیایی و علاقمندی و توانائی انجام امور  انبار آزمایشگاه های شیمی
۹ کارشناس همکاری های بین ­المللی دانشگاهی (کد ۱۰۹) ۱ مدیریت روابط      بین­ الملل دانشگاه کارشناسی یا کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل (کد ۲۰۲۹ )، روابط عمومی (کد۲۰۱۶) و علوم سیاسی (کد ۲۰۳۰) حداقل ۳ سال سابقه کاری ترجیحا"در زمینه روابط بین‌الملل تسلط به زبان انگلیسی(نوشتار و گفتار) الزامی است. آشنایی با یک زبان اروپایی دیگر و زبان عربی مزیت خواهد بود.
آشنائی با فنون مذاکره در سطح بین ­الملل، آشنائی با مفاد قراردادها، موافقت ­نامه­ ها و پروتکل­های بین­ المللی.
۱۰ کارشناس امور اداری
(کد۱۱۰)
۳ دفتر ریاست ( ۱ نفر) -مدیریت امور اداری (۲نفر) کارشناسی یا کارشناسی ارشد در یکی از        رشته­های مدیریت منابع انسانی (کد۲۰۱۷)، مدیریت MBA(کد ۲۰۱۸) ، مدیریت (گرایش­های منابع انسانی (۲۰۱۷)، مدیریت سیستم­ ها (کد۲۰۱۹)) ، مدیریت اجرائی (کد۲۰۲۰)، مدیریت و برنامه­ ریزی آموزشی (کد۲۰۲۱)، مدیریت سیستم و بهره­ وری (کد۲۰۲۲)، برنامه­ ریزی و تحلیل سیستم­ها (کد۲۰۲۳) دارا بودن حداقل ۲ سال تجربه مرتبط اصول گزارش­نویسی، قدرت تجزیه و تحلیل و ارزیابی مشاغل، آشنایی با امور اداری و استخدامی، آشنایی با برنامه ­ریزی نیروی انسانی، نیازسنجی نیروی انسانی، بیمه و بازنشستگی، توانایی تهیه آمار و گزارش­های تحلیلی پرسنلی.
تسلط به زیان­های انگلیسی و عربی مزیت محسوب خواهد شد.
۱۱ حسابدار(کد۱۱۱) ۱ مدیریت امور مالی کارشناسی یا کارشناسی ارشد در یکی از  رشته­های حسابداری (کد۲۰۲۴)، مدیریت مالی (کد۲۰۲۵)، مدیریت بازرگانی (کد ۲۰۲۶) انجام کار حسابداری بخصوص حسابداری تعهدی آشنایی با سیستم ­ها و نرم­افزار­های مربوطه، آشنایی با  آیین­ نامه­ های مالی و معاملاتی دانشگاه­ ها، قانون تامین ­اجتماعی، قانون     مالیات­های مستقیم، آشنا به نرم ­افزارهای حسابداری و حقوق و دستمزد، تسلط بر امور بانکی و مقررات مالی و حسابداری،
ترجیحا تسلط به زبان انگلیسی،
۱۲ مسئول دفتر(کد۱۱۲) ۱   معاونت اداری و مالی کارشناسی یا کارشناسی ­ارشد در یکی از   رشته های مدیریت دولتی (کد ۲۰۲۷)، مدیریت MBA(کد ۲۰۱۸)، مدیریت اجرائی (کد ۲۰۲۰)، مدیریت سیستم و بهره ­وری (کد۲۰۲۲) امور اداری و دفتری تسلط به اصول نگارش، سیستم ­های بایگانی و اطلاعاتی، تسلط به زبان انگلیسی.
۱۳ کارشناس آموزش (کد۱۱۳) ۱ دانشکده مدیریت و اقتصاد کارشناسی مدیریت آموزشی (کد ۲۰۲۸)، مدیریت و  برنامه­ریزی آموزشی (کد ۲۰۲۱)   تسلط به امور آموزشی و توانائی برقراری ارتباط موثر با دیگران،
تمامی متقاضیان باید علاوه بر مهارتهای اختصاصی ذکر شده ، دارای مهارت های هفت گانه فناوری اطلاعات (ICDL) نیز باشند.
تسلط به زبان انگلیسی در سطح گفتار مزیت محسوب خواهد شد.
متقاضیانی که دارای سوابق کاری مفید و مرتبط با عنوان شغل درخواستی باشند، در اولویت قرار دارند.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

آیا میدانید؟
مطابق قوانین جذب نیرو و استخدام کشور، هیچ شرکت یا ارگانی برای استخدام یا مصاحبه یا آموزش قبل از استخدام و غیره حق دریافت هیچگونه وجهی از شما ندارد، مگر اینکه دارای مجوز رسمی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور باشد.

۴ نظر برای استخدام دانشگاه صنعتی شریف سال ۹۸ (خبر جدید)

آگهی‌های استخدام امروز چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ در یک نگاه

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید