استخدام جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی سال ۹۱

۲۰۰۳ روز قبل ۳۵ نظر

به گزارش روز شنبه روابط عمومی این سازمان، ˈمحمود صادقی اورنگیˈ گفت: از این تعداد، 80 نفر از بین ناظران کشاورزی و 43 نفر دیگر نیز از تمام رشته های مرتبط در مرکز استان و مدیریت شهرستان ها استخدام می شوند.

وی با بیان اینکه تلاش می شود با توجه به حجم بالای طرح های سازمان این سهمیه افزایش یابد، ادامه داد: در ماده واحده قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی آمده، دولت موظف است از تاریخ تصویب این قانون و حداکثر در مدت سه سال با رعایت حکم بند (ج) ماده (24) قانون مدیریت خدمات کشوری، 10 ‌هزار ناظر بخش کشاورزی و منابع طبیعی با تحصیلات کارشناسی و بالاتر در پستهای عملیاتی و نظارتی جهاد کشاورزی شهرستان ها و یا مراکز خدمات کشاورزی استخدام کند.

وی خاطرنشان کرد: این ناظران باید از سال زراعی 82 به بعد دستکم دو سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه منابع طبیعی و تولید محصولات راهبردی و اساسی بخش کشاورزی داشته باشند و یا در تعاونی های تولید به عنوان مدیر و یا کارشناس فعالیت کرده و در مدیریت جهاد کشاورزی استان ها، شهرستان ها و یا مراکز جهاد کشاورزی دارای سوابق مشارکت و نظارت در امور یاد شده باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی، با اعلام اینکه جذب نیروی انسانی بر اساس خروجی سازمان صورت می گیرد، گفت: ناظر کسی است که دستکم دو سال سابقه فعالیت در بخش های مختلف جهاد کشاورزی داشته باشد.

صادقی اورنگی، با بیان اینکه در سال جاری مجوز استخدام سه هزار نفر از این 10هزار نفر اخذ و توزیع استانی آنها مشخص شده ادامه داد: متقاضیان استخدام باید عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی باشند.

وی رشته‌های شغلی مورد نیاز به عنوان ناظر را شامل کارشناس ماشین‌آلات، آموزش ترویج کشاورزی، امور اداری، دامپروری، آب وخاک، حقوقی، حفظ نباتات، باغبانی، امور زمین، اصلاح نباتات و زراعت، امور مالی، صنایع غذایی و کارشناس اقتصادکشاورزی اعلام کرد و گفت: بزودی از طریق جراید و رسانه ها نحوه نامنویسی آزمون استخدامی این سازمان اعلام خواهد شد.

صادقی اورنگی با بیان اینکه 43 نفر سهمیه این سازمان مربوط به سایر رشته ها بصورت استخدام عادی و خارج قانون استخدام ناظران صورت خواهد پذیرفت، افزود: رشته های مورد نیاز برای استخدام این افراد شامل کارشناس امور اراضی ، صنایع تبدیلی و تکمیلی، آمار و فناوری اطلاعات، برنامه و بودجه، امور مالی، کارشناسی و مهندسی زراعی، کارشناسی صنایع کشاورزی، باغبانی، حفظ نباتات، دامپروری و شیلات است.

این آگهی مربوط به ۲۰۰۳ روز پیش است و منقضی شده است بنابراین کلیه اطلاعات تماس نمایش داده نمیشود.
کارفرما

دانلود برنامه موبایل

35 نظر برای «استخدام جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی سال ۹۱»


 1. سعید امیر اصلانی صبا

  با سلام
  من کارشناس ارشد آب و خاک ام
  میخواستم اطلاعات کامل در مورد استخدام در جهاد کشاورزی چه با عنوان ناظر و چه با شرایط دیگر را برام ایمیل کنید

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.