استخدام بانک کارآفرین (دعوت به همکاری)

۱۳ روز قبل ۱۱۷۶ نظر

استخدام بانک کارآفرین

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

لینکهای مفید

 • برای دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون بانک کارآفرین اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل دفترچه های آزمون استخدامی به صورت رایگان (ارسالی کاربران ) اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی بانک کارآفرین در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام بانک کارآفرین ، لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

 

خبر ۱۵ مرداد ۹۷ – دعوت به همکاری در شعب بانک کارآفرین در برخی شهرستان‌ها

بانک کارآفرین در راستای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت تصدی سمت “ریاست شعبه” در برخی از شعب شهرستان، از همکاران بازنشسته سیستم بانکی با شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید:

بومی، دارای سابقه سکونت و کار در شهرستان‌‌ موردنظر و آشنایی کامل با ویژگی‌های اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی
سابقه ریاست شعبه با درجات بالا
برخورداری از سلامت کامل جسمانی
تاریخ بازنشستگی از ۱ فروردین ۱۳۹۶ به بعد

واجدین شرایط می‌توانند مشخصات، سوابق کاری و شماره تماس خود را از طریق نمابر ۲۶۲۱۴۹۸۶(۰۲۱) ارسال نمایند.

خبر ۴ تیر ۹۷ – دعوت به همکاری در مدیریت امور فناوری اطلاعات بانک کارآفرین

بانک کارآفرین در راستای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت تصدی سمت “کارشناس” در شهر تهران دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند ضمن مطالعه شرایط به شرح ذیل، نسبت به دانلود و تکمیل فرم درخواست همکاری اقدام نمایند. همچنین پس از تکمیل فرم، فایل را در دو فرمت word و pdf با نام system job به آدرس پست الکترونیکی jobs.o@karafarinbank.ir ارسال نمایند. شایان ذکر است که هر گونه درخواست ارسال شده خارج از چهارچوب و فرمت ارائه شده در این سند یا ارسال به سایر آدرس‌های پست الکترونیک، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

شرایط داوطلبان

دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی در رشته‌های مرتبط با فناوری اطلاعات
دارا بودن حداقل معدل ۱۵
دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم غیرپزشکی درخصوص متقاضیان آقا
تسط به سیستم عامل (Windows، Linux (Red hat) و Unix)
آشنایی با مجازی سازی (VMWARE)
آشنایی با Storage
آشنایی با سخت افزار (برندHP)

برای دریافت فرم دعوت به همکاری اینجا کلیک نمایید

خبر  ۳۱ خرداد ۹۷ -دعوت به همکاری از بازنشستگان نظام بانکی در شهر قزوین

بانک کارآفرین در راستای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت تصدی سمت “رئیس شعبه” در شهرستان قزوین، از همکاران بازنشسته سیستم بانکی با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌کند:

بومی، دارای سابقه سکونت و کار در شهرستان قزوین و آشنایی کامل با ویژگی‌های اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی شهرستان
سابقه ریاست شعبه با درجات بالا
برخورداری از سلامت کامل جسمانی
تاریخ بازنشستگی از ۱ فروردین ۱۳۹۶ به بعد

از واجدین شرایط درخواست می‌شود مشخصات، سوابق کاری و شماره تماس خود را از طریق نمابر ۲۶۲۱۴۹۸۶(۰۲۱) ارسال نمایند.

  ۷اردیبهشت ۹۷ – دعوت به همکاری در اداره امنیت اطلاعات بانک کارآفرین

بانک کارآفرین در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد امنیت اطلاعات، از واجدین شرایط دعوت به همکاری می‌‍‌کند. لطفاً پس از تکمیل فرم، نام فایل را بر اساس قالب ذیل تغییر داده و در دو فرمت Word و PDF به آدرس پست الکترونیکی jobs.o@karafarinbank.ir ارسال نمایید. به عنوان نمونه: [Surname] – [Name].pdf [Surname] – [Name].docx Mohammadi – Ali.pdf Mohammadi – Ali. docx عنوان (Subject) پست الکترونیکی خود را براساس اولویت­‌های (priority) شغلی انتخاب شده و طبق قالب ذیل تعیین نمایید. برای نمونه عنوان ایمیل ارسالی کاربری که دو اولویت اول خود را انتخاب کرده به قرار زیر است: Pri۱: [شناسه شغل]- Pri۲: [شناسه شغل] Pri۱: ۳۰۱- Pri۲: ۱۰۱ هرگونه درخواست ارسال شده خارج از چارچوب و فرمت ارائه شده در این سند یا ارسال به سایر آدرس‌­های پست الکترونیک، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

برای دریافت فرم شرایط و توانایی‌ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت فرم ثبت‌نام اینجا کلیک نمایید

۴ اردیبهشت ۹۷ – دعوت به همکاری از بازنشستگان نظام بانکی در شعب قم و کاشان بانک کارآفرین

۴

بانک کارآفرین در راستای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت تصدی سمت “رئیس شعبه” در شهرستان­‌های­ قم و کاشان، از همکاران بازنشسته سیستم بانکی با شرایط ذیل دعوت به همکاری می­‌نماید. بومی، دارای سابقه سکونت و کار در شهرستان­‌های قم و کاشان و آشنایی کامل با ویژگی­‌های اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی شهرستان سابقه ریاست شعبه با درجات بالا در شهرستان­‌های مذکور برخورداری از سلامت کامل جسمانی تاریخ بازنشستگی اول مهر ۱۳۹۵ به بعد واجدین شرایط می­‌توانند مشخصات، سوابق کاری و شماره تماس خود را از طریق نمابر ۲۶۲۱۴۹۸۶(۰۲۱) ارسال نمایند.

۲۱ اسفند ۹۶ – دعوت به همکاری در مدیریت امور فناوری اطلاعات بانک کارآفرین

بانک کارآفرین در راستای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت تصدی سمت «تکنسین سایت» در شهر تهران دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند ضمن مطالعه شرایط به شرح  زیر، نسبت به دانلود و تکمیل فرم درخواست همکاری اقدام نموده و سپس فایل را در دو فرمت word و pdf، با موضوع Site Technician job به آدرس پست الکترونیکی jobs.o@karafarinbank.ir ارسال نمایند. شایان ذکر است هر گونه در خواست ارسال شده خارج از چهارچوب و فرمت ارائه شده در این سند یا ارسال به سایر آدرس‌های پست الکترونیک، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. شرایط داوطلبان جنسیت: مرد دارا بودن درجه تحصیلی فوق دیپلم در رشته‌های مرتبط با فناوری اطلاعات دارا بودن حداقل معدل ۱۵ دارا بودن شرایط عمومی استخدام و برخورداری از سلامت کامل دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم غیرپزشکی آمادگی کار در شیفت‌های مختلف شبانه‌روز (تعطیل و غیرتعطیل) آشنایی با کامپیوتر در زمینه تجهیزات سخت‌افزاری و پایه‌ای شبکه آشنایی با زبان انگلیسی

برای دریافت فرم دعوت به همکاری اینجا کلیک نمایید

۱۶ بهمن ۹۶ – دعوت به همکاری در شهر اصفهان

بانک کارآفرین در راستای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود برای تصدی سمت “کاربر شعبه” در شهر اصفهان، از داوطلبان با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌کند: ۱. حداکثر سن ۲۸ سال ( متولدین اول فروردین ۱۳۶۸ به بعد) ۲. دارا بودن مدرک کارشناسی در رشته‌های اقتصاد، حسابداری، مدیریت، آمار و ریاضی ۳. حداقل معدل ۱۵ ۴. بومی شهر اصفهان (محل تولد و یا اخذ مدرک دیپلم یا مدرک پیش‌دانشگاهی شهر اصفهان باشد) جهت تکمیل فرم همکاری با بانک اینجا کلیک کنید. توجه: تکمیل فرم استخدام هیچگونه تعهدی برای بانک در پی نخواهد داشت.

۱۵ بهمن ۹۶ – دعوت به همکاری در شعبه کاشان بانک کارآفرین

بانک کارآفرین در راستای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود برای تصدی سمت “رئیس شعبه” در شهر کاشان، از داوطلبان با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌کند: ۱. بومی و دارای سابقه سکونت و کار در شهرستان کاشان و آشنایی کامل با ویژگی‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی شهرستان ۲. سابقه ریاست شعبه با درجات بالا در شهرستان مذکور ۳. برخورداری از سلامت کامل جسمانی ۴. تاریخ بازنشستگی از ۱ فروردین ۱۳۹۵ به بعد واجدین شرایط می‌توانند مشخصات، سوابق کاری و شماره تماس خود را از طریق نمابر به شماره ۰۲۱۲۶۲۱۵۰۸۸ ارسال نمایند.

۹ بهمن ۹۶ – دعوت به همکاری در شعبه بوشهر بانک کارآفرین

بانک کارآفرین در راستای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود برای تصدی سمت “کاربر شعبه” در شهر بوشهر، از داوطلبان با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌کند: ۱. حداکثر سن ۲۸ سال ( متولدین اول فروردین ۱۳۶۸ به بعد) ۲. دارا بودن مدرک کارشناسی در رشته‌های اقتصاد، حسابداری، مدیریت، آمار و ریاضی ۳. حداقل معدل ۱۵ ۴. بومی شهر بوشهر (محل تولد و یا اخذ مدرک دیپلم یا مدرک پیش‌دانشگاهی شهر بوشهر باشد)

برای تکمیل فرم همکاری با بانک اینجا کلیک کنید.

۲۰ دی ۹۶ – دعوت به همکاری در شعبه اهواز بانک کارآفرین

بانک کارآفرین در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت تصدی سمت “رئیس شعبه” در شهرستان‌ اهواز از همکاران بازنشسته سیستم بانکی با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌نماید: بومی، دارای سابقه سکونت و کار در شهرستان اهواز و آشنایی کامل با ویژگی‌های اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی شهرستان‌ سابقه ریاست شعبه با درجات بالا در شهرستان مذکور برخورداری از سلامت کامل جسمانی تاریخ بازنشستگی از ۱ فروردین ۱۳۹۵ به بعد واجدین شرایط می‌توانند مشخصات، سوابق کاری و شماره تماس خود را از طریق نمابر ۲۶۲۱۴۹۸۶(۰۲۱) ارسال نمایند.

خبر ۱۶ دی ۹۶ – دعوت به همکاری در شعبه رفسنجان بانک کارآفرین

بانک کارآفرین در راستای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود برای تصدی سمت “کاربر شعبه” در شهر رفسنجان، از داوطلبان با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌کند: ۱. حداکثر سن ۲۸ سال ( متولدین اول فروردین ۱۳۶۸ به بعد) ۲. دارا بودن مدرک کارشناسی در رشته‌های اقتصاد، حسابداری، مدیریت، آمار و ریاضی ۳. حداقل معدل ۱۵ ۴. بومی شهر رفسنجان (محل تولد و یا اخذ مدرک دیپلم یا مدرک پیش‌دانشگاهی شهر رفسنجان باشد)

برای دریافت فرم ثبت‌نام اینجا کلیک نمایید

دعوت به همکاری از بازنشستگان سیستم بانکی در شهرهای قم و کاشان

بانک کارآفرین در راستای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت تصدی سمت رئیس شعبه در شهرهای کاشان و قم، از همکاران بازنشسته سیستم بانکی با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌کند: بومی، دارای سابقه سکونت و کار و آشنایی کامل با ویژگی‌های اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی شهرستان سابقه ریاست شعبه با درجات بالا در شهرستان‌های مذکور برخورداری از سلامت کامل جسمانی تاریخ بازنشستگی از اول فروردین سال ۹۵ به بعد علاقمندان واجد شرایط می‌توانند مشخصات، سوابق کاری مفید و شماره تماس خود را از طریق فکس به شماره ۲۶۲۱۴۹۸۶(۰۲۱) ارسال کنند.

دعوت به همکاری در اداره امنیت اطلاعات بانک کارآفرین

بانک کارآفرین در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد امنیت اطلاعات، از واجدین شرایط دعوت به همکاری می‌‍‌کند.

برای دریافت فرم شرایط و توانایی‌ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت فرم ثبت‌نام اینجا کلیک نمایید

لطفاً پس از تکمیل فرم، نام فایل را بر اساس قالب ذیل تغییر داده و حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهر در دو فرمت Word و PDF به آدرس پست الکترونیکی jobs.o@karafarinbank.ir ارسال نمایید. به عنوان نمونه: [Surname] – [Name].pdf [Surname] – [Name].docx Mohammadi – Ali.pdf Mohammadi – Ali. docx عنوان (Subject) پست الکترونیکی خود را براساس اولویت­‌های (priority) شغلی انتخاب شده و طبق قالب ذیل تعیین نمایید. برای نمونه عنوان ایمیل ارسالی کاربری که دو اولویت اول خود را انتخاب کرده به قرار زیر است: Pri۱: [شناسه شغل]- Pri۲: [شناسه شغل] Pri۱: ۳۰۱- Pri۲: ۱۰۱ هرگونه درخواست ارسال شده خارج از چارچوب و فرمت ارائه شده در این سند یا ارسال به سایر آدرس‌­های پست الکترونیک، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

 دعوت به همکاری در شعب و واحدهای ستادی (مهر ۱۳۹۶)

بانک کارآفرین در راستای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود برای تصدی سمت “کاربر شعبه” در شهرهای تهران و کیش، از داوطلبان با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌کند: ۱. حداکثر سن ۲۸ سال ( متولدین اول فروردین ۱۳۶۸ به بعد) ۲. دارا بودن مدرک کارشناسی در رشته‌های اقتصاد، حسابداری، مدیریت، آمار، ریاضی، حقوق، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران و IT ۳. حداقل معدل ۱۵ ۴. بومی شهر تهران (محل تولد و یا اخذ مدرک دیپلم یا مدرک پیش‌دانشگاهی شهر تهران باشد)

برای تکمیل فرم همکاری با بانک اینجا کلیک کنید.

توجه: تکمیل فرم استخدام هیچگونه تعهدی برای بانک در پی نخواهد داشت.

دعوت به همکاری در شعب استان تهران- ۱۳۹۶ 

بانک کارآفرین در راستای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود برای تصدی سمت “کاربر شعبه” در شهر تهران، از داوطلبان با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌کند: ۱. حداکثر سن ۲۸ سال ( متولدین اول فروردین ۱۳۶۸ به بعد) ۲. دارا بودن مدرک کارشناسی در رشته‌های اقتصاد، حسابداری، مدیریت، آمار، ریاضی، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران و IT ۳. حداقل معدل ۱۵ ۴. بومی شهر تهران (محل تولد و یا اخذ مدرک دیپلم یا مدرک پیش‌دانشگاهی شهر تهران باشد)

برای تکمیل فرم همکاری با بانک اینجا کلیک کنید

توجه: تکمیل فرم استخدام هیچگونه تعهدی برای بانک در پی نخواهد داشت.

  دعوت به همکاری در شعب بانک کارآفرین در مراکز استان‌های کشور

بانک کارآفرین در راستای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود برای تصدی سمت “رییس شعبه” در مراکز استان‌های کشور، از همکاران بازنشسته سیستم بانکی با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌کند:

 • بومی، دارای سابقه سکونت و کار و آشنایی کامل با ویژگی‌های اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی مرکز استان
 • سابقه ریاست شعبه با درجات بالا در شهرهای ذکر شده
 • برخورداری از سلامت کامل جسمانی
 • تاریخ بازنشستگی از نیمه دوم سال ۹۵ به بعد

علاقمندان واجد شرایط می‌توانند مشخصات، سوابق کاری مفید و شماره تماس خود را از طریق فکس به شماره ۲۶۲۱۴۹۸۶(۰۲۱) ارسال کنند.

برای مشاهده آگهی استخدام در سایت بانک کار آفرین اینجا کلیک نماید

برای مشاهده آرشیو استخدام بانک کارآفرین اینجا کلیک کنید

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

1,176 نظر برای «استخدام بانک کارآفرین (دعوت به همکاری)»


 1. استخدام تامین اجتماعی + جزییات

  جهت اطلاع از آخرین اخبار و نظرات مربوط به استخدام ۲۷۰۰ نفری سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۷ به صفحه ی زیر مراجعه نمایید.
  https://www.e-estekhdam.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d8%a7%d9%85%db%8c%d9%86-%d8%a7%d8%ac%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b9%db%8c/

  پاسخ
 2. MH

  سلام. کسی اطلاع داره روند استخدامی این بانک به چه صورت هست؟ من برای اداره امنیت رزومه فرستادم اما هنوز تماس نگرفتن با اینکه همه شرایط رو داشتم. چند باری هم تماس گرفتم گفتن هنوز مشخص نشده جواب بررسی ها. کسی اطلاع داره چقدر طول میکشه روند استخدامیشون؟

  پاسخ
   • کاوه

    بنده برای عنوان دیگری ارسال کردم اما با توجه به اطلاعاتی که بنده از برخی کارمندان بانک کسب کردم اصلا در مورد عنوان شغلی کنترل پروژه تصمیم به جذب کسی خارج از بانک ندارند. اما در مورد سایر ردیف های شغلی حدود بیست روز است که مصاحبه انجام می شود اما جواب نهایی داده نشده است. تقریبا به تمام افرادی که کاندید هستند زنگ زده شده. باز هم اگر با شما تماس برقرار شد لطفا اطلاع رسانی نمایید.

   • MH

    یه سوال دیگه. خارج از بانک منظورتون چیه؟ یعنی فردی از داخل خود بانک کارافرین می خوان جذب کنن؟ اگه این کار رو میخوان بکنن چرا آگهی زدن؟

   • کاوه

    شاید اگر شخص دیگری پیدا شود که با او در این رابطه تماس گرفته شده باشد، موضوع برای شما روشنتر شود.
    اما در مورد عنوان دیگر بنده در بانک حاضر شدم و جلسه ای تشکیل شد. درصورتیکه مجددا با بنده تماس گرفته شود حتما راجب کنترل پروژه سوال می کنم و اینجا به اشتراک می گذارم.
    در کل بیشتر برای تیم مصاحبه سابقه شغلی مهم بود در چه شرکتی با چه سمتی و چند سال

   • MH

    من هم پایان نامه ارشدم در حوزه بانک بوده (البته خارج از بحث کنترل پروژه و تو حوزه استراتژی مالی بانک ها بوده) و هم سابقه کاری دارم. 1 سال تو حوزه کنترل پروژه 4 سال هم سیستم ها و روش ها و برنامه ریزی. 7 تا هم مقاله دارم تو حوزه بانک، مدیریت ریسک و مدیریت منابع انسانی. از دانشگاه تهران هم هستم! نمیدونم شرایطشون چیه برای دعوت. شاید هم هنوز این عنوان شغلی رو شروع نکرده باشن برای مصاحبه! شاید هم من رد شدم! ولی عجیبه برام یکم.
    درخواست حقوق هم براشون مهم بود که چند نوشته باشیم؟ رنج حقوقی بانک رو شما اطلاع دارین؟

   • کاوه

    به من گفتند فرد مورد نظر شغل کنترل پروژه احتمالا قبل از آگهی انتخاب شده و بعد از آگهی هم از ایشان استفاده میکنند. البته چون مربوط به کار من نبود زیاد توجه نکردم.

  • کاوه

   حقوق مساله تاثیرگذاری نیست چون همه پستها در بانک حقوق مشخص و حساب شده ای دارند و درخواست شما تاثیری در تعیین آن ندارد.
   رزومه خوبی دارید امیدوارم آنچه به صلاح هست برایتان اتفاق بیافتد.
   واقعا نمی توان گفت که رزومه پربارتر از شما میان متقاضیان وجود داشته یا نه چون بنده هم تخصصی نسبت به این شغل ندارم.
   بنده با دو سال سابقه مرتبط در یک شرکت خصوصی دعوت شدم.

   پاسخ
   • MH

    خیلی ممنون. حتما به صلاحم نبوده اینجا قبول شم. شاید هم فعلا هنوز شروع نشده مصاحبه این عنوان شغلی. بلاتکلیف بودن بدترین شرایط هست.
    در هر صورت برای شما ارزوی موفقیت دارم.

  • کاوه

   خیلی ممنون
   بنده سوال کردم اما جواب درستی ندادند. حتی نگفتند بنده را تایید کردند یا نه.
   ظاهرا این فراخوان بانک فقط جنبه تبلیغاتی دارد و قصد استخدام ندارند یا خودشان هم مطمئن نیستند می خواهند افرادی را بکاربگیرند یا نه.
   من فکر می کردم بانک خوب و نظام مندی باشد اما بکل نظرم عوض شد.

   پاسخ
   • MH

    اره جواب درستی نمیدهند. کلا استخدامی‌های بانک‌ها خیلی سخت جذب می‌کنند. فقط میگن اگر تایید باشید بهتون زنگ می زنند!
    در هر صورت ایشاالله که هر چی خیر باشه برای همه پیش بیاد.

 3. کارافرینی

  سلام.
  کسی از دوستان برای اداره امنیت اطلاعات رزومه فرستاده و به کسی زنگ زدن برای مصاحبه؟
  کسی از دوستان اطلاع داره که استخدامی این بانک به چه صورت هست؟ میشه با رزومه خوب امیدوار بود به دعوت به مصاحبه؟

  پاسخ
 4. زمزم

  من هفته پیش برای شهر اصفهان فرم پر کردم. الان از تهران به من زنگ زدند. پرسیدند آخرین مدرک تحصیلیت چیه ؟
  منم واقعیت را گفتم . من ارشد دارم. حالا چی میشه ؟ نکنه حذف بشم.

  پاسخ
  • A

   نه دوست عزیز
   حداکثر تا یک هفته قبول شده باشید باهاتون تماس میگیرن
   اگر بعد یه هفته تماس نگرفتن خودتون با نیرو انسانی بانک تماس بگیرید

   پاسخ
 5. ازاد

  اتفاقا تنها چیزی که تو کار بانک موتر نیست سواده من یکسال عمرم رو تو بانک تلف کردم کار بانک وارد ش که بشی میبینی خیلیم خوب نیست واسه مشتری انقدر باید احترام به خرج بدی و کار خیلی سنگینیه نسبت به تایمش

  پاسخ
  • A

   سواد مهمه
   شما تو امریکام بری حق همیشه با مشتری هستش
   تو ایران یکم این موضوع باب شده
   شما تو قسمت اعتبارات ، صندوق ، ارز و غیره ادم واردی باشی میبینی که سواد چقدر مهمه وگرنه اره برای کسی که فقط دنبال اینه بعد ۳_۴ بهش یه پستی بدن بانک به دردش نمیخوره
   تو بانک سواد بانکیت زیاد بشه پله های ترقی رو ۲ تا یکی میری بالا

   پاسخ
 6. v

  پس امیدی به اینکه با من تماس بگیرن نیست . چون منم شنیدم با بچه های علامه و بهشتی و تهران تماس می گیرن . منم دانشگاهم دولتی بوده ولی دانشگاهم جز بهترین دانشگاه های دولتی استان تهران نیست .

  پاسخ
  • A

   ملاکشون خود شمایی
   نه مدرک و دانشگاه محل تحصیل
   مشتری بانک از شما نمیپرسه دانشگاه تهران درس خوندی یا از پیشونیت نمیخونه که معدلت بالاست
   پس بگه چون تحویلدار رو به روم دانشکاه تهران درس خونده سپرده هام رو بیارم اینجا
   تو بانک شخصیت و نوع رفتار مهمه
   سابقه کار شما مرتبط با شغل کاربر نیست نباید تو رزومت ذکرش میکردی این جا اینکه مثبت باشه برات شده یه ایتم منفی

   پاسخ
   • v

    ببخشید پس سابقه کاریمو چی بنویسم ؟ از اون حرفها بود هاااااااااااااا . مطمئنم همه اون هایی که وارد بانک شدن 90 % قبلا تو بانک کار نکردن یا حالا حسابدار بودن یا حسابرس یا تو کار مالی بودن . یه جوری میگید سابقم مرتبط نیست انگار رشتم خیاطیه !!!!!!!!!!!!!!!!!1

 7. v

  فکر می کنم این بانک فقط با بچه های علامه ، دانشگاه تهران و شهید بهشتی تماس می گیره . من خودمم کارشناسی حسابداری دارم و دانشگاهم دولتی بوده (دانشکده فنی و حرفه ایی دختران تهران دکتر شریعتی ) و تا الان 4 بار فرم این بانک پر کردم ولی حتی 1 بار هم بهم زنگ نزدن . ):

  پاسخ
  • AMIR

   سلام
   من کارمند این بانک هستم و دانشگاه آزاد درس خوندم
   قبل از استخدام سابقه کار خیلی خوب داشتم و به نرم افزارهای مالی خیلی تسلط دارم
   بنظر من بانک ربطی به درس تو چه دانشگاهی نداره . باید سواد کاری داشته باشی
   کار بانکه کار هر کسی نیست
   چند روز پیش یه خانمی اومد شعبه ما و بامن دعوا که چرا منو استخدام نمیگنید من سه بار فرم پر کردم
   بعدم با رییسمون دعوا کرد
   خب طرف فکر کرده باید بیاد شعبه به ما بگه
   بانک خیلی سیستم قوی و درستی داره
   منابع انسانی داره
   عقل طرف در همین حد بوده
   بعد میخواین بیاریدش تو شعبه بازار مثلا بشینه سیستم” کلر “رو کار کنه
   بنظر من اصلا به درس خوندن نیست همه مدرک دارن
   مهم اینه که چقدر سواد کاری و دقت بالا داری نه سواد درسی و کتب دانشگاهی
   توی کار بانک اول سواد کاری و دقت
   دوم روابط عمومی بالا
   اکر این دو رو ندارید پیشنهاد میکنم برید دنباله یه شغل بهتر
   با تشکر

   پاسخ
   • v

    من نگفتم که کسی که دانشگاه آکسفورد خونده سواد داره ! من میگم من در کل شرایط دارم ولی چرا بهم زنگ نمی زنن !!! حداقل دعوت کنن مصاحبه یا قبول میشم یا نه . صد رد صد هر شغلی سختی های خودشو داره ولی من از این ناراحتم که حتی یک بارم باهام تماس نگرفتن !

   • لیدا

    کار بانکی ی کار روتین هست و بعد از اموزش های لازم این مهارت و خیلی زود میشه یاد گرفت البته افرادی که از مصاحبه های روانشناختی عبور کرده باشند و توانایی خوبی داشته باشند…و البته که تحصیلات هم نقش مهمی داره و صد البته که دوستان دانش انوخته از دانشگاه های دولتی برتر کشور در صدر اولویت هستند…

   • به AMIR

    در صورتی که به ما فرصت کار کردن داده نشه از کجا می خوان بفهمن سواد کاری داریم یا خیر ؟ متاسفانه اکثر این بانکای خصوص سیستم استخدام و جذبشون هیچ مبنای مشخصی نداره و به همین دلیل خیلی از کسانی که به قول شما سواد کاری و دقت بالا دارن دعوت به مصاحبه و استخدام نمیشن .

   • s

    سلام وقتتون بخیر میشه درباره بانک و کارهایی که بعد آزمایش انجام میدید کمی بگید. من الان منتظر شروع کلاس ها هستم. کلاس ها چقد طول میکشه و آیا تو دوران کلاس هم حقوق میدن یا نه. سپاس از توجه تون


لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.