استخدام بانک پارسیان(تجربه های آزمون + اصل سوالات رایگان بانکها)

امروز ۱۰۴۱ نظر

استخدام بانک پارسیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی بانکها)  

دانلود سوالات عمومی و تخصصی بانک پارسیان به همراه اصل سوالات رایگان بانکها

لینکهای مفید و کاربردی

مشاهده صفحه استخدامی تمامی بانکهای کشور به همراه توضیحات مفید هر بانککتاب الکترونیکی جامع درس و نکات و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (بهترین و کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمونهای استخدامی)کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی، گزینش عقیدتی، سیاسی و روانشناختیدانلود اصل سوالات عمومی آزمونهای برگزار شده توسط سنجش با پاسخنامه تشریحی (ویرایش جدید)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتیمشاهده صفحه منابع مطالعاتی برای آزمون های استخدامیمشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامیمشاهده تجربه های کاربران در زمینه سوالات، نتایج آزمون، سوالات مصاحبه و سایر تجربه هامشاهده سوالات مصاحبه تخصصی و روانشناسی (طبقه بندی شده، مطابق با دستورالعمل اجرایی مصاحبه)مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی

 

خبر ۹ دی ۹۸ -دریافت کارت آزمون استخدام بانک پارسیان در سال ۹۸

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی بانک پارسیان در سال ۹۸ به اطلاع می رسانیم،لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۲ دی ۹۸ - تغییر زمان دریافت کارت و آزمون استخدام بانک پارسیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی بانک پارسیان در سال ۹۸ به اطلاع می رسانیم،کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.
شایان ذکر است آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ راس ساعت ۹:۰۰ صبح برگزار خواهد شد.

خبر ۲۵ آذر ۹۸ -تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام بانک پارسیان در سال ۹۸

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی بانک پارسیان در سال ۹۸ به اطلاع می رسانیم،مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱ دی ماه تمدید گردید.

خبر ۱۸ آذر ۹۸ - استخدام بانک پارسیان در سال ۹۸

گروه پارسیان در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را در شعب تهران و شهرستان، از بین داوطلبان مرد و زن و از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.

مراحل مورد نظر:

آزمون کتبی
مصاحبه حضوری
معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع پزشکی ذیصلاح
موفقیت در آموزش های بدو خدمت
توفیق در دوره آزمایشی

شرایط عمومی داوطلبان:

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
عدم سوء پیشینه کیفری
داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
بومی و ساکن شهر مورد تقاضا (حداقل ۵ سال اخیر)

تبصره : ایثارگران و خانواده محترم ایشان (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان ، فرزندان و همسران آزادگان ، اسرا وخواهر و برادر شاهد ، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان) طبق ضوابط مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از اولویت برخوردار می باشند.

شرایط اختصاصی :

برای جذب در شعب :

فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، امور بانکی، کارآفرینی) - حسابداری (مالی،حسابرسی) - علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری)
برای جذب در بخش حقوقی ستاد بانک واقع در تهران : آقایان فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد حقوق قضایی

حداقل معدل برای تمام مقاطع تحصیلی وکلیه دانشگاهها ۱۶ تمام.
حداکثر سن خانم ها ۲۵ سال تمام (متولدین اول آبان ۱۳۷۳ به بعد) و آقایان ۲۷ سال تمام (متولدین اول آبان ۱۳۷۱ به بعد) .

مفاد آزمون کتبی

شامل: معارف اسلامی و زبان و ادبیات فارسی - زبان انگلیسی -آشنایی با کامپیوتر در سطح ICDL - هوش و استعداد تحصیلی و اطلاعات عمومی - اطلاعات بانکی.

نکته: آزمون کتبی همزمان به صورت غیرمتمرکز در شهرهای اهواز، تبریز، تهران ، شیراز ، کرمان و مشهد برگزار می شود.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی بانکها)  

دانلود سوالات عمومی و تخصصی بانک پارسیان به همراه اصل سوالات رایگان بانکها

جدول شهرهای مورد نیاز

استان شهر جنسیت تعداد حوزه برگزاری آزمون استان شهر جنسیت تعداد حوزه برگزاری آزمون
آذربایجان شرقی تبریز مرد ۴ تبریز سمنان سمنان مرد ۱ تهران
البرز کرج مرد ۱۰ تهران سیستان و بلوچستان زاهدان مرد ۲ کرمان
تهران تهران زن ۶ زابل مرد ۲
مرد ۴۹ چابهار مرد ۱
گیلاوند مرد ۲ فارس کازرون مرد ۳ شیراز
پردیس مرد ۱ کرمان کرمان مرد ۴ کرمان
باقرشهر مرد ۱ سیرجان مرد ۳
خراسان رضوی تربت حیدریه مرد ۲ مشهد کهکیلویه و بویراحمد دهدشت مرد ۲ شیراز
مشهد مرد ۲ گچساران مرد ۲
نیشابور مرد ۱ هرمزگان بندر عباس مرد ۴ کرمان
خراسان جنوبی بیرجند مرد ۲ یزد یزد مرد ۱
خوزستان اهواز مرد ۷ اهواز          
آبادان مرد ۲          
بندر ماهشهر مرد ۳          
خرمشهر مرد ۱          
بهبهان مرد ۲          

 

نحوه ثبت نام:

داوطلبان می توانند حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ با مراجعه به لینک ثبت نام در انتهای این اطلاعیه، نسبت به ثبت نام شرکت در آزمون اقدام نمایند.
چاپ کارت شرکت در جلسه و محل برگزاری آزمون از تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ از طریق همین نشانی در دسترس می باشد و متقاضیان بایستی در روز آزمون مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ کارت شرکت در جلسه آزمون را همراه داشته باشند.
ضرورت دارد داوطلبان شهر محل خدمت مورد تقاضای خود را که لزوماً بایستی شهر محل سکونت باشد، در فرم ثبت نام تعیین نمایند.
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون می بایست پس از ثبت اطلاعات فرم ثبت نام، نسبت به پرداخت اینترنتی مبلغ ۸۸۰.۰۰۰( هشتصد و هشتاد هزار) ریال، اقدام و سایر مراحل ثبت نام را تا دریافت کد رهگیری طی نمایند.
با عنایت به عدم امکان استرداد وجه ثبت نام، موکدا اعلام می گردد صرفاً متقاضیانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در متن آگهی می باشند، نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.

نکات قابل توجه :

کارکنان سابق تعاونی در حال تصفیه ثامن الحجج که فارغ التحصیل رشته های مرتبط مندرج در آگهی بوده و مایل به شرکت در آزمون باشند از شرط سنی معاف می باشند.
نیروهای شاغل در نظام بانکی مجاز به شرکت در آزمون می باشند (مدت زمان اشتغال این افراد در مشاغل تخصصی بانکی (دارای سوابق پرداخت حق بیمه) صرفاً حداکثر تا ۷ سال به شرایط سنی شرکت در آزمون اضافه می گردد.)
شرط دعوت به مصاحبه کلیه پذیرفته شدگان آزمون کتبی، ارائه مستندات مربوط به اقامت در طول ۵ سال اخیر در شهر انتخابی فرد می باشد.
چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله کتبی آزمون و بررسی و تطبیق مدارک آنان با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا در هر مرحله از بررسی های بعدی مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نمی باشد، حتی در صورت توفیق در آزمون کتبی و هریک از مراحل و یا اشتغال بکار ، ادامه رسیدگی به وضعیت و یا استمرار خدمت وی منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
موکداً اعلام می گردد؛ جذب نیروی انسانی، مستلزم توفیق متقاضیان در تمامی مراحل ذکر شده مشتمل بر آزمون کتبی، مصاحبه حضوری، معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع ذیصلاح، موفقیت در آموزش های بدو خدمت ، توفیق در دوره آزمایشی و مطابق نیاز تعیین شده می باشد وگروه پارسیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال بکارگیری سایر نیروها (مازاد بر نیاز هرشهر) نخواهد داشت، ضمن اینکه متقاضیان در هر یک از مراحل مورد الاشاره توفیق لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل بکارگیری آنان منتفی خواهد گردید.
هزینه شرکت در آزمون، به هیچ عنوان مسترد نخواهد گردید.
آخرین اخبار و اطلاعیه ها درخصوص تامین نیرو در گروه پارسیان، صرفاً از طریق درج در وب سایت به نشانیwww.parsian-bank.ir ، معتبر بوده و مسئولیتی در قبال مطالب منتشره در سایر سایتها و فضای مجازی، نخواهد داشت

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید 

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی بانکها)  

دانلود سوالات عمومی و تخصصی بانک پارسیان به همراه اصل سوالات رایگان بانکها

 

برای مشاهده آرشیو استخدام بانک پارسیان اینجا کلیک کنید

سوالات متداول

ثبت نام بانک پارسیان چه تاریخی است ؟

مهلت ثبت نام حداکثر تا روز یکشنبه ۲۴ آذر ۹۸ می باشد

شرایط استخدام بانک پارسیان چیست؟

۱) فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، امور بانکی، کارآفرینی) - حسابداری (مالی،حسابرسی) - علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری) ۲) برای جذب در بخش حقوقی ستاد بانک واقع در تهران : آقایان فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد حقوق قضایی ۳) حداقل معدل برای تمام مقاطع تحصیلی وکلیه دانشگاهها ۱۶ تمام. ۴) حداکثر سن خانم ها ۲۵ سال تمام و آقایان ۲۷ سال تمام

مفاد آزمون استخدام بانک پارسیان چیست ؟

مفاد آزمون شامل: معارف اسلامی و زبان و ادبیات فارسی - زبان انگلیسی -آشنایی با کامپیوتر در سطح ICDL - هوش و استعداد تحصیلی و اطلاعات عمومی - اطلاعات بانکی

بهترین سوالات برای موفقیت در آزمون استخدامی بانک پارسیان چیست ؟

برای مشاهده سوالات عمومی و تخصصی بانک پارسیان به همراه اصل سوالات رایگان بانکها اینجا کلیک کنید

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۱٬۰۴۱ نظر برای استخدام بانک پارسیان(تجربه های آزمون + اصل سوالات رایگان بانکها)

 • سیدمحمدی
  سلام هرچند این آزمون شامل شهر محل زندگی من نمیشه و چشام خشک شد از بس اگهی ها رو زیرورو کردم و بشدت به کار احتیاج دارم .ولی خواستم بگم شرط معدل نمیتونه ملاک انتخاب نیروی انسانی شایسته باشه خیلیها از دانشگاه هایی مدرک گرفتن که خودم شاهد بودم گفتن برای درسی که کتابش 500 صفحه بود و ما دانشجوهای پیام نور باید اول تا اخرش رو میخوندیم دوستام از دانشگاههای دیگه با یه جزوهی خیلی کم حجم و بانمرهی عالی پاس کردن این عدالت نیست یا از بیخ و بن کار اشتباست ولی واقعا معدل نمیتونه ملاک باشه
  پاسخ
  • زهرا
   سلام ببخشید یه سوالی میخواستم بپرسم به عنوان کسی که میخواد بره پیام نور بخونه
   به نظر شما خوندن اون کتاب 500 صفحه ای هیچ کمکی بهتون نمیکنه برای ازمون؟
   منظورم اینه که بچه هایی که جزوه کم حجم داشتن هم نیاز دارن به اون 500 صفحه اطلاعات؟؟
   انشالله که مشکل شما حل بشه 😔
   پاسخ
  • نارین
   سلام . مگر ن اینکه طبق تبصره بنیاد, فرزندان ایثارگران از حداقل معدل و شرط سنی در تمام آزمون ها باید معاف باشند .چرا توی این آزمون نقض شده و اجازه ثبت نمیده؟؟؟؟؟
   و اینکه چرا برای ارشد داشتن 2سال ب این حداقل سن اضافه نکردن ؟؟؟؟عجباا
   پاسخ
    • پریساممم
     سلام آخه چرا معدل 16!چه خبر؟؟؟کسیکه دولتی خونده و آزاد مگه معیار سنجش یکیه؟؟ای استخدام توروخدا این شرط بومی و معدل و سنی رو با بانک پارسیان درمیون بزارین،بخدا ماهم حق شرکت داریم ....چرا تبعیض تااین حد...
     پاسخ
      • امین یزد
       دوست عزیز من دانشگاه اصفهان خوندم مدیریت صنعتی لیسانسش که مطمئنن سخت ترین گرایش مدیریت هست من بخاطر0.5 نمیتونم واقعا ظلمه یه فرقی بین ازاد و پیام نور و غیرانتفاعی و دولتی باید باشه وگرنه مرض نداشتیم بخونیم دولتی قبول بشیم
       پاسخ
       • نسترن
        بله شمام حق دارید
        منم بین المللی خوندم و معدلمم بالاس ولی درکل شرط معدل آبشن مزخرفیه.
        حالا من که معدلم میخوره شهرم خانم نمیخواد.
        هرکدوممون به نحوی شانس نیاوردیم.
       • زهرا
        سلام دوستان.من کارشناسی مهندسی مکانیک دارم از دانشگاه دولتی و میخوام واسه ارشد مدیریت بخونم البته پیام نور یا غیر انتفاعی.میخواستم بپرسم اگه پیام نور بخونم مشکلی برای ثبت نام تو این ازمون های استخدامی نداره؟؟خیلی دودل هستم لطفا راهنماییم کنید
        پاسخ
        • سید
         شرایط سنی واقعا خنده داره. حداقل برای افراد فوق لیسانس یکم سن رو بالاتر میبردن. الان من چون متولد شهریور 71 هستم نمیتونم شرکت کنم
         پاسخ
         • Navid
          نوشتن حداکثر سن 27 سال تمام یعنی متولدین 19/اذر/1370 میشن 27 سال تمام و نمیشه ثبت نام کنند. نمیدونم چرا بعدش حرف خودشون رو نقض کردن و گفتن متولدین اول آبان 1371 به بعد
          پاسخ
          • پشتیبان سه
           با سلام
           رشته ها و مقاطع تحصیلی مورد نیاز اعلام شده در موارد زیر می باشند:
           فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، امور بانکی، کارآفرینی) - حسابداری (مالی،حسابرسی) - علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری)
           برای جذب در بخش حقوقی ستاد بانک واقع در تهران : آقایان فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد حقوق قضایی
           با تشکر
           پاسخ
           • پشتیبان سه
            با سلام
            رشته ها و مقاطع تحصیلی مورد نیاز اعلام شده در موارد زیر می باشند:
            فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، امور بانکی، کارآفرینی) - حسابداری (مالی،حسابرسی) - علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری)
            برای جذب در بخش حقوقی ستاد بانک واقع در تهران : آقایان فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد حقوق قضایی
            در صورت وجود ابهام با مجری آزمون بانک تماس حاصل فرمایید
            با تشکر
            پاسخ
           • هنرآموزحسابداری ازتهران
            سلام من لیسانس حسابداری دارم.گرایشم مشخص نیست.یعنی حسابداری خالی.آیا میتونم شرکت کنم؟ خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.ممنونم
            پاسخ
            • پشتیبان سه
             با سلام
             طبق متن آگهی اعلام شده این رشته با گرایش های حسابداری (مالی،حسابرسی) مورد نیاز می باشد. در صورت وجود ابهام می توانید با سازمان مربوطه تماس حاصل فرمایید.
             با تشکر
             پاسخ
             • پشتیبان سه
              با سلام
              کاربر عزیز گرایش های اعلام شده برای رشته مدیریت در متن آگهی" مالی، بازرگانی، صنعتی، امور بانکی، کارآفرینی "می باشد و داوطلبین باید شرایط اعلام شده در آگهی را دارا باشند در صورتی که ابهامی دارید با سازمان مربوطه تماس حاصل فرمایید.
              با تشکر
              پاسخ
              • کامران
               سلام.چرا زدید رشته حقوق قضایی
               همه ی دانشگاه ها از دانشگاه تهران گرفته تا آزاد و شهید بهشتی و همه حقوق را بدون گرایش جذب و تحویل میدن
               الان نزدیک 10ساله که دیگر چنین چیزی وجود خارجی ندارد
               بانک ملت هم دقیقا همین اشتباه را در آزمون کرده بود
               پاسخ
              • امین یزد
               واقعا دمتون گرم اول بخاطر اینکه همه دانشگاه ها معدل 16 بعدم مبلغ 88 تومن مگه چه خبره بعدم واسه انتخاب حوزه امتحانی مگه شهر خودشون نمیشه برگزار کرد واقعا متاسفم
               پاسخ
                • محمدجوادکیان زاده
                 سلام خسته نباشید
                 اینجانب محمدجوادکیان زاده متاحل ودارای یک فرزند3ساله.مستاجرهستم ساکن اصفهان خیابان ال بویه
                 حدود6سال درموسسه ثامن الحجج تحصیلداری
                 میکردم.امتحان ورودی بانک راداده ام وحدود1سال
                 پیش تماس گرفتن برای شهرقم .خواهش مندم
                 اینجانب رابرای کاربپزیرید.متشکرم
                 پاسخ
                 • پشتیبان دو
                  با سلام
                  کاربر گرامی ما صرفا درج کننده آگهی های استخدامی می باشیم . در این مورد باید با سازمان مربوط در ارتباط باشید
                  موفق باشید
                  پاسخ
                 • محمدجوادکیان زاده
                  باسلام وخسته نباشید
                  اینجانب متاحل هستم ودارای یک فرزندوستاجر
                  حدود6سال درموسسه ثامن الحجج تحصیلداری
                  میکردم.امتحان ورودی بانک پارسیان راانجام دادم
                  وحدود1سال پیش تماس گرفتندبرای شهرقم.
                  خواهشمندم به کاراین جانب پیگیری کنید.متشکرم
                  پاسخ

                  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید