استخدام بانک پارسیان (تجربه های آزمون + اصل سوالات رایگان بانکها)

۱۱۲۲ روز قبل ۸۲۷ نظر

استخدام بانک پارسیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی بانکها)  

دانلود سوالات عمومی و تخصصی بانک پارسیان به همراه اصل سوالات رایگان بانکها

لینکهای مفید و کاربردی

مشاهده صفحه استخدامی تمامی بانکهای کشور به همراه توضیحات مفید هر بانککتاب الکترونیکی جامع درس و نکات و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (بهترین و کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمونهای استخدامی)کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی، گزینش عقیدتی، سیاسی و روانشناختیدانلود اصل سوالات عمومی آزمونهای برگزار شده توسط سنجش با پاسخنامه تشریحی (ویرایش جدید)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتیمشاهده صفحه منابع مطالعاتی برای آزمون های استخدامیمشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامیمشاهده تجربه های کاربران در زمینه سوالات، نتایج آزمون، سوالات مصاحبه و سایر تجربه هامشاهده سوالات مصاحبه تخصصی و روانشناسی (طبقه بندی شده، مطابق با دستورالعمل اجرایی مصاحبه)مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی

 

خبر ۱۵ آبان ۹۵ - تمدید مهلت ثبت نام و تغییر زمان چاپ کارت ورود درآزمون

نظر به اینکه تعدادی ازکارکنان تعاونی ثامن الحجج موفق به ثبت نام جهت شرکت درآزمون نشده اند؛ بر اساس هماهنگی های بعمل آمده سایت ثبت نام از ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۳۹۵/۸/۱۵لغایت ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۳۹۵/۸/۱۶مجدداً فعال می‌گردد. (تاکید می شود این مهلت به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.)       این افراد می‌توانند مطابق مفاد اطلاعیه قبلی(اینجا) درسایت مربوطه ثبت نام نمایند.
ب - تغییر زمان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون
پیرو اطلاعیه قبلی و با توجه به تمدید مهلت ثبت نام، زمان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۱۳۹۵/۸/۱۸به تاریخ ۱۳۹۵/۸/۲۰ تغییر یافته است.

خبر ۴ آبان ۹۵ - قابل توجه کارکنان ثامن الحجج توسط بانک پارسیان

گروه پارسیان در نظر دارد با نظارت بانک مرکزی ج.ا.ا ، از طریق برگزاری آزمون جهت کارکنان تعاونی اعتبار  ثامن الحجج ( دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و بالاتر که براساس اطلاعیه های قبلی مشخصات خود را در سامانه مربوطه ثبت کرده‌اند ) و متعاقبا انجام مصاحبه حضوری، روانشناختی، معاینات پزشکی و ... نسبت به بکارگیری توفیق‌یافته‌گان نهایی مطابق با نیازهای مطروحه اقدام نماید. (بازنشستگان سایر بانک ها و سازمان ها که در تعاونی مزبور مشغول به کار بوده اند، مشمول این اطلاعیه نبوده و حتی در صورت ثبت اطلاعات و شرکت در آزمون به مراحل بعدی راه نخواهند یافت.)
به این منظور کارکنان دارای مدارک تحصیلی اشاره شده می‌توانند از تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۴تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱از  اینجا  اقدامات ذیل را انجام دهند.

مرداد ۹۵ - قابل توجه کارکنان تعاونی اعتبار ثامن الحجج توسط بانک پارسیان

به اطلاع می رساند در اجرای ابلاغیه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بانک پارسیان نسبت به جمع آوری اطلاعات پرسنلی کارکنان تعاونی اعتبار ثامن الحجج اقدام می نماید. لذا کارکنان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر که هم اکنون در شعب و ستاد این موسسه شاغل می باشند و یا کارکنانی که در فاصله زمانی بین تاریخ آغاز فرآیند ساماندهی تعاونی یاد شده(تاریخ ۹۴/۱۱/۰۱) تا کنون قطع رابطه گردیده اند می توانند از تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ تا پایان وقت اداری مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ نسبت به ثبت دقیق اطلاعات درخواست شده در سامانه ذیل اقدام نمایند.

برای ورود به سامانه اینجا کلیک کنید.

استخدام بانک پارسیان سال ۹۳

بانک پارسیان به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی شعب خود در رده شغلی کاربر (تحویلدار) در شهرهای تهران و حومه (گیلاوند، پردیس و ورامین) از بین متقاضیان دارای مدرک کارشناسی و واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید.

عنوان رشته گرایش رشته جنسیت
رشته مدیریت مالی، بازرگانی، بازاریابی، امور بانکی مرد
رشته حسابداری حسابداری، مالی، بازرگانی، حسابرسی مرد
رشته اقتصاد علوم اقتصـادی، نظری، پولی، بازرگانی، پول و بانکداری مرد-زن

شرایط ثبت نام:

 •  آقایان متولدین ۱۳۶۶ و خانمها متولدین ۱۳۶۸ به بعد
 •  دارا بودن حداقل معدل ۱۶
 •  سلامت کامل جسم و روان بنا به تشخیص پزشک معتمد
 •  نداشتن سوء پیشینه کیفری
 •  کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی (برای متقاضیان مذکر)
 •  بومی و ساکن شهر مورد تقاضا
 •  عدم اشتغال به تحصیل در مقاطع بالاتر از کارشناسی

تبصره: چنانچه متعاقباً در هر یک از مراحل استخدامی مشخص شود که داوطلب دانشجو میباشد از ادامه مراحل ممانعت و پرونده امر مختومه خواهد شد.

نکات مهم:

 • تکمیل فرم " دعوت به همکاری" هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد.
 • پس از تکمیل فرم ثبت نام در سایت بانک، اطلاعات را ذخیره و سپس از دریافت پیام " اطلاعات شما بطور کامل ثبت گردید" اطمینان حاصل نمائید.
 • متقاضیان واجد شرایط فقط از طریق پایگاه اینترنتی بانک به نشانی www.parsian-bank.com می توانند از تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۷ لغایت ۱۳۹۳/۱۰/۱۴ نسبت به تکمیل فرم دعوت به همکاری اقدام نمایند و به تقاضاهای حضوری ترتیب اثر داده نمی شود.
 • در صورتی که بانک در هر یک از مراحل استخدام حتی در خلال دوره آزمایشی متوجه عدم رعایت اصل صداقت در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم مربوطه از سوی متقاضی استخدام شود، موضوع استخدام کان لم یکن تلقی خواهد شد.
 • از طریق تماس تلفنی به داوطلبان واجد شرایط اطلاع داده خواهد شد تا جهت انجام مصاحبه های مربوطه به محل های پیش بینی شده مراجعه نمایند. بنابر این لطفا از پیگیری حضوری و تلفنی خودداری فرمائید.

 برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

استخدام بانک پارسیان سال ۹۲

بانک پارسیان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت رئیس شعبه بغداد (کشور عراق) از متقاضیان با ذیل و اولویت های مورد نظر دعوت به همکاری می نماید.

شرایط داوطلبین:

 • آشنایی کامل به زبان عربی و زبان انگلیسی
 • حداقل داشتن ۱۰ سال سابقه مدیریت شعبه
 • حداقل داشتن مدرک لیسانس در رشته های مرتبط (بانکداری، مدیریت بازرگانی، حسابداری، اقتصاد و ...)
 • آشنا به امور بانکداری بین الملل

برای شروع مراحل ثبت نام اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

چگونه وارد بانک پارسیان شویم ؟

استخدام بانک پارسیان از طریق دعوت به همکاری انجام میشود . برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

شرایط استخدام بانک پارسیان چیست ؟

برای مشاهده آخرین شرایط استخدام بانک پارسیان اینجا کلیک نمایید

چگونه از زمان استخدام بانک پارسیان مطلع شویم ؟

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاع از آگهی های استخدامی این سازمان در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

چگونه برای مصاحبه بانک پارسیان آماده شوم؟

برای مشاهده منابع مورد نیاز جهت آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۸۲۷ نظر برای استخدام بانک پارسیان (تجربه های آزمون + اصل سوالات رایگان بانکها)

 • شهروزمنطقه17
  قابل توجه کارکنان تعاونی اعتبار ثامن الحجج
  بر اساس ابلاغیه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مقرر شد که بانک پارسیان نسبت به تجمیع اطلاعات کارکنان تعاونی اعتبار ثامن الحجج و ارائه آن به بانک مزبور اقدام نماید. لذا کارکنان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر شاغل در شعب و ستاد آن تعاونی، و همچنین کارکنانی که تا آغاز فرآیند ساماندهی در شعب و ستاد تعاونی یاد شده مشغول به کار بوده اند می توانند از روز شنبه مورخ 95/05/30 حداکثر ظرف مدت 15 روز نسبت به ثبت دقیق اطلاعات درخواستی در همین جا اقدام نمایند. بدیهی است ثبت این اطلاعات هیچ گونه تعهدی را برای بانک پارسیان ایجاد نخواهد کرد.
  پاسخ
   • ناشناس
    سلام بر همه دوستان منتظر استخدام بانک پارسیان.امید هممون باید به خدا باشه.تو این شبها همه دعا کنید که پارسیان آگهی استخدام بزنه و نیرو جذب کنه.
    پاسخ
    • حامد
     سلام. من بهمن پارسال و فروردین امسال با منابع انسانی بانک صحبت کردم گفتن ما میخوایم نیرو جذب کنیم ولی هنوز مدیر عامل موافقت نکرده. به من گفتن یه شب در میون سایت بانک رو چک کن به محض زدن آگهی ثبت نام کن.
     ولی حرفی از ثامن الحجج نزد!
     پاسخ
     • حسن
      سلام
      منم از پارسال تقریبا هر روز دارم سایت رو چک میکنم شاید لینک ثبت نام بزارن ولی تا امروز ندیدم. من از یه منبع موثق شنیدم که استخدام میکنن ولی کی و چجوری خدا عالمه!
      پاسخ
      • مینا
       این حقیقت داره که بانک پارسیان قراره برای شعب جدیدش نیروهای ثامن الحجج رو استخدام کنه؟کسی خبر داره؟
       امیدوارم اینطور نباشه. پس ما چی؟ سنمون داره از رده خارج میشه و هییبچ جا استخدام نشدیم.
       پاسخ
      • ناشناس
       خیلی جالبه معاون اول رییس جمهور از اقای پرویزیان تقدیر کرده . . . اما ایا اقای نوبخت از روند استخدام تو پارسیان خبر داره ؟؟؟ ایا میدونه چه اتفاقاتی توی استخدام این بانک رخ داده ؟؟؟ مسوولین چشماتون رو باز کنید لطفا
       پاسخ
       • ناشناس
        سلام به همه. چند دقیقه پیش تماس گرفتم با کارگزینی بهم گفتن که فایل اسامی ما حذف شده و اگر هم جذبی بخواد صورت بگیره باید ازمون برگزار بشه. این همه زحمت به هدر رفت و بدون اینکه دلیلش رو بفهمیم اقای دکتر مانع استخدام ما شدن. . .
        پاسخ
       • ناشناس
        سلام به همه. چند دقیقه پیش تماس گرفتم با کارگزینی بهم گفتن که فایل اسامی ما حذف شده و اگر هم جذبی بخواد صورت بگیره باید ازمون برگزار بشه. این همه زحمت به هدر رفت و بدون اینکه دلیلش رو بفهمیم اقای دکتر مانع استخدام ما شدن. . .
        پاسخ
          • دنیا
           واقعا ک ظلم بزرگیه, کامپیوتر کاردانیش برابری میکنه با ارشدمدیریت, ولی فقط میگن باید لیسانس داشته باشین, کاردانی کامپیوتر از ی دانشگاه دولتی یا ی دانشگاه ازادء خیلی خوب بالاتره یا کارشناسیه ی رشته معمولی از ی دانشگاهه معمولی؟؟؟..واقعا" ک ب کاردانیایه کامپیوتر ظلم شده..
           پاسخ
           • ناشناس
            با کدوم استدلال به این نتیجه رسیدی که کاردانی کامپیوتر با ارشد مدیریت برابری میکنه ؟ خیلی فکر کردی به این نتیجه رسیدی اره ؟
            پاسخ
            • دنیا
             چیه نکنه رشته تحصیلیت مدیریته ک انقد بهت برخورد, عزیزه من حقیقت تلخه ولی وجود داره,اگه از لحاظه سطح علمی دروس بخوای رشته کامپیوتر و با مدیریت مقایسه کنی رشته کامپیوتر و برق از تمامه رشته ها دشوارترن,ب جز پزشکی و چندتایه دیگه,بس بنابراین جزء رشته های دشوار ب حساب میاد,بس دانشجوهاشم صددرصد بچه هایه زرنگ تری بودن ک این رشته رو خوندن,بعدشم ساله 90 اگه با کاردانی کامپیوتر بانکا استخدامی میگرفتن, با کارشناسی مدیریت حتی ی کاره معمولیءم نمیشد گیر اورد, البته الانشم بیشتر بانکا یا رشته کامپیوتر میخوان یا حسابداری.
             • دنیا
              بعدشم ب طور مثال یکی ک بهترین دانشگاه تهران کامپیوتر خونده با یکی ک مدیریتو توودانشگاه علمی کاربردی خونده یکیه؟،اگه یکیه بس چرا کنکوردولتی بی نهایت سخته؟، اگه بگن پزشکی از کامپیوتر بالاتره من باید ناراحت بشم؟؟، هرانسانی باید با پذیرفتنه بدی هایه انتخاباش ب انتخاباش افتخار کنه,البته درکء این موضوع واسه بعضیا خیلی مشکله....
              • دنیا
               قصد توهین نداشتم,من نمیگم مدیریت بده خیلیءم خوبه,ولی با کامپیوتر قابل قیاس نیست,, منم پذیرفتم ک کامپیوتر با پزشکی قابل قیاس نیست,دست بالایه دست بسیار است,ولی اینو میدونم ک ادم باید با پذیرفتنه هم خوبی هم بدیه انتخاباش ب انتخاباش افتخار کنه,ک متاسفانه درک این موضوع واسه خیلیا مشکله....
               • دنیا
                درضمن پرسیدین استدلال, چ استدلالی بهتر از موقعیت کاری؟؟؟؟؟؟؟با کامپیوتر میشه هم کاره دولتی کرد, هم کاره غیردولتی, غیردولتی مثلا": شبکه کردنه سیستمایه دانشگاها و مدارس, کمه کمش خدمات کامپیوتری زدن,گیم نت, کافی نت, اتلیه و مونتاژایه حرفه ای, تدریس خصوصی,و خیلی موارددیگه,اینا حالا موقعیتایه غیردولتی بود,موقعیتایه دولتیشم زیادن,ولی مدیریت چ موقعیته دولتیو غیردولتی داره؟؟؟؟،الان ب هرچیز ک بخوای دست بزنی باید کار با کامپیوترو بلد باشی,ولی ی لیسانسه کامپیوتر مثه بقیه با کامپ کار نمیکنه,علمشو داره,بس واقع بینانه نگاه کن
                • M
                 در ضمن اینکه سطح کدوم رشته بالاتره مربوط به دانشجویان و فارغ التحصیل های همون رشتست شما نیازی نیست رشته ها رو باهم مقایسه کنی. نظرات و حرفات واقعا نظره شخصیه خودته و به درد ما نمیخوره
                 • M
                  کار کردن با کامپیوتر همه جا نیازه اما تمام ارگان ها در سطح ICDL نیاز دارن که خوششبختانه ماهم بلدیم اما شما حسابداری بلدی ؟ مدیریت مالی بلدی ؟
                 • دنیا
                  شما بلدی برنامه نویسی کنی؟اشتباه شما همینه ک فک میکنین کامپیوتر فقط همون سطحیء ک شما علمشو دارین, واسه حسابداری با هلو کار میکنن, این اصلاام نظرشخصی نیست, این نفوذ رشته توو جامعمونه, کاربردش از کامپیوتر خیلی کمتره, از ده تا بانک شاید یکیش مدیریت بگیره,اینجا دنیایه مجازیء,بهتره راجع ب این موضوع ک اگه با دوتا استاد حرف بزنی گسترده تر رشته هارو واست تعریف میکنن, پایه کامپیوتر برنامه نویسیشه شما بلدین ک دم از بلدبودن میزنین؟؟؟یا شبکه کردنو؟؟؟یا کاره حرفه ای با نرم افزارایه انیمیشن,اگه اینارو بلدین ک حرفی نیس,خودتونم میگین,شما دقیقا از این ناراحت شدین ک گفتم کامپیوتر بالاتره, بس چیزیو ک خودتون میدونیدو انکار نکنین,بعدشم همه جا ی اندازه کامپیوترو نمیخوان,این اشتباهه دیدء شماس
                  • محمد
                   سلام دوست عزیز هیچ وقت از بالا به ته چاه نگاه نکن
                   1-من رشته دانشگاهیم حسابداری هست
                   2-تجربه 4 ساله در زمینه برنامه نویسی اندروید و وب با php رو دارم .
                   3-از مدیریت هم کتاب های زیادی رو خونم به ویژه مدیریت منابع انسانی
                   شما فکر میکنید باید رشتتون خوب و تخصصی باشه تا دولت بهتون کار بده
                   رشته کامپیوتر یه جوریه که خودت میتونی خدمات آنلاین ارائه بدی و درآمد کسب کنی .
                   من لیسانسم رو با درآمدی که از طراحی وبسایت داشتم کسب کردم .
                   پس مشکل از رشته نیست به قول دوستمون تو ادارات کشور ما نیاز آنچنانی به برنامه نویسی نداره کسیکه وورد و اکسل و.. رو در حد یه آماتور بدونه بسه .
                   • دنیا
                    درضمن ی کامپیوتری نیازی نداره امورمالی رو یادبگیره,چون میتونه تووخونش بشینه و درامدزایی کنه,ی کامپیوتری میتونه بشینه پروژه هایه برنامه نویسی رو بنویسه و ب ازایه هر یک برنامه نویسیش ده تا بیست میلیون پول بگیره,یا مثلا ی سایت درست کنه پنج میلیون بگیره,ولی ی مدیریت باید فقط دنباله ی کاره دولتی باشه,واقعا ب تنهایی چیزی از دستش برنمیاد, واقعا نمیدونم چرا پذیرفتنش انقد سخته,اینا نظرشخصی نیس,اینا حقیقته,ک شاید شما ندونی,ولی ی کامپیوتری حتما" میدونه,نخواستم بهتون توهین کنم,من خیلی ملایم حرف زدم,شاید متنه دیگه شاید شما با خشونت دیدگاهه منو خوندین,اگه ناراحتتون کردم معذرت میخوام,ولی اینو بدونین ک ادم نباید سره هرچیزی مخصوصا توومحل کارش سریع عکس العمل نشون بده,مؤفق باشین,انشالله ی کارءخوب قسمتتون بشه,مؤفق باشین.
                    • M
                     برنامه نویسی و نرم افزارهایی که شما نام میبرید هیچ ربطی به بانک نداره باید دنبال چیزهایی باشیم که مربوط به بانکه. شما اگه یکم دقت کنی متوجه میشی توی تمام اگهی های استخدامی برای بانک رشته مدیریت همیشه هست پس ازین نظر با رشته کامپیوتر قابل مقایسه نیست درضمن فکر میکنم شما چند سال بعد از تاریخ فارغ التحصیلی من تازه وارد دانشگاه شدید . . . فکر نمیکنم سطح علمی شما بیشتر از من باشه. درضمن اگه واقعا توانایی داشتید مقطع بالاتر از کاردانی رو ادامه میدادید. اون سالی که من وارد دانشگاه شدم فکر میکنم جنابعالی دوره ی راهنمایی میگذروندی. یاحق . . .
                    • دنیا
                     من چی میگم شما چی میگین,من وسعت رشته هارو میگم,شما فقط و فقط حرف از بانک میزنین,البته تقصیریءم ندارین,چون کاره دیگه از دستتون برنمیاد,منتظره بانک بودین ک تاالان بیکار موندین,معلومه ک کامپیوتر با مدیریت قابل قیاس نیس,اگه ی نگاه ب دانشجوهایه دوطرف بندازین متوجه این موضوع میشین,من کاردانی ندارم,کارشناسیمم تموم کردم,کارشنایی نرم افزار,اونم چی چندساله پیش,بس دیدین ک باز طبق معمول دارین اشتباه میکنین....
                     ,یاحق
                     • M
                      فقط کسی میتونه چنین حرفایی بزنه که اطلاعاتی راجبه مدیریت نداره چون هرکسی میدونه رشته مدیریت خیلی عمومی تر و بازار کارش خیلی قوی تره. دلیل نداره بخوام راجبه کارم اینجا توضیح بدم وشما بدونید کجا کار میکنم. اینجا اومدنم دلیل بر بیکار بودنم نیست. شما تعصب داری نسبت به رشتت. هرقدر تعصب بره بالاتر انسان از قدرت عقل کمتر بهره میگیره. موفق باشید خانمه کامپیوتر
                     • دنیا
                      کاردانی و کارشناسی ارشد رو توو هیچ رشته ای نمیگیرن,امروز کلی از وقتمو شما گرفتین,اگه درکشو داشته باشین متوجه حرفام میشین,وگرنه ک انتظاری ازتون نمیره,خداشاهده من توو این سایتم واسه یکی از دوستام اومدم,وگرنه خودم شاغلم,کارمم ماله خودمه,خدانگهدار..
                      • دنیا
                       راستی حرف از عقل زدید شما اگر قدرت عقل داشتین لااقل برایه یک بارم ک شده ب حرفایه طرف مقابلتون فکر میکردین,نه باحالت تهاجمی و تمسخر حرف بزنین,مؤفق باشین و روزخوش
                      • د
                       حرفایه من کاملا منطقی بود ولی شما نخواستین منطقشو قبول کنین,ی کامپیوتری مسلما از ی انسانی علم کامپش بالاتره,توو بانکاام ک دو سه تا نرم افزارء ک بلدم نباشین یادتون میدن,ولی کارایه دیگه چی,, کامپیوترم ک گفتین بانکا نمیخوان دیگه نگین چون بهتون میخندن,مؤفق باشین....
                       • M
                        منطقی بودن حرفاتون رو باید دیگران تایید کنن نه خودتون. کسی بخنده مهم نیست مهم اینه شما با این حرفاتون هیچی از اگهی های استخدام نمیدونید فقط به دنبال تعصب به رشته تحصیلیتون هستید. قبلا گفتم بازم میگم هروقت تعصب زیاد بشه به همون مقدار قدرت عقل کمتر میشه
                       • دنیااااا
                        بعدشم این بحثو هم شما شروع کردین, هم شما تهاجمی حرف زدین, هم شما تمسخرامیز حرف زدین,هم شما کشش دادین,هم الانم شما ول نمیکنین,بس بنابراین این شمایین ک تعصب خشک دارین,من گفتم ک مدیریتم خوبه,ولی شما گفتین بانکا کامپ نمیگیرن,حالا کی بیشتر تعصبیه؟؟؟؟,ب من گفتین دلیل منم اوردم,ولی دریغ از یک دلیل ک شما برایه تعصباته خشکتون اورده باشین,من حرفامو زدم,نیازی ام ب تعصب نیست,انچه عیان است چ حاجت ب بیان است,حالا شما هرچقد دلت میخواد نظر بده و ول نکن این نشانه ی تعصب خشکته ک ب قوله خودت عقل...., شما میگی مرغ من ی پا داره,من واقعا وقتم اونقدی خالی نیست ک بخوام با امثال شما این بحثارو کنم,من ادامخ نمیدم,نه ب این خاطر ک نمیتونم یا چیزی برای گفتن ندارم,ب این دلیل ک باشما حرف زدن مثله اب توو هونگ کوبیدنه,ولی شما هرچقدر ک دلتون میخواد از این ب بعد بگو,واقعا وقتم در اون حد نیست,همیشه ام سرم مثله امروز خلوت نیست,حوصلشم ندارم با یکی ک مرغش ی پا داره ادامه بدم,شبتون خوش,خدانگهدار..
                        • دنیاااااااااااااا
                         شما فقط چسبیدید ب بانک پارسیان, فقط پارسیان بانکء؟ بانکایه دیگه بانک نیست؟،قبلا هم گفتم از هر ده تا بانک فقط ی دونش فقط مدیریت میخوادو کامپیوتر نمیخواد,ولی اگه شماام چشماتونو خوب باز کنینو اگهی هارو بخونین متوجه میشین ک مهندسی کامپیوتر و حسابداری رو همه جا میخوان,ولی مدیریتو فقط بانکا میخوان,اگرم جایه دیگه بخواد رشته های کامپ و حسابداریو کارشناسیشو میخواد,ولی مدیریتو کارشناسی ارشد,بس همین نشون دهنده ارزش پایین ترء این رشتس,درضمن دانشگاها وزارت نیرو وزارت اسناد و املاک تمامشون بدونه استثناء برنامه نویسی و پایگاه داده و مهندسی کامپیوتر حسابداری و برق میخوان,بعد شما با کلی اعتماد ب نفس حرف از مدیریت و بانک پارسیان میزنین,بانک پارسیان هم مثه باقیء بانکا بانکء, من واقعا درتمامء طول صحبتام ملایم حرف زدم,ب همین خاطرء ک تونستم رشتمو باز کنم,برعکسء شما.......,اینو مطمئن باشین ک ی مهندس از دستش کاری ک از دسته شما برمیادو صددرصد ازدستش برمیاد,ولی کاری ک از دست ی برنامه نویسو مهندس کامپ برمیاد مطلقا از دسته شما برنمیاد,اینو باید میگفتم,وگرنه جوابی ب دیدگاهتون نمیدادم,خوش باشین...
                         • دددددددددددد
                          شما فقط میگین این بانک کامپیوتر نمیگیره,شما ب بانک های دیگه هم نگاه کنید,قبلاام گفتم از هر ده تا بانک فقط یکیش فقط مدیریت میگیره و کامپیوتر نمیگیره, وگرنه باقیء بانکا هم کامپ میگیرن هم مدیریت,ولی اگه شماام چشماتونو خوب باز کنینو اگهی هارو خوب بخونین متوجه میشین ک مهندسی کامپیوتر و حسابداری رو همه جا میخوان,ولی مدیریتو فقط بانکا میخوان,اگرم جایه دیگه بخواد رشته کامپ و حسابداریو کارشناسیشو میخوان,ولی مدیریتو کارشناسی ارشدشو,بس همین نشون دهنده ی ارزش و علمء پایین تره این رشته نسبت ب کامپیوترو حسابداری هست,درضمن دانشگاها وزارت نیرو سازمان اسناد و املاک و و و همشون یا برنامه نویس یا پایگاه داده یا درواقع مهندس کامپ یا مهندس برق یا مهندس حسابداری میخوان,بعد شما میگی فقط مدیریت,من واقعا" در تمامء طول حرفام ملایم حرف زدم,ب همین خاطرء ک تونستم حرف تکراری نزنم,برعکس شما,ک تعصبو تکرار میکردین,من واقعا ملایم گفتم,ولی شاید شما چون ادم متعصبی هستین نوشته هایه من رو هم با تعصب خوندین,وگرنه من همیشه حرفامو زدم ولی باصدایه اهسته,نه با تهاجم و تعصب و تمسخر,اینو مطمئن باشین ک کاری ک از دست شما برمیاد شک نکنید ک صدرصد از دسته ی مهندس هم برمیاد,ولی کاری ک از دسته ی برنامه نویس و مهندس کامپ برمیاد مطلقا از دسته شما برنمیاد,اینو باید میگفتم وگرنه جوابی ب دیدگاهتون نمیدادم............
                          خوش باشین و خدانگهدار...
                          • M
                           وقتی اینطور راجع به استخدام میحرفید پس از استخدام چیزی نمیدونید. من چندتا مصاحبه بانک رفتم و تجربش کردم. وقتی شما میگی که واسه بانک ها رشته مدیریت نمیخواد پس هیچی از استخدام و اگهی استخدام نمیدونید یعنی در جریانش نیستید پس من دیگه چی بگم به شما چیزی نگم بهتره. تمام امور دفتری و اداری شامل دارایی تامین اجتماعی بانک نیرو انتظامی سپاه و خیلی جاهای دیگه مدیریت میخواد اما کامپیوتر نمیخواد نمیدونم چرا تعصب بیخودی دارید. ببینید خیلی از چیزایی که شما میگی اصلا تو بانک یا هر ارگان دیگه نیاز نیست. کامپیوتر فقط و فقط در سحط icdl واسه سازمان ها مهمه و خیلی جاها هم اصلا مهم نیست شما زیادی حرص میخوری بخاطره رشتت. موفق باشی
                         • د
                          عزیزم همچین میگی ک انگار بانکا فقط مدیریت میخوان,برو ی سر ب استخدامی هایه بانکا بزن ک میبینی از زمانی ک بانکا استخدامی میگرفتن بدونه استثنا کامپیوترو میگرفتن تا ب امروز,, ولی مدیریت توو این اواخر بانکا جزو استخدامیاشون گذاشتن,بس دیدین از رو باد هوا حرف میزنین,فقط بلدین بگین تعصب, تعصبه باسواد بدنیس,تعصبه بی سواد مثه شما بده,من این همه دلیل اوردم اخرش گفتین نظرشخصیته,این یعنی چی؟یعنی مرغ من ی پا داره,بدترین مصیبت برای یک انسان این است ک نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشه,نه فهم لازم برای خاموش ماندن……….
                          پاسخ
                          • M
                           فهم و سواد شما تو طریقه حرف زدنتون کاملا مشخصه . . . امروزه کسایی صحبت از فهم و وسواد میکنن که از این چیزا بویی نبردن. شما وقتتون خیلی خالی تر از منه پس لطف کن انقد شعار نده و ادعا نکن. یکی از مشکلات ما اینه همش میخوایم طوری که نیستیم خودمون رو جلوه بدیم دقیقا مثل شما بعد ادعا هم داریم . . . در ضمن بانک اگه رشته کامپیوتر و جذب میکرد که شما انقد حرص نمیخوردی پس جذب نمیکنه که انقد به شما برخورده. شک نکن مدیریت بالاتر و سرتر از کامپیوتره. همین اگهی بانک پارسیان و بخون ببین اصلا کامپیوتر وجود داره ؟؟؟؟ موفق باشید بای
                           • M
                            من جواب شما رو دادم اما مدیر تایید نکرده... کاملا از طرز صحبت شما مشخصه که هم فهم و ادب دارید هم سواد. ادم نباید باهرکسی هم کلام بشه. برو یه سر به همین اگهی بانک پارسیان بزن ببین رشته کامپیوتر کجاست . . . موفق باشید خدانگهدار
                            • M
                             جواب شما رو دادم اما تایید نشد. دیگه لزومی نمیبینم با جنابعالی حرف بزنم. سرتون رو بالا بگیرید اگهی همین بانک پارسیان و ببینید که نامی از کامپیوتر وجود نداره . . . خدانگهدار
                           • رضا
                            دنیا خانم آنقدر رویایی صحبت نکن من خودم سال ۸۰ دانشگاه دولتی کاردانی کامپیوتر خوندم و لیسانس کامپیوتر هم تو دولتی خوندم و الانم ارشد مدیریت بازرگانی تو دولتی میخونم کی گفته که کاردانی برابر ارشده کاردانی برابر سیکل هم نیست شما تو کاردانی چی میخونی که ادعات زیاده شما حتی یه جدول ضرب هم نمی تونی بنویسی با مدرک مهندسی کامپیوتر که من دارم این همه ادعام نمیشه با این رشته کامپیوتر باید رفت سبزی فروشی یا میوه فروشی کرد و بس اخه با کاردانی اونم این همه ادعا نوبره به خدا...
                            پاسخ
                            • نگار
                             ببخشید بین کسی که ۴ سال لیسانس گرفته و کسی که دو سال کاردانی خیلی فرقه.من خودم فوق لیسانسه IT هستم و میدونم هر رشته سختی های خاص خودشو داره
                             پاسخ
                            • سمن
                             شمایی که فوق دیپلم کامپیوتر هستی اگر سوادت در حد استخدام بانک بود ظلم با ض نمی نوشتی ، حالا فهمیدی چرا امثال شمارو استخدام نمیکنن
                             پاسخ
                             • M
                              سال گذشته در دیماه همزمان با اگهی استخدام بانک پارسیان بانک رسالت هم اگهی استخدام منتشر کرد. بعده گذشته این مدت چند روز پیش بانک رسالت مجدد اگهی جذب نیرو داد در صورتیکه بانک پارسیان هنوز توی جذب دیماه خودش مونده. واقعا جالبه . . .
                              پاسخ

                               لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید