استخدام بانک پارسیان (تجربه های آزمون)

۵۷۷ روز قبل ۸۲۳ نظر

استخدام بانک پارسیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

لینکهای مفید

 • برای دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه استخدامی تمام بانکها اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون بانک پارسیان اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی بانک پارسیان در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام بانک پارسیان، لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

خبر ۱۵ آبان ۹۵ – تمدید مهلت ثبت نام و تغییر زمان چاپ کارت ورود درآزمون

نظر به اینکه تعدادی ازکارکنان تعاونی ثامن الحجج موفق به ثبت نام جهت شرکت درآزمون نشده اند؛ بر اساس هماهنگی های بعمل آمده سایت ثبت نام از ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۳۹۵/۸/۱۵لغایت ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۳۹۵/۸/۱۶مجدداً فعال می‌گردد. (تاکید می شود این مهلت به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.)       این افراد می‌توانند مطابق مفاد اطلاعیه قبلی(اینجا) درسایت مربوطه ثبت نام نمایند.
ب – تغییر زمان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون
پیرو اطلاعیه قبلی و با توجه به تمدید مهلت ثبت نام، زمان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۱۳۹۵/۸/۱۸به تاریخ ۱۳۹۵/۸/۲۰ تغییر یافته است.

خبر ۴ آبان ۹۵ – قابل توجه کارکنان ثامن الحجج توسط بانک پارسیان

گروه پارسیان در نظر دارد با نظارت بانک مرکزی ج.ا.ا ، از طریق برگزاری آزمون جهت کارکنان تعاونی اعتبار  ثامن الحجج ( دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و بالاتر که براساس اطلاعیه های قبلی مشخصات خود را در سامانه مربوطه ثبت کرده‌اند ) و متعاقبا انجام مصاحبه حضوری، روانشناختی، معاینات پزشکی و … نسبت به بکارگیری توفیق‌یافته‌گان نهایی مطابق با نیازهای مطروحه اقدام نماید. (بازنشستگان سایر بانک ها و سازمان ها که در تعاونی مزبور مشغول به کار بوده اند، مشمول این اطلاعیه نبوده و حتی در صورت ثبت اطلاعات و شرکت در آزمون به مراحل بعدی راه نخواهند یافت.)
به این منظور کارکنان دارای مدارک تحصیلی اشاره شده می‌توانند از تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۴تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱از  اینجا  اقدامات ذیل را انجام دهند.

مرداد ۹۵ – قابل توجه کارکنان تعاونی اعتبار ثامن الحجج توسط بانک پارسیان

به اطلاع می رساند در اجرای ابلاغیه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بانک پارسیان نسبت به جمع آوری اطلاعات پرسنلی کارکنان تعاونی اعتبار ثامن الحجج اقدام می نماید. لذا کارکنان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر که هم اکنون در شعب و ستاد این موسسه شاغل می باشند و یا کارکنانی که در فاصله زمانی بین تاریخ آغاز فرآیند ساماندهی تعاونی یاد شده(تاریخ ۹۴/۱۱/۰۱) تا کنون قطع رابطه گردیده اند می توانند از تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ تا پایان وقت اداری مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ نسبت به ثبت دقیق اطلاعات درخواست شده در سامانه ذیل اقدام نمایند.

برای ورود به سامانه اینجا کلیک کنید.

استخدام بانک پارسیان سال ۹۳

بانک پارسیان به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی شعب خود در رده شغلی کاربر (تحویلدار) در شهرهای تهران و حومه (گیلاوند، پردیس و ورامین) از بین متقاضیان دارای مدرک کارشناسی و واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید.

عنوان رشتهگرایش رشتهجنسیت
رشته مدیریتمالی، بازرگانی، بازاریابی، امور بانکیمرد
رشته حسابداریحسابداری، مالی، بازرگانی، حسابرسیمرد
رشته اقتصادعلوم اقتصـادی، نظری، پولی، بازرگانی، پول و بانکداریمرد-زن

شرایط ثبت نام:

 •  آقایان متولدین ۱۳۶۶ و خانمها متولدین ۱۳۶۸ به بعد
 •  دارا بودن حداقل معدل ۱۶
 •  سلامت کامل جسم و روان بنا به تشخیص پزشک معتمد
 •  نداشتن سوء پیشینه کیفری
 •  کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی (برای متقاضیان مذکر)
 •  بومی و ساکن شهر مورد تقاضا
 •  عدم اشتغال به تحصیل در مقاطع بالاتر از کارشناسی

تبصره: چنانچه متعاقباً در هر یک از مراحل استخدامی مشخص شود که داوطلب دانشجو میباشد از ادامه مراحل ممانعت و پرونده امر مختومه خواهد شد.

نکات مهم:

 • تکمیل فرم ” دعوت به همکاری” هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد.
 • پس از تکمیل فرم ثبت نام در سایت بانک، اطلاعات را ذخیره و سپس از دریافت پیام ” اطلاعات شما بطور کامل ثبت گردید” اطمینان حاصل نمائید.
 • متقاضیان واجد شرایط فقط از طریق پایگاه اینترنتی بانک به نشانی www.parsian-bank.com می توانند از تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۷ لغایت ۱۳۹۳/۱۰/۱۴ نسبت به تکمیل فرم دعوت به همکاری اقدام نمایند و به تقاضاهای حضوری ترتیب اثر داده نمی شود.
 • در صورتی که بانک در هر یک از مراحل استخدام حتی در خلال دوره آزمایشی متوجه عدم رعایت اصل صداقت در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم مربوطه از سوی متقاضی استخدام شود، موضوع استخدام کان لم یکن تلقی خواهد شد.
 • از طریق تماس تلفنی به داوطلبان واجد شرایط اطلاع داده خواهد شد تا جهت انجام مصاحبه های مربوطه به محل های پیش بینی شده مراجعه نمایند. بنابر این لطفا از پیگیری حضوری و تلفنی خودداری فرمائید.

 برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

استخدام بانک پارسیان سال ۹۲

بانک پارسیان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت رئیس شعبه بغداد (کشور عراق) از متقاضیان با ذیل و اولویت های مورد نظر دعوت به همکاری می نماید.

شرایط داوطلبین:

 • آشنایی کامل به زبان عربی و زبان انگلیسی
 • حداقل داشتن ۱۰ سال سابقه مدیریت شعبه
 • حداقل داشتن مدرک لیسانس در رشته های مرتبط (بانکداری، مدیریت بازرگانی، حسابداری، اقتصاد و …)
 • آشنا به امور بانکداری بین الملل

برای شروع مراحل ثبت نام اینجا کلیک کنید.

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

823 نظر برای «استخدام بانک پارسیان (تجربه های آزمون)»


 1. شهریار زیادلو

  سلام

  من کارشناسی رشته برق و کنترل دارم با معدل 14/94 و کار بانکی را دوست دارم و خدمه
  بانک هم دوست دارم آیا خدمه بانک میتونم بشم و حسابداری و کامپیوتر نمیدانم بهم یاد بدین
  کار تایپ بلدم ؟و سربازی هم اگه برم چی قبولم میکنید به عنوان ابدارچیبانک؟

  پاسخ
 2. رابعه علیزاده

  لیسانس مدیریت بازرگانی دارم ۶سال در شرکت کار حسابداری ومدیریت فروش کارکرده ام .بعد از آن حسابداری طلا و جواهر ومدرک فنی حرفه ای در رشته ساخت طلا وجواهر را کسب کرده ام .خواستم برای استخدام اغدام کنم .ولی متولد سال ۱۰ /۱۳۵۶ هستم آیا امیدی هست .یا خیر؟؟

  پاسخ
 3. نسرین

  سلام تاکی باید منتظر جواب آزمون باشیم.چرا مردم اینقدر اذیت میکنید.کارمندای ثامن الحجج کم اذیت شدن که حالا باید اینقدر نگران با
  شن

  پاسخ
 4. سمیه

  با سلام.نتیجه ی آزمون پارسیان کی میاد مردیم از نگرانی،داداشم خیلی خوند و تلاش کرد تروخدا کارمندای ثامن رو ناامید نکنین در عوض خدا هرچی میخاین بهتون بده،ما یه خونوتده 10 نفریم که زندگیمون بسنگی به این آزمون داره

  پاسخ
 5. کارمند ثامن الحجج

  با سلام.
  سوالات ازمون استخدامی بانک پارسیان جهت کارمندان ثامن الحجج قبلا در سایت پارسیان منتشر شده بود وبعضی از کارمندان اطلاع نداشتن و در حق دیگران ظلم شد و پرسشنامه ها در جلسه ازمون بر حسب شماره داو طلبی اکثرا اشتباه توزیع شدن این ازمون با این شرایط نباید ملاک قبولی باشد خواهشمند است رسیدگی فرمایید…. با تشکر

  پاسخ
  • جمع آوری اطلاعات پرسنلی کارکنان تعاونی اعتبار ثامن الحجج توسط بانک پارسیان

   با توجه به نزدیک شدن به آخرین روزهای این بازه زمانی لطقا ادمین عزیز این خبر را در بخش اخبار استخدام بخش مروبط به استخدام های بانک ها جهت اطلاع یافتن افرادی که هنوز ثبت نام نکردند قرار دهید

   پاسخ
 6. ناشناس

  سلام به همه دوستان.وقتی اطلاعیه زدن واسه کارکنان تعاونی ثامن الحجج یعنی دیگه خود پارسیان آگهی استخدام و جذب نیرو نمیزنه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.