استخدام بانک مسکن (تجربه های آزمون + اصل سوالات رایگان)

۵۰۵ روز قبل ۴۳۴۸۱ نظر

استخدام بانک مسکن

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی بانک مسکن)  

لینکهای مفید و کاربردی

مشاهده صفحه استخدامی تمامی بانکهای کشور به همراه توضیحات مفید هر بانککتاب الکترونیکی جامع درس و نکات و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (بهترین و کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمونهای استخدامی)کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی، گزینش عقیدتی، سیاسی و روانشناختیدانلود اصل سوالات عمومی آزمونهای برگزار شده توسط سنجش با پاسخنامه تشریحی (ویرایش جدید)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتیمشاهده صفحه منابع مطالعاتی برای آزمون های استخدامیمشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامیمشاهده تجربه های کاربران در زمینه سوالات، نتایج آزمون، سوالات مصاحبه و سایر تجربه هامشاهده سوالات مصاحبه تخصصی و روانشناسی (طبقه بندی شده، مطابق با دستورالعمل اجرایی مصاحبه)مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی

 

خبر ۸ خرداد ۹۷ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۰۳/۰۶/۱۳۹۶

باعنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳، پیرو اطلاعیه مورخ ۹۷/۰۲/۱۰ درخصوص نتایج بانک مسکن بدینوسیله نتایج آزمون استخدامی مربوط به شغل محل نگهبان بانک مسکن ایران که نتایج آن نهایی شده است، اعلام می گردد. لذا داوطلبان لازم است برای سیر مراحل استخدامی از روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۰۸ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

خبر ۱۰ اردیبهشت ۹۷ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۳

باعنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۳/۶/۱۳۹۶، نتایج آزمون استخدامی مربوط به شغل محلهای بانک مسکن ایران (به استثنای شغل محل نگهبان)که نتایج آنها نهایی شده است، اعلام می گردد. لذا داوطلبان لازم است برای سیر مراحل استخدامی از روز شنبه مورخ ۹۷/۰۲/۱۵ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند. لازم به توضیح است که درخصوص نتایج شغل محل نگهبان توضیحات لازم برروی سایت اینترنتی بانک مسکن قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

در صورتی که تمایل دارید از اطلاعیه های جدید بانک مسکن خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید.

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۴ دی ۹۶ - اطلاعیه در خصوص پذیرفته شدگان دعوت به مصاحبه استخدام بانک مسکن

 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مطابق اطلاعیه مورخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ سازمان سنجش آموزش کشور ، در ردیف سه برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه استخدامی گردیده اند می رساند ، که با توجه به پیش رو بودن فرآیند مصاحبه استخدامی ، تاریخ و زمان دقیق انجام این فرآیند متعاقباً از طریق همین سایت اعلام می گردد ، لذا خواهشمند است دراین خصوص به نکات ذیل توجه نمایید :

۱- به همراه داشتن اصل کلیه مدارک ( مدرک تحصیلی ، شناسنامه عکس دار ، کارت ملی ، مدارک دال بر بومی بودن ، مدارک ایثارگری ، کارت پایان خدمت یا معافیت )در روز مصاحبه الزامی است . *تذکر : با توجه به اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا آن دسته از داوطلبانی که دارای کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت قدیمی میباشند می بایست جهت انجام مراحل استخدامی خود نسبت به تعویض کارت وگرفتن کارت پایان خدمت و یا معافیت جدید اقدام نمایند در غیر اینصورت از باقی مراحل استخدام خذف خواهند گردید .

۲- داوطلبانی که در سایت بعلت نداشتن مدارک مذکور در بند ( ۱ )، نسبت به بارگذاری نامه از مراجع ذی صلاح اقدام نموده اند ، میبایست تا روز مصاحبه نسبت به تهیه اصل این مدارک اقدام نمایند. توجه : در صورت عدم ارائه اصل مدارک موصوف در روز مصاحبه از ادامه مراحل استخدام شما براساس بند های دفترچه راهنمای آزمون ممانعت بعمل خواهد آمد ( صفحه ۸- بند ۴ و ۶ تذکرات مهم دفترچه راهنمای آزمون )

۳- داوطلبانی که در قسمت بومی بودن از سابقه بیمه استفاده نموده اند ( صفحه ۱ - بند ج شماره ۷ و ۸ و ۹ و ۱۰ دفترچه راهنمای آزمون استخدام ) لازم است سابقه بیمه را که ممهور به مهر سازمان تامین اجتماعی می باشد از شعبه مربوطه دریافت و در روز مصاحبه ارائه نمایند .

۴- داوطلبانی که در قسمت بومی بودن از بند کارمند رسمی یا پیمانی دولت استفاده نموده اند (صفحه ۱ -بند ج شماره ۳ و ۴ دفترچه راهنمای آزمون استخدام ) اصل گواهی اشتغال بکار و حکم کارگزینی و یا کپی برابر اصل احکام نامبرده شده را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند.

۵- داوطلبانی که در قسمت شاغلین قراردادی ، مدارک بارگذاری نموده اند لازم است که اصل قراردادهای اشتغال بکار که ممهور به مهر سازمان و امضاء مسئول مربوطه میباشد را به همراه داشته باشند.

۶- لازم به ذکر است ارائه هر گونه مدرک خارج از شرایط تعیین شده در دفترچه راهنمای آزمون در روز مصاحبه غیرقابل قبول است و در صورت عدم شرایط مندرج در دفترچه راهنما از ادامه مراحل جذب و استخدام ممانعت بعمل می آید.

خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

 پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت. • از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد. • بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود. تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه تکمیل مدارک آزمون استخدامی بانک مسکن

داوطلب گرامی این مرحله صرفا جهت دریافت و بررسی، صحت مدارک و مستندات و تائید اطلاعات ثبت نامی و همچنین سهمیه های استخدامی میباشد، لذا خواهشمند است ضمن تهیه مدارک ذیل، از تاریخ ۱۰/۷/۹۶ جهت بارگذاری تصاویر مدارک اسکن شده به همین سامانه مراجعه فرمائید. مدارک مورد نیاز جهت بارگذاری در سامانه:

۱- فایل عکس اسکن شده: داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نمایید ۱-۱-عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ( ۲-۱- عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد. ۳-۱- اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ باشد. ۴-۱- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد. ۵-۱- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد. ۶-۱- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد. ۷-۱- عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد. ۸-۱ عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد ۲- تصویر صفحات ۱و۲ شناسنامه ( صفحه سوم در صورت داشتن توضیحات). ۳- تصویر کارت ملی ( هر دو رو در یک صفحه) ۴- تصویر مدرک تحصیلی اعلامی در زمان آزمون ۵- تصویر کارت نظام وظیفه برای آقایان ( هر دورو در یک صفحه) ۶- تصویر مدارک بومی بودن ( مدارک دال بر گزینه انتخابی بومی بودن معرفی شده که در زمان ثبت نام انتخاب گردیده است. صرفا برای متقاضیانی که گزینه بومی بودن را انتخاب نموده اند) ۷- تصویر نامه سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان سهمیه معلولین. ۸- تصویر مدرک ایثارگری برای معرفی شدگان سهمیه ایثارگران. لازم به توضیح است که تصاویر اسکن شده بالا باید با پسوند jpg ، حداقل رزولوشن ۷۲ dpi و حداقل حجم ۲۰kb و حداکثر حجم ۲۰۰kb باشد

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

 

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۴۳٬۴۸۱ نظر برای استخدام بانک مسکن (تجربه های آزمون + اصل سوالات رایگان)

 • آقای........موفق
  برادر کجا باید شکایت بکنم منم الکی رد کردن یعنی رد نکردن او طرف رو رد گزینش کردن ولی الان اومده سر کار من نامه رد گزینشیش رو دارم لطفا کمک کنید رفتمم تهران گفتن بروو دنبال یه کار دی...
  پاسخ
  • به ذخیره ها
   دوستان سلام...من تماس گرفتم با امور استخدامی گفتند که اگه کسی مشکلی داشته یا اینکه انصرافی داشتیم به جاش جذب شدن و درواقع تهران حدود 98درصد رفتن سرکار و اون دو درصدی ام که انصراف دادن بجاش گرفتیم و گفتم ایا از ماهایی که ذخیره شدیم جذب می کنید گفتن خیر و البته هنو پرونده استخدامی بسته نشده و اگه بسته شه باز ازمون میگیریم چندسال دیگه... نمیدونم دیگه نمیشه امیدوار بود باید برای ازمونای پیش رو تلاش کرد این بیفایدست...اگه بچه هایی که رفتن سرکار پیگیر باشن خیلی بهتره شاید از ذخیره هام جذب کنن... در کل بیخیال اینجا بشیم ...خدانگهدار همه:)) ✋
   پاسخ
   • بانکدار ملی فارس
    سلام، دوستان بانک سپه از ذخیره‌ها استفاده میکنه و ما همچنان چشم انتظار، خدا کنه بانک ملی قبول نهایی بشم..... امیدم به این یکی هست اگه خدا کمکم کنه.
    پاسخ
   • ایمان
    دوستان من قبلا امور استخدامی زنک زدم.کسی خبر جدید نداره ممکنه بازم نیرو بگیرن.من دارم از غصه میمیرم.خیلی حالم بده برام دعا کنید😳😳😳😳😳😳
    پاسخ
    • به شما
     هم نمره و هم مصاحبه مهمه مثلا یکی از دوستان بود نمرشون نزدیک بهم بود اما یکیشون مصاحبه خولی داشت اون یکی مصاحبه چندان چنگی به دل نمی زد بهرحال این مصاحبه نمره داره
     پاسخ
      • مریم
       باید زنگ بزمید دایره استخدام.کار بانک واقعا مشکله هر روز تو استرسیم . اگرم شما رو نگرفتن نگران نباشید ارگانهای دیگه هستن که استرس شغلیشون کمتره. شغل بانک پیری زود راس میاره همش دلم شور میزنه نکنه کم و زیاد بیارم کمم بیارید مردم اصلا به رو خودشون نمیارن فکر می کنن پول دولته نمیدونن که از جیب من تحویل دار باید بانک برداره
       پاسخ
     • به.......
      سلام
      به دوستی که گفتند عریضه نویس گفته صدور دستور موقت رو بنویس عرض کنم که صدور دستور موقت تنها زمانی امکان پذیر است که در صورت طولانی بودن رسیدگی ضرر و زیانی متوجه شاکی گردد و در مورد پرونده استخدامی چون این مسیله مطرح نیست پس صدور دستور موقت احراز نخواهد شد ولی موضوع شکایت شما به قرار خود باقیست
      پاسخ
      • .....
       خیلی ممنون دوست گرامی. من هم از جوابیه دیوان، همین حدس با احتمال ضعیف میزدم اما بیشتر نگران بودم که دیگه بررسی نشه. ببخشید حدودا چقدر طول می‌کشه تا جواب بدند و چگونه اطلاع رسانی میکنند؟ گرچه هم خیلی به نتیجه اش امیدوار نیستم چون همه میگند نمره مصاحبه به هیچ عنوان تغییر نمیکنه
       پاسخ
       • به.......
        خواهش میکنم
        معمولا بعد از ارائه دادخواست از طریق پیامک بهتون زمان دادرسی رو اعلام میکنند و این مدت زمان معمولا یکسال طول میکشه
        البته یوزر و پسورد هم بهتون میدن که از طریق سامانه ثنا بتونید پیگیری کنید ولی هر اتفاقی بیفته شما از طریق پیامک مطلع میشید.
        امیدوارم شما و بقیه دوستان که حقشون تضییع شده به حقشون برسند واقعا در بعضی از جاها سلیقه ای عمل شده
        پاسخ
        • .....
         دوست عزیز واقعا ممنونم از حس انسان دوستی تان. از این بی خبری خیلی نگران بودم فکر میکردم دیگه تموم شد. برام لطفا دعا کنید. امیدوارم شما و امثال شما همواره در سلامت و سعادت باشید. با سپاس🌷
       • شاکی
        سلام دوست عزیز من شکایتم به نتیجه نهایی در خصوص مصاحبه بوده رای بدوی دیوان به نفع بانک بود دوباره تجدید نظر زدم که اونم طول میکشه دوست عزیزمونی که به نمره مصاحبه شکایت کرده و دیوان بهش رای مثبت داده کاش بیاد کمکمون کنه چون دیوان نمیتونه رای متفاوت بده اگه ایشون رای مثبت گرفته تنها شماره رایشو بگه ماهم می تونیم رای مثبت از دیوان بگیریم اگه پیام منو خوندی دوست عزیز کمکمون کن ممنون.
        پاسخ
      • .....
       سلام، خیلی ممنون از پاسخگویی تان راجع به دیوان. من که برای شکایت رفتم عریضه نویس آنجا بهم گفت در عنوانش بنویس صدور رای موقت که من نوشتم ولی پس از تقریبا بیست روز دیوان جواب دادند ضرورت و فوریت صدور دستور موقت احراز نگردید و لذا درخواست شما رد میگردد، حالا همش نگرانم که نتیجه شکایتم فقط همین باشه و دیگه هیچ خبری نشه. کسی را هم در اطرافم مطلع به این قوانین حقوقی ندارم. ببخشید سرتان درد آوردم آیا شما هم به نمره مصاحبه اعتراض زدید؟ آخه هم به اداره کل و وازرت رفتم هر دوشان گفتند نمره مصاحبه قابل تغییر نیست. با تشکر مجدد
       پاسخ
       • به......
        والا منم نمی دونمولی می تونی این مورد رو از یه وکیل بپرسی راهنماییتون می کنن . والا ما بکی از فامیلامون دیوان شکایت کرده بود حدود چهارده ماه طول کشید رای بدوی بیاد بهد یه زمان هم اختصاص می دن برای اعتراض بعد اون شاید شش هفت ماه دیگه رای نهایی صادر میشه
        پاسخ
        • .....
         سلام خیلی ممنون. من خیلی از پایین بودن نمره مصاحبه و اختلاف زیاد آن با نمره رقیب شاکی ام انشالله دیوان نتیجه داشته باشه و گرنه دیگه همه را به خدا واگذار میکنم.
         پاسخ
       • شهریار
        سلام دوستان. من بانک صادرات رد شدم بعد تو دوره آموزشی یه نفر انصراف داد باید یه نفر از رد شده های اون شهرستان جایگزین میکردن طبق قانون الان یه نفر که نه آزمون داده و نه بومی اون شهرستانه رو گرفتن خواستم از شما کمک بگیرم واسه اعتراض باید چکار کنم کسی هست راهنمایی کنه؟
        پاسخ
       • سحر
        سلام. دوستان خواهش می کنم هر کسی می دونه جواب بده برام خیلی حیاتی هست . گزینش رو وزارت دارایی انجام میده یا خود بانک . شماها کجا گزینش شدید؟
        پاسخ
       • به دوستی که از دیوان رای گرفته
        دوست عزیز ببخشید تو خلاصه پرونده شما نوشته بود که اعتراض به نتیجه..؟؟؟ یا عنوانش فرق میکرد ؟؟؟اخخ برا من نوشته اعتواض به نتیجه .
        دوم اینکه از تاریخ مقید چن ماه طول کشید که جوابش رو دادن . ؟؟
        دوست عزیزمممون میشم اکه جواب بدید منتظرپاسختون هستم .
        پاسخ
        • .....
         با سلام، ایکاش این دوستمون با یه نام کاربری میومد و راهنمایی میکرد، منم ردی بانک مسکن و بعدش دبیری هستم که به نمره مصاحبه ام در آموزش و پرورش به دیوان شکایت کردم اما هنوز با گذشت هفت ماه خبری نشد. دوست عزیز لطفاً چگونگی درخواست اعتراض و نتیجه آن را برای ما توضیح دهید.
         پاسخ
         • به......
          رای دیوان خیییلی طول میکشه حداقل یه سال رو در نظر بگیر حالا فقط رای بدوی . بعد چن ماه عم طول میکشه رای تجدید نظر بیاد حدود ا دو سال در تظرت باشه
          پاسخ
          • a
           الان زوده
           خیلی راحت میگن جایگزین برات زیاده به سلامت
           فقط یک راه داری جایی که میخوای بری یه نفر پیدا کنی باهات جابجا بشه
           فقط همین یک راه رو داری
           من همین کار رو کردم
           برای کدوم شهرستان میخوای بری؟
           پاسخ
          • ب تمامی دوستان
           من از پذیرفته نشدگان مصاحبه بانک مسکن هسم.....علیرغم نفر اول بودن رد شده بودم......ب دیوان عدالت اداری شکایت کردم....بعد 14ماه دیوان ب نفع من رای صادر کرده در دادگاه بدوی......الان باید چیکار کنم بنظرتون.؟؟؟بانک ملی هم قبول شدم باید برم مصاحبه........
           پاسخ
           • توکل به خدا
            سلام دوست عزیزازطرف دیوان باشماتماس گرفتن یاپیامک دادن؟
            این دیدگاه منتظر تایید تیم «ای استخدام» می باشد و بعد از تایید در سایت نمایش داده میشود
            پاسخ
            • .....
             سلام دوستم، خیلی خوشحال شدم و تبریک میگم. من هم رد شده مصاحبه بانک مسکن هستم و هم بعد از اون مصاحبه آموزش و پرورش رد شدم. بانک مسکن را پیگیری نکردم و نمی‌دونم نفر چندم بودم اما آموزش و پرورش بعد از مردودی در نتیجه نهایی وقتی پیگیری کردم فهمیدم نفر اول کتبی در خود نمره مکتسبه بودم که با اعمال ضریب بومی شهر، اختلافم از رقیبم خیلی زیاد شد و برای همین با اینکه تجربه تدریس در دانشگاه و مدرسه، مقاله و مدرک زبان و دانشجوی دکتری داشتم به من مصاحبه 58 دادند و به رقیبم که بومی استان بود نمره 94 تا ایشون با اختلاف بالا 36 نمره ای در مصاحبه و با اختلاف جزیی در نمره نهایی نسبت به من قبول شود. من این موارد را به دیوان عدالت شکایت بردم اما هنوز جوابی ندادند اما وقتی پیام شما را دیدم خیلی خوشحال و امیدوارشدم، آیا امکان داره اعتراض به نمره مصاحبه نتیجه داشته باشه چرا که خیلی ها به من گفتند نمره مصاحبه قابل تغییر نیست.
             با تشکر
             پاسخ
            • به شما
             دوست هزیز مبارک باشه. ان شالله رای تجدید نظر هم به نفع شما باشه . مطمعنا رای بدوی دیوان عوض نمی شه مگر در شرایط خیییلی خاص.
             دوست عزیز من نفر دوم کتبی شهرمون بودم اما نفر اول مصاحبه کل تستان بودم و رقیبم که قبول شده بود نمره مصاحبه اش از من خیییلی کمتر بود ولی قبول شد حالا اگه منم شکایت کنم به منم رای میدن . ؟؟؟ البته همون زمانی که نتایج رو دادن تو سرپرستی استان بهم گفتن که حتما برو دیوان . چون اونا می گفتن که صد در صد تو قبولی . اصلا موقعی که بهشون گفتم قبول نشدم اونا شاخ در اوردن .... به نظرتون به منم رای میدن ؟؟؟
             پاسخ
             • ب شما
              دوست عزیز هزینه شکایت در دیوان عدالت خیلی کم هس.......یه تیری در تاریکی هس........حتما مدارک رو ضمیمه کنین مثلا آی سی دی ال.مقاله .بسیج هرچی دارین بفرسین....منک این کار رو کردم نتیجه داد.....بمن مصاحبه داده بودن 50ب رقیبم 90ب بالا داده بودن.......
              پاسخ
              • به شما
               خیلی ممنون دوست عزیز . بله می دونم . من الان یه پرونده استخدامی تو دیوان دارم که شکایت کردم از یه وزارتخونه ای . اخه من برای یه وزارتخونه قبول شده بودم مصاحبه هم رفتم و رقیبم انصراف داده اما هنوز منو دعوت کردن خیییلی دمبالش رفتم دیدم نتیجه نمی گیرم دیوان شکایت کردم اما هنوز رای اعلام نکردن بهم.
               ان شالله شنبه میرم دیوان برای بانک مسکن امیدوارم که رای بدن . توکلت و الی الله....
               • raha
                دقیقا به منم مصاحبه خیلی کم دادند، نمره مصاحبه ام را 60 دادند، باوجود اینکه مطمئنم مصاحبه ام عالی بود.
                به نظرتون حالا بعداز یک سال و خورده ای که گذشته هنوزم می شه اعتراض کرد
                • .....
                 به به شمایی که گفتید نمره مصاحبه 50 و رقیب 90 بود،من تمام مدارکی که داشتم ضمیمه کردم اعم از مدارک سابقه تدریس، مدرک زبان،مقاله، گواهینامه های تخصصی.‌.‌. اما مدرک icdl و بسیج ندارم. به نظر شما دیوان نتیجه بخش است و نمره مصاحبه ام از 58 تغییر میکنه؟ اعتراض شما به دیوان راجع به نمره مصاحبه نتیجه داد و تونستید به حق تان برسید و قبول شوید؟ برای من فقط کافی بود نمره مصاحبه 67 میدادند تا نمره نهایی ام از رقیبم با نمره 94 بیشتر باشه و قبول شوم.
               • شاکی
                سلام دوست عزیز منم دیوان شکایت کردم ولی دیوان به نفع بانک رای داده شما به چه موضوعی شکایت کرده بودین به نمره مصاحبه یا غیر خیلی خبر امیدوار کننده ای دادین امیدارم در باقی مراحل موفق باشین خوشحال میشم کامنت منو بخونید و پاسخ بدید البته اگه مایل بودید .
                پاسخ
                • ب شاکی
                 من ب نمره مصاحبه اعتراض داشتم ونوشته بودم علیرغم کسب رتبه یک درازمون کتبی در مصاحبه حقم اجحاف شده.......ودقیقا تو متن اعتراضم توضیح داده بودم نمره کتبی ام 4/7بالاتر از رقیبم بوده
                 پاسخ
                 • شاکی
                  دوست عزیز منم از طریق دیوان شکایت کردم علی رغم بالاترین نمره کتبی نسبت به رقبا و
                  مصاحبه عالی بانک ردم کرده میشه لطف کنید بفرمایید کدوم شعبه دیوان به پرونده شما
                  رسیدگی کرده اخه رای هایی که دادن متفاوته و اینکه شما برای کدوم شهرید خیلی ممنون
                  میشم پاسخ سوالم بدید موفق باشید.
                 • مریم
                  سلام دوست عزیز منم پذیرفته نشدم منم نفر اول بودم با اختلاف هشت نمره و با امتیازاتی که تو مصاحبه داشتم
                  کاش منم شکایت میکردم نمیدونستم
                  الان نمیشه اقدامی کرد؟
                  پاسخ

                 لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید