استخدام بانک مسکن (تجربه های آزمون + اصل سوالات رایگان)

۵۰۵ روز قبل ۴۳۴۸۱ نظر

استخدام بانک مسکن

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی بانک مسکن)  

لینکهای مفید و کاربردی

مشاهده صفحه استخدامی تمامی بانکهای کشور به همراه توضیحات مفید هر بانککتاب الکترونیکی جامع درس و نکات و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (بهترین و کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمونهای استخدامی)کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی، گزینش عقیدتی، سیاسی و روانشناختیدانلود اصل سوالات عمومی آزمونهای برگزار شده توسط سنجش با پاسخنامه تشریحی (ویرایش جدید)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتیمشاهده صفحه منابع مطالعاتی برای آزمون های استخدامیمشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامیمشاهده تجربه های کاربران در زمینه سوالات، نتایج آزمون، سوالات مصاحبه و سایر تجربه هامشاهده سوالات مصاحبه تخصصی و روانشناسی (طبقه بندی شده، مطابق با دستورالعمل اجرایی مصاحبه)مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی

 

خبر ۸ خرداد ۹۷ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۰۳/۰۶/۱۳۹۶

باعنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳، پیرو اطلاعیه مورخ ۹۷/۰۲/۱۰ درخصوص نتایج بانک مسکن بدینوسیله نتایج آزمون استخدامی مربوط به شغل محل نگهبان بانک مسکن ایران که نتایج آن نهایی شده است، اعلام می گردد. لذا داوطلبان لازم است برای سیر مراحل استخدامی از روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۰۸ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

خبر ۱۰ اردیبهشت ۹۷ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۳

باعنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۳/۶/۱۳۹۶، نتایج آزمون استخدامی مربوط به شغل محلهای بانک مسکن ایران (به استثنای شغل محل نگهبان)که نتایج آنها نهایی شده است، اعلام می گردد. لذا داوطلبان لازم است برای سیر مراحل استخدامی از روز شنبه مورخ ۹۷/۰۲/۱۵ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند. لازم به توضیح است که درخصوص نتایج شغل محل نگهبان توضیحات لازم برروی سایت اینترنتی بانک مسکن قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

در صورتی که تمایل دارید از اطلاعیه های جدید بانک مسکن خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید.

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۴ دی ۹۶ - اطلاعیه در خصوص پذیرفته شدگان دعوت به مصاحبه استخدام بانک مسکن

 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مطابق اطلاعیه مورخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ سازمان سنجش آموزش کشور ، در ردیف سه برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه استخدامی گردیده اند می رساند ، که با توجه به پیش رو بودن فرآیند مصاحبه استخدامی ، تاریخ و زمان دقیق انجام این فرآیند متعاقباً از طریق همین سایت اعلام می گردد ، لذا خواهشمند است دراین خصوص به نکات ذیل توجه نمایید :

۱- به همراه داشتن اصل کلیه مدارک ( مدرک تحصیلی ، شناسنامه عکس دار ، کارت ملی ، مدارک دال بر بومی بودن ، مدارک ایثارگری ، کارت پایان خدمت یا معافیت )در روز مصاحبه الزامی است . *تذکر : با توجه به اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا آن دسته از داوطلبانی که دارای کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت قدیمی میباشند می بایست جهت انجام مراحل استخدامی خود نسبت به تعویض کارت وگرفتن کارت پایان خدمت و یا معافیت جدید اقدام نمایند در غیر اینصورت از باقی مراحل استخدام خذف خواهند گردید .

۲- داوطلبانی که در سایت بعلت نداشتن مدارک مذکور در بند ( ۱ )، نسبت به بارگذاری نامه از مراجع ذی صلاح اقدام نموده اند ، میبایست تا روز مصاحبه نسبت به تهیه اصل این مدارک اقدام نمایند. توجه : در صورت عدم ارائه اصل مدارک موصوف در روز مصاحبه از ادامه مراحل استخدام شما براساس بند های دفترچه راهنمای آزمون ممانعت بعمل خواهد آمد ( صفحه ۸- بند ۴ و ۶ تذکرات مهم دفترچه راهنمای آزمون )

۳- داوطلبانی که در قسمت بومی بودن از سابقه بیمه استفاده نموده اند ( صفحه ۱ - بند ج شماره ۷ و ۸ و ۹ و ۱۰ دفترچه راهنمای آزمون استخدام ) لازم است سابقه بیمه را که ممهور به مهر سازمان تامین اجتماعی می باشد از شعبه مربوطه دریافت و در روز مصاحبه ارائه نمایند .

۴- داوطلبانی که در قسمت بومی بودن از بند کارمند رسمی یا پیمانی دولت استفاده نموده اند (صفحه ۱ -بند ج شماره ۳ و ۴ دفترچه راهنمای آزمون استخدام ) اصل گواهی اشتغال بکار و حکم کارگزینی و یا کپی برابر اصل احکام نامبرده شده را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند.

۵- داوطلبانی که در قسمت شاغلین قراردادی ، مدارک بارگذاری نموده اند لازم است که اصل قراردادهای اشتغال بکار که ممهور به مهر سازمان و امضاء مسئول مربوطه میباشد را به همراه داشته باشند.

۶- لازم به ذکر است ارائه هر گونه مدرک خارج از شرایط تعیین شده در دفترچه راهنمای آزمون در روز مصاحبه غیرقابل قبول است و در صورت عدم شرایط مندرج در دفترچه راهنما از ادامه مراحل جذب و استخدام ممانعت بعمل می آید.

خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

 پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت. • از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد. • بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود. تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه تکمیل مدارک آزمون استخدامی بانک مسکن

داوطلب گرامی این مرحله صرفا جهت دریافت و بررسی، صحت مدارک و مستندات و تائید اطلاعات ثبت نامی و همچنین سهمیه های استخدامی میباشد، لذا خواهشمند است ضمن تهیه مدارک ذیل، از تاریخ ۱۰/۷/۹۶ جهت بارگذاری تصاویر مدارک اسکن شده به همین سامانه مراجعه فرمائید. مدارک مورد نیاز جهت بارگذاری در سامانه:

۱- فایل عکس اسکن شده: داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نمایید ۱-۱-عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ( ۲-۱- عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد. ۳-۱- اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ باشد. ۴-۱- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد. ۵-۱- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد. ۶-۱- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد. ۷-۱- عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد. ۸-۱ عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد ۲- تصویر صفحات ۱و۲ شناسنامه ( صفحه سوم در صورت داشتن توضیحات). ۳- تصویر کارت ملی ( هر دو رو در یک صفحه) ۴- تصویر مدرک تحصیلی اعلامی در زمان آزمون ۵- تصویر کارت نظام وظیفه برای آقایان ( هر دورو در یک صفحه) ۶- تصویر مدارک بومی بودن ( مدارک دال بر گزینه انتخابی بومی بودن معرفی شده که در زمان ثبت نام انتخاب گردیده است. صرفا برای متقاضیانی که گزینه بومی بودن را انتخاب نموده اند) ۷- تصویر نامه سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان سهمیه معلولین. ۸- تصویر مدرک ایثارگری برای معرفی شدگان سهمیه ایثارگران. لازم به توضیح است که تصاویر اسکن شده بالا باید با پسوند jpg ، حداقل رزولوشن ۷۲ dpi و حداقل حجم ۲۰kb و حداکثر حجم ۲۰۰kb باشد

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

 

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۴۳٬۴۸۱ نظر برای استخدام بانک مسکن (تجربه های آزمون + اصل سوالات رایگان)

 • نا امید
  دوستان من اداره امور استخدامی بانک مسکن زنگ زدم.بهم گفتن دیگه پرونده استخدامی بانک بسته شده نیروهارو گرفتن والان همشونم سر کارن.بانک مسکن و از دست دادم😧😢
  پاسخ
  • به خانم مح
   سلام عزیزم . نه متاسفانه با اختلاف ناچیزی قبول نشدم .
   والا خبری ندارم . ولی قصد دارم برم سرپرستی استان ببینم چه خبر هست ؟؟؟ خبری باشه میام اینجا میگم . حتما .
   پاسخ
   • به خانم مریم.ح
    آخ ناراحت شدم که قبول نشدین
    اگه اطلاعی گرفتین از سرپرستی اینجا بذارین ؟؟؟من روم نمیشه برم نمی دونم چی بگم آخه
    امیدوارم موفق باشین به امید روزی که همکار بشیم به لطف خدا
    پاسخ
    • N
     سلام به همه دوستان ذخیره
     بنده از همی دوستان ذخیره هستم که مثل تمام ذخیره ها بعد از رد شدن تو مصاحبه در عین ناباوری امیدم به ذخیره بودن بود ولی کم همچی رو فراموش کردم ولی نه100تا اینکه بعد از بانک دو جا قبول شدم و الان منتظر گزینش تعزیرات حکومتی هستم اونم به عنوان حسابدار ولی هر چند کار بانک ایقد برام جذاب هست که اگه بگن بیا از تعزیرات استعفا میدم البته در صورت قبول صد در صد هههههه
     اینا رو گفتم هم دوستانی که قبول شدن و الان سرکارن قدر کارشونو بدونن هم دوستانی که فقط به امید ذخیره بودن بانک هستن پاشن و دوباره تلاش کنن
     حکمت خدا بر همه چیز واجب تره.
     پاسخ
     • مایکل به ذخیره ها
      سلام، بچه ها امروز زنگ زدم دایره استخدامی-تهران، در مورد جذب ذخیره ها ازشون پرسیدم بهم گفت که بانک فقط در صورتی از ذخیره ها جذب میکنه که نفر اصلی انصراف داده باشه و به هر نحوی نتونه در بانک ادامه بده از ذخیره ها جذب میکنیم و گرنه هییچ راهی دیگری نیست و گفت بذار آب پاکی را بریزم رو دستت و باید بگم که تا چهار پنج سال آینده هییچ گونه مجوزی برا استخدام به ما نمیدن و شرایط خیلی سخت شده برا مجوز گرفتن و ..........بعد زنگ زدم واحد استخدامی مدیریت شعب استان و ازشون سوال کردم و گفتن که درسته کمبود نیرو دارییم و تعداد زیادی بازنشسته میشن ولی در حال حاضر اکثر شعبه ها دارن ادغام میشن و ما نه تنها کم نمیارییم بلکه اضافه هم میاریم و باید تعدیل نیرو بکنیم، گفتم یعنی اینقد اوضاع وخیمه گفت از وخیم هم یه چیز بالاتر و خلاصه بگم که اگر یه ذره امیدی همه داشتم امروز با این صحبتاشون همش برباد رفت، دیگه نمیدونم چی پیش میاد
      پاسخ
       • سارا
        دوستان من از یه منبع موثق پرسیدم گفت اصلا ذخیره نداریم ازمون های قبلی با خود بانک بود واسش هزینه داشت اما ازمون فراگیر واسشون هزینه ای نداره پس مجدد برگزار میکنن اگه نیرو بخوان
        پاسخ
       • ب
        مصاحبه خب از یک بانک به بانک دیگه فرق داره ولی خب اگه سوالات رو تو همین سایت بخونی همینطوره اگه بخوان آسون بگیرن!ولی ملاک برا کسی که تفاوت نمره زیادی داره همون کتبی هست ولی خب اگه یکی دو نمره باشه قاعدتا با مصاحبه قابل جبرانه ولی تفاوت نمره 4؛به بالا خیلی زیاده ...
        چون ضریب وزنی نمره کتبی خیلی بیشتر از مصاحبه هست
        پاسخ
       • شراره
        سلام بچه های سایت ای استخدام . من از قبول شده های بانک مسکنم به یاد اون روزا که همش به این پیج سر میزدم و با اشک ها و استرسها سر میکردیم گاهی خوش بودیم گاهی غمگین بودیم خواستم به بچه ها بگم امیدتون به خدا باشه تلاشتونو بکنید و امیدوار باشید .از خدا میخوام همه امسال به آرزوشون برسن . دوستون دارم و از سایت ای استخدام خیلی خیلی ممنونم.
        پاسخ
         • تیارابه ....
          سلام دوست گلم من قبول شدم اما نمره ام 53هس ماشااا بچه ها امتیازشون بالاس براهمون استرس دارم دعاکنین باقی مراحلم ب سلامتی بگذرونم.ان شاالله شمام جذب بانک مسکن میشین ب امیدخدا ی روزی استخدام میشین.
          پاسخ
          • .....
           تیارا جان خیلی تبریک میگم و از صمیم قلب دعا میکنم که قبول نهایی شوید، گرچه حدس میزنم بخاطر ظرفیت بالا بانک ملی تهران، احتمالا همان یه برابر تا یک و نیم برابر دعوت به مصاحبه شدید و شانس قبولی تان بالاست. خیلی محکم و امیدوار و با اعتماد بنفس جلو برید. منتظر خبر خوش قبولیتان در این پیج هستم. التماس دعا
           پاسخ
         • ب
          سلام بچه ها
          من خمین الان که بهتون پیام مینویسم تماس گرفتم بانک مسکن ،قسمت استخدامی ....
          با اینکه شعبه شهر ما نیروش رو منتقل کرده به مرکز استان ،ازشون پرسیدم گفتم قرار نیست به جای ایشون که در بدو خدمت منتقل شدن نیرو بگیرید ؛گفتند حتما ایشون یه شرایطی داشته و نیرو جایگیزینش از مرکز استان شده ...
          خلاصه بعد از صحبتی که اصلن میگفت من قرار نیست به شما اطلاعات بدم ،بهشون گفتم بطور کلی ازتون میپرسم قرار نیست افرادی رو که مصاحبه رفتن ولی موندن جذب کنید ،گفت نه عزیزم ما تمام نیروهامون تکمیل شده و برنامه ایی نداریم ...
          قصدم فقط اطلاع رسانی بود ولی خدا چ دیدید شاید شد و دوباره نور امیدی بود
          پاسخ
         • تیارا
          سلام دوستان گلم علی الخصوص ذخیره ها.بچه ها بخدا من رفتم بانک مسکن تهران،حضوری پرسیدم،نگهبانی زنگید ب حراست گفتن حراست جلسه داره ی اقاهه تلفنی از طرف حراست باهام حرفید شمارمو گرف گف فردا میگم تکلیف ذخیره ها چیه،فرداش زنگید گف برنامه ای برای جذب نداریم مگر اینکه کسی از رقبا انصراف بده یاانتقالی بگیره،گفتم ازهمکارابازنشسته بشن چی؟گف اونو باید سازمان استخدامی مجوز بده ودوباره ازمون بذاریم.بروح مادرم عین واقعیتو گفتم خواستم الکی امیدوار نباشین منم شرایط شمارو دارم و براازمون بانک ملی م شرکت کردم.ب امید روزی ک هممون تو ارگان های مناسب استخدام بشیم.دوستون دارم التماس دعا
          پاسخ
          • .....
           خیلی ممنون تیاراجان. اتفاقا کامنت هایت را در پیج آزمون فراگیر میبینم. برایت از صمیم قلبم دعا میکنم، انشالله امسال قبول نهایی شویی و داغ شکست بانک مسکن بفراموشی بسپاری. شما هم لطفاً برای من دعا کنید، من ریاضی ام و برای سازمان هدفمندسازی یارانه شرکت کردم که در کل کشور در رشته ما فقط یک نفر میخواست برای همین خیلی رقابت سخت و قبولی دور از انتظارهست. گرچه تلاشم کردم و امتحان را بنظرم خوب دادم. به امید موفقیت همه جوانان مخصوصا ذخیره های بانک مسکن.
           پاسخ
            • .....
             سلام تیارا جان، من با اختلاف کم قبول نشدم. امیدوارم شما قبول شده باشید و انشالله قبول نهایی. دیگه تا ببینیم تقدیر چی برای ما رقم زده، ظاهراً در قسمت ما استخدامی نیست و بجای آن حسرت و افسوس آن بر دل ماست.
           • به تیارا
            تیارا جون جذب ذخیره ها چیزی هست که هیچکس از اون اطلاعی مداره . در جذب ذخیره ها حراست کاره ای نیست . در این زمینه مدیران تصمیم گیرنده هستن . درسته الان به همه میگن برنامه ای ندارن برای جذب ذخیره ها ولی یه جورایی من امیدوارم به جذب . چون اینانیرو کم دارن و باید کمبود رو جبران کنند شاید در یکی دو سال آینده شاهد جذب ذخیره خا باشیم کاری که در سالهای گذشته هم اتفاق افتاده . ان شالله . یکی از فامیلهای ما رییس شعبه یکی از بانکهاست میگه کسی که بانک قبول شه بره مصاحبه و ذخیره بشه قطعا در یکی دو سال اینده جذب خواهد شد
            ایشون به من میگه عجله نکن جذب میشی تو بانک مسکن اونا نیاز دارن و ذخیره ها رو جذب حواهند کرد
            پاسخ
           • ‌زهرا بهM
            سلام دوست عزیز. من 17اسفند اب و فاضلاب شرکت کردم.الانم دارم برا اموزش پرورش مبخونم.جز بچه های دعوت به مصاحبه بانک مسکن تهران هم بودم. امیدوارم که همه بچه های ذخیره در تلاش برا بقبه جاها باشن به امید روزی که همه انها که تلاش میکنن استخدام بشن. ولی ادم هیچوقت نباید ناامید باشه و دیگران ناامید نکنه
            پاسخ
           • M
            دوستان من قول دادم که تو دوره بپرسم و تحقیق کنم که ذخیره ها جذب میشن یا نه. پرسیدم و جواب گرفتم که 25 تا 30 نفر مونده ک جذب بشه و این تعداد در حال تی کردن مراحل جذب هستن و یا کارشون تموم شده و منتظر بقیه هستن. در ضمن بانک ظرفیت جدید نگرفته و داره ظرفیت قبلی که مجوز داده بودن بهش رو پر میکنه. حالا بعضی از دوستان فکر میکنن من نمیخوام جذب بشن و اطلاعات غلط میدم. من کاره ای نیستم و جذب شما هم ب خودتون ربط داره. ایشالا باهاتون تماس بگیرن
            پاسخ
            • ده کوچک
             از پیگیریتون ممنونم M عزیز
             یعنی تو صحبتاشون غیر از این 30 نفر دیگه امیدی به جذب افراد جدید نیست؟
             اگه ممکنه باز درباره جذب ذخیره ها (غیر از 30نفر)سوال بپرسین برنامشون چیه ایا درخواستی دادن برا جذب یا کلا منتفیه ؟ممنون میشم
             ما اینجا بعد از خدا امیدمون به شماست فکر کنم درکمون کنید چون خودتونم انتظار کشیده بودین تا این مرحله
             پاسخ
             • M
              طبق گفته هاشون درخواست افزایش ظرفیت ندادن و همه مدرسین که ریاست ادارات و معاونت ها هستن به اتفاق میگن که دوره بعد آخرین دوره هستش و کل ظرفیت استخداممون پر میشه
              پاسخ
            • مایکل به ذخیره ها
             سلام، دوستان ذخیره تهرانی میشه ازتون خواهش کنم یه همتی بکنید و یه آماری از سرپرستی بگیرید که امکان جذب ذخیره ها وجود داره یا نه؟؟ممنون
             پاسخ

             لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید