استخدام بانک صنعت و معدن (کلیه اخبار و اطلاعیه ها +اعلام نتایج)

۶۵۴ روز قبل ۷۸۹۷ نظر

استخدام بانک صنعت و معدن

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی صنعت و معدن)  

دانلود سوالات عمومی و تخصصی بانک صنعت و معدن به همراه اصل سوالات رایگان استخدام بانکها

لینکهای مفید و کاربردی

مشاهده صفحه استخدامی تمامی بانکهای کشور به همراه توضیحات مفید هر بانککتاب الکترونیکی جامع درس و نکات و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (بهترین و کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمونهای استخدامی)کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی، گزینش عقیدتی، سیاسی و روانشناختیدانلود اصل سوالات عمومی آزمونهای برگزار شده توسط سنجش با پاسخنامه تشریحی (ویرایش جدید)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتیمشاهده صفحه منابع مطالعاتی برای آزمون های استخدامیمشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامیمشاهده تجربه های کاربران در زمینه سوالات، نتایج آزمون، سوالات مصاحبه و سایر تجربه هامشاهده سوالات مصاحبه تخصصی و روانشناسی (طبقه بندی شده، مطابق با دستورالعمل اجرایی مصاحبه)مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی

 

خبر ۸ بهمن ۹۶ - اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام بانک صنعت و معدن

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده به اطلاع میرسانیم، نتایج نهایی پذیرفته شدگان بانک صنعت و معدن در چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

خبر ۴ بهمن ۹۶ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۶/۶/۳

باعنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۳، نتایج آزمون استخدامی مربوط به دستگاههای اجرایی شامل: سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان ملی بهره وری ایران، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مرکز پزشکی قانونی استان البرز، اداره کل هواشناسی استان البرز، سازمان بهزیستی استان البرز، اداره کل دامپزشکی استان البرز، اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز، سازمان سنجش آموزش کشور و بانک صنعت و معدن، که نتایج آنها نهایی شده است اعلام می گردد. لذا داوطلبان لازم است جهت اطلاع از سیر سایر مراحل استخدامی از روز یکشنبه ۹۶/۱۱/۸ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

بدیهی است سایر دستگاههای اجرایی باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۵ آبان ۹۶ - اطلاعیه ویژه داوطلبان چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی

پیرو نتایج اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان استخدامی می بایست به شرح ذیل اقدام نمایند :
۱- تحویل مدارک
۲- کسب آگاهی از زمان مصاحبه
چنانچه داوطلبان مدارک استخدامی مورد نظر را در زمان تعیین شده تحویل ندهند و یا در زمان مقرر برای مصاحبه مراجعه ننمایند ، به منزله انصراف داوطلبان از ادامه مراحل استخدامی در بانک صنعت و معدن تلقی خواهد شد.

خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه ویژه داوطلبان چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی

پیرو نتایج اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان استخدامی می بایست به شرح ذیل اقدام نمایند :
۱ - برای مشاهده مدارک مورد نیار اینجا کلیک نمایید
۲- کسب آگاهی از زمان مصاحبه داوطلبان در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ از طریق همین سایت چنانچه داوطلبان مدارک استخدامی مورد نظر را در زمان تعیین شده تحویل ندهند و یا در زمان مقرر برای مصاحبه مراجعه ننمایند ، به منزله انصراف داوطلبان از ادامه مراحل استخدامی در بانک صنعت و معدن تلقی خواهد شد.

چنانچه داوطلبان مدارک استخدامی مورد نظر را در زمان تعیین شده تحویل ندهند و یا در زمان مقرر برای مصاحبه مراجعه ننمایند ، به منزله انصراف داوطلبان از ادامه مراحل استخدامی در بانک صنعت و معدن تلقی خواهد شد.

اطلاعیه جدید

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رساند آخرین مهلت تحویل مدارک روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ و ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ در محل های اعلام شده قبلی می باشد . بدیهی است به هر گونه مراجعه ای بعد از تاریخ فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.

شرکت کنندگان در شغل محلهای بانک صنعت و معدن:

بدینوسیله به اطلاع کلیه معرفی شدگان محترم در آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی مشاغل بانک صنعت و معدن
میرساند، جهت انجام سایر مراحل اداری و بررسی مدارک با در دست داشتن اصل و کپی کلیه مدارک شامل شناسنامه ، کارت ملی ، مدارک تحصیلی ، ایثارگری ، بومی، سوابق اشتغال غیررسمی و سایر مستندات جهت استفاده از سهمیه های قانونی ذکر شده در دفترچه راهنمای ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور را طبق برنامه زمانبندی از تاریخ ۹۶/۷/۱۱ در سایت بانک به نشانی اینترنتی، www.bim.ir، اعلام خواهد شد به مکان های اعلام شده مقرر مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است درصورت عدم مراجعه در موعد مقرر به هر علتی و یا نقص مدارک ، داوطلب از ادامه مراحل استخدامی خارج
خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

 

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۷٬۸۹۷ نظر برای استخدام بانک صنعت و معدن (کلیه اخبار و اطلاعیه ها +اعلام نتایج)

 • مبهم
  با همه سختى ها که خودم و خانوادم کشیدیم درس خوندیم بعد به خاطر اینکه مثل بعضیا شرایط مالیشو نداشتیم که کلاس زبان و ... بریم باید رد شیم خیلى وقتا پول کرایه خونه تا دانشگارو نداشتم حتى صبح تا شب تو دانشگاه بدون اینکه یه لقمه چیز بخوریم گذروندم ... بعد تو مصاحبه یه سرى سؤالات میپرسن... من که دیگه واسه خودم هیچى نمیخوام فقط به خاطر خونوادم خیلى ناراحتم
  پاسخ
   • f
    دوست عزیز خودشون بهتون اعلام کردن چون زبانت ضعیف بود رد شدی؟! دیگران که قبول شدند هم سطح زبانی ندارند. هیچ کس به طور واضح خبر نداره بانک چه معیارهایی برای انتخاب داشته.
    آیا سابقه کار یا کارهای قبلی براشوون خیلی مهم بوده؟ بخصوص شغل های مرتبط با رشته؟
    آیا در انتخاب افراد ارجحیت رو به آقایون میداده؟
    آیا حقیقتا هفتاد درصد کتبی و تنها سی درصد مصاحبه در قبولی افراد دخیل بود؟ اگه اینطور بود چرا خیلی از نفرات ممتاز قبول نشدند؟ نفرات اول حقیقتا استحقاق قبولی رو داشتند. شک نکنید. اونایی که نفرات اول رشته خودشون شدند توی درس های تخصصی سه چهار تا درس رو بالای شصت درصد زدند. هم دانش ش رو داشتند هم هول نشدند و اعتماد به نفسشون خوب بوده. ولی خوب خیلی ها رد شدند
    آیا چیزی که بانک میخواسته اکتسابی نبوده که بعد از یه دوره آموزشی افراد بتونند به دست بیارند؟ چون کارهای بانک روتین هست.
    اصلا خودتون رو سرزنش نکنید. همه ما تلاشمون رو کردیم. حق و نا حق زیاد شده. چون عملکرد بانک با عقل جور در نمیاد. اینکار خودش نخبه کشی هست.
    سازمان سنجش دوبار کارنامه اعلام کرد میخواست یکبار ترتیب رتبه هامون رو واضح اعلا کنه که همه سه برابر ظرفیت اعلام شده خیال نکنند حقشون پایمال شده.
    پاسخ
    • ^^^
     بچه های صنعت و معدن بابا شما خیلی باحالید....و چقدر به پیجتون بی وفایید! از روزی که رفتین دوره نیومدین صحبتی کنید حالی احوالی! بگید دوره چجور میگذره و... حداقل ماها که بانک دیگه ایم بیایم بخونیم روحیه بگیریم?
     نکنه بهتون گفتن چیزی نگید?
     پاسخ
    • شراره
     نسلام دوستان من ازقبولیهای سپه هستم۰ میخواستم بدونم شنا مصاحبه عقیدتی انجام دادید؟ چند روز بعد ازاین که فرم برای تحقیقات محلی رو پر کردید جواب قبولیتون اومد؟
     پاسخ
     • م
      سلام دوستان قبولیتون رو تبریک میگم. یه سوال داشتم، حقوق و مزایا ماهانه شعب یا سرپرستی تهران با شهرستان فرق داره؟ اگه بله، لطفا بگین چقدر یا چند درصد. ممنون
      پاسخ
      • اقتصادی
       سلام به همگی
       بچه های اقتصادی چه خبر؟ نفهمیدید دقیقا چه کاری از اقتصادی میخوان؟
       آیا کسی شنیدید انصراف داده باشه؟ چون 8 نفر از ستاد تهران فعلا انصراف دادن
       پاسخ
      • حامد به مریم
       سلام مریم خانم خوبین ببینید من مدیریت مالی رضا تهرانی و اصول هم کاردانی به کارشناسی رو خوندم میشه بهم بگید چه درسی تخصصی دیگه ای باید بخونم که دیگه عالی باشه ممنون
       پاسخ
       • به حامد
        دوست عزیز منابع ازمون مشخص نیست هر ازمون منابع خاص خودش رو داره . خیلی از ازمونها همین دروس تخصصی هر رشته رو می دادند مثلا از حسابداری مالی اصول صنعتی و ... اما تازگیها ازمونها ترکیبی شده تو دو تا ازمون اخیر منابع ازمون هم حسابداری داشت هم اقتصاد و هم مدیریت . به طور مثال منابع ازمون بانک مسکن پول و ارز . اصول . مبانی سازمان و مدیریت . مدیریت مالی . اقاصلد خرد و کلان . بود دیدید که ترکیبی شده .ولی میتونی زبان خودت رد تقویت بکنی و اصول حسابداری خوب بخون وقتی ازمون اومد دیگه برا اونا وقت نذار . وقتت رو بزار برای بقیه درسها . موفق باشید
        پاسخ
        • حامد
         مرسی که راهنمایی کردین من اصول و مدیریت مالی رو خوب خوندم میخام برم روی عمومیا کار کنم البته عمومیا رو خوندم مثل ادبیات و زبان انگلیسی تست هوش و دین زندگی و دانش کامپیوتر ولی هی متاسفانه یادم میره میخام دوباره بشینم مرورشون کنم راستی حسابرسی رو هم خوندم از مدرسان کارشناسی ارشد ولی ببخشید هی سوال میکنم میگم به نظرتون پول و ارز خرد ک کلان نخونم ؟؟؟؟؟ اخه سنگینن
         پاسخ
         • مریم به حامد
          اقای حامد هیچ درسی رو حذف نکن . شاید از اون درسی که حذف کردی چن تا سوال راحت داده باشن که تنها با یه بار خوندن بتونی به راحتی جواب بدی . اگه نخونی از دست میدی . تو رقابت نباید اتو دست رقیبت بدی . وقتی وقت داری بخون . موفق باشی
          پاسخ
         • ناشناس
          سلام دوستانی که قبول شدن خواهشااااابگید ضرایب ایثارگری تونمره مصاحبتون اعمال شدیانه ؟؟ توکتبی که اعمال شد تومصاحبه چطور ؟؟ من از هرکی پرسیدم یه جورجواب داد شما که کاری نداره واستون تو کارنامتون یه نگاه بندازید ببینید اعمال شده یانه ؟؟؟؟؟؟؟؟منواز سردر گمی در بیارید
          پاسخ
         • اکبر
          ببخشید دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید من از یه ارگان دیگه ام بعد نتایج مصاحبه اول گزینش شدید رفتید دوره یا هنوز گزینش نشدید؟؟؟
          پاسخ
         • حامد به فرامرز و مریم
          سلام دوستان برای استخدامی اگه اصول حسابداری کاردانی به کارشناسی مدرسان بخونیم خوبه یا نه من این کتابو خوندم خیلی خوبه مدیرت مالی هم رضا تهرانی خوندم ممنون میشم ج بدین
          پاسخ
           • به مریم
            منظورتون چیه این اصول حسابداری مدرسان شریف فایده نداره یا منظورتون اینکه که مثلا مدیرت و اصول کافی نیست باید کتابهای صنعتی و میانه هم بخونم ؟؟؟؟اخه همه مدیرت تهرانی رو تاکید کردن و اصول هم گفتن یا پیام نور یا مدرسان که مدرسان خوندم
            پاسخ
            • مریم به حامد
             حامد عزیز مدیریت مالی کفایت میکنه اما اصول رو باید بلد باشی خوب خوب . می تونی اصول یم و دو و سه رو خوب یاد بگیری بعد مبحث سهام و مبحث شرکتها رو خوب بلد باش . اوراق قرضه . و یکیدو بخث دیگه هم بود مه خیییلی مهمند اما الان یادم نیست . یادم افتاد میگم بهتون
             پاسخ
            • به شیدا
             حتما باید کتبی بدی ؟ما که شهرستانیم پاشیم بیایم اونجا ایمیلی ندارن یا شماره ایی که جواب بدن حداقل یه بار دیگه برسی کنن ؟مدیر عامل نچسب گرگان حق خورد
             پاسخ
             • Unknown
              عالیه از ساعت هشت صبح تا شش بعد از ظهر کلاس داریم
              همونایی که توی مصاحبه بودن توی دوره آموزشی به ما آموزش میدن
              در کل کلاسا با خنده و شوخی شروع میشه
              و با خوشی تموم میشه
              یه دوساعت و خورده ای هم برای ناهار و عصرانه و نماز میره
              در کل جو صمیمانه و مثبتی هستش
              پاسخ
              • A
               سازمان ما تو استانمون
               رییس مدیریت شعب استان و معاونین و بابادستی ها مصاحبه گرفتن...
               یعنی برا شما هم همینطور بود؟
               اگه بله،مگه میشه این سمت های بالای سازمان بیان و آموزش کلاسها رو عهده دار بشن؟
               پاسخ
               • سپه
                سلام دوستان ضمن عرض تبریک به قبول شده ها.یه سوال داشتم ازتون خواهش میکنم اگر کسی میدونه جواب بده .کسی هست که فرزند جانباز هفتاد درصد بوده وسهمیه داشته باشه ولی رد شده باشه؟؟؟؟
                خواهش میکنم جواب بدید .خیلی استرس دارم
                پاسخ
               • فرهاد
                سلام دوستان کسی ادرس سرپرستی بانک صنعت ومعدن قسمت مدیریت استخدامی بانک رو داره جهت اعتراض ب نتایج بایستی حضورا مراجعه نمایم
                پاسخ
                • شیدا
                 الان میخواید اعتراض بدید؟تو سایتش آدرسش هست. من اعتراض دادم و فایده نداشت و جواب نامم هم دادن که دوباره بررسی شده و قبول نشدید. به همه ی کسایی که اعتراض زدن ی نامه مشابه میدادن که تو ی پوشه بود و مسخرشو درآوردن. اگه کسی جواب اعتراضش غیر از این بوده و قبول شده لطفا بگه
                 پاسخ
                 • به شیدا
                  من تقریبا به هر جایی که فکرم می رسید اعتراضم رو اعلام کردم. همه مساله رو انداختند گردن سازمان سنجش که رتبه ها را مشخص و واضح معلوم نکرده. از طرفی نفر آخر خوشه شغلی من قبول شده که نمره کتبی اش از همه کمتر بوده. خوب این نشون میده رتبه اصلا مهم نبوده و بانک خیلی سلیقه ای عمل کرده. واقعا متاسفم برای خودم که بی خودی در این دوی ماراتون که برنده و بازنده اش سلیقه ای انتخاب میشند دویدم.
                  پاسخ
                • عارفه
                 سلام و تبریک بهمه قبولشده های بانک صنعت و معدن..بچه ها ی سوال داشتم خواستم بدونم اونایی که قبول شدن توی آزمون کتبی بانک چه منابعی رو مطالعه کردن؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید??
                 پاسخ
                 • یاسر
                  سلام . بچه ها نمره مکتسبه یه نفر 6 نمره بالاتر از نفر دوم باشه و همه قبولیا بومی باشن . چند نمره باید نفر دوم توی مصاحبه بیشتر بگیره تا جبران شه؟ آی سی دی ال میگن توی مسکن 30 امتیاز داره ؟! اینجوری نفر دوم قبول میشه . چون نفر اول این مدرک رو نداره!
                  پاسخ
                  • میم قاف
                   یه سوال از بچه های حقوقی یا حقوق خونده ها. الان که رسمی آزمایشی هستیم امکان استعفا و انصراف برای جذب شدن تو یه دستگاه دولتی دیگه هستیم؟
                   پاسخ

                  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید