استخدام بانک سپه (اعلام نتایج آزمون استخدامی فراگیر ۴)

۵۴ روز قبل ۶۲۳۱۲ نظر

استخدام بانک سپه

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

برای دانلود سوالات استخدامی بانک سپه اینجا کلیک کنید

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

 


لینکهای مفید

 • برای دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه استخدامی تمام بانکها اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون بانک سپه اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سپه اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی بانک سپه سال ۹۳ ارسال شده توسط کاربران عزیز در دیدگاه ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات  تحصصی بانک سپه سال ۹۳ ارسال شده توسط کاربران عزیز در دیدگاه ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود جزوه نمونه سوالات دین وزندگی ارسالی توسط یکی از کاربران عزیز اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود جزوه نمونه سوالات دین و زندگی دوم دبیرستان ارسالی توسط یکی از کاربران عزیز اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده متن آگهی استخدام بانک سپه در سال ۹۳ اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی بانک سپه در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام بانک سپه، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید


بدینوسیله یه اطلاع داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه ) می رساند: فرآیند مصاحبه استخدامی در دری ماه ۹۶ انجام خواهد شد . ضمنا برنامه زمانبندی و آدرس محل های مصاحبه استخدامی در تهران و شهرستان ها طی روزهای آتی از طریق سایت بانک سپه به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید

خبر ۹ اسفند ۹۶ – اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی

با توجه به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به استانداری استان البرز، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، اداره کل منابع طبیعی استان البرز، اداره کل راه و شهرسازی استان البرز، اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی استان البرز، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان البرز، بانک سپه، سازمان بنادر و کشتیرانی، سازمان حسابرسی، سازمان دامپزشکی کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام می گردد ، براین اساس داوطلبان لازم است برای اطلاع از انجام سایر مراحل استخدامی از روز شنبه ۹۶/۱۲/۱۲ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


خبر ۲۹ آذر ۹۶ – اطلاعیه مرحله مصاحبه استخدامی بانک سپه

داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه):
لطفاً برای اطلاع از برنامه زمان بندی و آدرس محل های مصاحبه استخدامی در تهران و شهرستان ها، شماره پرونده یا کد ملی ۱۰ رقمی (به صورت کامل و بدون خط تیره) خود را در قسمت زیر وارد نمایید.
ضمناً برای احراز هویت داوطلبان همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه و همچنین کارنامه اعلام نتایج مرحله دوم در روز مصاحبه الزامی است.
حضور داوطلبان نیم ساعت قبل از زمان شروع مصاحبه، در محل اعلام شده ضروری می باشد.

برای مشاهده زمان و محل مصاحبه آزمون استخدامی ۹۶ اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه مرحله مصاحبه استخدامی بانک سپه

مرحله مصاحبه استخدامی بانک سپه

توجه: بدینوسیله به اطلاع داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه) می رساند، برنامه زمان بندی و آدرس محل مصاحبه استخدامی، به زودی در همین سایت اعلام خواهد شد.

فرآیند جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی
آزمون استخدامی بانک سپه پس از هماهنگی های لازم با سازمان اداری و استخدامی کشور با رعایت تمامی قوانین و مقررات مربوط در تاریخ ۳ شهریورماه ۱۳۹۶ در قالب چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار و نتایج اولیه آن در تاریخ ۵ مهرماه ۱۳۹۶ در سایت سازمان اخیرالذکر اعلام عمومی شد. براساس دستورالعمل ابلاغی، انتخاب افراد چند برابر ظرفیت برای مصاحبه های استخدامی صرفاً از بین دارندگان دارای حد نصاب که مدارک آنها مورد بررسی قرار گرفته است، براساس نمره کل آنان و با درنظر گرفتن امتیازات و سهمیه های قانونی به تعداد چند برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل صورت می پذیرد.
پس از برگزاری مصاحبه استخدامی، افراد براساس مجموع نمره کل نهایی (امتحان مشترک فراگیر و مصاحبه استخدامی) به اداره کل گزینش معرفی خواهند شد.

اعلام مدارک لازم جهت مصاحبه معرفی شدگان آزمون استخدامی بانک سپه

محل و برنامه زمانبندی شده برای انجام مصاحبه استخدامی از داوطلبان استخدام
بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس نتایج مندرج درکارنامه منتشره در تاریخ ۵ مهرماه ۱۳۹۶ سازمان سنجش آموزش کشور، جهت بررسی مدارک به این بانک مراجعه کرده و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها بررسی و تایید گردیده می‌رساند؛ براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک، نتایج مربوط به معرفی‌شدگان دو برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و اطلاعیه های بعدی این بانک که در همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع و اقدام لازم معمول نمایند.
تذکر مهم: شایان ذکر است داوطلبانی که در اعلام نتایج مرحله اول (سه برابر ظرفیت برای ارائه مدارک استخدامی) در رتبه سوم شغل محل قرار گرفته بودند، با توجه به معرفی ۲ برابر ظرفیت برای انجام مصاحبه استخدامی، در عداد معرفی شدگان اخیر قرار نگرفته اند.
لازم به ذکر است مدارک استخدامی مورد نیاز برای ارائه از سوی داوطلبان استخدام در بانک سپه برای بررسی و تطبیق آن با شرایط آگهی استخدامی اعلام شد لطفا از طریق لینک زیر دانلود نمایید.

برای دریافت فایل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت بانک سپه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


محل و برنامه زمانبندی شده برای تحویل مدارک از سوی داوطلبان استخدام بانک سپه

داوطلبان استخدام بر اساس استان محل مورد تقاضا و برنامه زمان بندی شده می بایست با در دست داشتن کارنامه چهارمین آزمون استخدامی مترکز دستگاه های اجرایی کشور، نسبت به ارائه مدارک استخدامی خود اقدام نمایند.
بدیهی است عدم ارائه مدارک استخدامی از سوی داوطلبان در زمان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه مراحل استخدامی تلقی خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی ندارند.

مدارک استخدامی مورد نیاز برای ارائه از سوی داوطلبان استخدام در بانک سپه
برنامه زمان بندی، محل و تاریخ مراجعه – استان تهران
برنامه زمان بندی، محل و تاریخ مراجعه – سایر استان ها


خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


اطلاعیه جدید – نتایج مصاحبه بانک سپه اعلام شد
به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که برای انجام مصاحبه حضوری از آنان دعوت به عمل آمده است می رساند؛ نتایج پس از اخذ تاییدیه از مراجع ذیصلاح اعلام شد.
با آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی، به اطلاع پذیرفته شدگان در این مرحله می رساند به منظور ادامه مراحل استخدامی (گزینش، معاینات پزشکی و…) طی تماس تلفنی از آنان دعوت به عمل خواهد آمد. بر این اساس شایسته است از پیگیری و تماسهای تلفنی با واحدهای بانک خودداری فرمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی

اطلاعیه – قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به منظور انجام مصاحبه حضوری دعوت بعمل می آید.

زمانبندی برای انجام مصاحبه:
مشاهده اسامی داوطلبان برای مراجعه در روز پنجشنبه مورخ ۱۱ دیماه ۱۳۹۳

برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک کنید

 مدارک مورد نیاز:
کارت شناسایی ملی یا شناسنامه
 محل مراجعه:
نشانی: تهران، بالاتر از میدان آرژانتین، ابتدای بلوار آفریقا، نبش ساختمان راه آهن، خیابان نوروز، ساختمان ادارات مرکزی بانک سپه (نگین سپه)، طبقه دوم، اداره کل کارگزینی


اطلاعیه – قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به منظور انجام مصاحبه حضوری طی آذرماه سال جاری دعوت بعمل می آید.

جدول زمانبندی مراجعه از تاریخ ۱۰ لغایت ۲۰ آذرماه ۱۳۹۳ به همراه اسامی داوطلبان برای انجام مصاحبه حضوری

برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک کنید

جدول زمانبندی مراجعه از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۵ آذرماه ۱۳۹۳ به همراه اسامی داوطلبان برای انجام مصاحبه حضوری

برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک کنید

مدارک مورد نیاز:
کارت شناسایی ملی یا شناسنامه
محل مراجعه:
نشانی: تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه سهروردی، مرکز همایشهای بانک سپه (باشگاه بانک سپه)

قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه
به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به تدریج طی تماس تلفنی، از طریق شماره تلفن (ثابت / همراه) -که در فرم ثبت نام درج کرده اید- به منظور ارائه مدارک، دعوت بعمل خواهد آمد.
خواهشمند است ضمن خودداری از مراجعه حضوری و تماس تلفنی، در موعد مقرر اعلام شده طی تماس تلفنی، شخصاً با مدارک زیر به نشانی اعلام شده مراجعه فرمایید.
مدارک مورد نیاز:
۱. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن
۲. اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن
۳. اصل مدرک تحصیلی و تصویر آن
۴. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر پشت و روی آن (برای آقایان)
۵. دو قطعه عکس ۴*۳ با پس زمینه روشن (پشت نویسی شده)
۶. نسخه چاپ شده نتیجه آزمون (از سایت بانک سپه)
ضمناً در صورت آماده نبودن مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت، ارائه گواهی معتبری که در آن اطلاعات مورد نظر (رشته تحصیلی، معدل، تاریخ فراغت از تحصیل و تاریخ پایان خدمت) درج شده باشد، در این مرحله الزامی است.
 محل مراجعه:
* داوطلبان در استان تهران:
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، ابتدای بزرگراه آفریقا، خیابان نوروز، ساختمان نگین بانک سپه، طبقه دوم، اداره کل کارگزینی ـ دایره استخدام
* داوطلبان در سایر استانهای کشور:
نشانی: مدیریت شعب بانک سپه استان محل مورد تقاضا، دایره کارگزینی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده متن آگهی استخدام بانک سپه در سال ۹۳ اینجا کلیک کنید

 برای مشاهده صفحه ختم قرآن کریم اینجا کلیک کنید

وبسایت: www.banksepah.ir
کارفرما

دانلود برنامه موبایل

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

62,312 نظر برای «استخدام بانک سپه (اعلام نتایج آزمون استخدامی فراگیر ۴)»


 1. میلاد - اصفهان

  با سلام خدمت همه دوستان عزیز
  پیرو حرفهای قبلی من در مورد کاهش مزایای کارمندان بانک و درج این کاهش مزایا در قانون برنامه توسعه ششم، در هفته گذشته این قانون در مجلس شورای اسلامی به رای گذاشته شد که متاسفانه به تصویب رسید اما با سخنان آقای طیار دوباره به کمیسیون تلفیق برگشت… لطف کنید و جزییات این جلسات مجلس رو توی اینترنت سرچ کنید و با دقت مطالعه کنید شاید متوجه منظور من و بقیه همکاران عزیزم بشید.
  ممنون

  پاسخ
  • V

   سلام
   متأسفانه از ماده 35 اگه درست سرچ کرده باشم چیزی دستگیر من نشد میشه بیشتر توضیح بدید
   ماده 35-به منظور اجرایی نمودن احکام این قانون و نظارت بر حسن اجرای احکام برنامه ششم:
   1-دولت گزارش های نظارتی سالانه برنامه را از سال دوم برنامه در چارچوب برنامه ششم توسعه و براساس اهداف اصلاح شده برنامه های بخش ها و فصول که تا پایان اردیبهشت ماه هر سال به تصویب شورای اقتصاد می رسد تنظیم می نماید. این گزارش حداکثر تا پایان مرداد ماه هر سال به مجلس شورای اسلامی ارائه می گردد.
   2- تمامی آیین نامه ها و دستورالعمل های اجرایی مورد نیاز این قانون توسط سازمان و با همکاری سایر دستگاه های اجرایی تهیه و به تصویب هیات وزیران می رسد.

   پاسخ
   • میلاد - اصفهان

    اینم همون ماده ۳۵ که گفتم

    نمایندگان مردم در خانه ملت چگونگی ارائه تسهیلات بانکی به کارکنان بانک های دولتی وغیر دولتی را جهت بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع دادند.

    به گزارش بانک مردم نمایندگان در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی تبصره ۲ ماده ۳۵ لایحه برنامه ششم توسعه کل کشور موافقت کردند تا این تبصره جهت بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق برنامه ششم ارجاع شود.

    این تبصره اشاره به پرداخت تسهیلات بانکی به کارکنان بانک های دولتی و غیر دولتی دارد که برخی از نمایندگان از جمله قاضی پور و امیرآبادی فراهانی در اخطارهای مختلفی عنوان کردند که این موضوع خلاف بند ۹ اصل سوم قانون اساسی است که در نهایت برای تعیین تکلیف آن قرار شد تبصره ۲ ماده ۳۵ به کمیسیون تلفیق ارجاع شود.

    در تبصره ۲ ارجاع شده به کمیسیون تلفیق آمده است: پرداخت هر گونه تسهیلات بانکی به کارکنان بانکهای دولتی و غیردولتی و موسسات مالی اعتباری به جز تسهیلات مسکن ، ضروری و تعمیرمسکن برای یکبار در دوران خدمت ممنوع است. میزان تسهیلات مذکور و نحوه بازپرداخت آن با پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی و وزیر امور اقتصادی و دارایی، به تصویب شورای پول و اعتبار می رسد.

 2. ناشناس

  سلام
  به اقا میلاد و دوخواهر شاهرودی
  من فکر میکنم بهترین کار برا اینکه اشتباهات به حداقل برسه اینکه، موجودی را هر چند ساعت یه بار چک کنی بعضی از نرم افزارهای بانکها مثل صادرات موجودی صندوق هر لحظه را نشون میده و به راحتی میتونی حسابتو چک کنی فقط با یه پول شمردن. و دیگه اینکه هیچ موقع پول را بدون دسته بندی نگه ندارین تراول ها رو از سایر پولها جدا کنید. با حوصله کار کنید خودتون را برای اینکه کار مشتری را چند دقیقه زودتر انجام بدید یا کمتر از مشتری سرزنش بشنوید تو دردسر ندازین. این عادت مشتریه که همیشه عجله داره شما صبور باشید چون در نهایت کسی بابت سریع کار کردن از شما تشکر نمیکنه ولی بابت اشتباه باید به همه جواب پس داد و از جیب مایه گذاشت(تجربیات شخصی)

  پاسخ
  • میلاد - اصفهان

   با سلام
   ممنون از راهنماییتون… البته من خیلی وقته که دیگه اختلاف نمیارم… گرفتن حساب هر چندساعت یکبار که شما می فرمایین در ابتدا به ذهن همه میرسه اما تقریباً غیرممکنه… چون حجم صندوق زیاده و هم وقت این کار نیست… البته فکر نمی کنم کسی از همکارا اسکناسها رو باندنکنه و بریزه رو هم اما با این وجود باز هم حساب گرفتن سخته… تازه اگرم حساب بگیری و متوجه اختلاف بشی آیا می تونی مشتری رو معطل بذاری و دنبال اختلاف بگردی؟؟
   البته مشکل اختلاف صندوق اکثر اوقات بخاطر خستگی یا حواسپرتی بوجود میاد. و اگه این دوتا دلیل برطرف بشن فکر نمی کنم اختلافی اتفاق بیفته.. به هرحال از همدلی شما ممنونم.
   امیدوارم همه همکارا در محل کارشون از سلامتی جسمی و روانی و کاری برخوردار باشن.

   پاسخ
   • ناشناس

    سلام اقا میلاد
    درسته که من شما دوعزیز را مخاطب قرار دادم ولی بیشتر مخاطب من کسایی هستند که این متن ها را مطالعه میکنند و یا تجربه کمی دارند یا تازه میخوان مشغول به کار بشن و همین موضوعات ساده خیلی میتونه به اونها کمک کنه. همچنین در مورد گرفتن موجودی منظور من پیدا کردن اختلاف حین کار نیست صرفا اگاهی از اختلاف در یه زمان خاصه که چک کردن سند ها رو در اخر وقت راحت تر میکنه. انشاالله همیشه موفق باشید

 3. کامند بانک سپه

  چندین چراغ دارد و بیراه می‌رود. بگذار تا بیفتد و بیند سزای خوایش.
  مثل همه ماهاست تا چند ماه پیش آرزوی بانک رفتن و داشتم ولی…….. افسوس

  پاسخ
 4. ذخیره

  دوستانی که منتظر دوره هستید لطفا به حرفهای بچه هایی که الان تو شعب مشغول به کارهستند توجه کنید از سر لطف این حرفا رو میزنن من به شخصه ممنونشون هستم ولی خودم که منتظر دوره هستم تصمیم گرفتم دوره رو برم و بعد از مشخص شدن شعبه در خصوص موندن یا نموندن تصمیم بگیرم اون بچه هایی که الان شاغل نیستن بحثشون فرق میکنه شما شرایطتون فرق داره باید هر کس از زاویه شرایط خودش به موضوع نیگاه کنه برای کسی که داشتن شغل کارمندی بانک آرزو هستش بهترین موقعیته من خودم به شخصه از بچه هایی که میان و راهنمایی می کنن خیلی خیلی ممنونم خدا پشت و پناهتون باشه انشاله در حق هم دعا کنیم بهترینها رغم بخوره

  پاسخ
 5. RFM

  سلام
  منظور از ” کار بانک استرس داره چیه ” ؟؟؟؟
  مگه کارهای دیگه بخور و بخواب هستن که شما اینطور حرف میزنید!!!؟؟؟
  دوستانی که میگن کار بانک بد هست و ما اینو بعد از وارد شدن فهمیدیم ، دارن ظاهر بقیه شغل ها رو نگاه میکنن و میگن که کارهای دیگه بهتر از بانک هست
  همین دوستان اگه الان هم از بانک بیرون بیان و سر یه کار دیگه برن ، قطعا بعد از یه مدت میگن اشتباه کردیم و میخواهیم برگردیم به بانک .
  ” کار ” ، یعنی: سختی و تلاش ، من با این ذهنیت وارد هر شغلی میشم.
  هر فرد توی دوران کاری خودش 30 سال خدمت میکنه و توی این مدت حدود 7 بار دولت عوض میشه و مدیران جدید میان و قوانین هم دست خوش تغییر میشه ، اگه به گفته دوستان الان شرایط خوب نیست ، باید بگم این شرایط برای کل شغل ها هست که با تغیییر در قوانین شرایط و مزایای اونها هم دست خوش تغییر میشه…………
  دوستان یه جوری از نیامدن به بانک حرف میزنن انگار هزاران فرصت شغلی پیش پای ما هست ،
  اکثر کسانی که دارن توی این صفحه پیام میدن ، ذخیره آزمون سال 93 هستن و این شغل آخرین فرصت شغلی اونها هست .

  سپاس.

  پاسخ
  • دو خاهر شاهرودی

   کار بانک استرس داره یعنی از ساعت یک بعدازظهر به بعد تپش قلب بگیری که میخای مانده صندوق بگیری یعنی اخر وقت ی تومن کم میاری هر چی فک میکنی یادت نمیاد از کجا بود چی شد تهش باید از جیبت بزاری من خاهرم کارمند شهرداریه خیلیم راضیه من درمورد سخت بودن کار نگفتم در مورد فشار وار نگفتم فقط گفتم استرس کارش وحشتناکه که البته تا پشت صندوق تشینی متوجه نمیشی حتی ماه اول هم متوجه نمیشی چون ماه اول خیلی کارا رو بهت نمیسپارن اما از ماه دوم انتظارا بالا میره ی شرایط کلا فرق میکنع البته در هر صورت بالاخره از بیکاری بهتره من طرف صحبتم با کساییه که نیاز مالی ندارن یا جایی شاغل هستن اصن بانک و مدینه فاضله نبینن همین

   پاسخ
   • میلاد - اصفهان

    تا وقتی که نفهمیدی یه تومن مال کیه خوبه… یه امیدی داری که ممکنه پیدا بشه… اما وقتی می فهمی چه بلایی سرش اومده اوج استرسه… میری حساب مشتری رو که زیادی پول ریختی به حسابش چک می کنی می بینی حسابو خالی کرده!! اوج استرس همون موقس!!!!

 6. مرتضی

  عزیزان کار بانک کار خوبی هست ولی متاسفانه با توجه مطلع شدن روز به روز مردم قوانین به شدت اینده کار مشکلی داره,عزیزان هیچ شغلی به اندازه بانک,

  پاسخ
 7. مجید به محسن از تهران

  سلام آقا محسن به نظر شما چه زمانی استخدامی بانک سپه میاد ؟
  آیا امکانش هست که در سال 96 استخدام بانک سپه بیاد ؟

  پاسخ
 8. دو خاهر شاهرودی

  سلام خوبین خیلی ها اینجا من و خوب میشناسن البته خیلی وقته نیومدن اینجا و وقت نشده اما دوستانی که منو میشناسن میدونن حرف الکی نمیرنم دوستان عزیزز واقعاا استرس کاری بانک در برابر دریافتیش و در برابر زحمتش هیچی نیست هر روزم حرفشه که وام و مزایاشو ازشون بگیرن که اخرشم کار خودشونو میکنن چون درصد واما رو شدید بردن بالا خاهرای عزیزم اگه امکان کار هر جای دیه دارین جدا به بانک فکر نکنین ولقعا بانک و استرسهاش زود پیرمون میکنه اگه قبلا یکی به من اینو میگفت مثل خیلی های دیه میگفتم خب بیا بیرون تا ما بریم ولی جدا فقط اگه ناچار هستین بیاین بانک‌. دیه حرفی ندارم همتون موفق باشین.حرفای من فقط ی درددل بود نه نصیحت دوستان جبهه نگیرین

  پاسخ
  • Atousa

   سلام
   به نظر من که اصلا اینطور نیست بخاطر کاری که دارم از نزدیک شاهد نحوه کار کارمندان بانک هستم و اعتراف میکنم منی که در یک شرکت خصوصی کار میکنم ده ها برابر فشار کاری بیشتری رو تحمل میکنم و دریافتی به مراتب پایینتری دارم!

   پاسخ
   • دو خاهر شاهرودی

    ارتباط نزدیک داشتن تا وارد کار شدن خیلی فرق داره و اینکه به شخصه استرس کاریم بیشتر از فشار کاریمه فشار کار اذیتم نمیکنه با اینکه در ی شعبه خیلی شلوغ تک تحویلدارم ولی استرسش دیونم میکنه

 9. زهرا

  طبق بعضی خبرها بانک مسکن بزودی استخدام داره میخواستم شما های که بانک سپه قبول شدید از چه منابعی استفاده کردید لطفا راهنماییم کنید چون هم سپه رو سنجش برگزار کرد و به احتمال زیاد مسکن هم سنجش برگزار کنه؟

  پاسخ
  • میلاد - اصفهان

   سلام.
   بازنشتسگی که زیاد داریم.
   توی منطقه اصفهان تا جایی که من می دونم تا پایان سال ۹۶ تقریباً ده تا بیسا درصد پرسنل بازنشست میشن که میشه حدود ۸۰ نفر شایدم بیشتر.
   اما از استخدام جدید خبری نیست.. برنامه بانک هم برای جبران کمبود نیروی انسانی، استخدام جدید نیست بلکه کاهش تعداد شعب با حذف شعب ناکارا و ادغام اونها در شعب دیگه ست… تو این یک سال و سه ماهی که من اینجا بودم حدود بیست تا شعبه تو کل کشور ادغام شدن..

   پاسخ
   • محسن از تهران

    این سیاست الان بانک نیست از قبل هم بود مثل تعطیلی شعبه کارون در سال 89 ولی بانک در سال 93 جذب نیرو کرد در عین حال من با کارای بانک با توجه به نیروی متخصص موافق به جای استخدام بی رویه

 10. میلاد - اصفهان

  به همکار عزیزم خانم نیلوفر سلام عرض می کنم.
  از لحن صحبتهاتون احساس کردم از رییس شعبه خیلی می ترسی.
  می خواستم بگم اصلاً ازش نترس… در حیطه وضایفت کارتو به نحو احسن انجام بده. چشم هم نگو… ارزشیابی هم دوزار نمی ارزه!!! اینو کارمندای با سابقه می دونن برای همینه که از رییس شعبه نمی ترسن!!!! ضمناً اگه کاری خلاف شرح وضایف ازت خواسته میشه حتماً حتماً به بازرسی بگو… کارهای با مسئولیت رو قبول نکن… اگه دردسر بشه هیچکس گردن نمی گیره.. بازم میگم ارزشیابی دوزار ارزش نداره… البته برای قراردادیا یه کم مهمه اما ما که رسمی – آزمایشی هستیم برامون مهم نیست..
  بازم اگه موردی بود بگو.
  اصلاً هم نگران نباش
  موفق باشی
  یاحق

  پاسخ
 11. میلاد - اصفهان

  سلام خدمت همه شما عزیزان..
  من همراه با شما سال ۹۳ آزمون دادم و مهرماه سال ۹۴ توی مجتمع اوشان دوره دیدم و همون موقع وارد بانک سپه شدم…
  اوایل کار برام هیجان داشت. اما رفته رفته از اون هیجان فاصله گرفت و به یه کابوس تبدیل شد.. حقوقهامون بسیار کم شده… دیگه از پاداش و اضافه کار و وام خبری نیست… از ساعت ۷ که وارد شعبه میشم تا ساعت ۲ حتی یک لیوان آّب هم نمی تونم بخورم.. حجم کار سنگین و ریسک بالا.. یه صفر زیاد میزنی میریزی به حساب مشتری.. حالا باید زنگ بزنی التماس کنی برش گردونه!!!
  نه فقط ما، بلکه همکارهای قدیمی هم ناراضی هسن.. حتی رییس شعبه ما که امسال بازنشست میشه خیلی ناراضیه… خالص دریافتی رییس شعبه با تمام مزایا زیر ۳ میلیون تومنه!!!!
  کاهش حقوق کارمندای بانک به عنوان یه قانون تصویب شده و توی برنامه ششم توسعه قرار گرفته… اکثر هم دوره ای های ما ( یعنی همون کسایی که با خود شما امتحان دادن) به فکر استعفا افتادن…
  نمی خوام توی دلتون رو خالی کنم .. اما می خوام با واقعیت تلخ درون بانک آشناتون کنم.
  منم اوایل مثل شما فکر می کردم… اما الان می بینم که گول خوردم.
  نمی گم به حرف من گوش کنید.. میگم یه مقدار بیشتر تحقق کنید… درسته که شما الان شغل ندارید اما هر کاری با هر زحمتی و با هر درآمدی ارزشش رو نداره…
  خیلی دقت کنید.. مشورت و مشورت و مشورت یادتون نره.
  برید توی شعب بانک سپه و یکی دو ساعت اونجا بمونید تا وضعیت کار رو از نزدیک ببینید. به شعب شلوغ سر بزنید و حجم کارشون رو ببینید.
  خلاصه از ما نصیحت که بیشتر دقت کنید.
  من الان اومدم توی ای استخدام دنبال یه کار دیگه بگردم!!!!!!!
  یاحق

  پاسخ
 12. فریبا

  سلام دوستان. میخاستم یه راهنمایی کنم کسایی رو که میخان وارد بانک بشن و فکر میکنن بانک مدینه فضله است. باید خدمتتون عرض گنم که اگه جای دیگه شاغل هستید این اشتباه رو نکنید که وارد بانک بشید.لا توجه به اینکه همسرم کارمند رسمیه بانکه با 10 سال سابقه کار دارم نصیحتتون میکنم.
  اول اینکه که برنامه ششم ماده 35 تبصره 2 مراجعه کنید میبینید که تمام مزایای بانک امسال قطع میشه و دریافتی بانک همسرم ماهانه 1500000 بیشتر نیست و این یعنی از حقوق کارگری کمتر و در ازای استرس بالا و حجم کار زیاد . درسته که بعض شعبه ها خلوت و یعضی شلوغ و بعضی رییسا سخت گی ولی مطمین باشین در طول خدممتون حتما گذرتون به این رییسا و شعبه ها میوفته که زتدگیتون تلخه.مه مکرخصی نه پوولل .فقط ازتون کار میکشن. بانک فقط کاره و استرس و پول کم بهتره که با دید بازتری انتخاب داشته باشین.بانکی های قدیم بودن که پول گرفتن و تفریح کردن .بانکی های الان فقط حقوق بخور و نمیر دارن که بسلامتی داره قطع میشه.

  پاسخ
  • میلاد - اصفهان

   سلام
   منم همینا رو بهشون میگم… شما همسرت توی بانکه من خودم توی بانکم… تازه مرخصی رو یادتون رفت بگین… برای یه روز مرخصی باید جد و آبادتو به کشتن بدی تا یه روز بهت مرخصی بدن… جالب اینه که تا چند ماه هم هی میگن تو که دیروز رفتی مرخصی!!!!

   پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.