استخدام بانک سپه (اعلام نتایج آزمون استخدامی فراگیر ۴)

۳۲۷ روز قبل ۷۱۷۹۰ نظر

استخدام بانک سپه

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

برای دانلود سوالات استخدامی بانک سپه اینجا کلیک کنید

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

 

لینکهای مفید

 • برای دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه استخدامی تمام بانکها اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون بانک سپه اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سپه اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل دفترچه های آزمون استخدامی به صورت رایگان (ارسالی کاربران ) اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده متن آگهی استخدام بانک سپه در سال ۹۳ اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی بانک سپه در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام بانک سپه، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

خبر ۹ اسفند ۹۶ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی

با توجه به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به استانداری استان البرز، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، اداره کل منابع طبیعی استان البرز، اداره کل راه و شهرسازی استان البرز، اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی استان البرز، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان البرز، بانک سپه، سازمان بنادر و کشتیرانی، سازمان حسابرسی، سازمان دامپزشکی کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام می گردد ، براین اساس داوطلبان لازم است برای اطلاع از انجام سایر مراحل استخدامی از روز شنبه ۹۶/۱۲/۱۲ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۲۹ آذر ۹۶ - اطلاعیه مرحله مصاحبه استخدامی بانک سپه

داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه):
لطفاً برای اطلاع از برنامه زمان بندی و آدرس محل های مصاحبه استخدامی در تهران و شهرستان ها، شماره پرونده یا کد ملی ۱۰ رقمی (به صورت کامل و بدون خط تیره) خود را در قسمت زیر وارد نمایید.
ضمناً برای احراز هویت داوطلبان همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه و همچنین کارنامه اعلام نتایج مرحله دوم در روز مصاحبه الزامی است.
حضور داوطلبان نیم ساعت قبل از زمان شروع مصاحبه، در محل اعلام شده ضروری می باشد.

برای مشاهده زمان و محل مصاحبه آزمون استخدامی ۹۶ اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه مرحله مصاحبه استخدامی بانک سپه

مرحله مصاحبه استخدامی بانک سپه

توجه: بدینوسیله به اطلاع داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه) می رساند، برنامه زمان بندی و آدرس محل مصاحبه استخدامی، به زودی در همین سایت اعلام خواهد شد.

فرآیند جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی
آزمون استخدامی بانک سپه پس از هماهنگی های لازم با سازمان اداری و استخدامی کشور با رعایت تمامی قوانین و مقررات مربوط در تاریخ ۳ شهریورماه ۱۳۹۶ در قالب چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار و نتایج اولیه آن در تاریخ ۵ مهرماه ۱۳۹۶ در سایت سازمان اخیرالذکر اعلام عمومی شد. براساس دستورالعمل ابلاغی، انتخاب افراد چند برابر ظرفیت برای مصاحبه های استخدامی صرفاً از بین دارندگان دارای حد نصاب که مدارک آنها مورد بررسی قرار گرفته است، براساس نمره کل آنان و با درنظر گرفتن امتیازات و سهمیه های قانونی به تعداد چند برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل صورت می پذیرد.
پس از برگزاری مصاحبه استخدامی، افراد براساس مجموع نمره کل نهایی (امتحان مشترک فراگیر و مصاحبه استخدامی) به اداره کل گزینش معرفی خواهند شد.

اعلام مدارک لازم جهت مصاحبه معرفی شدگان آزمون استخدامی بانک سپه

محل و برنامه زمانبندی شده برای انجام مصاحبه استخدامی از داوطلبان استخدام
بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس نتایج مندرج درکارنامه منتشره در تاریخ ۵ مهرماه ۱۳۹۶ سازمان سنجش آموزش کشور، جهت بررسی مدارک به این بانک مراجعه کرده و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها بررسی و تایید گردیده می‌رساند؛ براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک، نتایج مربوط به معرفی‌شدگان دو برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و اطلاعیه های بعدی این بانک که در همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع و اقدام لازم معمول نمایند.
تذکر مهم: شایان ذکر است داوطلبانی که در اعلام نتایج مرحله اول (سه برابر ظرفیت برای ارائه مدارک استخدامی) در رتبه سوم شغل محل قرار گرفته بودند، با توجه به معرفی ۲ برابر ظرفیت برای انجام مصاحبه استخدامی، در عداد معرفی شدگان اخیر قرار نگرفته اند.
لازم به ذکر است مدارک استخدامی مورد نیاز برای ارائه از سوی داوطلبان استخدام در بانک سپه برای بررسی و تطبیق آن با شرایط آگهی استخدامی اعلام شد لطفا از طریق لینک زیر دانلود نمایید.

برای دریافت فایل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت بانک سپه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

 

خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

 

خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 

محل و برنامه زمانبندی شده برای تحویل مدارک از سوی داوطلبان استخدام بانک سپه

داوطلبان استخدام بر اساس استان محل مورد تقاضا و برنامه زمان بندی شده می بایست با در دست داشتن کارنامه چهارمین آزمون استخدامی مترکز دستگاه های اجرایی کشور، نسبت به ارائه مدارک استخدامی خود اقدام نمایند.
بدیهی است عدم ارائه مدارک استخدامی از سوی داوطلبان در زمان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه مراحل استخدامی تلقی خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی ندارند.

مدارک استخدامی مورد نیاز برای ارائه از سوی داوطلبان استخدام در بانک سپه
برنامه زمان بندی، محل و تاریخ مراجعه - استان تهران
برنامه زمان بندی، محل و تاریخ مراجعه - سایر استان ها

 

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

اطلاعیه جدید - نتایج مصاحبه بانک سپه اعلام شد

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که برای انجام مصاحبه حضوری از آنان دعوت به عمل آمده است می رساند؛ نتایج پس از اخذ تاییدیه از مراجع ذیصلاح اعلام شد.
با آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی، به اطلاع پذیرفته شدگان در این مرحله می رساند به منظور ادامه مراحل استخدامی (گزینش، معاینات پزشکی و...) طی تماس تلفنی از آنان دعوت به عمل خواهد آمد. بر این اساس شایسته است از پیگیری و تماسهای تلفنی با واحدهای بانک خودداری فرمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی

اطلاعیه - قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به منظور انجام مصاحبه حضوری دعوت بعمل می آید.

زمانبندی برای انجام مصاحبه:
مشاهده اسامی داوطلبان برای مراجعه در روز پنجشنبه مورخ ۱۱ دیماه ۱۳۹۳

برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک کنید

 مدارک مورد نیاز:
کارت شناسایی ملی یا شناسنامه
 محل مراجعه:
نشانی: تهران، بالاتر از میدان آرژانتین، ابتدای بلوار آفریقا، نبش ساختمان راه آهن، خیابان نوروز، ساختمان ادارات مرکزی بانک سپه (نگین سپه)، طبقه دوم، اداره کل کارگزینی

اطلاعیه - قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به منظور انجام مصاحبه حضوری طی آذرماه سال جاری دعوت بعمل می آید.

جدول زمانبندی مراجعه از تاریخ ۱۰ لغایت ۲۰ آذرماه ۱۳۹۳ به همراه اسامی داوطلبان برای انجام مصاحبه حضوری

برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک کنید

جدول زمانبندی مراجعه از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۵ آذرماه ۱۳۹۳ به همراه اسامی داوطلبان برای انجام مصاحبه حضوری

برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک کنید

مدارک مورد نیاز:
کارت شناسایی ملی یا شناسنامه
محل مراجعه:
نشانی: تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه سهروردی، مرکز همایشهای بانک سپه (باشگاه بانک سپه)

قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه
به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به تدریج طی تماس تلفنی، از طریق شماره تلفن (ثابت / همراه) -که در فرم ثبت نام درج کرده اید- به منظور ارائه مدارک، دعوت بعمل خواهد آمد.
خواهشمند است ضمن خودداری از مراجعه حضوری و تماس تلفنی، در موعد مقرر اعلام شده طی تماس تلفنی، شخصاً با مدارک زیر به نشانی اعلام شده مراجعه فرمایید.
مدارک مورد نیاز:
۱. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن
۲. اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن
۳. اصل مدرک تحصیلی و تصویر آن
۴. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر پشت و روی آن (برای آقایان)
۵. دو قطعه عکس ۴*۳ با پس زمینه روشن (پشت نویسی شده)
۶. نسخه چاپ شده نتیجه آزمون (از سایت بانک سپه)
ضمناً در صورت آماده نبودن مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت، ارائه گواهی معتبری که در آن اطلاعات مورد نظر (رشته تحصیلی، معدل، تاریخ فراغت از تحصیل و تاریخ پایان خدمت) درج شده باشد، در این مرحله الزامی است.
 محل مراجعه:
* داوطلبان در استان تهران:
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، ابتدای بزرگراه آفریقا، خیابان نوروز، ساختمان نگین بانک سپه، طبقه دوم، اداره کل کارگزینی ـ دایره استخدام
* داوطلبان در سایر استانهای کشور:
نشانی: مدیریت شعب بانک سپه استان محل مورد تقاضا، دایره کارگزینی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده متن آگهی استخدام بانک سپه در سال ۹۳ اینجا کلیک کنید

 برای مشاهده صفحه ختم قرآن کریم اینجا کلیک کنید

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۷۱٬۷۹۲ نظر برای استخدام بانک سپه (اعلام نتایج آزمون استخدامی فراگیر ۴)

 • به قبولی های بانک سپه
  دوستان لطفا راهنمایی کنید.
  برای فراگیر 6 میخام بانک ملی ثبت نام کنم. نمره چشمم بالاست و بیشترش استیگماته. و شمارش با ضعیفی هر چشم حدود 5 هست. و البته با عینک دیدم کامله و مشکلی ندارم. اگر خدا بخواد و قبول بشم آیا بعدا ممکنه رد بشم؟؟؟ توروخدا راهنمایی کنید مهمترین تصمیم زندگیمه. ممنونم ازتون.
  پاسخ
  • حسین
   سلام.
   دوستان عزیز نگهبانی که سر کارن یا کسایی که درباره کار نگهبانا اطلاعاتی دارن میشه یه کم در مورد کار نگهبانی توضیح بدید اینکه کارش چیه؟ و شیفتیه یا تایم اداری؟
   ممنون
   پاسخ
   • سپهی
    سلام دوست عزیز . فعلا تا وقتی دوره نظامی 100 روزه برگزار نشه و مجوز حمل سلاح نداشته باشیم به صورت روزانه تایم اداری هستیم ولی بعدا که دپره بریم شیفتی میشیم .
    کارهم سخت نیست و خداروشکر همه چیش خوبه
    پاسخ
     • سمیرا❣
      سلام به کارمندان عزیز بانک سپه😊
      دوستانی که مشغول به کار شدید با توجه به شرایط کاری بانک ممکنه من رو راهنمایی کنید🙏
      میخوام برای آزمون فراگیر ششم شرکت کنم.
      امتیاز بومی کلن حذف شده..
      رشته من اقتصاده.
      بنظرتون بین این دوگزینه کدوم رو اولویت قرار بدم
      اول: امور مالیاتی شهر خودم 2 نفر میخواد ( منابع آزمونش حسابداری صنعتی و قوانین مالیاتی و اصول حسابدری و اقتصاد و مالیه عمونی)
      که من تا حالا حسابداری صنعتی و اصول حسابداری رو نخوندم , در عوض اقتصاد و مالیه عمومی رو میتونم در عرض یک هفته واسه یه نمره خوب جمعش کنم...
      دوم : بانک ملی یکی از شهرستان های استانم با ظرفیت یک نفر ( نه شهر خودم) ولی منابع آزموش کاملن به نفع رشته منه
      کدوم رو پیشنهاد میدید..
      اگه مالیاتی شهر خودم رو پیشنهاد میدید ( این سوال رو هم جواب بدید که آیا میتونم حسابداری صنعتی و اصول حسابداری رو توی این مدت از صفر بخونم و کامل مسلط بشم)
      مررررسی از همتون🙏💞
      پاسخ
      • علی
       سلام طف میکنید برای دروس اصول علم اقتصاد ، پول ارز و بانکداری ، اصول حسابداری ، تئوری مدیریت و برنامه ریزی ، ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت منبع معرفی کنید
       پاسخ
         • به بچه های نگهبانی بانک سپه
          سلام ،واسه ما کارمندهای جدید تفاوت تطبیق حذف شده ،الان هر ساعت اضافه کاری ما 4500 بدون کسر مالیات است که مبلغ کمی است ؟ آیا واسه شما هم همینطوری است ؟ اگر هست لطفا از قسمت اداریتون بپرسید واسه سال دیگه تفاوت تطبیق به فیش حقوقی اضافه میشه یا ن ؟
          پاسخ
          • سپهی
           دوست عزیز از منابع انسانی پرسیدم گفت تفاوت تطبیق فقط واسه کسانی هست که اگه اشتباه نکنم قبل از سال 88 استخدام شدن . پس خیلی خودتو اذیت نکن و پیگیرش نباش .
           پاسخ
          • ss به دوستان ذخیره
           دوستان اگه واسه یه کد ر شته محل که فقط یک نفر نیر و میخواست 4نفر مصاحبه شد ه باشن ونفر چهار م رو تومصاحبه بیشتر نمر ه بدن واز نفر سوم بالا بیاد میشه به این مورد اعتراض کرد چون 2 نفر اول انصر اف دادن وقراره به نفر بعدی تماس بگیر ن ووجود نفر چهار م که تو مصاحبه بود ه باتوجه به 3 برابر ظر فیت قانونی نبوده در صور تی میتونست نفر چهار م می اومد که یه نفر از ما 3 نفر تو تایید مد ار ک حذ ف میشدیم در سته؟؟؟؟؟؟ تورو خد ا هر کی اطلاع داره پاسخم رو بد ه....
           پاسخ
           • رضا شیری
            دوستان بانک سپه سلام. لطفا اگه شد یک راهنمایی کنید چون این مراحل رو گذروندید.
            بانک ملی میخام شرکت کنم فقطم شهرم همینو داره . ولی معدل من زیر 14 هست اما تو دانشنامه اصلی من معدل رو نزده فقط مشخصات رشته و اسم و دانشگاه.... یعنی امکان نداره منم شرکت کنم و بعد اگه احیانا قبول شدم همین مدرکو قبول کنن چون دیگه مدرکی ندارم دانشگامم خیلی دوره.
            لطفا هرکی راهنمایی تونست بگه با تشکر.
            پاسخ
            • ss به دوستان ذخیره
             دقیقا هون شرایطی که در مفاد اگهی اورده میشه از قبیل رشته سن نوع بومی بودن معدل و...رو د ر مرحله تایید مد ار ک برر سی میکنن وشما باید مدر کی ر و ببرید که معد لتون رو داخلش نوشته باشه .کلا یه لیستی دارن ودونه به دونه همه شرایط رواگه داشتین تیک میزنن کافیه یک روز از شرایط سنیتون گذشته باشه رد میکنن اینو خودم د قیقا تو تایید مد ارکمون دید م....به همین سادگی حالا باز مشورت بیشتر بگیر ین
             پاسخ
             • رضا شیری
              استعلام مدرک چطوریه؟ نمیشه دانشگاه بتونه کاری کنه. همه چی دست اون نیست. من غیر انتفاعی مدرک گرفتم. نمیتونن بگن مثلا ریز نمرات بیار و...
              پاسخ
              • ss به دوستان ذخیره
               منظرتون رو نمیفهمم کلا هر دانشگاهی لیسانس گر فتین باید یه معدل لیسانس داشته باشین فکر نکنم به ر یز نمرات کار ی د اشته باشن .تا حالا که ازمون های فراگیر شرط معدل بالایی نداشتن خدا کریمه شاید بانک ملی معدل 13 بخواد هنوز که دفتر چه قطعی اعلام نشده...
               • یکی
                سلام
                چه غیرانتفاعی چه دولتی، تو دانشنامه معدل درج نمیشه، قبل از صدور دانشنامه یه گواهی موقت میدن که معدل درش هست حالا شما که دانشنامه گرفتین باید یه ریز نمراتم ارائه بدین که معدل داشته باشه برا مطابقت دادن با شرایط آگهی استخدام...
             • ذخیره به ss
              ممنون دوست عزیز، خیلی استرس دارم که نکنه یه وقت نخوان جایگزین کنن، آخه آبان ماه بانک لیست ذخیره ها رو فرستاده اداره استخدامی. درمورد چند برابر ظرفیت هم اون طور که نظرات رو میخوندم مثل این که بعضی جاها 2برابر وبعضی جاها 3برابر بوده
              پاسخ
              • ss به دوستان ذخیره
               شما اگه ذخیره ات دیر انصراف داده یعنی بعد دور ه اموزشی که همه میرن سر کار بعد یه مد ت ریزشی ها یعنی همون ذخیره انصر افی هار و زنگ میزنن.تقریبا باید ابان زنگ میزد ن اگه رقیب شما ابان انصر اف داده هنوز منتظر باشید زنگ میزنن....پیشنهاد من به شما اینه که به کارگزینی استانتون همون جایی که تایید مد ار ک رو ر فتید تماس بگیر ید یا حضور ی برید وبگید ر قیبم انصراف داده ومن ذخیره ام میخوام ببینم تا الان به کسی بابت اون انصراف تماس نگر فتن وهمین جور ی با تماس پیگیر ی کنین ...من که همین کار رو میکنم.....
               پاسخ
               • ss به دوستان ذخیره
                شما اگه ذخیره ات دیر انصراف داده یعنی بعد دور ه اموزشی که همه میرن سر کار بعد یه مد ت ریزشی ها یعنی همون ذخیره انصر افی هار و زنگ میزنن.تقریبا باید ابان زنگ میزد ن اگه رقیب شما ابان انصر اف داده هنوز منتظر باشید زنگ میزنن....پیشنهاد من به شما اینه که به کارگزینی استانتون همون جایی که تایید مد ار ک رو ر فتید تماس بگیر ید یا حضور ی برید وبگید ر قیبم انصراف داده ومن ذخیره ام میخوام ببینم تا الان به کسی بابت اون انصراف تماس نگر فتن وهمین جور ی با تماس پیگیر ی کنین ...من که همین کار رو میکنم.....
                پاسخ
               • ss به دوستان ذخیره
                واسه مصاحبه ای اولیه که تو شهر ستان ها انجام شد واسه یک کد رشته محل که فقط یک نفر میخواست چند برابر ظرفیت بودن؟؟؟؟؟؟تورو خد ا جوابم رو بدید.......
                پاسخ
                • الی
                 ما دو نفربودیم
                 که اردیبهشت نفراول انصراف کتبی داد.
                 مهر منا فراخوان کردن و مراحل تا الان طی شده که آخرین مرحله پزشکی بوده که جواب قطعی ندادن که تایید نهایی شدم یانه.
                 البته هیچ مشکل خاصی در آزمایش و عکس و دکترا نداشتم. توکل برخدا
                 پاسخ
                 • ss به دوستان ذخیره
                  انشا ا.. دیر یا زود داره اما سوخت وسوز ندار ه..مراحل اصلی رو گذروندین همین که به شما زنگ زدن خوش حال باش یعنی 90 در صد قبولین نگر ان نباش
                  پاسخ
                  • ss به دوستان ذخیره
                   انشا ا.. دیر یا زود داره اما سوخت وسوز ندار ه..مراحل اصلی رو گذروندین همین که به شما زنگ زدن خوش حال باش یعنی 90 در صد قبولین نگر ان نباش
                   پاسخ
                   • به الی
                    انشاا... اونایی که آزمون و مصاحبه و گزینش و پزشکی رو رفتم جز پذیرفته شدگانیم.اگه هم برای دوره زنگ نزدن چون اکثرا تکرار آزمایش خوردن.نگران نباشید.به ذخیره های بعدی زنگ نزدن هنوز
                    پاسخ
                    • ذخیره
                     منظور من ذخیره هایی هست که نفر اصلی شون انصراف داده ولی اداره استخدامی جواب نداده، دوستانی که آزمایش رفتن که میدونم انشاءالله کارشون حتمی ه
                     پاسخ
                     • ss به دوستان ذخیره
                      سلام من دیروزبه سازمان ادری واستخدامی تماس گرفتم گفتن ذخیره های انصرافی رو حتما جایگزین میکنیم .باور کن دروغ نگفتم ...پس اگه ذخیره انصرافی هستی اندکی صبر سحر نزد یک هست

                   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید