استخدام بانک سامان (تجربه های آزمون + اصل سوالات رایگان بانکها)

۱۲۱۷ روز قبل ۹۵۶ نظر

استخدام بانک سامان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی بانک سامان)  

دانلود سوالات عمومی و تخصصی بانک سامان به همراه اصل سوالات رایگان

لینکهای مفید و کاربردی

مشاهده صفحه استخدامی تمامی بانکهای کشور به همراه توضیحات مفید هر بانککتاب الکترونیکی جامع درس و نکات و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (بهترین و کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمونهای استخدامی)کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی، گزینش عقیدتی، سیاسی و روانشناختیدانلود اصل سوالات عمومی آزمونهای برگزار شده توسط سنجش با پاسخنامه تشریحی (ویرایش جدید)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتیمشاهده صفحه منابع مطالعاتی برای آزمون های استخدامیمشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامیمشاهده تجربه های کاربران در زمینه سوالات، نتایج آزمون، سوالات مصاحبه و سایر تجربه هامشاهده سوالات مصاحبه تخصصی و روانشناسی (طبقه بندی شده، مطابق با دستورالعمل اجرایی مصاحبه)مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی

 

اردیبهشت ماه سال ۹۳ - استخدام بانک سامان ( انتظامات )

بانک سامان آقایان علاقمند به فعالیت در حوزه انتظامات در تهران را به همکاری فرا می خواند .

شرایط عمومی:

 • داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
 • متدین به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم سوء‌پیشینه کیفری
 • سلامت کامل جسم و روان بنابه تشخیص مرجع پزشکی بانک و عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • داشتن کارت پایان خدمت

شرایط لازم :

 • حداکثر سن ۲۵ سال تمام ( متولدین ۱ فروردین ۱۳۶۸ به بعد )
 • دارای کارت پایان خدمت دوره ضررت
 • دارای مدرک تحصیلی دیپلم
 • تسلط به فنون رزمی

سایر موارد:

 • از میان درخواست‌های متقاضیان، واجدین شرایط انتخاب و ازطریق تماس تلفنی زمان مصاحبه به اطلاع آن‌ها خواهد رسید. لذا خواهشمندیم از پیگیری حضوری یا تلفنی خودداری کنید.
 • درصورتی‌که بانک در هریک از مراحل استخدام حتی در خلال دوره آزمایشی متوجه عدم رعایت اصل صداقت در ثبت اطلاعات یا تکمیل فرم‌های مربوطه ازسوی متقاضی استخدام شود، موضوع استخدام کان لم یکن تلقی خواهد شد.
 • تکمیل فرم دعوت به همکاری هیچ‌گونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

افراد دارای شرایط می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر حدکثر تا تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ به پایگاه اینترنتی بانک به نشانی www.sb۲۴.com بخش فرصت های همکاری مراجعه نمایند :

اردیبهشت ماه سال ۹۳ - استخدام بانک سامان (متصدی امور بانکی)

بانک سامان به‌منظور تکمیل نیروی انسانی خود و تکمیل کادر مجرب موردنیاز، از نیروهای فعال، خلاق و با انگیزه برای شغل متصدی امور بانکی دعوت به همکاری می‌کند.

متقاضیان واجدشرایط می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۲/۰۶ نسبت به تکمیل فرم دعوت به همکاری از همین صفحه اقدام کنند.

شرایط شغل مورد تقاضا :

جنسیت محل سکونت سطح زبان انگلیسی کامپیوتر رشته تحصیلی

سن

آقا آبادان Intermediate

آشنایی با Ms-Office

لیسانس علوم بانکی / حسابداری / مدیریت (بازرگانی، دولتی، صنعتی) / اقتصاد

حداکثر ۲۷ سال

شرایط عمومی:

 • داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
 • متدین به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم سوء‌پیشینه کیفری
 • سلامت کامل جسم و روان بنابه تشخیص مرجع پزشکی بانک و عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی برای متقاضیان

سایر موارد:از میان درخواست‌های متقاضیان، واجدین شرایط انتخاب و ازطریق تماس تلفنی زمان مصاحبه به اطلاع آن‌ها خواهد رسید. لذا خواهشمندیم از پیگیری حضوری یا تلفنی خودداری کنید.درصورتی‌که بانک در هریک از مراحل استخدام حتی در خلال دوره آزمایشی متوجه عدم رعایت اصل صداقت در ثبت اطلاعات یا تکمیل فرم‌های مربوطه ازسوی متقاضی استخدام شود، موضوع استخدام کان لم یکن تلقی خواهد شد.تکمیل فرم دعوت به همکاری هیچ‌گونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

بهمن ماه ۹۲ - استخدام جدید بانک سامان در شهر کرمان

بانک سامان به منظور تامین نیروی انسانی خود در شهر کرمان ، علاقمندان به حوزه امور بانکی (متصدی) را فرا می خواند .افراد برخوردار از شرایط لازم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر حداکثر تا تاریخ ۱۵ بهمن ماه ۹۲ به پایگاه اینترنتی بانک به نشانی www.sb۲۴.com بخش دعوت به همکاری مراجعه نمایند.

آذر ماه ۹۲ - استخدام جدید بانک سامان در شهر تنکابن

بانک سامان در راستای توسعه سرمایه‌های انسانی خود و تکمیل کادر تخصصی و مجرب موردنیاز، از نیروهای باتجربه، خلاق و با انگیزه واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند.به گزارش اداره روابط‌ عمومی بانک سامان، دارندگان مدرک کارشناسی علوم بانکی، حسابداری، اقتصاد و مدیریت (بازرگانی، صنعتی و دولتی) می‌توانند درخواست خود برای فعالیت به‌عنوان متصدی امور بانکی در شهرستان تنکابن را ارسال کنند.بر اساس این گزارش، آقایان مسلط به زبان انگلیسی (در سطح Intermediate) و تسلط به نرم‌افزارهای Ms-Office می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۶ از طریق پایگاه اینترنتی بانک ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، فرم دعوت به همکاری را تکمیل کنند.

شرایط عمومی:

۱- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.۲- متدین به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران.۳- عدم سوء پیشینه کیفری.۴- سلامت کامل جسم و روان بنا به تشخیص مرجع پزشکی بانک و عدم اعتیاد به مواد مخدر.۵- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی برای متقاضیان آقا

سایر موارد:

 • از میان درخواست‌های متقاضیان، افراد واجد شرایط انتخاب و براساس اولویت‌های مورد نیاز بانک، زمان مصاحبه تعیین و صرفاً از طریق تلفن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید لذا خواهشمند است از پیگیری حضوری و تلفنی خودداری کنید.

— درصورتی‌که بانک در هریک از مراحل استخدام حتی در خلال دوره آزمایشی متوجه عدم رعایت اصل صداقت در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم مربوط از سوی متقاضی استخدام شود ، موضوع استخدام کان لم یکن تلقی خواهد شد.— تکمیل فرم دعوت به همکاری هیچ‌گونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

 • درصورت تکمیل فرم ثبت نام به‌طور کامل و ذخیره اطلاعات از دریافت پیغام «اطلاعات شما به‌طور کامل ثبت گردید» اطمینان حاصل نمایید.

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۶ از طریق پایگاه اینترنتی بانک به نشانی www.sb۲۴.com نسبت به تکمیل فرم دعوت به همکاری اقدام کنند.

برای مصاحبه بانک سامان خود را آماده کنید.

در جلسات استخدامی چه مواردی مهم میباشد.

مرداد ماه ۹۲ - استخدام مرداد ماه بانک سامان

بانک سامان به منظور تامین نیروی انسانی خود در سطح کارشناسی برای حوزه بازرسی و متصدی برای حوزه فروش بانک و بیمه و مسئول دفتر دعوت به همکاری می نماید.افراد برخوردار از شرایط لازم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر حداکثر تا تاریخ ۲۰ مرداد ۹۲ به پایگاه اینترنتی بانک به آدرس www.sb۲۴.com بخش دعوت به همکاری مراجعه نمایند.مدیریت منابع انسانی بانک سامان

مرکز سامان ارتباط ۰۲۱۶۴۲۲۲

خرداد ماه ۹۲ - استخدام بانک سامان در ۱۶ شهر

بانک سامان در راستای توسعه سرمایه‌های انسانی خود و به‌ منظور تکمیل کادر تخصصی و مجرب مورد نیاز، از نیروهای با پشتکار، خلاق و دارای انگیزه‌ای که واجد شرایط زیر در شهرهای تهران ، کرج ، قم ، شیراز ، بندرعباس ، همدان ، مشهد ، ساری ، گنبد کاووس ، کرمان ، اصفهان ، یزد ، ارومیه ، اردبیل ، اهواز و قشم ، دعوت به همکاری می‌کند.

عنوان شغل حداکثر سن جنسیت رشته تحصیلی سابقه کار سطح زبان انگلیسی کامپیوتر محل سکونت سایر توانمندی
کارشناس امنیت ۳۰ سال آقا و خانم لیسانس IT
لیسانس کامپیوتر
لیسانس برق
(کلیه گرایش ها)
حداقل ۲ سال سابقه کار Intermediate مسلط به CCNA و +Network تهران آشنایی با سیستم عامل های مختلف
تسلط بر شبکه های کامپیوتری
آشنایی با طراحی و پیاده سازی سیستم های امنیت شبکه
توانایی تنظیم و پیکربندی تجهیزات شبکه و اینترنت
آشنایی با زبان های برنامه ریزی و پایگاه داده
متصدی امور بانکی ۲۷ سال آقا لیسانس امور بانکی
لیسانس حسابداری
لیسانس مدیریت گرایش های بازرگانی، دولتی و صنعتی
لیسانس اقتصاد
- Intermediate مسلط به Ms-Office تهران ، کرج ، قم ، شیراز ، بندرعباس ، همدان ، مشهد ، ساری ، گنبد کاووس ، کرمان ، اصفهان ، یزد ، ارومیه ، اردبیل ، اهواز و قشم افراد دارای سابقه کار در نظام بانکی از الویت برخوردارخواهند شد

شرایط عمومی

 • داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
 • متدین به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم سوء پیشینه کیفری
 • سلامت کامل جسم و روان بنابه تشخیص مرجع پزشکی بانک و عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی برای متقاضیان آقا
 • بومی و ساکن شهر موردنظر

سایر موارد

 • از میان درخواست‌های متقاضیان، افراد واجد شرایط انتخاب و بر اساس اولویت‌های موردنیاز بانک ، زمان مصاحبه تعیین و صرفاً از طریق تلفن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید؛ لذا خواهشمند است از پیگیری حضوری و تلفنی خودداری کنید.
 • در صورتی‌که بانک در هریک از مراحل استخدام حتی در خلال دوره آزمایشی متوجه عدم رعایت اصل صداقت در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم مربوط از سوی متقاضی استخدام شود، موضوع استخدام کان لم یکن تلقی خواهد شد.
 • تکمیل فرم دعوت به همکاری هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد.
 • در صورت تکمیل فرم ثبت‌نام به طور کامل و ذخیره اطلاعات از دریافت پیغام اطلاعات شما به‌طور کامل ثبت گردید اطمینان حاصل کنید.
 • متقاضیان واجد شرایط می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۲۱ خرداد ۹۲ از طریق پایگاه اینترنتی بانک نسبت به تکمیل فرم دعوت به همکاری اقدام کنند.

خرداد ماه ۹۲ - استخدام بانک سامان در شهر قم

بانک سامان در راستای توسعه سرمایه‌های انسانی خود و به‌ منظور تکمیل کادر تخصصی و مجرب مورد نیاز، از نیروهای با پشتکار، خلاق و دارای انگیزه‌ای که واجد شرایط زیر در شهر قم دعوت به همکاری می‌کند.شرایط اختصاصی:توانایی برقراری ارتباط اثربخش و قابلیت در فروش و بازاریابی ، مسلط به Ms-Office ، ساکن قم ، سطح زبان انگلیسی در حد Intermediate ، حداقل ۱ سال سابقه کار در امور فروش بیمه ، مقطع لیسانس رشته بیمه و مدیریت (تمامی گرایش‌ها) ، آقا و خانم ، حداکثر ۳۰ سال ، برای تصدی شغل کارشناس فروش و بیمه

شرایط عمومی:

 • داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
 • متدین به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم سوء پیشینه کیفری
 • سلامت کامل جسم و روان بنابه تشخیص مرجع پزشکی بانک و عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی برای متقاضیان آقا
 • بومی و ساکن شهر مورد نظر

سایر موارد

از میان درخواست‌های متقاضیان، افراد واجد شرایط انتخاب و بر اساس اولویت‌های موردنیاز بانک ، زمان مصاحبه تعیین و صرفاً از طریق تلفن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید؛ لذا خواهشمند است از پیگیری حضوری و تلفنی خودداری کنید.در صورتی‌ که بانک در هریک از مراحل استخدام حتی در خلال دوره آزمایشی متوجه عدم رعایت اصل صداقت در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم مربوط از سوی متقاضی استخدام شود، موضوع استخدام کان لم یکن تلقی خواهد شد.تکمیل فرم دعوت به همکاری هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد.در صورت تکمیل فرم ثبت‌نام به طور کامل و ذخیره اطلاعات از دریافت پیغام اطلاعات شما به‌طور کامل ثبت گردید اطمینان حاصل کنید.متقاضیان واجد شرایط می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۱۱ خرداد ۹۲ از طریق پایگاه اینترنتی بانک نسبت به تکمیل فرم دعوت به همکاری اقدام کنند.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی بانک سامان)  

دانلود سوالات عمومی و تخصصی بانک سامان به همراه اصل سوالات رایگان

 

آرشیو استخدامهای بانک سامان

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۹۵۶ نظر برای استخدام بانک سامان (تجربه های آزمون + اصل سوالات رایگان بانکها)

 • فانته
  سلام من ثبت نامم رو قبلا انجام دادم والان اطلاعاتمو ویرایش کردم خواستم ببینم برا کسی برا مصاحبه ویا کار دیگه زنگ زدن ؟ یا پیامی براش امده یا نه؟
  پاسخ
  • سامی
   سلام
   مث اینکه واقعا استخدامی ندارن فقط خواستن رزومه ها ثبت بشه که در صورت نیاز با متقاضیان تماس بگیرند.ببینید کامنتی که از طرف بانک سامان و گلد استار ارسال شده با هم همخونی داره ... یعنی از استخدامی خبری نیسسسسسسسسس
   الکی همدیگه رو امیدوار نکنید ...
   پاسخ
   • احسان
    سلام. دوستان بنده خود کارمند بانک سامان هستم. قبل از استخدام مدتی بیکار بودم و شرایط سختی را سپری کردم. ناشکر نیستم و بابت این شغل ممنون درگاهش هستم لکن الان از وضعیت بیکاری به حالت بیگاری تغییر موضع داده ام . شغلی با مسئولیت فراوان و استرس زیاد و تحمل شنیدن انواع و اقسام توهین چه از طرف مشتریان و چه مسئولین. راستی دوستان بانک سامان استخدام جدیدی ندارد.
    پاسخ
    • vahid
     دوستی که گفتن کار تو بانک سامان بیگاریه فکر کنم قبلا اروپا کار کردن
     بند هم 2ساله کارمند بانک سامانم خدارو شکر از این حرف های شما تا بحال ندیدم هر کاری سختی خودش رو داره ولی بیگاری نیست اگر شما ناراضی هستی تشریف بیار بیرون خیلی ها هستم منتطرن جا بازشه
     از خیلی بانک های دیگر لول و سطحش بالاتره و از بعضی بانک ها پایین تر در کل سامان متوسط رو به بالا هست
     پاسخ
    • محسن
     دوستان سلام. من کارمند بانک سامان هستم. در جواب
     همکار عزیزمون که فرمودن بیگاریه یه سوال داشتم. کدوم بیگاریه که ۵۰ میلیون وام ضروری و ۱۵۰ میلیون وام مسکن به کارمنداش میده؟ چرا ناشکری برادر من؟ شما قبل از سامان خونه باباتون تشریف داشتید. اگه مثل من ۴ تا شرکت و موسسه کار میکردی همین سامان رو روی چشمت میذاشتی. هیچ جاحقوق مفت به آدم نمیدن برادر. اگرم حرف ناجوری شنیدی یکم به خودت شک کن ببین کجای کارت ایراد داشته. خیلی هم ناراحتی میتونی بری که دیگه از این حرفا نشنوی. راه هم واسه بقیه بندگان خدا باز میشه.
     پاسخ
     • مدیر
      بانک سامان بر اساس برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری‌های مشخص و در راستای توسعه سرمایه انسانی خود، در بازه‌های زمانی مختلف، اطلاع‌رسانی‌های دعوت به همکاری را به آگاهی عموم می‌رساند.
      بر این اساس، تنها مرجع قابل استناد برای آگاهی از آخرین اطلاعات و برنامه‌های بانک سامان در زمینه استخدام، وب‌سایت بانک به نشانی http://www.sb24.com است. از این‌رو اطلاعیه‌های منتشر شده از طریق پیامک، سایت‌ها و سایر رسانه‌ها مورد تأیید بانک سامان نیست و هیچ‌گونه ترتیب اثری به درخواست‌ها و تماس‌های دریافتی داده نخواهد شد.
      پاسخ
      • محمد
       سلام
       من ثبت نام أولیه رو انجام دادم.یه إیمیل از طرف بانک اومد که بقیه فرم ثبت نام رو باید تکمیل کنم.ولی متأسفانه فرم اصلی برام باز نمیشه
       لطفأ راهنمایی کنید
       پاسخ
      • عاطفه
       سلام من تو سایت ثبت نام کردم که فقط ایتم های کد ملی نام و نام خانوادگی رو داشت ایمیلمم لینک بانک ارسال شد که مراحل ثبت نامم کامل شه می خواستم بدونم همین مراحل کامله دیگه برای شما هم این جوری بود ممنون میشم جواب بدین بعد برای مشاحبه شماره تلفن نبود که وارد کنم ایا با کسی تا حالا تماس گرفتن لطفا به ما هم بگین تا مطلع بشیم ازمون نداره این بانک و چند مرنله مصاحبه داره بعد تو قسمت ثبت نام چه طور بود که نه برای تحصیلات نه سال تولد و...... سوال نپرسیده بودن ایا مراحل ثبت نام من کامله خواهش می کنم من رو راهنمآگیی کنید ممنون
       پاسخ
      • فاطمه
       باسلام من وارد سامانه ثبت نام بانک سامان میشم ولی فرم ثبت نام نمیاد الان چندین ماه نمی تونم ثبت نام کنم اصلا هیچ فرم نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید
       پاسخ
       • محتوا گذار شش
        با سلام
        کاربر گرامی ما صرفا منتشر کننده اخبار و آگهی های استخدام می باشیم لطفا هر سوالی یا مشکل دارید سوال خود را با مسئولین بانک سامان مطرح نمایید تا پاسخ درست و صحیح دریافت نمایید
        با تشکر
        پاسخ
        • سيما
         سلام دوستان از اونجایی که باید از ایمیلمون ادامه ثبت نام رو انجام بدیم دیگه واسه من باز نمیشه چکار کنم ؟؟
         همش ارور میده
         پاسخ
          • اذر
           با سلام یکی از اشناها تو مصاحبه بانک سامان قبول شد ولی دوستان گفتند هم کارش سخته و هم حقوقش پایین بخاطر همین انصراف داد بنظرتون کار و حقوقش چجوریه؟ راه برگشتی است؟
           پاسخ
            • نسترن
             سلام. دادش من بانک سامان یکی از شعب تهران کار می کنه. حقوقش کمه ساعات کاریش زیاده. فقط مثل همه ی بانکا وام با درصد کم می دن. اگه موقعیت بهتری دارید از دست ندید. برادر من که دنبال کار ازاده.
             پاسخ
             • زهره
              اره. بانک سامان من رو کاملا مریض و روانی کرد. نه پولش برکت داشت و نه می شد با آرامش کار کرد. آن قدر فضاش بد بود که استعفا دادم. همش یه همکار نبود و من باید کاراشو می کردم. و یا کار 1000 نفر رو از من می خواستن. حتی وقتی می یومدم خونه هم کار می کردم.
              پاسخ
            • علی
             سلام
             دوستان من حدودا سه هفته هست که توی سامانه بانک مشخصاتم رو وارد کردم، هفته پیش یک نفر از شرکتی به اسم آتیه وابسته به بانک سامان زنگ زد و دوباره مشخصات تحصیلیم رو پرسید (رشته اقتصاد معدل لیسانس17.44 و معدل ارشد. 18.26) و گفت برای مصاحبه دوباره زنگ میزنن، میخواستم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم آیا امیدی هست که منو دعوت کنن برای مصاحبه اصلی؟ ممنون
             پاسخ
            • معصومه
             با سلام واحترام . من ثبت نامم رو تکمیل نکردم و همون جا که میخواستم عکس بزارم به دلیل اینکه اسکن عکسم رو روی سیستمم نداشتم ثبت نام من به طور کامل انجام نشد لطفا مرا راهنمایی کنید
             پاسخ
             • **
              مدیر سرمایه انسانی بانک سامان در گفتگو با «نسیم» هرگونه تعدیل و اخراج تعدادی از نیروهای انسانی بانک سامان را به شدت رد کرده و گفت که درحال حاضر این بانک درحال استخدام تعدادی نیروی انسانی است.
              به گزارش خبرنگار «نسیم»، در چند روزاخیر، زمزمه تعدیل و کاهش نیروی انسانی این بانک به دلیل کمبود منابع مالی بانک در برخی از محافل پیچیده بود.
              ضرابیه افزود که به هیچ عنوان تعدیل نیروی انسانی بانک سامان به دلیل مشکلات مالی صحت ندارد.
              وی، درباره ساماندهی شعب بانک سامان هم اعلام داشت که درحال حاضراین بانک ۱۴۶ شعبه درسراسر کشور داشته که تعدادی از این شعب در تهران جابجا شده و احتمال دارد در دیگر نقاط پایتخت و سایر استانها هم این اتفاق بیافتد که هدف از اجرای این امر، کارآمدی بیشتر شعب بوده است.
              ضرابیه، تاکید کرد که درحال حاضر بانک متبوع او، برنامه ای برای کاهش تعداد شعب خود در سراسر کشور ندارد.
              پاسخ
              • Gold star
               سلام
               خوبه که اطلاع رسانی میکنید چند روز قبل که این خبرو خوندم شوکه شدم چون جوابی که بهم دادند با این خبر خیلی فرق داره ...
               واقعا این بانکهای خصوصی همه چیزشون سرکاریه ...
               پاسخ
               • شایان
                اتفاقا تو شهر ما ۲ شعبه داشتن که بعد عید دوتا رو یکی کردن!!!!
                البته بخاطر مشکل مالی نبود قصد کم کردن تعداد شعبه رو هم نداشتن، بلکه چون کارمندای ۲ شعبه براهم دلتنگ میشدن تصمیم گرفتن دوتا شعبه رو یکی کنن تا کارمندا راحت باشن.
                البته چون کارمندای ۲ شعبه تو یکی جا نمیشدن نمیدونم مدیران محترم چه تصمیمی اتخاذ نمودن!!! که تعداد کارمندای اون یک شعبه با اینکه دوتا شعبه رو ادغام کردن فرقی نکرده!!!!!!!!
                الله اعلم.
                پاسخ
              • Gold star
               سلام
               من دیروز به یکی از مسئولین بانک سامان ایمیل زدم.جوابشون اینه:
               "
               متقاضی گرامی
               با سلام و احترام
               بانک سامان در سال جاری برنامه ای برای استخدام همکار جدید ندارد.
               با آرزوی موفقیت"
               حالا بازم بگید استخدامی داره ...
               پاسخ

               لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید