استخدام بانک رفاه کارگران سال ۹۸ (اطلاعیه جدید)

۳۷ روز قبل ۱۴۳۴ نظر

استخدام بانک رفاه کارگران

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی بانکها)  

لینکهای مفید و کاربردی

مشاهده صفحه استخدامی تمامی بانکهای کشور به همراه توضیحات مفید هر بانککتاب الکترونیکی جامع درس و نکات و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (بهترین و کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمونهای استخدامی)کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی، گزینش عقیدتی، سیاسی و روانشناختیدانلود اصل سوالات عمومی آزمونهای برگزار شده توسط سنجش با پاسخنامه تشریحی (ویرایش جدید)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتیمشاهده صفحه منابع مطالعاتی برای آزمون های استخدامیمشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامیمشاهده تجربه های کاربران در زمینه سوالات، نتایج آزمون، سوالات مصاحبه و سایر تجربه هامشاهده سوالات مصاحبه تخصصی و روانشناسی (طبقه بندی شده، مطابق با دستورالعمل اجرایی مصاحبه)مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی

 

خبر ۲۴ آذر ۹۸ - اطلاعیه زمان برگزاری مصاحبه و مدارک مورد نیاز داوطلبین

 ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران به اطلاع می رسانیم،تاریخ برگزاری مصاحبه و مدارک مورد نیاز داوطلبین اعلام شد

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰ مهر ۹۸ -دریافت کارت آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در سال ۹۸

 ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران به اطلاع می رسانیم،لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.

آزمون صبح روز جمعه مورخ ۹۸/۸/۳ منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود.

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده برگ‌راهنمای‌ کارت شرکت درآزمون اینجا کلیک کنید 

خبر ۲۹ مهر ۹۸ - اطلاعیه مدیریت سرمایه انسانی بانک رفاه کارگران درباره‌ تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران - سال ۱۳۹۸

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون جذب بانک رفاه کارگران در سال ۱۳۹۸ می‌رساند که آزمون صبح روز جمعه مورخ ۳/۸/۹۸ منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت ۸:۳۰ آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی حاضر باشند.

الف‌ - نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه ۹۸/۰۷/۳۰ بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

ب - آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون

در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی و یا هر یک از موارد مندرج در ذیل، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الی۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۸/۰۲ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره به آدرس: تهران، خیابان انقلاب، میدان فردوسی، کوچه شاهرود مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

ب-۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ب» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند.

ب-۲- چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ب» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

ب-۳- چنانچه عکس روی کارت داوطلب دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ب» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند. موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.

ج- زمان و محل برگزاری آزمون

آزمون کلیه داوطلبان صبح روز جمعه مورخ ۳/۸/۹۸ برگزار می‌گردد و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح همان روز خواهد بود. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج شده است.

د‍‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌

۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

۲- در ورودی ِحوزه های امتحانی نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

۴- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب میگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم درآزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.

۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. به همراه داشتن هر گونه وسیله غیر مجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه دار از جمله تلفن همراه، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند و یا دستبند هوشمند در جلسه آزمون طبق قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری موجب محرومیت از گزینش در آزمون می شود.

خبر ۳ مهر ۹۸ - اطلاعیه مدیریت سرمایه انسانی بانک رفاه کارگران در خصوص تمدید مهلت ثبت نام و اصلاح شرایط سنی برای متقاضیان شرکت درآزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در سال ۱۳۹۸

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۶/۲۴ بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در سال ۹۸ می‌رساند که به منظور مساعدت و فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که در بازه زمانی (۹۸/۰۶/۲۴ لغایت ۹۸/۰۶/۳۱) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان ثبت نام بتوانند تا روز جمعه مورخ ۹۸/۰۷/۰۵ نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

ضمناً شرط حداکثر سن متقاضیان از ۲۸ سال به ۳۰ سال (متولدین ۵/۷/۱۳۶۸ به بعد) و ملاک محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی و تاریخ نظام وظیفه به ۹۸/۰۷/۰۵ اصلاح می گردد. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

خبر ۲۳ شهریور ۹۸ - آگهی دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران

بانک رفاه با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری بانک و به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان تهران از میان افراد واجد شرایط با مدرک تحصیلی فوق لیسانس در رشته های مندرج در جدول شماره ۱ و از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و ارزیابی رفتاری، روانشناختی و تخصصی، گزینش و معاینات کامل پزشکی، به صورت قراردادی  دعوت به همکاری نماید.

زمان ثبت نام:
ثبت نام این آزمون از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۶/۲۴ لغایت روز یکشنبه مورخ۱۳۹۸/۶/۳۱  منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام خواهد شد.
شرایط عمومی:
۱ -تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسالمی ایران ( تابعیت مضاعف نداشته باشد)
۲ -اعتقاد به دین مبین اسالم و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسالمی ایران؛
۳ -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
۴ -دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا داشتن کارت معافیت دائم غیر پزشکی)کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد( حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام ( تاریخ ۱۳۹۸/۶/۳۱)
۱-۴ -تاریخ ترخیص از خدمت سربازی یا صدور کارت معافیت دائم غیر پزشکی باید قبل از تاریخ انقضای مهلت ثبت نام باشد؛
۵ -دارابون حداقل ۱۸سال سن و حداکثر ۲۸سال تمام تا پایان مهلت ثبت نام (مدت خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن استخدام افزوده خواهد شد)
۶ -به ازای هر سال سابقه مفید مورد قبول بانک یک سال به حداکثر سن تا سقف ۳ سال فقط در حوزه ساختمان افزوده میگردد. لیکن چنانچه در هر مرحله از استخدام مشخص گردد سابقه کار ارائه شده توسط متقاضی از نظر بانک مورد قبول نمیباشد؛ بانک مجاز است در صورتی که با لحاظ نمودن سابقه موصوف، سن استخدامی متقاضی مطابق با شرط سن (بند ۵ )در بازه مورد قبول قرار گرفته است؛ فرآیند استخدام متقاضی را متوقف نماید.
۷ -برخورداری از سالمت کامل جسمانی و روانی و توانایی لازم برای انجام شغل محوله به تشخیص بانک ، مطابق با دستورالعمل پزشکی بانک با تایید پزشک معتمد.
۸ -عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان.
۹ -عدم اشتهار به سوء رفتار، فساد اخالقی و نداشتن سابقه محکومیت کیفری موثر.
۱۰ -عدم محرومیت از استخدام در ادارات و سازمانهای دولتی.
۱۱ -عدم اشتغال و نداشتن تعهد انجام خدمت در سایر سازمانها ، موسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی.

شرایط اختصاصی:
۱ -حداقل معدل؛
۱-۱ -فارغ التحصیلان دوره کارشناسیارشد رشته های غیر فنی با معدل ۱۷ و بالاتر؛
۱-۴ -فارغ التحصیلان دوره کارشناسیارشد در رشته های فنی با معدل ۱۵و بالاتر؛
۲ -تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان استخدامی باید قبل از تاریخ انقضای مهلت ثبت نام باشد.(۱۳۹۸/۶/۳۱)
۳ -دانشگاههای مورد پذیرش: کلیه دانشگاهای مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری میباشد؛
۴ -مدارک تحصیلی متقاضیان، بر اساس قوانین و مقررات جاری بانک، میبایست مورد تایید مراجع ذیصلاح باشد؛
۵ -افراد متقاضی استخدام می بایست بومی استان تهران باشند.
۶ -احراز بومی بودن داوطلبین استخدام به شرح یکی از موارد ذیل صورت خواهد پذیرفت:
- دارابودن مدرک دیپلم داوطلب از استان تهران ایشان جهت اشتغال
- ارائه سند مالکیت ملک در استان تهران جهت اشتغال بنام داوطلب و یا همسر، پدر و مادر و یا پدر بزرگ و مادربزرگ داوطلب
- ارائه اجاره نامه دارای کد رهگیری در طی ۵ سال گذشته قبل از زمان آگهی استخدام در استان تهران، بنام خود، پدر و مادر
۷ -از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری مبنی بر اقامت و اشتغال حداقل ۵ سال اخذ خواهد شد و انتخاب محل اشتغال نفرات منتخب با تشخیص بانک صورت خواهد پذیرفت؛
مراحل ثبت نام:
۱ -مراجعه به پایگاه اطالع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور.
۲ -تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
۹ -ارسال عکس: داوطلب میبایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
۳-۱ -عکس ۴×۳که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)
۳-۲ -عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
۳-۳ -اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰*۳۰۰پیکسل و حداقل ۳۰۰*۲۰۰ پیکسل باشد.
۳-۴ -تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لک باشد.
۳-۵ -حجم فایل ذخیر شده عکس نباید از ۷۰کیلو بایت بیشتر باشد.
۳-۶ -حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
۳-۷ -حتی االمکان عکس ها سیاه و سفید و یا در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.
تذکر مهم: با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمونهای قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام میشود رخ داده است. تاکید میگردد که عالوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما الصاق نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی:
داوطلبان الزم است به وسیله کارتهای عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال میباشد. با مراجعه به پایگاه اطاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور و پرداخت مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال نسبت به دریافت سریال ثبت نامی و سپس با مراجعه به بخش مربوط نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۷/۳۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه۱۳۹۸/۸/۳ منحصرا در شهر تهران برگزار میگردد. همراه داشتن کارت ورود به جلسه،شناسنامه و کارت ملی در روز برگزاری آزمون ضروری خواهد بود.
مدارکی که داوطلبین هنگام مصاحبه باید همراه داشته باشند:
۱ -اصل و تصویر خوانا از کلیه صفحات شناسنامه عکس دار
۲ -اصل و تصویر از دو طرف کارت ملی
۳ -اصل و تصویر مدرک تحصیلی با ذکر معدل کل
تبصره: به مدارک تحصیلی فاقد معدل کل و رشته تحصیلی و به گواهی های صادره از سوی دانشگاههای مربوطه مبنی بر گذراندن تعداد واحدهای درسی یا ریز نمرات و همچنین برگ تسویه حساب تحصیلی، به عنوان مدارک فارغ التحصیلی ترتیب اثر داده نخواهد شد؛
۴ -اصل و تصویر از دو طرف کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی
۵ -پیشینه شغلی شامل سوابق تحصیلی، مهارتها و سوابق کار
۰ -سه قطعه عکس جدید ۴×۳
۷ -اصل و تصویر مدارک احراز بومی بودن متقاضی در استان مورد نظر
تذکرات مهم:
۱ -لازم به توضیح است، استخدام نیروی انسانی مورد نیاز بانک، براساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل )مشتمل بر آزمون، مصاحبه تخصصی و رفتاری، گزینش، انجام معاینات پزشکی و ...( انجام خواهد شد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق حد نصاب یا رتبه الزم را کسب ننمایند موضوع ادامه مراحل استخدام آنان منتفی خواهد گردید؛
۲ -بانک پس از برگزاری آزمون کتبی، ارزیابی رفتاری، روانشناختی و مصاحبه تخصصی، نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان به ترتیب از بالاترین امتیاز کسب شده به میزان مورد نظر خود اقدام خواهد نمود، قبول شدگان نهایی پس از موفقیت در سایر مراحل جذب از قبیل گزینش، معاینات پزشکی و طی دورههای آموزشی به تعداد مورد نیاز انتخاب خواهند شد؛
۳ -شایان ذکر است، موفقیت پذیرفته شدگان به تنهایی و در هر یک از موارد آزمون، مصاحبه روانشناختی، مصاحبه تخصصی و ..... به منزله پذیرفته شدن فرد متقاضی نبوده، و مسئولیتی برای این بانک ایجاد نخواهد کرد و پذیرش فرد متقاضی صرفاً در صورت طی فرآیند کل استخدام در این بانک خواهد بود. همچنین بانک در قبال ادامه فرآیند استخدام افرادی که علیرغم عدم وجود شرایط احراز متقاضیان در آزمون مزبور شرکت نمایند، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت ؛
۴ -در صورت احراز مغایرت مدارک و یا عدم تطابق شرایط فرد متقاضی با شرایط تعیین شده، بلافاصله / در هر مرحله از مراحل جذب، ادامه فرآیند جذب متقاضی متوقف و ادامه همکاری با وی منتفی خواهد شد.
۵ -چنانچه در هر یک از مراحل استخدامی و یا پس از استخدام و اشتغال به کار مشخص گردد متقاضی دارای مدرک تحصیلی بالاتر/ پایین تر از فوق لیسانس درآزمون شرکت نموده از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد.
۶ -هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
۷ -ثبت نام داوطلبان صرفاً از طریق سایت مذکور بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی باشد.
مواد آزمون عمومی:
- تعداد سواالت آزمون به تفکیک رشته های مورد نیاز در حوزه تخصصی تعیین می گردد.بدیهی است بانک رفاه در انتخاب هر یک از متقاضیان استخدامی بنا بر تشخیص خود و متناسب با نیازهای سازمانی بانک مختار است و گذراندن مراحل استخدام ، هیچگونه حقی برای متقاضیان از جهت استخدام آنان ایجاد نخواهد نمود.

ردیف کد و عنوان رشته شغلی کد و عنوان رشته/گرایش تحصیلی مجاز برای ثبت نام مقطع جنسیت مواد آزمون اختصاصی
۱ مدیریت مالی(کد ۱۰۰۱)   مدیریت مالی -کلیه گرایشها(کد ۳۰۱) کارشناسی ارشد زن/ مرد ۱ـ مدیریت استراتژیک۲ـ اقتصاد خرد و کلان۳ـ آمار و کاربرد آن در مدیریت۴ـ رفتار سازمانی و منابع انسانی۵ـ تئوری های مدیریت
۲ مدیریتی دولتی(کد ۱۰۰۲)   مدیریتی دولتی -کلیه گرایشها(کد ۳۰۲) کارشناسی ارشد مرد
۳ مدیریت صنعتی(کد ۱۰۰۳)   مدیریت صنعتی -کلیه گرایشها(کد ۳۰۳) کارشناسی ارشد مرد
۴ مدیریت بازرگانی(کد ۱۰۰۴) بازاریابی(کد ۳۰۴) کارشناسی ارشد زن/ مرد
استراتژیک(کد ۳۰۵) کارشناسی ارشد مرد
۵ مدیریت فناوری اطلاعات(کد ۱۰۰۵) سیستمهای اطلاعاتی پیشرفته (کد ۳۰۶) کارشناسی ارشد زن/ مرد
۶ حسابداری(کد ۱۰۰۶) حسابرسی (کد ۳۰۷) کارشناسی ارشد مرد ۱ـ حسابداری مالی۲ـ حسابداری مدیریت۳ـ تئوری های حسابداری و حسابرسی۴ـ حسابداری دولتی۵ـ حسابرسی
حسابداری (کد ۳۰۸) کارشناسی ارشد زن/ مرد
۷ ریاضی(کد ۱۰۰۷)   ریاضی -کلیه گرایشها (کد ۳۰۹) کارشناسی ارشد مرد ۱ـ ریاضیات عمومی و معادلات دیفرانسیل۲ـ مبانی آنالیز۳ـ مبانی آنالیز عددی۴ـ آنالیز حقیقی ۱۵ـ تحقیق در عملیات پیشرفته
۸ آمار(کد ۱۰۰۸) آمار ریاضی (کد ۳۱۰) کارشناسی ارشد زن/ مرد ۱ـ احتمال۲ـ روش های آماری۳ـ نمونه گیری ۱۴ـ رگرسیون ۱۵ـ استنباط آماری ۱
  اجتماعی – اقتصادی (کد ۳۱۱) کارشناسی ارشد زن/ مرد
۹ علوم اقتصادی(کد ۱۰۰۹) توسعه اقتصادی و برنامه ریزی (کد ۳۱۲)، اقتصاد و تجارت الکترونیک (کد ۳۱۳) کارشناسی ارشد مرد ۱ـ اقتصاد خرد و کلان۲ـ اقتصاد پول و بانکداری۳ـ آمار و اقتصادسنجی۴ـ تجارت الکترونیکی۵ـ اقتصاد اسلامی
برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی (کد ۳۱۴) کارشناسی ارشد زن/ مرد
بانکداری اسلامی (کد ۳۱۵) کارشناسی ارشد زن/ مرد
علوم اقتصادی (کد ۳۱۶) کارشناسی ارشد زن/ مرد
۱۰ علوم اقتصادی(نفت و گاز/ انرژی)(کد ۱۰۱۰) علوم اقتصادی(نفت و گاز/ انرژی)  -کلیه گرایشها (کد ۳۱۷) کارشناسی ارشد زن/ مرد ۱ـ اقتصاد خرد و کلان۲ـ اقتصاد پول و بانکداری۳ـ آمار و اقتصادسنجی۴ـ تجارت الکترونیکی۵ـ اقتصاد اسلامی
۱۱ علوم ارتباطات(کد ۱۰۱۱) روزنامه نگاری (کد ۳۱۸) کارشناسی ارشد زن/ مرد ۱ـ اصول روابط عمومی۲ـ اصول و مبانی روزنامه نگاری۳ـ جامعه شناسی وسایل ارتباط جمعی۴ـ آمار و روش تحقیق
۱۲ زبان انگلیسی(کد ۱۰۱۲) مترجمی زبان انگلیسی (کد ۳۱۹) کارشناسی ارشد زن/ مرد ۱ـ واژگان۲ـ گرامر  ۳ـ Cloze تست ۴ـ درک مطلب
۱۳ جامعه شناسی(کد ۱۰۱۳) جامعه شناسی (کد ۳۲۰) کارشناسی ارشد مرد ۱ـ نظریه های جامعه شناسی۲ـ مفاهیم و حوزه های جامعه شناسی۳ـ جامعه شناسی سازمان ها۴ـ روش تحقیق
۱۴ علوم تربیتی(کد ۱۰۱۴) آموزش و بهسازی منابع انسانی (کد ۳۲۱)، تحقیقات آموزشی (کد ۳۲۲)، مدیریت آموزشی (کد ۳۲۳)، برنامه ریزی آموزشی (کد ۳۲۴)،آموزش بزرگسالان (کد ۳۲۵) کارشناسی ارشد زن/ مرد ۱ـ مدیریت و برنامه ریزی آموزشی۲ـ تئوری های مدیریت و مدیریت منابع انسانی۳ـ سنجش و ارزشیابی آموزشی۴ـ آمار و روش تحقیق
۱۵ حقوق بین الملل(کد ۱۰۱۵) حقوق بین الملل (کد ۳۲۶) کارشناسی ارشد زن/ مرد ۱ـ حقوق بین الملل عمومی۲ـ سازمان های بین المللی۳ـ حقوق مدنی (عقود و تعهدات)
۱۶ حقوق خصوصی(کد ۱۰۱۶) حقوق خصوصی(کد ۳۲۷) کارشناسی ارشد مرد ۱ـ حقوق مدنی۲ـ حقوق تجارت۳ـ آیین دادرسی مدنی
۱۷ حقوق جزا و جرم شناسی(کد ۱۰۱۷) حقوق جزا و جرم شناسی (کد ۳۲۸) کارشناسی ارشد مرد ۱ـ حقوق جزای عمومی۲ـ حقوق جزای اختصاصی۳ـ آیین دادرسی کیفری
۱۸ مهندسی کامپیوتر(کد ۱۰۱۸) سخت افزار (کد ۳۲۹)، رایانش امن (امنیت) (کد ۳۳۰)، معماری سیستمهای کامپیوتری (کد ۳۳۱)، الگوریتمها و محاسبات (کد ۳۳۲) کارشناسی ارشد مرد   ۱ـ برنامه نویسی پیشرفته (C++) ۲ـ شبکه های کامپیوتری و امنیت شبکه۳ـ مهندسی نرم افزار۴ـ معماری کامپیوتر۵ـ ساختمان داده ها و طراحی الگوریتم ها
شبکه های کامپیوتری (کد ۳۳۳) کارشناسی ارشد مرد
  نرم افزار (کد ۳۳۴) کارشناسی ارشد مرد
  هوش مصنوعی (کد ۳۳۵) کارشناسی ارشد مرد
۱۹ علوم کامپیوتر(کد ۱۰۱۹)   علوم کامپیوتر (کد ۳۳۶)، سیستمهای کامپیوتری (کد ۳۳۷) کارشناسی ارشد مرد
۲۰   مهندسی فناوری اطلاعات (IT) (کد ۱۰۲۰)   تجارت الکترونیکی (کد ۳۳۸)، معماری (کد ۳۳۹)، مدیریت سیستمهای اطلاعاتی (کد ۳۴۰)، طراحی و تولید نرم افزار (کد ۳۴۱)، مهندسی فناوری اطلاعات (کد ۳۴۲) کارشناسی ارشد مرد   ۱ـ برنامه نویسی پیشرفته (C++) ۲ـ شبکه های کامپیوتری و امنیت شبکه۳ـ مهندسی نرم افزار۴ـ معماری کامپیوتر۵ـ ساختمان داده ها و طراحی الگوریتم ها
۲۱ مهندسی صنایع(کد ۱۰۲۱)   کیفیت بهره وری (کد ۳۴۳)، آینده پژوهشی (کد ۳۴۴)، سیستمهای کلان (کد ۳۴۵) کارشناسی ارشد مرد ۱ـ اقتصاد مهندسی پیشرفته۲ـ روش های آماری پیشرفته۳ـ تجزیه و تحلیل سیستم ها و روش ها۴ـ تحقیق در عملیات پیشرفته
  سیستمهای مالی (کد ۳۴۶)، مهندسی مالی (کد ۳۴۷) کارشناسی ارشد زن/ مرد
  بهینه سازی سیستمها (کد ۳۴۸) کارشناسی ارشد زن/ مرد
  مدیریت مهندسی (کد ۳۴۹) کارشناسی ارشد مرد
  مدیریت نوآوری و فناوری (کد ۳۵۰) کارشناسی ارشد زن/ مرد
  مدیریت پروژه (کد ۳۵۱) کارشناسی ارشد مرد
  سیستمهای سلامت (کد ۳۵۲) کارشناسی ارشد زن/ مرد
۲۲ مهندسی عمران۱(کد ۱۰۲۲)   سازه(کد ۳۵۳)،زلزله(کد ۳۵۴) کارشناسی ارشد مرد ۱ـ دینامیک سازه ها۲ـ طراحی لرزه ای سازه ها۳ـ اجزای محدود
۲۳ مهندسی عمران۲(کد ۱۰۲۳)   مدیریت ساخت(کد ۳۵۵) کارشناسی ارشد مرد ۱ـ مدیریت و مقرّرات پیمان۲ـ روش های ساخت۳ـ برنامه ریزی و کنترل پروژه
۲۴ مهندسی برق(کد ۱۰۲۴)   مخابرات(کد ۳۵۶) کارشناسی ارشد مرد ۱ـ مدارهای الکتریکی ۱ و ۲۲ـ الکترومغناطیس۳ـ ماشین های الکتریکی ۱ و ۲۴ـ الکترونیک ۱ و ۲
  قدرت(کد ۳۵۷) کارشناسی ارشد مرد
۲۵ مهندسی مکانیک(کد ۱۰۲۵)   تبدیل انرژی (کد ۳۵۸) کارشناسی ارشد مرد ۱ـ استاتیک و مقاومت مصالح۲ـ ترمودینامیک۳ـ مکانیک سیالات۴ـ انتقال حرارت۵ـ تهویه مطبوع


برای مشاهده جدول شماره ۱ -رشته های شغلی آزمون بانک رفاه کارگران اینجا کلیک نمایید
 

خبر ۱۶ اسفند ۹۷ -آگهی استخدام قراردادی پاره وقت (دکتر دارو ساز در استان تهران)

با استعانت از درگاه ایزد منان، بانک رفاه کارگران در نظر دارد به منظور ارتقاء سطح کیفیت همچنین تسریع در ارائهخدمات پزشکی به کارکنان خود، دکتر دارو ساز در استان تهران به صورت قراردادی پاره وقت تحت عنوان دکتر معتمد داروساز دعوت به همکاری نماید.
داوطلبین در صورت تمایل می توانند مدارک لازم را به شرح ذیل حداکثر تا پنج روز از تاریخ درج آگهی از طریق پست سفارشی به آدرس تهران بلوار کشاورز روبروی بیمارستان پارس جنب شعبه بلوار بانک رفاه طبقه اول اداره منابع انسانی به صندوق پستی ۱۴۱۶۶۳۴۳۹۱ ارسال نمایند.

۱. خلاصه سوابق ( رزومه ) کاری
۲. تصویر پروانه دائم داروسازی
۳. گواهی مبنی بر انجام طرح
۴. تصویر کارت نظام پزشکی
۵. تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت غیر پزشکی (آقایان)
۶. تصویر شناسنامه عکس دار
۷. دو قطعه عکس ۴*۶
۸. آدرس محل سکونت و شماره تلفن تماس

ثبت رزومه متقاضیان همکاری با بانک

تکمیل این فرم هیچ گونه تعهدی از طرف بانک جهت جذب و بکارگیری متقاضی ایجاد نمی نماید
بانک رفاه با بیش از  ۵۰ سال قدمت درعرصه بانکداری کشور درراستای مشتری مداری و ارائه خدمات متمایز به عموم مردم ، طی سالیان اخیرهمواره نیروهای مورد نیاز خود را ازمیان افراد تحصیلکرده با مدرک تحصیلی بالا جذب نموده است . بطوریکه این بانک علاوه بر دارا بودن رتبه اول درشاخص " نسبت نیروی انسانی تحصیلکرده به کل نیروی انسانی" درمیان بانک های تجاری بزرگ کشور ، طی هفت سال متمادی نیز درطرح سنجش تکریم مشتری درمیان سازمان ها و نهادهای دولتی وعمومی کشور حائز رتبه اول شده است . از اینرو ، به منظور استمرارخدمت رسانی مطلوب به جامعه ، از افراد تحصیلکرده در دانشگاههای معتبر با مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتردعوت می نماید درصورت تمایل نسبت به درج سوابق ( تحصیلی ، تخصصی ، پروژه و فعالیت های علمی انجام شده ، سوابق کاری وتجربی و ...) خود درچارچوب ذیل اقدام تا درصورت نیاز به بهره مندی ازسوابق علمی و تجربیات آنان ، هماهنگی لازم انجام پذیرد.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی بانکها)  

 

آرشیو استخدام بانک رفاه کارگران

سوالات متداول

چگونه وارد بانک رفاه کارگران شویم ؟

استخدام بانک رفاه کارگران از طریق آزمون انجام میشود و آخرین آزمون بانک در تاریخ ۳ آبان ۹۸ بوده است

شرایط استخدام بانک رفاه کارگران چیست ؟

برای مشاهده آخرین شرایط استخدام بانک رفاه کارگران اینجا کلیک نمایید

چگونه از زمان استخدام بانک رفاه کارگران مطلع شویم ؟

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاع از آگهی های استخدامی این سازمان در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

چگونه برای مصاحبه بانک رفاه کارگران آماده شوم؟

برای مشاهده منابع مورد نیاز جهت آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۱٬۴۳۴ نظر برای استخدام بانک رفاه کارگران سال ۹۸ (اطلاعیه جدید)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید