استخدام استانداری فارس (خبر جدید)

۲۱۱ روز قبل ۲۹۶ نظر

استخدام استانداری فارس

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدام استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی استانداری فارس سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

خبر ۱ مهر ۹۶ – اشتغالزایی اولویت اول استاندار جدید فارس باشد

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ اردیبهشت ۹۵ – اولویت استخدام در واحدهای صنعتی زرقان با مردم بومی این منطقه باشد

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۵ – پیش بینی ایجاد ۵۰ هزار شغل با تکمیل طرح‌های اقتصادی نیمه‌تمام استان اصفهان 

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


نتایج استخدام شهرداری‌های استان فارس در سال ۹۴ اعلام شد.

برای مشاهده صفحه اعلام نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده جدول زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر ۵ بهمن ۹۴ – استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

برای مشاهده شرایط استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴ اینجا کلیک نمایید


کارت آزمون

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه : با توجه به مراجعات و تماسهای مکرر جهت ثبت نام در آزمون استخدامی شهرداری های استان فارس، ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ الی ۱۳۹۴/۱۰/۲۴ تمدید شد.


 جدول زمان بندی برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان فارس – آذر ۱۳۹۴

انتشار آگهی از تاریخ ۱۳۹۴/۹/۹از تاریخ ۱۳۹۴/۹/۹
ثبت نام آزمون۱۳۹۴/۹/۹ لغایت ۱۳۹۴/۹/۲۶
ویرایش اطلاعات۱۳۹۴/۹/۲۷ لغایت ۱۳۹۴/۹/۳۰
توزیع کارت ورود به جلسه۱۳۹۴/۱۰/۲۸ لغایت ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
رفع نقص کارت ورود به جلسهروز پنجشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۱
برگزاری آزمونروز جمعه ۱۳۹۴/۱۱/۲

استخدام سازمان همیاری شهرداریهای استان فارس

سازمان همیاری شهرداریهای استان فارس با رویکرد توسعه پایدار با فن آوری های نوین و ایجاد فرصت های شغلی جدید، جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز یکی از شرکتهای زیر مجموعه خود (شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان) در تمامی مقاطع تحصیلی شامل دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی ، کاردانی، دیپلم، تعداد ۲۶۵ نفر نیرو (خانم و آقا ) بصورت قراردادی ،افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی ، عمومی و مصحبه استخدام می نماید.

برای مشاهده آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ آذر ۹۴ –  آگهی استخدام پیمانی شهرداری های فارس

روزنامه خبرجنوب : استانداری فارس جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز در سایر مشاغل از محل مجوز شماره۱۶۶۱۸۱- ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه ۹۴/۷/۲۶شواری توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاریهای کشور تعداد ۱۹۸نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی و علمی و گزینش بصورت پیمانی استخدام مینماید.

توجه: به اطلاع داوطلبین عزیز میرساند که تاریخ برگزاری آزمون به ۱۱ دی ۱۳۹۴ تغییر یافت.
به سیستم ثبت نام الکترونیکی آزمون استخدامی شهرداری های استان فارس خوش آمدید
با آرزوی موفقیت در آزمون پیش رو توجه شما را به نکات زیر جلب می نماییم:
اطلاعیه ثبت نام را با دقت مطالعه بفرمایید و پیش از ثبت نام شرایط خود را با شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده در اطلاعیه ثبت نام برای عنوان شغلی مورد نظرتان مطابقت بدهید.
داوطلبان بایستی سریال ‌ثبت‌ نام ۱۲ رقمی آزمون استخدامی شهرداری های استان فارس سال ۱۳۹۴ را از قسمت خرید سریال تهیه نمایند. توجه فرمایید که وجه پرداختی قابل استرداد نمی باشد، لذا پیش از اقدام به خرید سریال از مطابقت شرایط خود با آگهی استخدامی اطمینان حاصل کنید.
توجه ویژه : در زمان خرید کارت با توجه به این موضوع که با چه سهمیه ای (آزاد، ایثارگران، فرزند شهید) در آزمون شرکت می کنید کارت اعتباری مورد نیاز را تهیه کنید. توجه فرمایید که کارت های اعتباری یک سهمیه صرفاً برای شرکت در همان سهمیه قابل استفاده خواهند بود.
از ابتدای ورود به فرم ثبت نام، برای تکمیل این فرم ۲۰ دقیقه زمان خواهید داشت. در صورت سپری شدن این زمان، باید ثبت نام را اول آغاز کنید.
توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام، داوطلبان می توانند در ساعات اداری بجز ایام تعطیل با شماره ۳۷۳۵۴۵۲۴-۰۷۱ تماس حاصل فرمایند.
 توجه ویژه : ثبت نام شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در پایان فرایند ثبت نام از سیستم کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.
با توجه به اینکه مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود و امکان بررسی مدارک داوطلب پیش از برگزاری آزمون فراهم نیست، مسئولیت رعایت تمامی شرایط مربوط به ثبت نام و شرکت در آزمون تماماً بر عهده داوطلب است و در صورت عدم احراز شرایط ذکر شده در آگهی استخدام، شرکت و حتی قبولی داوطلب در آزمون لغو و بی اثر خواهد بود.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده مفاد آزمون اینجا کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ آبان ۹۴ –  آزمون استخدامی شهرداری ها آذرماه امسال برگزار میشود

farshamyari.ir : مدیرکل دفترنوسازی،تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از اخذ مجوز و ابلاغ استخدام سه هزار نفر در شهرداری های سراسر کشور در سال ۹۴ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، محمد حسن آبادی با بیان مطلب فوق گفت : به منظور تامین نیروی انسانی کارآمد و متخصص مورد نیاز شهرداری‌ها در سال ۱۳۹۴، با توجه به پستهای سازمانی مصوب و بلاتصدی و همچنین وضعیت خروج از خدمت کارکنان شهرداری‌ها، سه هزار سهمیه استخدامی برای جذب نیروی انسانی اختصاص یافت.
وی افزود : این سهمیه ها با مجوز سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و از طریق انتشار آگهی و برگزاری آزمون استخدامی مشروط به تامین منابع اعتباری از محل درآمدهای قانونی شهرداری ها و بدون تحمیل بارمالی بر بودجه عمومی دولت، اختصاص یافته است.
حسن آبادی در ادامه اضافه کرد : صدور مجوز استخدام از محل سهمیه مزبور و نحوه تامین نیروی انسانی در شهرداری‌ها با رعایت مفاد دستورالعمل استخدام پیمانی در شهرداری‌ها (بخشنامه شماره ۳۰۱ مورخ ۸/۱/۹۴ وزیر محترم کشور) و دستورالعمل استخدام پیمانی در مشاغل عملیاتی آتش نشانی (بخشنامه شماره ۱۴۵۹۵۴ مورخ ۲۵/۱۱/۱۳۹۳) و رعایت سهمیه قانونی ایثارگران و معلولین است.
وی گفت : تخصیص سهمیه استخدامی به شهرداری‌ها به صورت استانی براساس آمار و اطلاعات دریافت شده از هر استان و اعلام نیاز آنها در قالب تشکیلات ابلاغی هر شهرداری می‌باشد.
حسن آبادی افزود : مجوز بکارگیری نیروی انسانی در هر شهرداری در سقف سهمیه های اعلامی از سوی سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور براساس پستهای سازمانی شهرداری، جمعیت شهری، ویژگیهای محیط و اختصاصی شهر؛ به تصویب شورای اداری و استخدامی شهرداری های استان خواهد رسید.
وی در خاتمه گفت : آزمون مذکور به صورت هماهنگ در نیمه دوم آذر ماه امسال در کشور برگزار خواهد شد.


اعلام نتایج

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران عزیز لطفا برای تبادل اطلاعات در مورد آزمون سازمان آتش نشانی اینجا کلیک کنید


خبر ۲۳ خرداد ۹۴ -مراحل جذب پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی سال ۹۱ فارس ادامه دارد

شیراز- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس گفت:مراحل اداری جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون های استخدامی سال ۹۱ استانداری و دستگاهای اجرایی فارس همچنان ادامه دارد.
به گزارش دریافتی سه شنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، احد جمالی افزود: تعداد زیادی از پذیرفته شدگان این آزمون ها پس از تامین اعتبار و تخصیص شماره مستخدم از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از ابتدای اردیبهشت ۹۴ در استانداری فارس و سایر دستگاه های اجرایی این استان شروع به کار کرده اند.
وی ادامه داد:فرآیند اخذ شماره مستخدم و مراحل اداری جذب سایر این افراد نیز در روزهای آینده به اتمام خواهد رسید.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس،در مورد فرآیند استخدام ۳۲۶ نفر از فرزندان شاهد در استان فارس اظهار داشت:با پیگیری مستمر این معاونت، مشکل جذب این افراد برطرف شده است.
جمالی گفت: با توجه به هماهنگی های انجام شده با بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و استان فارس و با تامین اعتبار لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، فرآیند اخذ شماره مستخدم و سایر مراحل قانونی جذب به زودی آغاز خواهد شد.
او افزود: پس از تکمیل روند استخدام، مشمولان برخوردار از این سهمیه در نیمه دوم امسال در دستگاه های اجرایی شروع به کار خواهند کرد.


خبر ۱۸ خرداد ۹۴ – اشتغال زایی ۴۰۰ نفر در جهرم 

خبرگزاری صدا و سیما : با پرداخت ۱۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی، ۴۰۰ نفر در جهرم در یکسال گذشته به طور مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار شده اند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مسئول بسیج سازندگی شهرستان جهرم گفت: در یکسال گذشته، با استفاده از تسهیلات اشتغال زایی بسیج سازندگی این شهرستان، ۳۲ واحد مرغ داری، ۲۵ واحد پرورش قارچ، ۱۴ واحد قالیبافی ، ۹ واحد خیاطی، هفت واحد پرورش زنبور عسل، چهار واحد پرورش بوقلمون، هشت واحد گلخانه، ۲۰ مزرعه پرورش دام سبک و سنگین و یک مورد پرورش آبزیان در جهرم راه اندازی شده است.
سرور زاده افزود: دریکسال گذشته ۱۹۶ نفر واجد شرایط دریافت تسهیلات اشتغال زایی بسیج سازندگی شهرستان جهرم شناخته شدند، که از این تعداد ۱۴۳ نفر تسهیلات دریافت کردند.


خبر ۳۰ اردیبشهت ۹۴ -ایجاد بیش از ۲۲ درصد اشتغال فارس برپایه کشاورزی

باشگاه خبرنگاران‌ : به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران‌،  سید محمد احمدی استاندار فارس در جلسه شورای کشاورزی این استان اظهار کرد: اقتصاد استان فارس مبتنی بر کشاورزی بوده و با توجه به خشکسالی های پی در پی یکی از دستاوردهای این شورا می تواند تدوین راهی برای تنوع معیشت مردم خصوصا کشاورزان باشد.
نماینده عالی دولت در استان فارس افزود: آب و کشاورزی لازم و ملزوم یکدیگرند و در شرایط فعلی که بحران آب را در پیش داریم برنامه ریزی درست و تغییر نگرش کشاورزان نسبت به کشاورزی سنتی یکی از ضروریات است.
وی ابراز داشت: در گذشته واگذاری اراضی و استفاده از سفره های آب زیرزمینی بدون هیچ حساب و کتابی انجام شده وامروز شاهد به هم خورده شدن اکوسیستم می باشیم.
احمدی گفت: تخلیه بیش ازحد سفره های آب زیزمینی تیشه بر ریشه خود زدن است و  باید با جدیت جلوی برداشت بی رویه این آبها گرفته شود و دراین خصوص  پرکردن چاههای غیر مجاز با قوت انجام خواهد شد.
استاندار فارس افزود: باید جهاد کشاورزی آموزش دقیق و علمی کشاورزان را در دستور کار قرار دهد تا لااقل فرصت تنفسی برای سفره های آب زیرزمینی فراهم شود.
احمدی ابراز داشت:  بسیاری از کشاورزان در روستاها و شهرستانها دیگر قادر به کشاورزی نیستند و این امر زمینه مهاجرت به شهرهای بزرگ را فراهم می کند و به دنبال آن پدیده حاشیه نشینی و معضلات اجتماعی بوجود می آید که نگران کننده خواهد بود.
وی گفت: در زمینه اقتصاد مقاومتی وبحث توانمندی روستاها به خوبی کار نشده و با توجه افزایش رو به رشد جمعیت و مصرف بیشتر می طلبد به روستاها و امر کشاورزی توجه بیشتری شود.
استاندار فارس اظهار داشت: استفاده از آبیاری های نوین بدون در نظر گرفتن زمان آبیاری توسط کشاورزان هیچ تفاوتی در میزان مصرف آب نخواهد داشت که در این خصوص نیز آموزش کشاورزان مهم و حساس است.
احمدی گفت: این شورا برروی صنایع تبدیلی نیز باید مطالعات بیشتری انجام دهد تا بتوان به کمک بخش کشاورزی شتافت.
وی ابراز داشت: ترویج و احداث گلخانه ها می تواند در کاهش مصرف آب و بهره وری مناسب از آب بسیار موثر باشد.
استاندار فارس در پایان گفت: باید تلاش کنیم درجهت  تنوع معیشت مردم – علمی کردن کشاورزی و خرید تضمینی محصولات کشاورزی  برنامه های مناسبی را تدوین کنیم.


 

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

296 نظر برای «استخدام استانداری فارس (خبر جدید)»


 1. ...

  سلام با توجه به این که ما تو هفته آینده مصاحبه داریم قصد دارم تا بعد مصاحبه ام فعلا تو این سایت نیام و درس بخونم . برای همه آرزوی موفقیت دارم. برام دعا کنید .ممنون

  پاسخ
 2. احسان

  سلام دوستان استان فارسی میگم نمیدونید دروس عمومی چیا میاد تو ازمون ؟؟؟یه جا زده زبان و کامپیوتر و ریاضی یه جا دیگه گفته فقط هوش .ادم گیج میشه

  پاسخ
 3. الهام

  چرا یکی نیس جواب بده چرا تو سایت نمیزنید چرا اینجوری اطلاع رسانی میکنید .یکی بگه کی کارت ورود بجلسه شهرداری فارس میاد؟اصفهان نه فارس

  پاسخ
  • پشتیبان هفت

   با سلام

   کاربر عزیز جدول زمان بندی برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان فارس در ابتدای صفحه برای شما قرار داده شده است

   با تشکر

   پاسخ
   • مهرزاد

    ۱۳۹۴
    انتشار آگهی از تاریخ ۱۳۹۴/۹/۹ از تاریخ ۱۳۹۴/۹/۹
    ثبت نام آزمون ۱۳۹۴/۹/۹ لغایت ۱۳۹۴/۹/۲۶
    ویرایش اطلاعات ۱۳۹۴/۹/۲۷ لغایت ۱۳۹۴/۹/۳۰
    توزیع کارت ورود به جلسه ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ لغایت ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
    رفع نقص کارت ورود به جلسه روز پنجشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۱
    برگزاری آزمون روز جمعه ۱۳۹۴/۱۱/۲


لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.