استخدام استانداری خراسان شمالی (خبر جدید)

۸۷ روز قبل ۱۲۰ نظر

استخدام استانداری خراسان شمالی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدام استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی استانداری حراسان شمالی سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

خبر ۷ بهمن ۹۶ – اشتغال‌زایی برای هشت هزار و ۵۰۰ نفر در خراسان‌شمالی

معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی گفت: براساس اطلاعات موجود در سامانه رصد، امسال برای هشت هزار و ۵۰۰ نفر در خراسان شمالی اشتغال ایجاد شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ دی ۹۶ -اختصاص هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زا در خراسان شمالی

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا صالحی با اشاره به هدف‌گذاری انجام‌شده در خراسان شمالی برای کاهش نرخ بیکاری به کمتر از ۵ درصد تا سال ۱۴۰۰ هجری خورشیدی، اختصاص بیش از هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زا در سال جاری را گامی در مسیر دستیابی به این هدف برشمرد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ آذر ۹۶ – اختصاص ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا برای خراسان شمالی

خبرگزاری ایرنا : استاندار خراسان شمالی با تشریح آخرین وضعیت طرح های مهم عمرانی و توسعه ای این استان ازجمله راه ها و خط آهن، هم چنین طرح های بزرگ صنعتی و برنامه های اشتغالزای سال جاری، از تعیین ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا برای استان خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ آبان ۹۵ – اولویت استان برای اشتغال زایی حمایت از اشتغال های ارزان است

خبرگزاری ایرنا : استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه واحدهای بزرگ صنعتی برا ی توسعه بلند مدت استان بسیار مهم است افزود: اما برنامه اصلی و کوتاه مدت ما برای اشتغالزایی در استان، حمایت از کارگاه های متوسط ، کوچک و اشتغال های ارزان است .

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ شهریور ۹۵ – نتایج آزمون استخدامی شهرداری های استان سال ۹۴

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ اردیبهشت ۹۵ – ۵۲ پزشک متخصص در خراسان شمالی جذب شدند

خبرگزاری مهر : ئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از جذب ۵۲ پزشک متخصص در استان طی سال گذشته خبر داد.
ابراهیم گلمکانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: رشته‌های تخصصی پزشکی از جمله رشته های متخصص و فوق متخصص روانپزشک اطفال در سال‌های اخیر گسترس یافته و هم اکنون نیز سه متخصص و فوق متخصص روانپزشک اطفال در مشهد حضور دارند.
وی با اشاره به اینکه خراسان شمالی متخصص و فوق تخصص روانپزشک اطفال ندارد، افزود: با پیگیری‌های انجام شده در آینده‌ای نزدیک از روانپزشک اطفال در استان بهره‌مند خواهیم شد.
گلمکانی اظهار کرد: طبق تصمیمات وزارت بهداشت روانپزشکان به ویژه متخصص و فوق متخصص روانپزشک اطفال براساس شاخص‌های پراکندگی، جمعیت، تعداد بیماران در مناطق مورد نیاز جذب می‌شوند.
وی افزود: امسال اولین سالی است که تعهد متخصصان از تعهد خاص به تعهد عام تغییر می‌یابد که در این راستا دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تلاش دارد تا در سال جاری فوق تخصص روانپزشک اطفال را برای این استان جذب کند.
گلمکانی اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان در اکثر رشته‌های تخصصی داخلی تقاضای جذب متخصص داده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: طی سال ۹۳، ۳۲ پزشک متخصص و در سال گذشته نیز ۵۲ متخصص در این استان جذب شد که رشد خوبی را در این زمینه شاهد بوده ایم.
وی اظهار امیدواری کرد که امسال نیز با پیگیری‌های انجام شده تعداد جذب متخصصان در استان افزایش یافته و مشکلات موجود برطرف شود.


نتایج استخدام شهرداری‌های استان خراسان شمالی اعلام شد

برای مشاهده صفحه اعلام نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک کنید


کارت آزمون

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه زمان آزمون و کارت آزمون

داوطلبان گرامی به اطلاع می رساند : تاریخ آزمون روز جمعه مورخ ۹۴/۱۱/۰۲ و تاریخ توزیع کارت ۹۴/۱۰/۲۶ می باشد.


خبر ۶ دی ۹۴ –  کمبود ۳ هزار پست دولتی در خراسان شمالی

خبرگزاری تسنیم : معاون سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان شمالی گفت: دستگاه‌های اجرایی این استان درزمینه ایجاد پست از استان‌های هم‌تراز عقب هستند به‌طوری‌که هنوز حدود سه هزار پست در دستگاه‌های اجرایی استان ایجاد نشده است.
ولی گریوانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: درخواست تعریف و ایجاد پست‌های ایجاد نشده، به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور داده‌شده اما این سازمان این عقب‌ماندگی را قبول نداشته و معتقد است سایر استان‌ها، پست اضافه‌دارند.
گریوانی افزود: بر اساس رویکرد سازمان مدیریت، برخی از پست‌ها در برخی از دستگاه‌های اجرایی، اضافه‌اند و باید تعدیل شوند.
وی گفت: البته ما پیگیر هستیم تا در شهرستان‌های تازه تاسیس استان، پست‌های جدید برای دستگاه‌های اجرایی تعریف کنیم و در این زمینه مدیران کل باید پیشنهادهای خود را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اعلام کنند تا پست جدید ایجاد شود.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به خالی بودن ۳۸ درصد از پست‌های دستگاه‌های اجرایی استان گفت: این کمبودها با به‌کارگیری نیروهای قراردادی مرتفع شده است.
وی بابیان اینکه استخدام نیرو در دستگاه‌های اجرایی جز از طریق شرکت در آزمون میسر نیست گفت: بر اساس مقررات، سالی دومرتبه آزمون استخدامی برگزار می‌شود که مرحله نخست امسال در اردیبهشت با شرکت ۲۷ هزار نفر برگزار شد و نتایج آن با تاخیر در آذرماه امسال اعلام شد.
گریوانی اظهار داشت: مرحله دوم آزمون استخدامی نیز قرار بود اوایل دی‌ماه اعلام شود اما هنوز چیزی در این زمینه اعلام‌نشده است.


اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۴

با عنایت به برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱، پیرو اطلاعیه مورخ ۹۴/۹/۱۸ در خصوص اعلام نتایج نهایی تعدادی از دستگاههای اجرایی، بدین‌وسیله نتایج اولیه آن دسته از شغل‌محل‌هایی که نتایج آن نهایی و مورد تایید قرار گرفته است، (شامل وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان دامپزشکی کشور و استانداری استان خراسان شمالی) برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد. متقاضیان در صورت هرگونه سوال لازم است با دستگاه اجرایی ذیربط تماس حاصل نموده و یا مکاتبه نمایند.
بدیهی‌است سایر رشته شغل – محل‌هایی که بدلیل نقص مدارک و یا عدم درج اطلاعات درست در هنگام ثبت‌نام و همچنین رشته شغل – محل‌هایی که فرایند مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان خراسان شمالی (ثبت نام شروع شد)

به گزارش خبرگزاری مهر مهلت ثبت نام استانداری خراسان شمالی تا پایان وقت اداری ۵ دیماه ۹۴ تمدید شد

استانداری خراسان شمالی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای اسفراین، پیش قلعه، جاجرم، شیروان، صفی آباد و گرمه از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و براساس مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور و نامه شماره ۳۸۸۰۲ مورخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۴ سازمان شهرداریهاو دهیاریهای کشور موضوع جذب نیروی انسانی در شهرداریها، تعداد ۱۹ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

ردیفعنوان رشته شغلیمحل جغرافیائی خدمتتعدادجنسیتشرایط احراز
زنمرد
۱کارشناس امور اداریجاجرم۱**دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت(کلیه گرایش ها) به جز گرایش مدیریت ورزش -مهندسی صنایع(کلیه گرایش ها)-اقتصاد(کلیه گرایش ها)
۲حسابدارپیش قلعه۱**دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری(کلیه گرایش ها)
جاجرم۱**
۳مسئول خدمات مالیاسفراین۱*دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
جاجرم۱*
صفی آباد۱*
گرمه۱*
۴کارشناس حقوقیجاجرم۱**دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حقوق(گرایش حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق ثبت اسناد و املاک)
۵مهندسی راه وساختماناسفراین۲*دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، گرایش سازه، گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی، عمران)-مدیریت پروژه و ساخت- طراحی محیط
جاجرم۱*
گرمه۱*
۶کارشناس شهرسازیاسفراین۱**دارا بودن دانشنامه لیسانس و فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی شهرسازی- برنامه ریزی شهری و منطقه ای – مدیریت شهری – برنامه ریزی منطقه ای – طراحی شهری- مهندسی شهرسازی- جغرافیا و برنامه ریزی شهری
جاجرم۱**
گرمه۱**
۷کارشناس محیط زیستاسفراین۱*دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست(گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست)- محیط زیست(گرایش برنامه ریزی)- برنامه ریزی، مدیریت و آموزش محیط زیست- طراحی محیط زیست- مهندسی عمران گرایش محیط زیست- مهندسی منایع طبیعی (گرایش محیط زیست)
صفی آباد۱*
۸کارشناس امور حمل و نقلاسفراین۱*دارا بودن دانشنامه لیسانس و یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران( گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل)- مهندسی ترافیک – مهندسی حمل و نقل- مهندسی تکنولوژی حمل و نقل و ترافیک شهری
شیروان۱*

الف- شرایط عمومی
۱. داشتن حداکثر سی و پنج سال تمام در اولین روز ثبت نام. (متولدین ۱۳۵۹/۰۹/۲۵ به بعد)
۲. داشتن تابعیت ایران.
۳. دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت قانونی برای مردان در اولین روز ثبت نام. ( ۱۳۵۹/۰۹/۲۵)
۴. عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی.
۵. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.
۶. نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی.
۷. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود.
۸. دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی مقطع ذکر شده در شرایط احراز در اولین روز ثبت نام. ( ۱۳۵۹/۰۹/۲۵)
۹. اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۱۰. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
تبصره- شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است.

ب- شرایط اختصاصی
۱. داوطلبان نمی¬توانند از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
۲. پذیرفته¬شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی استانداری نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای هفت سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری¬ها و سازمان¬¬های وابسته و نیز دستگاه¬های اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
۳. موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ تا تاریخ ۱۳۶۷/۵/۲۹ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب- اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.
ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه‏های ضد انقلاب درآمده‏اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
د- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه دولتی ، شهرداری ها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها. لازم به ذکر است سابقه خدمتی افراد در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری ها مشمول امتیازات این بند نمی‏باشد. به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در شهرداری اشتغال داشته‏اند.
تبصره – طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن داوطلبان اضافه نخواهد شد.
۴. داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد.
– شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
– داوطلب حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه ) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
– همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
– داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی ،حداقل چهار(۴)سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند .پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
تبصره ۱- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تبصره ۲- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.

ج- ثبت نام و مدارک مورد نیاز
۱. داوطلبین می‏توانند تنها در یک عنوان رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می‏نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی به آدرس www.news.nkhorasan.ir و به صورت اینترنتی ثبت‏نام کنند.
۲. شروع ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ لغایت ساعت ۲۰ روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۱۰/۰۲ به مدت ۸ روز می باشد.
۳. داوطلبان استخدام می‏بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند و اطلاعات مورد نیاز را در سایت و در قسمت‏های مربوطه درج و فرم درخواست شغل را تکمیل نمایند.
۴. پرداخت وجه به مبلغ چهارصد هزار (۴۰۰.۰۰۰) ریال به شماره حساب به نام سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان شمالی به صورت اینترنتی از طریق کارت بانکهای عضو شتاب یا فیش واریزی به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می‏باشند) و نهایتا پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
۵. کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ از طریق پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی به نشانی www.news.nkhorasan.ir به داوطلبان ارائه می شود.
۶. زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ ساعت ۸ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
۷. پذیرفته شدگان آزمون کتبی می بایست مدارک مورد نیاز را به شرح زیر جهت تطبیق با اطلاعات زمان ثبت نام به دفتر امورشهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی ارسال و ارائه نمایند(زمان ارسال مدارک متعاقبا اعلام خواهد شد):
– تصویر آخرین مدرک تحصیلی
– تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)
– تصویر کارت ملی (پشت و روی کارت)
– تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت برای آقایان
– مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه شاغلین در شهرداری ها ، سازمان های وابسته و دهیاری ها
– مستندات استفاده از سهمیه معلولین

د- مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر عنوان رشته شغلی به صورت چهار گزینه‏ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در شغل مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی طراحی می‏گردد (سقف امتیاز آزمون تخصصی ۱۰۰ می باشد و به ازای هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی در نظر گرفته می شود).

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

ه – اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه در پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی به نشانی www.news.nkhorasan.ir بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

و– تذکرات
۱. پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده‌های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده ( ۵% ) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی (کتبی) و موفقیت در مصاحبه را کسب نموده باشند و مراحل مربوط را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد.
۲. معلولین عادی به شرط کسب حدنصاب امتیاز لازم و دارابودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره نهائی از ۳% سهمیه قانونی مربوط از مجموع سهمیه های استخدامی استان برخوردار خواهند بود.
۳. داوطلبان شاغل در شهرداری‌ها مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در ‌شهرداری تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند.
۴. دهیاران، شهرداران، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری‌ یا سازمان‌های وابسته، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری‌ یا سازمان‌های وابسته، افراد بومی شهر، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
۵. نمره نهائی داوطلب از مجموع امتیاز آزمون تخصصی با ” ضریب ۲ ” و امتیاز مصاحبه با ” ضریب ۱ ” محاسبه می‏شود.
۶. در صورت مساوی بودن نمره نهائی کسب شده داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهرداری، شهرستان و استان می‌باشد.
۷. داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۸. چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
۹. به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین‏تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند وگواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۰. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.
۱۱.امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل (در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی) در شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه که دوران خدمت سربازی خود را به صورت کامل (بدون دریافت معافیت و کسر خدمت) و منع انضباطی به صورت امریه به صورت امریه در شهرداری گذرانده‌اند به ازای هر سال سابقه خدمت ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد و برای کارکنان شاغل (در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری ‌تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی) در یکی از شهرداریهای شهرستان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲.۵ درصد تا سقف ۲۰ درصد و برای کارکنان شاغل (در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی ) در یکی از شهرداری‌های استان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲ درصد تا سقف ۱۸ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می‌گیرد. اعمال امتیاز مربوطه برای کارکنان دارای قرارداد مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری‌ها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی می‌باشد.
۱۲.امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر متقاضی استخدام در ۱.۱۵ و داوطلبان بومی شهرستان شهر متقاضی استخدام در ۱.۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می‌گیرد.
۱۳.امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری‌های استان شهر متقاضی استخدام به ازای هر سال سابقه خدمت با تایید بخشدار ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می‌گیرد.
۱۴.امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهر های استان شهر متقاضی استخدام، شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید استانداری ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد .
۱۵.امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت ناشی از کار در شهرداری و یا از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری در ۱.۲ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرارمی گیرد .
۱۶.درصورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در بندهای این بخش آگهی شوند، صرفاً بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرارخواهد گرفت .

برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا کلیک کنید

برای مشاهده آگهی استخدام در سایت استانداری اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید


خبر ۲۶ آبان ۹۴ – کمبود نیروی راهدار در خراسان‌شمالی

خبرگزاری ایسنا : مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی خراسان‌شمالی گفت: استان با کمبود نیروی راهداری مواجه است.
محمد مشتری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان‌شمالی، افزود: این استان با کمبود ۵۰ درصدی راهدار مواجه است. به همین دلیل گاهی اوقات در زمستان تعدادی از راهداران مجبور هستند تا ۴۸ ساعت نیز در شیفت باقی بمانند و کار کنند.
وی با اشاره به فرسوده بودن ماشین‌آلات راهداری در استان اظهار کرد: با اختصاص اعتبارات، برخی ماشین آلات، بازسازی شده و آماده فعالیت هستند. ۲۷۹ دستگاه راهداری در استان وجود دارد. بیشتر این تعداد دستگاه‌ها فرسوده هستند و از سوی دیگر به علت کمبود نیرو، گاهی اوقات یک راهدار مسئولیت چندین دستگاه ماشین را برعهده می‌گیرد.
مشتری با اشاره به پدیده ال نینو بیان کرد: این استان آمادگی کامل برای مقابله با این امر را دارد.


خبر ۹ شهریور ۹۴ – پرداخت ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات توسعه اشتغال در خراسان شمالی 

خبرگزاری صدا و سیما: ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات توسعه ی فضای کسب و کار در خراسان شمالی پرداخت شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی گفت: این میزان تسهیلات، با نرخ ۴ درصد ماه گذشته به متقاضیان پرداخت شد.
خوشقامت، حمایت از کار آفرینان و فعالیت های کارآفرینانه را یکی از برنامه های اصلی صندوق کارآفرینان امید عنوان کرد و افزود: با پرداخت این تسهیلات برای ۲۵۲ نفر اشتغال ایجاد شد.
وی گفت: در این مدت ۹ میلیارد ریال وام ازدواج نیز به ۳۰۰ نفر پرداخت شد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان خاطر نشان کرد: سال گذشته ۶۵۸ فقره تسهیلات توسعه فضای کسب و کار، به ارزش ۱۱۴ میلیارد ریال و در بخش تسهیلات ازدواج نیز??? تسهیلات به زوج های جوان پرداخت شد.


خبر ۵ شهریور ۹۴ -بانک توسعه تعاون خراسان شمالی ۴۳۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال داد

خبرگزاری ایرنا : به گزارش ایرنا محمد ندری عصر سه شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اظهارکرد: ۴۶ درصد از منابع بانک توسعه تعاون استان در سالجاری برای اجرای طرح های اشتغالزایی هزینه شده و ۸۹۸ فقره تسهیلات برای این طرح ها در اختیار متقاضیان قرار داده شد.
به گفته وی ۳۸ درصد تسهیلات پرداختی شعب بانک توسعه تعاون در استان خراسان شمالی برای بخش کشاورزی پرداخت شده است.
وی اضافه کرد: همچنین ۱۸ درصد از این تسهیلات برای ساخت و ساز مسکن و ۱۰ درصد هم برای توسعه خدمات بازرگانی و مابقی به سایر حوزه داده شد.
مدیرامور شعب بانک توسعه تعاون استان در مورد پرداخت از محل مصوبه سفر رهبری گفت: از محل سفر رهبر معظم انقلاب به استان در سال ۹۱ تاکنون ۱۰۳ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان طرح های اشتغالزا و رفاهی پرداخت شده است.
ندری اظهارکرد: برای سفر رییس جمهوری به استان در خردادماه سالجاری نیز ۵۴۸ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده که پرونده هایی نیز برای پرداخت تسهیلات به شعب این بانک ارسال و در دست بررسی کارشناسی قرار دارد.
به گفته وی با تایید کارشناسی این پرونده ها تسهیلات مورد نیاز نیز طبق مصوبه سفر رییس جمهوری در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
وی با اشاره به پرداخت تسهیلات ازدواج در قالب وام قرض الحسنه گفت: در این استان ۱۰۳ زوج جوان برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه ای ازدواج در این بانک ثبت نام کردند که چهار میلیارد ریال تسهیلات ازدواج به زوج های جوان نیز داده شد.
ندری اظهارکرد: شعب بانک توسعه تعاون در استان آماده پرداخت تسهیلات ازدواج به صورت قرض الحسنه به زوج های جوان هستند.
بانک توسعه تعاون از بانک های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که از سال ۸۸ فعالیتش را در این استان شروع کرده و هم اکنون با هفت شعبه در استان کار می کند.


خبر ۲۶ مرداد ۹۴ – ۹۴ نفر در خراسان شمالی استخدام می شوند

خبرگزاری قدس آنلاین: معاون پژوهش و نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت:۵۹ نفر در خراسان شمالی بر اساس آزمون برای ۵ بوم در خراسان شمالی استخدام آموزش و پرورش می شوند.
به گزارش قدس آنلاین از بجنورد، قنبر علی خوش آینه افزود: این استخدامی ها در ۲۶ رشته در نظر گرفته شده اند که بعد از شرکت در آزمون سازمان سنجش برای مصاحبه و گزینش ،به استان ،معرفی می شوند.
وی همچنین از استخدام ۲۱ نفر با سهمیه خانواده شهدا بجز این ۵۹ نفر خبر داد که به ترتیب امتیازی که برای این خانواده ها وجود دارد از سوی بنیاد شهید استان معرفی خواهند شد.
وی ادامه داد: ۴ نفر استخدامی هم برای فرزندان جانباز فرهنگی از محل ماده ۴۸ در نظر گرفته شده است.


خبر ۲۱ مرداد ۹۴ – ایجاد ۸۰۰هزار شغل مستلزم تحقق رشد اقتصادی ۵درصدی

خبرگزاری ایسنا : رییس کانون شورای اسلامی کار خراسان شمالی معتقد است: برای رسیدن به هدف‌گذاری ایجاد ۸۰۰ هزار شغل در سال باید رشد اقتصادی پنج درصدی را تجربه کنیم.
داوود امیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در دو سال اخیر رشد اقتصادی کشور خود را نشان داده است و ما از رشد منفی به سمت رشد مثبت حرکت کردیم. امروز آمار بیمه‌شدگان تامین اجتماعی تثبیت شده و وجود دفترچه‌های بیمه و کاهش آمار بیکاران این امر را ثابت می‌کند.
وی ادامه داد: هر یک درصد رشد اقتصادی بین ۱۰۰ هزار تا ۱۵۰ هزار شغل به وجود می‌آورد بنابراین برای رسیدن به هدف‌گذاری ۸۰۰ هزار شغل در سال لازم است رشد اقتصادی پنج درصدی را تجربه کنیم.
امیری متذکر شد: یکی از سیاست‌هایی که مقام معظم رهبری در راستای اشتغالزایی بر آن تاکید دارند ایجاد اشتغال متکی به تعاون‌ها است ولی متاسفانه فرهنگ تعاونی در کشور آن طور که باید جا نیفتاده است، در حالی که قابلیت‌های بخش تعاون درعرصه اقتصاد برکسی پوشیده نیست.
رییس کانون شورای اسلامی کار خراسان شمالی با تاکید بر استفاده وزارت کار از ظرفیت صندو‌ق‌های تابعه اظهار کرد: وزارت کار باید منابع صندوق‌های بازنشستگی، تامین اجتماعی و فولاد را به سمت اشتغال سوق بدهد.
به گفته وی استفاده از ظرفیت صندوق‌ها هم موجب تثبیت منابع صندوق می‌شود و هم به ایجاد سرمایه‌گذاری و اشتغالزایی در کشور کمک می‌کند.


خبر ۱۴ مرداد ۹۴- ۴۱ درصد اشتغال بخش صنعت خراسان شمالی از طریق صنایع کوچک است

 خبرگزاری مهر : بجنورد- مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی گفت: ۴۱ درصد اشتغال در بخش صنعت خراسان شمالی از طریق بنگاهها و صنایع کوچک انجام شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی یوسفی عصر امروز در نشست خبری که به مناسبت ۲۱ مردادماه روز حمایت از صنایع کوچکبرگزار شد، افزود: هم اکنون ۳۷۷ واحد صنعتی کوچک امکان اشتغال بیش از پنج هزار نفر در این استان را فراهم کرده است.
وی با بیان اینکه حدود ۹۲ درصد از صنعت استان را صنایع کوچک تشکیل می دهند، اظهار داشت: این تعداد واحد صنعتی با ۱۷ درصد سرمایه گذاری ۴۱ درصد اشتغال بخش صنعت خراسان شمالی را ایجاد کرده اند.
یوسفی افزود: همچنین صنایع کوچک در حال حاضر بیش از ۹۲ درصد صنعت کشور را تشکیل داده و زمینه اشتغال بیش از یک میلیون نفررا در کشور فراهم کرده است.
وی بیان داشت: شهرک‌ها و نواحی صنعتی که زیر نظر سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت‌های تابعه در استانها فعالیت می کنند، به عنوان مهم ترین مکان استقرار صنایع کوچک به شمار می روند.
یوسفی‌اظهار داشت: صنایع کوچک از گستردگی و تنوع بالایی برخوردار هستند و با توجه به نیاز منطقه و فرهنگ استانها و مناطق متفاوت، نیاز سنجی و اجرایی می شوند.
به گفته وی صنایع بزرگ از ویژگی های صنایع کوچک برخوردار نیستند و اغلب در یک منطقه خاص می توانند فعالیت داشته باشند از این جهت توجه به صنایع کوچک مورد تاکید است.
یوسفی همچنین با توضیح برخی مشکلات صنایع کوچک در استان گفت: بیشترین مشکل واحدهای صنعتی خراسان شمالی فروش تولیدات این واحد هاست.
وی افزود: اگر متقاضیان و صنایع مادر، محصولات مورد نیاز خود را از واحد های تولیدی و صنایع کوچک استان تهیه کنند به طور حتم مشکل فروش این واحدها نیز مرتفع می شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی همچنین با اشاره به برخی اقدامات این شرکت طی سال گذشته گفت: در حال حاضر ۵۲۶ هکتار اراضی در اختیار این شرکت است که از این میزان ۱۶۰ هکتار اراضی صنعتی به سرمایه گذاران واگذار شده است.
به گفته یوسفی پارسال ۲۲ هکتار از اراضی صنعتی استان به سرمایه گذاران واگذار شده است.
وی بهره مندی ۹۰ درصد شهرک‌های صنعتی استان از برق را یکی از اقدامات موثر این شرکت عنوان کرد و گفت: بخش تجهیزات مخابراتی و اینترنت پرسرعت در شهرک صنعتی شهرستانهای مانه و سملقان و فاروج انجام شده و برای سال جاری نیز تجهیز ناحیه صنعتی امیرآباد به سیستم مخابراتی در دستور کار است.
یوسفی اظهار داشت: پارسال برای نخستین بار ۲۷ میلیارد ریال اعتبار از سازمان شرکت شهرک‌های صنعتی کشور اخذ شد که از این میزان ۱۵ میلیارد ریال به صورت بلاعوض است.
وی گفت: میزان پروژه های سال گذشته نسبت به سال ۹۲، ۵۰ درصد افزایش یافت این درحالی است که از ۲۱ پروژه جاری در پایان سال ۹۲ فقط پنج پروژه فعال بود، اما در پایان سال ۹۳، این تعداد به ۱۶ پروژه فعال رسید.
یوسفی تامین سه خودرو آتشنشانی برای شهرک‌های صنعتی شهرستانهای بجنورد، شیروان و اسفراین را از دیگر اقدامات شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی تاسیس بانک صنایع کوچک را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: دریافت تسهیلات برای صنایع کوچک دشوارتر از صنایع بزرگ است و به همین دلیل ایجاد بانک صنایع کوچک ضرورت دارد.


خبر۷ مرداد – پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی تا آذر ماه تعیین تکلیف می شوند

خبرگزاری مهر: بجنورد- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان شمالی گفت: پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی تا آخر آذر ماه سال جاری تعیین تکلیف می شوند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمود دلپسند در خصوص آخرین وضعیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت: با مشخص شدن نتایج نهایی این آزمون ۱۷۵ نفر برای خراسان شمالی به کارگیری می شوند که تعداد ۹۶ نفرآنها از سهمیه دستگاه های اجرایی استان و ۷۹ نفر از سهمیه دستگاه های مرکزی استفاده خواهند کرد.
وی افزود: در حال حاضر اسامی افرادی که حد نصاب نمره آزمون کتبی را بدست آورده اند در سایت سازمان سنجش آموزش کشور پس از اعمال ضرایب بومی(۱.۲) و شهرستانی (۱.۴) برای هر پست (عنوان شغل) اسامی سه نفر که بالاترین امتیاز را کسب کردند اعلام می شود و سپس از این افراد مصاحبه تخصصی به عمل خواهد آمد و نهایتا با اعمال ۷۰ درصد نمرات از طریق آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمرات از طریق مصاحبه تخصصی، لیست افراد بر اساس مجموع نمرات مشخص شده و افراد پذیرفته شده و ذخیره تعیین، و سپس نفرات اصلی به گزینش معرفی خواهد شد.
دلپسند در خصوص سهمیه افراد در این آزمون نیز توضیح داد: کارکنانی که در حال حاضر به صورت قراردادی در دستگاه های اجرایی مشغول به کار هستند در صورتیکه حدنصاب نمره آزمون کتبی را کسب کرده باشند به ازای هر سال سابقه خدمت دو درصد امتیاز و حداکثر ۲۰ درصد از کل نمرات را به خود اختصاص خواهند داد.
وی در ادامه گفت: سه درصد سهمیه استخدامی مربوط به معلولین و پنج درصد سهمیه مربوط به سایر ایثارگران است که هر کدام از این گروه ها در بین خود رقابت خواهند کرد ولی نحوه امتیازدهی و فرآیند جذب آنها همانند سایر افراد است.
به گزارش خبرنگار مهر، آزمون استخدامی فراگیر استانداری و دستگاه های اجرایی اوایل سال جاری برگزار شده است.


خبر ۳۱ تیر ۹۴ – ۱۳۰۰ معلم خراسان شمالی متقاضی نقل و انتقال هستند

خبرگزاری فارس : معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: یک‌هزار و ۳۰۰ معلم در استان متقاضی نقل و انتقال هستند.
به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان شمالی، قنبرعلی خوش‌آینه در این باره اظهار کرد: از مجموع یک‌هزار و ۳۰۰ معلم متقاضی نقل و انتقال در استان، ۵۰۰ نفر از فرهنگیان متقاضی انتقال به خارج از استان بوده و ۸۰۰ نفر نیز درخواست انتقال به مناطق مختلف استان را دارند.
وی با بیان این‌که نتایج مرحله اول نقل و انتقالات تا پنج مردادماه اعلام خواهد شد، ادامه داد: بیشترین تقاضای انتقالی در داخل استان مربوط به انتقال از مانه و سملقان و راز و جرگلان به بجنورد و از فاروج به شهرستان شیروان است.
خوش‌آینه تصریح کرد: بیشترین درخواست انتقالی در بین مقاطع تحصیلی استان مربوط به مقطع ابتدایی است.


 

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

120 نظر برای «استخدام استانداری خراسان شمالی (خبر جدید)»


 1. مریم

  با سلام وخستهنباشید خدمت استاندار محترم اینجانب مریم الهی لیسانس رشته زیست دبیری از دانشگاه ازاد مشهد علاقمند به همکاری با استانداری اشخانه هستم. با تشکر

  پاسخ
 2. عباس

  با سلام چرا زمان برگزاری آزمون شهرداری رو اعلام نمیکنید خواهشا هر چه زودتر اعلام کنید ببینیم چقدردیگه زمان داریم

  پاسخ
 3. روح الله

  باتشکر.
  ولی بنده متن رو مطالعه نموده ام.
  سوال من این بود که اون جایی که نوشته اقتصاد (کلیه گرایشها) بنده که اقتصاد کشاورزی هستم شامل حال من میشود یا نه؟؟؟

  پاسخ
  • محتوا گذار شش

   با سلام
   کاربر عزیز تمام شرایط در متن آگهی نوشته شده است لطفا به متن آگهی مراجعه نمایید و در صورت داشتن شرایط استخدام اقدام به ثبت نام نمایید
   موفق باشید

   پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.