استخدام استانداری تهران سال ۹۶ (خبر جدید)

۶۰ روز قبل ۲۴۳ نظر

استخدام استانداری تهران

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدام استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید


خبر ۶ اسفند ۹۶ – تحقق وعده ایجاد ۱۲۶ هزار فرصت شغلی در استان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: ایجاد ۱۲۶ هزار فرصت شغلی که تا پایان امسال وعده داده شده بود تحقق یافت.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ اسفند ۹۶ – ایجاد ۱۲۶ هزار فرصت شغلی در استان تهران

استاندار تهران گفت: با توجه به کمبود آب باید در مصرف آن صرفه‌جویی شود و در بخش‌های صنعتی، کشاورزی و خانگی از روش‌های نوین برای مصرف آب استفاده شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ بهمن ۹۶ – ایجاد ۲ الی ۳ هزار فرصت شغلی در دماوند

استاندار تهران اشتغال را یکی از ۳ مبحث مهم شهرستان دماوند دانست و گفت: ۲ الی ۳ هزار فرصت شغلی در دماوند ایجاد می شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۱ بهمن ۹۶ – اجرای ۷ طرح اشتغال‌زایی در پردیس

فرماندار شهرستان پردیس از اجرای هفت طرح اشتغال‌زایی در پردیس خبر داد و گفت: نظام بانکداری ضربات محکمی به کشور وارد کرده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۱ بهمن ۹۶ – ایجاد ۱۲۶ هزار فرصت شغلی در استان تهران

استاندار تهران گفت: طبق تعهدی که داریم امسال برای استان تهران، باید ۱۲۶ هزار فرصت شغلی ایجاد کنیم.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ بهمن ۹۶ – استان تهران تا پایان سال به ۱۲۶ هزار فرصت شغلی نیاز دارد

استاندار تهران گفت: استان تهران به ۱۲۶ هزار فرصت شغلی نیاز دارد و این مهم باید تا ۲ ماه باقیمانده سال محقق شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۰ دی – ایجاد ۱۲۶ هزار شغل تا پایان سال در استان تهران

استاندار تهران با تاکید بر جذب سرمایه گذار برای ایجاد اشتغال در این استان، گفت: ۱۲۶ هزار شغل تا پایان سال در استان تهران ایجاد می شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۱ دی ۹۶ – ایجاد ۱۰۰ هزار فرصت شغلی در استان تهران

استاندار تهران گفت: ۱۰۰ هزار فرصت شغلی باید در استان تهران ایجاد شود که حدود ۱۲ هزار شغل حمایتی و ۸۸ هزار شغل در صنعت، کشاورزی و خدمات است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۱ مرداد ۹۶ – سه طرح اشتغالزایی در استان تهران اجرا می شود

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان تهران از اجرای سه طرح اشتغالزایی تکاپو ، روستا تعاون و کاروزی به منظور ایجاد فرصت های شغلی پایدار در استان تهران خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید.


خبر ۲۱ فروردین ۹۵ – تلاش برای ایجاد ۲۰۰ هزار شغل در استان تهران

پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر : معاون برنامه ریزی استانداری تهران گفت:‌ با توجه به اینکه سالانه باید ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد شود تلاش داریم تا ۲۰۰ هزار فرصت شغلی نیز امسال ایجاد شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نعمت الله ترکی در خصوص پیشبرد سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت: پس از ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سال ۹۲ ، ستاد استان تهران تمام دستگاه های اجرایی را ساماندهی و شرح وظایف هر یک از کارگروهها را مشخص کرده است.
ترکی با بیان اینکه پیشبرد این سیاست ها به صورت جدی از سال گذشته در استان ها کلید خورده است افزود: پنجاه پروژه زیر بنایی با اعتبار ۱۸۰۰ میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفته است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران اضافه کرد: در راستای پیشبرد اقتصاد مقاومتی باید ازبخش خصوصی نیز کمک گرفت زیرا بخش مهمی از اقتصاد مقاومتی، مردمی بودن آن است.
ترکی با بیان اینکه دو میلیون و پانصد هزار واحد صنعتی در کشور وجود دارد گفت: حدود پانصد هزار واحد صنعتی در تهران هستند که اگر هر یک از این واحد ها یک فرصت شغلی ایجاد کنند پانصد هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد نشست دو روزه تقسیم کار ملی و منطقه ای برای افزایش تولید ملی بتواند با تقسیم بندی وظایف بین استانها و دستگاه های ملی، در هر استان براساس قابلیت های موجود ،‌ پروژه های مهمی را آغاز و اجرایی کند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان چهارمحال و بختیاری نیز گفت: فعال کردن واحد های تولیدی راکد و نیمه فعال استان نیازمند حدود چهارصدو هشتاد میلیارد تومان اعتبار است.
اسماعیل عامری افزود: ‌از حدود ۱۳۲۲ واحد صنعتی و تولیدی استان چهار محال و بختیاری پنجاه تا شصت درصد از واحدها نیمه فعال و تعداد اندکی نیز تعطیل هستند.
وی اضافه کرد: اگر اعتبارات لازم برای فعالیت های این واحدها تخصیص یابد بین پنج تا شش هزار شغل جدید ایجاد خواهد شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز نیز به خبرنگار ما گفت:‌ سی درصد  از واحد های تولیدی و صنعتی این استان با مشکل روبرو هستند.
ذبیح الله قائمی اظهارداشت: از حدود چهار هزار واحد صنعتی و تولیدی این استان ، سی درصد آنها با مشکلاتی روبه رو هستند.
وی افزود: این واحد ها با موانعی از جمله نبود سرمایه ثابت،‌ سرمایه در گردش، پرداخت مالیات و تامین اجتماعی روبرو هستند و در این زمینه در حال بررسی و پیگیری هستیم.


خبر ۵ بهمن ۹۴ – استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

برای مشاهده شرایط استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴ اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ شهریور ۹۴ – ایجاد ۹۰ هزار شغل جدید در استان تهران/کاهش ۱.۶ درصدی نرخ بیکاری استان

خبرگزاری ایرنا : تهران – ایرنا – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با بیان اینکه از ابتدای آغاز بکار دولت تدبیر و امید تا پایان سال ۹۳ نزدیک به ۲۵۸ هزار شغل جدید در کشور ایجاد شد، گفت: سهم استان تهران از این رقم بیش از ۳۰ درصد معادل ۹۰ هزار شغل است.
احمد لطفی نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در سال ۹۲ تعداد بیمه شدگان اجباری حقوق و مزد بگیر سازمان تامین اجتماعی افزون بر ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر بود که این رقم تا پایان سال ۹۳ به ۱۳میلیون و ۵۸ هزار نفر افزایش یافت.
وی با بیان اینکه نرخ بیکاری استان تهران در سال ۹۲ در حدود ۱۲.۴ بود، گفت: این نرخ با تلاش های دولت تدبیر و امید در بهبود وضعیت اقتصادی و افزایش سرمایه گذاری با کاهش ۱.۶ درصدی مواجه و به ۱۰.۸ درصد در سال ۹۳ رسید.
لطفی نژاد سهم بالای استان تهران در تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی را ناشی از وجود فرصت های شغلی و سرمایه گذاری بسیار گسترده در استان ذکر کرد و یادآور شد: به طور قطع این عامل موجب مهاجرت مردم از سایر نقاط کشور به استان تهران می شود.
اهتمام ویژه به امر سرمایه گذاری مردمی در تعاون
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران بر لزوم تشویق مردم به سرمایه گذاری در بخش های تعاونی تاکید کرد و گفت: در دوره ای که اقتصاد مقاومتی مورد توجه است، تعاونی ها به عنوان نهادهای اقتصاد مردمی، همچون هسته مرکزی در اقتصاد مقاومتی عمل می کنند.
وی افزود: اهمیت تعاونی ها در اقتصاد مقاومتی موجب شده که امتیازات گسترده ای برای سرمایه گذاری در بخش تعاون برنامه ریزی شود.
لطفی نژاد به ذکر مثالی درخصوص امتیازات تعاونی ها پرداخت و گفت: واحدهای آموزشی تعاونی همچون مدارس غیرانتفاعی از پرداخت سهم مالیاتی معاف هستند.
به گفته وی سایر بخش های تعاونی نیز از ۲۵درصد معافیت مالیاتی در سود خالص خود برخوردارند.
وی یکی دیگر از عوامل ایجاد انگیزه برای سرمایه گذاری در بخش تعاون را معافیت بیمه ای اشتغال یافتگان این بخش ذکر کرد و گفت: چون اعتبارات مربوط به این بخش هنوز مصوب و به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز نشده، این سازمان هم تعهدات خود را در ارتباط با این معافیت انجام نداده است.
لطفی نژاد تاکید کرد: با وجود اینکه این نکته هنوز اجرایی نشده، اما در مقررات پیش بینی شده و امید است به عنوان یکی از انگیزه های بسیار مهم سرمایه گذاری در بخش تعاون مورد توجه سرمایه گذاران قرار بگیرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به ایجاد شرکت های توسعه و عمران در شهرستان ها هم اشاره کرد و گفت: این شرکت ها به منظور گسترش سرمایه گذاری و توزیع ثروت بین مردم و همچنین کاهش فاصله طبقاتی در جامعه شکل گرفته اند.
به گفته وی این شرکت ها قوانینی متفاوت از قانون تعاون دارند، اما براساس قانون تعاون شکل گرفته، سازماندهی شده و مدیریت می شوند.
لطفی نژاد خاطرنشان کرد: براساس قانون، شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستان ها با حضور حداقل نیم درصد از جمعیت هر شهرستان که در آمار نفوس و مسکن مورد تایید قرار گرفته باشد، تشکیل می شوند.
وی با بیان اینکه این شرکت ها می توانند در تمام فعالیت های اقتصادی از جمله کشاورزی، خدماتی، صنعتی و عمرانی وارد شده و سرمایه گذاری کنند افزود: شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستان ها حتی براساس قانون از امتیاز ترک تشریفات در مناقصات برخوردار بوده و می توانند از راه مذاکره وارد پیمان ها شوند.
لطفی نژاد تاکید کرد: این یک امتیاز ویژه است تا علاقه مردم به سرمایه گذاری در این شرکت ها افزایش یابد که البته سرمایه گذاری در این تعاونی ها با استقبال گسترده مردم در سطح شهرستان ها مواجه شده است.
حضور میدانی؛ شیوه جدید نظارت و راهکاری برای بهبود ارتباط با مردم
لطفی نژاد از تغییر شیوه های نظارت اداره کل تعاون استان تهران بر مراکز تحت پوشش خود خبر داد و گفت: در سال ۹۳ در این اداره کل نظارت نشسته به نظارت میدانی تبدیل شد، زیرا احساس شد نظارت نشسته پاسخگوی نیازهای مخاطبین در کارگاه ها، کارخانجات، تعاونی ها و واحدهای کارآفرینی نیست.
وی با بیان اینکه مدیران و کارشناسان این اداره کل عمده وقت خود را برای راهنمایی، مشاوره و نظارت بر حسن اجرای قوانین در کارگاه ها و تعاونی ها صرف می کنند، تاکید کرد: این شیوه نظارت و سرکشی مورد استقبال مخاطبین نیز قرار گرفته است.
لطفی نژاد گفت: در برخی از این بازدیدها کارکنان محل مورد نظر اعلام می کنند که برای اولین بار است که یک هیات نظارت در محیط فعالیت آنان حضور یافته است.
وی با تاکید بر اینکه ارتباط چهره به چهره، ارتباط قلبی با مخاطبین را در پی دارد، یادآور شد: این امر موجب طرح صریح مشکلات از سوی کارکنان می شود و کارشناسان ورزیده اداره کل نیز در همان محل، مشورت ها و راهنمایی های لازم را ارایه می دهند.
لطفی نژاد خاطرنشان کرد: با این شیوه، دیوان سالاری های اداری دست و پاگیر جای خود را به یک فرایند منطقی، کوتاه مدت و زود بازده می دهد و گاهی اوقات مشکلات چندساله در کمترین زمان حل می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به شعار همدلی و همزبانی؛ دولت و ملت که از سوی رهبر معظم انقلاب برای سال جاری انتخاب شده است هم گفت: این شیوه نظارت، کیفیت ارتباط بین دولت و مردم را بهبود بخشیده و به عنوان مصداق عینی شعار سال قابل ارزیابی است.


استخدام در آتش نشانی های استان تهران

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، به منظور تکمیل کادر عملیاتی خود در سطح شهرتهران از میان افراد واجد شرایط و از طریق آزمون‌های ورزشی، علمی، معاینات جسمانی، مصاحبه تخصصی و طی مراحل گزینش، به تعداد ۴۰۰ نفر داوطلب «مرد» با مقطع تحصیلی دیپلم و بالاتر را براساس شرایط ذیل استخدام می‌نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


استخدام استانداری تهران سال ۹۲

برای آزمون استانداری آماده باشید

آنجه در این خبر خواهید خواند:

۲۰ مهر ۹۲ – مجوز استخدام ۱۵۰ هزار نفر در تهران صادر شد (خبرگزاری ایسنا)

۲۰ فروردین ۹۲ – مصاحبه ای درباره آزمون استانداری تهران (خبرگزاری فارس)

۲۰ مهر ۹۲ – مجوز استخدام ۱۵۰ هزار نفر در تهران صادر شد

خبرگزاری ایسنا : معاون برنامه ریزی استانداری تهران گفت: جدول پیشنهادی تعهدات اشتغال در سال ۹۲ به دستگاههای اجرایی استان ارسال شد.

به گزارش سرویس شهری ایسنا، نعمت الله ترکی در دومین جلسه کارگروه اشتغال استان تهران گفت: سهمیه اشتغال استان در سال ۹۲ تعداد ۱۵۰ هزار فرصت شغلی تعیین شده است و البته طبق سند توسعه اشغال استان نیز دستگاههای اجرایی موظفند هرساله ۱۵۰ هزار فرصت شغلی پایدار در استان ایجاد کنند.

وی تاکید کرد: در روستاها و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر متقاضیان اشتغال می توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد امام ثبت نام کنند.

وی افزود: رابطه مستقیمی بین سرمایه گذاری و توسعه اشتغال وجود دارد و از همین رو رویکرد شورای اشتغال امسال باید متفاوت با سال گذشته داشته باشد.

معاون استاندار تهران تصریح کرد: قبل از اینکه سهمیه بانکها برای پرداخت وام مشاغل خانگی تعیین شود، جلسه‌ای با روسای بانک‌های عامل برگزار می‌کنیم تا بعدها متقاضیان جهت دریافت وام مشکلی نداشته باشند.

ترکی افزود: با تصویب کارگروه اشتغال مقرر شد تا پس از کار کارشناسی سامانه ای کاریابی غیرحضوری (الکترونیکی) در استان تهران آغاز به کار نماید و برای نخستین بار در کشور در استان تهران از این سامانه رونمایی خواهد شد

برای آزمون استانداری آماده باشید


۲۰ فروردین ۹۲ – مصاحبه ای درباره آزمون استانداری تهران

خبرگزاری فارس : نصرالله ابراهیمی در گفت‌وگو با فارس درباره برگزاری آزمون استخدامی در استان تهران اظهار داشت: براساس قانون برنامه پنجم توسعه و خدمات کشوری به اعضای هر سه نفر خروجی در دستگاه‌های اجرایی و مشاغل تصدی‌گری غیر حاکمیتی یک نفر در دستگاه‌های اجرایی به کارگیری می‌شود.

وی ادامه داد: در مشاغل حاکمیتی نیز به ازای یک نفر خروجی یک مجوز به کارگیری صادر می‌شود که براساس این قوانین از تمام دستگاه‌های اجرایی درخواست شده است تعداد نیروهای خروجی در مشاغل حاکمیتی و غیر حاکمیتی را به ما اعلام کنند تا طبق قانون برنامه پنجم نسبت به برگزاری آزمون به صورت عمومی در پست‌های بلاتصدی اقدام کنیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران درباره زمان برگزاری آزمون خاطرنشان کرد: درصورت اعلام پست‌های بلاتصدی توسط دستگاه‌ها تا سه ماه نخست امسال آزمون استخدام در استان تهران برگزار می‌شود.
ابراهیمی بیان داشت: نحوه انعقاد قرار داد و به کارگیری نیروها نیز براساس ابلاغ ضوابط اجرایی سال ۹۲ اقدام می‌شود.

برای آزمون استانداری آماده باشید

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

243 نظر برای «استخدام استانداری تهران سال ۹۶ (خبر جدید)»


 1. رقیه آل جعفر

  باسلام؛ من فوق لیسانس تربیت بدنی ودر استان اردبیل شهرستان پارساباد مشغول به کار مربیگری 17سال درباشگاه ها بودم.ولی درحال حاضر تهران جویای کار هستم. واستخدامی هم نیست .ورزومه بسیار قوی دارم اما بیکارم ………….. …. کسی نیست ما رو هم استخدام کند

  پاسخ
  • پشتیبان چهار

   با سلام
   کاربر عزیز برای آگاهی از تمام آگهی های استخدامی متناسب با رشته،جنسیت،موقعیت شغلی و شهر خود در سایت ثبت نام کنید.
   با تشکر

   پاسخ
 2. الهه دارابی

  باسلام..من کارشناسی ارشد مدیریت فرهنگی هستم بامعدل 18.ازتهران…..جویای کاردرشهرداری هستم..میخواستم بپرسم آیا سا95 شهرداری استخدام دارد؟؟لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 3. سچاد دایی

  سلام در استخدام استانداری تهران خواهشا اولویت در رشته های تحصیلی را در نظر بگیرید مثل جغرافیا و برنامه ریزی شهری (بسیار جالبه)عمران شهرسازی چون تهران برای دیگر استان ها یک الگو هست

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.