استخدام استانداری البرز (اعلام نتایج)

۵۱ روز قبل ۶۷۶ نظر

استخدام استانداری البرز

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر ۴ و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی استانداری البرز سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام استانداری البرز، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید


خبر ۹ اسفند ۹۶ – اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی

با توجه به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به استانداری استان البرز، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، اداره کل منابع طبیعی استان البرز، اداره کل راه و شهرسازی استان البرز، اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی استان البرز، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان البرز، بانک سپه، سازمان بنادر و کشتیرانی، سازمان حسابرسی، سازمان دامپزشکی کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام می گردد ، براین اساس داوطلبان لازم است برای اطلاع از انجام سایر مراحل استخدامی از روز شنبه ۹۶/۱۲/۱۲ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


شرکت کنندگان در شغل محلهای استانداری البرز:

به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون متمرکز دستگاههای اجرایی در سال ۱۳۹۶ )ویژه شهرستان های
تابعه استانداری البرز ( میرساند با همراه داشتن مدارک ذیل:
۱ -مدرک تحصیلی ( رشته تحصیلی،گرایش تحصیلی و مقطع تحصیلی فرد باید با عنوان رشته تحصیلی گرایش و مقطع مندرج
در آگهی یکی باشد وبا شرایط احراز شغل انتخابی منطبق باشد همچنین عنوان رشته تحصیلی باید در متن گواهینامه موقت یا
دانشنامه درج شده باشد)
۲ -گواهی ایثارگری ) ویژه مشمولین ۵ درصد سهمیه ایثارگری )
۳ -گواهی معلولیت برای افراد معلول
۴ – اصل وکپی شناسنامه و کارت ملی عکسدار
۵ – اصل وکپی کارت پایان خدمت
۶ -سایر مدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی ) مدارک بومی بودن ، مدارک مربوط به سنوات خدمتی نیروی قراردادی
برای احتساب سن ، حافظان قرآن مطابق با شرایط مندرج ( در بازه زمانی ۱۰ / ۷ / ۹۶ لغایت ۱۹ / ۷ / ۹۶ از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲
ظهر بر اساس حروف الفبا بشرح جدول ذیل به واحد امور اداری استانداری البرز به نشانی : کرج – جهانشهر – بلوار ماهان – روبروی
باشگاه میلاد مراجعه نمایند .

حروف الفباء ابتدای نام خانوادگیتاریخ مراجعه
از حرف “الف” تا حرف “ح”۹۶/۷/۱۰ و ۹۶/۷/۱۲
از حرف “خ” تا حرف “ش”۹۶/۷/۱۳ و ۹۶/۷/۱۵
از حرف “ل” تا حرف “ق”۹۶/۷/۱۶ تا ۹۶/۷/۱۷
از حرف “ک” تا حرف “ی”۹۶/۷/۱۸ تا ۹۶/۷۱۹

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


برای مشاهده آرشیو استخدامهای استانداری البرز اینجا کلیک کنید

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

676 نظر برای «استخدام استانداری البرز (اعلام نتایج)»


 1. بنیامین

  سلام و تبریک به دوستانی که قبول شدن

  لطفا می فرمائید واسه ” تئوری های مدیریت دولتی ” چه منابعی رو خوندیدن و چه کتابی واسته تست استفاده کردین؟؟

  پاسخ
  • ناشناس

   سلام، احتمال زیاد از اردیبهشت به بعد، چون یه سری کارهای مربوط به پارسال رو همه کارمندها باید در سال جدید جمع و جور کنند و به اصطلاح پرونده پارسال رو ببندند، استارت کارهای امسال از اردیبهشت زده خواهد شد.

   پاسخ
  • قبولی استانداری البرز

   سلام دوستان سال جدید مبارک، ان شاءالله سال خوبی رو شروع کرده باشید. به معرف های من که زنگ نزدن و فعلا هیچ خبری نیست.
   لطفا هر خبر جدیدی شد به ما هم اطلاع بدید ممنون میشیم.
   با تشکر از عوامل سایت خوب ای استخدام سال جدید شما هم مبارک و پر از موفقیت باشه امسال براتون.

   پاسخ
 2. ناشناس

  سلام دوستان اوایل اردیبهشت احتمال زیاد داره که روند دعوت به گزینش شروع بشه، این یک خبر موثق نیست، حدس و گمانه.
  واقعا نسبت به سایر ادارات جلو تر هستیم. روند گزینش هم ان شاءالله دو ماه تا سه ماه طول خواهد کشید، بعد از اعلام نظر نهایی گزینش و ان شاءالله قبولی همه دوستان، میتونیم خودمون رو کارمند بدونیم.

  پاسخ
  • احسان

   سلام بنظرم از فروردین شروع بشه روند گزینش و اخرای اردیبهشت ان شاالله که با خوبی و خوبی سرکار باشیم ….ان شاالله هر چی آید خوش اید و برای همتون تو سال جدید ارزوی خوشبختی و ارامش دارم.

   پاسخ
 3. ناشناس

  سلام احسان
  دیگه نرو امور اداری، داخل حیات تعدادی کانکس هست، پشت اون کانکس ها یه ساختمان هست، هسته گزینش اونجاست. فرقی نداره چه ساعتی برسی ولی دیر تر از ساعت 10 نباشه بهتره. آخه نمیشه که همه جزئیات رو گفت. به سلامتی داری کارمند میشی جالب نیست که اینقدر وسواس به خرج بدی.

  پاسخ
 4. ناشناس

  احسان جان یه فرم هست میدن بهت پر میکنی، مطمئن باش گزینش و مصاحبه ای این دفعه که میری در کار نیست. ولی بعد از عید دوباره بهمون زنگ میزنن و باید بریم اونجا برای گزینش. دیگه واضح تر از این بلد نیستم برات توضیح بدم.

  پاسخ
 5. احسان

  سلام ناشناس جان ….پس فقط برای دریافت مدارک زنگ میزنن درسته ، اصلا گزینش در کار نیست درسته ، نریم مصاحبه بکنن ؟
  بعد مدارکی که نوشتی درسته ، لطفا تعداد مدارکم هم بنویس چون من هم باید یکشنبه برم ولی یادداشت نکردم تعداد مدارک و ممنون میشم / فقط من به حرف شما استناد میکنم و در مورد احکام و … نمیخونم

  پاسخ
  • ناشناس

   سلام
   مصاحبه و گزینشی در کار نیست فعلا
   خیلی واضح توضیح دادم. مطمئن باش. مصاحبه بعد از عید نوروز برگزار خواهد شد.
   مدارک هم یک سری از اون مدارک که گفتم بگیر با اصل مدارک همراه خودت ببر
   عکس شش قطعه.
   مدرک تحصیلی (همون مدرک تحصیلی که روز تحویل مدارک، تحویل امور اداری دادی)
   کارنامه آزمون (همین کارنامه ای که بعد از مصاحبه زدن تو سایت سازمان سنجش)
   کارت ملی خودت اصل و کپیش پشت و رو
   کارت پایان خدمت، هم اصلش هم کپیش
   اصل و کپی شناسنامه خودت تمام صفحات
   اگه متاهلی شناسنامه خانم و بچه ات فقط صفحه اول شناسنامه هاشون و کارت ملی هاشون هم اصلش هم کپیش
   اگه از سهمیه ایثارگران استفاده کردی، مدارک ایثارگری هم اصل و هم کپی هاشو با خودت ببر.
   اگه کارت فعالیت بسیج داری، هم اصل هم کپی هاشو با خودت ببر.

   پاسخ
   • احسان به ناشناس

    فردیس ناشناس….نگفتی من مطمئن باشم گزینش و مصاحبه ای در کار نیست فقط یه سری مدارک میگیرن ؟؟ فرم خاصی پر کردی ؟
    فقط ناشناس جان مدارکی که نوشتی درسته چون من یادداشت نکردم موقع زنگ زدن از استانداری ؟؟ ممنون

 6. ناشناس

  سلام دوستان عزیز
  طی چند روز آینده به ما زنگ خواهند زد که جهت انجام گزینش دوباره در استانداری حضور داشته باشیم. مباحث عقیدتی، سیاسی و اجتماعی مهم و بحث روز رو مرور کنید.
  خواهشا جهت صحت و سقم خبر زنگ نزنید، یه نفر اینجا یه خبری بهتون داده بهش اعتماد کنید. اون بنده خدا ها هم بیکار نیستند که فقط تماس های ما رو جواب بدن.

  پاسخ
   • ناشناس

    سلام به شما و همه دوستان
    فعلا هیچ سوالی پرسیده نمیشه، فقط مدارک رو تحویل گزینش میدیم.
    مدارک هم ایناست
    اصل و کپی کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه
    اگر متأهل هستید کپی کارت ملی و شناسنامه خانم یا شوهرتون
    اگه بچه دارید کارت ملی و شناسنامه اونا هم همراه کپی هاش.
    کل صفحات شناسنامه فرزند و خانم یا اقاتون لازم نیست فقط صفحه اول.
    مدارک ایثارگری و بسیج هم ببرید هم اصلش هم کپیش.
    6 قطعه عکس 3 در 4 تازه.
    البته از استانداری یه روز قبل تماس میگیرن بهتون میگن شما هم یادداشت کنید.
    گزینش بعد از عید ان شاءالله انجام میشه.

   • ناشناس

    آخرین مدرک تحصیلی
    (اگه ارشد دارید و با لیسانس شرکت کردید مدرک قبولی در آزمون رو ببرید یعنی همون مدرک لیسانس) و کارنامه قبولی در آزمون هم یادم رفت. مدرک تحصیلی کپیشم با خودتون ببرید.

  • زهرا به ناشناس

   طی چند روز آینده به ما زنگ خواهند زد که جهت انجام گزینش دوباره در استانداری حضور داشته باشیم. مباحث عقیدتی، سیاسی و اجتماعی مهم و بحث روز رو مرور کنید….ناشناس پس این چیه نوشتی که مرور کنیم؟

   پاسخ
 7. بدبخت

  دوستان من نمره مصاحبم 46بوده.میخام بدونم نمرات بقیه تو چه رنجی بوده.
  نمره من خیلی کمه!!! یا نه اکثرا به همین صورت بوده..
  کسی بوده که نمره مصاحبه بالا مثلا حدودای 80تا90داشته!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • ناشناس

   سلام دوست عزیز
   انسان اشرف مخلوقات است و جایز نیست که خودتون رو بدبخت خطاب کنید، ضمن اینکه شکست پل پیروزی است. باور کنید بنده و نصف بیشتر این دوستانی که قبول شدن خیلی احتمال کمی میدادیم که قبول بشیم. همش لطف خدا بوده و اگر شما هم قبول نشدی حتما حکمتی داشته. برای آزمون فروردین آماده بشید، عمومی ها رو کامل بخونید، رقبا رو دست کم نگیرید برای رقابت با رقبای قوی آماده بشید.
   من حساب کردم حدود 70 نمره از مصاحبه گرفته بودم.

   پاسخ
 8. ناشناس

  سلام دوستان عزیز
  میخواستم در مورد نحوه محاسبه نمره نهایی یه توضیح مختصر بدم که ببینید نمره مصاحبه چند گرفته ایم. لطفا هرکی هر نظری داره بگه.
  این کارنامه اخیر یه سطری داشت به نام نمره کل نهایی، این نمره کل مساوی است با (نمره کل اولیه آزاد مندرج در کارنامه اولیه ضرب در 70)+ (نمره مصاحبه ضرب در 30)

  البته نمره مصاحبه برای بومی شهرستان ابتدا ضرب در 1/4 و برای بومی استان ضرب در 1/2میشه سپس عدد به دست آمده ضرب در عدد 30 میشه.

  فرض کنید نمره کل نهایی فردی با سهمیه غیر بومی 3500 است، نمره کل آزاد اولیه اش 28 بوده است.
  پس:
  1960=70*28
  1540=3500-1960

  این 1540 حاصلضرب نمره مصاحبه ضرب در عدد 30 است.
  پس:
  1540 تقسیم بر 30 مساوی است با 51/33

  پس به راحتی میشه فهمید که این فرد فرضی در مصاحبه چه نمره ای (51/33) گرفته است.

  پاسخ
 9. قبولی

  ♨️📢اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص نتایج چهارمین آزمون فراگیر

  📋 با توجه به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ 96/06/03، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به استانداری استان البرز، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، اداره کل منابع طبیعی استان البرز، اداره کل راه و شهرسازی استان البرز، اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی استان البرز، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان البرز، بانک سپه، سازمان بنادر و کشتیرانی، سازمان حسابرسی، سازمان دامپزشکی کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام می گردد.

  💢براین اساس داوطلبان لازم است برای اطلاع از انجام سایر مراحل استخدامی از روز شنبه 96/12/12 به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

  ⬅️متقاضیان برای مشاهده نتایج به لینک زیر مراجعه نمایند.
  ➡️ http://e-estekhdam.com/?p=513917

  📚 کتاب از آگهی های استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش
  ➡️ http://e-estekhdam.com/?p=1003901

  📚 سوالات مصاحبه آزمون های استخدامی،سازمانها و بانکها (رایگان)
  ➡️ http://e-estekhdam.com/?p=109630

  📌دوستان خود از اعلام نتایج چهارمین آزمون فراگیر مطلع کنید
  🔗 https://t.me/joinchat/BSDMpTujPdv0GS8fuveTPw

  پاسخ
 10. سعید

  دوستان شما ک نتیجه تون رو سنجش هنوز اعلام نکرده چطور میرید ازمایشات رو انجام میدین؟؟
  یا اعلام کرده؟
  برا شروع به کار چیزی نگفتن،ما کنتایجمونم اعلام شده هنوز برا گزینش زنگ نزدن و فقط سو پیشینه گرفتن و اعتیاد
  من از ی دستگاه دیگم

  پاسخ
  • ناشناس

   سلام دوست عزیز
   نتایج رو از خود استانداری جویا شدیم، زنگ میزدیم میگفتند بهمون که قبول شدی یا نه. فکر کنم اداره فرهنگ و ارشاد البرز و یکی دو دستگاه دیگه هم نتایج رو تلفنی به شرکت کنندگان اعلام کردند. بعد هم یکی یکی رفتیم برای انجام معاینات پزشکی و سو پیشینه و غیره. ما هم مثل شما منتظر دعوت به گزینش هستیم.
   به امید خدای بزرگ که بیکاری به کمترین حد خودش برسه.

   پاسخ
 11. شایان به ناشناس

  خوندم خیلی استفاده کردم …واسه برنامه ریزی دقیق میخاستم ….میگم جواب ازمایش و کی میدن تا قبل مثلا یازده میدن؟

  مسیر استانداری تا چهارراه طالقانی چقد طول میکشه ؟
  و یه سوال دیگه که شما این ازمایش و تو مرکز بهداشت انجام ندادین …دوستانی مثل امین که عدم اعتیاد تو مرکز بهداشت انجام دادن لطفا بگن چقد طول میکشه تا جواب و بدن و ادرسش هم میگه استانداری یا گواهی عدم اعتیاد و میشه هرجایی انجام داد ؟
  منم تحلیلگر سیستم
  ممنون

  پاسخ
  • ناشناس

   سلام مجدد
   گواهی عدم اعتیاد رو هر مرکز آزمایشگاهی میتونه انجام بده، منعی نداره، فقط آزمایش رو نبری شهرستان و دوباره مجبور بشی بیای کرج آزمایش بدی، همون کرج آزمایش بده و کارها رو تموم کن. نهایتش یک شب مسافرخانه میخوابی، فرداش هم جواب تست اعتیاد رو بهت میدن هم جواب معاینات طب کار رو. این دو تا رو میبری تحویل امور اداری میدی و خلاص.

   پاسخ
 12. ناشناس

  سلام دوستان
  در جواب آقای احسان باید عرض کنم که آخرین مرحله هر استخدامی صدور شماره مستخدم هست که توسط سازمان برنامه و بودجه صادر خواهد شد.
  در جواب اون دوستمون که فرمودن اون همه نیروهای آموزش و پرورش مراحل استخدامی رو گذراندن باید عرض کنم که وقتی اون افراد تست های پزشکیشون و استعلاماتشون مشکل نداشت، گزینش بسیار سهل گیرانه ای داشتند و فعلا که شروع به کار نکردن، دوره آموزشی دارن تا مهر ماه سال آینده، پس آموزش و پرورش فرصت کافی برای انجام سایر کارها رو داره.

  پاسخ
 13. شایان

  سلام دوستان ….جواب ازمایشات و بعد انجام ساعت چند میدن؟؟
  تست عدم اعتیاد مرکز بهداشت و کی رفته لطفا ادرسش و بده و چقدر طول میکشه؟
  ممنون

  پاسخ
 14. پریا

  سلام اقای ناشناس اصلا اینجور که شما میگید نیست ما خودمون شاهد بودیم روز تعطیل رسمی بوده که مامور تحقیق اومده و کارشو انجام داده پس اصلا اینجور فکر نکن که به فکر کارمند قدیمیان…

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.