استخدام استانداری اصفهان در سال ۹۶ (خبر جدید)

۵۴ روز قبل ۴۳۷ نظر

استخدام استانداری اصفهان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدام استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید


خبر ۵ اسفند ۹۶ – ایجاد ۹۰ هزار شغل، گام جدید دولت برای اشتغالزایی دراستان اصفهان

دولت دوازدهم در سالجاری اجرای طرح های جدیدی مانند ‘اشتغال فراگیر’ را برای اشتغالزایی و با تعهد ایجاد نزدیک به یک میلیون فرصت شغلی در کشور کلید زد که سهم استان اصفهان از این تعهد، حدود ۹۰ هزار شغل است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۷ بهمن – تحقق اشتغال ۲۵۰ هزار نفری در بخش اصناف کشور

قائم مقام وزیر در امور تولید و معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت از تحقق اشتغال ۲۵۰ هزار نفری در بخش اصناف تا پایان دی ماه امسال در کشور خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۷ دی ۹۶ – اختصاص ۱۶ میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای اشتغال زایی در استان اصفهان

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان از اختصاص ۱۶ میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای اشتغال زایی در استان اصفهان در ۹ ماه گذشته خبرداد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ آبان ۹۶ – ایجاد ۲۵ هزار فرصت شغلی در شهرک های صنعتی اصفهان

خبرگزاری ایرنا : مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت: بیش از ۲۵ هزار فرصت شغلی جدید در شهرک ها و نواحی صنعتی استان تا ۲ سال آینده به واسطه بهره برداری از طرح های تولیدی و صنعتی ایجاد می شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۸ فروردین ۹۶ – حفظ اشتغال موجود و افزایش آن در اولویت شهرستان اردستان است

خبرگزاری ایرنا : فرماندار اردستان گفت: حفظ اشتغال موجود و افزایش آن در اولویت کار مسئولان شهرستان اردستان در سال ۹۶ قرار دارد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۳ بهمن ۹۵ – ایجاد ۸۶۰ شغل جدید در شهرستان کاشان

خبرگزاری تسنیم : فرماندار کاشان ضمن اشاره به طرح های انجام شده در دهه فجر گفت: این طرح ها با اعتباری بالغ بر ۳هزارو ۵۴۰ میلیارد ریال، به  طور مستقیم ۸۶۰ اشتغال ایجاد کرده‌است

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۰ دی ۹۵ – ایجاد ۱۴ هزار شغل جدید

خبرگزاری مهر : استاندار اصفهان به عدم توجه بانک‌های خصوصی برای همکاری با صنایع اشاره کرد و گفت: در استان به بانک‌های خصوصی برای تسهیلات به صنایع کارت زرد می‌دهیم که این امر در همه استانها مشهود است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ شهریور ۹۵ – اشتغال اولویت اول اردستان است

خبرگزاری ایرنا : نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت اول این شهرستان ایجاد اشتغال، رفع بیکاری و توسعه همه جانبه است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲ مرداد ۹۵ – اشتغال ۳۲۰۰ نفری شهرستان لنجان

فرماندار لنجان اعلام کرد قابلیت ایجاد اشتغال ۳۲۰۰ نفری در بازده زمانی امسال پیش بینی و به کار گروه اشتغال استان پیشنهاد شده است…
کار گروه اشتغال شهرستان لنجان به ریاست مهندس سید محسن سجاد و دیگر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل جلسه داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ تیر ۹۵ – ایجاد ۳۰۴ هزار فرصت شغلی در اصفهان

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان گفت: ۱۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای رونق واحدهای صنعتی استان اصفهان اختصاص یافته است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ خرداد ۹۵ -تصویب اشتغال ۹۰هزارنفر در استان اصفهان

خبرگزاری برنا: استاندار اصفهان میزان تعهد اشتغال در سال ۹۵ را ۹۰ هزار نفر برشمرد و گفت: در سال ۹۴ بیش از تعهد اشتغال ۶۰ هزار نفر استان محقق شد و تلاش می کنیم به تعهد در سال ۹۵ نیز عمل کنیم.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۹ خرداد ۹۵ -تصویب ایجاد ۱۲۰۰ شغل در استان اصفهان

باشگاه خبرنگاران جوان: در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ایجاد هزار و ۲۰۰ موقعیت شغلی استان اصفهان تصویب شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ خرداد ۹۵ – نتایج نهایی آزمون مصاحبه رشته های کارشناسی شهرداریهای استان اصفهان

ضمن آرزوی موفقیت و شادکامی برای کلیه داوطلبین آزمون استخدامی شهرداری های استان اصفهان مورخ  ۹۴/۱۱/۲  ؛ بدینوسیله لیست اسامی افرادی که در آزمون مذکور پذیرفته شده  به شرح ذیل اعلام میگردد ضمنا پرونده افراد ذیل به هسته گزینش ارسال میگردد خواهشمند است از برقراری هر گونه تماس با هسته گزینش و دفتر امور شهری خودداری فرمائید

 برای مشاهده لیست قبول شدگان اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ بهمن ۹۴ – طرح‌های اشتغالزا و توسعه‌ای اصفهان مجوز دریافت می کنند

خبرگزاری مهر : مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت: طرح‌های اشتغال زا و توسعه ای اصفهان تنها در صورتی مجوز دریافت می کنند که محورهای توسعه‌ای و اشتغالزایی آنها مشخص شده باشد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد جواد بگی پیش از ظهر شنبه در نشستی خبری اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی و صنایع دانش بنیان رویکرد مورد نیاز استان اصفهان در آینده است که در سه گام می‌توان آن را پیاده سازی کرد.
وی بیان داشت: گام اول در این زمینه ایجاد زنجیره ارزش افزوده برای تولیدات صنعتی و رقابت‌پذیر کردن محصولات و تولیدات برای صادرات آنهاست.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان تاکید کرد: تشویق سرمایه‌گذاران خارجی و جذب آنها با ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای حضور سرمایه گذار خارجی گام دوم ما در این بخش خواهد بود.
وی گفت: این خطه به لحاظ توسعه صنعت به نقطه اشباع رسیده و باید رویکرد و نگاه فراصنعتی در این زمینه دنبال شود.
رتبه اول اصفهان در بین استان‌های اقتصادی در بخش صنعت، تجارت و معدن
بگی افزود: در گام سوم تنها برای طرح هایی مجوز صادر می کنیم که با توجه به مزیت های درون استانی و توسعه ای تهیه شده باشند و محورهای توسعه ای و اشتغالزایی آن هم مشخص باشند.
وی با بیان اهمیت رویکردهای زیست محیطی همچون سبز و پاک بودن اجرای طرح‌های صنعتی اظهار کرد: در گام چهارم علاوه بر این موارد توجه به اسناد بالادستی و سندآمایش سرزمین نیز مورد نظر جدی ما خواهد بود.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان افزود: مزیت بزرگ اصفهان دارا بودن نیروی انسانی جوان و نخبگان دانشگاهی با توجه به برتری صنعتی بودن اصفهان، است که در گام نهایی دنبال خواهیم کرد.
وی همچنین سیاست جدید این شرکت را تخصصی کردن نواحی و شهرک‌های صنعتی عنوان کرد و گفت: تلاش داریم با ایجاد مزیت‌ها و امتیازاتی امکان سرمایه‌گذاری بهتر و ایجاد شتاب بیشتر در چرخه تولید را با این اقدام و رویکرد دنبال کنیم.
۷۰ درصد صنایع اصفهان در ابتدای شعاع ۵۰ کیلومتری قرار دارند

وی با اشاره به اشتغال ۱۱۲ هزار نفر در چهار هزار و ۶۰۰ واحد صنعتی استان اصفهان اضافه کرد: وجود ۷۰۰ معدن، ۱۵۰ هزار واحد صنفی و ۹ هزار و ۶۰۰ واحد فعال صنعتی باعث شده این استان رتبه اول استان‌های اقتصادی در بخش صنعت، تجارت و معدن را داشته باشد.
بگی در خصوص تاثیر نزدیک بودن صنایع به مرکز استان اصفهان هم اعلام کرد: ۷۰ درصد صنایع استان با وجود ممانعت قانونی در ابتدای شعاع ۵۰ کیلومتری قرار دارند که از این نظر شهرک های صنعتی جی و سگزی برترین شهرک‌های صنعتی استان اصفهان هستند.
وی یادآور شد: در حال حاضر ۷۶ مصوبه ایجاد ناحیه و شهرک صنعتی داریم که از این تعداد ۶۸ ناحیه و شهرک صنعتی عملیاتی شده و نیمی از این تعداد شهرک فعال نیستند.


نتایج استخدام شهرداری‌های استان اصفهان در سال ۹۴ اعلام شد

قابل توجه داوطلبان محترم شرکت در آزمون :  نتایج آزمون اعلام گردید.
برای مشاهده نتایج از دکمه «اعلام نتایج» در انتهای متن استفاده فرمایید.
در صورتی که کد رهگیری خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید از دکمه «دریافت مجدد اطلاعات و کد رهگیری» استفاده نمایید.
نتایج آزمون صرفاً از طریق سامانه ثبت نام اعلام خواهد شد، لذا از تماس و یا مراجعه حضوری با استانداری و یا شهرداری‌های مربوطه، خودداری نمایید.

برای مشاهده صفحه اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۵ بهمن ۹۴ – استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

برای مشاهده شرایط استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴ اینجا کلیک نمایید


کارت آزمون

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه استانداری اصفهان در مورد زمانبندی آزمون شهرداری ها

قابل توجه داوطلبین محترم
ضمن عرض پوزش، بنابر نامه شماره ۴۲۸۴۲ مورخ ۳۰ آذرماه ۱۳۹۴ مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، جناب آقای محمد حسن‌آبادی، برگزاری آزمون در تاریخ ۱۱ دی‌ماه در سراسر کشور لغو و به صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴ موکول گردید.
لذا اطلاعات مربوط به آزمون را از این سامانه استانداری پیگیری نموده و از برقراری هرگونه تماس با استانداری اصفهان خودداری فرمایید.
برنامه زمان‌بندی جدید آزمون :
۱. دریافت کارت ورود به جلسه : از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲۹دی‌ماه ۱۳۹۴
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


استخدام شهرداری‌های استان اصفهان در سال ۹۴

استانداری اصفهان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در شهرداری‌های استان، تعداد ۶۷ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه علمی و برای مشاغل آتش‌نشانی، آزمون کتبی و آزمون عملی به صورت پیمانی به شرح زیراستخدام می‌نماید.

 

ردیفرشته شغلی / پست سازمانیمحل جغرافیایی خدمتتعدادجنسیتشرایط احراز
۱کاردان آتش نشانی / برای تصدی پست آتش نشان، متصدی ارتباطات و آتش نشان راننده وسایط سبک، نجات غریقحداکثر سن مورد نیاز : ۲۵ سالفولادشهر۲آقا

دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم یا لیسانس(*) در تمام گرایش‌های یکی از رشته‌های مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق، امداد و نجات، بهداشت حرفه‌ای، تربیت‌بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات، کامپیوتر

– دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.

۲خمینی‌شهر۳آقا
۳نایین۱آقا
۴آتش نشان(راننده) / برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگینحداکثر سن مورد نیاز : ۳۰ سالپیربکران۲آقا

– دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه یا فوق‌دیپلم در تمام گرایش‌های یکی از رشته‌های مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش‌نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق، امداد و نجات، بهداشت حرفه‌ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات، کامپیوتر

* دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.

۵حنا۱آقا
۶خمینی‌شهر۴آقا
۷خورزوق۲آقا
۸فلاورجان۱آقا
۹کهریزسنگ۲آقا
۱۰گلشهر۱آقا
۱۱گوگد۱آقا
۱۲مهاباد۱آقا
۱۳مهندسی راه و ساختمان / برای تصدی پست مسئول امور عمرانی، کارشناس امور عمرانی، کارشناس نظارت بر تخلفات ساختمانیحداکثر سن مورد نیاز : ۳۵ سالتودشک۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران(گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، گرایش سازه، گرایش سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی، عمران)، مدیریت پروژه و ساخت، طراحی محیط
۱۴خالدآباد۱آقا/خانم
۱۵طالخونچه۱آقا/خانم
۱۶فلاورجان۱آقا/خانم
۱۷گوگد۱آقا/خانم
۱۸مجلسی۱آقا/خانم
۱۹مهاباد۱آقا/خانم
۲۰نایین۱آقا/خانم
۲۱مسئول خدمات مالی / برای تصدی پست جمع‌دار و امین اموالحداکثر سن مورد نیاز : ۳۵ سالچرمهین۱آقا/خانمدارابودن گواهینامه فوق‌دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری(کلیه گرایش‌ها)
۲۲طالخونچه۱آقا/خانم
۲۳کاشان(تاکسیرانی)۱آقا/خانم
۲۴گوگد۱آقا/خانم
۲۵کارشناس امور باغبانی / برای تصدی پست کارشناس فضای سبز، کارشناس طرح و توسعه فضای سبزحداکثر سن مورد نیاز : ۳۵ سالطالخونچه۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی کشاورزی(کلیه گرایش‌ها)، معماری منظر، مهندسی فضای سبز
۲۶فولادشهر۱آقا/خانم
۲۷گلشهر۱آقا/خانم
۲۸نایین۱آقا/خانم
۲۹کارشناس حقوقی / برای تصدی پست کارشناس حقوقی و املاک، مسئول امور حقوقی، کارشناس املاکحداکثر سن مورد نیاز : ۳۵ سالفلاورجان۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در رشته تحصیلی حقوق(گرایش حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق ثبت اسناد و املاک)
۳۰نایین۱آقا/خانم
۳۱نطنز۱آقا/خانم
۳۲کارشناس شهرسازی / برای تصدی پست کارشناس شهرسازی، مسئول شهرسازی، کارشناس GISحداکثر سن مورد نیاز : ۳۵ سالحنا۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی شهرسازی، برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای، مدیریت شهری، برنامه‌ریزی منطقه‌ای، طراحی شهری، مهندسی شهرسازی، جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری
۳۳طالخونچه۱آقا/خانم
۳۴نایین۱آقا/خانم
۳۵نطنز۱آقا/خانم
۳۶کارشناس امور اداری / برای تصدی پست کارشناس امور اداری، کارشناس پیگیری مصوبات شوراحداکثر سن مورد نیاز : ۳۵ سالمجلسی۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مدیریت(کلیه گرایش‌ها به جز گرایش مدیریت ورزش)، مهندسی صنایع(کلیه گرایش‌ها)، اقتصاد(کلیه گرایش‌ها)
۳۷نایین۱آقا/خانم
۳۸متصدی امور دفتری / برای تصدی پست متصدی امور دفتری، متصدی امور دفتری و بایگانی و امور دبیرخانه شورای اسلامی شهر، متصدی امور دبیرخانهحداکثر سن مورد نیاز : ۳۵ سالچرمهین۱آقا/خانمدارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه یا دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته‌های حسابداری(کلیه گرایش‌ها)، کامپیوتر(کلیه گرایش‌ها)، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت(کلیه گرایش‌ها)
۳۹خوانسار۱آقا/خانم
۴۰فولادشهر۱آقا/خانم
۴۱کاشان(تاکسیرانی)۱آقا/خانم
۴۲نایین۱آقا/خانم
۴۳کارشناس محیط زیست / برای تصدی پست کارشناس خدمات شهری، مسئول خدمات شهری، کارشناس مدیریت پسماندحداکثر سن مورد نیاز : ۳۵ سالافوس۱آقادارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی محیط زیست(گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط‌زیست)، محیط زیست(گرایش برنامه‌ریزی)، برنامه‌ریزی مدیریت و آموزش محیط‌زیست، طراحی محیط‌زیست، مهندسی عمران گرایش محیط‌زیست، مهندسی منابع طبیعی(گرایش محیط زیست)
۴۴خالدآباد۱آقا
۴۵خوانسار۱آقا
۴۶مجلسی۱آقا
۴۷حسابدار / جهت تصدی پست حسابدار، کارشناس درآمدحداکثر سن مورد نیاز : ۳۵ سالافوس۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته تحصیلی حسابداری(کلیه گرایش‌ها)
۴۸بافران۱آقا/خانم
۴۹تودشک۱آقا/خانم
۵۰فولادشهر۱آقا/خانم
۵۱کاشان(تاکسیرانی)۱آقا/خانم
۵۲گلشهر۱آقا/خانم
۵۳مجلسی۱آقا/خانم
۵۴مهاباد۱آقا/خانم
۵۵نایین۱آقا/خانم
۵۶کارشناس روابط عمومی / برای تصدی پست متصدی روابط عمومیحداکثر سن مورد نیاز : ۳۵ سالطالخونچه۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه فوق‌دیپلم یا لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مدیریت امور فرهنگی، مطالعات فرهنگی و رسانه، علوم ارتباطات اجتماعی، علوم ارتباطات، ارتباطات تصویری، مدیریت رسانه
۵۷میمه۱آقا/خانم
۵۸نطنز۱آقا/خانم

(*) افرادی که مدرک تحصیلی لیسانس دارند می‌توانند مشروط به ارائه تعهدنامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند.

الف- شرایط عمومی

۱. شرایط سنی :
– رشته شغلی کاردان آتش نشانی(برای تصدی پست آتش نشان، متصدی ارتباطات و آتش نشان راننده وسایط سبک، نجات غریق) : داشتن حداکثر ۲۵ سال تمام سن در اولین روز ثبت نام.
– رشته شغلی وسائط نقلیه تندرو سنگین(برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین) : داشتن حداکثر ۳۰ سال سن در اولین روز ثبت نام.
– دیگر مشاغل : داشتن حداکثر ۳۵ سال سن در اولین روز ثبت نام.
۲. داشتن تابعیت ایران.
۳. دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت قانونی برای مردان. برای رشته‌های شغلی مربوط به آتش‌نشانی، کارت معافیت، الزاماً باید غیرپزشکی باشد.
۴. عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی.
۵. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.
۶. نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می‌شود.
۸. دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی با توجه به «شرایط احراز» مشخص شده برای هر شغل.
۹. اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱۰. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
تبصره ۱- داوطلبان عنوان شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین(برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین) می‌بایست دارای گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن و برای عنوان شغلی کاردان آتش‌نشانی دارای گواهینامه رانندگی پایه دو در زمان ثبت‌نام باشند.
تبصره ۲- شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است.
تبصره ۳- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه‌های اجرایی و بازنشسته یا باز خرید خدمت باشند.
تبصره ۴- کارکنان قراردادی واحدهای آتش نشانی و سازمان‌های آتش‌نشانی شهرداری‌ها و کارکنان شرکت های طرف قرارداد با شهرداری در واحدها و یا سازمان‌های آتش نشانی که تا قبل از سال ۱۳۹۰ بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه اشتغال دارند، میتوانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون شرکت نمایند، در اینصورت رشته شغلی آنان آتش نشان می باشد.

ب – موارد تغییردهنده شرایط سقف سنی داوطلبین

* موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد :
الف- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل(از تاریخ ۳۱ / ۶ / ۱۳۵۹ لغایت ۲۹ / ۵ / ۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثرمجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل
ب- اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان(همسر، فرزندان، پدر ، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.
ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
د- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آنها، شرکت‌های بیمه دولتی، شهرداری‌ها، موسسات و شرکت‌های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون برآنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی شرکت‌های تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.لازم به ذکر است سابقه خدمتی افرادی که در شرکتهای طرف قرارداد شهرداری ها قرار دارند، مشمول این بند نمی باشد، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در واحدها و یا سازمان های آتش نشانی اشتغال داشته اند.
* نکته مهم : طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان، به حداکثر سن مقرر، اضافه نخواهد شد.

ج – تعریف داوطلب بومی

داوطلب بومی به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد.
* شهرمحل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
* داوطلب حداقل چهار( ۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
* همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
* داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
تبصره ۱- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تبصره ۲- در صورتی که شهرداری متقاضی استخدام، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب درآن شهرستان و یا استان واقع باشد، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.
* نکته مهم : امتیازات داوطلبین بومی، صرفاً به اولین شهر انتخابی هر فرد اختصاص خواهد یافت و شهرهایی که به عنوان اولولیت‌های بعدی انتخاب می‌شوند، شامل این امتیازات نخواهند بود. در نتیجه، داوطلبینی که می‌خواهد از شرایط و امتیازات داوطلب بومی استفاده نمایند، گزینه «شهر»ی که در آن بومی هستند را به عنوان اولین انتخاب درنظر بگیرند.

د- شرایط ثبت نام و مدارک مورد نیاز

۱. داوطلبان می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
۲. شروع ثبت نام از ساعت ۱۶ روز شنبه ۷ آذر ماه ۱۳۹۴ به مدت ۱۰ روز می باشد.
۳. داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۴. داوطلبان می‌بایست ابتدا کارت الکترونیکی ثبت‌نام را از طریق سامانه و با واریز وجه به مبلغ ۴۴۰,۰۰۰ ریال از طریق درگاه الکترونیک(به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام) خریداری نموده و سپس با استفاده از کد مخصوص ارائه شده، نسبت به ثبت اطلاعات شخصی در بخش اصلی سامانه ثبت‌نام اقدام نموده و نهایتا پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سامانه، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
۵. کارت ورود به جلسه آزمون استخدام از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۸ دی‌ماه ۱۳۹۴ از طریق همین سامانه به داوطلبان ارائه می‌شود.
۶. زمان برگزاری آزمون روز جمعه ۱۱ دی‌ماه ۱۳۹۴ ساعت ۸ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
۷. مدارک مورد نیاز جهت اسکن در سایت ثبت نام به شرح زیر می باشد :
– تکمیل فرم درخواست شغل
– تصویر آخرین مدرک تحصیلی
– تصویر صفحه اول شناسنامه (درصورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)
– تصویر کارت ملی (پشت و روی کارت(
– تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت غیرپزشکی
– مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها، سازمان های وابسته و دهیاری ها
– مستندات مربوط به قهرمانان ورزشی(قهرمان مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی، دانشجویان جهان و قهرمانی کشور)
– تصویر گواهینامه رانندگی برای داوطلبان رشته‌های مرتبط با شغل آتش نشان

ه- مواد آزمون تخصصی

آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهارگزینه‌ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی می باشد.

و- اعلام نتایج

اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی(براش مشاغل شغلی مرتبط با آتش‌نشانی) و یا مصاحبه(دیگر مشاغل شغلی) در سایت رسمی استانداری بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

ز- تذکرات

۱. پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روزکاری پس از اعلام رسمی استانداری و یا شهرداری کلانشهر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای هفت سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته و نیز دستگاه‌های اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
۲. داوطلبانی که از سهمیه پنج درصد(۵%) استخدامی به (رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء) استفاده می نمایند، به شرط کسب حدنصاب امتیاز لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی پس از انجام آزمون عملی به ترتیب نمره نهایی از ۵درصد سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود.
۳. استانداری می تواند حداکثر ده درصد (۱۰%) نیازهای استخدامی شهرداری ها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده دو آیین‌نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب ۱۳۷۶ هیات وزیران(قهرمان مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی، دانشجویان جهان و قهرمانی کشور) که به تایید وزارت ورزش و جوانان می رسد، در آتش نشانی به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حدنصاب از آزمون تخصصی و آزمون عملی اختصاص دهد.
۴. داوطلبان شاغل در واحدها یا سازمان های آتش نشانی شهرداری ها، در شهر، شهرستان و استان مورد تقاضا، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا سازمان های آتش نشانی شهرداری ها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی، از اولویت استخدام برخوردارند.
۵. دهیاران، شهرداران، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته، افراد بومی شهر، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
۶. در رشته‌های شغلی مرتبط با آتش‌نشانی، آزمون تخصصی با «ضریب ۱» و امتیاز آزمون عملی با «ضریب ۲» محاسبه می شود.
۷. درصورت مساوی بودن امتیاز کسب شده داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهرداری، شهرستان و استان می باشد.
۸. داوطلبان می‌توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۹. چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
۱۰. به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته‌های غیرمرتبط و معادل(به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. افرادی که مدارک تحصیلی یک مقطع بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده دارند می‌توانند مشروط به ارائه تعهدنامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند.
۱۱. انتخاب نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، آزمون عملی، مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.

برای مشاهده آگهی در سایت استانداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

 

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

437 نظر برای «استخدام استانداری اصفهان در سال ۹۶ (خبر جدید)»


 1. منصوره

  سلام من ارشد حسابداری و مخترع و دارای مقام از آلمان.و دارای سابقه کار در استانداری و اموزش و پرورش و بهزیستی هستم.در صورت اعلام استخدامی بدون ازمون نخبگان ما را هم در جریان بگزارید.ممنون

  پاسخ
 2. منصوره

  سلام من کارشناسی ارشد حسابداری و مخترع و دارای مدال ویژه آلمان هستم.لطفا در صورت استخدام نیرو و بدون آزمون نخبگان خواهش میکنم ما را هم درجریان بگذارید و به همین آدرس بفرستید.

  پاسخ
 3. حمید رضا صبور

  با سلام لطف کنید بفرمایید سن استخدام 25 تا35 سال کجاش به جبهه و جنگ و جانبازی و ….میخوره که هر کی میخواد یه کاسه حلوا هم نظر کنه اسم اینا رو پسوندش میاره 67 الان 30 سالشه چطور تو جنگ بوده واقعا که یه سری به خودتون بزنین علما

  پاسخ
 4. ابراهیم

  سلام فوق دیپلم عمران هستم متولد۶۳حدود۱۰سال سابقه کار وبیمه,دارای کارت پایان خدمت,گواهینامه پایه۲,خرداد۹۵دررته کارشناسی عمران فارغ التحصیل میشوم,۵سال عضوکانون کاردان های نظام مهندسی هرمزگان هستم,همسرم متولداصفهان وساکن اصفهان است,۷سال مشغول به خدمت درنیروی دریایی ارتش هستم ولی به دلیل دوری ازخانواده و…قصدبه انصراف ازارتش رادارم بااین وجود امکان دارد که بتوانم جذب اتش نشانی شوم,دارای مدرک کمکهای اولیه وغریق نجات نیزهستم

  پاسخ
 5. m

  سلام از کجا متوجه شویم که میتوانیم در مصاحبه شرکت کنیم یا نه؟ایا همه میتوانند شرکت کنند یا اینکه باید حد نصاب نمره ای را باید اورده باشیم تا بتوانیم شرکت کنیم؟خواهشا جواب دهید.

  پاسخ
 6. ز اسدی

  با عرض سلام و خسته نباشید.میخواستم بپرسم حالا که آزمون عقب افتاده میشه یه فرصتی دوباره به اوناییی که فرصت ثبت نام نداشتن بدین

  پاسخ
 7. ehsan

  سلام. آیا امکان ثبت نام با تاخیر (همین الان) وجود داره؟؟؟ چه اینترنتی باشه چه حضوری باشه اگه بشه رفت لطفا یه نفر راهنماییم کنه ..ممنون 🙁

  پاسخ
 8. بهناز

  سلام.من فوق لیسانس نقاشی هستم.یه مورد کارشناسسی ارتباط تصویری مورد نیاز هست.این چطوره؟ مدرکم که بالاتر.تخصص کار گرافیکی هم دارمواصلا آزمون بدم یا نه؟

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.