استخدام آموزش و پرورش (کلیه اخبار و اطلاعیه ها + خبر استخدام جدید)

دیروز ۴۷۴۸۲۱ نظر

استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۸

 

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.
دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش) - ۳۵ درصد تخفیف
سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۷)
راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی)
برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید

لینکهای مفید و کاربردی

کتاب الکترونیکی جامع درس و نکات و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (بهترین و کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش)برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید.دانلود اصل سوالات عمومی آزمونهای برگزار شده توسط سنجش با پاسخنامه تشریحی (ویرایش جدید)مشاهده صفحه منابع مطالعاتی برای آزمون های استخدامیمشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامیمشاهده تجربه های کاربران در زمینه سوالات، نتایج آزمون، سوالات مصاحبه و سایر تجربه هامشاهده سوالات مصاحبه تخصصی و روانشناسی (طبقه بندی شده، مطابق با دستورالعمل اجرایی مصاحبه)مشاهده صفحه تبادل لینک فایلهای درسی آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دانلود فایلهای درسیمشاهده جزئیات دوره آموزشی آزمون استخدامی آموزش و پرورشمشاهده رشته‌های مورد نیاز آزمون استخدام آموزش و پرورش سال ۹۷مشاهده مواد آزمون‌ استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامیکتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی، گزینش عقیدتی، سیاسی و روانشناختی

چکیده اخبار استخدام آموزش و پرورش سال ۹۸

کاربران عزیز در ادامه چکیده اخبار استخدام آموزش و پرورش تا به امروز آورده شده است تا بتوانید به راحتی مطالعه نمایید : 

- هفتمین دوره آزمون‌ استخدامی دولتی در اواخر شهریورماه سال جاری اطلاع‌رسانی می‌شود و آزمون استخدامی هم در نیمه دوم آبان امسال برگزار می شود.

- بیشترین حجم مجوزها مختص آموزش و پرورش است که عدد آن به ۱۶ هزار نفر می‌رسد.

- شرایط ثبت نام از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

- امسال شرط بومی بودن برای استخدام حذف شده است.

شرایط سنی اعلام شده تا به این امروز :

- مدرک کاردانی تا ۳۰ سال
- مدرک کارشناسی تا ۳۵ سال
- کارشناسی ارشد تا ۴۰ سال
- مدرک دکتری تا ۴۵ سال

 ظرفیتهای مورد پذیرش هر استان  : اخباری در زمینه تعداد مورد پذیرش هر استان منتشر شده است که در صفحه زیر میتوانید مطالعه نمایید

در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام استخدام جدید خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید.

 

منابع مطالعاتی مفید برای استخدام آموزش و پرورش

کاربران عزیز اگر به دنبال منابع مطالعاتی مفید برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستید حتما صفحه زیر را به دقت مطالعه نمایید

 ۱- کاملترین و جامع ترین منبع مطالعاتی برای دروس عمومی کتابع جامع و بسته سنجش میباشد

  ۲- بسته های تخصصی موجود (توجه داشته باشید به غیر از بسته های زیر هیچ بسته تخصصی دیگری در فضای اینترنت وجود ندارد)

خبر ۳۰ شهریور ۹۸ - اعلام فراخوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در مهر

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه خصوصی‌سازی در این وزارتخانه صحت ندارد، گفت: فراخوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در مهر اعلام می‌شود.

موضوع خصوصی‌سازی در آموزش و پرورش صحت ندارد؛ آموزش و پرورش امر حاکمیتی است و خصوصی‌سازی انجام نمی‌شود

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۲ شهریور ۹۸ - اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص برگزاری هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (سال۱۳۹۸ )

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور می‌رساند که براساس هماهنگی های اولیه به عمل آمده با دستگاه های اجرایی متقاضی جذب نیرو، هفتمین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در نیمه دوم آبان ماه سال ۱۳۹۸ توسط سازمان سنجش آموزش کشور به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد و برهمین اساس ثبت نام از متقاضیان آزمون یادشده در اواخر شهریورماه سال جاری ازطریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org صورت خواهد پذیرفت.

خبر ۶ شهریور ۹۸ - جزئیاتی از هفتمین آزمون استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش

معاون منابع انسانی سازمان استخدامی کشور در مورد هفتمین آزمون استخدامی فراگیر موارد زیر را اعلام نمودند :

  • هفتمین دوره آزمون‌ استخدامی دولتی به زودی (احتمالا هفته آینده) اطلاع‌رسانی می‌شود و آزمون استخدامی هم در مهر امسال برگزار می شود.
  • در این آزمون حدود ۳۰ هزار مجوز اشتغال برای دستگاه‌ها صادر شده که البته قطعیت آن نیازمند تامین اعتبار توسط دستگاه مذکور است.
  •  بیشترین حجم مجوزها مختص آموزش و پرورش است که عدد آن به ۱۶ هزار نفر می‌رسد و پس از آن وزارت بهداشت با ۱۰ هزار مجوز قرار دارد.
  •  همچنین امروز خبری مبنی موکول شدن استخدام آموزش و پرورش اواخر شهریور منتشر شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۶ شهریور ۹۸ - موکول آزمون استخدامی آموزش و پرورش به اواخر شهریور ماه

 معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: ما برای آزمون استخدامی امسال ۱۸ هزار و ۳۹ نفر مجوز داریم که مجری آن سازمان اداری و استخدامی کشور بوده که اواخر مرداد قرار بود انجام شود و ظاهراً به دلایلی اواخر شهریور موکول شده ولی خوشبختانه مجوزهای ما تایید شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۳ مرداد ۹۸ - زمان شروع ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از نیمه اول شهریور ماه

 سرپرست اداره کل آموزش و پرورش اعلام کرد : بر اساس هماهنگی های صورت گرفته با سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین وزارت آموزش و پرورش امسال ۱۲ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی ماده ۲۸ به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد که سهم خوزستان از این سهمیه ۱۱۹۷ معلم است.
وی افزود : فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از نیمه اول شهریورماه آغاز خواهد شد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام کنند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۱ مرداد ۹۸ - افزایش سقف سنی شرکت‌کنندگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

رئیس دانشگاه فرهنگیان از تهیه طرحی برای افزایش سقف سنی شرکت‌کنندگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: این طرح در انتظار امضای رئیس‌جمهور است.

خنیفر اضافه کرد: بر اساس این طرح، سقف سنی دارندگان مدرک کاردانی، ۳۰ سال، سقف سنی دارندگان مدرک کارشناسی تا ۳۵ سال، دارندگان مدرک کارشناسی ارشد تا ۴۰ سال و دارندگان مدرک دکتری تا ۴۵ سال خواهد بود.

 منبع : خبرگزاری فارس 

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۱ مرداد ۹۸ - جزئیات برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش اعلام شد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به تشریح چگونگی برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۱۲ هزار نیروی جدید اشاره کرد.

علی الهیار ترکمن معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگویی، درباره جزئیات و زمان برگزاری آزمون استخدامی سال ۹۸ این وزارتخانه اظهار کرد: برای استخدام از طریق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان طبق جدول زمانی در نظر گرفته شده از سوی سازمان اداری و استخدامی عمل می‌کنیم.

 منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۰ مرداد ۹۸ - صدور مجوز استخدام ۴۳ هزار نفر در آموزش و پرورش

معاون رییس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: امسال ۴۳ هزار مجوز استخدامی برای آموزش و پرورش صادر کرده‌ایم که ۲۵ هزار نفر از این تعداد سهم دانشگاه فرهنگیان است و ۱۸ هزار نفر مابقی برای مشمولان ماده ۲۸ بوده است.

تمام مجوزهایی که برای دستگاه های اجرایی مشخص کرده ایم همین هفته در اختیار استاندار اصفهان قرار می دهیم تا دستگاه ها سهم استخدامی خود را مطالبه کنند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۷ مرداد ۹۸ - آغاز ثبت نام برای آزمون استخدام آموزش و پرورش از دو هفته آینده

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، واقعی مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی امروز در بازدید از واحد خبر صداوسیما گفت: ثبت نام برای آزمون استخدام این نیرو‌ها از حدود دو هفته آینده آغاز می‌شود که سهم خراسان جنوبی از این استخدامی‌ها ۱۷۹ نفر است.

وی افزود : شرایط ثبت نام از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد و امسال شرط بومی بودن برای استخدام حذف شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار مهم آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

آگهی استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۷

آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۶

آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۵

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۴۷۴٬۸۲۱ نظر برای استخدام آموزش و پرورش (کلیه اخبار و اطلاعیه ها + خبر استخدام جدید)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید