استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در سال ۹۸

۱۳ روز قبل ۱۰۲ نظر

استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین  اخبار استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در اسرع وقت منتشر خواهد شد

برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

فهرست اخبار آموزشیاران نهضت سوادآموزی موجود در این صفحه :


۲۱ خرداد ۱۳۹۸
پیشنهاد تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و نهضت سواد آموزی
وزارت آموزش و پروزش آیین اجرایی بند (۳) قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی را به دولت پیشنهاد داده است.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۸
۲ هزار طرح اشتغال‌زایی بنیاد برکت در استان گلستان
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تا بهمن ‌ماه امسال ۲ هزار طرح اشتغال‌زایی را در استان گلستان ایجاد و به ‌بهره‌برداری می‌رساند.
ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۸
آیین‌نامه معرفی آموزش‌دهندگان به آزمون استخدامی در دست تایید
رییس سازمان نهضت سواد آموزی اعلام کرد نامه ارسال آیین‌نامه اجرایی آموزش‌دهندگان (با شرط داشتن سابقه یک دوره آموزشی به‌صورت تجمیعی از سال ۱۳۷۹ تا پایان ۱۳۹۱ و اکنون هم به‌عنوان آموزش‌دهنده فعال به حساب آیند می‌توانند به آزمون استخدامی معرفی شوند) از سوی وزیر امضا شده تا انشالله در اولین فرصت در هیات دولت مورد تایید و تصویب قرار گیرد.
ادامه مطلب ...
۸ خرداد ۱۳۹۸
آموزش‌دهندگان نهضت می‌توانند حق‌التدریسی ادامه دهند
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طبق قانون ۹۵ گفته شده که آموزش‌دهندگان نهضت می‌توانند به صورت حق‌التدریسی به کار خود ادامه دهند اما آموزش و پرورش این موضوع را قبول ندارد و اجرا نکرد و این دغدغه جدید آموزش‌دهندگان نهضت است.
ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۱۳۹۸
نهایی شدن آیین نامه استخدام معلمان حق التدریس و نهضتی‌‌ها
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: تدوین آیین نامه استخدام معلمان حق‌التدریس و نهضتی‌‌ها نهایی شد و اگر در این حوزه وزیر آموزش و پرورش کم کاری کند او را استیضاح می‌کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
فرصت دوباره به آموزشیاران سوادآموزی برای تشکیل پرونده
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان گفت: با فرصت دوباره به آموزشیاران سوادآموزی برای تشکیل پروندهتوجه به پراکندگی جمعیتی آموزشیاران وآموزش دهندگان واعلام سازمان مبنی بر ارسال موارد اصلاحی در بخشنامه تشکیل پرونده مشمولان الحاقی استخدام آموزشیاران وآموزش دهندگان فعلاً پایان مهلت زمانی تشکیل پرونده اعلام نشده است.سیدحمدالله خواهش نیک افزود: براساس بخشنامه، آموزشیاران باید دارای کد پرسنلی، گواهی آموزش بدو خدمت، گواهی گزینش وپرونده آموزشیاری باشند.وی گفت: برخی آموزشیاران کدپرسنلی ندارند که اسامی آن‌ها برای تعیین تکلیف کدپرسنلی به سازمان نهضت سوادآموزی اعلام شده است.خواهش نیک ادامه داد: با هماهنگی سازمان نهضت سوادآموزی کشور، آموزش دهندگان وآموزشیاران، تا تاریخی که در آئین نامه نهایی استخدام اعلام می‌شود باید مدرک فوق دیپلم خود را به واحد‌های سوادآموزی ادارات تحویل وپس از آن پرونده آن‌ها ارسال می‌شود.معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان گفت: کارگروه ۶ نفره در شهرستان‌ها ومناطق، پرونده‌ها را بررسی و در صورت تائید به استان ارسال می‌کنند.  منبع : خبرگزاری صدا وسیما  برای مشاهده آخرین اخبار استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید برای مشاهده اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید
ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
تمدید مهلت تشکیل پرونده آموزشیاران سواد آموزی
مهلت تشکیل پرونده آموزش دهندگان و آموزشیاران سواد آموزی کهگیلویه و بویراحمد تا ۲۵ اردیبهشت تمدید شد.به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان گفت: تمدید مهلت تشکیل پرونده آموزشیاران سواد آموزیآموزش دهندگان و آموزشیاران سوادآموزی مشمول طرح استخدام تا روز ۲۵ اردیبهشت فرصت دارند به واحد‌های سوادآموزی ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها ومناطق استان مراجعه و پرونده خود را تکمیل کنند.
ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
ارسال آیین‌نامه استخدام حق‌التدریسی‌ها و نهضتی‌ها به دولت تا هفته آتی
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از نهایی شدن آیین نامه جذب و استخدام معلمان حق التدریس، نیروهای نهضتی و پیش دبستانی و ارسال آن به دولت تا هفته آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
تاکید رئیس نهضت سوادآموزی بری استفاده از ظرفیت بازنشستگان
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی بر تعامل و همکاری بیشتر با پیشکسوتان سوادآموزی برای استفاده از ظرفیت و قابلیت آن‌ها تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
۵گروه مشمول قانون استخدام آموزش و پرورش
وزارت آموزش‌ و پرورش در اجرای قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی بخشنامه‌ صادر کرد.
ادامه مطلب ...
۱ بهمن ۱۳۹۷
انتخاب اعضای کمیته تدوین آیین‌نامه استخدام نیروهای حق‌التدریس و نهضتی
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از انتخاب بیرانوندی و محمدی به عنوان اعضای کمیته تدوین آیین‌نامه استخدام نیروهای حق‌التدریس و نهضتی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ دی ۱۳۹۷
نیروهای نهصت سوادآموزی‌ در اولویت استخدام وزارت آمورش و پرورش قرار می‌گیرند‌
معاون آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی وزارت آموزش و پرورش گفت: نیروهای نهصت سوادآموزی، نیروی شرکتی و موسسات هستند و براساس قانون مصوبه مجلس شورای اسلامی در اولویت استخدام وزارت آمورش و پرورش قرار می‌گیرند.
ادامه مطلب ...
۴ دی ۱۳۹۷
اولویت استخدامی آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی لرستان مشخص شد
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان لرستان گفت:کسانی که قبل ازسال ۹۲ به طور مستمر تا ۹۷-۹۶ در این راستا فعالیت داشتند در اولویت استخدام هستند.
ادامه مطلب ...
۲۴ آذر ۱۳۹۷
شرایط تبدیل وضعیت و استخدام آموزش‌دهندگان سوادآموزی
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور اظهار کرد: هیچ رابطه‌ای بین بیمه آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی، استخدام و تبدیل وضعیت آن‌ها وجود ندارد و استخدام تنها بر اساس شرایط مندرج در قانون انجام می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۱۳۹۷
عدم وجود برنامه‌ای برای جذب آموزشیاران نهضت
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در خصوص تجمع گروهی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی در مقابل آموزش وپرورش خراسان شمالی گفت: این افراد آموزش دهنده‌ها هستند که در حال حاضر برای جذب آنان در آموزش و پرورش برنامه‌ای وجود ندارد اما مجلس شورای اسلامی طرحی را تصویب کرده که هنوز به آموزش وپرورش ابلاغ نشده است بعد از ابلاغ این طرح به دنبال جذب این گروه‌ها نیز خواهیم بود.
ادامه مطلب ...
۳ مهر ۱۳۹۷
وزیر آموزش‌و پرورش طبق وعده‌ها تکلیف معلمان نهضت سوادآموزی را مشخص کند
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف معلمان نهضت سواد آموزی از سوی وزیر آموزش و پرورش شد.
ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۷
قانون تعیین تکلیف حق‌التدریس‌ها و نهضتی‌ها در قوانین بودجه سالیانه
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می‌گوید در صورت تایید شورای نگهبان، دولت موظف است بار مالی ناشی از تعیین تکلیف حق‌التدریس‌ها و نهضتی‌ها را در قوانین سالیانه بودجه پیش‌بینی و نسبت به جذب آنها اقدام کند.
ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سواد آموزی اصلاح شد
با موافقت نمایندگان قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سواد آموزی اصلاح شد.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۷
چگونگی تعیین تکلیف استخدام آموزش دهندگان نهضت‌سوادآموزی
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با بیان اینکه لایحه اجباری شدن آموزش را تهیه کرده‌ایم گفت: این طرح باید در قالب مصوبه دولت یا شورای عالی انقلاب فرهنگی یا مجلس تصویب و اجرا شود. اکنون آموزش اختیاری است و اگر فردی بخواهد زودتر از نظام آموزشی خارج شود حاکمیت نمی‌تواند از او ممانعت کند زیرا قانونی در این باره نداریم. امید است این امر در قالب لایحه به نتیجه برسد.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۷
برگزاری آزمون توانمندسازی آموزش‌دهندگان سوادآموزی استان بوشهر
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: آزمون مجدد دوره توانمند سازی آموزش دهندگان دوره‌های سوادآموزی برگزار می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۱۳۹۷
گام وزارت آموزش و پرورش برای تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس، نهضتی‌ها و پیش‌دبستانی‌ها
معاون منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش درباره گام این وزارتخانه برای تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس، نهضتی‌ها و پیش‌دبستانی‌ها پس از مصوبه اخیر مجلس توضیحاتی ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۲۰ مرداد ۱۳۹۷
مصوبه مجلس ۶۰ هزار معلم حق التدریس و آموزشیار نهضتی را تعیین تکلیف کرد
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از تعیین تکلیف بیش از ۶۰ هزار نیروی حق التدریس و آموزشیار نهضتی با تصمیم اخیر مجلس خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۰ مرداد ۱۳۹۷
جزئیات استخدام مشروط معلمان حق‌التدریس و ۳۶ هزار نهضتی‌
استخدام معلمان حق‌التدریس، نیروهای پیش‌دبستانی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در چند سال اخیر یکی از موضوعات چالشی و بحث برانگیز حوزه تامین منابع انسانی در وزارت آموزش و پرورش بوده است.
ادامه مطلب ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۷
شروط استخدام معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مشخص شد
نمایندگان شروط استخدام معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را مشخص کردند.
ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۱۳۹۷
تفاوت نحوه تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس با آموزشیاران نهضت
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص تصمیم کمیسیون آموزش درباره تعیین تکلیف حق‌التدریسان و نهضت سوادآموزی توضیحاتی ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۳۰ تیر ۱۳۹۷
تعیین تکلیف وضعیت استخدامی حق‌التدریسان و آموزشیان نهضت‌سوادآموزی
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از نتیجه بررسی‌های کمیسیون متبوعش درخصوص وضعیت استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۱۳۹۷
تامین نیروی انسانی کارآمد از دستاوردهای مهم طرح تعیین تکلیف نیروهای حق‌التدریس و نهضتی
عضو کمیسیون آموزش مجلس تامین نیروی انسانی کارآمد را دستاورد مهم طرح تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی دانست.
ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۱۳۹۷
مصوبه ای برای استخدام حق التدریس ها و نهضتی ها توسط دولت
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از کش و قوس های فراوان در کمیسیون آموزش مصوبه‌ای برای تعیین تکلیف حق التدریسی ها و نهضتی ها داشتیم.
ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۱۳۹۷
مصوبه ای برای استخدام حق التدریس ها و نهضتی ها توسط دولت
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از کش و قوس های فراوان در کمیسیون آموزش مصوبه‌ای برای تعیین تکلیف حق التدریسی ها و نهضتی ها داشتیم.
ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۱۳۹۷
خبر خوش برای حق‌التدریسی‌ها، مربیان پیش‌دبستانی‌ و آموزش‌‌یاران نهضت سوادآموزی
 عضو کمیسیون «آموزش، تحقیقات و فناوری» مجلس گفت: مقرر شد حق‌التدریسی‌ها و مربیان پیش دبستانی بر اساس رشته تحصیلی، جنسیت، سنوات خدمت وظرفیت اعلامی توسط سازمان اموراستخدامی و همچنین بر اساس نیاز استانی، دوره‌ای را در دانشگاه فرهنگیان طی کنند و پس از شرکت در آزمون پایانی از سال دوم برنامه تا پایان برنامه ششم توسعه استخدام شوند.
ادامه مطلب ...
۱۱ تیر ۱۳۹۷
مجهول بودن تعداد معلمان حق التدریس و نهضتی در تعیین تکلیف این نیروها
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس مهم‌ترین مشکل در تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس و نهضتی را نبود آماری متقن درباره تعداد آنها دانست و خواستار شفاف‌سازی آموزش و پرورش در این خصوص شد.
ادامه مطلب ...
۶ تیر ۱۳۹۷
تعیین تکلیف نیروهای حق‌التدریس و نهضتی مشروط به موافقت کتبی دولت
عضو کمیته بررسی طرح تعیین تکلیف نیروهای حق‌التدریس و آموزشیاران نهضتی، از تلاش این کمیته برای گرفتن موافقت کتبی دولت برای به سرانجام رسیدن طرح مذکور و تبدیل آن به قانون خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۱۳۹۷
مخالفت مجلس با اولویت استخدام معلمان حق‌التدریس نهضت سواد آموزی
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با طرح اولویت دادن به استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مخالفت کردند.
ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۶
قانون درباره وضعیت آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی شفاف است
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قانون استخدام نیروهای آموزش‌دهنده تجمیعی نهضت سوادآموزی قبل از سال ۱۳۹۱ را شفاف دانست.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۶
استخدام آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی در انتظار تصویب قانون
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با بیان اینکه بر اساس سرشماری سال ۹۵، تعداد افراد بیسواد در کشور ۸ میلیون و ۷۹۰ هزار نفر است، گفت: فعلاً قانونی برای تعیین تکلیف و استخدام آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی وجود ندارد.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۶
وضعیت برگزاری آزمون استخدامی آموزش‌دهندگان نهضت و معلمان حق‌التدریس
عضو کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس گفت: طرح استخدام نیروهای نهضت سوادآموزی و پیش دبستانی آماده و یک فوریت آن تصویب و در کمیسیون آموزش هم مصوب شده و در نوبت طرح درصحن علنی است.
ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۱۳۹۶
آخرین وضعیت «استخدام» حق‌التدریس‌ها و نهضتی‌ها
پرونده استخدام مربیان حق‌التدریس و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی چند سالی‌است که روی میز مجلس شورای اسلامی و وزارت آموزش و پرورش باز است اما هنوز تصمیم نهایی برای استخدام این نیروها اتخاذ نشده است.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۶
تعیین تکلیف حق‌التدریس‌ها و نهضتی‌ها
بدون تعیین تکلیف حق‌التدریس‌ها و نهضتی‌ها موافق برگزاری آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش نیستیم
ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۱۳۹۶
پیگیری جدی مسئله اشتغال مربیان سوادآموزی استان کهگیلوی و بویراحمد
نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به مسئله اشتغال مربیان سوادآموزی با جدیت پیگیری می شود.
ادامه مطلب ...
۹ دی ۱۳۹۶
۵۰۰ آموزشیار نهضت سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد شرایط استخدام دارند
خبرگزاری ایرنا :مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت:۵۰۰ آموزشیار نهضت سوادآموزی در این استان شرایط لازم برای استخدام را دارند.
ادامه مطلب ...
۷ دی ۱۳۹۶
استخدام آموزشیاران نهضت سواد آموزی لرستان
خبرگزاری صدا وسیما : در آیین تجلیل از سوادآموزان موفق لرستان اعلام شد که همه آموزشیاران نهضت سواد آموزی استخدام می شوند
ادامه مطلب ...
۲ دی ۱۳۹۶
استخدام آموزش‌دهندگان نهضت و حق‌التدریسی‌ها در دست تدوین
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با بیان اینکه در گروه سنی ۱۰ تا ۱۹ سال درصد باسوادی به ۹۸.۲ درصد رسیده است گفت: این آمار نشان می‌دهد که ۱۹۰ هزار کودک خارج از مدرسه داریم.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۶
جذب مربیان پیش‌دبستانی بومی و نهضتی در بازه زمانی سه‌ساله
خبرگزاری فارس:نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اذعان به اینکه مربیان پیش‌دبستانی و نهضتی‌ها در استان گیلان حدود ۲۷۰۰ نفر می‌باشند، تصریح کرد: آموزش‌وپرورش استان گیلان قدرت جذب یک‌ساله همه آن‌ها را به یک‌دفعه ندارد و قرار بر این است که آن‌ها در بازده سه‌ساله جذب شوند، زیرا استان گیلان از نیروی انسانی مازاد برخوردار است و ظرفیت یک‌باره را دارا نیست.
ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۱۳۹۶
مغایرت قانونی طرح استخدام حق التدریسی ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی
خبرگزاری صدا و سیما: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استخدام حق التدریسی ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی بار مالی مضاعفی را بر این دستگاه تحمیل خواهد کرد که توان آن را ندارد.­
ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۱۳۹۶
تصویب کلیات طرح استخدام معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز، کلیات طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را به تصویب رساندند.
ادامه مطلب ...
۴ مهر ۱۳۹۶
طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی
خبرگزاری ایلنا: نشست علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.
ادامه مطلب ...
۲۸ مرداد ۱۳۹۶
آموزش دهندگان نهضت بلاتکلیف نیستند
خبرگزاری ایسنا : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به مخالفت کمیسیون آموزش با طرح استخدام نیروهای نهضتی و پیش دبستانی گفت: از ابتدا تاکید کرده‌ایم همکاری با نهضت منجر به استخدام نمی‌شود و یک فعالیت پاره وقت موقت است. از سوی دیگر این مسیر ورود نیروی انسانی به آموزش و پرورش مناسب نیست، اما چون مجلس قانونی را تصویب کرده بود موظف بودیم به نمایندگی از آموزش دهندگان آن را دنبال کنیم.
ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۱۳۹۶
آموزشیاران نهضت سوادآموزی مظلوم‌ترین قشر در نظام آموزشی کشور
خبرگزاری خانه ملت : نماینده مجلس دهم با انتقاد از بلاتکلیفی تعداد زیادی از معلمان حق التدریس در نظام آموزشی کشور، آموزشیاران نهضت سواد آموزی را از مظلوم ترین قشرهای فرهنگی کشور دانست.
ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۱۳۹۶
دولت اجازه استخدام نیروهای نهضتی، شرکتی و حق‌التدریس را دارد
خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به رای نیاوردن طرح تعیین تکلیف نیروهای نهضتی، شرکتی و حق‌التدریس در مجلس، گفت: دولت اجازه استخدام این افراد را دارد و موضوع مطرح شده مربوط به الزام دولت جهت استخدام بود.
ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۱۳۹۶
رد کلیات طرح استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزش یاران نهضت سوادآموزی
خبرگزاری ایرنا: تهران-ایرنا- سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از مخالفت اعضای این کمیسیون با کلیات طرح استخدام معلمان حق التدریسی خبر داد.
ادامه مطلب ...

۱۰۲ نظر برای استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در سال ۹۸

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید